mtmj Modelvliegtuigbouwers tot 1 juli uit de zorgen TRlCOSA Menstoch V.V.V.-nieuws Commando wisseling bij de Amerikanen Postzegel met informatie-tab voor Delftse Bijbel A. van der Weerd Dak fietsenstalling Oranje-Nassau huishoudschool verbrand HITTIPPERTJE Hockeyclub wacht op spoedige aanleg vierde veld Toezeggingen commissie openbare werken ■BmBnonMi Wasmachine in brand Drie blokkursussen bij Artishock Rijverbod Bekendmaking Bekendmaking Nut-avond met Wereld Natuurfonds WEES HIF1WIJZER/HIFIW1JZER/H1FIWIJZER LENCO L-80 STEREO-ADVIESCENTKUM „DE GOUDEN SNAAR" Nederland 55c i477DelftseBijbel 19 77 ,De Gouden Snaar' O 2 0 9 o» 4 0 7 0- 0 6 Soester Courant van donderdag 17 februari 1977 Herhaaldelijk werd ons de laatste tijd naar een kaart van heel Europa ge vraagd. Tot nu toe verkochten wij alleen kaarten van ieder Europees land afzon derlijk. Wij kunnen u nu een mooie auto-atlas van heel Europa aanbieden a 8.80. Het vogelpark Oisterwijk, met zijn unie ke vogelsafari, stuurde ons nieuwe, kleu rige folders. Het park ligt in de Oister- wijkse bossen en u kunt er tussen de vogels wandelen. U kunt van dichtbij zien hoe de flamingo's met hun zeefbek watervlooien en plantjes ..vangen,". Maar de kinderen kunnen zich ook in de speeltuin vermaken of lachen bij de ape- kooien. Voor vermoeide bezoekers staan overal banken. In voor- en naseizoen zullen vooral de 65-plussers genieten van het rustige park. Bovendien kan er een huifkartocht gemaakt worden van vijf kwartier langs de Oisterwijkse Vennen. Een leuk doel voor schoolreisje of dagje uit. Haalt u eens een folder. Het tweede concert uit serie C door het U.S.O. in de Geertekerk is op 25 februari a.s. De dirigent is Paul Hupperts en de soliste Ada Brussen, harp, m.m.v. het Nederlands Kamerkoor. Er worden wer ken uitgevoerd van Varèse, Kox, De Leeuw en Strawinsky. Voor kaarten kunt u dagelijks vóór 3 uur terecht aan ons kantoor. Het commando van het 32ste Tactical Fighter Squadron van de amerikaanse luchtmacht op de vliegbasis Soesterberg is overgenomen door de kolonel Wade L. Green. De kolonel Green was reeds op Camp New Amsterdam gestationeerd sinds vorig jaar augustus als de vice commandant van het 32 squadron. i" Op 8 maart 1977 zal de Nederlandse PTT een bijzondere postzegel uitgeven in de wkarde van 55 cent ter gelegenheid van het vijfhonderd-jarig bestaan van het oudste met losse loden letters gedrukte boek in de Nederlandse taal, de z.g. Delftse Bijbel. De uitgifte van de post zegel staat niet alleen in het teken van de Bijbel, maar mede in dat van het Boek. De voorstelling op de zegel is een re constructie van de loden letters a en b (in spiegelbeeld) uit de middeleeuwen en een schema van een langs elektro nische weg zichtbaar gemaakte letter a. Het geheel tegen de achtergrond van een fragment uit de Delftse Bijbel, t.w. Job 19, vers 23 en 24. Bijzonder tekst: .,1477 Delftse Bijbel 1977". Een novum bij deze uitgifte Is. dat rechts van elke postzegel een informatie-tab zal worden meegedrukt. Deze tab be vat de volgende toelichting op de emis sie: „Fragment uit de Delftse Bijbel (Job l: 23, 24), loden letters (b en a) en een elektronisch gevormde a. Ont werp Gerrit Noordzij. Druk Joh. En schedé en Zonen. Uitgifte 8-3-1977. Op laag 200.000 vel (5 x 10). De Delftse Bijbel, het Oude Testament zonder de Psalmen, is het eerfite Nederlandstalige boek dat in losse letters gezet is (1284 pag.)". De zegel is uitgevoerd in de kleuren oker en zwart. Het ontwerp werd ver zorgd door Gerrit Noordzij te Tuil. De herdenkingszegel zal aan alle Neder landse postinrichtingen verkrijgbaar zijn zolang de voorraad strekt; de zegels zullen uitsluitend worden verstrekt met de tab aan de rechterkant. De geldigheidstermijn voor de franke ring is onbepaalde MODELLBRILLEN HORLOGER JUWELIER OPTIEK SOESTERBERGSESTRAAT 26 TEL 12982 - SOEST Een korte felle brand heeft vrijdagavond het rietendak van de fietsenstalling van de Oranje-Nassau huishoudschool aan de Ir. Menkolaan in de as gelegd. De brandweer bestreed het op verschillende plaatsen in het dak woedende vuur met drie stralen. Men had de brand snel onder controle en voorkomen kon worden dat de vlammen oversloegen naar het rieten dak van de school. De nablussing nam vrij veel tijd in beslag, omdat aan beide zijden over een lengte van tien meter al het riet verwijderd moest worden. Af en toe laaiden de vlarpmen weer op. Men vermoedt brandstichting, omdat omwonenden even voor de brand, jon gens op het schoolplein bij de fietsenstal ling hebben gezien. De schade wordt geraamd op enkele duizenden guldens. De publieke belangstelling was gering. Dezelfde avond nog moest de brandweer nogmaals in aktie komen voor een con tainerbrandje bij het bedrijf Procar aan de Grote Melmweg. Daar werden twee stralen Ingezet en ook daar had men het vuur snel onder controle. Ook hier nam de nablussing nogal wat tijd in beslag. De sensationele dubbelelpee van: „STATUS QUO" Live in Glasgow met o.a. Roll over Lay Down, Caroline e.v.a. 2 LP's cat. 25.50 nu 19,90 STEREO-ADVIESCENTRUM Het vierde veld voor de hockeyclub Soest, waarvoor de raad in oktober vorig jaar een krediet beschikbaar stelde, dreigt in de vergetelheid te raken. Hockey-voorzitter Stroband informeerde ernaar tijdens de maandagavond gehou den CDA-soos. Eerlijk werd daar toege geven, dat men het plannet je uit het oog verloren had, maar er wordt nu alsnog direct aan gewerkt. De heer Stroband bezocht de soos met drie bestuursleden. Hij kwam wat mis verstanden uit de wereld helpen, die naar zijn mening ontstaan waren door onvolledigheid en mogelijke onduidelijk heid. Het ging hem daarbij om een bewering in de commissie ruimtelijke ordening, dat de hockeyclub haar beleid nogal eens veranderde. Dat was namelijk niet waar; de naar.voren gekomen gewijzig de visies waren een gevolg van een gesprek met wethouder Plomp, de voor zitter van de sportstichting. Tijdens dat onderhoud waren aanvankelijk de alter natieven door de nieuwe accomodatie aan de orde geweest, maar al pratende kwam men op het derde voorstel. De heer Stroband zette verder uiteen dat met het opstellen van een prognose voor de jaren 1984 en 1989, voldaan werd aan een verzoek van de wethouder. Met hantering van de normen van de sport stichting berekende men zo dat de hoc keyclub nu zes velden nodig had en na opheffing van de ledenstop, in 1984 negen stuks. In 1989 zouden dat er elf kunnen zijn. Met het oog op het aan te leggen complex aan de Koningsweg, informeerde hij naar het standpunt van de CDA-fractie. Bleef men daarbij de mening dat er zes velden aangelegd dienden te worden, met grond-reservering voor twee velden? Of kon men meegaan met de gedachte dat er acht velden gerealiseerd moesten worden (met het oog op de naaste toekomst), waarna t.z.t. bekeken kon Worden of verdere uitbreiding 'mogelijk was. De fractieleden, voorzover aanwezig op de soos, lieten zich er niet over uit. Wel betoogde de heer Oldenboom uitvoerig dat commissies geen „besluiten" na men. maar dat men daar wel tot „idee- en" kwam. Oldenboom had er alle be grip voor dat bezoekers aan dergelijke openbare vergaderingen in verwarring gebracht werden, maar dat was naar zijn mening het nadeel van een openbare commissie-vergadering. In de onlangs gehouden vergadering van de commissie openbare werken zijn de volgende toezeggingen gedaan: In het kader van het jaarlijks onderhoud zal dit jaar wederom een deel van de langs de Rijksweg gelegen fietspaden, waar nodig, worden opgeknapt. Voor zover zij geen dienst meer doen, zullen de jaren geleden bij jonge boomp jes geplaatste ondersteuningspalen wor den verwijderd. Het nabij de Christelijke Kleuterschool in Soesterberg staand klimhuis zal in verband met de plaatsing van een hek werk voor de aanleg van de Kamer* lingh Onneslaan worden verplaatst. Langs de Gen. Winkelmanstraat te Soesterberg zal worden nagegaan waar de tegels, die thans door de wortels van de bomen zijn opgelicht, opnieuw moeten worden gelegd. De langverwachte elpee van: „ROBERTLONG" Titel: Levenslang. Voor eeh verrassingsprijs bij STEREO-ADVIESCENTRUM Door sluiting in de elektrische bedrading raakte maandagmiddag de wasmachine bij de heer v. d. Breemer aan de Korte Melmweg in brand. De eigenaar doofde de vlammen met behulp van een poeder- blusser en de gewaarschuwde brand weer hoefde niet in aktle te komen. Artishock organiseert ook dit jaar een drietal blokkursussen t.w. Binnenhuis architectuur, Bloemschikken en Pop- penmaken. Binnenhuisarchitectuur om vat elf lessen, op vrijdagen te geven tussen 20.00 en 22.00 uur.; de eerste les op vrijdag 11 maart. Ook „Poppen-maken" telt elf lessen. Daarvoor kan men in het Artishock- gebouw terecht op de woensdagen tussen 10.00 en 12.00 uur. De eerste les wordt gegeven op 9 maart. De kursus „bloem schikken" bestaat uit acht lessen die vanaf 7 maart op de maandagavonden gegeven worden tussen 20.00 en 21.30 uur. De kursus bloemschikken kost 50 gulden: de beide anderen 55 gulden. Vóór 28 februari a.s. kan men zich op geven bij Artishock: tel. 18456. Het programma „blokkursussen" is dit jaar aanzienlijk ingekrompen; vorig jaar nog waren het er vijftien. Eén en ander is echter een gevolg van bezuini gingsmaatregelen van het ministerie van CRM. bij de Schouwburg Zelfbewuste elegance japonnen I en deux-pieces Een modieuze voorjaars- kollektie tegen betaalbare prijzen vindt u bij uw modehuis. sU, Wf Nachtegaalstraat 16-18 - Utrecht N Telefoon (030) 332242* De modelvliegtuigbouwers tijdens hun stil protest tegen de afsluiting van de Leusderheide. te Soesterberg en de commandant van de Vliegbasis er hun goedkeuring aan hechten, een positief resultaat opge leverd. Men mag op' alle werkdagen, inclusief de zaterdag van zonsopgang tot zonsondergang, weer vliegen. De leden uit Amersfoort, Austerlitz, De Bilt, Driebergen, Soest, Soesterberg, Utrecht, Zeist en Odijk zijn er bijzonder mee ge holpen. Nog onder de naam „Old Timers" heeft men inmiddels aan B. en W. van Soest gevraagd, om een ander vliegterrein, zodra de Leusderheide niet meer be schikbaar is. De vereniging wil zich ook aanmelden als lid van de Soester Sport stichting. Men hoop t.z.t gebruik te\mo- gen maken van De Vlasakkers; tot 1 juli echter kan men uit de voeten. De vereniging van modelvliegtuigbouwers „De Vrije Vogel" (tot voor kort „Old Timers") is dankzij de bemoeienissen van overste Brouwer, de eerst aanwezond ingenieur van de Genie in Amersfoort en de inspanningen van de heer Essenberg, tot 1 juli a.s. uit de zorgen. Tot dan namelijk mag op alle werkdagen, inclusief de zaterdag, weer gebruik gemaakt worden van de Leusderheide door de model vliegers. Wat er na 1 juli gaat gebeuren en waarom deze datuni is aangehouden, is het bestuur van de jonge vereniging nog niet bekend. J.l. zondag kwamen de leden van de De modelvliegtuigbouwers, altijd als vereniging in Soesterberg bijeen. Zij individualisten opererend, werden door stalden hun modelvliegtuigjes uit en het verbod figuurlijk „op elkaar gedre- vroegen middels een spandoek om ven" en dat resulteerde in de oprichting „ruimte". Die was hun vorige week van de vereniging die nu de naam „De abrupt ontnomen, nadat men jaren als Vrije Vogel" draagt, recreanten zonder enige belemmering Het bestuur wordt gevormd door de van de Leusderheide gebruik had ge- heren B. J. Jasperse uit Soest, voorzit- maakt. ter; I. R. Wong uit Doorn, secretaris; Het verbod had alles te maken met over- w. R. van Praag uit Amersfoort, pen- heidsplannen de recreatie op de helde nlngmeester en W. H. v.d. Lee en H. terug te dringen. Vooral dankzij het idzerda beiden uit Utrecht, parachutespringen was de toeloop van Hun onderhandelingen met overste belangstellenden de laatste jaren enorm Brouwer hebben, nadat ook de gestegen. commandant van marechaussee In Amersfoort geeft op 19 februari, om U uur, poppentheater Toermalijn een kin dervoorstelling: Petertje het Spitsneus- mannetje. Dit is voor kinderen vanaf 6 jaar. Om 3 uur 's middags is weer een voorstelling. In het Amersfoortse Theater Miniatuur is op die dag om 14 uur een Kinderpro gramma met een tekenfilm. Eveneens op zaterdag 19 februari Carna valsoptochten voor het oprapen, in de omgeving van Soest. Om 14 uur in Abcoude; om 14 uur Grote carnavalsop tocht in de binnenstad van Utrecht met prins Martijn de 4e; om 14 uur in Veenendaal. Zondag 20 februari nog in de binnenstad van Montfoort een kinder carnavalsoptocht van half 2 tot 3 uur en om 14 uur in Houten een carnavalsop tocht. Op 18 februari optocht in Soester berg. Een koffieconcert kunt u op 20 februari bezoeken in de Congreszaal van het Zeister Slot te Zeist. Medewerking wordt verleend door het „Beethoven Trio". Aanvang: 12 uur. Om 12.30 uur wordt op het terras van Hoog Brabant te Utrecht (Hoog Catha- rijne) een koffieconcert gegeven met medewerking van de Utrechtse Operette Vereniging. Zondag, 20 februari. In de Blauwe Zaal van de Utrechtse Stadsschouwburg is op 19 en 20 februari a.s., om 20.30 uur. een optreden van Cabaret Don Quishocking met afscheids- toernee 1. Dit is een plaatopname met publiek (openbaar). „Status Quo" is een naam, die veel jonge mensen bekend zal voorkomen. Deze groep treedt op in de Jaap Edenhal te A'dam. op 26 februari a.s. Kaarten hiervoor kunt u tussen 10 en 4 uur aan ons kantoor komen kopen. Ze kosten 20,- per stuk. In het kader van het Belgisch-Neder lands Cultureel Verdrag gaat op 20 februari in de Stadsschouwburg te Utrecht, om 20 uur het stuk: „Harlekijn, noch knecht, noch meester", van Arturo Corso. De kaarten kosten 10,-. CJP en 65+ 5,-. Kaarten vanaf vrijdag 18 februari aan ons kantoor verkrijgbaar. Ook in de Stadsschouwburg op 18 en 19 febr. om 20 uur: Hou jij nou van mij of ik van jou.', met Luc Lutz en Simone Rooskens. op 22, 23 en 24 februari nog meer liefde met het stuk: „Liefde half om half", met o.a. Ko van Dijk, Pleuni Touw, Jeroen Krabbé en Lies Franken. Voor al deze voorstellingen kunt u 2 dagen tevoren kaarten komen bespre ken. Open kampioenschappen sjoelen van de provincie Utrecht worden gehouden in Lopik op 26 februari in cultureel centrum „Wieleroord", Europasingel 14. Aan vang: 9 uur. Tot en met 15 maart gaat de tentoon stelling „6 x paard, facetten van oeros tot rijpaard", in het Parkrestaurant Ouwehands Dierenpark, Grebbeberg- weg 109. dagelijks van 9-18 uur. In het Gooierserf aan de W. Barentzweg 9 te Hilversum is dagelijks van 10-22 uur een tentoonstelling van kunstnijverheid uit de ontwikkelingslanden, t/m 13 maart. Voor de kinderen in tejater Achterom, Groest 12 te Hilversum op 19 februari om 3 uur -kindervoorstelling „Bonje" met Het verjaardagscomité en op 26 februari om 14.30 uur een kindermusical „De Kermis". Plaatsen hiervoor moeten worden besproken bij VVV Hilversum, Kat expo '77 is de 14e internationale kattententoonstelling, die op 26 en 27 februari in het Ned. Congresgebouw in Den Haag wordt gehouden. Eveneens op 26 en 27 februari is in Gouda de Goudse antiek en curiosamarkt in gebouw Kunstmin. Nu het zonnetje zich af en toe weer eens laat zien gaan we plannen maken voor tochtjes. Maakt u tochten in de omge ving van Soest, dan hebben wij voor u een goede kaart van de streek Eemland a 3.60. Wilt u eens verder weg, dan kunnen wij u helpen aan de autoroutes van de ANWB. Er zijn er 39 en ze kosten 1,90 per stuk. De karnavalsoptocht voor de Soester Jeugd wordt dit jaar weer gehouden en wel op karnaval-zaterdag. De kinderen die nog mee willen doen, kunnen zich opgeven bij H.P. Hagen, Korte Brinkweg 1 of W. v. Doorn, Middelwijkstnaat 24. En nu maar aan het versieren van fiets of step. Voor uw buitenlandse vakanties beschik ken wij over pocket-kaarten van alle landen van Europa. De kadobon is een niet meer weg te denken kado-idee voor Soest. Deze ge schenkbon kan uitsluitend bij de Soester- of Soesterbergse winkeliers worden in gewisseld maar u kunt er ook een etentje mee „betalen", daar ook het restaurant bedrijf bij de aktie betrokken is. Graag tenslotte een verzoek aan de organisaties of verenigingen, die evene menten te melden hebben. Wilt u ons zo veel mogelijk drie weken tevoren mel den welk concert, festiviteit of andere aktiviteit men zal gaan ondernemen, zodat wij deze programma's kunnen doorgeven aan de instanties, die de weekagenda voor de provincie Utrecht verzorgen. Men moet deze kopie tijdig in bezit hebben, wil men kunnen publice ren. Bij voorbaat dank voor uw mede werking. Een rijverbod kreeg opgelegd de 25-jari ge J. V. Hij werd diep in de nacht op de Van Weerden Poelmanweg staande ge houden. Blaas- en bloedproeven wezen uit dat hij niet bekwaam was om zijn auto te besturen. Foto: kolonel Wade L. Green In een korte overdrachts ceremonie in aanwezigheid van de amerikaanse gene raal Benjamin Bellis, commandant van de 17de Luchtmacht (U.S. Air Force in Europa) en de commandant van de vliegbasis Soesterberg. de kolonel W. van Gastel, nam de kolonel Green het commando over van de kolonel Donald L. Poorman. De kolonel Poorman is overgeplaatst naar Amerika wegens familie omstan digheden en zal daar de functie van de- puty commandant voor de officieren training school op de vLiegbasis Lack- land in Texas uitvoeren. Voordat de kolonel Green naar Soester berg kwam, was hij de deputy chief voor de Security Assistance Division, Plans and Operations Directorate van de amerikaanse luchtmacht op het Penta gon. Hij was daar werkz^m bij het F-17 program. van dc Gemeentehof De burgemeester van Soest maakt be kend, dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verle nen aan: 1. L. H. Creton, Colenso 132 te Soest, ten behoeve van het vergroten van een dak kapel en het uitbreiden van een woonhuis en een schuurtje op een terrein, gelegen aan Colenso 132. kadastraal bekend ge meente Soest, sectie A, nummer 4129; 2. G. W. van de Grift, Hellingweg 12 te Soest, ten behoeve van het verbouwen en uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de Verl. Kolonieweg 12, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummers 2791 en 2792; 3. H. Schuur, Korte Brinkweg 32 te Soest, ten behoeve van het verbouwen en uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage op een terrein, gelegen aan de Julianalaan 68, kadas traal bekend gemeente Soest, sectie K, nummer 1123; 4. P. H. M. Brouwer, Kastanjelaan 53 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Kastanjelaan 53, kadastraal be kend gemeente Soest, sectie D, nummer 3799; 5. J. H. van Walsum, Prins Bernhard- laan 41 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Prins Bemhard- laan 41. kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, nummer 1862. Alvorens een beslissing zal worden geno men, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 18 februari 1977, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I ter inzage. Soest, 16 februari 1977. De burgemeester van Soest, Mr. J. M. Corver-Van Haaften. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis dat de gemeenterekening en de rekeningen van de gemeentebedrijven over het dienst jaar 1973 aan de gemeenteraad zijn aangeboden en vanaf heden gedurende veertien dagen ter secretarie det meente voor een ieder ter lezing zijn neergelegd en tegeii betaling der kosten algemeen verkrijgbaar zijn gesteld. Soest. 16 februari 1977. Burgemeester en wethouders van Soest, De Burgemeester, Mr. J. M. Corver-Van Haaften. De secretaris, l.s, J.L. van Dommelen. Voor donderdag 10 maart staat een nieuwe Nut-avond op het programma, die georganiseerd wordt met medewer king van de afdeling Amersfoort van het Wereld Natuurfonds. De hoofdmoot van de avond wordt de vertoning van de fascinerende film van het echtpaar Dou- glas-Hamilton over „Leven bij de olifan ten". Het echtpaar leefde meer dan vijf jaar bij en met een kudde van vierhonderd- vijftig olifanten en maakte van de kudde een systematische studie. De avond wordt ingeleid door de voorzitter van de afdeling Amersfoort, de heer P. Reine- ke. De aanvangstijd is, mede in verband met de te verwachten belangstelling van ook jeugdige bezoekers, gesteld op 19.00 uur. Een en ander vindt plaats in De Open Hof. Superaanbiedingen voorSuperprijzen UIT DE BETERE HIFI-KLASSE S-vormige toonarm 'Snaaraandrijving Hydraulische armlift 16-polige synchroonmotor dwarsdrug regelaar Cat. ^459,-(compleet! NU 298,- 1 tY 'Innen ast iwearmit Sli 1 fcriift cncttScc ~Nt iinÉBioiUBBiit IfttntfteïfïaKct Fragment uit de Delftse Bijbel (Job 19'23. 24) Loden letters (b en a) en een eleciro'nisch gevormde a Ontwerp Gerrit Noordzij Druk Joh. Enschedé en Zn Uitgifte 8-3-1977 Oplaag 200.000 vel (5x10) De Delftse Bijbel, het Oude Testament zonder de Psalmen, is het eerste Nederlandstalige boek dat met losse letters gezet is (1284 pag de enig echte nederlandse hitparade erkend door de N.V.G.D. DE NEDERLANDSE TOP 40 IS SAMENGESTELD DOOR DE STICHTING NEDERLANDSE TOP 40 UIT GEGEVENS VAN HANDEL EN INDUSTRIE In samenwerking met STEENHOFFSTRAAT 15 SOEST TELEFOON 12132 deze week Titel - Artist - (Producer) - Componist Label bestelnummer - Distributiemij. aantal weken O 1 12 0 10 0 8 3 Q 16 ©21 0 14 0 S 26 0 30 - - LIVING) NEXT DOOR TO AUCE smokie (chapmann)/chlnn - 5c 006-98451 - tfov. WHO'S THAT LADY WITH MY MAN - pstrida paay 7 (eggermont) danova/howman - 5c00625550 - bov, WHEN I NEED YOU - teo sayer (r. perry) a. hammond/c. sager - chrys. 6155. ,079 - phonogr. DON'T GIVE UP ON US - david soul (tony macaulay) - ps 5c 006.98674 - bovemai ZO SLANK ZIJN ALS JE DOCHTER corrie v. gorp 5 (r. de bois) andró v. duin - polder poin 18700 - wea SOUL DRACULA - hot blood (hot blood) 5 melwing/ambruster/duc - carrere 49115 - dureco SOUL CHA CHA - van me coy 3 (van mc coy) van mc coy - h 117582 - ariola DON'T CRY FOR ME ARGENTINA, co- vington (webber/rice) - 5c 006.98665) - bov. IK WIL MET JOU WEL DANSEN/ta fa ta a. v. duin 3 (a. kraamer) a. v, duin/kraamer - cnr 141.380 - cnr IN DEN VREEMDE (VERLATEN) - de migra's (wim 4 berkers)/t. v.d. burgt/w. ferry - ng 2154 - negram SUNNY - boney m - (frank farian) hebb/hebb - hansa at 17459 - dureco NEW KID IN TOWN - eagles (szymczyk) souther/henley/frey - as 13069 - wea DON'T SAY GOODBYE - b2n (r. beltman) th. tol/c. tol/tuyp/keizer - ng 2192 - negram MOODY BLUE - ehris presley (f. jarvis) mark james - rca pb 10857 - inelco 1 WISH - stevle wonder (s. wonder) s. wonder - motown -5c006-98490 - bov JANUARY, FEBRUARY - dutch rythm steal showband (h. grevelt, ng2175 - negram THIS IS TOMORBOW - bryan ferry (black jim) ferry - polyd. 2001.704 - polydor WISHING YOU WERE HERE - chtcago I (j. w.. guercio) cetera - cbs 4940 - cbs CARWASH - rosé royce (whitfield) whitfiëld - mca 5c 006.98209 - bovema YEAR OF THE CAT - al stewart (a. parsons) al stewart/p. wood - rca 2771 - inelco deze week Titel - Artist - (Producer) - Componist Label bestelnummer - Distributiemij. aantal weken ®20 YOUR SMILE - lla valesco (eggermont) mol/prehn/ 4 veerhoff/hessing/bergman/flint - ng 2185 - negram 19 JEANS ON - david dundas (air ree) dundas/ greenaway, chrysalis 6155.067, phonogram fê) 25 ADEILE - vader abraham 3 (p. kartner) p. kartner - elf prov. 65.070 - dureco - HET LIMBURGS KLAAGLIED - martlno bijl t (b. v.d. molen) v.d. molen - elf prov. 65.072 g - dur. 26 THE WHISTLING SCOUT - mare winter band 2 w (ad kraamer) a. kraamer - cnr 141370 - cnr ffS 29 LOST IN FRANCE - bonny tyler 2 w (d. mackay) r. scott/s. wolfe - rca 2734 - inelco 15 MAGIC MAN - heart 9 (mlke fllcker) ann nancy wilson - 767 - negram 33 LOVE ME yvonne elllman (f. perren) 2 w barry gibb/robin gibb - rso 2090.205 - polydor 32 LISTEN - albert west 2 w (visco) a. west/j.j. muso - cbs 4846 - cbs £5) - THE RUBBERBAND MAN - spinners 1 w (thom bell) I. creed/t. bell - atl. 10.834 - wea 0 13 MORE THAN A FEELING - boston 6 (j. boylan/t. scholz) - eplc 4658 - cbs 0 17 DE DOODGEWOONSTE DINGEN, paste- partout (peters) versteeg -141.371 - cnr 22 LOST WITHOUT YOUR LOVE - braad (david gates) david gates - elektra elk 12241 wet 27 VERDE - rieky klng (g.u.m. angelis) r. heek - om 36.376 - dureco 23 HEY MR DREAMMAKER - cllft rlchard (b. welch) welch/tamey - emi 5e 006.06280 - bovema 18 SOMEBODY TO LOVE queen (queen) - emi 5c 006.98428 - bovema 24 ROCK AND ROLL STAR - champagne (m. duiser) m. duiser/w. tax - 17493 - ariola 34 WIGGLE THAT WOTSIT - hollies (hollies) S clarke/sylvester/hicks - pol. 2058 799 - polydor 36 LET'S HAVE A PARTY - chaplln band 5 (hilberts) barteis/soulier - emi 5c 006-25544 - bov. 31 UNDER THE MOON OF LOVE - showaddywiddy 9 (m. hurst) boyce/lee - arista ng 790 - negram

Soester Courant | 1977 | | pagina 7