Kinderzegels zijn „veilige" zegels W) Oostenrijk Kinderwagen met riant uitzicht Soester Gemeenschap Gebr. van de Pouw Kraan H/assëEëHk Politie door arrestant uitgescholden en bespuwd Stortplaats grof vuil op. zaterdag na 14.00 uur dicht Open Dag Kompost- en Rioolwaterzuiveringsbedrijf Bustochten bejaarden naar Papendal Modelvliegers trokken aan de bel bij de VVD Commissie heeft geen bezwaar tegen krediet voor beregeningsinstallatie Woensdag 5 oktober: nationale „besteldag"! FOTO-KOPIEËN 7 ct. KORTING (iïïSh Reisbureau Gerth Overspannen vrouw trapt ruit van politiebureau in Bezoekuren Ziekenhuizen 5Wet blijdschap geven wij kennis. Drukkerij Smit Van Weedestraat 29 Telefoon 14152 W. W. DEELEN b.v. I SUISSES c DEMONSTRATIES l dus: op onze MERKBENZINE wintersportland bij uitstek Omdat zij vond, dat de deur niet snel genoeg voor haar werd opengedaan, trapte de 21-jarige mevrouw W. F. L.-W. uit Bussum de grote ruit van de voordeur van het politiebureau in. De ruit werd voorlopig vervangen door hardboard, waarop de politie schreef „Vriendelijk welkom". Ook in het politiebureau waar hij heen gebracht werd, bleef hij balorig. Hij werd daarom, nadat een bloedproef was genomen opgesloten in afwachting van de komst van de koninklijke marechaus see van de brigade Soesterberg. Ook de echtgenote van L. was zeer recalcitrant. Zij'schold de politie-agen- ten eveneens uit. Later verliet zij het politiebureau om in de telefooncel bij het postkantoor de vliegbasis.te bellen. Toen zij bij het bureau terugkwam en aanbel de werd de deur niet vlug genoeg naar haar zin opengedaan en daarom trapte zij de ruit maar in. Zowel de vrouw, die overspannen was, als de man, werden overgegeven aan de marechaussee. Oorzaag van de reactie van mevrouw L. was hét feit, dat de politie in de nacht van zaterdag op zondag om tien voor drie haar man, de 20-jarige Amerikaan se militair H. P. L., had aangehouden. Hij was met zijn personenauto met grote snelheid door het rode verkeerslicht op de kruising Ossendamweg-Oude Utrechtseweg en Ossendamweg-Soes- terbergsestraat gereden. Surveillerende politie constateerde bovendien, dat L. slingerend reed. Hij werd aangehouden, waarbij bleek dat hij gedronken had. De aanhouding ging overigens niet zon der moeilijkheden gepaard, omdat L. tegenstribbelde. Daarbij schold hij de politie-agenten uit en spuwde naar hen. Met Ingang van zaterdag 1 oktober a.s. gaan de beide-gemeentelijke grof-vuil stort plaatsen aan de Schans te Soest (achter het gasbedrijf) en aan de Ant. van Leeuwen hoeklaan te Soesterberg om twee uur dicht. Dat betekent dus dat men in het vervolg zaterdags na 14.00 uur géén grof vuil (tuinafval e.d.) naar de beide container plaatsen kan brengen. Het kwam de laatste tijd vrij vaak voor dat mensen uit omliggende gemeenten. waar de stortplaatsen op zaterdagmiddag gesloten zijn. hun tuin- en ander afval naar de stortplaatsen in Soest en Soester berg brachten waardoor deze ruim voor sluitingstijd vol waren. Op het Kompost- en Rioolwaterzuive ringsbedrijf Soest/Baarn aan de Maat- weg (zijweg van de Stadhouderslaan) in Soest wordt zaterdag 1 oktober weer, een Open Dag gehouden. Vanaf 10.00 uur tot 15.00 uur kan men zien hoe het huisvuil wordt verwerkt tot kompost en noe het vuile rioolwater weer schoon Eem-water wordt. Tevens kan men op het Kompostbedrijf die dag een zak (40 liter) kompost kopen tegen een sterk gereduceerde prijs. Op 25 en 26 oktober a.s. organiseert Rekreatiesport, het samenwerkingsver band tussen de Landelijke Dienst Spel en Rekreatiesport en de Spaarbank voor de Stad Amsterdam, bustochten voor 65- plussers naar het lommerrijke Papendal nabij Arnhem. Onder deskundige leiding zullen op het 40 ha grote Papendal wandel- en oriëntatie- tochten worden georganiseerd. Ook staan er aangepaste spelen en spelletjes van vroeger op het programma. De bussen vertrekken vanuit Hoorn, Zaanstad, Amsterdam en Utrecht, 's morgens om ca. 9.00 uur-en zullen weer rond 17.00 uur terug zijn. Deelname is gratis d.w.z. zowel de bustocht als koffie, lunch en thee. Aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnenkomst. Zowel schrif telijke als telefonische inschrijvingen kunnen worden gericht aan „Rekreatie sport", Singel 548, Amsterdam, tel. 020 - 5205.404. Tijdens het open huis van de WD in bet Dorpshuis, stond de Soesterbergse problematiek' centraal. Als een van de eerste onderwerpen kwam de beperking van de vliegmogelijkheden van de Stichting Jeugdwerk aan de orde. „Deze mensen worden benadeeld in het uitoefenen van hun hobby", aldus de heer J. Veenendaal, „omdat de toegang tot de Leusderheide hen is ontzegd. Dit is een nare nasleep van de onverkwikkelijke affaire, die de afsluiting van de Leusderheide voor recreatie nu eenmaal is geweest", zo stelde hij. Bovendien voegde hij er aan toe, dat de Soesterbergse bevolking opgescheept zit met het werk van slechts één man. „Inmiddels heeft de vereniging „De Vrije Vogels" wel toestemming gekregen om met motorvliegtuigjes op de Leusderhei te vliegen", zo stelde hij, „terwijl dit door de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart eigenlijk verboden is in verband met het brandgevaar. Het is toch eigenlijk te gek, dat het werk van maanden van de leden van de afdeling modelvliegen van de Stichting door een stoppelveld teniet gedaan wordt" aldus Veenendaal. Wethouder van sportzaken drs G. Plomp, antwoordde hierop, dat De Vrije Vogels rechtstreeks in kontakt getreden waren met het ministerie van defensie en dat hij de Stichting Jeugdwerk aan raadde ditzelfde te doen. Hij voegde hier de vraag aan toe of één van de aanwezi gen nog suggesties had, daar men binnen het college bereid is de Stichting Jeugd werk te helpen een terrein te krijgen voor de uitoefening van modelvliegsport Ui de aanwezigen kwam de suggestie kontakt op te nemen met de eerstaan wezend ingenieur van het ministerie van defensie in Amersfoort en het zoeken van kontakt met de juridische afdeling van de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart, waar de afdeling modelvliegtuigbouw van de Stichting Jeugdwerk sinds kort ingeschreven staat onder de naam „Otto Lillenthal". Beide suggesties werden door de heer Plomp overgenomen. „Samen kunnen we een vuist maken", zo stelde hij. ZONNEGLOREN, telefoon 19144. 3e klasse dagelijks 13.15-14.00 en 19.00-19.45 uur. 2e klasse A: dagelijks 13.15-14.30 en 19.00-19.45 uur. 2e klasse B: dagelijks 13.15-14.00 en 19.00-20.15 uur. Ie klasse 13.15-14.45 en 19:00-20.30 uur. Kraamafdeling: als boven. Ie klasse echter 's morgens van 10.00-11.00 uur. Kinderafdeling: 14.30-15.15 uur 18.30-19.00 uur, alleen voor ouders. ZIEKENHUIS BAARN Telefoon (02154 7141-5831 Alle klassen dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.15 uur. Kraamafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 18.30-20.15 uur. Kinderafdeling: dagelijks 14.30-15.00 en 17.30-19.00 uur. DE LICHTENBERG, AMERSFOORT Telefoon (033) 18341 3e klasse: dagelijks 13.45-14.15 en 18.30-19.15 uur. 2e klasse: dagelijks 13.45-14.30 en 18.30-19.30 uur. Ie klasse: 11.15-12.00 uur, 13.45-14.30 uur en 18.30- 19.30 uur. Kraamafdeling: dagelijks resp. als 3e klasse en klasse afdeling. Psychiatrie: dagelijks 18.45-19.15 uur en dinsdag, woensdag, donderdag, zaterdag en zon dag 13.45-14.45 uur. Hartbe waking: dagelijks 11.30-12.00 en 19.00-19.30 uur. ST. ELISABETH, AMERSFOORT Telefoon (033 22444 3e klasse: dagelijks 14.00-14.30 en 19.00-19.45 uur. Klasse afdeling: dagelijks 11.00-11.30, 14.00-14.30 en 19.00- 20.00 uur. van de geboorte' van onze unieke en smaakvolle Kennemer Kaarten Kollektie. Receptie: op alle werkdagen ±)ij ons aan de zaak. Alle aanstaande ouders (óók zij die ons nog niet kennen via hun door onsgeleverdeverlovings-, huwelijks-en/of dankbetuigingskaarten nodigen wij bij deze hartelijk uit om uit die prachtige kollektie van 133 verschillende geboortekaartjes hun keuze te komen doen! Maandagmiddag is opnieuw de aanvrage voor een krediet ten behoeve van het aan leggen van een beregeningsinstallatie in het sportpark Schrikslaan aan de orde geweest in de commissie openbare werken, omdat dit onderwerp in de raadsver gadering was aangehouden. behoeve van de installatie reeds een pomp aangekocht zou zijn. Bt zou graag van U vernemen of dit waar is, voordat we weer zo'n,toestand krijgen als onlangs m de raadsvergadering", aldus Van Aalst. Volgens wethouder Hoekstra was dit niet het geval. Volgens de directeur van gemeentewerken de heer H. van der Dussen was er tot op heden nog geen bestelbon of opdracht in die richting bij hem op het bureau verschenen, maar hij zou een en ander wel laten onderzoeken. Wethouder D. Hoekstra van openbare werken voegde hieraan toe het vermoe den te hebben, dat de leden van de commissie openbare werken hun stand punt te opzichte van de vergadering van 25 juli, de-datum waarop dit onderwerp eveneens in de commissie openbare werken aan de orde is geweest, niet gewijzigd zouden hebben en wederom accoord zouden gaan. Dit was d.an ook het geval, al had de heer G. van Aalst (WD) toch nog een vraag. „Ik heb de geruchten gehoord, dat ten Er is één dag In het hele jaar waarop vele duizenden Nederlanders graag een record aan bestellingen doen, binnen een recordtijd en bij een record-aantal verkopers. Geen andere dag zijn er zoveel vertegenwoordigers voor een goede zaak op pad Het gaat om woensdag 5 oktober. Honderdduizenden kinderen komen geestdriftig en gewapend met hun bestelenvelop van de kinderpostzegels aan ieders deur. Dat gebeurt een goede traditie- na schooltijd, aan het begin van de vrije middag. Kinderzegels dan bestellen. Later komt Het Nederlands Comité voor KInderpost- de juniorverkoper of verkoopster met de zegels vult, waar nodig en mogelijk gewenste zegels terug: dan pas hoeft U overheidssubsidies aan, maar heeft te betalen. vooral een open oog voor pionierswerk. Deze aktie met zijn opbrengst van acht Veel nieuwe mogelijkheden en voorzie- driekwart miljoen in 1976, is uniek in de ningen „voor het kind" worden namelijk wereld, ongeëvenaard als telkens weer- in het geheel niet gesubsidieerd. Het kerende campagne voor een sociaal kinderzegelgeld maakt dan vaak de doel. „start" van dergelijke nieuwe projekten De inzameling moet andermaal leiden mogelijk. Soms neemt de overheid een tot financiële hulp aan het jeugdwel- initiatief van het Comité in een later zijnswerk in brede geledingen en van al- stadium over. Ie gezindten. VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917 De kinderpostzegels altijd welkom en sympathiek op welke postzending dan ook - dragen ditmaal een bijzonder, in- struktief karakter: het zijn „veilige" zegels! De afbeeldingen signaleren vier voor kinderen onveilige situaties. Het verkee^, de waterkant, het medicijn- of gootsteenkastje en alles wat met vuur te maken heeft, leveren elk gevaren op, die het kind zelf niet onderkent. De zegels zijn tot stand gekomen in nauw overleg met de PTT en het Veiligheids instituut te Amsterdam, dat een meer jarenplan ter verhoging van de veilig heid voor het kind propageert. Laat dit een reden te meèr zijn om op de eerste woensdag van.oktober royaal kinderpostzegels te bestellen! Na een tijdje in Nederland niet ver krijgbaar te zijn geweest is de zoge naamde „Panorama"-kinderwagen weer terug. Het is een welkome en praktische aanvulling op het totale assortiment kin derwagens. Het grote voordeel van zo'n Panoramawagen is dat baby's in een zeer vroeg stadium impressies opdoen uit hun omgeving. Op het belang hier van wordt door veel kinderpsychologen gewezen. Vooral voor de zogenaamde „buikliggertjes" is deze kinderwagen met een vrij uitzicht een stuk aantrek kelijker dan de traditionele wagen, waar ze - wanneer ze niet slapen - alleen de eentonige achterwand kunnen be kijken. Voor de moeder heeft deze kin derwagens het grote voordeel dat al van grote afstand kan worden opgemerkt wat de baby doet. Het verstelbare zonne scherm aan de achterkant kan voorko- men dat te felle zon door het venster naar binnen komt Ook de zijkanten kunnen aan de binnertkant worden afge sloten, zodat de Panoramawagen dan veranderd is in een traditionele kinder wagen. De wagen heeft riem vering: de hoog bevestigde remmen (op twee wie len) voorkomen hinder bij opstapjes, trappen enz. Het onderstel van deze wa gen is extra beveiligd tegen inklappen. De wagen is verkrijgbaar in verschil lende uitvoeringen en materialen. 29 september: Jaarlijkse Ledenvergade ring NUT met na de pauze de cineast C. leke, maker van poppenfilms, o.a. „Loeki de Leeuw"; deze zal spreken over het maken van deze films met vertoning van voorbeelden. In de Open Hof, Veenbesstraat/hoek Dalweg; aan vang 19.45 uur. 1 oktober: Concert in de Oude Kerk als eerste van een reeks „Bach-concer- ten". Jan Jansen, cantor-organist van de Oude Kerk, zal samen met Adriaan Bonsel, solo-fluitist van het Radio Philharmo- nisch Orkest, werken van j. S. Bach en diens zonen ten gehore brengen. Het pro gramma vermeldt o.a. de Chromatische Fantasie en de sonate in Esgr.t. In de Oude Kerk. Torenstraat: aanvang 20.15 uur. Toegangsprijs ƒ4,-. 2 oktober: Wandeling NIVON onder lei ding van Henk Rutgers. Vertrek van het Baarns Lyceum om 14 uur. Inlichtingen over alle aktivdteiten van het NIVON bij de heer H. F. Rutgers, Lange Brink- weg 10, tel, 142 70. 3 oktober: Wandeling NIVON bij Vier houten onder leiding van Henk Rutgers. Vertrek van het Baarns Lyceum om 14 uur. 3 oktober: Feestelijke receptie t.g.v. het zestigjarig bestaan Ned. Ver, van Huis vrouwen in het Brandpunt te Baarn: van 15-17 uur. 4 oktober: Toneeluitvoering door toneel club „De Tobarets", met het blijspel: „Een bezem voor de bruid", t.g.v. het zestigjarig bestaan van de Ned. Ver. van Huisvrouwen. In het Brandpunt te Baarn, aanvang 14.15 uur. 4 oktober: Modeshow in Dienstencen trum Honsbergen, Wiardi Beekman- straat 475. Aanvang 10.30 uur. 5 oktober: Openbare vergadering Soes ter Gemeenschap ten huize van Ernst Holtrop, Plasweg 57a; aanvang 20.15 uur. 5 oktober: Bridge-drive voor alle leden van de Ned. Ver. van Huisvrouwen afd. Baarn-Soest t.g.v. het zestigjarig be staan. In de zaal van de Emmakerk, Regentesselaan 2, aanvang 13 uur. Op gave bij de dames F. G. Granaat-Pfister, Corn. Dopperlaan 2, Baarn, tel. 02154- 13664 en W. van Hoorn, Wiardi Beck- manstr. 177, tel. 1 56 70. 6 oktober: Bijeenkomst Soester Vogel vrienden in gebouw Middelwijk, Paral lelweg, aanvang 20 uur. Bijeenkomst van de vrouwengespreks groep van het Humanistisch Verbond, aanvang 14 uur. De heer J. Maas spreekt over: „Alcoholisme vroeger en nu". Inlichtingen bij, mevr. Lien Becker, tel. 1 28 89. .Tocht naar Treslong Ned. Ver. van Huisvrouwen t.g.v. het zestigjarig be staan. Vertrektijden: 8.45 uur, „la Gran de Boeuffe", Soesterbergsestraat, 8.48 u. Raadhuis, 8.50 u. Braamhage-Nieuwer- hoek, 9.00 u. Station Baarn, 9.05 u. Brink, Baarn, 9.08 u. Heemstralaan hoek Ferd. Huyckiaan, Baarn. 7 oktober t/m 30 oktober: Ledenten toonstelling Artishock in het Artishock- gehouw, Steenhoffstraat 46, iedere mid dag van 14 tot 17 uur 7 oktober: Excursie NIVON naar brood fabriek Rademaker, Laanstraat 34. Ver zamelen om 20.15 uur op genoemd adres. 8/9 oktober: Weekend NIVON in het A.B.K. huis te Eerbeek, Hallsweg 12 te Hall bij Eerbeek. Opening zaterdag om 15 uur. Opgave bij de heer H. F. Rutgers, Lange Bnnkweg 10, tel. 142 70. 5 oktober: Modeshow in dienstencen trum Honsbergen, Wiardi Beekman- straat 475; aanvang 10.30 uur. Openbare vergadering Soester Gemeen schap ten huize van Ernst Holtrop, Plasweg 57a; aanvang 20.15 uur. 6 oktober: Bijeenkomst Soester Vogel vrienden in gebouw Middelwijk, Paral lelweg; aanvang 20 uur. 9 oktober: Kamerconcert in het Arti- shockgebouw met Berna Kousemaker, sopraan en Kees Steinroth, piano. Steen hoffstraat 46; aanvang 14 uur. 11 oktober: Schrijfavond Amnesty Inter national in het Amnesty Centrum, Mid delwijkstraat 72 (zij-ingang); aanvang 20 uur. 12 oktober: Politiek café „Proest" in De Rode Haan, Birkstraat 32; aanvang 20 uur. Onderwerp: „de schoolbioloog". Spre kers schoolbiologen uit Kampen, Utrecht en Arnhem. Gespreksleider Leidje To massen. Toegang vrij. Het Nut-Soest verzorgt een avond met Henk van Ulsen met zijn programma: „Spelen met woorden"een uit het hoofd gelezen hardop gedacht repertoire met werk van o.a. Nijhoff, Vasalis, Gerhardt, Oosterhuis, Shakespeare en Tucholsky". In de Open Hof, Veenbesstraat/hoek Dalweg: aanvang20.15uur. 11 oktober: Bijeenkomst Kon.Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde met de heer van Tol over „Aanleg en onderhoud vijver en waterplanten". In het Medisch Centrum, Nieuweweg; aanvang 20 uur. Schrijfavond Amnesty International in het Amnesty Centrum, Middelwijkstraat - 72 (zij-ingang)aanvang20 uur. SOEST I DRIVE-IN WONING met zonnige achtertuin I (Z.W.). Indeling: entree, garage, hobby/ kantoorkamer, L-vormigè woonkamer met opgp haard (houten S plafond) en open verbinding naar keuken; verdieping: 3 slaapkamers, badkamer (ligbad/ 2e toilet). Voorzien van c.v.(gas). Inklusief stoffering, zonnescherm. Koopsom f 237.500,-. j Moderne HOEKWONING met schuur en tyin. Indeling: entree, woonkamer (7.20 x 3.68). h keuken; verdieping: 3 slaapkamers, douche, zolder me^aste trap en kamer. Voorzien van c.v.(gas). Koopsom f 245.000, n Op goede stand gelegen HELFT VAN DUB BEL WOONHUIS met schuur en vrije tuin (Z.W.). Indeling: entree, kelder, L-vormige woonkamer (9 x 3.50/5 50) met artistieke open haard en balkenplafond, keuken; verdieping: 3 slaap kamers, badkamer (ligbad), zolder met vaste trap. Voorzien van c.v.(gas). Inklusief ge hele stoffering. Koopsom f 275.000, Op goede stand gelegen VRIJSTAAND WOONHUIS met garage en vrije tuin. Indeling: entree, woonkamer met open haard, keuken; verdieping: 3 slaapkamers, badkamer, vaste trap naar zolder. C. V.(gas). Koopsom f 325.000, Karakteristieke HALF-VRIJSTAANDE VILLA (1935) met garage en vrije tuin. Dij geheel gemoderniseerde pand heeft de volgende indeling: entree, toilet, L-vormige woon-eetkamer (9 x 3.90/5.30) met fraaie open haard en aluminium pui in achtergevél, keuken; verdieping: 3 slaapkamers, badkamer (2e toilet/aansl. wasmachine), vaste trap naar ruime zolder met kamer. C.V.(gas). Koopsom f 368.000. - Te Huur: MIDDENWONING met schuur en tuin. Indeling: hal. toilet, woonkamer, keuken; verdieping: 3 slaapkamers, douche-cel, grote zolder. Gas-c.v. Gestoffeerd. 1 850,- p.maand. MAKELAARSKANTOOR jn Gallenkamp Pelsweg 11 - Soest P Tel.: 02155-15360" bgg 10262 of 17251 J bandsverkspecxacil'tcicik Q V .Weedestraat 51. Tel. 17996. J Zaterdag a.s. 1 oktober van 10.30-17.00 uur J met onze breimachine. Komt U eens langs om J naar alle unieke mogelijkheden van onze Empi- Empisal breimachine te kijken. L In de maand oktober starten wij tevens een I cursus breinen en een cursus haken. Heeft U I interesse? Geeft U zich zo sneel mogelijk op, want de deelname is beperkt. {~j 1 liter Benzine 99 cent. 1 liter Super 101 cent. Middelwijkstraat 40 Soest Telefoon 03X55 -14389 Te koop of te huur gevraagd Plm. 50-100 m2 bedrijfsruimte in Soest of omgeving. Br. onder nr. 243.Bur.S.Crt. CORSTENS- VERSCHUREN koopt Zat. i.okt. vroegbroed man kanaries 9, poppen 3,50, rood- jntensief mannen Et poppen 12. roodschimmel mannen 12 idem poppen 10, putterbastaards mannen 15, witte valkparkieten 20 p st zebravinken 5, meeuwen 4, diamantduiven 10, parkieten 6,50, deensebonten 7.50 pp vogels brengen van 9 30-11 u, parochiehuis, P Borstr. 37 Amersfoort. Van maandag t/m vrijdag geopend. Vahaf heden kunt U de was ook „alleen drogen" in de Wasserette, tel. 15229 en 16220 Omlijn <f*n Uw ogen «Ugant mat aan chiqua montuur, varhoogt Uw charma SNOUCK AERTl A AN14.15 Zaterdag a.s. bij de opening van de Kunstskibaan Otto Zoetelief zult U 5 skileraren uit Gerlos een demonstratie zien geven van hun kunnen. Wilt U öök naar Gerlos? Hier volgen enige aanbiedingen per vliegtuig: 8 dgn. pension Falkenheim v.a. f 371,- LO Holland Int. hotel Oberwirt v.a. f 462,- HP Hplland Int. hotel Glockenstühl v.a. f 518,- VP Holland Int. hotel Platzer v.a. f 543,- HP Holland Int. hotel Almhof v.a. f 543,- HP Holland Int. hotel Central v.a. f 490,- HP ARKE pension Riederhof v.a. f 482,- HP Hotelplan pension Andr^ashof v.a. f 427,- LO Hotelplan pension Alpenhof v.a. f 591,- HP Broere Hotel Tirolerhof- v.a. f 528,- HP Reiskompas per trein: 10 dgn. pension Alpenrosen v.a. f 497,- HP Holland Int. hotel Glockenstühl v.a. f 543,- HP Holland Int. hotel Gaspingerhof v.a. f 607,- HP Holland Int. pension Waldhof v.a. f 455,- VP Hotelplan pension Berghof v.a. f 437,- HP Hotelplan hotel Tirolerhof v.a. f 550,- HP t Reiskompas per auto: 8 dgn. pension Haas v.a. f 111,- KO Holland Int. hotel Almhof v.a. f 268,- HP Holland Int. Voor nadere inlichtingen: SOEST Laanstraat 66 TEL. 02155 -12683-10653.

Soester Courant | 1977 | | pagina 8