MUdmOr Eigentijds wonen funktioneel in praktijk gebracht De gelukkige Winkelkringklant van deze week Nieuwe ontwikkeling in de amusements- elektronika T2T)Q Interlübke bij Artihome aan de Burg. Grothestraat Hondje weg? Hondje terug! Honderd aulden in de Van Weedestraat financieringen hypotheken assurantiën JAAR Helemaal te gek die meisjeskleren Hedenavond ledenvergadering van het Nut-Soest yy onderdelen accessoires origineel van CITROËN* da's zeker! w. KUYER Bij Audio gezien: Thuis, op Uw T. V. toestel, spelen tegen Uw eigen computer! Circus Renz volgens jaar in Soest Kerkmuziek Utrechtse Domkerk van der lans helpt vérder dan u denkt veenbesstraat462, soest, Kollekte kankerbestrijding \\^waar kleren kiezen kinderwerk is JJ Soos ter Courant van donderdag 29 september 1977 (dus gewoon weer ouderwets) Alle frontkanten worden gedurende twee bewerkingsfases met hoogwaardig polyester en antistatische, lichtbesten- dige lak behandeld. Alleen al 60 medewerkers slijpen iedere laklaag met de hand na. Individuele samenstelling Het Interlübke-programma is zó uitvpe- rig en er zijn zóveel kombina'tie-moge- lijkheden, dat elke bestelling individueel moet worden behandeld. Dat klinkt on gelooflijk in deze tijd van massa-pro- duktie. Maar toch is dat precies wat bij Interlübke gebeurt: er is geen enkel meubel voorradig en pas na het bestu deren van Uw order wordt alles samen gesteld zoals U het wenst en besteld hebt. Kontroleren, kontroleren Alles precies op tijd is een andere eis bij Interlübke. En dat dat nimmer ten koste van de kwaliteit gaat. mag blijken uit de vele kontroles die er tijdens en na iedere bewerking plaatsvinden. Fouten worden daarbij letterlijk met een loep gezocht. Zestien specialisten doen niets anders dan kontroleren, kontroleren, kontrole ren Onderscheiding Dan is er tenslotte de eindkontrole. Pas daar wordt beslist of een onderdeel het merk Interlübke mag dragen. Geen won der dat dat merk als een onderscheiding wordt aangebracht. Want alleen onder delen die aan alle eisen voldoen, die alle minitieuze kontroles hebben doorstaat;, mogen Interlübke heten. Of het nu een kompleet slaapkamer-ameublement is of een eenvoudige kastplank: voor alles geldt dezelfde norm: kwaliteit en Inter lübke is één. Uitzonderlijk programma Het is in dit kort bestek onmogelijk, het gehele programma van Interlübke ook maar te noemen. Een losse greep dus. Medium: dit programma is nu al haast legendarisch. Een meubelprogramma voor alle woonkamers, dat voldoende ruimte laat voor verwezenlijking van in dividuele woon-ideeèn. Afzonderlijke kast-elementen kunnen eindeloos aan elkaar worden gebouwd. Omgeving 121: voor de slaapkamer om in te wonen. Alle kastjes, boekenber- gingen en wandelementen zijn 121 cm. hoog, waardoor de wanden optisch vrij blijven. Dit voorbeeld en honderden andere kan men U bij Arti-Home tonen aan de hand van de Interlübke-informatie. De variatie in uitvoering, gevoegd bij de tijdloze stijlvolle vormgeving van de verschillende ontwerpen, maken Inter lübke toepasbaar In vrijwel, elk inte rieur. De universele vormgeving en de gemakkelijke aansluitmogelijkheden bij elke woon-sfeer zorgen ervoor dat inter lübke altijd zijn plaats vindt - zowel in de extreem-moderne als in de stijl- vol-klassieke omgeving. Exclusiviteit Onnodig te vermelden dat Interlübke slechts bij geselekteerde dealers in ons land verkrijgbaar is. Artihome aan de Burg.Grothestraat IA is er één van. Maar de exclusiviteit van dit wereld merk en het ongekende kwaliteits niveau zijn bij die interieur-verzorging zaken dan ook in de beste handen. Voor Interlübke geldt nu eenmaal: elk onderdeel moet vanaf de fabriek tot aan de klant optimaal worden begeleid. Slechts het allerbeste is goed genoeg. Overtuig U zelf als U iets ziet waar Interlübke op staat. Bij Artihome in Soest heeft U daar ruimschoots de gelegenheid toe. terwijl adviseurs U op een prettige wijze bege leiden. de nieuwe meubelgeneratie llllviH J. Jévï opent de weg tot mobiel wonen Burg. Grothestr. IA Soest Artihome Al ruim 14 jaar is Interlübke een begrip voor „eeuwig moderne" meubelen van uitzonderlijke kwaliteit. Interlübke is een Duits merk dat in die 14 jaar wereldberoemd is geworden. Het uitgangspunt van Interlübke lijkt simpeleerst behoefte en bruikbaarheid j, onderzoeken en deze funktionele proble- u men technisch verwezenlijken. Daarna denken aan vorm en design. Door dat uitgangspunt vóór ieder ont werp strak te volgen is een kollektie meubelen ontstaan die altijd modern zal zijn, terwijl de lijn toch haast „klassiek" mag worden genoemd. Voorbeelden hiervan vindt U bij Artihome aan de Burg.Grothestraat IA. Kwaliteit Naast techniek, funktie en design is de kwaliteit van Interlübke haast spreek woordelijk. Ook hier een simpele eis: het beste materiaal optimaal bewerken. Edelhoutfineer bijvoorbeeld wordt eerst grondig doorgelicht, bekeken en waar nodig met de hand bijgewerkt. De fineersamenstelling wordt voor ieder front afzonderlijk met de hand uitge zocht, zodat hout-tekening en kleur pre cies overeenstemmen. Lak is bij Interlübke niet zomaar lak. Hedenavond, donderdag 29 september, vergadert het Nut-Soest om 19.45 uur in de „Open Hof". Die avond zal .'evens een bestuurswisseling plaatsvinden. Dit jaar treden de volgende bestuursle den af: mevrouw M. Muurling-Voort huis; mevrouw M. Delmaar-v.d. Meer en de heer P. M. Blinkers. Het bestuur stelt voor als nieuwe bestuursleden te benoemen; mevrouw M. v.d. Have-Voor- neveld; mevrouw J. M. v.d. Poll en de heer K. H. Tolsma. Als nieuwe voorzitter wordt voorgesteld mevrouw M. K. Nieuwaal-Ruitenbeek, die reeds deel uit maakte van het vorige bestuur. Na deze algemene ledenvergadering spreekt om pl.m. 20.30 uur de heer C. Icke, cineast en maker van poppenfilms, zoals „Loeki de Leeuw". Hij zal het onder andere hebben over het maken van deze films, waarbij hij voorbeelden zal vertonen. Verdere programma punten zullen nog nader bekend worden gemaakt. UW CITROEN -agent: automobielbedrijf Korte Brinkweg 36 - Soest Tel. 02155-162 15. Gewoon lekker rondneuzen voor toffe kleren en het zit je altijd als gegoten. Rokken en jurkjes, preeics de laatste mode in sportieve en folklore trends. Of een superceht bontjack of bijvoorbeeld jeans met strakke pijpen. En kijk. met felle kousen erover en nog eens ruige laarzen is het gewoon te maf. Ongelooflijk, dat heeft Mikimo allemaal voor jou En daarnaast ook nog eens alles watje erbij wenst, zoals riemen, kniekousen, sjaals, mutsen en ga maar door. Kiezen bij Mikimo is hartstikke fijn. Tot ziens dus. BABY EN KINDERKLEDING Siersmeedwerk voor de tuin. Wij hebben een uitgebreide kollektie tuinhekken en at'schei- dingshekken in onze expositietuin. Van strak modern tot sierlijk bewerkt. Met de hand gemaakt van kwalitatief hoogwaardig stalen profielen, eventueel volblad verzinkt. In standaardmaten en op maat lever baar. Komt u eens kijken naar onze permanente expositietuin, of vraag onze folder aan bij liet Sierhek. De Meer». Zandweg S2. lel. 03406-2563. O/ieningslijdemaandag tol en met irijdag ran 9.00 tol 17.00 uur. zaterdag ra» 10.00 tot 16.00 uur. Stichting AMIVEDI Soest is te bereiken onder telefoonnummer (021551-10667. Men wordt verzocht om in voorkomende gevallen van vermissing of vondst van huisdieren kontakt op te nemen met bovenstaand telefoonnummer. Tevens is het raadzaam het Dierentehuis, Klein Engendaalweg, telefoonnummer 13583, en de plaatselijke politie (Politie Soest telefoon: 19444) op de hoogte te stellen van vermissing of vondst van een huis dier. Houdt U een gevonden dier zelf in bewaring en meldt zich iemand als de eigenaar, vergewist U zich dan van de identiteit van die persoon, bijv. door inzage te vragen in rijbewijs of pas. Noteert U het adres! En meldt U dit bij het Dierentehuis en/of AMIVEDI. Dit in het belang van de dieren. Geeft U ook even bericht als Uw vermiste huisdier weer terecht is? VERMIST: 23-9. Kater sealpoint, gecastr. vrij dón- ker-kleurig. Pierrot, Breeland 73, Hoog land, tel. 03493-2161. Sinds eind aug. Bastaard Labrador, teef, zwart, vlooienband om. Le Maire, 's-Gravenlandseweg 69, Hilversum, tel. 035-11218. 22-9. Poes. zwart met witte vlek onder de kin, 3 mnd. oud. Witteboom, Valeriaan straat 122, Soest, tel. 02155-18431. Deze week is het de voorzitter van de U inkelkring Van Weedestraat, de heer II. Nota, van Brilcentruni, die de gelukkige Winkelkringklant de waardebonnen met een gezamenlijke waarde van honderd gulden zal uitreiken. Indien U zichzelf herkent op deze foto, bent U de gelukkige winnaar van vier waardebonnen van 25,- elk. Kom met deze Soester Courant naar ons kantoor van de Soester Courant, Van Weedestraat 29. Indien er geen twijfel bestaat omtrent de overeenkomst tussen u en de foto, ontvangt u de foto als een waardevol document. De winkelier voor wiens winkel u werd gefotografeerd zal u direct bij het inleveren van de foto de vier waardebonnen ter hand stellen. U kunt ze direct of later besteden. SABA VIDEOPLAY Het nieuwe amusement voor de gehele familie. Wij, mensen van de 20e eeuw, zijn niet zo gauw meer met stomheid geslagen. Wij ondergaan een technische ontwikkeling, die zo snel gaat, dat wij nauwelijks tijd hebben om ons te verbazen. Toch kunnen wijnvat het door de fa. Audio te Soest op de markt gebrachte Saba-videoplay-systeem betreft, gerust spreken van een wereldsen satie. De Saba videoplay is een beeldschermspelsysteem van programmeerbare spelen en leerprogramma's, gestuurd door een „mikro-processor". Het aantal toepassingsmogelijkheden van dit videoplay-systeem zijn enorm: edu- katief, kreatief en voor ontspanning. De Saba Videoplay (systeem Fairchild) is een heel nieuwe ontwikkeling voor ak- tief tv-kijken en bèstaat uit een afspeel- apparaat dat aan elk t.v. toestel is aan te sluiten. Dit afspeelapparaat is de t.v. spelencomputer die geprogrammeerd wordt door Videocart-cassettes. De Videocart-cassettes zijn los verkrijg baar en bieden kreatieve en leerpro gramma's en een menigte amusements- en intelligentiespelen. Iedere Videocart-cassette bevat tot 4 nieuwe interessante spelen en/of leer programma's. Het hele systeem wordt bestuurd door een mikroprocessor, een technische ontwikkeling, die spoedig de totale techniek zal veranderen. Saba is de eerste europese fabrikant die deze revolutionaire techniek voor de sector t.v. toepast. Het Saba Videoplay-systeem heeft t.o.v. de reeds bestaande t.v.-spelen een enorm groot voordeel: Het is niet be perkt tot è'en aantal ingebouwde spelen, maar kan voortdurend worden aange vuld'met nieuwe spelen en program ma's. Steeds nieuwe cassettes komen uit zodat men binnen korte tijd de beschik king kan hebben over een groot aantal amusements- en leerprogramma's en kreativiteits-spelen. Bij de Fa. Audio zijn thans de volgende Videocart-casset tes reeds leverbaar: Boter, kaas en ei eren spelen tegen de computer, kleidui ven schieten, kreatief lekenspel, U schil dert Uw eigen kunstwerk in kleuren op Uw televisiescherm, Videoscope, de computer schildert automatisch allerlei fantastische kleurige beelden op Uw scherm, die U tevens weer als basis voor Uw eigen kunstwerk kunt aanwen den. Woesteinvos, een behendigheids spel voor twee spelers, Eén en twintigen (Black Jack) tegen de computer of met twee spelers, voor mensen die van gok ken houden, Strijd in de ruimte, met ruimteschepen op avontuur, vliegtuig luchtgevechten en tankslagen tegen de computer of tegen een medespeler. Spe len als tennis en voetbal zijn standaard ingebouwd. Binnenkort worden nieuwe cassettes verwacht met Baccarat, wis- kunde-quiz, video-orgel en zeeslag. Met recht kan de Fa. Audio spreken van een unieke gebeurtenis op het gebied van de amusementselektronika. De fa. Audio, radio-televisie vakhandelaar, is alleen vertegenwoordiger voor de Saba-video- play in Soest en omgeving, en is alhier gevestigd aan de Kerkstraat 3 naast de Oude Kerk). De kollekte voor de kankerbestrijding van het Koningin Wilhelmina Fonds heeft in de gemeente Soest een bedrag opgebracht van 31.730,-. Dit is ruim 5.200,- meer dan de kollekte van 1976 opgebracht. Hartelijk dank brengt men aan allen die aan dit mooie resultaal hebben meegewerkt. Het circus Renz krijgt toestemming om drie dagen op te treden in de gemeente Soest. Het circus komt op 24 maart volgend jaar in Soesterberg en op 25 en 26 maart in Soest. Zaterdag 1 oktober a.s. om 3.30 uur is ei weer muziek in de Dom. Er zullen dan worden uitgevoerd koor- en orkestwer ken van F. Mendelssohn - Bartholdy. Uitvoerenden zijn het koor en orkest van de Domcantorij o.l.v. Maarten Kooy. De toegang is vrij. tel.02155-16267 winkelcentrum 'HARTJE-ZUID' Antro: ook voor de woon-slaapkamer. Standaard hoogte-eenheid 90 cm., waar door de kamer niet „vol" lijkt, terwijl de nadruk op de horizontale lijn een bij zondere charme geeft. „Zwevende deur": een unieke vinding van Interlübke. Toegepast in kasten die bij uitstek geschikt zijn voor de slaap kamer. Vederlicht en super-soepel glijden de deuren, zonder plaats in te nemen. Alternum: het universele kastensy steem voor de woonkamer. Opvallen ontwerp-kenmerk: het twee ling-scharnier en het zichtbare draag- profiel. Het Interlübke-programma is ruim vol doende om dikke catalogi te vullen. Enkele zijn gratis bij de Interlübke- adviseur verkrijgbaar. Naast deze uitzonderlijke kollektie heeft Interlübke een uitgebreide reeks stoffen samengesteld die vrijwel steeds uit voor raad leverbaar is. De kleuren zijn geraf fineerd afgestemd op de meubelpro gramma's. Onnodig te zeggen dat aan deze stoffen-kollektie dezelfde hoge In- terlübke-eisen worden gesteld. I itbrciding Bleven de kwaliteits-eisen door de jaren heen ongewijzigd, het Interlübke-pro gramma zelf is in de loop van de tijd wel uitgebreid. De beroemde „slijplak- laag" wit-grijs werd aangevuld met donkerbruin en het uiterst geraffineer de. zeer fraai ogende China-rood. Daarnaast is het programma ook in be paalde houtsoorten leverbaar. KERKSTRAAT 7 SOEST. TEL 02155-16286 Door de drukte van de modeshow hadden wij weinig tijd, maar vanaf morgen is de spreuk: Goede maatjes bij en met René GEVONDEN: 20-9. Bast. Labrador, teef, gladharig, zwart, mager, heeft vlooienband om. Gevonden te Baarn. Is in Amersfoorts Dierentehuis, tel. 033-16665. 22-9. Poes, zwart met paarse halsband om, jaar oud. Vinder: Rademaker, Industrieweg 4, Soest, tel. 02155-15658. 23-9. Schildpad poes. plm. 5 mnd. oud, gevonden bij Dalco. Dierentehuis Soest, tel. 02155-13583. 20-9. Kater, zwart. Gevonden op Dorre- steinweg. Dierentehuis Soest, tel. 02155- 13583. 17-9. Bast. Poedel, reu, lichtbruin, pas getrimd, krulstraat. Gevonden te Soes- terduinen. Dierentehuis Soest, tel. 02155- 13583. 26-9. Op de Nieuweweg ter hoogte van winkel Stronk loopt een zwarte kat rond met iets wit, vermoedelijk aangereden. Laat zich niet vangen. 21-9. Cyperse kater, grijs, half jaar oud, bruine ogen. Dr. Schieveen, Prof. Lo- rentzlaan 70, Soesterberg. tel. 03463-2467.

Soester Courant | 1977 | | pagina 3