tt Eemvogels blijven ongeslagen Soest en Shinty deelden punten Hondje weg? Hondje terug! Goede resultaten voor Olympiateams Wandkasten Uitstekend weekend voor landelijke Red Stars teams Puzzel mee met Veilig Verkeer Nederland afd. Soest G. van Nimwegen won de Veenkampbeker Estafetterecord en zilver voor junioren Shot ook voor UBTV te sterk Eemvogels 1 - DSV 3 7-3 °§eboren: Geen voorrang verleend Glaasje op, toch gereden Miele afwasautomaat Miele Plaatsgenoot gepromoveerd Succes voor Soester Judoka's J «van Zal Gladheid oorzaak van aanrijding Culturele commissie Soes tor Courant van donderdag 6 oktober 1977 Stichting AMIVEDI Soest is te bereiken" onder telefoonnummer (02155)-10667. Men wordt verzocht om in voorkomende gevallen van vermissing of vondst van huisdieren kontakt op te nemen met bovenstaand telefoonnummer. Tevens is het raadzaam het Dierentehuis, Klein Engendaalweg, telefoonnummer 13583. en de plaatselijke politie (Poliüe Soest telefoon: 19444) op de hoogte te stellen van vermissing of vondst van een huis dier. Houdt U een gevonden di,er zelf in bewaring en meldt zich iemand als de eigenaar, vergewist U zich dan van de identiteit van die persoon, bijv. door inzage te vragen in rijbewijs of pas. Noteert U het adres! En meldt U dit bij het Dierentehuis en/of AMIVEDI. Dit in het belang van de dieren. Geeft U ook even bericht als Uw vermiste huisdier weer terecht is? VERMIST: sept. Bast. Bouvier, teef, zwart, lange staart. Luyken, Schaepmanlaan Baarn, tel. 02154-18037. 27-9. Kruising Herder/Fox, reu, zwart/ wit, kortharig, lange staart, 5 jaar oud. Wamkena, Birkstraat 125, Soest, tel. 02155-16495. 1-10. Duitse herder, reu, heeft een han gend oor, lichte kop, zwart dek en ketting halsband om. Restaurant 't Centrum, Rademakerstr. 6, Soesterberg, tel. 03< 1273. 22-9. Cyperse kater, 1jaar oud. Van Wegen, Saenredamplein 63, Soest, tel. via mevr. Keja, 02155-11800. 26-9. Kater, gecastr. wit met zwarte vlekken, 3 jaar oud. Heeft wond op rug; Renes, Troelstrastraat 59, Soest, tel. 02155-16120. 26-9. Kater, gecastr. zwart. Heeft wat witte haren op borst. Ciska Peters, Gentiaanlaan 6, Soest. tel. 02155-17145. 24-9. Kater, zwart/wit, 5 maanden oud. Heeft witte vlooienband om. Sjamaar, Schimmelpenninckstr. 12, Amersfoort, tel. 033-23570. 27-9. Kater, cypers grijs, zwart op rug. De Rooy, Jongbloedlaan 9, Soesterberg, tel. 03463-2305. 29-9. Poes, jong, zwart met witte vlek onder kin. De Gier, Luitelaarpad 27, Soest, tel. 02155-10616. GEVONDEN: 26-9. Valkparkiet, V. D. Wel, Harperpad 35. Soest, tel. 02155-13057. 1-10. Op de Varenstraat een zwart/witte kater. Is naar Dierentehuis Soest bracht. Een spelmoment uit de wedstrijd Eemvogels-DSV Foto Herman van Dam Afgelopen zaterdag moesten de Soester korfballers aantreden tegen DSV 3, de ploeg die nog maar één nederlaag had moeten incasseren. De Eemvogels konden echter hun ongeslagen status vasthouden en DSV werd met een 7-3 nederlaag naar huis gestuurd. In de eerste helft ging het allemaal erg moeizaam, ook al opende Wim van Rheenen de score uit een strafworp maar DSV had een pasklaar antwoord 1-1. Na een half uurtje spelen werd de ver dediging van DSV met een vlijmscherpe pass doorbroken en kon Sonja Kruitbos Alle topteams van Olympia zijn deze week in de kompetitie aangetreden en hebben zelf de winst in handen kunnen houden. De eerste teams zijn zaterdag met de competitie gestart, terwijl de drie teams, die in de eerste klasse uitkomen, vorige week donderdag hun tweede wedstrijd speelden. Dames moment in gevaar geweest. Vooral door Thornax 2 - Olympia 1 2-3 In de eerste sets draaide Olympia nog niet goed. Dit was vooral te wijten aan het nieuwe systeem. Veel misverstanden waren hiervan het gevolg. Deze twee sets werden dan ook terecht verloren. In de derde set werd teruggedraaid naar het oude systeem en vanaf dat moment liep het veel beter. Toch werd de derde set voornamelijk gewonnen door de ser ve van Olympia. Een erg gemakkelijke overwinning in deze derde set, waarin Thornax duidelijk aangeslagen was. Ook de vierde set werd zeer gemakkelijk op Olympia's naam geschreven. Pas in de vijfde en laatste set werd het weer een spannende strijd. Thornax liep uit naar 10-6, Olympia kwam weer bij (10-10) en won tenslotte met 15-13. Olympia 2 Impala 2 2-1 Na een 4-0 voorsprong ging Olympia in de eerste set gelijk op met Impala. De aanval was vaak verrassend. Toch kwam de Soester ploeg nog met 14-11 achter voor ze tenslotte met 17-15 won. In de tweede set is Olympia geen enkel Een zéér uitgebreide en bijzondér smaakvolle serie geboortekaarten. Wij noemen haar: Kennemer Kaarten Kollektie. Dus: a.s. vaders en moeders, kom tijdig bij ons langs en kies op uw gemak uit de 133 verschillende ontwerpen. (Trouwens, u kende ons misschien al wel via onze unieke kollektie verlovings-. huwelijks-en dankbetuigingskaarten). Drukkerij Smit Van Weedestraat 29 Telefoon 14152 goede aanvallen werd een voorsprong van 5-1 steeds verder uitgebouwd. De derde set werd gekenmerkt door mis verstanden en paniek, waardoor geen aanval kon worden opgebouwd. Door technische fouten gingen de laatste pun ten verloren en daarmee de set naar de tegenpartij. Het 9e damesteam kon evenals het 9e herenteam deze week niet tot winst komen. Verloren werd van resp. Voleem 2 en Olympia 7. Jeugd Voor de jeugd, die deze week voor het eerst in aktie kwam was het nog wel even wennen. Ma en Md speelden gelijk tegen resp. Limvio a en Devu a. Mc won met 2-0 van SVV c. De twee jongens teams die in aktie kwamen (Ja en Jb) deelden de punten broederlijk. Heren: Thornax 2 - Olympia 1 3-0 Ondanks enkele tegenslagen (Herman van Rouwendaal is geblesseerd en Al- bert Roetman ging in deze wedstrijd door zijn enkel) bleken de heren zater dag drie punten waard te zijn tegen Thornax 2. In de eerste set had men geen enkele moeite met de Woerdenaren ^n deze set werd binnen zeer korte tijd gewonnen. In de tweede set nam de tegenpartij een 7-1 voorsprong. Daarna trad voor Olym pia de ommekeer in en stond ze Thornax in deze set nog maar drie punten toe, terwijl ze zelf punt na punt scoorde. De derde set ging vrijwel gelijk op, nadat Olympia een achterstand van 5-2 had goedgemaakt. Olympia trok uiteindelijk aan het langste eind. Olympia 2 -'BG&SV 2 2-1 In deze wedstrijd is gebleken, dat het team nog lang niet goed draait: er zijn nog te veel misverstanden. Daarom moest in de tweede set van systeem veranderd worden, wat in elk geval tot gevolg had, dat er meer tegenstand geboden kon worden en de sets gewon nen werden. Vooral de aanval liet in deze wedstrijd nog wel wat te wensen over! SVV 2 Olympia 3 1-2 In de eerste set waren beide partijen goed aan elkaar gewaagd! Dat Olympia deze set op haar naam bracht was vooral te danken aan de goede achterveld-ver dediging. In de tweede set was SW duidelijk veel sterker, doordat de aanval aan Olympia zijde niet meer lukte. In de derde set werd een achterstand goed gemaakt en vanaf dat moment (7-8) werd de tegenpartij geen punt meer toegestaan. Programma komende week Het eerste, herenteam treedt zaterdag 8 oktober om 17.15 uur in Zeist in het veld tegen Clto. De dames gaan op bezoek bij Zelklemat-HK'9 in Harderwijk (20.00 uur). Woensdag 5 oktober spelen in Baarn het 7e en 8e damesteam en herenteam 7 en 9. Donderdag 6 oktober komen in Beukendal de volgende teams in aktie: dames 3, 4. 5, 6, 7 en 8; heren 3, 4. 5. 6 en 8: jeugd Mb en Me en Jc. Het tweede dames- en herenteam gaan zaterdag op bezoek bij WA, In Amers foort komen de mini's deze week voor het eerst In aktie en voor Olympia zullen daar 7 teams de spits afbijten: Ml, M2, Ma, Jl. J2, Ja en Jb. 2-1 scoren. DSV liet zich echter niet im poneren en maakte rustig en goed spe lend gelijk. Vlak voor rust bracht Gerda Huizinga de stand op 3-2. In de tweede helft een fanatiek en ent housiast spelend DSV-team wat tot het uiterste ging om gelijk te komen, het geen na vijf minuten lukte 3-3. Het verzet van DSV werd definitief ge broken door twee doelpunten van Wim van Rheenen. DSV probeerde nog van alles maar kwam er toch niet meer aan en was totaal verslagen van Exelsior wat echter een goede prestatie is en de A-ploeg gaat steeds beter spelen wat voor de toekomst erg hoopvol is. De B-aspiranten moésten ook een neder laag incasseren alleen Chris van Rou wendaal wist de eer te redden door 1-4 te scoren. De pupillen haalden de eerste punt bin nen en speelden gelijk 0-0. Voor a.s. zaterdag is het programma aan Staringlaan: 13.30 Eemvogels A - Tovers B. 16.00 Eemvogels 1 - Hellas 1 De uitwedstrijden: Telstar 2 - Eemvo gels 2. Spirit D - Eemvogels B De pupillen zijn vrijaf! oneindig aan ff5T73?TiT5T'73 elkaar te bouwen llln-1H I en variabel van indeling Burg.Gro.he^lA Artjhome Heren 1 Na de grandioze overwinning van vorige week op Smit Slikkeveer trad Red Stars zaterdagavond in Hilversum tegen Dunckers aan om vol goede moed aan deze streekderby te beginnen. Gezien de volgepakte tribunes werd een spannend sfeervol duel verwacht. Span nend werd het wel, maar het spelpeil lag laag. Alleen Jos van den Brink (18 punten) en Walter Russack (17 punten) konden iets van hun vorm tonen. Spel verdeler Ton van den Brink werd node gemist en „het groentekanon" Bert Hil- horst kon de juiste richting in zijn schoten niet vinden. Het totaal werd nog omgeven door een slechte leiding, kortom een matig, maar spannend duel, terecht door het tech nisch betere Red Stars met 69-70 ge wonnen. Komend weekend speelt Red Stars I om 21.00 uur tegen Midland in Beukendal. Dames 1 Het matige duel van vorige weekend moet dames 1 met de dames Bolwerk en Bos weer in hun midden geïnspireerd hebben voor de wedstrijd tegen het uit de eredivisie gedegradeerde Juventus I. Een bliksemstart zorgde door toepas sing van een nieuw aanvalssysteem al snel voor een 12-2 voorsprong na 2 minuten voor Red Stars. Mede doordat de uitstekend op dreef zijnde Relinde Bolwerk de 2 meter lange, Juventius Pivot volledig uitschakelde kon een 22-28 ruststand worden bereikt. Mogelijk door een gebrek aan konditie en een tekort aan wisselspeelsters was aan het begin van de tweede helft een terugval te bespeuren bij Red Stars. Later kwam Red Stars terug en kon in „blessuretijd" de overwinning mee naar Met een hersenschudding werd de 50-ja rige H. J. V. uit Amersfoort woensdag per ambulance naar De Lichtenberg gebracht. Na behandeling kon hij naar huis. V. was op de Birkstraat, waar hij op zijn bromfiets in de richting Amersfoort reed, aangereden door een personen auto. Deze werd bestuurd door mevrouw M. S.-P. uit Naarden, die yi dezelfde richting als de bromfietser reed. Bij Het Witte Huis wilde zij rechtsaf de Zand- laan inrijden, maar verzuimde daarbij de bromfietser vrije doorgang te verle nen. Het gevolg was een aanrijding. Op de Koninginnelaan ontstond zondag avond om zeven uur een aanrijding toen de 26-jarige D. van K. uit Soest die in de richting Nieuwstraat reed, afremde om rechts een inrit in te slaan. Een achter opkomende wagen, bestuurd door H. van V. 19) botste bovenop de wagen van Van K. Van V. reed na de botsing door, doch K. slaagde erin zijn kenteHen te noteren. De politie kon Van V. korte tijd later aanhouden. Het bleek dat de jongeman onder invloed van drank verkeerde. Hij had pas twee maanden een rijbewijs en had de auto van zijn vader meegenomen. Horizontaal. 1. Radio-omroep 4. Jachthuisje 8. Ned. spoorwegen 9. veiligheidsriem 11. namelijk 12. smalle weg 14. een weg. evenwijdig aan de hoofdweg 18. iedere 19. afkorting 21. bar 23. riviertje 24. lansier 27. rijksgrens 28. bijl 29. motorschip 30. gebergte 34.Insect 35. controlemiddel voorde politie Vertikaal 1. zijde 2. pulvet'ig 3. oude testament 4. sierplant 5. koerier 6. rijksregeling 7. hetzelfde 8. noorderlengte 10. voorzetsel 13. onderdeel rij-examen 15. aanduidingen 16. westerlengte 17. maanstand 19. ervaren zeeman 20. prikkelbaar 22. reeds 25. riviertje 26. emmer 29. stukje verbindingsbuis 31. zonnegod 33. aanhef 34. middeleeuwen De oplossingen dienen voor 20 oktober a.s. binnen te zijn bij hel secretariaat mevr. J. M. H. Korte-Tieland, Duinweg 3. Over de uitslag kan niet worden gecor respondeerd. Vorige week zaterdag hield de H.S.V. „De Snoekbaars" haar jaarlijkse viswedstrijd voor leden met als inzet de Veenkampbeker. De heer Veenkamp is alom bekend als éénling organisator en promotor van viswedstrijden in het verleden van de Snoekbaars. Vandaar de erkenning en waardering voor de hierboven genoemde beker. Deze viswedstrijd werd gehouden in de Gaasp in Weesp in twee gedeelten van het water. In de verschillende gedeelten van het water was er verschillend succes, want er werd door de gebroeders Van Nim wegen op de staart lengte van dé vis gestreden voor deze beker. Met 576 cm. werdG. v. Nimwegen win naar. Op 2 cm. (574 cmvolgde zijn broer J. v. Nimwegen, die in beide gedeelten 12 vissen ving en zich daarmee wreekte op zijn broer, die in het diepe deel van de Gaasp maar drie vissen ving. Als derde en vierde volgden zeer goed D. v.d. Broek en A. J. Verhoef uit Baarn met 527 en 508 cm. 5e werd W. v.d. Groep u'it Bunschoten met 418. 6e en 7e werden W. v.d. Kraats uit Soest (354) en broer E. v.d. Kraats 433 cm. Achtste met 256 cm. H. J. v. Riet, 9e Th. Bosman 240 cm. en tiende H. Lentellng uit Bunschoten 189 cm. De 30 deelnemers visten toch nog 52 meter en 87 cm. bij elkaar. huis worden genomen. Eindcijfers wa ren 52-53 in het voordeel van Red Stars. Zaterdagavond 7 oktober spelen de da- .mes om 19.00 uur in Beukendal. Heren 4 Zondagmiddag om 17.30 uur deed zich een gedenkwaardig feit voor. Voor het eerst sinds het driejarig bestaan van dit team werd een overwinning behaald van maar liefst 44-23 op Irene 4. Topscorers in dit team waren Bobo Gaillard, Hans Opdreef en Rob La Rose. Coach Hans de Rond deelde na afloop mee dat er binnen Red Stars-kringen inderdaad aan een kampioenschap wordt gedacht. 3 jaar garantie goruisloze werking geheel geëmailleerde ommanteling roestvrijstalen interieur k kapacitelt: 10 standaard-couverts k geschikt voor Inbouw k Kema-keur er is geen betere SCHOEMAKER v. Weedestraat 78 Soest Soesterbergsestraat 20A k Racjemakerstraat 27 Terwijl MHC Soest scoort fluit de scheidsrechter voor buitenspel Foto Herman van Dam In de eerste helft nam een sterker Shinty een 1-0 voorsprong op Soest. Na de rust kwam een herboren Soest in aktie. Het speelde over alle linies beter dan Shinty. Een toegekende strafbal trof nog geen doel, maar good old Wim van Hall doelpuntte via een strafcorner, waarmede de eind stand op l-l werd bepaald. Op 5 oktober j.1. heeft de heer Roelof W. Wijnaendts van Resandt, woonachtig te Soest, aan de Universiteit van Amster dam de graad van Doctor in de Wiskunde en Natuurwetenschappen behaald. De titel van het academisch proefschrift luidde: „Differential Cross Sections for Collis- sions of Alkali lans and Atoms". Zaterdag zijn in Utrecht de districts kampioenschappen voor meisjes én da mes gehouden. Hierbij behaalden twee leerlingen van sportschool Pouw een prijs. Annet Pronk, 13 jaar, werd 2e van Mid den-Nederland in de gewichtsklasse tot 39 kg. De talentvolle Annet won 4 van de 6 te maken partijen, met een mooie tech niek. Bij de dames was het Nellie Dorre- steyn die, 4 van de 6 partijen won, en een 3e prijs behaalde. Helaas was er voor Roberta Snor geen succes. Afgelopen weekeinde werden in Nijmegen op de plaatselijke kunststofaccommoda tie de Nederlandse estafettekampioenschappen georganiseerd. Hieraan nam voor S.O. Soest het kwartet Marcel Klarenbeek, Robert van 't Wout, Ronald van Dijk en Berry Ruiter deel aan de 4 maal 100 m. Zaterdag verschenen zij, die allen nog B-junioren zijn, aan de start bij de oudere A-junioren. Met opvallend gemak wonnen zij hun serie in 44,3 sec. en men maakte zich op voor de finale. Als grote favoriet voor de eindzege werd V. en LTC uit Den Haag getipt die duidelijk de andere serie wonnen. Het startschot voor de finale klonk en direct ging de loper van V. en LTC uit de blokken om een voorsprong te nemen. Maar Ronald van Dijk, die nogal last had van de stormwind hield de aansluiting en gaf gesmeerd het stokje aan Marcel Klaren beek, die met grote passen zelfs iets inliep en Soest op gelijke hoogte met de andere teams bracht. Robert van 't Wout nam het stokje over en vloog met grote snelheid door de laatste bocht. Hij maak te er een duidelijke 3e plaats van. Toen kwam Berry Ruiter aan de.beurt en de 5 meter achterstand die Soest op no. 2 had Tafeltennis Shot 1 heeft vrijdag j.1. tegen het Hilversumse UBTV haar tweede competitieover winning geboekt. Op de 3-7 overwinning viel voor de tegenstander niets af te dingen. Samen met kampioenskandidaat Victoria staat Shot bovenaan de ranglijst van de le klas. Naast Shot 1 wisten ook Shot 3, 4 en 7 hun wedstrijden te winnen. Shot 2 liet tegen Quick '32 uit Hilversum jammer genoeg een puntje liggen: uitslag 5-5. Shot 1 startte tegen UBTV zo mogelijk nog ongunstiger dan twee weken geleden tegen Hulzen. Door nederlagen van Dirk Schuiling en Gerrit Leefiang werd al gauw tegen een 2-0 achterstand aange keken. Hiervoor waren V. Doorn en Ouwerkerk van UBTV- de twee sterkste spelers verantwoordelijk. Al gauw bleek dat de tegenstander nog maar weinig kruit over had. want in de daarna volgende acht partijen wist alleen v. Doorn tegen Gerrit Leefiang nog tot winst te komen. Einduitslag 3-7. In deze Vooral uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 - Tel. 11018 Uitslag van de vorige puzzel Horizontaal: I. oom; 4. stok: 8. os; 9. kraanwagen; II. ek; 12. fee: 14. demeter; 18. kado; 19. ga: 21. esp; 23. wh; 24. globe; 27. ea; 28. hem: 29. tl: 30. laden; 34. hoe; 35. filantroop. Vertikaal: 1. oker: 2. ork; 3. ma; 4. snede; 5. twee; 6. oa; 7. kg; 8. on; 10. af; 13. pro mille; 15. ekzeem; 16. ta; 17. ed; 19. gewelf; 20. ashaai: 22. li; 25. oh; 26. beer; 29. top; 3l. dl: 32. ea: 33. nn: 34. ho. De winnaar van de vorige puzzle is J. Dijkstra, v.d. Veldeplantsoen 61. De boekenbon van 7,50 zal worden toe gestuurd. wedstrijd speelde René Daselaar op nieuw ijzersterk door wederom al zijn partijen te winnen. Vanavond (6-10) speelt Shot 1 thuis tegen het sterke VEV 2. Bij winst voor Shot is een lastige concurrent teruggewezen en kan zonder meer gesteld worden dat met Victoria 1 de strijd om het afdelingskampioen schap gestreden gaat worden. In haar 26- jarig bestaan is Shot nog nooit zo dicht bij een Goois team-kampioenschap ge weest. Shot 2- met Wolter Prins als invaller voor Gertjan Oudenaller- heeft het in Hilversum niet helemaal kunnen maken. De 5-5 stand is voornamelijk te danken aan Bert van Velzen die met 3 overwin ningen ook deze week weer ongeslagen bleef. Joop Kok liet het er deze week een beetje bij zitten, door slechts éénmaal te zegevieren, maar komt volgende week ongetwijfeld weer sterker voor de dag. Shot 3 won duidelijk van het Baarnse Elan 4, uitslag 9-1. De overwinning van Shot 4 was wat aan de krappe kant, maar het schijnt dat deze heren meer van spanning houden, uitslag 6-4. Het le jeugdteam heeft het deze week weer eens niet kunnen bolwerken. Met een 10-0 nederlaag in hun broekzak kwamen de jongens uit Harderwijk terug. Een kampioenschap ligt dit jaar niet op ze te wachten. Voor degraderen hoeven zij echter ook niet bang te zijn. Overige uitslagen: Hoogerheide 2-Shot 5 8-2, Niké 5-Shot 6 7-3, Shot 7-De Furs 4 9-1. Shot 10-Buna 6 1-9, Shot 11-Roter 2 1-9. Junioren: Shot 2-Over 't Net A 5-5, Victoria 6-Shot 3 1-9. Shot 4-Huizen 6 4-6, Shot 6-Good-Luck 1 2-8, Victoria 7-Shot 5 2-8. Shot 8-Huizen 9 2-8. Elan 9-Shot 9 5-5. Informatie over Shot kunt u inwinnen bij haar secretaresse Inge Heezius. Toren straat 33. telefoon 18971. verkleinde hij en met een ongeëvenaar de rush verzekerde hij de 2e plaats in deze zeer sterke bezette finale voor Soest. Een ongekend succes want nog nooit in de geschiedenis van estafette kampioenschappen behaalde een volle dig uit B-junioren bestaande ploeg bij de A-junioren een zo hoge klassering. Ook de tijd was voortreffelijk, n.1. 44,0 sec. Dat betekent een gemiddelde van 11,0 sec. per loper, een tijd die op de natio nale A-juniorenranglijst een 5e plaats inhoudt. Zondag deed de ploeg het nog eens dunnetjes over in de B-categorie waar echter geen titel op het spel stond. Wel wonnen ze met overmacht de finale in opnieuw de clubrecordtijd van 44,0 sec. Dit grote succes, dat veel training eist, is natuurlijk vooral te danken aan de S.O. Soest trainer E. ,J. Wijers die de 4 jongens waarvan er één, n.1. Berry Ruiter, zich hoofdzakelijk met voetbal bezighoudt, tot zo 'n kwalitatief hoog staande eenheid weet te smeden. Hoe hij hen in de winter verder zal vormen moet volgend jaar blijken. Een leuke opsteker voor hem is in ieder geval dat twee van zijn pupillen, Marcel Klarenbeek en Menno Lievers, door- de technische commissie van de K.N.A.U. geselecteerd zijn voor de nationale trai ning. Het gladde wegdek van de Soesterberg sestraat heeft opnieuw tot een aanrijding geleid. Daarbij werden twee personen auto's dusdanig beschadigd, dat ze moesten worden weggesleept. Doordat één van de auto's olie had verloren, moest de brandweer de weg schoonspui ten om nog meer ongelukken te voor komen. Als het maar even heeft geregend, is de Soesterbergsestraat op sommige plaat sen net een ijsbaan. Dat heeft al meer dan eens tot ernstige verkeersongeluk ken geleid. Vorige week bleven de gevol gen beperkt tot materiële schade. De aanrijding ontstond omstreeks tien over half zes. De 57-jarige O. H. T. uit Almelo reed in de richting.Soesterberg en wilde linksaf de inrit van het zieken huis Zonnegloren inrijden. Hij sorteerde voor en liet tegemoetkomend verkeer voorgaan. Op dat moment werd hij aan de achterkant aangereden door een per sonenauto, die bestuurd werd door de 38-jarige H. J. M. S. uit Woudenberg. Door middel van een brief hebben de heren G. Kok en K. van der Schroot maandagavond laten weten niet langer deel uit te willen maken van de culturele commissie. Eén en ander heeft te maken met persoonlijke omstandigheden. De heer Kok nam in de culturele commissie veelal de muzikale zaken voor zijn rekening. De heer van der Schroot, die vijf jaar lang deel uitmaakte van de culturele commissie, had zich gespecia liseerd in sociaal culturele aangelegen- heden.

Soester Courant | 1977 | | pagina 23