Met bijna 1000 deelnemers Paleis Soestdijk wandeltocht een sukses JcMevemtf H0F Schiedamse Jeneverstokerij De Dubbele Adelaar" komt met ambachtelijk 100% gestookte jonge jenever van de Gemeentehof li? BROUWER /T «PM JEANS I JACKS SHIRTS PULLS SKIRTS LOIS MUSKY XAVI'S WRANGLER BOBOS PIERROT MARTOMOD D'66 Soest neemt onafhankelijk deel aan de Gemeenteraadsverkiezingen 1978 Primeur voor Soest bij Slijterij-Wijnhandel Brouwer Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Bekendmaking Openbare bekendmaking Ook gemeente wil energie besparen Geen twee voetgangers oversteekplaatsen bij de Smitsweg Gemeente koopt grond aan de Wilhelminalaan Soester Courant van donderdag 25 augustus 1977 Foto Herman van Dam ,F*SS»SR--, r'M" Ifl/V i vk-• V. v Echte Schiedamse uit één der fraaiste en oudste distilleerketels die er te vinden is. Ketel 1 Zachte Jonge jenever wordt gemaakt volgens het oude ambachtelijke stookprocédé De zuiverste jenever. Uit de warmgestookte Ketel 1 van Jeneverstokerij "De Dubbele Adelaar", anno 1691 te Schiedam. Niet overal te koop. JENEVERSTOKERIJ "DE DUBBELE ADELAAR" SEDERT 1691 SCHIEDAM-HOLLAND. SLIJTERIJ - WIJNHANDEL Steenhoffstraat 64 - Soest - Tel. 12551 Boven alle verwachting was het aantal deelnemers aan de zaterdag gehouden 20e Paleis Soestdijktocht, georganiseerd door de christelijke wandelsportvereniging Olympia. Bijna duizend wandelaars kwamen naar Soest en liepen onder toch wel gunstige weersomstandigheden fraaie en afwisselende parkoersen van 6,12,18 of 25 kilometer. 's Morgens was het al een drukte van belang bij het Verenigingsgebouw van de Emmakerk aan de Regentesselaan. Vanaf half elf kon men starten en daarvan werd veelal door individuelen gebruik gemaakt. De tocht voerde de 980 deelnemers o.a. door het landgoed Pij nenburg, de Staatsbossen en de Konink lijke Domeinen, langs het kasteel Dra- kensteyn en Paleis Soestdijk en kreeg nog een internationaal karakter door de deelname van enkele buitenlanders, die hun vakantie in ons land doorbrengen, waaronder een Oostenrijker. Verder kwamen er wandelaars uit Amsterdam, Rijswijk, Laren, Woerden, Lunteren en Vlaardingen maar ook Soest was goed vertegenwoordigd. Voorafgegaan door de showband van de speeltuinverenigingOosterkwartier uit Baarn vertrokken 's middags om twee uur de wandelgroepen welke voor jury beoordeling in aanmerking wensten te komen. Langs de route stond een deskundige jury bestaande uit de heren X. Rosen- krantz, Hilversum; E. Hoek uit Buur- malsen en J. ten Pierick uit Harderwijk om de groepen te waarderen, waarbij o.a. werd gelet op het gedrag in het verkeer, het in de pas lopen, het tenue en de leiding. De jury had het niet gemak kelijk want er werd kwalitatief goed gewandeld. Ze kwam tot de volgende uitslagen: 6 km.: 1. de Rijnkanters, Wageningen, 614 punten; 2. Juliana, Utrecht, 591 pnt.; 3. Wandellust, Hagestein-Everdingen, 590 pnt.; 4. C.J.V.W., Wadenoyen, 588 pnt. en 5. Varik, te Varik, 583 pnt. 12 km.: 1. Dudok de Wit, Breukelen 636 pnt.; 2. CJVW, Wadenoyen, 635 pnt.; 3. Op Sterke Benen, Utrecht, 624 pnt.; 4. Varik te Varik, 621 pnt.; 5. 't Meugien. Meppel, 600 pnt. en 6. Jan van Schaffe- laar. Barneveld 598 pnt. 18km.: 1. Rijnkanters. Wageningen, 660 pnt.2. 't Meugien, Meppei 639 punten. Op de kleinste afstand liepen elf groe pen. De 12 kilometer werd door dertien groepen gevolgd, de 18 kilometer door vier en voor de 25 km. hadden geen groepen ingeschreven. Voor iedere vereniging was er een groepsprijs, terwijl de wandelaars hun medaille, met de afbeelding van het Kon. Paleis, met lint in ontvangst konden nemen. De heer Rosenkrantz reikte namens de jury de prijzen uit en maakte van de gelegenheid gebruik zijn dank uit te spreken aan de heren W. A. Suman en D. W. Brood, die met medewerking van de senioren, enkele junioren, ouders en overige medewerkers, voor een goede organisatie hadden gezorgd. Ook de leden van het Ned. Rode Kruis, afdeling Soest - Soesterberg, de showband Ooster kwartier en zijn mede-juryleden betrok hij in zijn dank. Uit de reakties, over de prachtige route's met veel natuurschoon, de nog in bloei staande heide en het nu al willen in schrijven voor de Winterserietochten bleek, dat Olympia op een grandioos geslaagde 4e Lustrumtocht kan terug zien. Zaterdag nemen de Olympianen deel aan de Prinses Marijketocht in Gelder- malsen. Vertrek vanaf het klubgebouw aan de Beetzlaan om 12.00 uur precies. OOK VOOR KINDEREN WIARDIBECKMANSTRAAT De Soester D'66-Ieden hebben zich n.a.v. een vraag van de PPR beraden over eventuele voortzetting van de kombina- tie „Progressief Soest" bij de Gemeente raadsverkiezingen in 1978. - Na uitvoerig overleg werd besloten onaf hankelijk deze verkiezingen in te gaan en derhalve de kombinatie met de PPR per 1-9-1978 niet meer voort te zetten. De ledenvergadering benadrukte, dat het niet uitkomen met een gemeenschap pelijke njot geeilszilio (nintii ais overleg over het programma, lijstverbinding (indien wettel ijk mogelijk) en t.z.t. ge meenschappelijk fraktieberaad dient uit te sluiten. Zij, die zich aangetrokken voelen tot het volgen van de Soester gemeentepo litiek in D'66-verband kunnen zich aan melden voor de nieuw op te richten ..werkgroep gemeentepolitiek" bij Jen ny Allard (tel. 16229) of bij Harry Jonker (tel. 13261). Olympia-wandelaartjes op de Beeke- rlnghstraat tijdens de zaterdag gehou den Paleis Soestdijktocht PIEDRO - BUNNIES RENATA KORREKTIESCHOENEN SPECIAAL SCHOENHANDEL Winkelpromenade Laanstraat 95 BAARN - Tel. 02154 -13387 Maandags gesloten 55 Bij de Schiedamse Jeneverstokerij De Dubbele Adelaar, ondergebracht in Distilleerderij J. A. J. Nolet, is het ambachtelijk stoken van jonge jenever in ere hersteld. Onder de naam KETEL 1 wordt een 100% gestookte „jonge" op de markt gebracht, die, gezien de capaciteit van de „oude" ketel en het langdurige proces, in beperkte hoeveelheden geleverd kan worden. Dit maakt Ketel 1 - niet alleen kwalitatief maar ook kwantitatief tot een exclusief produkt. Het is de enige jonge jenever tussen de ruim 250 verschillende merken, die niet wordt gemaakt door toevoeging van extracten. Het laat zich denken, dat de heer Brouwer van de gelijknamige wijnhandel in de Steehoffstraat 64 met de verkoop van dit product erg in zijn sas is, ondanks de beperkte mogelijkheden. van het allergrootste belang is. Daarbij tracht men in de stokerij het oude ambacht weer zoveel mogelijk te her stellen. Dit is echter alleen mogelijk wanneer men niet in grote hoeveelheden denkt. Een ketel met een inhoud van 3.277 liter kan maar twee keer per week worden gestookt, hetgeen betekent dat er per ketel per week slechts enige duizenden flessen kunnen worden ge vuld. Grote distilleerderijen, waar mil joenen liters per jaar gefabriceerd wor den, kunnen uiteraard heden ten dage niet meer 100% ambachtelijk jenever- stoken. De uit 1691 daterende Jeneverstokerij De Dubbele Adelaar is één van de weinige in Schiedam gevestigde distilleerderijen, die nog geheel onafhankelijk en zelf standig is. Het bedrijf is gevestigd in een eeuwenoud pand waarin drie authen tieke distilleerketels zijn opgesteld. Om tot die voortreffelijke jonge jenever te komen is één van de ketels in oude luister hersteld. Daarmee is het oude ambacht weer teruggekeerd. Kwaliteit boven kwantiteit Het bedrijf heeft een geheel eigen filoso fie, die er op neer komt dat de kwaliteit Onder de koperen helm Ketel 1 jonge jenever is echter wel voor 100% gestookt. Daartoe wordt de distil leerketel gevuld met verse jeneverbes sen en het pure bestnat van moutwijn. De zware koperen „helm", die op de ketel zit, wordt ook nu weer met vochtig roggemeel afgesmeerd, zoals dat ook vroeger gebeurde. Daarna wordt de ketel behoedzaam met ouderwetse vlamkolen verhit waardoor het klassieke stoken in werking treedt. Na verloop van tijd stroomt deze volledig gestookte Ke tel 1-jenever die daardoor een voortref felijk zachte smaak heeft gekregen, via een grote koelkuip in het donkere diepe grondvat. Daarmee is de echte jonge jenever weer terug. Excursie mogelijk Jeneverstokerij De Dubbele Adelaar heeft geconstateerd dat wij Nederlan ders weinig afweten van de bereiding van jenever. We gaan wél naar Frank rijk om wijngaarden te bezoeken om te zien hoe wijn wordt gemaakt en hoe het gehele proces verloopt. Wij nemen ook in Schotland met interesse kennis van de vervaardiging van whisky en wij zien tijdens onze vakantie ook hoe sherry ontstaat. Van onze typische vaderlandse drank, de jenever, kunnen we nauwelijks op de hoogte raken. Daarom heeft De Dubbele Adelaar besloten ook het stookproces aan belangstellenden te laten zien. Na telefonische afspraak is het mogelijk om - bij voorkeur in groepjes van zo'n tien mensen - de Jeneverstokerij te bezoe ken. Zij is daartoe in staat, omdat het bedrijf als één van de weinigen nog beschikt over echte authentieke distil leerketels. Geïnteresseerden kunnen alleen na af spraak een bezoek brengen aan „De Dubbele Adelaar". De Jeneverstokerij is ondergebracht in Distilleerderij J. A. J. Nolet, sedert 1691 van vader op zoon te Schiedam, Hoofd straat 8-14. Voorbereidingsbcsluit De burgemeester van Soest maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat door de .raad van de gemeente Soest bij zijn 'besluit van 18 augustus 1977, afdeling I, nummer 11038, bestemmings plannen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden, die op de bij dit besluit behorende kaart m£t' een grijze kleur zijn aangegeven en ais volgt kunnen worden omschreven: a. gronden ter weerszijden van de Soes- terengweg, voor zover gelegen tussen de Prins Bernhardlaan en de Verlengde Talmalaan; b. gronden, gelegen ten oosten van de spoorlijn Utrecht-Baarn, voor zover ge legen tussen een punt nabij de Grote Melmweg en het station Soest en omvat tende de gebieden nabij de Grote Melm weg, Lange Brinkweg, Kerkpad, Steen hoffstraat en Middelwijkstraat; c. een strook grond, gelegen ten noorden van de Korte Brinkweg; d. gronden, omvattende de bebouwde kom van Soesterberg; e. gronden ter weerszijden van de Al- bert Cuyplaan voor zover gelegen tus sen de Talmalaan en de Molenstraat; f. gronden ten zuiden van de Banning- straat te Soesterberg; gronden gelegen ten westen van de spobrlijn Utrecht-Baarn ter hoogte van het station Soest-Zuid en begrensd door de groengordel achter de achterper- ceelsgrenzen van de woningen aan de Parklaan tot de Nieuweweg en vanaf de Nieuweweg tot aan een lijn halverwege de Klein Engendaalweg tot de spoorlijn Utrecht-Baarn; h. gronden gelegen ten westen van de spoorlijn Utrecht-Baarn ter hoogte van het station Soest; i. gronden, benodigd ter uitvoering van het bestemmingsplan „Egghermonde n"; j. gronden gelegen ten zuiden van de Koningsweg; k. gronden, omvattende de huidige wijk ,Ons Belang" aan de Amersfoortse- straat. Tevens heeft de raad bepaald, dat: 1. het verboden is binnen de hiervoor bedoelde gebieden en gronden zonder of in afwijking van een schriftelijke ver gunning van burgemeester en wethou ders (aanlegvergunning) de volgende werken, geen bouwwerken zijnde of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uit zondering van normale onderhouds werkzaamheden: a. ontginnen, bodem verlagen of afgra ven, ophogen, egaliseren, scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van we gen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte verhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsge bouwen en woningen het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voor werpen, stoffen of produkten. alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort-, of bergplaatsen, behoudens voor zover één en ander noodzakelijk is voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van in werkingtreding van dit besluit en één en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de ge bouwen van één of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het opslaan van go- rede of onklare machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen. vliegvelden en landingsplaatsen, kam peer- of caravanterreinen, dagcam pings, lig- en speelstranden, lig- of speel weiden, zwemgelegenheden en bad- en speelvijvers e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzonde ring van erfscheidingen met en maxima le hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties, of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzondering van een voudige voorzieningen als een bank, af valbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband hou den met de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoe fening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoe ve van of verband houdende met de op richting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans, en li ving-vans voor zover deze niet als bouw werken zijn aan te merken, als ook ten ten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aan brengen of aanleggen van oeverbe schoeiingen, van kaden of van aanleg plaatsen voor boten; h. werken of werkzaamheden, welke wij ziging van de waterhuishouding of de waterstand beogen of tengevolge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van ver zorging, met dien verstande, dat geen aanlegvergunning is vereist met betrek king tot bossen en andere houtopstan den, welke deel uitmaken van bosbouw- ondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien verstande, dat geen aanlegvergun ning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voor zover betreffende de normale uitoefe ning van het op het tijdstip van inwer kingtreding van dit besluit bestaand bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos: k. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van inwerkingtreding van dit be sluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt. II. de hiervoor genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor, dan wel door de daar van, hetzij direct, hetzij indirect te ver wachten gevolgen enig terrein minder geschikt wordt voor de verwerkelijking van de daaraan bij het plan te geven be stemming. Het genoemde besluit met de daarbij be- horende tekening ligt met ingang van 29 augustus 1977 ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsont wikkeling (geopend op werkdagen van 09.00-12.00 uur) voor een ieder ter inzage. Soest, 24 augustus 1977 De burgemeester van Soest, Mr. J. M. Corver-van Haaf ten. Ter inzage legging „Ontwikkelingsplan" De burgemeester van de gemeente Soest maakt bekend dat het „Ontwikkelings plan Soest 1977", bij raadsbesluit van 3 juni 1977 aangenomen, omvattende de beleidsvoornemens voor de gemeente Soest (inclusief Soesterberg) in de eerst volgende jaren, met ingang van 29 augustus 1977, gedurende twee maanden ter inzage ligt: - ter gemeentesecretarie, afdeling alge- gemene zaken en stadsontwikkeling (ge opend iedere werkdag van 09.00 tot 12.00 uur); - in de openbare bibliotheek aan de Albert Cuyplaan 202 (geopepd iedere werkdag van 14.30 tot 17.30 uur en op maandag, woensdag en vrijdag van 18.30 tot 21.00 uur); - in de openbare bibliotheek van Soest- Zuid, Schoutenkampweg 4a (geopend op maandag, woensdag, donderdag en vrij dag van 14.00 tot 17.00 uur en op maan dag en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur); - in de openbare bibliotheek van Soester berg aan het Dorpsplein (geopend op maandag en vrijdag van 14.00 tot 20.00 uur en dinsdag en donderdag van 14.00 tot 17.00 uur); Tot 29 oktober a.s. kunnen schriftelijk reacties worden gezonden aan burge meester en wethouders van Soest. Deze reacties zullen bij een eerste her- ziening van het plan worden betrokken. Soest, 24 augustus 1977 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-van Haatten Onteigening (t.b.v. doortrekking Bre meentje) De burgemeester van Soest brengt ter kennis dat gedurende het tijdvak van 29 augustus 1977 tot en met 29 september 1977 ter gemeentesecretarie (afdeling I, op de werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage ligt, een uitgewerkt plan met bijbehorende bescheiden tot onteigening ten name van de gemeente Soest van twee, ter uitvoering van het bestem mingsplan „Landelijk Gebied", vastge- steld door de gemeenteraad bij besluit van 21 februari 1975, afdeling I, nummer 7538 en goedgekeurd door gedeputeerde staten van Utrecht bij besluit van 2 juni 1976, afdeling 5. nummer 922'75RO/923, doch wegens ingesteld beroep op de Kroon nog geen definitieve rechtskracht bezittend, door de gemeente benodigde grondpercelen, bestemd voor „verkeers- doeleinden", ten behoeve van de door trekking van het Bremeentje in de rich ting van de gemeente Baarn. Belanghebbenden kunnen tot uiterlijk veertien dagen na verloop van de boven genoemde termijn hun bezwaren schrif telijk aan het gemeentebestuur kenbaar maken. Soest, 24 augustus 1977 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-van Haaften De burgemeester van Soest maakt be kend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken op grond van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verle nen aan: 1. de gemeente Soest, p/a Steenhoff straat 2 te Soest, ten behoeve van het uitbreiden van een kleedgebouw op een terrein, gelegen aan de Eemweg, kada straal bekend gemeente Soest, sectie B, nummer 701; 2. de Stichting Wijkdienstencentrum Soesterveen, secretariaat: Lange Brink weg 79 te Soest, ten behoeve van het bouwen van een wijk (diensten) centrum op een terrein, gelegen aan de Willaert- straat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nummer 6818 ged. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 26 augustus 1977. eventuele bezwaren schriftelijk bij bur gemeester en wethouders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn tijdens de kantooruren (09.00-12.00) uur) ter gemeentesecretarie, afdeling I, ter inzage. Soest, 24 augustus 1977 De burgemeester voornoemd, Mr. J. M. Corver-van Haaften Onttrekking aan openbaar verkeer Burgemeester en wethouders van Soest brengen hiermede, zulks ter voldoening van het bepaalde in artikel 12, lid 2, van de Wegenwet, ter openbare kennis dat het besluit van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 20 juli 1977, afde ling 2, nummer 942 W.V./1583, tot goed keuring van het besluit van de raad dezer gemeente van 18 mei 1977, afdeling I, nummer 10735, tot onttrekking aan het openbaar verkeer van de Belvédère- weg, voor zover gelegen tussen Indus trieweg en Beckeringhstraat, en van een pad, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nummer 6724, gedurende veer tien dagen na heden ter gemeentesecre tarie ter inzage ligt. Van de beslissing van Gedeputeerde Staten staat voor iedere belanghebbende uiterlijk tot op de dertigste dag na d tekening van deze bekendmaking beroep open bij Hare Majesteit de Koningin. Het beroepschrift, dat moet worden richt aan Hare Majesteit de Koningin, behoort te worden ingediend bij de com missaris der Koningin in de provincie Utrecht te Utrecht. Soest. 24 augustus 1977 Burgemeester en wethouders van Soest, De burgemeester. Mr. J. M. Corver-van Haaften. 1 De secretaris, l.s„ J. L. van Dommelen. In opdracht van het college van burgemeester en wethouders gaan de directeur van het gasbedrijf en de directeur van gemeentewerken na of er wat besparingsmogelijk- heden op energiegebruik mogelijk zijn iri gebouwen van de gemeente. Hierbij zullen de eventueel daar voor te treffen voorzieningen beke ken worden. Bij de gemeentegebouwen horen ongetwijfeld het kantoor van ge meentewerken waar dikwijls tot zeer Iaat in de avond de verlichting volop brand en bijvoorbeeld ook de brandweerkazerne. Bij het onderzoek zullen de wo ningen van het gemeentelijk wo ningbedrijf betrokken worden en zal tevens bekeken worden of van subsidiemogelijkheden gebruik kan worden gemaakt. Met de ambtelijke verkeerscommissie zijn de leden van de commissie open bare werken het eens, dat het onverstan- dig zou zijn op de Nieuweweg, aan weerszijde van de Smitsweg een voet- gangersoversteekplaats aan te leggen. Eén, degene die er nu ligt is voldoende. Wel zal deze oversteekplaats iets rich ting Smitsweg, verlegd worden. Overigens wees de heer Stam (CDA) op de oversteekproblemen van de fietsers, zowel bij de Molenstraat als bij de Smitsweg. Men hoopt dat de moeilijk heden, zowel voor de voetgangers als de fietsers, aanzienlijk kleiner zullen wor den, als de doortrekking van de Dalweg gereed is. Wanneer het zover is, kon wet houder Hoekstra niet zeggen. Hij wacht op „Den Haag". Jan Visser (P.S.) vestigde de aandacht op de enorme afstand tussen de trottoirs van de Dalweg in het Smitsveen. Spe ciaal voor kinderen, dacht Visser, was er sprake van een gevaarlijke situatie en dan ter hoogte van De Akkeren en de Veenbesstraat. Er zal naar een goede oplossing gezocht worden. Ter afronding van het gemeentelijk bezit ter plaatse stellen burgemeester en wet houders de raad voor over te gaan tot aankoop van een stuk grond groot 1546 vierkante meter, achter de woning Wil helminalaan 4. Het huis is reeds in het bezit van de ge meente, maar de eigenaar verkocht in dertijd deze grond niet, omdat hij er an dere plannen mee had. Die plannen kunnen niet uitgevoerd wor den in verband met gewijzigde plano logische inzichten. De grond wordt voor 98.000 gulden opgeleverd vrij van huur en gebruiksrechten. Overeengekomen is ook dat de gemeente bij de eigendoms overdracht ook het voorste stuk met de daarop staande opstal in gebruik kan nemen.

Soester Courant | 1977 | | pagina 7