I 3erkhof uissteden uissteden Weinig mogelijkheden voor Soesterbergers nbtte Molensoos aktief tijdens de feestdagen Hondje weg? Hondje terug! Meningen van Lezers trouwcirculaires trouwkaarten Drukkerij Smit FIAT 128 1976 FIAT 128 1972 FIAT 12812xl1970 FIAT 128 1971 FIAT 600... 1972 NAAIMACHINES Belangrijke mededeling PFAFF BENELUX B.V. AMSTERDAM NICKEL SOEST OPHEFFIIMGS UITVERKOOP ff 1 47.50 Aktiviteiten Amersfoortse Volksuniversiteit Vernielingen Diefstal dames- schaatsen en lood Eerlijke vinder of oneerlijke dader a.u.b. Bevordering bij de politie Sluiting gemeentelijke diensten Vleesverkoop Verlichting korfbalveld Verbreding Koningsweg Sukses Soester sulky-rijder Chr. Van Homoet weer crosskampioen Duinkikkers breken clubrecords Ontwikkelingsplan: Uitbreiding zit er nauwelijks in Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking Openbare bekendmaking bekendmaking Hinderwet 16.000 gulden krediet voor aanpassing terrassen natuurbad ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) autoccasion EEESB Iets te koop? - Iets te geef? Plaats een KLEINTJE! pientere jongedame als aank. secretaresse NAAIMACHINES r Soester Courant van donderdag 23 december 1976 Ook dit jaar is de molensoos weer aktief tijdens de feestdagen en vakantie voor scho lieren. Ondanks een onderbezetting van de staf is de molensoos er in geslaagd om toch een attraktief programma te kunnen bieden. Woensdag 22 december is er een film avond, aanvang 19.30 uur en ook tweede Kerstdag om 14.00 uur is er een speelfilm te zien. Op nieuwjaarsavond is er een popgroep uit Bussum, aanvang 20.00 uur, de toe gang is voor leden f. 1,-; de entreeprijs voor de films Chinatown en De muis die brulde is f. 2,50. Eerste Kerstdag en oudejaarsdag is de Molensoos wèl gesloten. Vanaf maandag 20 december tot en met donderdag 30 december is er iedere middag van 12 - 14 uur soos. Natuurlijk zijn er op vrijdag 24 december (20 uur) en zondag 2 januari (14.30 uur) de druk bezochte disco's. Woensdag 28 december vanaf 19.30 uur is er kleintje disco. De molensoos is echter alleen geopend voor leden; maar als je de soos wilt be zoeken en nog geen lid bent kun je dit worden tegen betaling van f. 2,50 voor twee maanden. Het jongeren centrum is gevestigd aan de Molenstraat 142a in Soest, telefoon 15557. VERMIST 17-12. Kater, wit, gecastreerd, 2^ 3r-: Nassaulaan 9, tel. 17455. 7-12. Kater, zwart/wit, gecastreerd, 2 jr., van balcon gevallen; Jonker, Kam perfoeliestraat 155, tel. 10286. 13-12. Diamantduifje, nr. 76/FP 87; Spie ring, De Akkeren 119, tel. 20371. GEVONDEN 17-12. Kat, zwart, geel halsbandje waar in naam Poelie, bel 2 mnd; Rademaker, Roerdomp 41, Eemnes, tel. 02153-10651. 17-12. Kat,wit, rode kop, staart, twee rode vlekken op rug; Romein, Pijperpad 65, tel. 11067. 18-12. Teef, bastaard spaniel, kortharig, bruinig, zwarte streep over rug, 3 mnd; (weg langs Soesterberg)Dierentehuis, KI. Engendaalweg, tel. 13583. Deze opgave wordt wekelijks opgemaakt door de post Soest van de (landelijke) Stichting Amivedi, die zich bezig houdt met opsporing van zoekgeraakte huis dieren d.m.v. registratie van vermiste en gevonden dieren. Dit in samenwerking met het Dierentehuis Soest, de gemeen tepolitie Soest en instanties voor dieren bescherming in de omliggende gemeen ten. Het verdient aanbeveling steeds vermis sing en vondst van huisdieren zo spoedig mogelijk te melden bij de politie, het Dierentehuis en/of Amivedi. Telefoonnummers zijn: Politie 19444. Dierentehuis 13583 en Amivedi 10667. Zeer veel mensen hebben in deze tijd van heimwee naar het verleden wel één of meer stukken antiek in huis. Wat is echt antiek? Waaraan kunnen we echt antiek herkennen? U kunt uit eigen be zit voorwerpen meebrengen en er vra gen over stellen aan deskundigen op 4 maandagavonden in januari en februari. Hoe richten wij ons huis in? Al of niet met antiek? Zodra het woord binnenhuis architect valt denken veel mensen aan dure voorzieningen. De heer H. Uylen- burg, bekend van vele publicaties, wil ons aangeven hoe we de inrichting op goedkope wijze aan onze persoonlijke wensen kunnen aanpassen. Bepalen wij ons slechts tot ons eigen binnenhuisje, of kijken we ook over de grenzen? Half januari begint een se rie van 5 lezingen over ontwikkelings samenwerking. Het doel van deze cursus is de deelnemers inzicht te verschaffen in een aantal problemen en ontwikkelin gen waarover regelmatig geschreven en gesproken wordt (krant, televisie), maar die vaak voor de lezer, kijker, moeilijk te begrijpen blijven. Alle inlichtingen op Bergstraat 30, tel. 033-33178 tussen 9 en 12 uur. Van de Margrietschool aan de Boni- faciusstraat werd een grote ruit inge gooid en in de school werd een brandblusapparaat leeggespoten. Scha de circa 850 gulden. Van de auto van de heer K. van Z. aan de Buntweg werd de radioantenne afge broken, de bumper verbogen en het linker achterspatbord beschadigd. Bo vendien wérden uit zijn tuin enige coni feren weggehaald. Schade circa 250,-. Mevrouw C.V. deed aangifte van het vernielen van de ruit van haar voor kamer. Daar werden een paar emaille potten, die buiten aan de muur hingen, door gegooid. Uit een aan de Ir. Menkolaan staande vrachtwagen werd een kist met gereed schap en een zaklantaarn gestolen. Er ger was nog, dat de bedrading in de ca bine werd losgetrokken en om dat te repareren had men een dag nodig. Tenslotte deed de heer W.v.d.M. uit Baarn aangifte van het vernielen van de buitenspiegel van zijn auto. De auto had hij geparkeerd op het kerkplein aan de Nieuwerhoek. Mevrouw V. deed aangifte van diefstal uit de berging onder haar flat aan het v.d. Veldeplantsoen van een paar da- messchaatsen en een gieter. De heer R.B. deed aangifte van diefstal van lood van het dak van de school aan de Wil- laertstraat in de wijk Overhees. Mevrouw N.R. kreeg een proces verbaal in verband met diefstal van levensmid delen voor een totaal bedrag van dertig gulden uit een supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat. Eerlijke vinder of oneerlijke dader geef mij a.u.b. mijn papieren terug. Ik heb ze namelijk verloren óf ze zijn gestolen. Ik weet het niet precies, maar één van de twee is waar. Vorige week tankte ik benzine bij het Esso-station aan de Beukenlaan. Ik zette mijn tas op de motorkap om te betalen en liep toen even met de monteur mee naar binnen. Ik weet dat het helemaal fout was. die tas toen onbeheerd achter te laten. Maar is dat dan een reden om hem zo maar mee te nemen? Ook kan het zijn dat ik weggereden ben en dat de tas er toen pas afgevallen is, maar dan zou er een eerlijke vinder kun nen zijn. Wie het ook is: a.u.b. geef mij mijn pa pieren terug! Er zat bijna 400 gulden in de tas, maar als u die wilt houden nou vooruit dan maar. Maar om de papieren, mijn rijbewijs, kentekenbewijs van de auto, wegenbelasting, agenda's, foto's en andere persoonlijke papieren, mijn bril zit ik erg verlegen. U hoeft ze niet te komen brengen, maar bel even op of schrijf een briefje, waar ik die spullen kan vinden. Mijn adres is Ereprijsstraat 17; telefoonnummer 14983. Bij voorbaat dank, enne vergeven. Mevr. Blom Met ingang van l januari a.s. is de bri gadier van politie S. v. d. Klashorst be vorderd tot adjudant. Met gelijke datum wordt de hoofsagent C. Coster bevorderd tot brigadier. Zowel vrijdag 24 december als vrijdag 31 december a.s. zijn het gemeentehuis, de dienst gemeentewerken, de sportstich ting,, het gasbedrijf en de sociale dienst 's middags gesloten. Volgende week woensdag, 29 december ,s middags om 2 uur (14.00 uur) is er aan het slachthuis verkoop van vlees aan de houders van groene kaarten genummerd van 126 tot en met 250. Het bestuur van de sportstichting heeft geen bezwaar tegen het plaatsen van trainingsverlichting op het veld aan de Staringlaan van de korfbalvereniging ,,De Eemvogels". Voor verbreding van de Koningsweg wil de gemeente een perceel grond, groot 2750 vierkante meter aankopen tegen de prijs van 25 gulden per m2. In totaal is een krediet nodig van 68750 gulden en de gemeente zal verder zorgdragen voor het terugplaatsen en vernieuwen van de huidige erf af scheiding. de Soester sulky-rijder, de heer K. Ast heeft afgelopen zondag een onverwacht sukses geboekt tijdens wedstrijden op de baan in Hilversum. Met zijn paard Marleen kwam hij als derde binnen, daarbij vele grote bekendheden achter zich latend. De Soester motorcrosser Chris van Homoet is voor het tweede achtereen volgende jaar crosskampioen van Nij- kerk geworden. Hij behaalde ook dit jaar in het grote veld renners het hoogste puntentotaal over zes wedstrijden. Tweede werd de Hilversummer Van Maanen. De zwemploeg van de Duinkikkers heeft het jaar 1976 afgesloten met het breken van een aantal clubrecords. Dat gebeur de tijdens wedstrijden te Zeist en Bus sum. In Zeist zwom Gerda Bloemer de 100 meter rugslag dames in de recordtijd van 1.18.4 min.; Robert de Brauwer verbeterde het clubrecord op de 100 meter vlinderslag; hij noteerde 1.23.2 min.; Maarten Jans legde de 100 meter schoolslag af in 1.22.6 min en Myriam van Door deed over deze afstand 1.33.4 min. De 100 meter vrije slag deed Adri- ana Jonkheim in 1.13.1 min. en Frits Schneider in 1.07.8 min. In Bussum zwom Marleen van Ee de 100 meter vrije slag in 1.31.6 min.; Ada Kie vit de 100 meter schoolslag in 1.25. min. Frits Schneider de 100 meter schoolslag in 1.23.2 min.Maarten Jans de zelfde af stand in 1.24.6 min.; Gerda Bloemer de 100 meter vrije slag in 1.09.6 min.; Onno Rugenbrink de 100 meter vrije slag in 1.07 min. en Robert-Jan Potharst deze afstand in 1.08.4 min. Gerda Bloemer, Adriana Jonkheim, Els van Brussel en Ada Kievit beëindigden de 4 maal 100 meter vrije slag dames in 5.05.9 min. en de heren Robert-Jan Pot harst, Kick Rugenbrink, Hans Bunk en Onno Rugenbrink legden de 4 maal 100 meter vrije slag af in 4.45.8 min. en Snelle en correcte levering en tot in depuntjes verzorgd Uitgebreide collectie! Alk/ -l Si i «i i i Klassiek en modern Van Weedestraat 29 - soest Telefoon 02155 - 14152 De insprekers die zich met het concept-ontwikkelingsplan voor Soesterberg gaan bezig houden, zullen snel tot de conclusie komen dat er ruimtelijk weing te doen is. De opstellers van het plan zeggen dat ook duidelijk: ,,de ruimtelijke mogelijkheden in Soesterberg zijn beperkt". Bovendien zijn de kleine terreintjes waar woningbouw gepleegd zou kunnen worden, eigenlijk al vergeven. Omdat ook van de werkgelegen heid al gesteld is, dat er nauwelijks uitbreidingsmogelijkheden zijn; bij ..onder wijs" gezegd wordt dat uitbreiding van de accomodatie waarschijnlijk niet nodig is en voor de „winkelvoorzieningen" opgemerkt wordt dat voor koopkrachtbinding „enige" uitbreiding van het winkelvloeroppervlak nodig is, rest de Soesterbergers weinig meer dan meepraten over de verkeersstructuur, de welzijnsvoorzieningen en de aktieve en passieve recreatie. J van de Gemeentehof. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend dat hun col lege heeft besloten door plaatsing van borden volgens model 49 van bijlage n van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens ter rechterzijde van de Speenkruidstraat, gezien vanaf de Weegbreestraat, een parkeerverbod in te stellen. Van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur directeur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Ko ninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C.' te 's-Gravenhage, de Konin klijke Nederlandse Toeristenbond A.N.- W.B. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de directeur van gemeente werken te Soest. Soest, 22 december 1976 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J.M. Corver-van Haaf ten De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten in te trekken hun besluit d.d. 29 februari 1972, afdeling I, nummer 1602, inhoudende plaatsing van borden volgens model 54b van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens in de nabijheid van de woning Veenbesstraat 320 te Soest; van dit besluit staat voor iedere belangheb bende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres vdn het beroepschrift wordt ge richt aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur directeur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konin klijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C. te 's-Gravenhage, de Konin klijke Nederlandse Toeristenbond A.N.- W.B. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Motor-rijdersvereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest, de directeur van gemeentewerken te Soest en de heer J.J. Janssens, Eras- muslaan 35 te Hilversum. Soest, 22 december 1976 Burgemeesterenwethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J.M. Corver-van Haaften De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend dat hun col lege heeft besloten I. door plaatsing van borden volgens model 61 van bijlage II van het Reg lement Verkeersregels en Verkeers tekens de volgende plaatsen als voet paden aan te duiden: de linkerzijde, gezien vanaf de Den Blieklaan, van de Insingerstraat, voor zover gelegen langs de percelen met huisnummers 9 tot en met 55 en de rechterzijde, voor zover gelegen langs de percelen met de huisnummers 20 tot en met 56. Vervolgens de linkerzijde, gezien van af de Bosstraat, van de Den Bliek laan, voor zover gelegen tussen de kruising met de Bosstraat en de eerstvolgende bocht in de Den Bliek laan. Vervolgens, de rechterzijde, gezien vanaf de Wieksloterweg, van het le Heeserlaantje, voor zover gelegen langs de percelen met huisnummers 1 tot en met 7 II. hun besluiten d.d. 31 mei 1976, af deling I, nummer 9431 en d.d. 21 september 1976, afdeling I, nummer 9819, in die zin te wijzigen, dat de daarin vervatte verkeersmaatregel ten aanzien van de Weegbreestraat te Soest van kracht is vanaf des woensdags 18.00 tot des donderdags 16.00 uur, telkens wanneer op don derdagen markt wordt gehouden. Van deze besluiten staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin Als potentiële woningbouw-gebieden wor den in het plan opgevoerd de 2e fase van het plan Steenberghe; een perceeltje aan het Zwarte Wegje en het gebied dat be grensd wordt door Amersfoortsestraat, de Kampweg, de Kamerlingh Onnes- laan, de Oude Tempellaan, de noord grens van het bestemmingsplan Zeister- spoor en de Richelleweg. Wat Steenberghe betreft, is er al een be stemmingsplan dat voorziet in de bouw van 50 huizen en ook voor „Het Zwarte Wegje" is al een plan gereed voor 14 woningen. Bij het circa 80 ha. grote stuk dat nog resteert, wordt opgemerkt: In dit gebied zijn veel bestemmingen aanwezig die in gepast „dienen" te worden; het gebied is bosrijk en heeft een zekere landschap pelijke waarde; het hele gebied is gele gen tussen de 35 en 45 Kosten-Eenheden (de vliegtuiglawaaigrens), hetgeen on getwijfeld beperkingen voor de woning bouw inhoudt; in de N.O.-hoek van het terrein is reeds ruimte gereserveerd voor de bouw van circa 80 woningen ter vervanging van „Ons Belang". Verder wordt nog gezegd dat ook nog als bouwterreinen opgevoerd zouden kun nen worden het gebied aan weerszijden van de Amersfoortsestraat, van de Van Weerden Poelmanweg tot aan de ooste lijke gemeentegrens. Daarbij wordt ech ter weer opgemerkt, dat voor dit gebied een ontwerpbestemmingsplan in voorbe reiding is „met overwegend conserve rend karakter". Dit houdt in, dat de aan wezige bestemmingen grotendeels wor den ingepast, aldus de plan-opstellers. Wel wordt in dit (ontwerpbestemmings) plan rekening gehouden met een beperk te uitbreiding van bedrijfsterreinen in de dienstverlenende sector, echter is er met betrekking tot het kwantitatieve aspect van de woningbouw geen keuze-moge lijkheid aanwezig. „Ook voor de werkgelegenheid kan niet anders worden gesteld, dan dat nauwe lijks uitbreidingsmogelijkheden aanwe zig zijn. Het industrieterrein is praktisch geheel benut", aldus het concept-plan. Gezien de verouderde inventarisatiege- gevens zal een nader onderzoek naar de werkgelegenheid noodzakelijk zijn. Wat de winkelvoorziening betreft wordt gewezen op de rekonstruktie van het Dorpsplein (reeds jaren punt van dis cussie in de wijkraad, red.); de rekon struktie van de Rademakerstraat (op papier rond maar wacht op overdracht van de straat, red.) en op een streven naar enige uitbreiding van het winkel oppervlak, teneinde de koopkracht binding te vergroten. „Hoewel hiervoor nauwelijks reële mogelijkheden voor handen zijn, zou in een op te stellen be- doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht. De besluiten zijn in afschrift toegezon den aan gedeputeerde staten der pro vincie Utrecht te Utrecht, de hoofdinge nieur-directeur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, De Koninklijke Nederlandse Automobiel club K.N.A.C. te 's-Gravenhage, de Ko ninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B. te 's-Gravenhage, de Konin klijke Nederlandse Motorrijders vereni ging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de directeur van gemeentewerken te Soest. Soest, 22 december 1976. Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J.M. Corver-van Haaften De secretaris, H. Borreman Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat een door de heer G.P. Stam, Torenlaan 110 te Baarn, ingediend verzoek met bijlagen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ten behoeve van de opslag en verkoop van L.P.G. op/in het perceel Torenlaan 110, kadastraal bekend gemeente Baarn, sectie B, num mer 13363, ter visie ligt en dat op dinsdag 4 januari om 10.00 uur in het gemeente huis van Baarn een openbare zitting wordt gehouden om mondeling bezwaren tegen deze aanvraag in te brengen. Gedurende 4 weken na dagtekening van deze kennisgeving bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vergunning bij het gemeentebestuur van Baarn in te brengen. Een ieder kan ter secretarie van de ge meente Baarn kennis nemen van de ter zake ingekomen bescheiden. Tot het beroep, bedoeld in artikel 20, lid 1. der Hinderwet zijn gerechtigd de ver zoeker en degene, die in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting is verschenen. Eveneens is tot beroep ge rechtigd degene, die zonder op de zitting te zijn verschenen binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft in gebracht indien hij niet woonachtig is in de gemeente Baarn of Soest. Soest, 22 december 1976 Burgemeester en wethouders van Soest De burgemeester, Mr. J.M. Corver-van Haaften De secretaris, H. Borreman De Stichting Zwembaden Soest kan de exploitatie van het restaurant van het Soester Natuurbad voor vijf jaar ver pachten, mits de terrassen, met uit zondering van een gedeelte van het bo- venterras, bij het natuurbadterrein wor den getrokken. De oplossing daarvoor is. dat hekken aangebracht worden van af het restaurant tot aan het kassa gebouw en tot aan de zijgang nabij de kiosk. De bezoekers van het zwembad behoe ven om het restaurant te bereiken, dan niet meer de kassa te passeren. Het gaat 16.000 gulden kosten, waarbij is inbegre pen de kosten voor het aanbrengen van een tweede uitgifteloket. stemmingsplan voor dit gebied, reke ning dienen te worden gehouden met een uitbreiding van 200 bij 300 m2 winkel- vloeroppervlak". aldus de opstellers van het plan. Het „verkeer" biedt meer inspraak mogelijkheden. al wordt opgemerkt dat reeds enkele concept-verkeerscirculatie plannen opgezet zijn. Ook de voorkeur van de Wijkraad is al bekend, maar men wil toch ruimte geven voor inspraak. Daar zou het openbaar vervoer in mee kunnen spelen; een onderwerp dat overi gens ook al meerdere malen in de wijk raad aan de orde geweest is. Het ging daarbij om een „lus" door het dorp om de loopafstand tot de bushaltes te ver kleinen. In het concept-plan wordt erbij aangetekend: „Gezien de zeer strakke tijdschema's in verband met de exploita tielasten van het streekvervoer, is het de vraag of zo'n lus zonder hoge kosten realiseerbaar zal blijken te zijn". Tenslotte resten dan voor de insprekers de mogelijkheden voor actieve- en pas sieve recreatie en de welzijnsvoorzie ningen. In zes weken, vanaf 5 januari tot eind februari, moeten de insprekers hun werk afgerond hebben. Dan komen hun uitkomsten in de Wijkraad aan de orde in de vergadering van 10 maart en dan gaan de raadscommissies zich er nog eens over buigen: Alles moet dan verwerkt worden in het definitieve ont wikkelingsplan dat begin juni volgend jaar door de gemeenteraad zal worden opgesteld. Tot 31 december, volgende week vrijdag, kunnen Soesterbergers zich opgeven als „insprekers". In principe zijn de werk vergaderingen openbaar, tenzij de in sprekers anders beslissen. In opdracht van een dynamisch handels kantoor te Baarn, zoeken wij een vlotte assistentie) op de afdeling administratie. Een leuke baan met gevarieerd werk. Wij vragen wel minimaal een goede typevaar digheid en belangstelling voor boekhoud kundige „puzzels", want dat is nodig om tevens met enthousiasme op een office computer te leren werken. Leeftijd 18-23 jaar. MAVO-, HAVO- of gelijkwaardige schoolopleiding. Heb je belangstelling voor bovenstaande vacature of wil je meer weten over andere tijdelijke banen die wij kunnen aanbieden, bel dan eens en vraag naar mevrouw E. M. van Wayenburgh-Veth. Zij zal graag alle inlichtingen verschaffen. UITZENDORGANISATIE Faas Eliasllan 26, Baarn Telefoon 02154 1 88 00 Elke AUTOCCASION-wagen is nooit een kat in de zak, maar een auto die op de brug heeft gestaan. Die gecontroleerd, in orde gebracht, veilig en rijvaardig is door middel van een uitvoerige diagnose Het enige vvat-ie niet is, is: nieuw. Daar is z'n aantrekkelijke prijs dan ook naar en de dealer die hem verkoopt staat er net zo achter als achter elke nieuwe auto die hij verkoopt. AUTOBEDRIJF LAANSTRAAT 82-SOEST.TEL02155-15963 Ten onrechte wordt door de concurrentie in Amersfoort gesuggereerd Pfaff-dealer te zijn en als zodanig deze machines te verkopen. Wij delen u bij deze mede dat alleen de Firma van Huissteden, tel. 033-34555, Utrechtsestraat 32, Amersfoort en Soesterbergsestraat 28, Soest, tel. 02155-13480 erkend dealer in deze plaatsen is, derhalve kunnen wij geen verant woordelijkheid nemen voor verkoop en reparatie van deze concurrent. Getekend, NAAIMACHINE-SPECIAALZAKEN UTRECHTSESTR. 32 - AMERSFOORT TELEFOON 033-34555 SOESTERBERGSESTR. 28 -SOEST TELEFOON 02155-13480 24 en 31 december a.s. is ons kantoor om 16.00 uur gesloten. ALGEMEEN ZIEKENF0NS „AMERSFOORT EN OMSTREKEN" Stationsstraat 46 - Amersfoort Telefoon 033-37314 Klein handelskantoor zoekt met spoed part-time. 4 morgens, 1 middag. Leeftijd liefst 18-21 jaar. Voor ambitieuze jongedame zeer gevarieerde baan. Technische handelsonderneming Plasweg58 - Soest - Telefoon 02155-13709 van onze afdelingen: Wol - Stoffen - Fournituren Wol 20% korting Neveda crochet van f 3,40 voor 2,- Stoffen 30% korting Zomerstoffen, halve prijs Sjaals, halve prijs Lint, halve prijs Occasions, div. merken v.a. f 85,- Anker aanbieding van fJtt,- voor f 375,- Enkele nieuwe naaimachines met beschadigin gen tegen extra voordelige prijzen. - Reparatie Naaimachines SOESTEBBERGSESTRAAT 28 TEL 13480 SOEST-Z. Nimmer is het Verre Oosten zo dichtbij geweest als met deze tricot kimono. Diepe warme kleuren uit dit betoverende Zowel kimono als nachthemdje zijn om te stelen. Nachthemd Kimono SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST TELEFOON 12400

Soester Courant | 1976 | | pagina 11