FLINKE KRACHTEN MACHINIST Stoffenhuis RALPH POLAK «v^SagpzeUig uwrersoonlykWoonplan opstellen, gratis en vrij by Middelman. PEKO B.V. systeemvloerenbedrijf en kraanverhuur Geef een nuttig geschenk gratis Persoonlijk Woonplan vraagt met spoed enige voor het leggen van systeemvloeren, en tevens een in het bezit van het groot rijbewijs en ervaring op een hydraulische truckkraan. Aanmeldingen op KERKPAD N.Z. 2 Telefoon 02155 -16665 Soest I Geruwde katoen, bedrukt448 p.m. Gewatteerde stoffen, 2 kanten draagbaar19.80 pjn. len voor de aanstaande feestdagen: 1LUREX stoffen, 160 breed17.90 p.m. In onze bruidsboutique stoffen voor de bruid, bruids moeders, bruidsmeisjés en bruidsjonkers. LAANSTRAAT 50 - BAARN - TELEFOON 02154-12764 Zie onze etalages, 's Maandags gesloten. Vrijdagavond koopavond STOFFEN Met de feestdagen in het vooruitzicht wilt u uw huis natuurlijk zo gezellig mogelijk maken. Wellicht hebt u al de mooiste woonplannetjes gemaakt. Daar kunt u nu fijn extra gestalte aan geven. Wat wil namelijk het geval? Op de vrijdagavonden 12,19 en 26 november en zaterdagmiddagen 13,20 en 27 Persoonlijk meubileren in optima forma: de meest uiteenlopende elementen-kombinaties met zowel ronde als rechte hoeken, in hoge of lage versies. Geheel afhankelijk van uw woonsituatie. Dus ook hier is Middelman's advies van belang. november is bij Middelman Wooncentrum de bekende binnenhuis-journalist en ideeënmaker fred hart aanwezig. En samen met u maakt hij spelenderwijs een sfeervol en persoonlijk nieuw woonplan dat u thuis gezellig verder kunt uitwerken. Alle mogelijkheden worden bekeken. Loopt u rustig binnen en leg uw wensen maar op tafel. Doet er niet toe of deze op uw woon/eetkamer, hal, keuken of slaapkamer betrekking hebben. Alles kunt u samen met fred hart terdege bekijken aan de hand van maquettes en kleurstalen, tekeningen enz. Ook na afspraak d.m.v. de bon, neemt hij graag een half uur de tijd voor u. En als het gratis advies eenmaal 'rond' is, krijgt u geheel vrijblijvend een fraai mapje met uw komplete uitgewerkte Persoonlijke Woonplan. Zo zit dat Praten over uw woonplan? Even de ingevulde bon inleveren. Vermeld op de bon wanneer u met fred hart over uw woonplan wilt praten en lever 'm zo snel mogelijk in bij Middelman Wooncentrum. of belt u even op. Bij Middelman alle ruimte voor een persoonlijke smaak... Hier zomaar 'n paar kombineermogelijkheden uit Middelman's rijk gevarieërde kollektie... JA, ik heb belangstelling voor een Persoonlijk Woonplan Mijn voorkeur gaat uit naar dit tijdstip (datum) omuur Grootste textielshop. Misschien wel de rijkste sortering in de omgeving. Allerhande dessins in gordijnen en open weaves. En de nieuwste tapijtsoorten van de klassemerken zoals Parade, Desso, Tredford en de Natuurkollektie Het komplete kombineren kan hier dus. En naam: Adres Woonplaats: nergens anders zo sympathiek geprijsd Alle toebehoren en kombineer mogelijkheden voor uw slaapkamer. Uw persoonlijke slaapeldorado kunt u harmonieus samenstellen bij Middelman. Om vooral aan uw persoonlijke smaak tegemoet te komen: veel extra nieuwe tinten in jaloezieën. Ook volop stoffen vertikale lamellen voor hele sjieke zonwering en scheidingswanden. [Nog 'n voorbeeldje van flexibel inrichten, dit dekoratieve Riegelsysteem. Elementen worden vast geklemd tussen vloer en wand. In 7 verschillende hout- uitvoeringen. Hoe persoonlijk is Corket? Heel persoonlijk, dit kurkprodukt om uw wanden en vloeren een karakteristiek cachet te geven. In wel 12 verschillende strukturen en kleuren. Corket komt van de kurkeik, is warmkleurig. oersterk, slijtvast, isolerend, heel sfeervol en lekker makkelijk in 't onderhoud. Vrijdagavond 19 en 26 november a,s. Zaterdagmiddag 20 en 27 november Wooncentrum Middelman ligt f 7 va"Sofsl naar Amersfoort, van Lenneplaan 73 te Soest. Tel. 02155-11004. Elke vrijdag koopavond. PS Parkeren gaat volop en gratis. Er is koffie, fris en een kinderspeelplaats. t

Soester Courant | 1976 | | pagina 22