50 jaar geleden in Soest van de Gemeentehof V akantieprogramma kinderboerderij trekt wekelijks honderden kinderen Openbare bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Hinderwet Hinderwet Hinderwet Hinderwet Hinderwet SOESTERBEBGSESTBAAT 12Z IN SOEST 15 Juli 1927 Toename hoof dluis bij schoolkinderen Continental Singers in Leusden Inbreker richt ravage aan Vernielingen aan auto's Autowrak in brand Boom omgewaaid 1/2 prijzen Soester Courant van donderdag 14 juli 1977 Nieuweweg 37 Soest Telefoon 02155-19152 Dit keer geen HARTMANLAAN 30 SOEST TEL 02155-16941 voor lichtdrukwerk magn. autoborden en stickers. Burgemeester en wethouders van Soest; gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Ver- het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens; maken bekend, dat hun college heeft besloten door plaatsing van borden, model 52 van regels en Verkeerstekens langs de zijden van de winkels bij het winkelcentrum Smitshof" een verbod in te stellen voor het plaatsen van fietsen en bromfietsen; van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden; het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht; het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Ko ninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C. te 's-Gravenhage, de Konink lijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W. B. te 's-Gravenhage, de Koninklijke Nederlandse Motorrijdersvereniging te Arnhem, de Commissaris van politie te Soest en de direkteur van gemeentewer ken te Soest. Soest, 13 juli 1977 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, l.b. J. J. Ebbers De secretaris, I.s. J. L. van Dommelen De burgemeester van Soest maakt be kend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken op grond van artikel 19 en de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningweg, vergunning te verle nen aan: 1. A. Morriën, Postweg 45 te Soester- berg, ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis en het aanbrengen van een dakkapel op het woonhuis aan de Post weg 45, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nummer 2610; 2. A. v.d. Broek, Duinweg 35 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een garage/berging op een terrein, gelegen aan de Duinweg 35, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 2834; 3. R. M. Fleischer, Colenso 73 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan Colenso 73, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nummer 3960. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 15 juli 1977, even-v tuele bezwaren schriftelijk bij burge-v meester en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens de kantooruren (09.00 - 12.00) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 13 juli 1977 De burgemeester voornoemd, l.b. J. J. Ebbers. De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt ter uitvoering van artikel 9 van de Verordening voor de Commissie voor de Beroepschriften be kend, dat op maandag 25 juli 1977 om 16.30 uur in het gebouw van de afdeling Welzijn, Lange Brinkweg79 te Soest, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgen de beroepschriften zullen worden be handeld: 1. het beroepschrift van de heer R. M. Bertrams, Stadhouderslaan 17a tegen de weigering van een bouwvergunning tot het uitbreiden van een woonhuis en een garage met berging op een terrein, gelegen aan de Stadhouderslaan 17a; 2. het beroepschrift van de heer J. Betsman, Kampweg 78 te Soesterberg, tegen de weigering van een vergunning tot het uitbreiden van een woonhuis met een bijkeuken en een berging op een terrein, gelegen aan de Kampweg 78. Soest, 13 juli 1977 De voorzitter voornoemd, J. J. J. M. Festen A meente Zeist, sectie A, nummer 2553, ter visie ligt en dat op donderdag 28 juli 1977 om 17.00 uur in het gemeente huis IVe afdeling te Zeist een openbare zitting wordt gehouden om mondeling bezwaren tegen het oprichten etc. van deze inrichting in te brengen. Gedurende 4 weken (tot 11 augustus 1977) na dagtekening van deze kennis geving bestaat voor een ieder de ge legenheid schriftelijk bezwaren in te brengen tegen het verlenen van de ver gunning bij het gemeentebestuur van Zeist. Een ieder kan ter secretarie van de ge meente Zeist kennis nemen van de inzake ingekomen bescheiden. Tot het beroep, bedoeld in artikel 20, le lid van de Hinderwet, zijn gerechtigd de verzoeker en degene die in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting is verschenen. .Eveneens is tot beroep gerechtigd degene die zonder op de zitting te zijn verschenen binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in de ge meente Zeist of Soest. Soest, 13 juli 1977 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, l.b. J. J. Ebbers De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat een door de heer J. H. Hogeboom, Forn- heselaan 150 te Den Dolder bij het ge meentebestuur van Zeist ingediend ver zoek met bijlagen om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergun ning voor een inrichting bestemd tot het bewaren van mest en meststoffen ten behoeve van een varkensfokkerij, waar in aanwezig zullen zijn 20 electromoto- ren met een gezamenlijk vermogen van 6,65 p.k. ter aandrijving van 20 venti latoren, alsmede een bovengrondse tank met een inhoud van 2500 liter ter be waring van propaan, één en ander op het perceel plaatselijk bekend Forn- heselaan 150, kadastraal bekend ge- Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentesecre tarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer J. L. P. van Zal, Beckeringhstraat 11 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een autoplaatwerkerij annex spuiterij op/in het perceel Beckeringhstraat 11, kada straal bekend gemeente Soest, sectie G., nr. 53.52. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 2 augustus a.s., des voormiddags 10.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar open bare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 13 juli 1977 Burgemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, l.b. J. J. Ebbers De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen Burgemeester en wethoudes van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer P. A. Beijer, Julianaplein 12 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting, bestemd tot het verwerken van aardappelen en het voorbakken van patates-frites. op/in het perceel Ener gieweg (ongenummerd), kadastraal be kend gemeente Soest, sectie G., nr. 4392. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 2 augustus a.s., des voormiddags 09.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien bij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar open bare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 13 juli 1977 Burgemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, l.b. J. J. Ebbers De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen' Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat te gemeentesecre tarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Robo Gascen- trale B.V., Gildenstraat 20 te Nijkerk om vergunning tot een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning voor het opslaan en het afleveren van motor brandstoffen annex L.P.G.-installatie met een tankinhoud van 7.990 liter op/in het perceel Koninglnnelaan 2-4, kada straal bekend gemeente Soest, sectie K., nrs. 168 en 170. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 2 augustus a.s., des voormiddags 10.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbende wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar open bare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 13 juli 1977 Burgemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, l.b. J. J. Ebbers De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar open bare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 13 juli 1977 Burgemeester en wethouders voor noemd, De burgemeester, l.b. J. J. Ebbers De secretaris, l.s. J. L. van Dommelen Burgemeester en wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van de heer F. Broerze, Laanstraat 58 te Soest om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een herstelinrichting voor motorvoertuigen op/in het perceel Laanstraat 58, kada straal bekend gemeente Soest, sectie G., nr. 5385. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 2 augustus a.s, des voormiddags 09.00 uur, in het ge meentehuis een openbare zitting worden gehouden alwaar mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen. Mede is tot beroep Restaurant van de Brink ...U zegt een vergadering Mevrouw hoeveel personen Om te beginnen wenst U een lunch ja maak het niet te zwaar. Een diner kan na afloop welplate-service Mevrouw van f 11,- tot f 18,- o.a. Hongaarse Schnitzel, kogelbiefstuk laat de gasten maar kiezen als ze hier zijneen zaaltje heb ik al genoteerd. Graag tot ziens. U sprak met 12706 Oude Utrechtseweg anno 1905, met links het karrespoor dat nu de Duinweg is TWIST EN TWEEDRACHT: ,,Wat een tijd wordt verkwist, aan armzalig getwist; Als die tijd werd besteed, aan verzachten van leed; Aan verlichting van geest en een heiliging 't meest; Ik houd vol - Wat dunkt U? Dan was 't beter dan nu". MODERNE DANS: Voor een paar weken konden we in de bladen lezen, dat in Parijs de beroemde neger-danseres Josephine Baker getrouwd Is met een Italiaansche graaf. Men vertelt nu iets van haar danskunst en wat de oorzaak wel is van haar beroemdheid nu al een paar jaar achtereen te Parijs en ook te Berlijn. Zij laat haar schouders draalen als machinewielen zij knikkert met haar oogen; zij steekt haar lippen ver vooruit en zij loopt soms op haar hielen, dan weer op handen en voeten. Heel Parijs stroomde naar het Theatre des Champs Elysées. Daar kwam een donker wezen op. Het liep met knikkende knieën en leek wel een kangeroe. Het had een schelle stem, zwart geverfde lippen en met olie op den schedel geplakte haren. Haar lichaam leek een saxophoon in beweging en aldoor trok het grimassen. Ze loensde en blies haar wangen op; verrekte zich met opzet; spreidde op den grond de beenen tot een gestrekte hoek, hupte op die manier voort, of rende op handen en voeten weg, de beenen stijf, zoodat het achterdeel als bij een jonge giraffe boven het hoofd uitstak. Ge kunt het U wel voorstellen hè? Zooiets noemt men een moderne dans. GRONDVERKOOP DOOR „ST. JOSEPH"; De Woningbouwvereeniging ,,St. Joseph" wil een haar toebehoorend terrein, gelegen op den hoek van den Soesterengweg en de Molenstraat verkoopen, ten einde de opbrengst aan te wenden tot vermindering der op deze vereeniging drukkende lasten. De Minister van Arbeid heeft toestemming tot dezen verkoop voor vastgestelde prijzen goedgekeurd. B. en W. verlangen evenwel ter verbreeding van beide wegen strooken grond en bovendien weggeld om de wegen aldaar te kunnen verharden in de toekomst. GEEN WEG: B. en W. stellen den Raad voor afwijzend te beschikken op het verzoek van J. K. de Gee te Schevingen, om een weg te mogen aanleggen vanaf de Nieuweweg naar de Soesterengweg, tus- schen de perceelen N. weg no. 31 en 33. VACATURE E. LODDER: In de vacature E. Lodder willen B. en W. een kundig ambtenaar benoemen en vragen den Raad een crediet van 2400,- als aanvangssalaris met 6 tweejaarlijksche verhoogingen van 150.- tot een maximum dus van 3300.-. GRATIFICATIE ACCOUNTANT: B. en W. vragen een bedrag van 100.- voor den gemeente-accoun tant, wegens meerdere werkzaamheden, waarvoor hij aanvankelijk niet was aangesteld. VLIEGTUIG OMLAAG: Vrijdagmorgen omstreeks 12.00 uur, is te Soesterberg een vliegtuig van een hoogte van 400 meter omlaag gestort. Van de inzittende vliegeniers werd de een licht, de ander zwaar gewond. Het vliegtuig was totaal vernield. PAARD OP HOL: Woensdagmiddag sloeg het paard, gespannen voor een hooiwagen van den landbouwer S. alhier, op de Waldeck Pyrmontlaan op hol. Het dier holde langs de Schriks- en Beetzlaan en liep dwars door de winkelpui van de galanterie zaak van den heerK. hoek Laanstr.-Dorresteinweg. Het beest bekwam ernstige snijwonden. vernielde toen het tuinhek, waarna het door den heer S. werd gegrepen. De landbouwer S. kwam met den schrik vrij. De schade wordt door verzekering gedekt. BEKROOND: Naast de vele bekroningen door haar in den loop der tijden reeds behaald, Is de N.V. Eerste Baarnsche Electrische Luxe Brood- en Banketbakkerij alhier dezer dagen te Dordrecht bekroond met een 2en prijs voor de meeste en mooiste broodsoorten geëtaleerd op lm2 en met den 3en prijs voor haar inzending luxe broodjes. UIT DE ADVERTENTBÊN Ondergeteekende herroept de woorden, u. hij Zondag j.1. tegen den heer Gobels heeft geuit, als zijnde in drift gebezigd. D. L. van P. Beetzlaan. U GAAT NIET OP REIS alvorens Uw kleeding te laten oppersen. Colbert Costume 1.00 - Heeren Overjas 0.75 - Heeren Pantalon 0.35. Soestdijk „Paska", Vinkenweg 27. Volgens de districts-schoolartsendienst is de laatste jaren een toename waar te nemen van het aantal schoolkinderen met hoofdluis. Vooral na de zomer vakantie stijgt het aantal aanmeldingen. Vorig jaar werden in totaal 41 scholen bezocht in verband met meldingen van hoofdluis. Dat waren 17 kleuter scholen en 23 basisscholen. Op de kleu terscholen werden bij 15 jongens en bij 10 meisjes neten gevonden; op de basis scholen bij 3 jongens luizen en bij 40 jongens en 50 meisjes neten. Op een school voor beroepsonderwijs werden van de 100 onderzochte leerlingen, bij 9 jongens en bij 6 meisjes neten gevon den. Het meest kwam de infectie voor bij kinderen met halflang haar; de meest besmette leeftijdsgroep lag tussen de 5 en 9 jaar. Ook tijdens het schoolge- neeskundig onderzoek werden meer kinderen met neten gevonden dan in voorgaande jaren: in 1974 bij 11 leer lingen in 1975 bij 25 en vorig jaar bij 73. Vanuit de dienst worden na constatering huisbezoeken gebracht en bij de ouders instructies achtergelaten. Indien de ouders niet thuis zijn, wordt óf telefo nisch óf met herhaald bezoek gepro beerd de ouders te instrueren. Soms wordt ook een beroep gedaan op de wijk verpleegkundigen. Bovendien zijn alle scholen voorzien van stencils met voor lichting en wijze van behandeling. Overigens wordt in het jaarverslag van de dienst ook gezegd dat het schoon maken en schoonhouden van de school gebouwen helaas nog al eens te wensen overlaat. Speciaal controle op het schoonhouden van de toiletten blijkt ge wenst. Met genoegen wordt wel gecon stateerd, dat de flacons met vloeibare zeep en papieren handdoeken, vooral op nieuwere scholen, steeds meer worden aangetroffen. De ook in Soest van menig optreden be kende Continental Singers en Orchestra zullen dit jaar in het gebied van Gooi en Eemland en de West-Veluwe alleen op donderdag 21 juli a.s. een concert geven in de Marcuskerk te Leusden-C. Deze uitvoering begint om 20.00 uur. Kaarten zijn in de voorverkoop verkrijg baar bij de Amersfoortse VW aan het Stationsplein. Jaarlijks, dit jaar al voor de negende keer, maken vier groepen van dit Ameri kaanse koor, de oversteek naar Europa. Opgetreden wordt onder andere in Po len, Duitsland, Engeland en Nederland. Iedere groep bestaat uit 36 man; jongens en meisjes die hun vakantie musicerend doorbrengen. Het repertoire bevat zowel gospels en spirituals als arrangementen van andere geestelijke liederen. Tevens zijn elementen van soul- en popmuziek in hun liederen verwerkt. Ook worden er een aantal puur instrumentale num mers ten gehore gebracht. De groep die Nederland bezoekt staat onder leiding van Donny Monk. Een onbekende inbreker, die het kantoor van de firma Ponsquick aan de Birk- straat bezocht, heeft voor een groter bedrag aan schade veroorzaakt, dan hij zo op het eerste gezicht aan buit heeft meegenomen. Hij verschafte zich toe gang via een bovenlicht van de etage woning. Uit de woning wordt niets ver mist; uit het kantoor een chequeboek van de Rabobank te Leusden. De vernie lingen waren groot; alles werd onderste boven gehaald en bijvoorbeeld een schrijfmachine op de grond gegooid. De linker portier van de auto van W. M. werd bekrast. De auto stond voor M's woning aan de Gentiaanlaan. Van de aan de Steenhoffstraat geparkeerde auto van A. L. H. werden de radio-antenne en de spiegel verbogen. Op de Julianalaan reed een onbekende coureur diep in de nacht tegen de daar geparkeerde wagen van G. van W. Van W. werd wel wakker van de klap, maar hij ging 's morgens pas kijken. Toen bleek dat de linker kant van zijn wagen beschadigd was. De „doorrijder" reed vermoedelijk in een lichtgekleurde auto. Op de Julianalaan werd ook nog de auto aangereden van de heer M. B. Dat gebeurde toen B. In de kerk zat Bij terugkomst zag hij dat de achterbumper in elkaar zat. Op de Dorresteinweg, op een terrein van de firma Lindner, werd vermoedelijk door kinderen een autowrak in brand gestoken. De brandweer doofde de vlammen met behulp van een straal. Enige schade liep een in de nabijheid staande polyester keukenwagen op; het materiaal zette uit door de hitte. Op de Schoutenkampweg kwam een 10 meter lange boom naar beneden en viel dwars over de rijweg. De gemeentelijke plantsoenendienst ruimde de ravage op. Zo'n 100 a 150 kinderen maken iedere dag gebruik van het vakantieprogramma dat de leiding van de kinderboerderij „De Vrije Teugel" in samenwerking met de Kunstenaarsvereniging Artishock heeft opgezet. De eerste week werden vliegapparaten gemaakt, waarmee deze week „ge reisd" wordt. Bij het maken van neven staande foto werd daar nog druk aan gewerkt. Wordt deze week gereisd in het heden en andere volken bezocht, volgende week gaat men met een soort teletijdmachine het verleden in. Er zul len kastelen bezocht worden en er zul len heel wat ridders en jonkvrouwen rondlopen. Het enthousiasme waarmee getimmerd, gezaagd, geplakt en ge sjouwd wordt is enorm. Men loopt elkaar daarbij niet in de weg, want het terrein van de boerderij is voor deze bezigheden groot genoeg, 't Valt dari ook helemaal niet op dat er toch nog zoveel kinderen komen. De laatste week van het vakantiepro gramma staat in het teken van de reis terug naar huis. De laatste dag van vrijdag 29 op zaterdag 30 juli kunnen de kinderen op de boerderij kamperen. Het wordt een avondfeest met een kamp vuur en veel muziek. De laatste dag wordt dan gebruikt om alles weer op te ruimen. Naar verwacht wordt zullen dan circa 3500 kinderen in totaal van het vakantieprogramma genoten heb ben. In augustus gaat de boerderij dicht en de leiders op vakantie. Deze maand zijn de openingstijden nog dinsdags, donderdags en zaterdags van 10.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 17.30 uur; woensdags en vrijdags van 14.00 tot 17.30 uur. Foto Herman van Dam verhaaltje; Maar gewoon recht voor zijn raap. Jurken, rokken, T-shirts.

Soester Courant | 1977 | | pagina 3