Welke wijn waarbij 50 jaar geleden in Soest big bte vanhetjaar AANBIEDINGEN Mikimo t® mé „De 12 maanden van het jaar"; Almanak van het buitengeheuren KLEUR PASFOTO Soest niet tevreden over schoolartsendienst KOOPJES MikAJYVQr BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES VVV-nieuws Boek van de Maand over: Ér:wyy^r Schenktips voor de feestdagen TUINTOKO heeft momenteel erg leuke in truien, blouses, vesten, broeken en jurken. waar kleren kiezen kinderwerk is arabia/fins aardewerk Het Witte Huis na 31 december contract-pension af 11 December 1926 Bloemenaktie van de Soester middenstanders Bromfietsers gewond Café-Restaurant SOESTDIJK Bart Kooy Kerstavond N.C.V.B.-Soestdijk Schrijf avond Amnesty International Soester Courant van donderdag 9 december 1976 Zondagmiddag 12 december 1976, om 14.00 uur vindt er weer een kamercon cert plaats in de tentoonstellingszaal van het Artishoqk-gebouw, Steenhoffstraat 46, Soest. De uitvoerenden zijn Stanley Noordpool en Hans Bredenbeek, gitaar. Er staan zowel solo's als duo's op het programma, In de tentoonstellingszaal van Artlshock is een expositie „Posterproject" van Amnesty International. Er zijn 19 pos ters van bekende kunstenaars. De ten toonstelling gaat tegelijkertijd in o.a. Tokio, Londen, New York, Milaan en Amsterdam. „Nederlands grootste spektakel rond de Kerst" is naar men zegt het Kerstcircus- Lunapark van21 t/m 30 december in de ,,Ahoy-hal" te Rotterdam. Deze gebeur tenis is in samenwerking met circus Althoff. Voor kaarten kunt u bij ons terecht. Voor prijzen en aanvangstijden kunt u even het affiche in de etalage komen bekijken, daar er nogal wat mogelijkheden zijn. Eveneens in Sportpaleis „Ahoy" te Rot terdam, vindt op 9 en 10, en 14 en 15 december zaalvoetbal plaats, het gaat om het kampioenschap van Zuid-Hol land. Aanvang: 19.30 uur. Entree: 5,-. Jeugd t/m 14 jaar en 65ers 3,50. Kaarten eventueel aan ons kantoor. In de Blauwe Zaal van de Stadsschouw burg te Utrecht gaan de volgende voor stellingen: 9 december: Sidewalk The- atre met „Sun of a gun", 9.-. CJP en 65+ 5,-; 10 december: Optreden van LucBral: kaarten 9.-; CJP en 65+ ƒ5,-. 11 december: Nederlandse Operastich ting rhet „De Fantasticks van Harvey Schmidt en Tom Jones". Nederlandse vertaling. Prijs ook 9,- en 5,- voor CJP en 65 Aanvang van alle voorstellingen 20.30 uur. Kaarten 6 dagen voor iedere voorstelling, tel. van 11-15 uur, no. 030- 310241. In de Zonnehof te Amersfoort is van 11 december t/m 23 januari een nieuwe expositie: „Barokmuziek", het muziek leven der late barok. Dagelijks van 10-17 uur zon- en feestdagen 13-17 uur. Nieuw jaarsdag gesloten. Morgen, 10 december vindt het tweede concert uit de serie „Uit en Thuis" plaatsin Tivoli te Utrecht. De dirigent is dit keer Franz Allers en de solist is Willem Brons, piano. Er staan werken van Creston, Rachmanlnoff en Tsjai- kowski op het programma. Maandag, 13 december is het derde concert uit de serie B aan de beurt. De heer Franz Allers is dan ook dirigent en de soliste is Emmy Verhey, viool. Werken van Glin- ka, Dvorak en Tsjaikowsky. De maandelijkse wandeling van het Instituut voor Natuurbeschermingsedu catie, afd. Eemland wordt gehouden in het Paardenbos op zondag 12 december a.s.. Deze wandeling, onder leiding van natuurgidsen, start tussen 14.00 uur en 14.30 uur. Vertrokken wordt vanaf de marechausseekazerne voorbij Paleis Soestdijk (komende vanuit Soest). Hon den mogen weer mee, echter aangelijnd. De VW-Almelo heeft ons als eerste haar nieuwe gidsen voor 1977 gezonden. Deze gids voor vakantie en vrije tijd geeft u een duidelijk overzicht van de hotels, pensions, restaurants, campings, zomer huisjes, kampeerboerderijen, natuur schoon en evenementen. Voor 1,50 kunt u in het bezit komen van deze mooie Gids van Twente, en alvast vakantieplannen maken. Voor een korte vakantie of een weekend in deze winter of voorjaar 1977 moet u beslist eens gebruik maken van het boekje Er opuit in eigen land, dat bij ons op u ligt te wachten. U kunt het gratis meenemen en er staan veel ideeën in voor trips naar plaatsen in het hele land. Op 11 december wordt in het Amers- foortse Theater Miniatuur aan de Appel markt een voorstelling gegeven door het Kindertheater Onje Klonje met: „In de wolken". Het begint om 15 uur. Op dezelfde datum is de traditionele kerstliederenavond onder leiding van Renske Nieweg. Het begint om 19.30 uur in de Markthal aan de Breestraat. Wanneer er een tocht door Twente op uw programma staat, moet u beslist op 25, 26 en 31 december of l januari eens naar de Lös hoes boerderij in Ootmarsum gaan. U bent er dan getuige van het „kniepertjes bakken" (nieuwjaarskoe ken) en u kunt er demonstraties midwin terhoornblazen meemaken. In de Amsterdamse Rai op het Europa plein is van 11 t/m 19 december de Caravan ral '76", een tentoonstelling van toer- en stacaravans, vouwwagens, on derdelen en toebehoren. De entree is 6,- en de openingstijden zijn: ma. t/m vr. 10-17 uur en 19-22 uur; za. en zo. 10-18 uur. Ook na St. Nicolaas kan een kadobon goede diensten bewijzen. U kunt er eventueel een nieuwe deelnemerslijst bij meenemen, zodat de keus voor degeen die de bon ontvangt nu helemaal makke lijk is. Het is natuurlijk niet juist ooit te spreken van het „beste" boek-van-de-maand, want „beste" is een subjectief begrip. Toch heeft de organisatie, die zich belast met deze serie, nu een boek het Ucht doen zien, dat het predikaat „méér dan lezens waardig" mag hebben. Het is, zoals ook op de omslag staat, een almanak, zij het een kleintje, van het buitengebeuren. En het gezeUige daarbij is. dat men het boek niet achterelkaar hoeft uit te lezen. Per maand staan er op zo'n tien bladzijden, zoveel aardige wetenswaardigheden te lezen, dat het een leuke tijdpassering is die te lezen. Het boek telt 160 pagina's; heeft een formaat van 21,5 bij 29,5 cm en komt vandaag, donderdag 9 december in de verkoop. Het kost gedurende de aktiemaand tot 8 januari a.s. 17,50; daarna 31,50. Voor de tot standkoming van dit boek heeft de redactie bestaande uit Jan Nij- kamp, Ruud Rook, Henk Slijper en Ko Zweeres, gebruik gemaakt van de bij dragen van een dertigtal auteurs, illu- strateurs en fotografen. De opzet was: mensen die van de natuur vervreemd zijn de weg terug te wijzen. En dan niet zo maar een keertje op een mooie lente dag, maar het hele jaar rond. Geen gids en handleiding, maar gewoon wijzen op de mogelijkheden die er elk jaargetijde, elke maand zijn. Er zijn onderwerpen genomen, die in veel andere boeken over de natuur ont breken; zoals de bijdragen over het weer (zoals in december: Als met Kerstmis de muggen zwermen; 'Moet ge met Pasen uw gat verwermen; öf „Een winter die vroeg komt, vertrekt ook vroeg"); over landbouhuisdieren; cul tuurgewassen; over oude molens, boer derijen en klederdrachten; over feest gerechten (zoals in december - „Kal koen op maat" en het Poolse feestgebak „Mazurki"). Eigenlijk is dit boek een soort agenda, waarin élke maand de aandacht wordt gevestigd op allerlei dingen, die buiten te zien zijn, te horen en te ruiken zijn. Heel simpele dingen meestal, die toch soms opwindend kunnen zijn. Zoals het drama van een leeuwerik, die zich aan de achtervolging van een sperwer weet te onttrekken, door in een aardappel- schuur te vluchten, waaruit enkele ogen blikken later een kat te voorschijn komt met de leeuwerik in zijn bek Het boek wil behulpzaam zijn om te leren opletten, wat er allemaal kan ge beuren. Want ongetwijfeld gebeurt er nog veel meer. En als men dat ontdekt, dan heeft men een rijkdom verworven, die niemand meer kan afnemen. De redactie besluit haar inleiding met een opmerking van dr. Jac. P. Thijsse in 1933 gemaakt: „Te weinig wordt nog beseft, dat de aanwezigheid van een rijke flora en fauna, van schone en be langwekkende landschappen, een le vensbehoefte is voor iedereen. Wie niet met de natuur kan meeleven, leidt een gekortwiekt bestaan". Daar hoeft niets meer aan toegevoegd te worden; het is nog steeds zo en nu zeer belangrijk omdat we steeds meer ons Wij brengen in uw VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917 December met zijn gezellige avonden en huiselijke dineetjes is een maand waarin een goed glas wijn niet alleen de stemming nog feestelijker maakt maar bovendien het eten beter doet smaken. Maar welke wijn moet er geschonken worden? En waar bij? Hier volgt een aantal praktische schenktips voor deze heerlijke avondjes. De welkomwijn Het geeft al direkt een goede sfeer als men zijn dinergasten ontvangt met een glas koele witte wijn. Met wat nootjes en andere niemandalletjes erbij vormt witte wijn een prettige èn smakelijke opening tot de maaltijd die gaat komen. Men kan bij zijn slijter/wijnhandelaar het best een wijn uitzoeken die niet of heel weinig zoet bevat. Een echte „dro ge" witte wijn - zonder een spoortje suiker dus - is Muscadet. Hij komt uit het Loire-gebied en bezit een plezierige frisheid. Iets zachter maar ook erg lek ker is de Sylvaner uit de Elzas; soms smaakt deze wijn haast sappig. Andere leuke witte wijnen komen uit de Bour gogne. Zoals Macon Blanc en Bourgogne Aligoté. Ook deze vormen een heerlijk aperitief. Wist u trouwens dat u met droge witte wijn een zeer Franse voorafdrank kunt maken? Dat is Kir, een kombinatie van witte wijn met een klein scheutje crème de cassis zwartebessen likeur). Bij wild en gevogelte Terwijl witte wijn vaak rustig doorge schoten kan worden bij de eerste gang - cocktails dus, of ham, of iets met vis - kan men bij vlees beter een rode wijn serveren. Vooral als het rood vlees is; bij wit vlees (kip, kalf, varken) gaat ook heel best een stevige witte wijn of een rosé. Ja, en wat voor vlees geeft men in december? Heel vaak is dat wild of gevogelte. Vlees dus met een vrij ge prononceerde smaak. Dat vraagt dus om ook een stevig smakende wijn. Werkelijk ideaal is een rode Bourgogne. Deze wijn komt in soorten en maten, maar echt goedkoop is hij zelden. De allereenvou digste Bourgogne heet Bourgogne Grand Ordinaire. Dan komt Bourgogne Passe- toutgrains, vervolgens'Bourgogne Rouge en daarna wijnen met een bepaalde ge meentenaam. Bekende dorpen zijn Gevrey-Chambertin, Nuits-St. Georges, Savigny-les-Beaune, Beaune Pommard. Volnay enz. Het vergt veel studie om in deze namen tnuis te raken, maar uw slijter/wijnhandelaar zal u daar graag bij helpen. Nog meer begeleiders Mocht Bourgogne even te kostbaar zijn - en in deze dure tijden isdat wel denk baar - dan bestaan er nog voldoende andere mogelijkheden. Vooral het Franse land biedt uitkomst. Een wijn die mees tal smaak genoeg heeft om wild - en daarnaast ook biefstuk en andere vor stelijke vlezen - lekker te begeleiden, is Beaujolais. Men kan zich beperken tot Beaujolais-zonder-meer of het hogerop zoeken bij Beaujolais Villages of Beaujo lais met dorpsnaam (Juliénas, Brouilly, Moulin-a-Vent e.d.). De meeste slijters hebben altijd enkele soorten Beaujolais voorradig. Andere karaktervolle rode wijnen komen uit de Rhóne-vallei. Zeer vermaard (maar ook zeer prijzig) is Chateauneuf-du-Pape. Bij mindere go den kunt u echter ook terecht. Denk eens aan Cótes du Rhóne, Crozes-Hermf- tage en Gigondas. Nóg zuidelijker ligt de Cótes de Provence waar men ook heel aangename rode wijnen produceert. Klinkende finale Als men een vleesgerecht met een niet te krachtige saus op tafel zet kan daar ook heel goed Bordeaux bij gedronken worden. Vooral de wat steviger soorten Bordeaux. Mooie, geurige wijnen komen uit St. Emilion en Pomerol - maar ver geet ook de Cótes de Bourg niet, noch Fronsac. Ga rustig eens snuffelen in het assortiment van uw slijter/wijnhande laar, en vraag hem om advies. Oók voor een dessertwijn als u daar aan denkt. Bij het nagerecht zelf is een /Sauternes een belevenis, daarna een klein glaasje rijpe port. landschap, óók in Soest, geweld aan doen. Voor dat landschap moet men leren oog te hebben, en daar is dit boek een prachtig hulpmiddel bij. ,,De 12 maanden van het jaar" is een boek om te hebben en minimaal eens per maand uit de boekenkast te halen. Het dagelijks bestuur van het geneeskundig schooltoezicht in het district Baarn, Bunschoten, Eemnes en Soest krijgt van de gemeente Soest een brief waarin de teleurstelling wordt uitgesproken over de geringe aktiviteiten van het bestuur ten aanzien van de gezondheidsvoorlichting op de scholen. Soest zal zich tot de ge meente Amersfoort richten om van daar informaties te krijgen hoe deze voorlich ting opgezet kan worden. In de commissie maatschappelijk werk sprak men zijn bevreemding uit dat het dagelijks bestuur van het genees kundig schooltoezicht in een brief van 12 oktober verwijst naar een brief van 29 maart van dit jaar. Daarin wordt niet meer gezegd dan dat elders in Nederland geëxperimenteerd wordt; dat er in de stad Utrecht plannen bestaan een arts Met onze lopen we niet te koop, die zijn voor onze klanten. ZORG DAT U DAARBIJ BENT Kom elke week even rondneuzen bij: trefpunt voor plantenvrionden - Amsterdamseweg 139, Amersfoort I Telefoon 033 - 17031 Zeer de moeite waard om eens te komen profiteren. BABY EN KINDERKLEDING KERKSTRAAT 7 SOEST. TEL 02155-1628® voor deze voorlichting aan te stellen en dat zoiets ook hier mogelijk zou zijn bij regionalisatie van de schoolartsen- diensten. En tenslotte zegt het dagelijks bestuur, waar de Baarnse wethouder mevrouw A. de Leeuw voorzitter van is, dat het met de huidige personeelsbezet ting niet mogelijk is extra aktiviteiten op dit gebied te ontplooien. „Soest moet", zo stelde de heer P. Lange (WD) voor, „uit de groep treden. Blij ven heeft geen zin". Zijn voorstel werd niet direct overgenomen, omdat moge lijk bij een andere organisatie het zelfde probleem zou kunnen leven. Beter leek het de commissie aan Amersfoort infor matie te vragen. VERKRIJGBAAR BIJ UI WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT (31) V Gratis kleurenfolder beschikbaar. Het contract van het ministerie van CRM met het pension Het Witte Huis aan de Birkstraat, voor opvang van Surina mer», zal na 31 december a.s. niet worden verlengd. De zestig, daar nu nog gevestigde rijksgenoten, zullen elders In contract-pensions worden onderge bracht. Bij die plaatsing zal rekening worden gehouden met de werkkring van de bewoners van Het Witte Huis. De (nieu we) verplaatsing zal slechts tijdelijk zijn, omdat, zoals in de vergadering van de Soester commissie Maatschappelijk Werk werd meegedeeld, „de heer Bred- dels van CRM verwacht dat vóór 1 mei a.s. de meeste Surinamers aan een eigen woning geholpen zullen zijn". Wat de bestemming van het pension Het Witte Huis wordt, is nog niet duidelijk. Wel werd in dezelfde vergadering met voldoening gesproken over het werk van de Stichting Buitenlandse Werknemers Soest. Ook de samenwerking met de gemeente laat niet meer te wensen over. Er blijken plannen te bestaan, dat de Stichting zelf een pand voor de opvang van de buitenlanders gaat kopen. De Van Weedestraat circa 50 jaar geleden met links (ook nu nog) drogisterij Kraal; met de tramrail en de prachtige bomen. Tegenover Kraal toen een tuin; nu winkels. KENTERING? Bezien uit een oogpunt van gemeen tepolitiek, heeft de gehouden vergadering der R.K. Kiesvereeniging alhier een zeer interessant ver loop, gehad. Een der r.k. kiezers, blijkbaar ten hoogste onvoldaan over de gevoerde politiek in onze gemeente in de laatste jaren, heeft den euvelen moed gehad (en werkelijk, om in de r.k. kiesvereni ging een houding aan te nemen, die in strijd is met de daar alles beheerschende meening, daar behoort moed toe) om kritiek te geven op het gevoerde gemeente-beleid en heeft op grond van wel omschre ven becijferingen verlangd, dat de r.k. raadsleden mede zouden werken om spoedig te komen tot be lastingverlaging. Ook in niet-r.k. kringen komt men zoo langzamerhand wel tot de conclusie, dat het zoo niet meer gaat, en dat het een zeer gebiedende eisch is de gemeentelijke belasting, die op het oogenblik wel op het hoogste punt staat, waar zij ooit redelijk op kan komen, aanzienlijk te verlagen. VEREENIGLNG TOT STEUN: Donderdag 25 no vember 1.1. werd op initiatief van Mevrouw M. A. van Krieken-Lelieveld alhier opgericht de afdeeling „Soest en Omstreken van de Vereeniging tot.Steun". Dit enkele bericht zal aan een aantal lezers van dit blad niets zeggen; misschien zullen er onder zijn, die denken: alweer een nieuwe vereeniging in Soest, waarvoor zeker ook weer medewerking in geld gevraagd zal worden. Inderdaad is dit zeer waarschijnlijk en daarom is het stellig niet ondien stig een en ander omtrent de „Vereeniging tot Steun" mede te deelen. Op 2 Nov. 1886 werd, na de algemene vergadering van den Ned. Protestanten bond te Nijmegen op initiatief van Dr. G. J. D. Mou- nier te Utrecht en Prof. Dr. J. Knappert te Amster dam besloten tot oprichting eener Vereeniging die in vrijzinnig-godsdienstige richting verwaarloosde jeugd zou doen opvoeden in gezinnen. AFGEKEURD. Gedurende het 3e kwartaal 1926 werd door den Keuringsdienst voor Waren voor het gebied Utrecht in deze gemeente de navolgende werkzaamheden verricht: aan winkels en werk plaatsen werden 97 bezoeken gebracht. Aan bakke rijen 31. Aan stallen geen. Onderzocht werden 111 monsters, waarvan melk en melkproducten 78. Aantal ter plaatse gekeurde voorraden 2353, aantal partijen gewogen brood 89, afgekeurde voorraden 6, uitgereikte waarschuwingen 13 en aantal op gemaakte processenverbaal 4. COMPTABILITEIT: Voor de vacante betrekking van hoofd der Comptabiliteit ter gemeente- secretarie alhier hebben zich 41 sollicitanten aange meld. De benoeming heeft nog niet plaatsgehad. OPENBARE BIJEENKOMST: Maandagavond zal voor „De Orde van de Ster in het Oosten" in het gebouw „Religie en Kunst", kleine zaal, optreden de heer J. H. Bolt uit Amersfoort, met als onder werp: „De komst van de Wereldleraar". Aanvang 8 uur. FILMAVOND: Woensdag a.s. 's avonds om half acht zal in de Rembrandtzaal alhier de wereld beroemde film „De Eeuwige Stilte" vertoond wor den. Geen gewone speel- of sensatiefilm, maar een boeiende film van een ware gebeurtenis: De laatste ontdekkingstocht naar de Zuidpool door kap. Scott. De film zal tijdens de vertooning worden toegelicht door den Heer J. de Graaf van Rotterdam. Deze zelfde film werd voor de Engelsche Kon. Familie en ook voor H.M. de Koningin, Prinses Juliana, Prins Hendrik en talrijke genoodigden ten paleize „Het Loo" vertoond. Als extra: „De Spoorwegramp bij Leiden" en een komische film met beschaafden inhoud. KOSTELOOS RIJWIELBELASTINGMERKHet is bekend dat degenen die in aanmerking komen voor een kosteloos rijwielbelastingmerk, zich voor de aanvrage daarvan persoonlijk moeten vervoegen ten kantóre van den Ontvanger der Directe Belastin gen. Daarvoor ging tot dusver voor'de arbeiders veel van het voordeel verloren, wijl er werkverzuim mee gepaard ging. Teneinde zooveel mogelijk aan dit bezwaar tegemoet te komen, heeft de Minister van Financiën thans bepaald dat de Rijksontvanger gedurende het tijdvak van 13 December tot 8 januari a.s. wekelijks twee avonden en wei telkens twee uren ten zijnen kantore alhier gelegenheid zal geven tot het indienen van aanvragen om verstrekking van kostelooze rfjwielbelastingmerken voor het jaar 1927. UIT DE ADVERTENTIE!*: Opening. Zaterdag a.s. v.h. nieuwe sigarenmagazijn in het gebouw „Autokluis". Ruime sorteering siga ren, sigaretten, tabak en pijpen. Aanbevelend, D. Soek. De uitgeloofde vulpen voor het raden naar het aan tal ansichten in „Ons Boekenhuis" is na loting ten deel gevallen aan Mej. G. Endendijk. Burgem. Grothestraat, aan wie wij j.1. maandag de pen heb ben ter hand gesteld. Het aantal kaarten bedroeg 837. Ledigen van beerputten: met vacuum-installatie en gesloten tankauto, geheel reukloos. Putten tot 1*£ M3 a 3.50; Putten van 1% tot 3 M3 6,-.Bestellingen worden aangenomen Lunchroom Zonneheuvel, Torenstraat 20; G. v. d. Bovenkamp, v. Weedestraat 7. ABBA nr 1 in de Top 40 met Money, money, money. René helpt U mee, door de geweldige kortingen nog een week te prolongeren. JEANS 30% korting SPIJKERJURKEN (alles) f 75,-. COROUROY ROKKEN f 45,-. LEGERSHIRTS f 25,-. Alle JURKEN 25% korting. Toch leuk tussen Sint en Kerst. Zeven Soester middenstanders doen mee aan een bloemenaktie, waarbij weke lijks aan vijf gezinnen een fraai boeket bloemen wordt aangeboden. Iedereen komt daarvoor in aanmerking. De aktie duurt een jaar, zodat 260 gezinnen in het komend jaar een bloemenboeket tege moet kunnen zien. Aan de aktie nemen deel: D.A.-Drogiste rij-Foto At Breij, Koninginnelaan 6; Hobbycentrum Frank, Koninginnelaan 22; Slagerij Van Asch, Van Weedestraat 66; Juwelier-HorlogerColitico, Van Wee destraat 9b; Bloemsierkunst Oranjezon, Torenstraat 13 a; Salon Robert Coiffu res, Kerkstraat 44 en René For Fashion, Korte Ossendam 52. Op het fietspad langs de Nieuweweg werd de 17-jarige bromfietser H. v. d. H. aangereden door een vanuit de berm achteruit rijdende auto, bestuurd door de Baarnaar V. H. K. (30). Van de H. werd naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracnt voor onderzoek. De Baarnaar stak achteruit rijdend met zijn auto het fietspad over, om het erf naast een woning op te rijden. Hij zag de bromfiet ser over het hoofd. Vredehofstraat 6 - Tel. 12525 Voor uw Op donderdag 16 december a.s., aan vang 20.00 uur, zal de afdeling Soestdijk van de Nederlandse Christen Vrouwen Bond, haar kerstavond houden in het wijkgebouw bij de Emmakerk aan de Regentesselaan. Aan deze avond werken mee mevrouw Rienks uit Vinkeveen met declamatie; mevrouw Kempers uit Den Hoef met solo-zang en mevrouw Van Scheppingen, die voor de pianobegelei ding zal zorgen. Donderdag 9 december te 20.00 uur zal er weer een schrijfavond van Amnesty International worden gehouden in het Amnesty Centrum, Middelwijkstraat 72 (zij-ingang). Dit keer zal er voor gevangenen in Bahrein, Rusland, Pakistan en Para guay geschreven worden, terwijl tevens zal worden ingehaakt op de jaarlijkse groetenaktie van Amnesty. Voor deze laatste aktie zijn weer een groot aantal adressen van gevangenen beschikbaar. Voor postzegels, schrijfgerei etc. wordt gezorgd. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de secretaris van de schrijfgroep, de heer B. van Vliet, Stad houderslaan 142, tel. 02155-13879. FASHIONGARDEN SOEST-ZU I D Voor zowel dames als heren hebben wij Bobos spijker- velour- en corduroybroeken. Bobosbroeken staan bekend om hun fantastische pasvorm en grote variatie aan modellen. Ze staan reuze goed en zitten als gegoten. Eenmaal Bobos, altijd Bobos. Vanaf f 59,95. Bij busstation waar het zo gemakkelijk parkeren is. TELEFOON 11636

Soester Courant | 1976 | | pagina 3