Triumph zie je zo. óloumml W Parfum uit de jaren twintig beleeft een comeback SNOOPY Primeur op de Parfumeriebeurs Sterke prestaties Soester junioren Nieuwe kamerconcert-programma in Soest Agenda Soester Gemeenschap blijdschap geven wij kennis. Drukkerij Smit Van Weedestraat 29 Telefoon 14152 KLEUR PASFOTO Aanvang 4 september: V.V.V. Nieuws Recreatief zwemmen in De Turf Vechtpartij omdat bar gesloten was Fietser bij val gewond I SOESTER COURANT RECLAME KRANT vloerenspecialist schoonmaakster H.A. BUTZELAAR Makelaarskantoor Middel wijkstraat 54 Telefoon 02155-13539 Soest W. W. DEELEN b.v. Triunifih 1 MODE SNOOPY is weer open Kom in onze verbouwde winkels Uw nieuwe najaars-mode kopen. te koop koop-ruil J.G. van Rouwendaal De twintiger jaren brachten de parfumindustrie tot bi oei als nooit tevoren. Voor het eerst werden toen op grote schaal natuurlijke etherische oliën versneden met synthetische reukstoffen, waaruit een reeks van nieuwe, uitgebalanceerde geuren ontstond. Uit die tijd dateert ook het parfum Loulou, dat onlangs werd herontdekt en dat nu zijn comeback beleeft. Op de Parfumeriebeurs in Utrecht van 22 tot en met 25 augustus zal de nieuwe serie Loulou parfum, eau de parfum, eau de toilette en zeep als primeur voor ons land worden ge(her)introduceerd. Parfum al bekend in de oudheid Al in de vroege oudheid verstonden men sen de kunst om parfums te bereiden. Zelfs de Egyptenaren, Assyriërs en Babyloniërs waren er bedreven in. Zij gebruikten parfums waarschijnlijk eerst alleen om er hun goden mee te behagen bij het brengen van offers. Pas later veranderde dat en werden parfums meer en meer aangewend omdat de prettige geur ervan aantrekkingskracht uitoefent op mensen. Ook de Romeinen kenden reukstoffen voor het brengen van welriekende offers. Met de rook stegen vaak de heerlijkste geuren omhoog. Ons parfum heeft daar aan zijn naam te danken: parfum is namelijk afgeleid van „per fumum" en dat betekent „via de rook". Vroeger parfums van natuurlijke stoffen Het samenstellen van parfums is een kunst apart. Een parfumeur moet niet alleen een goede neus hebben, maar ook van de 'geboorte' van onze unieke en smaakvolle Kennemer Kaarten Kollektie. Receptie: op alle werkdagen bij ons aan de zaak. Alle aanstaande ouders (óókzij die ons nog niet kennen via hun door ons geleverde verlovings-, huwelijks- en/of dankbetuigingskaarten nodigen wij bij deze hartelijk uit om uit die prachtige kollektie van 133 verschillende geboortekaartjes hun keuze te komen doen! Afgelopen weekeinde hebben afvaardigingen van de S. O.Soest afdeling atletiek deelgenomen aan wedstrijden in Amsterdam. Zaterdag met een C-D juniorenploeg op het sportpark Elzenhage, waar Atos het programma organiseerde. Zondag even eens in de hoofdstad, ditmaal op het atletiekcomplex van A.A.C. Zaterdag kwam de opvallendste verrich ting op naam van Winny Beers die bij het hoogspringen voor meisjes C 1.50 m. haalde en een tweede plaats in de wacht sleepte. Een nieuw persoonlijk record. Ardi Brouwer kwam nu niet hoger dan I.40 m. en belandde op de 4e plaats, gevolgd door Mitzy Renooy die het nieuwe persoonlijke record van 1.35 m. sprong en 6e werd. Ook bij het vèr- springen liet ze een nieuw persoonlijk re cord optekenen. Haar 4.26 m. was goed voor een zevende plaats. Ardi Brouwer drong op de 80 m. door tot de halve finale maar werd daarin met II,3 sec. uitgeschakeld. Op de 600 m. werd zij voorbijgestreefd door de goed lopende Jacintha van Kouwen. Ardi Brouwer liep 1.54.7. de jongere Jacintha liep zelfs beneden de 1.50 grens en finishte in 1.49.6. Deze vier meisjes liepen als ploeg een 4 maal 80 m. De eerste twee wissels waren prima. Helaas was de derde wissel slecht waar door de goede tweede positie verloren ging. De ploeg werd vierde met een tijd van 45.7 sec. Bij de jongens C veroverde Arnoud Kla- renbeek op het nummer hoogspringen met 1.45 m. een derde plaats. De dis cus wierp hij naar een nieuw persoon lijk record van 25.96 m. Hij werd ze vende. De deelname was de volgende dag wat minder groot toen de A-B-junioren in Amsterdam op het sportpark Ookmeer aantraden. Voor de enige Soester overwinning zorg de Arja Greefhorst, die met de kogel tot een uitstekende verrichting kwam. n.1.11.42 m. A juiuorc Lunny Kievit wierp de speer 32,02 m. Zij werd tweede. B-juniore Pauline Groen wierp de speer zelfs ver der dan Lenny Kievit en kwam tot de afstand van 34,34 m. Goed voor een tweede plaats. Op de 80 m. horden kwam Pauline Groen tot de nieuwe clubre cordtijd van 12,4 sec. Met een vertesprong van 4,52 m. beland de Hanna Toussainl op de tweede plaats. Een treetje lager kwam dit meisje A op de 100 m. terecht, zij finishte hier als derde in 14.3 sec. Lenny Kievit liep de 400 m. De race over één ronde bracht haar een nieuw clubrecord. Met 63,2 sec. werd ze tweede. Deze vier meisjes hepen naast hun per soonlijke nummers als ploeg nog een vier maal 100 m. estafette. Zij brachten het stokje in een niet gekke 54,8 sec. weer terug. Afgelopen woensdagavond liet B-jongen Robert van 't Wout nog 24,4 sec. nole ren over de 200 m. en 5.74 m. bij het vèrspringen. Nu kwam hij tot beduidend betere prestaties; 11,9 sec. over de 100-rn. wat een derde plaats inhield en hij hinkte, stapte en sprong naar 12,19 m.. waarmee hij 2e werd. Voor de jongens van de langere adem stond een 1500 m. op het programma. Peter Klooster en Joost Kok vochten een sportieve strijd op deze afstand. Joost Kok moet toch zijn meerdere kennen in de 4.34.7 lopende Peter Kloos ter. Hij werd daarmee 4e. Joost Kok ein digde als 8e. Komende zondag volgt de laatste compe titiewedstrijd In Utrecht. Hopelijk zijn de weersomstandigheden dan beter dan in mei, toen in Zeist zware regenval de wedstrijden torpedeerde. Wij brengen in uw VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917 zeer veel ervaring en goede smaak Hij weet dat een te verwaarlozen beetje reukstof een beslissende invloed kan hebben op zijn uiteindelijke compositie. Nu meer synthetische reukstoffen Natuurlijke reukstoffen zijn altijd zeer schaars en uiterst kostbaar geweest. Bovendien zijn ze als regel slecht houd baar. Duurzame parfums waren vroeger een zeldzaamheid. Daarom hebben par fumeurs jarenlang gezocht naar ge schikte vervangingsmiddelen. Ze had den daarmee weinig succes tot aan het begin van deze eeuw, toen de chemische techniek een belangrijke sprong voor waarts maakte met de ontdekking van aldehydes: synthetische reukstoffen die niet alleen voordelig zijn, maar die ook tal van nieuwe mogelijkheden, brachten voor het samenstellen van geurcreaties. Twintiger jaren: bloeitijd van het parfum Zeer veel vermaarde parfums stammen uit de twintiger jaren, ook Loulou, dat nu aan de vergetelheid wordt onttrokken doordat een parfumeur van Valdelis onlangs de originele receptuur opnieuw ontdekte. De Loulou-compositie van toen, „een geur met klassieke allure" zoals de fabrikant haar nu omschrijft, is weer verkrijgbaar: niet alleen als par fum, maar ook als eau de toilette, eau de parfum en als zeep. Die verscheidenheid is vooral plezierig voor de man die weet welke geur bij zijn vróuw in de smaak valt en die haar wel eens iets anders (of iets meer) wil geven dan een flacon parfum. Overigens zijn de prijzen van Loulou zo aantrekkelijk, dat ook die wel iets weg lijken te hebben van de „gay twenties". De werkgroep „kamermuziek Soest" heeft het kamerconcert-programma voor het nieuwe seizoen gereed. Deze kamerconcerten op de zondagmiddag in de expositie zaal van het Artishockgebouw in Soest, zijn niet meer weg te denken. Een vaste kern bezoekers mist geen enkel concert, terwijl daarnaast een grote groep muzieklief hebbers het concert van hun gading uitzoekt. Ook ditmaal is een gevarieerd program ma samengesteld met o.a. op 4 septem ber de bekende dwarsfluitist Emile Bles sen, begeleid door Gerrit Hommerson aan de piano. Vorige week nog heeft men dit duo kunnen beluisteren in één van de klassieke radioprogramma's. Dan is er een concert'dat verzorgd wordt door Berna Kousemaker, sopraan en Kees Steinroth, piano. In november musiceert het zeer bekende en vermaarde gitaartrio „Dick Visser" en in december concerteert het Utrechts fluitkwartet met het Utrechts clave- cimbelensemble en in januari bespeelt en demonstreert Simon Halie zijn tafel piano uit 1827. 5 februari musiceert het Utrechts blaas- kwintet dat eerder met groot succes in Soest optrad en in maart speelt de jonge Utrechtse violist Pieter Vél met piano begeleiding en deze serie wordt voorlo pig afgesloten met in april het trio Cantilene. De concerten worden gegeven op de 1ste zondag van de maand, uitgezonderd de maand december en januari, dan vinden de concerten plaats op de 2de zondag, dit in verband met de feestdagen. De con certen beginnen om 2 uur 's middags en gedurende de pauze is er gratis thee in de gezellige bar van Artishock. Veelal is er ook een expositie, die dan natuurlijk gratis te bezichtigen is voor concertbe zoekers. Een overzicht van deze programma's kunt u afhalen aan het kantoor van Ar tishock aan de Steenhoffstraat. De Stichting Gooisch Natuurreservaat en het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie, afd. Gooi, organiseren op zondag 4 september a.s. een heide- wandeling. Natuurlijk hoopt men op een goedbloeiende hei en mooi weer. Ver trekpunt naast het St. Janskerkhof aan de Hilversumseweg te Laren N.H. U kunt 's ochtends tussen 10.30 en 11.00 uur en 's middags tussen 13.30 en 14.00 uur vertrekken. Iedere le zaterdag van de maand orga niseren deze verenigingen een excursie naar het Laarder Wasmeer. Vertrek 9.00 uur bij het toegangshek aan de Meer weg. (Meerweg is een zijstraat van de Kam. Onnesweg, tegenover de Lorentz- weg). De laatste Laarder Wasmeer- excursie zal op 1 oktober worden gehou den. Momenteel worden de wereldkampioen schappen Roeien gehouden op de Bos baan, Amsterdam. Op zaterdag, 27 augustus is de finaledag voor de lichte roeiers en de dames, zondag 28 verschij nen de heren aan de start voor de finales. Op de zolder (zaal 17a) van het Amster dams Historisch Museum is tot eind september een kleine tentoonstelling te zien van schilderijen, die George Hendrik Breitner (1857-1923) aan het Amsterdamse stadsbeeld wijdde: „Breitner's Amsterdam." Ook van tijd genoten hangen er een aantal schilde rijen: Jacob Maris en Willem Witsen. Vanaf dinsdag 30 augustus t/m donder dag 8 september zal Paul van Vliet dagelijks, behalve zondag 4 en maandag 5 september, optreden in Carré. De kaartverkoop is reeds begonnen. Prij zen: 20,- voor stalles, loge en parterre 15,-, middenbalcon en middengalerij. Kaarten via ons kantoor. In het Soester Natuurbad zullen van 29 augustus tot en met 2 september vanaf 19.00 uur Nationale zwemwedstrijden (zwemvierdaagse) worden gehouden. Afstanden bedragen 250 of 500 meter. Kosten 5,- per persoon. Inschrijven aan de kassa van het Soester Natuurbad van 15 t/m 26 augustus, tel. 12156. Bij de Boswachterij Austerlltz „Het Witte Huis", Woudenbergseweg 106, t.o. de Oude Postweg, kan. bij voldoende belangstelling iedere dag om 14.00 uur een rondleiding meegemaakt worden. Er moeten minimaal 5 personen mee gaan. Inl. Hr. Berger, tel. 03439-262. Gratis. Ter gelegenheid van het 1200 jarig be staan van Leusden (777-1977) wordt op zaterdag 27 augustus in het Centrum van 10-20 uur een braderie, kunst-, antiek- en curiosamarkt gehouden met medewer king van standwerkers en vele beoefe naars van oude ambachten (zeker 200 kramen). Veel standhouders en bevol king in oude kledij. Optreden van diverse orkesten en Int. Poppentheater „De trek wagen". Van 14-16 uur een grote-his- torische optocht met 75 praalwagens en van 20-15 tot 24 uur Amusement met o.a. Ciska Peters, Ria Valk, Ronnie Tober, Los Alegros, Bueno de Mesquita en Bram Biesterveld (conferencier). Ge noeg om een hele dag in Leusden door te brengen. Op zondag 4 september kunt U het voor de 36e maal georganiseerde jaarlijkse bloemencorso te Zundert gaan zien. Het bloemencorso is dit jaar aangevuld met een straattoneelmanifestatie en een jaarmarkt. De optocht begint om 2 uur en wordt opgeluisterd met 12-tal muziek- en showkorpsen, uit Nederland en Bel gië. De markt is op zondag en maandag van 9.30-20 uur. Na de optocht, vanaf 18 uur. worden de wagens op het veilingter rein tentnnngr^eld De A.N.W.B. uitgave: 16 fietsroutes op n om de Veluwe is even uitverkocht geweest. Wij hebben deze folders thans weer ontvangen en U kunt zich er voor 4,20 één aanschaffen. Zaterdag 20 augustus is de voorverkoop begonnen voor het concert van James Last in de Edenhal op 21 september a.s. om 20.15 uur. Kaarten a 25,- per stuk kunt U aan ons kantoor komen reserve ren.. tussen 10 en 4 uur. Zaterdagnacht 3 september wordt er een artiestengala gegeven in Theater Carré, t.b.v. Terre des Hommes. Aanvang: 24.00 uur. De prijzen der plaatsen zijn: Stalles/loge 50,-; parterre 35.-; bal kon 20.-; galerij 10.-. Bespreken aan ons kantoor. In hetzelfde theater op 4 september een middag-voorstelling van Chileense zang- Vanaf 29 augustus kan men weer recrea tief zwemmen in het overdekte zwembad De Turf. Maandag van 9.45 tot 10.45, van 19 tot 20 en van 21 tot 22 uur. Dinsdag van 9.45 tot 10.45 uur. Woensdag van 14 tot 18 en van 19 tot 22 uur. Donderdag van 9.45 tot 10.45 uur. Vrijdag van 19 tot 20 en van 21 tot 22 uur. Zaterdag van 13 tot 17 uur. Zondag van 11 tot 14 uur. Het uur op maandagmorgen is voor de 65-plussers. Drie mannen, de gebroeders G. uit Zeist en B. W. uit Soesterberg namen het niet, dat de bar 't I.uykje aan de Steenhoff straat gesloten was toen zij nog een biertje wilden dnnken. Er ontstond een forse vechtpartij met de eigenaar van de bar, waarbij ondermeer een ruit sneuvelde. De politie nam de drie mannen mee naar het bureau. Daar deed een van hen, de 32-jarige H. G„ aangifte van diefstal van een bedrag van 500 gulden. Hij was dat tijdens het vechten kwijtgeraakt. Op de plaats van de ruzie werden nog wel enkele guldens gevonden, maar het gro te bedrag is zoek. groepen, aanvang 15 uur. Prijs 15,- en 11,-. Reserveren vanaf heden. De kaasmakerij „De Staelenhoef" aan de Birkstraat 123 is het hele jaar te bezichtigen op dinsdag, woensdag en donderdag van 9-12.30 uur en van 13.30-18 uur. Voor groepen moet U even een tel. afspraak maken met de heer Hilhorst No. 13781. Vrijdag 2 september organi- No. 13781. Vrijdag 2 september organiseert de Basketbalver. The Red Stars Soest een basketbal wedstrijd (heren) tussen Nederland en Cincinnaty Oaks [USA] in sporthal Beukendal te Soest. Aanvang: 19.00 uur. Zaal open 18.00 uur. Entree 5,-. Wij hebben een flink aantal program ma's van het cursusprogramma seizoen 77/78 van Artishock ontvangen. Alles over tijden, kosten en de aard van de cursussen kunt U erin vinden. Haalt U even een programma. Het „Leersumse Veld" is een prachtig natuurgebied. U kunt hier worden rond geleid vanaf 14.30 uur. Maarsbergseweg 18, op vrijdag 26 augustus. Voor groepen op aanvraag, tel. 03439-441. In Zeist kunt U op 26 augustus aan de Lageweg bij garage Broedelet om 15.30 een intocht van „Oldtimers" gaan zien. Tot en met 27 augustus wordt de Taptoe, welke voorheen te Delft werd gehouden, nog in Breda ten tonele gevoerd op het voorterrein van de K.M.A. Breda. Op 27 en 28 augustus wordt in het Zeeuwse Philippine (Centrum) Mossel- feest gevierd. De 22e traditionele rit van de Pionierautomobielenclub (oude auto's) gaat op 27 augustus van Utrecht naar Noordwijk. De start is in het winkelcentrum Overvecht te Utrecht. Ook op 27 augustus, verlichte gondel vaart door de kanalen van Giethoorn. Op 28/8 vinden in Zandvoort de autora ces om de Grand Prix van Nederland, formule I plaats. Deze races tellen met voor de Wereldkampioenschappen. De Europese kampioenschappen Motor cross zijspan zijn op 28/8 te Valkens- waard in Noord-Brabant. Op 3 september is weer het 30e Aals- meerse Bloemencorso, onder het motto „Bloemlezing". De vele schitterend ver sierde praalwagens zullen n.1. een te rugblik geven op de corso's van de laatste tien jaar. Naast de ontelbare bloemen die kunstig tot kleurrijke tafe relen zijn verwerkt, zal in de ruim twee kilometer lange stoet ook het muzikale aspekt niet ontbreken. Zeven muziek korpsen worden afgewisseld door div. dixieland/ragtime-orkesten. Hoogtepunt is het défilé op de Dam te Amsterdam, waar de stoet om 16.00 uur verwacht wordt. Het Sallandse oogstfeest „Stöppel- haene" wordt in Raalte op 25. 26 en 27 augustus weer uitbundig gevierd. Dors- wedstrijden. wannen, bottermarkt, toer tocht, beurs, boterkarnen, spinnen, mut senmaken. rondritten op oude boeren wagens. Sallandse koffietafel met kren- testoete en kruudmoes en om 20.00 uur een Popconcert toe (vrijdag). Een vro lijke blik op het boerenleven als staartje van de vakantietijd. Als steeds aan ons kantoor verkrijgbaar is die handige kadobon, waarmee U groot en klein blij kunt maken. Op de Amersfoortsestraat te Soester berg kwamen twee fietsers, de 29-jarige J. D. en de 38-jarige M. de N. uit de Bilt, met elkaar in aanraking. De man uit De Bilt werd met een hoofdwond en een schouderfractuur naar het zie kenhuis De Lichtenberg te Amersfoort gebracht. 2 september: Zeskamp Theresiaschool t.g.v. het twintig-jarig bestaan op het sportveld en de speelplaats van de school aan de Theresiastraat; aanvang 9 uur. 4 september: Kamerconcert in het Artishockgebouw met Emile Blessen, dwarsfluit en Gerrit Hommerson, piano, Steenhoffstraat 46; aanvang 14 uur. 5 september: Demonstratie-middag Ned. Ver. van Huisvrouwen van het productschap groente en fruit, in het Brandpunt te Baarn; aanvang 14.15 uur. 7. september: Openbare vergadering Soester Gemeenschap ten huize van Trudy Bijlenga, Weegbreestraat 80; aanvang 20.15 uur. 8 september: Openbare vergadering Culturele Commissie in het gebouw van de gemeentelijke sociale dienst, Lange Brinkweg; aanvang 19.30 uur. Excursie Ned. Ver. van Huisvrouwen naar „Gouden Handen" in 's-Heeren- berg. Nadere bijzonderheden bij de da mes JU. M. ter Meulen-Kloos, Wiardi Beckmanstraat 343 en N. Terpstra, Hoofdstraat 40, Baarn. 12 september: KontaktmiddagU.V.V. in het Oranje Hotel, Burg. Grothestraat70; aanvang 14 uur. 14 september: Bijeenkomst ter voorbe reiding van het samenstellen van een interdisciplinaire werkgroep, in de brandweerkazerne, Lange Brinkweg 75; aanvang 19.30 uur. Koffie-ochtend Ned. Ver. van Huisvrou wen in het Hoogje, Kerkstraat 10; aan vang 10 uur. 22 september: Bijeenkomst Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde met een causerie over het onderwerp „de Vecht van Utrecht tot Muiden" door de heer H. A. Boshardt. De Ziekenhuis Diensten Groep b.v. is een onderneming die zich heeft gespecialiseerd in de dienstverlening binnen de civiele sektor van inrichtingen van gezondheidszorg. Voor de aan ons toevertrouwde huishoudelijke verzorgingstaken in het Ziekenhuis Zonne gloren te Soest zoeken wij een werktijden van 8.00 tot 12.00 uur. Tevens zoeken wij voor een nader overeen te komen periode een werktijden van 8.45 tot 11.45 uur. De Ziekenhuis Diensten Groep biedt een goede salariëring met overeenkomstige bijkomende vooryvaarden. Belangstellenden worden verzocht zich 's mor gens te melden bij de Ziekenhuis Diensten Groep, telefoon 02155 -19144. toestel 411. Soest, Pr. Hendriklaan 225.00,- Luxe 3-kamer verzorgingsflat, zeer gunstige en zonnige ligging. Entree, hal m. werkkast, toilet, keuken, badkamer, royale woon/eetkamer, 2 slaap kamers. Servicekosten 2 pers. f 2.364,- p.kw. incl. huis houdelijke hulp van f 180,-. 1 pers. f 300,- reductie. Leeftijdsgrens 75 jaar. Incl. algehele stoffering. In gebouw gr. recre atiezaal, biljart, bestuursruimte, huistelefoon, receptie in centrale hal. ca LidNBM SOEST DRIVE-IN MIDDENWONING met vrije tuin (Zuid). Indeling: entree, studeer- c.q. hobbykamer, berging, garage; Verdieping: grote „open" woonkamer, luxe keuken. 3 slaapkamers, badkamer met lig bad en 2e toilet. Voorzien van c.v. (gas). Incl. stoffering. Koopsom f 235.000, ROYALE MIDDENWONING met garage en vrije tuin. Bouwjaar 1973. Indeling: entree, toilet, Z-vormige woon- eetkamer (open haard/parket) met aangren zende open keuken (tot. opp. 46 m2); verdieping: 3 royale slaapkamers, ruime bad kamer met ligbad en 2e toilet, ruime zolder met vaste trap. Voorzien van c.v. (gas). Incl. vloerbedekking, zonwering en g Koopsom f 270.000, - In landelijke omgeving gelegen HOEKVILLA met garage en tuin. Tot. opp. 519 m2. Indeling: entree, toilet, grote L-vormige woonkamer (open haard) met aangrenzende moderne open keuken; verdieping: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar grote zolder. C.V. (gas). Gevr. koopsom f 330.000, Gemoderniseerde HALF-VRIJSTAANDE VILLA (bouwjaar 1935) met garage en vrije zonnige tuin. Indeling: entree, kelderkast, toilet, keuken, ruime L-vormige woonkamer met fraaie open haard; verdieping: 3 slaapkamers, douche met 2e toilet, zolder met vaste trap en kamer. Voorzien van c.v. (gas). Gevr. koopsom f 385.000, MAKELAARSKANTOOR Geitenkamp Pelsweg 11 Soest Tel.: 02155 -15360» bgg 10262 o* 17251 WegaTS Modieus panty-corselet zonder ritssluiting met naadloze cups. Kleur: poudre Maten: B en C cup 75-95 Prijs: f75,- SOESTERBERGSESTRAAT 51 SOEST Beukenlaan 66-68, tel. 21263 Dames - Heren- en Kindermode Soest-Zuid Vrijstaande woning Gelegen op 500 m2 grond en ideaal gesitueerd t.o.v. winkelstraat en bossen. Het pand is van binnen geheel gerestaureerd en is door zijn: - ruime woonkamer met rustieke schouw en balkenplafond - luxe eikenhouten keuken met o.a. electr. kookplaat en oven - 4 slaapkamers - fraai sanitair beneden en boven - grote, vrije, nog niet geheel aangelegde achtertuin met garage/atelier zeer begerenswaardig voor een gezin met 2 a 3 kinderen. Te koop in Soest: Helft van dubbel woonhuis, met schuur en tuin. De parterre van het pand bestaat uit een entree met toilet, een kamer ensuite en een keuken. De bovenverdieping bevat 3 slaapkamers en een doucheruimte. In ruil gevraagd in Soest of omgeving: Een huur-ééngezinswoning. Te bevragen bij: Assurantiën en onroerend goed Julianaluan 34 S«h>i Teler.: 02155- Ib4t»7 GARANTIE VOOR ZEKERHEID

Soester Courant | 1977 | | pagina 6