De Rabobank JÉ heelt weer de ruimte Rabobank Rabobank Rabobank El «Maak UW VAKANTIEREIS, WAARHEEN U MAAR WILT Uitbreiding aangepast aan omgeving OPEN HUIS lir Alle bankzaken Wanneer Stunt U terecht? Rabobank Ê3 MORGENMIDDAG VAN 16.90 - 20.00 UUR! IK Onbezorgd genieten van een heerlijke lentevakantie Prijsuitreiking 7e Internationale Jeugdprijsvraag DE RABOBANK IN SOEST E3233 WIJ VERZEKEREN U Soester Courant van donderdag 24 maart 1917 Morgenmiddag zal mevrouw mr. J. M. Corver-van Haaften, bur gemeester van Soest, om 14.00 uur de officiële opening verrichten van het uitgebreide hoofdkantoor van de Coöperatieve Raiffeisen- bank Soest W.A., kortweg Rabobank genaamd, aan het Kerkplein 9. Verheugende groei Reizenhoek Door de verheugende groei waar- Naast de gebruikelijk balie, waar mee de Rabobank Soest in de men terecht kan voor de normale afgelopen jaren werd geconfron- kashandelingen, die snel en effi- teerd, ontstond op den duur een ciënt worden afgewikkeld, is er nijpend gebrek aan ruimte. Om een speciale reizenhoek gecre- de cliënten toch de meest opti- eerd, waar men zich in alle rust male service te kunnen blijven kan laten informeren over het uit- verlenen, werd besloten tot uit- gebreide pakket vakantiereizen, breiding van het bankgebouw aan In de ruime hal is ook de tele- het Kerkplein over te gaan. foniste geïnstalleerd, die tevens als-receptioniste, als vraagbaak voor de cliënten kan fungeren. Een nieuwtje is verder de ach tergrondmuziek die de prettig aandoende sfeer in het bankge bouw nog verhoogt. Tot de inrichting behoort ook een nachtkluis, waarin kasgelden en geldswaardige papieren ook na sluitingstijd nog veilig kunnen worden gedeponeerd. Overigens hebben alle kantoren van de Rabobank Soest een nachtkluis installatie. Niet onvermeld mag blijven de hellingbaan, waardoor minder- validen en moeders met kinder wagens het bankgebouw gemak kelijk kunnen binnengaan. Kortom, de uitbreiding van het hoofdkantoor van de Rabobank Soest komt zowel het personeel als de cliënten ten goede. Bij het ontwerpen van het aan te bouwen gedeelte werd rekening gehouden met het feit, dat het ge heel in overeenstemming met de omgeving zou zijn. Zonder meer kan worden gesteld, dat men hierin is geslaagd, want obk het nieuwe gedeelte van de bank past uitstekend in het karakteristieke beeld van de omgeving van de kerk! 'De uitbreiding heeft er niet al leen toe bijgedragen, dat de me dewerkers meer ruimte hebben gekregen om hun werkzaam heden optimaal te kunnen uitvoe ren, ook de cliënten kunnen van een aantal verbeteringen profi teren. Gaarne stellen wij iedereen in de gelegenheid de bank van binnen en van buiten te bezichtigen en wel Wij leiden u graag rond, tonen u de vele voor zieningen, laten u kennismaken met onze mede werksters en medewerkers en bieden u een fees telijk drankje aan. U bent van harte welkom. Service van de Rabobank: een volledig programma vakantie reizen. De Rabobank kan u een geheel verzorgde vakantie in elke prijsklasse aanbieden. Deze ser vice omvat uw reis, uw verze keringen, deviezen en een ver blijf in het vakantieland van uw keuze. Specialisten in Europa en daar buiten hebben de beste hotels en pensions, de mooist gelegen bun galows en appartementen voor u geselekteerd. Of U nu per vlieg tuig, boot, trein of met uw eigen auto de zon wilt zoeken, u vindt op de plaats van bestemming een tot in de puntjes verzorgd ver blijf. Er zijn reizen voor iedereen: als u in gezelschap wilt reizen, maar ook als u zelf wilt bepalen wanneer u vertrekt en op welk strand u van de zon gaat genieten. De bank kan en wil u altijd van dienst zijn! U kunt een keuze maken uit: Wat dacht u bijvoorbeeld van: Met Rederij Ketel in Uw Paasvakantie naar Basel per luxe passagiersschip voor 510,- of per schip het IJsselmeer rond vanaf/229,-p.p. geW en goede raad VLIEGREIZEN BOOTREIZEN TREINREIZEN AUTOPLANREIZEN BUSREIZEN REISDE VIEZEN Bent u de doorlaatposten een maal gepasseerd, dan hebt u vreemd geld nodig. Voor vele mensen is het rekenen met vreemd geld al een probleem op zichzelf. Het oponthoud aan de grens kan vooral tijdens het hoog seizoen wel eens bezwaarlijk zijn. Daarom hebt u de. aankoop van vreemde valuta (reisdeviezen) natuurlijk vroegtijdig geregeld. Ook hebt u van te voren leren rekenen met het vreemde geld. U kunt niet voorzichtig genoeg zijn. Het risiko van diefstal of verlies vooral op de onbezorgde vakantiereis, moet u beslist onder ogen zien. Daarom doet u er goed aan naast uw kontanten in vreemde valuta ook een aantal reischeques bij u te hebben. U moet weten hoeveel u aan deviezen mag uitvoeren en hoeveel u in onvoorziene om standigheden door de bank mag laten overmaken naar uw vakan tieadres. VERZEKERINGEN Wij hebben u reeds gezegd: 'U kunt niet voorzichtig genoeg zijn'. Laat uw vakantie dan ook 'echt' onbezorgd zijn door u te verze keren tegen diefstal, verlies, ziekte of ongeval. Toegegeven, het zijn nu net niet de dingen waaraan u zoudt willen denken met een fijne vakantie in het vooruitzicht, maar u dient er wel rekening mee te houden. Het kan nuttig zijn ei Het volledige dienstenpakket van de Rabobank omvat een grote keus aan bankdiensten. Wij noemen u - Vele spaarvormen: w.o. spaar-premie- boekje, termijnsparen, 'De Zilvervloot', 'Grijp 5', bedrijfs- en ambtenaren- spaarregelingen, spaarbusjes. Girale salarisbetalingen. Privé-rekeningen. Betaalcheques/betaalpas/Eurocheques. Persoonlijke leningen. Rekening-courant. Kredieten. Hypotheken. Financieringen. Effektenbemiddeling. Verzekeringen. Vakantiereizen. Buitenlands geld/reischeques. Nachtkluis en safeloketten. Één van de evenementen, die woensdagmiddag 30 maart om 14.00 uur ter gelegenheid van de officiële opening van het hoofd kantoor van de Rabobank Soest worden georganiseerd, is de prijsuitreiking van de 7e Inter nationale Jeugdprijsvraag. Ook dit jaar organiseerden de Rabobanken in geheel Neder- land, evenals hun zusterorgani saties in België, Frankrijk, Italië, Japan, Oostenrijk, West-Duits- land en Zwitserland, een Inter nationale Jeugdprijsvraag. De kinderen werden daarbij verdeeld in twee leeftijdsgroepen en wel groep A van 13 t/m 18 jaar en groep B van 6/12 jaar. Het thema was deze keer „Ontdek de Natuur". Behalve het beantwoorden van vragen over de natuur, moesten de kin deren ook een tekening of werkstukje maken. Inmiddels zijn reeds duizenden inzendingen bij de Centrale Rabobank binnengekomen. De meisjes en jongens in Soest maken echter een dubbele kans op een prijs, want voordat de inzendingen naar de Centrale Rabobank werden gestuurd, werden zij eerst nog geoordeeld door een speciale Soester Jury. Met het oog op de opening van het ver bouwde hoofdkantoor heeft de Rabobank Soest besloten voor de plaatselijke deel- nemertjes in beide leeftijdsgroepen 20 extra prijzen toe te kennen, zoals bijvoorbeeld microscoopsets, verrekij kers, fototoestellen, rondvluchten boven Soest en naluurboeken. De Soester werkstukken werden beoor deeld door Rien Poortvliet, illustrator, mej. T. Visser, tekenlerares en H. Kampf, voorzitter van het Instituut voor Natuurbeschermingsecucatie. Als extraatje wordt een boom beschik baar gesteld die de winnaars in overleg met de gemeentelijke plantsoenendienst zullen planten aan deTalmalaan. Tenslotte zal notaris M. H. A. van Veeren uit alle inzendingen een winnaar of winnares trekken, die voor zijn of haar school een bedrag wint voor het docu mentatiecentrum. De namen van de prijswinnaars zijn Remi Balvers, Valeriaanstraat 54; Na- thalie Beek, Vondellaan 28; Bsther de Bree, van Lenneplaan 16; Frits Brou wer, Waldeck Pyrmontlaan 1; Bea de Bruin, van Lenneplaan 12; Frank van Dorresteijn, Kerkpad ZZ 100; Mirjam van Dijk, Soesterbergsestraat 19; Ro- bertGeuljans, Wilhelminalaan 29; Birgit Haberland, Ereprijsstraat 49; Petra Ha- berland, Ereprijsstraat 49; Simone Haverkamp, St. Theresiastraat 21; Gert van Hofslot, A. P. Hilhorstweg 10; José Hilhorst. Birkstraat 36; Arnold Hout veen, Plasweg 35; Ronald de Jonge, Rubenslaan 82; Annet de Kievit, Ere prijsstraat 123; Bert Kool, Steenhof straat 45a; Claudia Lenarduzzi, Jac.v. Looilaan 4; Lorenzo Lenarduzzi, Jac.v. Looilaan 4; Miranda Lenarduzzi, Birk straat 41; Martijn Manders, Pelikaan- weg 17; Johan Morsing, Thorbecke- straat 39Angela Munders, Pelikaanweg 17; Y. Noordhoek, Waldeck Pyrmont laan 29; Nicole Peters, van Mecklen- burglaan 11; Mirjam Pols, Isaacstraat 15; Dorien Rademaker, Industrieweg 4; Linda Roelofsma, Veenbesstraat 760; Helma Roest, Smitsweg 7; Marlies Thijssen, Vedelaarpad 18; Rob Thijssen, Vedelaarpad 18; Mark van Vollenhoven, Valeriaanstraat 2; Erma de Vries, Ere prijsstraat 104; Ingeborg de Vries, Ha- verweerd 49; Eugène Ware 11, Wijnand Toplaan 12; Marjolein Watervel, Weeg breestraat 15; allen te Soest. Ons hoofdkantoor aan het Kerkplein 9 is geopend maandag t/m vrijdag van 9.00-16.00 uur bovendien elke vrijdagavond van 18.30-20.00 uur Alle kantoren zijn voortaan telefonisch te bereiken onder nummer 02155-12568. ATTENTIEIn verband met de officiële opening is ons hoofdkantoor aan het Kerkplein 9 morgen de gehele dag gesloten, terwijl onze bijkantoren om 13.00 uur dichtgaan. Kerkplein 9 Smitsweg 4 Koninginnelaan 28 Soesterbergsestraat 14 Al onze kantoren zijn telefonisch te bereiken onder nummer 03155-13568 Dienstverlening voor kliënten De verzekeringsbemiddeling in ons land verschuift in een snel tempo naar het dienstenpakket van de bankinstellingen. Hiervoor zijn een groot aantal oorzaken aan te wijzen, waarvan wij er enkele willen noemen. Steeds groter De verzekeringskoncerns worden steeds groter. Zij proberen hun greep op de markt zo groot moge lijk te maken. Als reaktie hierop zoekt de markt (het publiek) steeds meer naar een werkelijk onafhankelijk advies. De banken zijn de laatste jaren uitgegroeid tot financiële supermarkten, waarheen praktisch iedereen zijn weg heeft gevonden. In de sfeer van 'veilig' en 'degelijk' doet men naast de financiële transak- ties ook graag zijn verzekering af. Een verzekeringsapparaat Onze bank heeft vanzelfsprekend een eigen verzekeringsapparaat met een deskundige assurantie adviseur, waarop onze kliënten, geheel vrijblijvend, een beroep kunnen doen. Onze assurantie adviseur kan onze kliënten vol komen onafhankelijk informeren en adviseren over voor hen be langrijke assurantiezaken. Hij zal graag een verzekeringsover zicht voor u opstellen. Dit over zicht geeft u - zwart op wit - een duidelijk beeld of uw verzeke ringspakket juist is, danwel ge wijzigd moet worden. Bij ons geldt steeds: De beste polis tegen een verantwoord lage premie, op basis van een echt ad vies. Wat is verzekeren Het begrip verzekeren kan kort en bondig als volgt worden gede finieerd. Verzekeren is het overdragen van risiko's, die te groot zijn om zelf te dragen. Niet meer en niet min der. Dat kunnen risiko's van zeer Uiteenlopende aard zijn. Bijvoor beeld een brandverzekering, een W A-verzekering - uw zoontje kan een bal bij de buren door de ruit schoppen - een kostbaarheden- verzekering, maar ook een regen verzekering. Om een juiste in druk te krijgen over wat en hoe u iets kunt verzekeren, is een persoonlijk gesprek de aange wezen weg. Bij de Rabobank bent u voor zo'n gesprek - ge heel vrijblijvend - altijd van harte welkom. Of bel om een afspraak te maken met onze assurantie-adviseur. Hij komt dan bij u thuis.

Soester Courant | 1977 | | pagina 13