3400 Gulden voor „Aktie zuster Voskuil" Geslaagde ouderavond van „Springplank" en Da Costaschool ND Soester Boerendansgroep had fantastische dagen in Frankrijk Hl SOESTDIJK Werkgroep Afbouwwoningen vreest consequenties Kermis Soest 18 t.m. 21 mei m 3T BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES van de Gemeentehof Bekendmaking Openbare bekendmaking Rectificatie Openbare bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Openbare bekendmaking CPN aktief in Soesterberg Tamme verkiezings-informatie- avond van J.O.V.D.-Soest Collecte voor het Anjerfonds Agenda gemeenteraadsvergadering 18 mei Prof. dr. I. A. Diepenhorst spreekt voor CD A-Soest Introduktielezing over transcendente meditatie Glaasje op - toch gereden Soester Courant van donderdag 12 mei 1977 ieente /an de ereen- 'erd en na de ijn on- erik en taande 4068 3.V. te je. r in het Soest. 3. V. enz wst CAFÉ-RESTAURANT BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw Vorige week hebben de Christelijke kleuterschool en basisschool „De Springplank" en de Da Costaschool hun eerste gecombineerde ouderavond gehouden, die beslist zeer geslaagd mag worden genoemd. De avond werd gehouden in het wijkgebouw De Rank en werd bijgewoond door ongeveer 150 ouders en belangstellende familie leden. Nadat de avond door de voorzitter van de oudercommissie geopend was, werd eerst de jaarlijkse verkiezing van enige leden van de oudercommissie gehouden. Vanaf deze datum bestaat er officieel één geïntegreerde oudercommissie voor beide scholen. In De Open Hof werd de braderie van de „Aktie zuster Voskuil" gehouden. De burgemeester van Soest maakt'be kend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de woningwet, vergunning te verle nen aan: P. L. Giele, Julianaplein l te Soest, ten behoeve van het vernieuwen van een woonhuis op een terrein, gelegen aan het Julianaplein 1, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie K, nummer 1554. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf 13 mei 1977, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00 -12.00 uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 11 mei 1977 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-van Haaften. Burgemeester en wethouders van Soest, gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens, maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden 61 van bijlage II van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens diverse in het woonerf Egghermonde gelegen en niet met name genoemde paden aan te duiden als voetpaden; van dit besluit staat voor iedere belangheb bende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt ge richt aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hocfdingenieur- direkteur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Konink lijke Nederlandse Automobielclub K.N. A.C. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Motorrijdersvereniging te Am- hem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van gemeentewerken te Soest. So"st, 11 mei 1977 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden volgens model 49 van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens aan de linkerzijde van de Weegbreestraat, gerekend vanaf de Smitsweg tot aan de inrit van de flats, genummerd Weegbreestraat 221-479, een parkeerverbod in te stellen. Van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt ge richt aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Koninklijke Ne derlandse Automobielclub K.N.A.C. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond A.N.W.B. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Motorrijdersvereniging te Am- hem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van gemeentewerken te Soest. Soest, 11 mei 1977 Burgemeeste en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat de raad dezer ge meente in zijn vergadering van 21 april 1977 aan het bestuur van de Stichting voor Katholiek Onderwijs te Soest, me dewerking ex artikel 72 van de Lager- onderwijswet 1920 heeft verleend ten behoeve van de inrichting van een han- denarbeidlokaal in de Willibrordus- school. Binnen dertig dagen na de datum van deze bekendmaking kan iedere ingeze tene tegen het verlenen van de bovenbe doelde medewerking beroep aantekenen bij het college van gedeputeerde staten van Utrecht. Soest, 11 mei 1977 Het college voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, J. L. van Dommelen, l.s. De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt ter uitvoering van artikel 9 van de Verordening voor de Commissie voor de Beroepschriften be kend, dat op donderdag 26 mei 1977 om 15.30 uur in het gebouw van de afdeling Welzijn, Lange Brinkweg 79 te Soest, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgen de beroepschriften zullen worden behan deld: 1. het beroepschrift van de heer H. C. van Dongen, de Brik 2 te Soesterberg tegen de weigering van een bouwvergun ning voor het plaatsen van een erfaf- scheiding op een terrein, gelegen aan de Brik 2; 2. het beroepschrift van de heer P. N. van Dijk, Koninginnelaan 44 te Soest tegen de weigering van een vergunning tot het aanbouwen van een magazijn ruimte op een terrein, gelegen aan de Koninginnelaan 44. Soest, 10 mei 1977 De voorzitter voornoemd, J. J. J. J. M. Festen. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden 57c en 58c van bijlage II van het Reglement Verkeersregels en Verkeers tekens het binnenterrein van de wijk Egghermonder en omsloten door de Kamerlingh Onneslaan, de Vliegtuig laan en de Oude Tempellaan aan te wijzen als woonerf; van dit besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeer de staten der provincie Utrecht te Utrecht, de Uoofdingenieur-direkteur van de rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Koninklijke Ne derlandse Automobielclub K.N.A.C. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Neder landse Toeristenbond A.N.W.B. te 's- Gravenhage, de Koninklijke Nederland se Motorrijdersvereniging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van gemeentewerken te Soest. Soest, 11 mei 1977 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen Leden van de Communistische Partij van Nederland, CPN hebben in Soester berg gemeend de meeste aandacht voor hun partij te krijgen door raambiljetten te plakken op de woningen van wijk raadsleden, het politiebureau en onder meer het huis van de heer J. Luyf, de oud-secretaris van de wijkraad. De CPN laat zich niets gelegen liggen aan „mi lieu-vervuiling", maar mist kennelijk „leden" die het raambiljet willen ophan gen. Drie bezoekers aan de door de JOVD-Soest georganiseerde verkiezingsinformatie avond hebben er in ieder geval wat aan gehad: dat waren de drie inleiders die na afloop een fles drank „voor de moeite" in ontvangst mochten nemen. Voor de overige bezoekers en dat waren er zo'n zestig, mag betwijfeld worden of ook maar iets van wat op de avond gezegd werd, hun keus heeft veranderd. Alles wat voor de geïnteresseerde kiezer al bekend is, werd nogeens herhaald en zo leverden ook de vragen tijdens het tweede deel van de avond geen nieuwe gezichtspunten op. JOVD-voorzitter Piet de Graad had het daarom ook niet al te moeilijk al liet hij het vragenstellen soms uitdijen tot een soort geloofsverklaring" van de vragensteller. Tijdens de ontvangst in het gemeentehuis van Niort, zong de Soester Boerendansgroep een oud-Hollandslied. In de periode van 13 tot en met 26 juni wordt in de gehele gemeente Soest wederom de Provinciale Anjercollecte gehouden. Het Provinciaal Anjerfonds is een onderdeel van het Landelijk Prins Bernhardfonds. Het Prins Bernhard- fonds stelt zich ten doel het verlenen van financiële steun aan instellingen en ver enigingen in ons land die zich op het culturele vlak begeven (kunst, volksont wikkeling, jeugdzaken etc.Ondermeer wordt deze steun gegeven aan amateur- verenigingen, het Nederlands Ballet, monumentenzorg en wetenschappelijke publikaties Het Prins Bernhardfonds ontvangt de gelden hiervoor uit de toto, de algemene loterij Nederland én uit de jaarlijkse Anjercollecte. De opbrengst van de in de provincie te houden Anjercollecte komt geheel ten goede aan verenigingen in deze provin cie. Ook verschillende verenigingen uit deze gemeente zijn in de afgelopen jaren uit dit fonds gesubsidieerd. Zij die voor deze collecte willen collecte ren kunnen zich aanmelden bij de afde ling welzijn van de gemeentesecretarie, tel. 16744, toestel 156. Maandagavond keerde de Soester Boerendansgroep terug van een negendaags verblijf in Frankrijk. De reis, die op uitnodiging van de stad Niort in z.w. Frankrijk gemaakt werd, zal nog lang in het geheugen blijven, al was het maar vanwege de overweldigende ontvangst overal waar men zich vertoonde. De uitnodiging had alles te maken met de grote tienjaarlijkse landbouwten toonstelling in Niort. Er was een Hol landse stand waar enkele ambachten werden uitgebeeld zoals klompenma ken, het vervaardigen van Delftsblauwe borden en het schilderen van glas-in- loodramen. Natuurlijk waren er volop tulpen en ook een draaiorgel en een molen ontbraken niet. Dat alles werd bewonderd door de circa 150.00o bezoe kers van de tentoonstelling. De Soester boerendansers kwamen niet minder dan veertig keer in actie en evenzoveel maal werd het optreden door het in grote getale kijkende pu bliek met een warm applaus beloond. Er werd ook een t.v.-opname van het optreden gemaakt voor het Franse journaal. De waardering voor het toch wel zware programma, werd door de organisa toren van Niort tot uitdrukking ge bracht in een geen grenzen kennend gastvrij onthaal. Er waren nog drie uitstapjes ingelast, onder-andere naar de bekende plaats La Rochelle. Het hoogte-punt van de reis was onge twijfeld de ontvangst bij de burgemees ter. Namens de burgemeester van Soest mevr. mr. J. M. Corver-van Haaften werd een glas-in-lood wapen van de gemeente Soest overhandigd; een geste die bijzonder gewaardeerd werd. De heenreis werd, in verband met een spoorstaking in Frankrijk, met een Tensen-bus gemaakt; maandag j.1. keerde men moe maar voldaan terug per trein. De Werkgroep Afbouwwoningen is bang tussen de wal en het schip te vallen. In een brief aan de gemeenteraad vraagt de groep nog eens om toch vooral voor hun project grond beschikbaar te stellen in het plan Overhees 2 „eerste fase". De mogelijkheid, zoals in de april ver gadering van de raad geopperd, om pas in de tweede fase afbouwwoningen te bouwen wijst de groep af „omdat nog eens twee jaar op sleeptouw ge houden te worden teveel van het goede wordt". De 55 belangstellenden voor het af- bouwproject willen voor dit project alleen in zee gaan met de bouwgroep Van Klooster/Van Breukelen. Deze bouwgroep bouwde inmiddels ruim 400 van dit soort huizen en. de daarbij opgedane ervaring is voor de werk groep doorslaggevend. Belangrijk voor de adspirantkopers zijn ook de lage stichtingskosten en de hier door te verkrijgen hoge rijksbijdrage. Indien de gemeente echter ondanks al les tóch zou besluiten om af te zien van afbouwwoningen, zoals gebouwd door de bouwgroep Van Klooster/Van Breukelen, dan zien de 55 onderteke naars van de brief, allen geselecteerd voor de eerste fase van Overhees 2, af van het principe afbouwwoningen. Zij willen dan natuurlijk wel volgens de procedure van de gemeente in aan merking komen voor de nu te bouwen (normale) woningen. De groep is bang bij blijven aandringen op afbouw woningen, van de lijst afgevoerd te worden en dat wil men beslist voor komen- Na een welkomstwoord van Piet de Graad, kreeg ieder van de drie inleiders een kwartier om duidelijk te maken waarom hij op zijn partij stemde. De heer H. A. van Stiphout vond dat de stabiele situatie van Nederland in Europa en de wereld gehandhaafd moest worden. Men moest daarom geen avonturen aangaan met onbe proefde andere programma's. Het zou met Nederland de verkeerde weg op gaan, indien men het kabinet opruimde. PvdA stemmen betekende continuering van de bestaande coalitie; stemmen op het CDA was daar geen waarborg voor. De heer G. Gerritse zei zich goed te kunnen verenigen met de uitgangspun ten van het CDA-programma. Gestreefd diende te worden, zoals het programma aangaf, naar samen delen: werk, in komen, in ondernemingen enz. De over heid had een dienende- en zeker geen overheersende taak. Gewerkt moest worden naar een genormeerde econo mische groei. Kiezen voor een regerings combinatie vooraf, noemde hij onjuist. Men moest op het eigen programma stemmen zien te halen, om dan na de verkiezingen zoveel mogelijk van het eigen pro gramma waar te maken. De heer J. H. Ekkers van de WD legde de nadruk op vrijheid, werk en samen werking. Zijn partij kwam met een sober programma „omdat na vier jaar Den Uyl het geld op was". Hij wilde even wel het WD-programma niet als een dictaat opleggen aan anderen, maar samenwerken op basis van respect voor de ander. Hoog stond genoteerd de bestrijding van de werkloosheid, verder goed onderwijs en het op peil houden van de defensie. Het CDA noem de de heer Ekkers onduidelijk, omdat stemmen op het CDA kon betekenen het voorzetten van het beleid Den Uyl. De discussie na de pauze spitste zich op twee zaken toe: de voorwaarden vooraf van de PvdA en de opvattingen van de WD (over het terugdringen van de werkloosheid, de jeugdlonen, woningbouw en defensiebeleid) Nieuw was mogelijk de opvatting van de heer Van Stiphout dat de PvdA met voorwaarden vooraf, hoog spel speel de. Het was te rechtvaardigen omdat het duidelijkheid schiep voor de kiezers, Compromissen achteraf vond hij uit den boze en Nederland werd niet on bestuurbaar als de PvdA afhaakte. Van Stiphout had er alle begrip voor dat standpunt moeilijkheden veroor zaakte bij een middenpartij als het CDA. Er waren ook vragenstellers voor puur Soester zaken, maar zij kwamen, ondanks de aankondiging in de pers dat daar ook over gesproken zou kun nen worden, vergeefs. De samenstel ling van het forum leende zich er niet voor. Voorzitter de Graad daarover: „twee plaatselijke fractie-voorzitters waren verhinderd; vandaar!. Wat de Soester raadsleden betreft was het CDA met vijf man vertegenwoor digd; de PvdA en Progressief Soest ieder met één, terwijl de VVD geheel ontbrak. Ondanks alles kan het initia tief van de JOVD loffelijk genoemd worden; een soortgelijke avond tijdens de gemeenteraadsverkiezingen zal heel wat meer vuurwerk opleveren. De ondervolgende agenda komt in behandeling tijdens de openbare raadsvergade ring van de Soester raad, die gehouden zal worden op woensdag 18 mei a.s„ in de zaal van de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg. 1. Notulen van de vergadering van de gemeenteraad op 8 december 1976. 2. Ingekomen stukken. a. Brief van 9 maart van Progressief Soest inzake de inspraak in verband met het ontwerp-bestemmingsplan Centrum, met voorstel te antwoorden overeenkom stig de ter inzage gelegde ontwerp-brief. b. Brief d.d. 31 maart 1977 van de Nederlandse Vereniging Bescherming Voetgangers inzake voorlichting bij de. realisering van woonerven met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. c. Brief d.d. 6 februari 1977 van de heer B. J. C. M. Niehoff Werning en anderen te Soesterberg inzake de werking van de ve rkeerslichteninstallatie Arr.crsfoort- sestraat/'Veldm. Montgomeryweg, met voorstel te antwoorden overeenkomstig de ter inzage gelegde ontwerp-brief. d. Bri^f d.d. 1 april 1977 van het I.A.M. met de 2de begrotingswijziging 1977, met voorstel van burgemeester en wethou ders tegen deze begrotingswijziging geen bezwaar te hebben. e. Controlerapporten van het Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen van de Vereniging van Neder landse Gemeenten, met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. f. Brief d.d. 20 april 1977 van het provinciaal beraad zwakzinnigenzorg Utrecht inzake de planning van voorzie ningen voor zwakzinnigenzorg, met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. g. Brief d.d. 15 februari 1977 van de Wijkraad Soesterberg inzake de boerde rij „Ouders Vrucht" te Soesterberg, met voorstel te antwoorden overeenkomstig de ter inzage gelegde ontwerp-brief. h. Brief d.d. 30 januari 1977 van het Hartcomité inzake de aanleg van een trapveld aan de Koninginnelaan, met voorstel te antwoorden overeenkomstig de ter inzage gelegde ontwerp-brief. i. Brief d.d. 29 maart 1977 van de Regionale Commissie Utrecht inzake het deelplan 1980-1982, met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. 3. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel tot intrekking van onteige ning grondplan nummer 3 van het ont eigeningsplan Soest-Zuid (Birkstraat). 5. Voorstel tot aankoop van grond met opstal Nieuweweg lil van de dames E en H. Westemeijer. 6. Voorstel tot inbreng en uitname van gronden van het grondbedrijf. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de aanleg van een voetgangersoversteek plaats met verkeerslichtinstallatie aan de Kampweg te Soesterberg. 8. Voorstel tot benoeming van een lid van het college voor de verlening van bijstand- 9. Voorstel tot het vaststellen van de verordening geldelijke voorzieningen raads- en commissieleden. 10. Voorstel tot het verlenen van een subsidie in de kosten van restauratie van het rieten dak en restauratie van het pand Eigendomweg 107. 11. Voorstel tot aankoop van grond a. nabij de Koninginnelaan van H.M. de Koningin b. met de opstal Burg. Grothestraat 51 van H.M. de Koningin. 12. Voorstel tot wijziging van de statuten van de Stichting Zwembaden Soest. 13. Voorstel tot onttrekking aan het openbaar vervoer van een gedeelte van de Belvédèreweg. 14. Voorstel tot het verlenen van onthef fing als bedoeld in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet", zulks ten behoeve van: a. een agrarisch bedrijf, bestaande uit een vee- en kippenhouderij op/in het perceel Kerkpad N.Z. nummer 27 te Soest; b. een rundvee- en biggenfokkerij op/in het perceel Kerkpad Z.Z. nummer 17 te Soest; c. het uitbreiden en wijzigingen van een pluimveebedrijf op/in het perceel Birk straat 142 te Soest. 15. Voorstel tot wijziging van de verorde ning, regelende de taak, samenstelling en werkwijze van de commissie cultu rele zaken. 16. Voorstel tot het benoemen van twee leden in de commissie culturele zaken. Na de verkiezing werd door de onder wijzeres mevrouw Smit en haar leerlin gen getoond, dat het heel goed mogelijk is de leerlingen van de eerste klas van de basisschool een stuk muzikale vor ming bij te brengen. In de vorm van een zangles lieten de kinderen blij ken al een duidelijk gevoel voor maat en ritme te hebben ontwikkeld. Na de pauze volgde het hoogtepun van de ouderavond, namelijk de opvoering van de musical „Het koffertje van me neer Van Dalen", door de leerlingen van de vijfde klas van de Da Costa school. Onder de stimulerende leiding van hun onderwijzeres mej. Van der Zwan hadden de leerlingen zich enkele maanden grondig voorbereid op de opvoering van deze musical van Benny Vreden. Het resultaat was een bijna professionele opvoering en het publiek reageerde enthousiast op de geweldige prestatie van de kinderen. Omstreeks 22.00 uur werd deze succes volle ouderavond gesloten door de se cretaris van het schoolbestuur. verschillende Soester en Soesterbergse verenigingen werkzaam op sociaal-cul tureel of charitatief gebied. De oud-onderwijs-minister en lid van de Eerste Kamer, prof. dr. I. A. Diepen horst spreekt a.s. maandag 16 mei op een verkiezingsbijeenkomst van het CDA-Soest in De Open Hof. De avond begint om 20.00 uur en is vrij toe gankelijk. Foto Herman van Dam De „Aktie zuster Voskuil" voor een zus terhuis bij het kinderziekenhuis Mbozi in Tanzania, die j.1. zaterdag in gebouw De Open Hof een braderie organiseerde heeft netto 3400 gulden opgebracht. De organisatoren waren er dik tevreden mee, gezien het feit dat het de derde verkoopmarkt was, die op deze dag Soest gehouden werd. In totaal beschikt de aktie nu over bijna 16.000 gulden van de 20.000 die men zich als einddoel had gesteld. Voor de resterende 4000 gulden wordt zo nodig nog een nieuwe aktie georganiseerd. Het tekort dat er nu nog is, kan teruggebracht worden onder meer door deelname aan de „dauw" fietstocht op Hemelvaartsdag, waar voorde deelnemers het inschrijfgeld iets is verhoogd. De van de braderie overge bleven goederen zijn opgeborgen. Vanavond donderdag 12 mei, aanvang 20.00 uur, wordt in gebouw Eltheto aan het Driftje een introduktielezing gehou den over transcendente meditatie-tech niek, zoals geleerd door Maharishi Ma- hesh Yogi. De toegang is vrij. Op de Amersfoortsestraat te Soester berg werd de 20-jarige A. D. uit Putten aangehouden. Hij bestuurde een perso nenauto en was onder invloed, zoals blaas- en bloedproeven uitwezen. Voor het zelfde geval werd op de Koninginne laan de Soester B. B. aangehouden. De jaarlijkse kermis in Soest wordt volgende week van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 mei gehouden. Wederom zal het terreinen op de Eng, hoek Talmalaan-Soester Engweg, het terrein zijn waar jong en oud zich kan vermaken met „draaien" en behendigheidsspelen en waarbij de traditionele „eetkramen" vanzelfsprekend niet zullen ontbreken. De opéningstijden zijn: woensdag, don- opstelling van de kermisattrakties zal derdag en zaterdag van 13 tot 24 uur en dit jaar weer dezelfde zijn als vorig jaar, vrijdag van 15.30 tot 24.00 uur. De zodat ook thans weer een meer besloten geheel ontstaat. De volgende attrakties zullen op de kermis aanwezig zijn: saturno, radar all round, hully-gully, autoskooter, muziek- express, showboat, calypso en een draai molen, klokkenspel, schuifspel, stoplich- tenspel, holly-cranes, balco-rotor, bus- senspel, boksbal, lijn-trektent, foto schiettent, een altijdprijskraan voor kinderen, suikerspin, nougatkraam, ge bakkraam en snackbar. De opbrengst van de kermis komt ten goede aan

Soester Courant | 1977 | | pagina 10