Heerlijk, die zomerzon Maar kijk uit voor uw haar Kruiswoordpuzzel <2>e Merren oooröpe ^3 JX, m Li] -Jat- Met vakantie? Laat de zorgen thuis brei- en haakgarens J FOTO-KOPIEËN "4 I Risico's voorkomen en risico's dekken SUISSES Oplossing Kruiswoordpuzzel Tuin-Adviescentrum 'T Vaarderhoogt R.K. kerkdiensten Orgelconcert Utrechtse Domkerk Vóórdat u uw keukenkeus maakt Predikbeurten Opdracht kunstwerk Medische dienst Verkeerde gewichtsaanduiding Soestor Courant van donderdag 14 juli 1977 ••■VKi De felle zomerzon en ook zee en zand, zijn funest voor Uw haar. Vaak wassen met een goede shampoo helpt, maar juist de goede merken zijn vaak prijzig. Daarom introduceert Proset nu een zeer goede, bepaald voordelige shampoo. De zomer staat voor de deur. Heerlijk! Want voor de meesten van ons betekent dat: fijn met vakantie, mooi bruin worden en meestal nieuwe vrienden maken. Wat ook uw plannen zijn, u wilt er in de zomermaanden beslist nog beter en gezonder uitzien dan anders. Uw haar speelt daarbij een hoofdrol. U besteedt er meer zorg en tijd aan en waarschijnlijk gaat u ook een keertje extra naar de kapper. Die bijzondere zorg is in de zomer meer nodig da,n ooit, want bijna niets is zo funest voor uw haar als de brandende zomerzon! Uw haar droogt razendsnel uit en wordt meteen stug en dor. Dat weet u nog wel van die twee stralende zomers die we net hebben gehad. Wanneer u dan ook nog naar het strand gaat met al dat fijne zand en met dat zout in het water en in de lucht, dan wordt uw haar helemaal een ruïne. Haar wordt droog en dor. Wat nu? Om uw haar in de zomermaanden weer terug te brengen in een gezonde conditie, wast u het vaker dan normaal. Dat is goed. Maar het probleem is, dat u bijna altijd moet kiezen tussen een minder goede, goedkope shampoo in een ,grote fles en een goede shampoo in een kleine, dure fles. Daartussen hebt u niet veel mogelijkheden. Dat is de makers van de populaire Proset haarlak ook opgevallen. Daarom hebben zij gewerkt aan een voordelige shampoo van uitstekende kwaliteit, op basis van een natuurlijk kruidenextract. Er bestaat keus uit drie typen: met kruiden voor normaal haar, met vita mine tegen vet haar en met balsam voor droog haar. Die nieuwe, fris geurende shampoo schuimt gul, werkt heel ver kwikkend en is verrijkt met een prettig parfum. Nieuwe shampoo, ideaal voor de zomer Omdat we in de dure zomermaanden toch al meer shampoo gebruiken dan anders, is de nieuwe Proset shampoo in De komende maanden trekken miljoenen mensen er enige weken op uit. Lange colonnes auto's vol vakantiegangers volgen de routes naar aangename oorden, waar men een zorgeloze tijd hoopt te beleven. Maar het is nu al zeker, dat enige duizenden van die vakantiegangers op de één of andere manier met pech worden geconfronteerd. Grote of kleine pech maar ook een vergeten „groene kaart" of een klein aanrijdinkje kan vervelende gevolgen hebben. Een deel van de risico's, die een vakan- betrokken land. Let wel: die rechten zijn tiereis meebrengt, kan men voorkomen door te zorgen, dat de spullen in orde zijn, óók de papieren spullen. Nergens in de wereld zijn er per hoofd van de bevolking zoveel caravans als in Neder land. Maar enorm veel caravanbezitters trekken er straks op uit zónder b.v. het verplichte registratiebewijs bij zich te hebben of het verplichte inlegvel, waar uit blijkt dat men een goedgekeurde trekhaak aan de auto heeft. Of zij hebben vergeten de caravan op de groene kaart te laten bijschrijven ('t kóst niet eens wat). Of zij hebben verzuimd een aan hangwagensupplement op de ANWB- reis- en kredietbrief te bestellen (kost maar 8,50). U reist niet per caravan? Goed, maar een boot, een fotouitrusting of een ander kostbaar iets dat een rol speelt in de vakantie, vraagt eveneens enige bezin ning: maak een lijstje van de dingen, die op eenvoudige wijze risico's kunnen voorkomen of beperken: wat gereed schap onder de autobank, een schaar- krikje voor de caravan een brandblus sertje bij de kampeeruitrusting, een verbanddoosje. Cascoverzekering-in-vakantie Er zijn ook risico's, die op een ander kunnen worden afgeschoven. Verzeke ringsmaatschappijen zijn ervoor bepaal de risico's over te nemen. Menigeen laat zijn auto vóór de vakantiereis door de garage grondig nakijken, maar is de verzékering ook optimaal? Een oude wagen all risks verzekeren is natuurlijk wat kostbaar, maar gelukkig kan men voor een paar gulden per dag tijdens de vakantie de cascoschade verzekeren: de meeste mensen wéten dat niet eens. ^Het is verstandig in het dashboardkastje wat schadeformulieren bij de hand te hebben. Misschien zijn ze nooit nodig, maar als het puntje bij het paaltje komt is zo'n formulier verdraaid gemakkelijk en voorkomt dan veel gezeur achteraf. De Nederlandse Vereniging van Assu rantie-adviseurs NVA heeft een krantje vol tips samengesteld, die door de leden- assurantie-bemiddelaars aan hun cliën ten wordt gezonden. Het blad, „Over zekerheid gesproken", wordt ook op aanvrage gratis toegestuurd (NVA, Postbus 235, Amersfoort). In het blad staan o.a. tips voor degenen, die onder sociale voorzieningen vallen en voor wie ziek wordt tijdens zijn vakantie; Ziekenfondspapieren Ziekenfondspatiënten, die in Nederland met vakantie gaan, moeten de fondspa pieren meenemen, óók het laatste beta lingsbewijs. Hiermee kan men bij vrij wel iedere huisarts terecht. Het kan zijn dat de arts contante betaling van het ziekenfondstarief vraagt, maar na de vakantie kan men die rekening aan het fonds presenteren. Ditzelfde geldt voor apothekersnota's. Met tal van Europese landen bestaan overeenkomsten, dat ziekenfondspatiën ten, althans verplicht-verzekerden, al daar dezelfde rechten op geneeskundige hulp hebben als de inwoners van het niet altijd dezelfde als in Nederland. Vóór vertrek uit Nederland kan men het ziekenfonds om een verklaring vragen, waarmee men zich bij de verzekerings instelling van het betrokken land kan vervoegen. In veel gevallen moet men in zo'n land bijbetalen als men dezelfde medische hulp als in Nederland wenst. Verstandig is het om een reisverzeke ring te sluiten, waardoor dit risico is gedekt. Overigens: hebt U zich wel eens afge vraagd welke medische voorzieningen er zijn in Uw vakantieoord? Informeer hierover tijdig, want pas een dokter zoeken als deze dringend nodig is kan onaangename gevolgen hebben. Wat te doen bij een aanrijding in het buitenland? Het spreekt vanzelf, dat na een aanrij ding allereerst hulp wordt geboden aan eventuele gewonden. Verder dient men de volgende regels in acht te nemen: Zet een gevarendriehoek neer en laat de voertuigen staan zoals zij staan; waarschuw de politie als er gewonden zijn of als er materiële schade is. In Frankrijk moet in gevallen van uitslui tend materiële schade een aanrijdings formulier (het „constat amiable d'acci- dent") worden ingevuld; als dit niet aanwezig is doet men er goed aan snel een deurnaarder (,un huissier") te waarschuwen. Geef de tegenpartij Uw naam en adres en laat hem de gegevens van Uw groene kaart overnemen. Noteer zelf van de tegenpartij naam, adres, nummers van groene kaart, polis en rijbewijs en naam en adres van de verzekeringsmaat schappij. Verzamel bewijsmateriaal. Probeer aanwezige getuigen een schriftelijke verklaring van het gebeurde te geven en maak een situatieschets. Maak zo moge lijk ook foto's! Vraag eventueel de Alarmcentrale van de ANWB in Nederland (tel. 070- 26 44 26) hoe verder te handelen. Geef zo snel mogelijk bericht aan Uw eigen assurantie-adviseur over schade, toegebracht aan een andere of - bij ,,all risks" - ook aan Uw eigen wagen. In geval van dood of ernstige verwonding telegrafisch! Ga nooit met de tegenpartij in discus sie over de schuldvraag en doe nimmer toezeggingen over een vergoeding. Laat de tegenpartij niet vertrekken omdat hij zegt te zullen betalen, tenzij schriftelijk en liefst met medeondertekening van een getuige is vastgelegd hoe het voorval zich heeft toegedragen. Zorgt dat U enige exemplaren van het „Europees schadeformulier" in de auto hebt. U kunt ze krijgen bij Uw assuran tie-adviseur. Op dit formulier kunt U op eenvoudige wijze zonder taalproblemen de toedracht vermelden en de tekening maken. De formulieren zijn trouwens ook goed in Nederland te gebruiken. de grote flacon werkelijk heel geschikt voor die tijd. Voor betrekkelijk weinig geld wordt uw haar weer soepel en zacht en krijgt nieuwe levenskracht. En dat is net wat we in de zomer nodig hebben. vanaf per kluwen 3 SUISSES kwaliteits Zolang de voorraad strekt tijdens de opruiming belangrijk voordeliger tiemdwerk-speciciahciak Van Weedestraat 51SOEST ••ey *09 !ba *89 !dure •Q9 !saq -*S !)U '29 '.sj^e 09 liep "6Ê 'uoi '8fr ïpjooiu "9ê '.(sSub '2f :bjp 'i£ !^o3 '68 :sb9 "88 :deu 'L2 '-J93CJI "98 ï'V'g'fl 'f2 !uaooa "88 ÏTBpuu '8S !U9Jb3 '9g "SZ iiao 'ZZ :iaa)SBJi iz !pno 81 iULI '2,1 :pil '91 'W3 91 ÏMnaiM 'fl !aaï9A 'n :iop oi '■■H'd'H '6 luui 8 :sed luooj) '9 :ob 9 !}oq f 1)100 -g :op z 1S9HB 'I :iBB0pj9;V •pBd 'Z9 '.SBI '19 !)JBtus 69 (9A9U '2,9 'A\o "99 Ib^ubq •f9 :sou -89 :b9joh *19 isuijd if :j3 -9* :uioS -ff iibb -gf :ob zf :pfR '0* :3rs993 '8g uou 'ze 'GS .'U3p '22 -'JfJO -Z2 •Tg lAvnp -08 '63 :pnui 83 !u9J9ABp •23 '.3911 '93 !na -fZ -fiS !i(is "03 1)9 ■61 loiioj LI '.19S93 91 '-JIOO gi I)d9Ui Zl !IBA -Tl :pjoon 6 :ioo(d *2 !)«q -f !opy 'I :IBB)uozijoh De wonderen zijn de wereld nog niet uit!!! Wat te denken van Taras Tsjernijenko, een baby van 14 maanden in Rusland, die volgens een Moskou 's tijdschrift reeds dagelijks de krant leest!!! Zou er daar dan toch niet veel instaan??? Wat ons tuincentrum betreft, dat is nog steeds compleet, kom en overtuig U hiervan; het legt U beslist geen hane-eieren. -Nog steeds volop perkplanten, billijke prijzen, o.a. geraniums f 1,25 p.st. -Bloeiende heide, zware pollen; volop verplantbaar f 1,75 per stuk. -Bomen, heesters, coniferen, klimplanten, rozen en fruit, zonder risico nu te planten (alles staat in pot) -Kamerplanten, snijbloemen, te kust en te keurBssortiment. Verandering van spijs doet eten en verandering van prijs doet kopen! II DORRESTEINWEG 72 A - SOEST - TELEFOON 12883 Geopend: ma t/mza 8-6uur. Vrijdagavond7- 9 uur. Horizontaal: 1. voetbalvereniging 4. slaghout 7. stofvouw 9. soort snoer 11. smak 12. ongerijmd 13. alsmede 15. strafwerktuig 17. papiermaat 19. fr. voegwoord 20. baardje 23. deel v. e. vis 24. dubbelklank 25. wig 27. denderen 28. inhoudsmaat 29. recht stuk water 30. zet 31. godin 32. zwaardvis 33. boom 35. huisdier 37. kloosterzuster 38. grappig 40. duur der dingen 42. anno (afk.) 43. vis 44. plakmiddel 46. gewicht (afk.)' 47. titel 51. Aziatisch schiereiland 53. bijwoord 54. Indon. eiland 56. nakomeling 57. mist 59. verdriet 61. verbinding 62 smalle weg Verticaal: 1. niets uitgezonderd 2. zangnoot 3. schaap 4. niet scherp meer 5. anno (afk.) 6. zetel 7. schrede 8. zijrivier v.d. Donau 9. Kon. Paketvaart-Maatschappij (afk.) 10. gek 11. rijgsnoer 14. deel v.e. vis 15. schoorsteenkap 16. deel v.d. vinger 17. Europeaan 18. bejaard 21. groot bouwwerk 22. klein vertrek 23. telwoord 26. naaigerei 28. kleurling 33. pl. in Utrecht 34. deel v. Amerika (afk.) 36. roofdier 37. drinkgerei 38. soort brandstof 39. waagstuk 41. spoedig 43. steekwapen 45. strafbaar feit 48. elektrisch geladen deeltje 49. vallei 50. grote bijl 52. tochtje 54. verlaagde toon 55. eenh. v. elektr. stroomsterkte (afk.) 58. familielid 60. water in Brabant Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur Parochie Soestdijk, Burg. Grothestraat, telefoon 12775. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.00, ll.OO en 18.30 uur Woensdag 19.00 uur Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9,30 uur (Hoogmis) en 11.00 uur Maandag, dinsdag en donderdag 8.30 uur Woensdag en vrijdag 19.00 De Open Hof, Dahveg (hoek Veenbesstraat) Zaterdag 19.00 uur Zondag 12.00 uur St. Caroluskerk, Soesterberg Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 en 11.30 uur A.s. zaterdagmiddag 16 juli, om 3.30 uur zal de organiste Jet Dubbeldam uit Rotterdam in de Utrechtse Domkerk de volgende orgelwerken ten gehore brengen: Toccate und Fuge in E-dur en de koraalvoorspelen „Herr Jesu Christ, du höchstes Gut" en „Von Gott will ich nicht lassen" van Johann Ludwig Krebs; Trio in g-moll en Allegro in G- dur van Ludwig van Beethoven en In- trada und Fuge C-phrygisch van Wolf gang Amadeus Mozart. De 'toegang is vrij. Kom keukens kijken, zowel in kunststof als in massief hout en profiteer van onze premie voor gratis inbouwapparatuur. 5 topmerken 50 modellen 500 mz showroom bij de-makkelijk bereikbare- keukenspecialist van midden-Nederland. deKcukeribeurs L/^oudenberg Voorsb 39-41 Tel 03498-2824' Maandags gesloten Vnjdag 19-21 uur open. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. G. Hartdorff, Amsterdam 19.00 uur Eerw. Heer J. v.d. Hucht, Soest „De Open Hof" Dalweg/Veenbesstraat 9.00 uur gemeenschappelijke dienst, ds. G. Alma 10.30 uur ds. J. Storm. Baarn Ichtuskerk, Albert Cuyplaan 10.00 uur ds. C. Hooikaas, Zeist 17.00 uur ds. D. van Dijk, WoJdenberg Zonnegloren 10.00 uur ds. J. Baumfalk In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst Jeugdkerk 10.00 uur Eltheto, Driftje GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 10.30 uur ds. G. Alma 17.00 uur geen dienst Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 9.30 uur.dr. J. Rinzema 17.00 uur geen dienst „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 9.00 uur gemeenschappelijke dienst 17.00 uur ds. J. Baumfalk Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20 8.30 en 14.45 uur Dienst CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 9.30 uur Leesdienst 17.00 uur ds. R. Kok, Eemdijk GEREFORMEERDE GEMEENTEN Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 en 14.30 uur Leesdienst dinsdag 19 juli 19.30 uur ds. J. Korens, Opheusden VERENIGINGEN VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Leerink EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingershraat 53 10.00 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, kl. Engendaalweg 52 16.00 uur Dienst BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesservveg 63b, Baarn 10.30 uur ds. F. van Aalst, Baarn (in gebouw N.P.B. Ger. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn 10.30 en 17.00 uur Dienst Evangelisch Lutherse Gemeente, Kapelstraat, Baarn 10.30 uur Eerw. Heer H. Noordhuis SOESTERBERG Gereformeerde Kerk 10.00 en 17.00 uur Dienst Hervormde Kerk 10.00 en 17.00 uur Dienst 10.00 uur Jeugdkapel Sterrenberg 10.30 Dienst Aan de kunstenaar J. A. de Melker te Elburg is opdracht verleend voor het maken van een-kunstwerk voor het gym nastieklokaal aan de Paulus Potterlaan. Het wordt een wandreliëf, voorstellende een stier. SOEST De artsendienst ingaande zaterdagmor gen om 10.00 uur tot zondagavond 24.00 uur wordt waargenomen door: Dokter J. Rip, Soesterbergsestraat 16, tel. 12423 en dokter J. Borst, Paulus Potterlaan 30, tel. 13322. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst: Dokter A. v.d. Vet, Baarnseweg 50c, Bosch en Duin, tel. 030-780626. SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag 13.00 tot 13.30 uur: J. de Vries, Weegbreestraat 78. Dierenarts Weekenddienst van zaterdag 12.00 uur tot maandag 08.00 uur: Kleine- en grote huisdieren.: R. Komijn, van Mecklenburglaan 15, tel. 15215. Apotheek Ingaande vrijdag 17.30 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgende vrijdag 17.30 uur: Wolveriet apoteek, Weegbreestraat 56, tel. 19646 Extra apotheekdienst: zaterdag a.s. van 8.30 tot 12.30 uur: Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-12137 DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG De avond- en nachtdienst, tevens wee kenddienst van de gezamenlijke kruis verenigingen in de gehele gemeente Soest, dus ook in Soesterberg, wordt verzorgd door de zuster, waarvan naam en adres wordt verstrekt via de telefo nische informatie onder nummer 02155- 18770. De Medisch Centrum, Nieuweweg 14, telefoon 18770, is iedere werkdag van 9.00 -12.00 uur geopend, voor o.a.aanvragen van hulp, inlichtingen, uitlenen van ver- pleegartikelen en opgeven van cursus sen o.a.zwangerschapsgymnastiek, moeder- en kleutercursus en nieuwe leden. Spreekuren wijkverpleegkundigen elke werkdag van 13.00-14.00 uur en dinsdag en donderdag van 18.00-18.30 uur. Diabetici: Telefonische hulpdienst 033-25083 dag en nacht bereikbaar. VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917 Ambtenaren van de afdeling bijzondere wetten van de politie deelden op de weekmarkt twee waarschuwingen uit in verband met het gebruiken van ver keerde gewichtsaanduiding. De koop lieden vermeldden een ponds-prijs en dat mag niet; het moet zijn een halve kilo. M A f 711 RAM. 21 maart-20 april Houd U deze week maar een beetje op de vlakte, als het om meningsverschillen gaat in de familiekring. Hetzelfde geldt voor Uw vriendenkring. U heeft de neiging, om zonder diepgaand onder zoek, middenin de bezwaren te springen en dat is niet de ware manier, om die op te lossen! U heeft een leuk succes met een van Uw plannen en er is kans op een korte reis. Kalmaan met de schoon maak! Controleer Uw gereedschap en wantrouw vooral oude huistrappen. STIER. 21 april-20 mei Kans op een begin van verandering of een verbouwing aan onroerend goed. Ook een mogelijke verkoop houdt Uw gedachten bezig. Voordien moet er ech ter eerst een misverstand uit de doeken gedaan worden. Over 't algemeen een prettige week, omdat U tevreden kunt zijn over de resultaten van harde en onafgebroken arbeid. Ook is het eind in zicht van een vervelende en slepende zaak, die U lang heeft gehinderd. TWEELINGEN. 21 mei-20 juni Ga deze week niet al te onstuimig in op voorstellen, waarvan de gevolgen niet meteen te overzien zijn. Ook, al bent U aanvankelijk wel geporteerd voor nieuwe ideeën en een verandering van de oude toestand, moet U met grote voor zichtigheid te werk gaan! U heeft een interessant onderhoud met een figuur, die U uit eigen ervaring veel kan bij brengen. Door zo iemand kunt U zich goed laten raden en voorlichten. KREEFT. 21 juni-20 juli Kans op een paar onverwachte gebeurte nissen of bezoeken, die Uw plannen ietwat op losse schroeven zetten, maar bezie het allemaal van de humoristische kant. Dat is voor iedereen trouwens gezelliger! Bovendien kunt U ervan profiteren, door Uw ideeën voor het forum te brengen. Het zit er namelijk in, dat U bijval krijgt. Oppassen voor kou en tocht. LEEUW. 21 juli-20 juli Over het algemeen wel een prettige week. Een uitgestelde reis kan nu door gaan en U in staat stellen, maatregelen te nemen, die U een poos heeft moeten uitstellen. Het is mogelijk, dat één van Uw projecten wegvalt in de verre toe komst. U wist wel, dat deze mogelijkheid bestond, maar hoopte op een continue ring, die er evenzeer inzat. Er is echter een kans op verschuivingen, waardoor Uw plan wegvalt. Tegelijkertijd is er kans op een aanbod, dat vrijwel in dezelfde sector ligt! MAAGD. 21 augustus-20 september Een zekere neiging tot dwarsdrijven kan U deze week parten spelen. U bent in staat, uit pure kriebeligheid de aardigste mensen tegen te spreken en ze op de kast te jagen. U weet drommels goed, waar de schoen wringt. Probeer dus de boel gezellig te houden en niet na te mekke ren over voorbije zaken! U heeft kans op een prettige ontmoeting, die heel posi tieve gevolgen mee kan brengen. Let op Uw post! WEEGSCHAAL. 21 september-20 okt. Dit kan een goede week worden, als U de buurt blijft van een paar mensen, die U als regel uit Uw humeur brengen. U heeft fijne dingen om handen en U heeft er goed de vaart in, dus het zou zonde zijn, dit te verknoeien om bijkomstighe den. Vergeet bovendien niet, dat jonge ren op U letten en dat het aan U is, het juiste voorbeeld te geven! U helpt een oude relatie uit de pinarie en kunt tevreden zijn over de resultaten van een studie, die U deze zomer hebt gemaakt. SCHORPIOEN. 21 oktober-20 november Dit kan een prettige week worden, als U niet blijft nasudderen over een paar vervelende dingen, die nu voorbij zijn. U heeft soms neiging, U aan zulk soort ergenissen vast te bijten, vooral als U moe bent. Doe dus vooral een flinke scheut filosofie in Uw recept en geniet van de positieve dingen. U bent heel erg naar U zin aan het werk en er is geen enkele reden, om Uw dosis dagelijkse genoegen te bederven met bijkomstighe den! Dan liever op tijd erin en goed uitrusten! BOOGSCHUTTER. 21 november-20 dec. Over het algemeen een prettige week. Uw plannen maken een goede kans, U ondervindt de nodige bijval en op een speciaal onderdeel zelfs een heel groot begrip. Zo raakt U voor U het weet in de derde versnelling en kan er een hoop voor elkaar komen. Ook de dingen die tot nu toe steeds dreigden te haperen. Wees voorzichtig met Uw woorden ten opzich te van betrekkelijk vreemden. Zij zou den Uw in vriendelijkheid bedoelde grapjes voor ernst kunnen opnemen. STEENBOK. 21 december-20 januari Laat U deze week niet uit de koers brengen door een Waterman, die veel te veel op emoties drijft. Ook, al worden diverse standpunten met veel verve en welsprekendheid toegelicht, ze zijn „on diep" en van een gehalte, dat beneden het Uwe ligt. Blijf rustig bij het stand punt dat Uw eigen intuïtie U dicteert en ga niet tegen beter weten in! Iemand, die zijn eigen standpunt in alle ernst verde digt oogst tenslotte respect. Voor de rest zou een beetje rust en ontspanning U goed doen! WATERMAN. 21 januari-20 februari Beetje rommelige week. U wordt bena derd door een Schorpioentype, dat totaal afwijkende standpunten huldigt. Uitpra ten is er niet bij en een en ander roept Uw geïrriteerdheid op. Houd de boot maar af met de nodige diplomatie en zonder veel toelichting. De bui gaat vanzelf over, want de kwestie waar het om gaat is onbelangrijk. U heeft boven dien geen verplichtingen, in dit geval. VISSEN. 21 februari-20 maart Deze week komen een paar van Uw plannen van de grond. U heeft wel even geduld moeten hebben, gezien de ver anderde omstandigheden en het onbe grip dat U uit een bepaalde hoek onder vond, maar nu kan de zaak mooi vlot raken. Een reeks gesprekken met insi ders geeft U inzicht in een eventueel te volgen nieuwe koers. Op gevoelgsgebied is een kentering mogelijk. Uwerzijds dient U dan wel, U ernstig te verdiepen in de beweegredenen van Uw partner. U ziet kans, een oudere met raad en daad bij te staan en aldus uit een depressieve toestand te halen. 4 t

Soester Courant | 1977 | | pagina 15