chemco Remia fes® SSSjt- ■enma- Bako open haarden B.V. tAOr 80r Super 3 Autopolis medewerkers fotobaden Bediening van snijmachines Dames, halfwas-slager leerling-slager verkoopsters laboratorium assistente/assistent Een splinternieuwe Heidelberger OFFSETPERS Goed Vakman Drukkerij Smit b.v. VEZA R. de Vos Assurantiën. ir randstad uitzendbureau RANDSTAD IN SOEST ar randstad uitzendbureau Demmers en De Wolff b.v. Te koop aangeboden: Soest Prins Hendriklaan een geroutineerde secretaresse TYPISTE-TELEXISTE De Beaufortlaan 28, Soestduinen GEBR. VAN DAM SUPER ^HaabE n.v. verenigdebedrijven nutricia s*.f Mannen draëen Bloeson ..iiscktue*"** f! Stijlvol 'n pak dat met IMk van ^oderniakinbeiSe- •'k Stoer katoen^ &skirt-model- I Jasje staat bij ons klaar voor een die gewend is in een behoorlijke produktie, kwaliteitswerk te leveren in een prettige collegiale sfeer. Wij stellen daar tegenover een beslist goede beloning met een z.g. dertiende maand en een volledige vergoeding van eventuele reiskosten. Met vakantie-afspraken houden wij rekening. Van Weedestraat 29 - Soest. Tel. 02155 -14152. Gezien op T.V. verkrijgbaar bij: Ereprijsstraat 115, Soest. Tel. 02155-10113 Elke maandag komt Randstad Uitzend bureau naar Soest. Makkelijk. U krijgt nu dicht bij huis informatie over tijde lijk werken in en om Soest, voor zowel administratieve, industriële als medische banen. Wij zijn maandag 23 mei van 11.00 uur tot 15.00 uur in het MEDISCH CENTRUM Nieuweweg 14 - Soest Kom eens langs. Wellicht kunt u meteen aan de slag. Eventuele inlichtingen zijn tussentijds te verkrijgen bij onze vestiging in Amersfoort, Varkensmarkt 20, tel. 033 - 30354 Verzekeringen - Hypotheken - Makelaardij Torenstraat 17 - Soest Postbus 230 Tel. 02155-15451* - Tel. b.g.g. 19973 Op rustig plekje vlakbij winkelcentrum, MIDDENWONING met tuin en schuurtje. Dit huis wijkt af van de anderen door zijn indeling, ondermeer uitgebouwde woonkamer (32m2) en luxe keuken. Boven 3 slaapkamers met badkamer (ligbad). Natuurlijk centrale verwarming. Aanvaarding medio juni. Koopprijs f 225.000, Ter assistentie van de Directie en Bestuur zoekt Bej.- Centrum „BRAAMHAGE", Insp. Schreuderlaan 2 te Soest op korte termijn met administratieve ervaring. Het is de bedoeling hiervoor een part-time functionaresse aan te trekken. Sollicitaties schriftelijk aan bovenstaand adres t.a.v. mevr. Sluiter of telefonisch 02155 -13851 Wij zoeken dringend enkele zeer goede telexistes en typistes voor onze opdracht gevers in Baarn, Soest en omgeving. In sommige gevallen kunnen de werktijden in overleg worden geregeld. Hebt u goede referenties, bel ons dan eens. Wij zullen u graag alle gewenste inlichtingen verschaffen. UITZENDORGANISATIE Faas Eliaslaan 26, Baarn Telefoon 02154 - 1 88 00 fabrikante van fotografische en reprografische produkten zoekt in verband met uitbreiding: voor de afdeling Hun taak zal zijn het in teamverband bereiden van fotografische verwerkingsbaden, zoals ontwikkelaars en fixeerbaden. In deze afdeling wordt in 2-ploegen-dienst gewerkt. Voor de afdeling, waar het lichtgevoelig materiaal wordt versneden en verpakt, zoeken wij enkele mensen met bij voorkeur enige ervaring (en/of een technische opleiding) voor de (2-ploegendienst) en voor het sorteren en inpakken van dit materiaal die bereid zijn in 2-ploegendienst te werken, (de werktijden zijn: een week van 6.30-15.00 uur) een week van 15.00-23.00 uuri Wat bieden wij U: interessant en verantwoordelijk werk in een moderne omgeving promotie-mogelijkheden bij gebleken geschiktheid een goed salaris goede sociale voorzieningen een 40-urige werkweek een uitstekende pensioenregeling met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Bel ons eens op. Onze afdeling Personeelszaken zal U graag verder inlichten. Tel. 02155-19844. Voor een sollicitatie-gesprek kunt U ons op werkdagen bezoeken tussen 9.00 en 16.30 uur. chemco, ine., Afdeling Personeelszaken, De Beaufortlaan 28, Soestduinen. Wie wil ons gezellig team versterken! Wij vragen een en enkele Kom je dit jaar van school af, of wil je eerst met vakantie? Wij houden er rekening mee. Maar kom alvast praten. W. Beckmanstraat 491 - Soest Tel. 02155 -19826 Na 18.00 uur 02155 -18376 of 14563 Het adres voor komplete open haarden en schouwen. Tevens Uw adviseur voor totale lnferieursver- zorging, o.a. interne verbouwingen Prijsgunstige sierpleister en decor- inbouw- pleister pakketten. stukwerk - metselwerk plavuizen vloeren Op dit alles geven wij 3 jaar garantie. !STShowroom: Burg. Grothestraat 21 - Soestdyk Geopend vrijdag van 18.00-21.00 uur; zat. van 9.00-17.00 uur - Tel. (02155) 19689. Remia B.V. t? Den Dolder is producent van margarine, halvarine, vetten, sla- en fritessaus, mayonaise, kunstroom en bakkerijgrondstoffen. Voor ons modern bedrijfs- laboratorium waar alle grondstoffen en produkten worden gecontroleerd hebben wij plaats voor een laboratorium assistente die gaat assisteren bij de werkzaamheden op het gebied van de microbiologie. Tevens zal zij zich gaan bezig houden met de uitvoering van routine-bepalingen. Een opleiding op MAVO-niveau, interesse in laboratorium-werk en een leeftijd tussen 17-20 jaar zijn de eisen die wij aan deze assistente stellen. Tevens vragen wij een laboratorium-assistent die zich in hoofdzaak gaat bezighouden met de uitvoering van routine bepalingen en voorkomende analyses. Hierbij denken wij aan een jongeman van b.v. 20 jaar die geïnteresseerd is in het laboratoriumwerk. In verband met eventuele verdere studie is een opleiding op MAVO- niveau (met schei-, wis- en natuur kunde) gewenst. Wij bieden een goed salaris, gunstige arbeidsvoorwaarden, waaronder een studiekosten regeling eneen gezellige werkkring. Interesse? Bel of schrijf naar Remia B.V., afdeling Personeelszaken, W. Arntszlaan 71, Den Dolder. Tel. (030) 783641. is een gespecialiseerd voedingsmiddelenconcern, waarin ondergebracht Nuincia Zoetermeer Nutricia Cuyk. Nutricia Belgm. Nutricia Griekenland. Nutricia Spanje Preservenbedrijl Breda. SVZ-groep - Etten-Leur. Remia - Oen Ooider en Luycks - Diemen H „„verkillende

Soester Courant | 1977 | | pagina 6