L Snelste vrouw met dragster Slechts 26% van leerlingen muziekschool vindt lesruimte „goed" Ag of N Open tennistoernooi voorspoedig gestart Weer nieuwe cursussen bij Artishock Soest krijgt geen regionale atletiekbaan van de Gemeentehof Ext opc "w - Rijden zonder helm zware hersenschudding elektro-monteurs FRANS BOSMAN B.V. In 6.5 sec. naar320km VOOR AL UW SPORTEN The Red Stars wijziging trainingsaanvang „Eemland" en „Eemvogels" lid sportstichting Vleesverkoop Wijkraad Soesterberg vergadert 11 augustus Gebleken uit Enquête: Ringen gestolen Handelsinstituut PRAKTICUM BV. Openbare bekendmaking Bekendmaking Hinderwet Hinderwet Hinderwet Hinderwet Bekendmaking Bekendmaking A o Eei trai Soes ter Courant van donderdag 4 augustus 1977 f feV';® Maryam Kooi, lid L.T.C. Soest, in haar verloren enkelspel tegen mevrouw Mous. Afgelopen zaterdag is onder zeer goede weersomstandigheden het onen toer. nooi van de plaatselijke Lawn Tennisclub begonnen. Een hele opluchting voor de wedstrijdleiding die de toernooien van Baarn, Alta, en Shot in de voor gaande weken gedeeltelijk zag verregenen. In de herenenkel D waarin ruim 70 Petina Boevé. Behalve Yvette Ruiter spelers uitkomen won Martin Luten van de LTC Soest van Jos Kloppenburg. Ron Kuiphof won in de tweede ronde in drie sets van Stalenhoef, en in de derde ronde met veel moeite van Peter Scherzinger. Edwin Abbring van de TV Soest-Zuid won in de eerste ronde terwijl Edie Hibbel van dezelfde vere niging al doordrong tot de derde ronde. De grootste kanshebbers voor de eind overwinning komen overigens niet uit Soest, Gerard van de Berg en Frans Burgers van OSO uit Hilversum zijn bijvoorbeeld twee van die kanshebbers. Zij imponeerden niet alleen in de enkel spelen maar in hun herendubbel drongen zij inmiddels ook al door tot de derde ronde. In de herendubbel kwamen ook Edwin en vader Abbring in de derde ronde, waar zij zullen moeten aantreden tegen Leendert Heemskerk en Joost van Löbensells respectievelijk van de LTC Soest en Baarnse LTC. Bij de damesenkel verraste Yvette Rui ter door een 6-2, 6-3 overwinning op haalden ook drie Soester dames de derde ronde en wel Ellen Dam, Elly Twijs- sel, en Agnes Schaap. In de gemengddubbel sloten Hilde Geytenbeek en Herman Kuiphof hun partij in de tweede ronde af met een 6-2, 7-5 overwinning op Rob en Elly Twijssel. De Soestenaren deden het overigens toch al erg goed want ook Cassa-Cassa, Kruytzer-Schimmel, van Weel-Hibbel, en Dam-Dam belandden in de derde ronde. Zondag vinden als de weersomstandig heden geen extra vertragingen geven de finales plaats. Buitengewoon attrac tief tennis kan dan de gehele dag worden aanschouwd op het tennispark aan de Schrikslaan.Maandag begint dan offi cieel het B- en C toernooi en met name het B toernooi is sterk bezit, vooralsnog kan men dus in de komende dagen volop genieten van leuk wedstrijdtennis bin nen de gemeentegrenzen. Het cursusprogramma van Artishock 1977-1978 ligt gereed. Dit jaar start deze Soester kunstenaarsvereniging weer twee nieuwe cur sussen, namelijk: ruimtelijk vormen, Israëlisch- en Amerikaans dansen. Bij voldoende belangstelling organiseert zij tevens een op vang voor de kinderen van de deelnemers, zodat deze deel nemers daardoor niet belet worden een cursus te volgen. De cursus „Ruimtelijk vormen" wordt in het programmaboekje '77-'78 om schreven als: „Door met verschillende materialen drie dimensionaal bezig te zijn, kunnen de deelnemers op eigen wijzen vorm geven aan en in de ruimte". In vergelijking met schilders en teke naars, die twee-dimensionaal bezig zijn en die eigen ruimte in het platte vlak scheppen, gebruiken de cursisten de ruimte zelf als medium en geven hun ideeën gestalte in bijvoorbeeld klei, gips, beton, hout en metaal. Ook werkstukken van messing, brons of lood kunnen af-gegoten worden. De giettechniek, die wordt gebruikt gaat volgens het verloren „wasproces". De cursus is maandags van 20.00 tot 22.00 uur. De cursus Amerikaans- en Israëlisch dansen valt onder noemer „beweging". Dit is een term, waaronder een groot deel van de door Artishock georgani seerde cursussen valt. Zij omschrijft die lessen zelf als: „leren en ervaren te bewegen met je eigen lichaam en op je eigen wijze." Dit is voor ballet uiteraard anders dan voor Amerikaans- en Is raëlisch dansen. Wat het folkloristisch dansen betreft is Joegoslavisch natuur lijk weer anders dan Amerikaans dan sen. Bewegen door „yoga" heeft weer een andere identiteit. Deze cursussen hebben gemeen dat zij het zelfde doel hebben: het bewustworden van de uit drukkingsmogelijkheden van je eigen lichaam. Of anders gezegd: dat leren en ervaren te bewegen een synoniem is voor leren te leven en leren je uit te leven. Dit kunnen de deelnemers doen door gebruik te maken van de cursus sen: ballet, Amerikaans- en Israëlisch dansen, Joegoslavisch dansen, beat- en Amerikaans dansen en yoga. Andere programma's zijn: een kinder cursus, waar gewerkt en gespeeld wordt met klei, gips, papier, verf en hout; een cursus fotografie; de cursus „De druk pers in de samenleving", waar gewerkt wordt aan etsen, lino, offset, zeefdruk; een cursus „schilderen, tekenen en edel smeden; textielbewerking; keramiek; beeldend bezig; binnenhuisarchitectuur, poppenmaken; spelen met bloemen. Artishock biedt ruimschoots de moge lijkheid tot ontplooiing. Het gebouw van deze vereniging is gelegen aan de Steen- hoffstraat 46, telefoon 18456. Inlichtingen worden U daar verstrekt. De achttienjarige bromfietser R. L. uit Hilversum liep vrijdagavond een zware hersenschudding op toen hij met zijn brommer tegen een op het trottoir staan de vuilnisbak opreed. Dit gebeurde op de Beukenlaan in Soest. L. droeg geen val helm. Hij werd overgebracht naar zie kenhuis Zonnegloren. De plannen voor een regionale atletiekbaan in Soest zijn op niets uitgelopen. Dit maakte CDA-raadslid mevrouw Greefhorst dinsdagavond bekend tijdens de periodieke vergadering van het bestuur van de sportstichting. Zij verving Wet houder Plomp als voorzitster, omdat die momenteel op vakantie is. Enige jaren geleden vatte Soest het plan op om in de gemeente een regionale atletiekbaan aan te leggen. Amersfoort en Baarn zouden hier aan kunnen meedoen. Deze gemeenten blijken liever zelf een dergelijke baan aan te leggen, dan aan het project in Soest mee te doen. De gemeente ontwikkelt nu plannen voor de aanleg van een Soester-atletiekbaan. Wanneer en waar deze baan aangelegd wordt is nog niet bekend. Of de baan ook financieel haalbaar is en hoe hoog de kosten zullen zijn, valt ook nog niet met zekerheid te zeggen. GEVRAAGD: geen grote woningbouw projekten. Birkstraat 48 Soest Tel. 02155-13367 -18978, na 6 uur 13674 -14111 Rosalind Prior, de snelste vrouw op vier wielen in Europa, gooit hoge ogen in Engeland voor het Motorcraft Drag racing kampioenschap. Vijf dagen van de week is de 31-jarige mevrouw Prior huisvrouw voor haar man en drie kinderen in Lidlington, Bedfordshire, 50 km ten noorden van Londen. Maar in de weekends zit zij meestal achter het stuur van een 2000 pk. drag ster, waarmee zij met staande start in precies 6.5 sec. een snelheid van meer dan 320 km/uur weet te bereiken. Op 13 en 14 augustus a.s. rijdt zij in Drachten, waar op de airstrip van Phi lips grote internationale motorsprint- wedstrijden worden georganiseerd. De Motorcraft Maneater, zoals haar dragster heet waarmee zij wedstrijden rijdt, is 7.32 m. lang, weegt 500 kg en wordt aangedreven door een 8 liter V8 motor met compressor, die 2000 pk ontwikkelt. De brandstof is een speciaal mengsel van Nitro Methane en Methanol. Het brandstofverbruik is 4.5 liter per secon de. De wagen heeft alleen twee versnellin gen vooruit, maar de speciale Goodyear drag racing banden die op de achterwie len zitten, zijn zo ontworpen, dat zij als een variabele versnelling werken. Vóór de start is de bandendruk 0.28 kg/cm2 en de buitendiameter 86.4 cm. Aan het eind van de 400 meter is de temperatuur van de lucht in de banden gestegen tot 121° C en de diameter van de banden bedraagt dan 104 cm. De Motorcraft Maneater heeft ongeveer 90.000 gekost. De temperatuur in de verbrandingskamers stijgt bij 11.000 toeren tot meer dan 1600°C. Voor elke 400 meter race worden de bougies ver nieuwd. Om de motor op te warmen worden er Motorcraft AG3 bougies gebruikt en zodra de motor op de juiste temperatuur is en er gestart kan worden, worden deze verwisseld voor Motorcraft AG 603 race bougies. Roz Prior is 1.60 m. lang en weegt 45.3 kg. Zij staat erop altijd zelf de parachute in te pakken, die wordt gebruikt om de Motorcraft Maneater tot stilstand te krijgen. Zij beschouwt de kleur groen als een ongelukskleur. Op de wagen is de kleur groen dan ook nergens te vinden en de monteurs van het team zullen nooit groene overalls dragen. SPORTHU/S D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39- BAARN TELEFOON 02154 - 2490 Grootste sportzaak van 't Gooi Het bestuur van de basketballvereniging The Red Stars deelt mede, dat in ver band met werkzaamheden in de sporthal Beukendal, o.a. het aanleggen van een nieuwe vloer, wordt de eerste training verschoven naar 19 augustus. De vier landelijke teams zullen vanaf 5 augustus tijdelijk in de zaal aan de Hartweg trainen. De tijden zijn: Junioren MA 1800-1915 uur. Dames 1 1915-2030 uur. Junioren A 2030-2145 uur. Heren 1 2145-2300 uur. De schaatsvereniging „Eemland" en de korfbalvereniging „De Eemvogels" werden dinsdagavond tijdens de verga dering van de stichting lichamelijke opvoeding en sport toegelaten als lid van de stichting. Zij voldeden aan de voor waarden, gesteld in de artikelen. Er bestond dan ook geen bezwaar tegen de toetreding van „Eemland" en „De Eem vogels" Zaterdagmorgen negen uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaats vinden aan de houders van groene kaar ten genummerd van 11 tot en met 250. Volgende week donderdag vergadert de wijkraad Soesterberg over het voorstel van juffrouw Lensink over de opstel ling van de wijkraad ten opzichte van de gemeenteraad, over het verslag van het Bewoners Overlegorgaan van de verga dering commissie openbare werken en over het onderhoudsrapport van de Stichting Samenwerking Woningbouw corporaties. De vergadering vindt plaats om acht uur in het dorpshuis te Soesterberg. Eind 1976, begin 1977 is onder de leerlingen van de Regionale Muziekschool in Soest een schriftelijke enquête gehouden. Het doel was te weten te komen welke wensen en behoeften er leefden ten aanzien van de muziekschool. Via de docenten werden 324 vragenlijsten uitgereikt. Van dit aantal zijn er 156 ingevuld teruggestuurd. Op de vraag hoe de lesruimte in Soest vraag of men in Soest ensemble-lessen in het pand aan de Middelwijkstraat volgt. 26,4% zou graag deze lessen willen Twee gouden ringen, eigendom van E. van B. (23), die in een pakketje per post verzonden werden, zijn dinsdag gesto len. De postbode deed aangifte van deze diefstal. Hij beweerde dat het pakket uit zijn posttas gestolen is. De postale recherche is ingeschakeld. wordt beoordeeld, antwoordde 26 per cent „goed", 49% „redelijk" en 25% „slecht". Het schoollokaal aan de Klaar- waterweg (in gebruik voor AMV- groepen) werd door 67% goed genoemd, door 32% redelijk en 1% slecht. De wens van een eigen gebouw voor de muziek school in Soest bleek hoog genoteerd te staan. 68% bracht deze wens uitdruk kelijk naar voren. Eveneens 68% reageerde positief op de vraag of men bij het kiezen van lessen aan de RMA zou uitgaan van het pakket dat uitsluitend in Soest wordt aangebo den. Voor 23% zou het totale lessenpak ket in Amersfoort bepalend zijn voor hun keus. Voor degenen die „Soest" kozen speelde de afstand Soest-Amersfoort een rol. Slechts 5,6% antwoordde „ja" op de volgen; 68% liet weten geen belang stelling te hebben. 66% heeft nog nooit een manifestatie van de muziekschool in Amersfoort be zocht. 24% deed dit één keer en 10% is meer dan eens naar Amersfoort gegaan voor een manifestatie. De manifestatie van de muziekschool in Soest vond men in het algemeen voldoende: 82%. Volgens de overige 18% presenteerde de RMA zich in Soest onvoldoende. In enkele ge vallen werd nog aangetekend dat de in formatie over leerlingenuitvoeringen altijd te laat wordt verstrekt, en dat alle leerlingen in de gelegenheid moeten worden gesteld vóór te spelen tijdens een uitvoering. Losse vragen betreffende wensen over de activiteiten van de muziekschool in Soest scoorden als volgt: uitbreiding lessenpakket 39; open dagen 45; meer presentaties 25; meer ensem- blelessen 29; meer instr.-parades 12; eigen jeugdorkest 53; spreekuur docen ten 22; Het bestuur hoopt met de resultaten rekening te kunnen houden. Voor Uw typecursus naar Aanmelden dagelijks van 8.30 tot 12.00 uur en 13.30 tot 17.00 uur. Torenstraat 2D tel. 02155-12100 Soest. Burgemeester en wethouders van Soest, gelet op het bepaalde in artikel 133 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens, maken bekend, dat hun college heeft besloten in te trekken hun besluit van 13 juli 1976, afdeling I, num mer 9600, inhoudende de aanwijzig van de Oude Tempellaan als B-weg en de in stelling op deze weg van éénrichting- verkeer. Van dit besluit staat voor iedere belang hebbende beroep open tot het einde van een termijn van 30 dagen na heden. Het adres van het beroepschrift wordt gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch ingediend bij de Commissaris der Koningin van deze provincie te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan gedeputeerde staten der provincie Utrecht te Utrecht, de hoofdingenieur- direkteur van de Rijkswaterstaat in de provincie Utrecht te Utrecht, de Ko ninklijke Nederlandse Automobielclub K.N.A.C. te 's-Gravenhage, de Konin klijke Nederlandse Toeristenbond A.N.W.B. te 's-Gravenhage, de Konink lijke Nederlandse Motorrijdersvereni ging te Arnhem, de commissaris van politie te Soest en de direkteur van ge meentewerken te Soest. Soest, 3 augustus 1977 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris l.s. H. S. G. van Dongen De burgemeester van Soest maakt bekend, dat burgemeester en wethou ders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en arti kel 50, lid 8 van de Woningwet, ver gunning te verlenen aan H. J. van der Dussen, p/a Lange Brinkweg 77 te Soest, ten behoeve van het bouwen van 225 premiekoopwoningen in het plan Overhees II, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie G, nummers 6294, 6901 en 7093. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 5 augustus 1977, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecretarie, af deling I, ter inzage. Soest, 3 augustus 1977 De burgemeester van Soest, Mr. J. M. Corver-van Haaften Burgemeester en Wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van A. G. van 't Klooster, Olijkeweg 1, Soest om ver gunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een agrarisch bedrijf, bestaande uit een vee houderij en een biggenfokkerij op/in het perceel Olijkeweg 1, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie c, nr. 3879. Gedurende 4 weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ie der de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 23 augustus a.s., des voormiddags 11.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis ne men van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep ge rechtigd degene, die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 3 augustus 1977 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. H. S. G. van Dongen Burgemeester en Wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeentese cretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van Agentura Kabelapparatuur B.V. „AKAP", Sta tionslaan 10 te Zeist, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een magazijn voor de opslag van elektrotechnische mate rialen, op/in het perceel Laan Blussé van Oud Alblas 2 te Soesterberg, kada straal bekend gemeente Soest, sectie E., nrs. 3070 en 2466. Gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergun ning in te brengen bij het gemeentebe stuur. Bovendien zal op dinsdag 23 augustus a.s., des voormiddags 10.30 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente waar open bare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 3 augustus 1977 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. H. S. G. van Dongen Burgemeester en Wethouders van Soest brengen overeenkomstig het bepaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van C. P. Hilhorst, Lange Brinkweg 56 te Soest om een nieuwe, de gehele inrichting omvat tende vergunning voor een agrarisch bedrijf, bestaande uiteen veehouderij en varkensmesterij op/in het perceel Lange Brinkweg 56, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie A, nrs. 4145 en 3853. Gedurende 4 weken na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 23 augustus a.s., des voormiddags 10.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting wor den gehouden, alwaar mondeling bezwa ren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van belanghebbenden wordt erop gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zit ting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die. zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in de gemeente of in een aangrenzende gemeente waar open bare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 3 augustus 1977 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. H. S. G. van Dongen Burgemeester en Wethouders van Soest brengen overeenkomstig het b.epaalde in artikel 9, lid 1, sub b, der Hinderwet ter algemene kennis, dat ter gemeente secretarie van Soest ter inzage is gelegd een verzoek met bijlagen van mevrouw A. van Es-Oostema, Sterrenbergweg 30 te Soesterberg, om een nieuwe, de gehe le inrichting omvattende vergunning voor een inrichting tot het persen en het opslaan van oude materialen en afval stoffen op/in het perceel Sterrenberg weg 30 kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nr. 2623. Gedurende 4 weken na dagtekening van deze bekend making bestaat voor een ieder de gele genheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op dinsdag 23 augustus a.s., des voor middags 11.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehouden, alwaar mondeling bezwaren tegen de in williging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeente secretarie kennis nemen van de terzake ingekomen stukken. De aandacht van be langhebbenden wordt er op gevestigd, dat tot beroep zijn gerechtigd de aanvra ger van de vergunning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene, die, zonder op de openbare zitting te zijn ver schenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze ge meente of in een aangrenzende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Soest, 3 augustus 1977 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. J. M. Corver-van Haaften De secretaris, l.s. H. S. G. van Dongen De burgemeester van Soest maakt be kend, dat het Algemeen Bestuur van het Intergemeentelijk Automatiserings centrum Midden-Nederland een verga dering belegt op vrijdag 9 september 1977 om 14.00 uur in het Slot te Zeist (zaal I). Soest, 3 augustus 1977 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-van Haaften De burgemeester van Soest maakt bekend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verle nen aan: A. W. v.d. Linde, Van Goyen- laan 212 te Soest, ten behoeve van het uit breiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de Dr. s'-Jacobstraat 37, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 2947. Alvorens een de finitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrij dag 5 augustus 1977 eventuele bezwaren bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens de kantooruren (09.00 - 12.00 uur) ter gemeentesecre tarie afdeling I ter inzage. Soest, 3 augustus 1977 De burgemeester voornoemd. Mr. J. M. Corver-van Haaften k i gele AmJ (Kan De commiss stellen van e aan enkele o De Wethoud' berg heeft de kleine ha aanwezighei trum. In de worden aan in bepaalde betere verlii moet er ee maakt zoda nen, moet dc en moet de groot. In drie loka school De F tering los. lambrizerin vast. Als oj extra harde gebracht. De openba school heeft Daarnaast soenen sluip leggen van plekken waa ben gevorm moeten de vervangen d Doe h I I Kei V Tele De commis ruilen van i een perceel heer J. H. geïnteresse buurt zal n worden gej De opvattir tijdens de sie financii iets anders de Bosstra. geen geval gebruikt. 1 terecht dat zestig gulc tafel zou waarde va doeleinden vierkante r hem te gro De VVD-ra waren van perceeltje is. maar di kosten en r aanbod va gaan. Wel maar de 1 onteigeninj zouden ga; drag wel e van menin deeltje te g beheer vai zodat bij d* geen moeil Raadslid k helemaal o tijdens de behouden. De korfbal veelbelove jeugdtearr Vooral bij pupillentei Voor dit jt een aanta belangstel Koos Somi is vooral kan er wf twaalf talk De traini begint vo augustus c 2e trainin de voorlog De eerste de duinei augustus Belangste welkom oi de Sparre gebeld wc ningen be voor de p junioren augustus allemaal Het le tea

Soester Courant | 1977 | | pagina 12