chemco, Practoflex zonwering b horren speciaal gemaakt voor zelf meten en plaatsen VEnHUUftJ VAN ALLES Openbare aanbesteding IfrcKseceUe J. P. de ROND CHEF EXPEDITIE MAGAZIJN administratief medewerker chef werkplaats ervaren en aankomende bedrijfswagenmonteurs magazijnbediende AUTOSPUITER 1. energieke chauffeurs F0RTIS C0ATINGS B.V. Produktie - medewerker INSPRING" KANTOORPERSONEEL 0[ÏÏ)©o De Beaufortlaan 28, Soestduinen medewerkersVoor de a^ng f otobaden Bedieningspersoneel voor de gietmachines Bediening van snijmachines Dames, Medewerker voor de expeditie Flinke Medewerkster Zonwering in een handomdraai Interieurverzorging AGAM b.v. - filiaal AMERSFOORT nouvelle Middelman, Mede 15% korting en levert duizend en één dingen 033-33182 openhaar aanbesteden, het maken van een rioolgemaal in de gemeente Soest, AGAM b.v. - filiaal AMERSFOORT van donderdag 12 mei 1977 Autoschade Dik Bos vraagt een vakbekwaam hoog loon Verbindingslaan 11B, Baarn. Privé: Rozenstraat 1, Baarn. Tel. 02154-14910 b.g.g. 18810. YVES ROCHER NEDERLAND B.V. is een snelgroeiend direct-mail kosmetika- bedrijf. In onze jonge organisatie hebben wij per 1 juli a.s. een plaats vrij voor een Een zelfstandige funktie voor iemand in de leeftijd van 25-35 jaar. Buiten het leiding geven aan een 6-tal dames op de inpakafdeling zal tevens het magazijn en de voorraadadministratie on der zijn verantwoording vallen. Een brief of telefoontje t.a.v. de heer Kruijf kan een eerste stap zijn naar een interessante werkkring. Yves Rocher Nederland B.V., Nijverheidsweg 13, Soest-2650. Tel. 02155-10804. Onze verkoopafdeling heeft plaats voor: (in bezit van rijbewijs CE.) Het afwisselend werk zal bestaan uit het bezorgen van onze produkten bij afnemers in de provincie Utrecht en 't Gooi. Voor deze interessante baan kijken wij uit naar degene, die zelfstandig wil werken. Uiteraard staat daar een goede hono rering tegenover. Serieuze kandidaten nodigen wij uit ons te bellen 02155 - 1 62 00 toestel 4, of per omgaande te schrijven naar: B.V. Bottelmij. „Het Gooi" Weteringpad 13, SOEST. Erkend bottelaar van Coca-Cola. Den Dolder Wij zoeken voor onmiddellijke indiensttreding een De door ons gezochte medewerker zal belast worden met een aantal werkzaamheden: 1. Vervaardigen van gerede produkten volgens receptuur door vermenging van vloeibare halffabrikaten. 2. Het bedienen van zeef- en pompinstallaties waarmede gerede produkten naar de betref fende opslagtanks worden vertransporteerd. 3. Het in voorkomende gevallen assisteren bij, dan wel tijdelijk overnemen van werkzaam heden van de kleurmakerij of de afvul- afdeling. De door ons gezochte medewerker past niet in een bepaald hokje qua leeftijd, opleiding of ervaring. Bekendheid met de bereiding of ver werking van verven of soortgelijke produkten is echter een prettig uitgangspunt. Salaris en arbeidsvoorwaarden zullen geregeld worden conform de CAO van onze industrietak. Geïnteresseerden kunnen zich wenden tot FORTIS COATINGS BV, Willem Arntszlaan 115, Den Dolder of zich telefonisch (030 - 784741) in verbinding stellen met de hr. P. Kesler. it Ten behoeve van onze opdrachtgevers in Soest, Baarn, Hilversum en omgeving zoeken wij regelmatig gekwalificeerde medewerk(st)ers die tijdelijk kunnen as sisteren. Wij hebben o.a. banen voor direktie- secretaresses, hfd.-administrateurs, re ceptionistes en typistes. Natuurlijk vragen wij een goede opleiding en referenties. Werktijden van 30 tot 40 uur per week - kunnen evt. in overleg geregeld worden. Om slagvaardig te kunnen handelen is telefonische bereikbaarheid gewenst. Voor inlichtingen over onze „inspring"- banen kunt U tijdens kantooruren bellen. Wij zullen U graag alle gewenste in- lichtingen verschaffen. UITZENDORGANISATIE Faas Eliaslaan 26, Baarn Teleloon 02154 - 1 88 00 fabrikante van fotografische en reprografische produkten zoekt in verband met uitbreiding: Hun taak zal zijn het in teamverband bereiden van fotografische verwerkingsbaden, zoals ontwikkelaars en fixeerbaden. In deze afdeling wordt in 2-ploegen-dienst gewerkt. (3-ploegendienst) Voor de afdeling, waar het lichtgevoelig materiaal wordt versneden en verpakt, zoeken wij enkele mensen met bij voorkeur enige ervaring (en/of een technische opleiding) voor de (2-ploegendienst) en voor het sorteren en inpakken van dit materiaal die bereid zijn in 2-ploegendienst te werken. (de werktijden zijn: een week van 6.30 -15.00 uur) een week van 15.00 - 23.00 uur) Ons Exportmagazijn vraagt nog een (dagdienst) die in het bezit is van een rijbewijs. Leeftijd plm. 25 jaar. Wat bieden wij U: interessant en verantwoordelijk werk in een moderne omgeving promotie-mogelijkheden bij gebleken geschiktheid een goed salaris goede sociale voorzieningen een 40-urige werkweek een uitstekende pensioenregeling met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Bel ons eens op. Onze afdeling Personeelszaken zal U graag verder inlichten Tel. 02155-19844. Voor een sollicitatie-gesprek kunt U ons op werkdagen bezoeken tussen 9.00 en 16.30 uur. chemco, ine.. Afdeling Personeelszaken, De Beaufortlaan 28, Soestduinen. inde is het goed wassen. Wij zoeken op korte termijn een voor onze keuken en voor 't serveren van maaltijden. Leuke afwisselende baan in volledige dienst. Soll. Bejaarden Centrum „Braamhage", Insp. Schreuderlaan 2, Soest. Tel. 02155-13851. 'Practoflex' zonneschermen Een fleurige, warmtewerende manier om de zon uit uw huis te houden. Bovenbak van geëxtrudeerd aluminium. Mechanisme met kunststof lagers. Doek van Draion' Keuze uit 5 kleuren. Even de maat opnemen, uw bestelling opgeven en heel simpel zélf ophangen. Dat geldt ook voor: o 'Practoflex' aluminium jaloezieën 'Practoflex' rolgordijnen o 'Practoflex' gordijn-jaloezieën 'Practoflex' horren haal 'n folder met tips voor 't opmeten hij: Laanstraat 37 - Soest. Telefoon 13284. Voor dit nieuw te stichten bedrijf, belast met de Verkoop en Service van Mercedes-Benz Bedrijfswagens, zoeken wij op korte termijn een Vereist: het bezit van of studerend voor het M.B.A. diploma praktische ervaring kommerciële en technische belangstelling goede kontaktuele eigenschappen Belangstellenden kunnen zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de afdeling Personeels zaken van AGAM b.v., Reactorweg 25 te Utrecht, tel. 030-451250. AGAM b.v. importeur van Mercedes-Benz Zomaar een vlot jurkje van polyester/ katoen waarin u zich echt ontspannen voelt. In zwart of beige met modieuze, witte aksentjes JDAMES-EN HERENKLEDING Torènstraat 19 Soest-Telefoon 02155-12424 deze week HUUR eens WAT bij MAKUSWAT dat is: vakman zijn met nieuwe en goede materialen. Zonderzorg Zonder onderhoud Huurders van een Bandschuurmachine ontvangen op bijgeleverde schuurbanden (Geldig t/m 19 mei a.s.) Openingstijden: Amersfoort: Ma. t/m vrij. Za. Hilversum: Ma Dit/m do Vrij Za. B.00-17.00 uur B.00-17.00 uur 13.00- W.OG-uur 9.00 -18.00 uur 9.00-21.00 uur 9.00 -17.00 uur Dag en nacht bereikbaar. Amersfoort Vanadiumweg 19 Hilversum Winkelcentrum Kerkelanden 035-41375 Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest zal dinsdag 21 juni 1977, om 10.00 uur, in het kantoor van de dienst gemeentewerken aan de L. Brinkweg 77 te Soest, overeen komstig het uniform aanbestedingsreglement in het bestek 16-01 dossier 1-0825-16-01. Het werk omvat o.a. waarbij ca. 275 m3 beton en ca. 30.000 kg wapeningsstaal geleverd en verwerkt moeten worden. Termijnen voor de uitvoering: uiterlijk 140 werkbare werkdagen na de datum van aanvang moet het werk worden opgeleverd. Regeling van de betaling: in 10 termijnen. Bestek met voorwaarden en tekeningen liggen ter inzage en zijn on beperkt tot 3 juni verkrijgbaar bij Ingenieursbureau Dwars, Heederik en Verhey B.V., Laan 1914 nr. 35 te Amersfoort. Bestelling kan uitsluitend geschieden door inzending van onderstaande strook en bijschrijving van het bedrag op postgirorekening nr. 4068 ten name van ingenieursbureau Dwars, Heederik en Verhey B.V. te Amersfoort of onder bijvoeging van een groene bank-betaalcheque. Inlichtingen worden verstrekt donderdag 9 juni 1977 om 10.00 uur in het kantoor van de dienst gemeentewerken aan de L. Brinkweg 77 te Soest. hierlangs afknippen bestelling voor bestek 16-01 dossier 1-0825-16-01 besteller naam: adres: tel.: opdrachtgever: gemeente-Soest Kosten bestek f 33,90 o.b. f 6,10 totaal f 40, bedrag ad fper giro overgemaakt. bijgevoegd groene bank-betaalcheque nr Andere wijze van betalen is niet mogelijk. Restitutie wordt niet verleend. doorhalen wat niet van toepassing is. hierlangs afknippen Voor dit nieuw te stichten bedrijf, belast met de Verkoop en Service van Mercedes-Benz Bedrijfswagens, zoeken wij op korte termijn eeri Vereist: uitstekende technische kennis goed organisatorisch inzicht leidinggevende kapaciteiten korrekte omgangsvormen Voor de ervaren monteurs is vereist: bekend met diesel- en benzinemotoren de benodigde monteursdiploma's of een zodanige langdurige ervaring dat de kennis gelijkwaardig beoordeeld kan worden. Voor de aankomende monteurs diploma L.T.S. autotechniek Vereist: akkuratesse administratief inzicht goede kontaktuele eigenschappen Belangstellenden kunnen zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de afdeling Personeels zaken van AGAM b.v., Reactorweg 25 te Utrecht tel. 030-451250. AGAM b v importeur van Mercedes-Benz

Soester Courant | 1977 | | pagina 9