SPORT - SPORT - SPORT - SPORT Soest en Laren deelden de punten M 3erlchof Geloogd Massief Eiken rebo •b? Beslissingsduel voor 2e damesteam SVV/Stam i Meubelfabriek Oisterwijk YVZ wint met 0-4 van Montfoort Eemvogels behalen minimale overwinning 't BINNENHUIS >Ortus33< émmi Hees verliest opnieuw Geweldige estafette Soester junioren atleten SEC A-junioren ^spelen gelijk tegen De Zebra's llllf Verkoop uitsluitend in onze eigen 10 toonzalen Koninginnedag geopend van 9-18 uur Beslissingswedstrijd tegen Valleivogels Rectificatie VOOR AL UW SPORTEN Programma Sporthal Beukendal interieur adviseurs STUDIO k. de boer zn bv Na grandioze winst op Trivos: Dames SW/Stam I dienen kampioen Delta Lloyd eerste nederlaag toe Twee jeu gdploe gen van Soest aan de start in Zeist P.V. Soest Duinkikkers organiseren bekerwedstrijden S MODE VOOR ACTIEVE MANNEN Wedvlucht vanaf Duffel Soostor Courant van donderdag 28 april 1977 PB|i wIP^isSï t*fi De be9te kans op 1-0 in de wedstrijd Soest-Laren Foto Herman van Dam Soest en Laren hebben er in de laatste wedstrijd van dit seizoen een droevige vertoning van gemaakt. Soest, met in- vallérs voor Brandes en Van Asch. startte nog het beste. Met vlotte aanval len werd het doel van Laren onder druk gezet maar meer als een schot van invaller Koppel in het zijnet kwam er niet uit. Naarmate de wedstrijd vorder de. werd het spelpijl van beide ploegen minder en twee onmachtige voorhoede's wisten zich geen kansen te scheppen. De rust brak aan met dubbel blanke stand. Na de rust vernachtte ieder een beter spelpeil maar niets was minder waar. Hoe verder de wedstrijd vorderde, hoe meer het spelpeil daalde en duidelijk was merkbaar dat er twee ploegen in het veld stonden die een verplicht nummer afwerkten. Iedereen was blij met het laatste fluitsig naal van de zwak leidende scheidsrech ter Brundel die kans zag in deze geza pige vertoning nog twee waarschuwin gen uit te dplen. Ook hij deelde in de malaise. Een wedstrijd om snel te verge ten. die eindigde zoals hij begonnen was 0-0. UW FIAT AG ENT AUTOBEDRIJF LAANSTRAAT 82 - SOEST TELEFOON 02155 -15963 Logen geeft een diepe, warme kleur aan eikehout en accentueert de natuurlijke structuur van het hout. Alleen eerste klas Europees eiken is bestand tegen logen. Vandaar 12 jaar garantie. Exposities in toonzalen Amsterdam, Leidsekade 98-99 (hoek Leidseplein) tel. 020-233917. Ma t/m za 9-18 uur. donderdagavond tot 21.30 uur. Citrecht, Hollantlaan 26 Kanaleneiland (bij afslag E 36, (Jtrecht) tel. 030-883762. Ma t/m za 9-18 uur, donderdagavond tot 211 geloogd volgens oud recept eigen originele modellen gé- maakt in eigen werkplaatsen verkoop uitsluitend in eigen toon zalen 12 jaar garantie ongekende service gratis thuisbezorgd door geheel Nederland Dé laatste competitiewedstrijd, zowel voor WZ, Vallelvogels als voor Candia, heeft Candia uitgeschakeld voor een kampioenschap, omdat Candia èèn punt achter stond bij WZ en VaUeivogels. Zaterdagmiddag wisten zowel VVZ als Valleivogels te winnen en eindigden gelijk op de ranglijst zodat een beslissingswedstrijd zal moe ten uitmaken wie zich kampioen mag noemen en zal promoveren naar de derde jclasse KNVB. Voor WZ is dat de derde beslissings wedstrijd, sinds het bestaan. Twee jaar geleden werd Baarn winnaar en vorig jaar in Spakenburg, trok WOP UIT Voorthuizen aan het langste eind. We Tên onrechte hebben wij in de Soester Courant van vorige week donderdag vermeld dat de meisjes van de Da Gbstaschool tijdens het distriktswelpen- kamploenschap van de Nederlandse Basketbal Bond kampioen waren gewor den en zodoende mee mochten dingen óm het Nederlands kampioenschap. Dit team was als tweede geëindigd en op de èerste plaats eindigden de meisjes van Spakenburg. Bij de jongens was het net andersom, hier werd door ons abusieve lijk vermeld dat Spakenburg eerste was geworden, docht dit team legde beslag Op'de tweede plaats en als eerste eindig den de jongens van De Regentuuter uit Soest, die daardoor op zaterdag 21 mei rnee zullen doen aan de Nederlandse Mini Basketbalkampioenschappen, die géhouden zullen worden in sporthal Béukendal. Red Stars meisjes adspiranten kam pioen van distrikt Utrecht: Hét Soester meisjes adspiranten a-team van Red Stars onder leiding van coach Pötei* Lustenhouwer was reeds kam pioen van de afdeling Utrecht Oost en speelde j.1. zaterdag in Wijk bij Duur stede tegen New Stars uit Nleuwegeln, de kampioen van Utrecht-west om het officiële kampioenschap van het distrikt Utrecht. Dit werd een duidelijke over winning voor de Soester meisjes, die hierdoor binnenkort zullen deelnemen aan de Nederlandse kadettenkampioen- schappen. HARTMANUtAN 30 SOEST TEL 02155-169A1 voor lichtdrukwerk magn. autoborden en stickers. zullen maar zeggen „driemaal is scheepsrecht". De wedstrijd tegen Montfoort werd met spanning tegemoet gezien. Een groot aantal supporters, met 2 bussen van Tensen, waaronder de gehele VVZ-jeugd, gestoken in clubkostuums en getooid met doeken en vlaggen en natuurlijk de nodige toeters, omzoomden het Mont- fobrtveld. WZ trof het niet met de scheidsrechter, want deze meneer, genaamd Sukkel deed z'n naam eer aan. Hij woont in Veenendaal en hij floot ook de wedstrijd van VVZ tegen Candia. Wanneer een VVZ'er maar iets deed, kreeg Montfoort een vrije trap te nemen, maar toen Siem Opmeer en Van Barne- veld in het strafschopgebied onderuit werden gehaald, liet hij gewoon door spelen. Het lag er dik bovenop, dat hij Candia wilde bevoordelen, want die kon nog gelijk komen met VVZ en Vallei vogels, als die tenminste gelijk zouden spelen. VVZ liet het niet zover komen. Montfoort won de toss en koos de harde wind mee. dat was geen handicap voor VVZ, want direkt namen de Soesters het heft in handen. De backs van Mont foort konden niet anders doen, dan maar corners cadeau geven, die echter niets opleverden. Uiteindelijk, na een half uur spelen, moest Keeper Henk Post er aan te pas komen. Montfoort was van plan de huid zo duur mogelijk te verkopen en zij deden hun sportieve plicht. Jam mer voor de thuisclub zat er geen af- werker in de voorhoede, want de ontel bare vrije schoppen die Montfoort mocht nemen, één zelfs op de rand van het strafschopgebied, werd door Van Ingen nog meters naast geschoten. Het leek er op, dat de eerste helft doel- puntenloos zou eindigen. Maar precies zoals het vorige week tegen Hierden ging, ging het nu in Montfoort. In de 35e minuut wist Rikkert van Rees uit een verre ingooi, VVZ aan de leiding te helpeh. Drie minutén later goochelde Rikkert uit een scrimmage voor het Montfoortdoel, no. 2 achter doelman Van Arkel, zodat VVZ de rust inging met een 0-2 voorsprong. VVZ kreeg daarna de wind mee en Montfoort probeerde nog van alles, maar het lukte niet. Scheidsrechter Sukkel onthield WZ tenminste twee penalty's en ook enige hoekschoppen, zodat de Montfoort-grensrechter be droefd met z'n hoofd schudde en uitriep de man staat er toch bovenop. VVZ ging gewoon door en toen Martin Kievits na 25 minuten alleen op doel afliep, omspeelde hij keeper Van Arkel en liet de bal langzaam in het doel ver dwijnen: 0-3. WZ bleef sterker en omdat Slem Opmeer enigszins geblesseerd geraakt was, werd hij vervangen door Leo de Vroet. In de allerlaatste minuut liep Rikkert van Rees op een ver naar voren geschoten bal door en hij wist op handige wijze keeper Van Arkel opnieuw te passeren: 0-4. Doordat Valleivogels met 0-3 van Hooger- heide wist te winnen, wordt zaterdag a.s. 30 april de beslissingswedstrijd geSpeeld op het terrein van IJsselmeervogels te Spakenburg. SPORTHU/S I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Donderdag 28 april 1977. 18.30 23.30 uur kompetitiewedstrijden NeVoBo. 19.00 uur: BG SV 2 - SVV 8 (D3)Limvió 3 - Olympia 8 (D3) Olympia 7 - SVV 7 H3Voleem 2 - Olympia 8 H3 20.00 uur: Olympia 3 - Set Up '69 (DlBG SV 2 - Olympia 4 (H2) Olympia 3 - Set Up '69 (Hl)Voleem 1 - Olympia 5 (H2 21.00uur: DeVu 1 - SVV 5 (D2)Olympia4 - Voleem 1 (D2) SVV 4 - SVV 6 H2Limvio 1 - SVV 5 H2 Zondag 1 mei 1977. 10.00 -18.00 uur Onderlinge wedstrijden gymnastiek. Tegen het jeugdige Spirit hadden de Soester korfballers het erg moeilijk, maar met veel inspanning wist men toch de punten in Soest te houden. Het tweede twaalftal speelde tegen Atlantis in Hilversum en moest een 3-1 neder laag incasseren. Aan de Staringlaan verdedigden de Eem vogels met succes hun minimale kans op kampioenschap, dit lukte maar net. Al in de beginfase liep men een 1-0 ach terstand op. Een goed terugstrijdend Eemvogels wist door een mooi doelpunt van Corrie van Herwaarden tot 1-1 terug te komen. Na dit doelpunt beheersten de rood-zwar- ten de strijd en liepen uit tot 3-1 door doelpunten van Wim van Rheenen en een laanstraat 22 baam telefoon (02154) 1 27 97 mollerusstraat 7 ker te spelen. In de 3e set leek het erop, dat SVV de bakens zou verzetten, maar in de 2e helft van deze set kreeg het team toch weer een inzinking, waardoor uiteindelijk met 3-0 werd verloren. - Het 5e team van SVV moest aantreden tegen BG&SV 3 en wist een 2-1 overwinning in de wacht te slepen, al moest in de 3e set Het'seizoen is door dé topteams van de volleybalvereniging SW/Stam-Renault glorieus afgesloten. Kwam het le herenteam afgelopen donderdag al tot een 3-1 overwinning op Oberon, zaterdag j.1. werd dit succes gecontinueerd doordat de SW 1-ploeg met 3-1 Delta Lloyd/AMVJ, dat naar de eredivisie promoveert, dit seizoen haar eerste nederlaag toebracht en dames 2 met 3-1 zegevierde over hét als 2e geplaatste Trivos, waardoor SVV 2 op 7 mei a.s. een beslissingswedstrijd tegen de nr. 10 uit een andere afdeling om het behoud in de 3e divisie speelt. Dames Met taaie volharding en bewonderens waardig doorzettingsvermogen heeft het 2e damesteam het gepresteerd, Bruln- sma van de 10e plaats in de 3e divisie te verdringen, waardoor nu Bruinsmai.p.v. SVV 2 is gedegradeerd en de dames van SVV 2 via een beslissingswedstrijd met een op dit moment nog niet bekende ploeg moeten gaan uitmaken wie er in de 3e divisie blijft. Deze prachtige prestatie werd geleverd in het duel tegen Trivos, dat nog aanspraak maakte op promotie naar de 2e divisie. In de le set liet Trivos duidelijk haar bedoelingen blijken(6-15). Echter, SVV 2 met José Egbers als uitblinkster, vocht terug als een tijger. Met 15-12, 15-10 en 15-11 werd de partij verdiend door SVV 2 beslist. Ook het le damesteam leverde een topprestatie door het reeds kampioen zijnde Delta Lloyd/AMVJ een klinkende 3-1 overwinning af te dwingen. SVV was erop gebrand, de wedstrijd winnend af te sluiten, aangezien Delta Lloyd nog onge slagen was. Door een sluitend blok, een gevarieerde harde aanval en een op dreef zijnde verdediging werd de Am- stelveense ploeg al direct in de le set ingepakt (15-11), zo ook de tweede set, die met 15-10 werd gewonnen. Een falend SVV-blok gaf de opponent alle gelegen heid tot winst in de 3e set met 7-15. Echter, in de 4e set hervatte SVV het energieke tempo van de eerste twee sets en verkeerde in de winning mood (15-11). SVV 3, reeds met de lauwerkrans ge tooid, miste duidelijk motivatie om te gen SVH uit in Hoogland een optimale prestatie te leveren. Het werd dan ook 3-0 voor SVH. Tegen het sterke Lim vio 1 gaf SW 6 leuk partij, maar zag geen kans een punt in de wacht te slepen (12-5, 7-15, 12-15). Het gaat de gorde kant op met het 7e team van SVV. Het duel tegen Olympia 9 werd vrij gemakkelijk in winst omgezet. - Door een goede serve en dito aanval wisten de dames van het 8e tegen Olympia 8 een ruime 3-0 overwinning uit het vuur te slepen. wel een 11-14 achterstand worden wegge werkt. Een sterker S W 8 heeft in het duel tegen Voleem 2 toch weer onnodig een punt laten liggen. Afgelopen donderdag won het 8e team zeer gemakkelijk met 3-0 van een niet inspirerend BG&SV 5 in een vrij eenzijdig duel. Beslissingsduel dames SW/Stam II: Zoals reeds vermeld, zal op 7 mei a.s. op neutraal terrein een beslissingsduel wor den gespeeld tussen het 2e damesteam van SW en de nr. 10 uit een andere afdeling, om het behoud van hun plaats in de 3e divisie. De verliezer degradeert naar de promotieklasse. Heren In een vrij aantrekkelijk duel waarin de scheidsrechter aanleiding gaf tot enkele verhitte discussies, veroverden de heren twee verdiende punten op Oberon, dat reeds gedegradeerd was. De afsluiting van deze competitie was niet glansrijk te noemen, al waren de Soester heren beter op dreef dan in de voorgaande wedstrijd tegen V S. SVV 4 verloor de eerste 2 sets tegen Olympia 4 door wat aarzelend en onze- Ook nu waren de eerste minuten in de tweede helft fataal voor Hees, want wederom werd in deze periode een belangrijk tegendoelpunt gescoord. In een wedstrijd, die om onbegrijpelijke reden door de Bond was vastgesteld, terwijl het gehele geplande programma werd afgelast, bleek duidelijk dat de uiteindelijke uitslag voor beide teams zo belangrijk was, dat vooral in de eerste periode van de strijd zeer nerveus werd gespeeld. Foutieve passes, misver standen en zelfs enige kansen werden genoteerd maar van goed spel was geen sprake. Na een kwartier kwam er wat meer lijn in het spelbeeld en al spoedig bleek, dat Advendo het vooral moest hebben van de snelheid van z'n vleugelspelers. In de 20e minuut kreeg Advendo haar eerste doelrijpe kans, maar onbegrijpelijk werd de bal tweemaal achtereen tegen de paal geschoten. Vijf minuten later, was het de goed doorgebroken midden voor van Hees, die onhoudbaar voor de keeper, de bal echter ook door de paal zag gestuit. Vijf minuten voor tijd nam Advendo echter duidelijk het initiatief in handen en werd de Hees defensie onder zware druk gezet, echter zonder resul taat zodat de rust met 0-0 inging. Direct na de thee nam Advendo echter de draad weer op en zette het initiatief van voor de rust voort. Uit een snelle uitval over de vleugel werd de bal voor het Hees doel geplaatst en bekwaam door de middenvoor in een doelpunt omgezet: 0-1. Hees ging niet bij de pakken neer zitten, maar slaagde erin dankzij de stuwende kracht van ,,Good old Bert van Veen" de Advendo defensie te belagen. Het moet voor deze speler dan ook een gróte voldoening zijn geweest toen hij, die als een voorbeeld van inzet voor vele jongere spelers kan tellen, met een prachtig schot in de uiterste bovenhoek de stand op gelijke voet wist te schieten: 1-1. Toch was het wederom de snelheid van enige Advendo-spelers die het spelver- loop zou bepalen, want uit één van die snelle uitvallen over de vleugels, werd dé bal zo bekwaam voor het Hees doel geplaatst dat het voor de goed meegeko men middenvoor een koud kunstje was om deze bal in de touwen te jagen: 1-2, Ondanks pogingen van Hees, die echter allemaal strandden op de goede Advendo defensie, met een uitstekend spelende „laatste man" aan het hoofd, kwam het einde van deze belangrijke wedstrijd, met een overwinning voor Advendo. Deze ploeg kan zich nu opmaken voor de strijd om de bovenste plaats terwijl Hees, die deze middag haar bijna laatste stroohalm niet kon pakken, er voor de bezetting van de fatale elfde plaats wel heef beroerd is komen voor te staan. Tijdens de door Sparta in Den Haag georganiseerde wedstrijden, heeft het Soester estafette-team, bestaande uit Berry Ruyter, Marcel Klarenbeek, Robert van 't Wout en Ronald van Dijk, een ongelooflijke snelle tijd gelopen op de 4 x 100 meter estafette en wel 44.4 sec. Op de tartanbaan in Den Haag die als werd ingehaald door twee van zijn naas- vrij winderig bekend staat wonnen de te concurrenten. Desondanks werd hij 3e jongens met grote voorsprong in deze in de goede tijd van 2.04.7 sec. enorm goede tijd, die'voor iedere loper Zaterdag liepen de atleten René van Zee afzonderlijk op 11.1 sec. neerkomt. Of schoon het Soester team alleen uit jeug dige junioren B bestaat, was deze tijd vorig jaar goed geweest voor een derde plaats te midden van de overige A junioren. Naast dit grote sukses werd de opval lendste prestatie geleverd door Marcel Klarenbeek, die met grote overmacht de 300 meter won in 35.6 sec. een tijd die ook bij de senioren voor een plaats bij de eersten gezorgd zou hebben. Deze zeer snelle tijd geeft goede hoop voor sukses- sen op het meer courante nummer de 400 en A junior Menno Lievers een wed strijd steeple-chase op het sportcentrum Papendal In Arnhem. Menno Lievers werd 2e en verbeterde het -bestaande clubrecord 2000 meter steeple-chase tot 6.23.5 sec. René van Zee liep bij de heren vooral een technisch goede 3000 meter steeple-chase. Hij finishte als 7e in de tijd van 9.53.0 sec. Komend weekend staat geheel in het teken van de landelijke competitie. Hoe Sterk de Soester A/B jeugdteams ook in de breedte zijn, kunnen zij a.s. zondag in Zeist bewijzen. Of een finaleplaats voor meterVoorzichtig mogen wij stellen dat het meisjes en/of jongens team haalbaar de magische grens van 50.0 sec. op deze is, zal dan blijken/ 400 meter dit jaar bereikbaar is voor Marcel Klarenbeek. Zijn tijd op de 150 meter was eveneens zeer goed: 16.9 sec. Hij finishte vlak voor Robert van 't Wout die met 17.0 sec. rond goeie tweede werd. Ook Berry Ruyter liep sterk, met 17.8 sec. werd hij in dit gezelschap 5e, gevolgd door Ronald van Dijk met 18.2 sec, Frans van der Eist (senior) behaal de een mooie overwinning door zijn serie 150 meter te winnen in de tijd van 17.5 sec. Hij startte ook op de 300 meter die hij liep in de tijd van 38.4 sec. Robert van 't Wout deed mee aan het verspringen. Het resultaat vah 6,08 meter mag er wezen, maar de grote sprongen moeten nog komen. Ronald van Dijk sprong 5,37 meter. In Amsterdam kwamen afgelopen zon dag drie Soesters junioren aan de start. Bij de jongens B sprong Erik van 't Wout een verdienstelijke 1,55 meter hoog. De 3000 meter roffelde hij in 10.21.5 sec. af en in de gecombineerde A-B loop werd hij als 5e geklasseerd. A junior Rob Jansen verscheen aan de start voor een 100 meter. Hij liep deze afstand in 12.5 sec. en werd hiermede 3e in zijn serie. In de finale liep hij even eens deze tijd en werd hiermede 5e in totaal. Op de 800 meter werd hij even eens 5e in de zeer goede tijd van 2.11.3 sec. Bij de senioren liep Harry Ketelaar deze afstand. Vanaf de start tot aan twee honderd meter voor de finish maakte bij de race. De laatste 100 meter moest hij zijn sterke race echter bekopen. Hij Twee jeugdploegen van de atletiekafde- ling van de Sport Organisatie Soest, nemen a.s. zondag deel aan atletiekwed strijden van de vereniging Fit te Zeist. De meisjesploeg bestaat uit Hanna Tous- saint, Leny Kievit, Arja Greefhorst, Pauline Groen en Juliette Wildenburg; de jongensploeg uit Marcel Klarenbeek, Robert van 't Wout, Berry Ruyter, Ronald van Dijk, Rob Jansen en Menno Lievers. Afgelopen winter is een nieuwe postdui venvereniging opgericht, die de naam draagt P.V. Soest. Deze vereniging is aangesloten bij de Nederlandse bond van zaterdagvliegers (NBVZ). Het aantal leden bedraagt 13. De eerste wedvlucht Is gehouden vanaf Essen (België), afstand 98 km. In con cours 82 duiven die werden gelost om 12.30 uur bij z.w. wind. Aankomst eerste duif 13.25.57 uur. Snel heid 17.48.48 m.p. min. Aankomst laatste prijsduif 13.36.25 uur. Uitslag: Comb. Hulsman 1 2 5 8 11 12 20 21. G. H. v.d. Broek 3 7 15 16. H. Nap 4 10. Comb. Vogel 6 9 14 17 18 19. M. de Ruiter 13. De laatste wedstrijd van deze competitie heeft het kampioenselftal junioren A van SEC één punt moeten afstaan aan de nummer twee, De Zebra's: SEC is ech ter ongeslagen kampioen geworden en de voorsprong op De Zebra's is negen punten gebleven. In de eerste helft ging de wedstrijd gelijk op: aan beide kanten werden kansen gecreëerd, mèar niet benut. Na 21 minu ten brak Michel Croné door, maar hem werd het scoren op een onjuiste wijze belet. De penalty werd door Wim Alte naar keurig benut: 0-1. De Zebra's kwamen spoedig weer gelijk door een mooie lob over de uitlopende doelman Peter Heemskerk. Met de 1-1 stand werd de rust bereikt. Direct na de thee werd het 2-1 voor De Zebra's, via een fraaie kopbal, maar na een kwartier scoorde Wim Altenaar de gelijkmaker: 2-2. Het doelpunt werd fel door De Zebra's bestreden en toen van die kant de scheidsrechter minder fraaie bewoor dingen naar het hoofd geslingerd kreeg, besloot deze liefhebber van de voetbal sport zijn vrije tijd anders te besteden en hij stuurde beide elftallen naai* huis. Eindstand: 2-2. schitterend afstandsschot van Marijke Groenestijn. Nog voor de thee had Spirit hier een antwoord op, een werkelijke subliem doelpunt van de aanvoerster die de ruststand op 3-2 bepaalde. In de tweede helft een erg spanpende en gelijkopgaande partij korfbal. Aller- eerst zorgde Gert Nijhoff nog voor 4-2, waarna Spirit gelijk wist te komen: 4-4. In de slotfase was het laatste woord aan Koos Sommer die de eindstand op 5-4 bepaalde. Het tweede moest aantreden tegen At lantis. Het was een leuke partij korfbal, waarbij beide ploegen aan elkaar ge waagd waren. Een iets sterker Atlantis liep toch uit tot een 2-0 ruststand. In de tweede helft wisten de Eemvogels nog iets terug te doen, door een mooi doelpunt van Marina Verlinden. Atlantis bepaalde vervolgens de eindstand óp 3-1. L A.s. vrijdag kunnen aspiranten A kam pioen worden, vrijdagavond om 19.00 uur op de Staringlaan tegen SKF. Zaterdag 30 april (Koninginnedag) or ganiseren De Duinkikkers bekerwed strijden in het verwarmde/Soester Na tuurbad. Deelnemende verenigingen zijn: Laga I, Aquarijn I en Duinkikkers I, zowel dames- als herenwedstrijden. Aanvang 10.00 uur. Het nieuwe aanbouwprogramma: harmonie van funktie en design. fTïT75JïTÏT!T'73 Burg,Gr°,hes/yA Artihome M m I i* m n MODE SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST De postduivenhoudersvereniging ,,De Zwaluw" nam het afgelopen weekeinde deel aan de wedvlucht vanaf Duffel, een afstand van 132 km. In concours waren 504 duiven. De lossing vond plaats om 11.45 uur, bij Zuid-westen wind. Aankomst eerste duif 13.03.05 uur. Snel heid 17.05.27 meter per minuut. Gedetailleerde uitslag: H. de Bree 1 3 1516 19 24 28 31 33 44 47 52 53 68 70 85 91. G. Rijksen 2 4 5 7 8 10 12 13 17 20 23 26 50 62 66 69 78 87 90 97 99. C. Bokma 6 22 61 63 86. A. v. Glnkel 9,11 46 49. L. v. 't Klooster 14 45 51 92. T. Wigtman 18 32 36 39 56 95 98. J. v.d. Belt 2155 64 82 94101. A. de Bes 15 38 43 54 8188 93. B. v.d. Deyssel 27 57. R. Voskuilen 29 34 67 72 79, J. v.d. Brakel 30 35 41 58 65. H. den Dekker 37 42 59 83. C. v.d. Hoek 40. A. v.d. Dorrestein 48. G. Visser 60. A. v. Riet 71 74 76. J. Rams 73. W. Grift 75. B. Roest 77 84. C. v. Veen 80. C. de Goede 89. Ook P.V. De Vriendschap nam deel aan de wedvlucht vanuit Duffel. In concours waren 616 duiven. Aankomst eerste duif 13.00.11 uur. Aankomst laatste prijs duif 13.09.08 uur. Uitslag: J. Kamerbeek 1 3 8 9 17 27 31 34 43 64 72 112. E. Veerman 2 122. D. de Zoete 4 6 10 121416 46 49 56 109 118. A. Snijders 5 7 54. C. Vaessen 11 13 19 30 32 33 36 40 80 97 98 103. E. Daatselaar 15 6199. J. Stalenhoef 18 66 73 79 124. P. Rauch 20 25 57 108 113. Sukel v. Klooster 21 37 41 53 60 93 94 105 111119. J. Koster 22 69 88. J. Ruttenberg 23. A. Meesters 24 45 62 63 86 120. AltenaaV-Reijerse 26 38 68 77 90 92 116. A. Grift 28 55 81 84. H. v.d. Broek 29 114. J. Wijnands 35. W. van Breukelen 39. Comb. Westerveld 42 67 102 104. B. Schimmel 44 65 78 95 101. F. Limburg 47 52. A. Stolker 48. J. v. Klooster 50 74 96. A. Kok. 51 85 87 115 123. J. den Blanken 58. J. Schimmel 59. Mëvr. Ottens 70. G. Blom 7182. H. Rauch 75. W. Roest 76 100. Z.K.H. Prins Bernhard 84. Foekens Diep- grond 89. S. Berghuis 91 107. T. Kok 106 121 B. Oprins 110. W. Veenendaal 117.

Soester Courant | 1977 | | pagina 17