foto van uw dia? abnO Hoe wilt u wegwezen deze winter? MIGb/ Sneeuw? martin nefkens VAN OOSTEN fotografie De nieuwe VW-Passat: mooier en op tien punten functioneler AUTOBEDRIJFTEVAKO B.V. Lovable* %vêï> nagaan boe sféü 'tgordijngebetiren is bijWooncentrumfWiddelman irai Uw Kolibri fötohandelaar verzorgt het graag voor u! Kolibri VW-Passat. Royaal en elegant Gun jezelf eenLovable. Shingles Dakbedekkingsbedrijf Cor van Reijn. kleurenfoto's U zegt het maar bij de ABN. vakantiereizen Courantenreklame is niet te vervangen! 1. Dashboard 2. Achterdeur 4. Geluiddemping 5. Vering 6. Koplampen 3. Spoiler 7. Wielen 8. Bumpers 9. Richtingaanwijzers 10. Veiligheidsgordels Ga 'm direct bekijken en testen! Tensen Reis winkel Soester Courant van donderdag 8 september 1977 Deze foto's worden afgedrukt op Kodak papier Leusden Centrum Albast f 225.000, k.k. Eurowoning met c.v. gas, schuur met af- zuiger, voortuin en goed verzorgde achter tuin met vijvertje. Ind.: entree, hall met toilet en fonteintje, plavuizen vloer, kast, ingebouwde kapstok, woonkamer ca. 45 m2, luxe open keuken met afzuigkap, el. fornuis, afwasmachine, koelkast met aparte diepvriesruimte, open hardhouten trap naar 1e etage met 3 slaap kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel, aansluiting voor was machine, op overloop garderobehal. Perfekte staat van onderhoud. Aanvaar ding november 1977. Koopsom inkl. alle vloerbedekking, rails, luxaflex, zonnescherm, alle gordijnen. Bezichtiging na afspraak met ons kantoor: makelaardij in onroerende goederen b.v. utrechtse weg 102 amersfoort tel.033-18641 Voor de grootste sortering shingles naar: Wij geven u goede voorlichting over de véle voordelen van shingles, zowel voor nieuwbouw als voor vernieuwing oude daken. Heuvel weg 7 Soest 02155-20076 Doe meer met die kostbare herinneringen: laat van uw mooiste dia's eens een foto maken. Dat is heus niet zo duur als u misschien denkt. Wist u trouwens dat u van uw dia's ook makkelijk duplikaat-dia's kunt laten maken, zonder grote kosten? Handig en leuk om weg te geven! Uiteraard kunt u bij uw Kolibri fotohandelaar terecht voor al uw fotowerk. Bovendien adviseert hij u deskundig. En... hij kan u alles vertellen over de sterke staaltjes van Kolibri: perfekte kopieën en kleur- afdrukken van uw dia's, Kolibri Plus-Printafdrukken van mini-negatieven, haar scherpe foto's van uw foto en echte posters van uw eigen opnamen! OUDE UTRECHTSEWEG 36 - SOEST - TEL. 13109 Hotel? Huisje? Boot? Auto? Trein? Vliegtuig? U zegt het maar bij de ABN- kantoren met het reizenvignet. Deskundige adviseurs hebben een selectie voor u klaarliggen uit de programma's van Holland International, BBI, Europa Express, Fred. Olsen Lines en andere goede organisaties. Het is goed boeken bij de ABN,want u regelt er meteen al uw andere vakantiezaken zoals vreemd geld, reischeques en verzekeringen. Coupon Wegwezen in de winter? Daar wil ik meer van weten. Ik kruis mijn voorkeur aan: Zon Sneeuw Kort Lang DVer Cruise Ik reis vermoedelijk per Naam: Adres: Plaats: Telefoon: Heeft u een ABN-rekening? ja/neen. Zo ja, bij ABN-kantoor: In ongefrankeerde envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. O.D. 50, Antwoordnummer 1555,1000 PA Amsterdam. Soest: Van Weedestraat 5, telefoon (02155) 10204 - Soesterbergsestraat 43. telefoon (02155) 14249 Wiardi Beckmanstraat 481telefoon (02155) 17754 Van Weedestraat 5a-b-8 Soestdijk Smitshof 10-14 De nieuwe VW^assat is mooier geworden: vlakke motorkap en kleinere, platte grille. Maar ook functioneler, en wel op deze 10 punten: Het dashboard van de nieuwe VW-Passat is nu nóg logischer en veiliger. Bovendien zijn er meer functies standaard verlicht. En zelfs het stuurwiel is „handzamer" geworden. De bagageruimte is beter toegankelijk geworden doordat de achterdeur nu tot op de bumper opent. Bovendien heeft deze een grotere openingshoek plüs een sierlijst gekregen. In de carrosserie werd uitgebreid gebruik gemaakt van geluiddempende materialen. Verscheidene ge wichtsverhoudingen werden zodanig herzien, dat sto rende trillingen voortaan uitblijven. De vering von de nieuwe VW-Possot werd vóór wat stugger en achter wat soepeler, waardoor een betere wegligging, groter rijcomfort en minder overhellen in de bochten werd bereikt. Behalve bij de GL-uitvoering zijn de koplampen van de nieuwe VW-Passats rechthoekig uitgevoerd. Betere lichtspreiding en moderner! Bij de nieuwe VW-Passat zijn spoiler en koelluchtdoor- laat een nieuwe eenheid geworden. Resultaat: nóg betere aero-dynamiek en koeling. nieuwe VW-Passat geleverd. Betere wegligging. Robuus ter aanzien. De nieuwe bumpers zijn nu ook om de carrosserie- hoeken doorgetrokken. De kunststofbeschermlaag en zelfherstellende ribbenstructuur vormen een extra ga rantie tegen parkeerschade. Bij de nieuwe VW-Passat lopen nu óók de frontknipper lichten „de hoek om" (evenals de achter-dignoteurs). Bij de nieuwe VW-Passat zijn de automatische drie puntsgordels aan de stoelrail bevestigd. Gemakkelijker bediening! De bredere 5-J velgen met passende staalgordel radiaalbanden worden voortaan standaard op iedere SOEST: SOESTERBERGSESTRAAT 2, TELEFOON (02155) 19064 (verkoop) VW-Passat v.o. f 15.552,-. Ind. B.T.W. Af Leusden. Vrijblijvend. Wijzigingen voorbehouden. Het hart wijst u de weg Springtime 40 200 Cup A, B Makelaarskantoor in onroerende goederen. Vredehofstraat 7, Soest. Tel. 02155 - 1 77 74* na 19.00 uur 1 21 09 Voor Uw wintersportreizen en reizen naar de zon Birkstraat95 - Tel. 12319 Vraag de folders, gratis toezending. Voor een nieuw gordijn doet u er verstandig aan even bij Wooncentrum Middelman langs te gaan. U treft er meer dan 100 verschillende stoffen aan. Van befaamde merken, als Ploeg, Gardisette, Velours Doree, enz. Gordijnen van uitzonderlijke kwaliteit in de nieuwste dessins. (Jw favoriete gordijn knippen wij precies op maat en patroon, zodat u 't direkt kunt meenemen. Maar ook zijn er kamerhoge gordijnen zonder naden. Maat nemen doen wij gratis. Tevens zijn alle benodigde railsen of roeden leverbaar. Deze zijn er in tal van uitvoeringen, o.a. nostalgische houten roeden met ringen. Zonweringen te kust en te keur Ook wat zonweringen betreft zal Wooncentrum Middelman u beslist niet koud laten. Volop mogelijkheden! Horizontale jaloezieën - o.a. Luxaflex - in diverse kleuren, vertikale uitvoeringen met stoflamellen, oprolbare horren, buiten-zonneschermen, rolgordijn en ga zo maar door. Uiteraard krijgt u ook hier de zinnigste adviezen. En natuurlijk ook al 't andere woningtextiel Bij Wooncentrum Middelman slaagt u ook uitstekend voor alle andere woning textielartikelen. Zoals kleurrijk kwaliteits- tapijt, sierkussens, tafelkleden, deur- en badmatten, slaapkamerkleedjes, toilet- matten, spreien, dekbedden, hoezen, etc. Sukses verzekerd! Wooncentrum Middelman|ligt direct aan de grote weg van Soest naar Amersfoort, van Lenneplaan 73 te Soest Tel. 02155-11004. Elke vrijdag koopavond. P.S. Parkeren gaat volop en gratis. Er is koffie, fris en een kinderspeelplaats. i

Soester Courant | 1977 | | pagina 8