dactyb M VI FLINKE KRACHTEN MACHINIST De Ster r. PEKO B.V. systeemvloerenbedrijf en kraanverhuur electromonteurs radiomonteur Frans Bosman b.v. SINT NIC0LAAS chemco,0^ chemco, gevorderde assistenten administrateur Lief zijn, geven, verpassen, blij maken, met een leuk kado van ponstypiste voor hele dagen. 0b.v. mercurius HUISHOUDELIJKE DIENST timmerlieden halfwas timmerlieden BROUWER Gemeente De Bilt leerling-monteur de Tombe Melse co accountants vraagt met spoed enige voor het leggen van systeemvloeren, en tevens een in het bezit van het groot rijbewijs en ervaring op een hydraulische truckkraan. Aanmeldingen op KERKPAD N.Z. 2 Telefoon 02155 -16665 Soest data pnocess bv maakt het kopen tot een genoegen bij De Ster, want de keuze in cadeau's is zeer groot en gevarieerd. Dameslingerieën Tricotage Huishoudcadeau's Blouses - Truien - Rokken Pantalons Japonnen - Mantels Baby- en Kleuterkleding Herenmode Leuke vrijetijdskleding Komt U gerust eens vrij blijvend rondkijken! 'ifïOnze verkoopsters zullen iJlJ u gaarne adviseren. Chemco Inc., Soestduinen JONGE ENERGIEKE MEDEWERKERS JONGE MANNEN die opgeleid willen worden tot PROCES OPERATOR Chemco Inc., Soestduinen BEDIENING VAN SNIJMACHINES V Soes ter Courant van donderdag 25 november 1976 d uitzendorganisatie Mevr. E. den Heijer-Blom Wiardi Beckmanstraat 519 Soest - Telefoon 02155 - 13106 Mevr. Baruch, Kampstraat 2 Baarn - Telefoon 02154 - 17700 Met spoed gevraagd voor enkele weken Heeft U interesse in bovenstaande funktie, neem dan eens kontakt op met mevr. E. den Heijer- Blom, zij zal U alle gewenste inlichtingen ver schaffen. golfkartonlndustrie - SOEST koningsweg 26, tel. 02155-19544 zoekt een mannelijke kracht voor haar Hoewel ons bedrijf wordt schoongehouden door een schoonmaakbedrijf, blijven er nog diverse te verrichten werkzaamheden over, zoals het: zetten van de koffie schoonhouden van enkele ruimtes onderhoud van sanitair wassen van de bedrijfsauto's. Wij zoeken iemand die deze werkzaamheden kan verrichten tussen 7.00 en 12.00 uur. Heeft U belangstelling, kom dan eens langs. Wij zijn dagelijks bereikbaar van 8.00-17.00 uur. Gevraagd en Vosseveldlaan 25 - Soest Tel. 18063 Bij de Dienst Publieke Werken, afdeling Reiniging en Tractie is vacant de functie van De aan te stellen functionaris zal worden ge plaatst in de werkplaats van de afdeling Tractie. Eisen: L.T.S.- en E.V.O./of Bovag-diploma strekt tot aanbeveling. Sollicitanten die be schikken over een groot rijbewijs genieten de voorkeur. Salarisgrenzen: Afhankelijk van opleiding en leeftijd van f 900,00 (17 jaar) tot f 1.502,00 bruto per maand met uitloopmogelijkheid tot maxi maal f 1.640,00 bruto per maand, exclusief de zgn. f 30,00 toeslag. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zoals de I.Z.A.-regeling, verplaatsingskostenregeling, studiekostenregeling etc. zijn van toepassing. De vakantietoelage bedraagt 7,8%. Aan ongehuwden kan eventueel een vergoeding voor reis- en of pensionkosten worden verstrekt. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen né het ver schijnen van dit blad worden ingezonden aan Burgemeester en wethouders van De Bilt, ge meentehuis „Jagtlust", Soestdijkseweg 173 te Bilthoven, onder vermelding van vakature- nummer PW/97. de Tombe Melse co, registeraccountants, hebben 20 kantoren in Nederland. De sfeer op onze kantoren kan als bijzonder prettig worden omschreven. Men is geen nummer in onze organisatie. De werkzaamheden zijn zo georganiseerd, dat er in kleine teams gewerkt wordt waarbinnen men een eigen verantwoordelijkheid heeft. De variatie in te behandelen onderwerpen, resp. te adviseren kliënten is groot. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer up-to-date. Vestigingen te: Alkmaar, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bergen op Zoom, Dordrecht, Ede, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage, Haarlem, Leeuwarden, Leiden, Middelburg, Nijmegen, Rotterdam, Utrecht, Winterswijk en Zierikzee. Wegens uitbreiding van werkzaamheden kunnen op ons kantoor te Baarn worden geplaatst studerend voor het N.I.V.R.A. Wij bieden een interessante werkkring, uitstekende honorering en aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden, waaronder uiteraard een studiekosten regeling. Zij die belangstelling hebben kunnen hun sollicitatie richten aan ons adres, Spoorstraat 2 te Baarn of telefonisch contact opnemen met de heer Lochmans tel. 02154 - 1 64 43. GEVRAAGD: met spoed met ruime ervaring en kennis. met ruime ervaring en kennis. BIRKSTRAAT 48 - SOEST - TELEFOON 02155 -13367 -18978 Ter ondersteuning van de groeiende aktivi- teiten van onze dynamische organisatie, waarin een team automatiseringsdeskundi gen werkzaamheden uitvoeren bij instellin gen door het gehele land, zoeken wij een Deze voert en draagt de verantwoordelijk heid voor de boekhouding, budgettering, projektbewaking e.d. Wij verwachten een Middelbare Schoolop leiding en MBA-niveau en een grote mate van zelfstandigheid. Een goede salariëring is dienovereenkom stig. Voor inlichtingen kunt u overdag de heer H. Pronk bellen op 033-14570 en buiten de kantooruren op 033-13570. Kantoorgebouw "Amersfoortstaete" Hoge weg 25, Amersfoort. automatiserings advies, software projekten en computer services Bij Modehuis De Ster vindt de Sint altijd wel een geschenk voor het hele gezin. WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 5A-B-8 k SMITSHOF 10-14 - TEL 17832 De Beaufortlaan 28, Soestduinen Fabrikant» var, topgrafische en reprografische produkten roek. op korte termijn enkele Hun laak zal zijn het in teamverband bereiden van fotografische verwerkingsbaden, zoals ontwikkelaars en fixeerbaden. In deze afdeling wordt in 2-pioegendienst gewerkt. tussen 25 en 35 jaar, die zelfstandig kunnen Wij denken aan mensen werken. Geboden wordt een prettige werkkring in een boeiend bedrijf goede salariëring goede sociale voorzieningen een uitstekende pensioenregeling een 40-urige werkweek Voor een sollicitatiegesprek kunt U ons op werkdagen bezoeken van 9.00 tot 16.30 uur, terwijl U natuurlijk ook schriftelijk kunt solliciteren. Chemco Inc., Afdeling Personeelszaken, De Beaufortlaan 28, Soestduinen. pfw POLAKS FRUTAL WORKS. B.V. Ons bedrijf, gevestigd te Amersfoort, is ruim 60 jaar gespecialiseerd in de ontwikkeling en fabrikage van parfums en aroma's. Deze produkten worden als grondstoffen geleverd aan o.a. de zeep- en kosmetische-, zowel als aan de voedingsmiddelen- en genotmiddelenindustrieën in de gehele wereld. Door de verder toenemende toepassingsmogelijkheden van onze produkten en de uitbreiding van ons werkgebied over de gehele wereld, hebben wij in ons snel groeiend bedrijf plaatsingsmogelijkheden voor vanaf 18 jaar, met minimaal een L.T.S.- of gelijkwaardige opleiding Het werk van de operator omvat de verzorging en bewaking van ketels van diverse afmetingen. In deze ketels worden via chemische processen bepaalde grond stoffen voor onze industrie gemaakt. Daarbij komen werkzaamheden voor als roeren, doseren, koelen, verhitten, wassen, destilleren, oplossen, kristalliseren, gas in leiden enz. In ons bedrijf wordt ook een groot aantal natuurlijke produkten verwerkt. Wij willen u in een persoonlijk onderhoud graag meer over de funktie en ons bedrijf vertellen en nodigen u uit, schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met de afdeling personeelszaken. Ons adres luidt: Nijverheidsweg Zuid 7, Amersfoort. Telefoon: (033) - 30444. De Beaufortlaan 28, Soestduinen Goede mogelijkheden bij Wist U dat wij de enige fabriek in Nederland zijn, die hooggevoelig fotografisch materiaal vervaardigt Wist U dal wij onze kwaliteitsprodukten, behalve in Nederland, in vele landen binnen en buiten Europa verkopen Voor de afdeling, waar het lichtgevoelig materiaal wordt gesneden en verpakt zoeken wij enkele mensen met bij voorkeur enige ervaring (en/of een technische opleiding) voor de (2-ploègendienst) Wat bieden wij U: interessant en verantwoordelijk werk in een moderne onderneming promotie-mogelijkheden bij gebleken geschiktheid een goed salaris goede sociale voorzieningen een 40-urige werkweek Bel ons eens op. Onze afdeling Personeelszaken zal U graag verder inlichten. Tel.: 02155 - 19844. Voor een sollicitatiegesprek kunt U ons op werkdagen bezoeken tussen 9.00 uur en 16.30 uur. Chemco Inc., Afdeling Personeelszaken, De Beaufortlaan 28, Soestduinen.

Soester Courant | 1976 | | pagina 4