Tot Kerstmis regent het bonnen in de Van Weedestraat s WIN EEN VLIEGREIS I WIE, WAT, WAAR IN DE WINKELKRING Win een vliegreis naar Tunesië, Rome of Parijs of één van de vele andere luxe prijzen m. IMAAR KERSTACTIE WINKELCENTRUM VAN WEEDESTRAAT Winkelkring Van Weedestraat 't Winkelen waard! mT^ - m De rebus die U ontvangt in de WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 9e TOTO otTO r Soester Courant van donderdag 9 december 1916 >t k 1- De Winkelkring Van Weedestraat, die onlangs het levenslicht zag in het drukste winkelcentrum van Soest, blijkt uitgegroeid te zijn tot een club van zeer aktieve zakenlieden. Niet alleen omdat iedereen het roerend met elkaar eens was, dat het tijd werd dat er extra aktiviteiten in de Van Weedestraat kwamen om op duidelijke wijze de aandacht te vestigen op dit voor Soest zo unieke winkelcentrum, maar ook omdat men begreep, dat dit alleen maar succes zou opleveren als iedereen zijn aandeel leverde in de diverse vormen waarin deze publiciteit kon plaatsvinden. Bijzonder trots zijn zij op de gezamenlijke advertentie-campagne, waaraan nage noeg alle leden van de Winkelkring deel nemen. Het verbluffende resultaat hier van was, dat de Winkelkring sinds de start op 1 november nu reeds elke 14 dagen op indringende wijze met een „eigen gezicht" in de vorm van vele „eigen pagina's" in de Soester Courant de aandacht op hun zaken vestigt. Ze zijn er iedere keer weer allemaal, in dachtig de kreet: „De grote kracht van de reklame ligt in de herhaling' Ook dit nummer getuigt weer van de eensgezindheid en de progressiviteit van de Van We edestraat-middenstand, want in dit nummer van de Soester Courant annonceren zij een 3 weken durende Kerstaktie, die, uiteraard gericht op de kerstverkopen, zijn hoogtepunt vindt in de trekking van de bonnenloterij op maandag 27 december. De lijst met te winnen prijzen vindt U elders op deze pagina. De lantaarntjes wijzen de weg. Ongetwijfeld heeft iedere bewoner gedu rende de laatste weken reeds opgemerkt, dat de Van Weedestraat, door middel van een exclusieve lantaarntjes-verlich ting, zich voor de maand december heeft opgemaakt voor een levendige en tevens attraktieve winkelmogelijkheid, o.a. voor de nu achter ons liggende St. Nicolaastijd. Het tweede decemberhoogtepunt gaat men nu extra accentueren met een kerst aktie door middel van een prijsrebus, waarvoor het winkelend publiek in de Van Weedestraat een waarlijk excellente prijzenpot te wachten staat. Prijzenpakket Naast de vliegreizen, die aangeboden worden door de gezamenlijke Van Wee* destraat-middenstanders, hebben de le den winkeliers, elk uit hun eigen bran che, een groot aantal kostbare prijzen beschikbaar gesteld. De indrukwekken de opsomming hiervan treft U elders op deze pagina aan. Ook hierbij heeft men gesteld: „Eendracht maakt macht". Ons redaktiekantoor diende als verza melpunt van deze winkeliersgiften en het ÉKwitll ümfim \jQ$S>EN U\*7 futts Een deel van de prijzen uitgestald in de „etalage" van het kantoor van de Soester Courant (aan de Van Weedestraat; foto Herman van Dam was prettig te zien met welk een plezier en trots men de gegeven prijs uit han den gaf. Of dat nou ging om guldens of honderden guldens. Etalage vol prijzen Vanaf heden kunt u in de „etalage" van ons redaktiekantoor aan de Van Weedestraat 29 met eigen ogen zien met welke veelal kostbare prijzen (ook een mud aardappelen is tegenwoordig een luxe!) de Van Weedestraatwinkeliers hun Winkelkring in het middelpunt van de Soester belangstelling brengen. Maan dag j.1. hebben de damesleden mevrouw Nota en mevrouw Ringenoldus getracht er een aantrekkelijke etalage van te ma ken en u zult het met ons eens zijn, dat zij daarin geslaagd zijn. 40 deelnemers Aan deze kerstaktie in de Van Weede straat nemen 40 middenstanders deel, hetgeen neerkomt op een percentage van ongeveer 98%. Het is dus beslist niet overdreven om te spreken van een werkelijk „gesloten" winkelkring. Wie in de Van Weedestraat de feeste lijke lantaarnverlichting ziet branden, kan niet anders dan tot die conclusie komen. Met z'n veertigen vertegenwoordigen de deelnemers 33 verschillende branches en dat is voor dit koopcentrum werkelijk uniek te noemen. Uniek voor de Winkel kring Van Weedestraat, die zich hier mede zeer universeel voor het kopend pu bliek manifesteert, maar tevens uniek voor de bezoekers van dit centrum, omdat men al ras tot de ontdekking komt, dat men voor de vervulling van nagenoeg alle koopwensen op een vrij gering oppervlak een zeer uitgebreide keuze kan maken. De lantaartjesverlichting, die voor de toekomst het publiek attent zal maken op de Winkelkring Van Weedestraat, wijst u exact de weg naar alle zaken die deelnemen aan het gezamenlijk scheppen van een winkelsfeer, die past bij de aanloopperiode voor de kerst inkopen. De „lantaarndragers" in de Van Weede straat staan gezamenlijk garant voor prettig winkelen in een oergezellige straat, die, komende vanaf Nieuwerhoek. begint in de Burg. Grothestraat, nabij de Anna Poulownalaan en via de Van Weedestraat nog doorloopt voorbij het postkantoor tot aan de Raadhuisstraat. De Van Weedestraat is waarlijk 't win kelen waard. sl=tf +de Oplossing: Naam: Adres: Woonplaats: Kerstaktie Naast de feestverlichting in de vorm van de bekende lantaarn, is iedere deelne mer ook herkenbaar aan het rode raam biljet in Kerstsfeer, dat een ontwerp is van mevrouw Nota, die ook de rebus tekende op de deelnamebonnen. Deze bonnen zijn gedrukt in een hoeveel heid van voorlopig honderdduizend en elke bezoeker van een „lantaarndrager" ontvangt bij elke aankoop groot of klein een deelnamebon. Dit zijn de deelnemers (in willekeurige volgorde) Joh. Mets, Delicatessen Bonneterie Mevr. Quick Sigarenmagazijn Jansen Garage Alblas Schoemaker Banketbakkerij ,,Maison Verkley" Fa. J. van Dasselaar Rijwielhandel Van Homoet Slagerij M. J. van Asch Fa. Reehorst Radio Veer Schoenhandel Van Dorresteyn Drogisterij Kraal Carni Shoe Shop Juwelier Ringenoldus B.V. Modehuis ,,De Ster" Aalsmeers Bloemenhuis Fa. H. J. Gielen Zn Horlogerie Colitico Sigarenmagazijn Pieneman Foto Swager Bril-centrum Nota Fa. Cornelisse Laren-Soest Van Hall Renó Borgts Van Dalen Arti-home Meilof's Behang Optiek Hulleman Slijterij-Wijnhandel Van der Linden Bloemsierkunst Geytenbeek Boutique des Fleurs Reisbureau Lissone-Lindeman Kantoorboekhandel Van de Ven ,,De Gouden Snaar" Drukkerij Smit Teddynette Jamin Stomatiek Actief Dit is hun adres Dit zijn hun geschenken Van Weedestraat 90 Van Weedestraat 88 Van Weedestraat 86 Van Weedestraat 55 en 84 Van Weedestraat 78 Van Weedestraat 76 Van Weedestraat 74 Van Weedestraat 70 Van Weedestraat 66 Van Weedestraat 54 Van Weedestraat 46 Van Weedestraat 44 Van Weedestraat 20 Van Weedestraat 14 Van Weedestraat 12 Van Weedestraat 5a-8 Van Weedestraat 7a Van Weedestraat 9a Van Weedestraat 9b Van Weedestraat 9d Van Weedestraat 17 Van Weedestraat 17a Van Weedestraat 23 Van Weedestraat 31 Burg. Grothestraat 7a Burg. Grothestraat 11a Burg. Grothestraat 3 Burg. Grothestraat 19 Burg. Grothestraat 8 Burg. Grothestraat 6 Burg. Grothestraat 4 Steenhof f straat 1a Steenhoffstraat 9a Steenhoffstraat 13 Steenhoffstraat 15 Van Weedestraat 29 Burg. Grothestraat 14 Van Weedestraat 42 Van Weedestraat 40 Delicatessenmand Rya wandkleed, 75 x 125 cm Electronische tafelaansteker Autoset Philips Portable T.V., 31 cm 5 slagroomtaarten, 5 dozen handwerkbonbons Mud aardappelen, grote fruitmand en 5 fruitschalen Regenpak Vulling voor diepvriezer naar eigen keuze ter waarde van f 400,- Grote fruitmand Autoradio met luidspreker 1 paar pantoffels Luxe doos parfum, zeep en eau de toilette Leren damestas en heren polstas Omega vliegershorloge 2 waardebonnen a f 250,- (In te wisselen bij ,,De Ster" of ,,Bebine(la") Droogbloemstuk Bosch schuurmachine Quarts horloge Assortimentskist Claassen sigaren Filmset, bestaande uit filmcamera, filmprojector, projektiescherm en projectietafel Eikenhouten barometer,, en Polaroid zonnebril Electrische fonduepan 6-persoons R.V.S. cassette, 8-persoons koffie- en theeservies (41 dlg) en 6-persoons drinkservies Leerdam (48-dlg) McGregor herenvest Buitenlantaarn Sfeerlamp Plaktafel met toebehoren Baro-thermometer Barmand met o.a. Kruukje Melm Plantenbak Cactusbak 5 koffertjes 1 electronische zakrekenmachine Pioneer pick-up PL112 d Stereo cassette-radio met boxen «#«r Wilt U meedingen naar èên of meer van de vele waardevolle prijzen (zie opsomming)dan dient u de beslist niet moeilijke rebus op te lossen. De oplos sing noteert u, met uw naam en adres op het formulier. Dit formulier kunt U inleveren door het te deponeren in de daarvoor gereedstaande bussen bij de bankinstellingen in de Van Weede straat: Algemene Bank Nederland N.V., naast het politiebureau; de Neder- landsche Middenstandsbank N.V., tegen over de Lindelaan en de Amro Bank N.V., tegenover het Nassauplantsoen. Voor deze kerstaktie werd vergunning verleend door de Kamer van Koophan del te Amersfoort op 17 november 1976, onder nummer 35/1976. Trekking door Notaris Van Veeren De trekking van de prijswinnaars zal ge schieden op maandag 27 december a.s., des avonds half 8, door en ten kantore van Notaris M. van Veeren, ook al in de Van Weedestraat. De bekendmaking van de winnaars zal ge publiceerd worden ln onze Soester Cou rant van donderdag 30 december a.s,, terwijl elke prijswinnaar als extra Van Weedestraatservice bericht krijgt, met de mededeling, dat de gewonnen prijs kan worden afgehaald, aan het redaktie kantoor van onze krant, ook al weer in de Van Weedestraat. Aan de hand van de publicaties Is het iedereen dan bekend uit welke zaak zijn prijs afkomstig is. Het is de be doeling, dat de prijswinnaar(es) voor de invulling van een eventueel garantie bewijs naar deze zaak gaat. In het al gemeen is het niet de bedoeling dat u de prijzen gaat ruilen. t Kerst-koopavonden De leden van de Winkelkring Van Wee destraat zijn gedurende de looptijd van de Kerstaktie, naast -de gebruikelijke koopavond op vrijdag, ook nog 's avonds tot 9 uur geopend op maandag 20, dins dag 21, woensdag 22 en donderdag 23 december. Houdt u er echter wel reke ning mee, dat de winkels op vrijdag 24 december 's middags na 16 uur geslo ten zullen zijn, evenals op vrijdagmid dag 31 december. Niet-deelnemer, wel priis-qever: Amrobank Nederlandse Middenstandsbank Algemene Bank Nederland Snackbar „De Zwaluw" Discotheek „De Kluis" Curio Cave Van Weedestraat Van Weedestraat Van Weedestraat Van Weedestraat Van Weedestraat Van Weedestraat 33b 3 dierenboeken Parker ballpoint en aansteker Portefeuille en bridge etui 2 Salades f 25,- Fles Whisky Fles champagne Zo maar een paar lantaarntjes; het uiterlijk kenmerkt van de Winkelkring Van WeedestTaat. foto Herman van Dam

Soester Courant | 1976 | | pagina 7