SPORT - SPORT-SPORT van Bolderen repiesentati hombinatie Vfat weten buitenstaanders nou van een Simca1000. Herenteam SVV/STAM blijft steken bij 2-2 Maak bij ons een proefrit. GROTE AUTOCROSS HEI 298,- 2e PAASDAG SOEST BDC-dames winnen, BDC-heren spelen gelijk Slecht weekeinde Olympia- teams Middelman Mede Young-men- kostuum Volleybal: SVV 2 (dames) grijpt verrassenderwijs 1 punt Eemkuikens behalen tweede overwinning Eemvogels A-Desto B 3-0. Hockeyclub geeft opdracht voor schetsontwerp clubhuis Soester Courant van donderdag 7 april 1977 foto Herman van Dam Omlijst dan Uw ogen elegant I met een chiqueV montuur. Het verhoogt Uw charme. (DAMES-EN Goed, buitenstaanders weten dat ie vier deuren heeft. Maar meer kun je van buiten niet zien aan een Simca 1000. Je moet er in gaan zitten. En dan zie je onverwacht veel luxe j om je heen. Zoals automatische rolgordels, achterruitverwar- I ming,Tapijtbekleding, enz.' Wie er ook in gaat rijden, verbaast zich zeker over de pres taties. De Simca 1000 is pittig, wendbaar en comfortabel. Kenners weten dat al lang. Maak nu een proefrit en u wordt ook kenner. Als u z'nprijs hoort misschien zelfs voor goed, Vanaf f 8.540,- (incl. BTW, af importeur). Pracht kostuum van zuiver scheerwol.^ Kleuren donker-en midden grijs en marine blauw. Inklusief vest vanaf kleding- centrum AMERSFOORT HILVERSUM ZEIST SNOUCKAERTLAAN 14.16 Terrein: Zandafgraving langs de spoorlijn Soestduinen- Amersfoort. Aanvang 13.00 uur. Volwassenen f 4,— kinderen f2,- Garage Burgemeester Grothestraat 68, Tel. 02155-12330 Soestdijk Sn Het le herenteam van SVV heeft verzuimd, de volle winst binnen te halen tegen een niet bijster sterk opererend SSS 1 uit Barncveld. Een draw was het resultaat. In de 3e divisie dames heeft SVV 2 één van haar laatste kansen op behoud van haar divisieschap niet aangegrepen. Een kleine 2-3 overwinning moest worden toege staan aan tegenstander San Rival 2 uit Utrecht. SW1 (dames le divisie) had slechts 4 basisspeelsters van het team binnen de lijnen staan tegen Olympus Sneek. De invalsters uit het tweede, die zich overigens uitstekend van hun taak kweten, konden niet voorkomen dat het nog voor degradatiegevaar vechtende Olympus met een 1-3 overwinning ging strijken. Afgelopen zaterdag speelde het aspirantenteam van de korfbalvereniging Eemvo gels de tweede competitiewedstrijd en wist weer te winnen, nu met 3-0. Het tweede moest spelen in Maartensdijk en moest in T.Z. de meerdere erkennen. op het veld aan de Staringlaan. Met erg leuk korfbal en een ongekende dosis enthousiasme werd een 3-0 overwinning In Maartensdijk kregen de reserves van de Eemvogels er behoorlijk van langs, al startte men toch uitstekend. Optor nend tegen de felle en harde wind in bleef het 10 minuten lang 0-0, waarna T.Z. langzaam maar zeker ging uillopen en bepaalde de ruststand op 7-0. In de tweede helft een hardwerkend en met veel verve spelend Eemvogel- team. Opvallend was het spel van debu tant Ad Sanders, vooral in het midden vak erg sterk. Al de moeite werd echter niet beloond met een treffer, wel wist de tegenstan der uit te lopen tot 11-0. Met deze monsteruitslag moesten de rood-zwarten genoegen nemen want in de resterende tijd werd de mand alleen nog aan de verkeerde kant geraakt wat niets opleverde. De jeugd deed het allemaal veel beter behaald. In de eerste helft scoorden Jacques van Zoest en Chris van Rouwendaal. De tweede helft gaf een steeds weer aan vallend Eemkuikenteam te zien wat ech ter maar eenmaal scoorde, een schit terend afstandsschot van Gerard van Gelderen. A.s. zaterdag hoeven de teams niet aan te treden, de jeugdcommissie maakt van deze gelegenheid gebruik om open mid dag te organiseren. Tussen 13.00 en 15.00 is iedereen welkom om eens een bal te gooien en kennis te maken met de korfbalsport en de andere jongens en meisjes die al bij de Eemvogels korf ballen. Zaterdag Open Middag voor korfballief hebbers aan de Staringlaan! De handbalontmoeting van de beide eerste teams van BDC dames en heren tegen het Utrechtse Attila is voor de dames met een vlotte overwinning geëindigd. De heren lieten een onverwachte redelijke kans op winst schieten en kwamen tot een gelijkspel. Ondanks het vrij ongunstige weer, was er handbal van redelijk niveau te zien en vooral aan Soester zijde werd met veel inzet gestreden. Mul deze overwinning blijven de Soester dames meedraaien in de hoogste klasse van het zevenhandbal; het kampioen Dat leverde de dames bij rust reeds een voorsprong op van 5-0. Ciet Smeeing opende de score en lna Spijker maakte er vanuit een moeilijke positie 2-0 van. Verdedigend sloot het goed bij de Soester formatie en als Attila er al eens doorheen kwam, dan misten de schoten de goede richting of ze werden een makkelijke prooi voor keepster Marry Steenbakkers. Zo stopte zij ook nog een strafworp. Via Ciet Smeeing, Riet van Dijk en Diny v. d. Helden werd de ruststand 5-0 bereikt. Alhoewel Attila de tweede helft liet zien zondermeer niet met de nederlaag ge noegen te willen nemen, lipp BDC door een goal van Ria van Dijk toch uit tot 6-0. Eerst toen viel het eerste Utrechtse tegenpunt uit een strafworp; 6-1. Ria van Dijk maakte er vervolgens nog 7-1 van, maar de slotfase was voor de Attilla- dames. Verder dan tot 7-4 kwamen zij echter niet. schap blijft duidelijk tot de mogelijk heden behoren. Heren Ook de heren leken op een overwinning af te stevenen, en dat geheel tegen alle prognoses in. Vooral verdedigend waren de Soester» tegen Attila opgowusscn en zo stond BDC na 23 minuten spelen al met 5-1 voor. Vanaf dat moment werd Attila echter gevaarlijker, mede daar het wat terug vallen van de Soester ploeg. De Utrech ters kwamen terug tot 5-4, waarmee de rust inging. De tweede helft begon stroef voor BDC en Attila scoorde 5-5. Daarna liep Soest weer uit tot 7-5, waarna via een gelijk opgaande strijd de stand 9-7 bereikl werd. Ook hier was toen de eind fase voor Attila, maar de Utrechtse heren sleepten een 9-9 gelijkspel uit de strijd, Dames Met 4 basisspeelsters in het veld van de totaal 8 van SVV 1 en een aantal invalsters uit het 2e team. verscheen het le damesteam van SVV/Stam binnen de lijnen tegen Olympus uit Sneek, dat nog niet gevrijwaard is van degradatiege vaar. Dit was mede de oorzaak van het niet optimale spel van de Soester ploeg. Slechts de 3e set werd met overmacht (15-6) gewonnen. De overigen waren voor de ploeg uit Sneek met 11-15, 12-15 en 13-15. Het 2e damesteam leek na 3 spannende sets tegen het veel hoger geplaatste San Rival voor een daverende verrassing te gaan zorgen. Via een uiterste krachtsin spanning was een stand van 2-1 in het voordeel van SVV 2 bereikt. Een sprank je hoop in de vorm van behoud van het 3e divisieschap werd gekoesterd, maar toen in de 4e set bij de stand 12-14 voor San Rival een toegepaste wissel van SW te veel tijd in beslag nam, hetgeen bestraft werd met een 3e time out plus het 15e punt voor San Rival, worstelde San Rival zich naast SVV. In de beslis sende set knokte SVV voor wat zij waard was, maar verder dan 11 punten kwa men zij helaas niet. SW 4 toonde meer karakter dan het wat tegenvallende S.V.H. Met degelijk spel werden de eerste 2 sets verdiend gewon nen. Ondanks goede tegenstand ging de laatste set verloren. Toch 2 belangrijke winstpunten voor SW 4. SVV 7, nog vermoeid van de partij woensdagavond, moest donderdag aantreden tegen het fanatieke Olympia 7. De strijd die in het begin gelijk op ging, werd naarmate de partij vorderde, toch steeds weer in het voordeel van Olympia 7 beslist (15-11, 15-7, 15-9). Het 8e damesteam van SW heeft het gepresteerd 1 punt te pakken van het sterke Voleem 2 in een overigens matige wedstrijd. In een zeer boeiende wedstrijd heeft SW a verdiend gewonnen van Olympia b. Door een goede opbouw en dito verdedi gingswerk hadden de meisjes een duide lijk overwicht op Olympia. De b-meisjes hebben het er enigszins bij laten liggen tegen DeVu. Zeer spannend verliep de le set die door DeVu met 15-17 werd op geëist. In de 2e set was SVV b echter Het bestuur van de M.H.C. Soest heeft het architectenbureau Van Wijk en Gel derblom opdracht gegeven in de komen de maand een schetsontwerp voor een nieuw clubhuis te maken. De gemeente zal t.z.t verzocht worden dit ontwerp over te nemen. Het bestuursbesluit is mede gebaseerd op de overweging dat de gemeente geen konkreet plan beschik baar heeft, terwijl het doör de gemeente als „denkmodel" voorgelegde bouwplan van een voetbalaccomodatie niet de goedkeuring van de hockeyers heeft. Op een wezenlijk aantal punten wijkt dit „denkmodel" af van wensen en eisen die in de hockeywereld leven. charme voor treffelijk voor komen' is repre sentatief voor de goed geklede man. Deze kombmatieis zowel in het sportieve pak als in de 2-rij blazer te vinden. Beiden van bizondere kwaliteit bovendien. I.v.m. goede vrijdag is de koopavond van vrijdag 8 april verplaatst naar donderdag 7 april. duidelijk de meerdere, getuige de set stand van 15-9. De d-meisjes lieten zich van hun beste zijde zien door in een zeer sterke partij het veel hoger geplaatste Olympia a op 1-1 te houden. Heren Heren 1 hebben verzuimd door te druk ken in hun partij tegen het Barneveldse SSS 1. Tot hun schrik verloor SW 1 de eerste set, waarna het Soester team in de volgende 2 sets alles op alles zette om SSS aan de negatieve zijde van de score te houden. Ook de 4e set leek een positief resultaat op te leveren, echter SSS rook zijn laatste kans en met veel geluk trokken de Barneveldse heren aan het langste eind, SVV met slechts 1 punt achterlatend. SVV 4 gaf goed partij tegen het vijfde team van SW. Resultaat was dat de 2e set in een 15-8 winst werd omgezet. SVV 5 had echter toch de langste adem en won met 1-2. SW 7 behaalde verdiend een 2-1 over winning op Olympia 8, door met name in de le en 3e set op tempo te spelen. In de 2e set bleef Olympia echter met 13-15 aan de winnende kant van de score. Het duel tussen SVV 8 en Limvio 2 werd geken merkt door een nogal futloze en onge- koncentreerde houding van SW 8. Met taktische ballen scoorde Limvio keer op keer. In de laatste set echter had SW 8 het systeem van de opponent door en won verdiend met 15-12. Smash van de S W-dames over het blok van Olympus. Zowel het eerste dames als het eerste herenteam van Olympia heeft zaterdag in de wedstrijd tegen Cito weinig goeds gepresteerd, tengevolge waarvan beiden een verdiende 3-0 nederlaag leden. Dames Cito 1 Olympia 13-0 (15-8/15-9/15-3) In het begin van de eerste set kon Olympia nog gelijke tred houden met de Zeister dames, maar dat duurde niet lang. Na 4.-4, kon Olympia niet meer tot scoren komen. Cito kon in èèn beurt Heren Cito 1 Olympia 13-0 (15-1/15-5/15-12) Wat voor de dames werd gezegd geldt ook voor de heren. Zij speelden verreweg de slechtste wedstrijd van het. hele seizoen. De setstanden spreken hierbij voor zichzelf. Vooral grote moeilijkhe- uitlopen naar 9-4. Daarna werden aan den waren er bij het opvangen van de Cito zijde ook erg veel fouten gemaakt, serve. In de eerste set serveerde Cito waardoor lange tijd niet gescoord werd. Olympia kon nog een paar punten ma ken, maar kwam toch niet verder dan 8. In de tweede set aanvankelijk weer een gelijk opgaande strijd, nu tot aan de van 8 naar 14 en in de tweede set 2 naar 10, waarbij veel serves regelrechte pun ten opleverde. In de derde set revan cheerde Olympia zich enigszins, maar wist toch niet zo in zijn spel te komen dat stand 9-8 voor Olympia. Daarna lukte de deze set gewonnen werd. Soester dames niets meer en werden Komende zaterdag hebben ook de heren veel fouten gemaakt in zowel aanval als vrijaf, volgende week spelen zij hun één verdediging (15-9). In de derde set kwam na laatste wedstrijd. Olympia niet eens aan spelen toe. Door Het tweede dames, zowel als het tweede de vele fouten kon Cito gemakkelijk herenteam verloor met 3-0 van J. S. scoren, zonder daarvoor veel moeite te Jaski. Het derde damesteam verloor moeten doen. Al met al een erg slechte met 2-1 in Amersfoort van Vios 3. In de wedstrijd voor de Olympia dames. Za- eerste en tweede set werd te snel een terdag a.s. wordt er niet gespeeld. De achterstand opgelopen, die in de tweede week daarna spelen de dames hun laat- helft van de set niet meer goed te maken ste kompetitie wedstrijd van dit seizoen was. In de derde set nam Olympia een en daarmee de laatste wedstrijd in de voorsprong en gaf deze ondanks goed tweede divisie. terug komen van Vios niet meer uit handen. Het derde herenteam won met 2-1 van WA 2. De eerste set werd na een grote achterstand gewonnen met 15-13. Ook in de tweede set stond Olympia ver achter 13-7maar wist nog terug te komen tot 15-13. In de derde set ging de strijd gelijk .op .tot ongeveer de helft van de set. Daarna liep Olympia langzamer hand uit en won met 15-11. Het achtste herenteam speelde donder dags een goede wedstrijd tegen SVV 7, na de dag ervoor tegen BG&SV 6 zeer slecht spel te hebben laten zien. In hun strijd tegen SW wisten ze in de eerste set een 10-3 achterstand op te halen tot 13-15. De tweede set werd een 12-7 achterstand omgebogen in een 15-13 winst, waarna de derde set weer verlo ren ging. Overige uitslagen Dames Olympia 4 - Limvo 11-2; Dames Olympia 7 - SVV 7 3-0; Dames Olympia 8 - Olympia 9 3-0;' Heren Olympia 4 - Foxboro 11-2; Heren Olympia 5 - BG&SV 3 0-3; Limvio 1 - Heren Oly 6 0-3; Heren Olympia 6 - SVV 6 1-2; BG&SV 4 - Heren Oly 7 1-2. HERENKLEDING Torenstraat 19 Soest-Telefoon 02155-12424/

Soester Courant | 1977 | | pagina 21