Hang uw grill of oven op dat werkt veel makkelijker w Agenda Soester Gemeenschap Slager: een vak met toekomst e Aanwinstenlijst diskotheek Gezien op de Najaarsbeurs: Meer jonge mensen volgen een slagersopleiding Echte slagroomstam Wim Rademaker 'twinkelen waard f5,- Wim Wynman GEBR.STORK MEDEWERKERS 'N INTERESSANTE FUNKTIE IN DE SOCIALE SEKT0R Cafetaria DE MUNT. -J.POST h 02155-15145 W. W. DEELEN b.v. KLEUR PASFOTO Soester Courant van donderdag 6 oktober 1977 In veel Nederlandse keukens staat een fornuis met een oven. En waarvoor wordt die gebruikt? Heel vaak om er bakblikken en bakvormen in te bewaren! En niet om erin te bakken, te braden of te grilleren, want de meesten van ons doen dat eigenlijk alleen op feestdagen. Hoe zou dat komen? Het geringe gebruik van de oven wordt vooral veroorzaakt door de wat minder gelukkige plaats die zo'n oven in de keuken inneemt: vlak bij de grond. We moeten altijd bukken wanneer we ermee willen werken. En eerst moeten natuurlijk al die blikken en vormen eruit. Laten we eerlijk zijn: het komt er vaak gewoon niet van. CompactOven op ooghoogte Het zou allemaal veel makkelijker zijn wanneer een oven of grill op ooghoogte zou hangen. Dan hoeven we niet te bukken. We kunnen beter zien wat we aan het maken zijn. We krijgen minder gauw de neiging om er allerlei losse voorwerpen in op te bergen. Een aparte oven erbij voor dagelijks gebruik is daarom wel zo handig. Trouwens, ook in kleine keukens waar geen fornuis past en* waar een losse grill of oven te veel plaats inneemt op het aanrecht, is zo'n Abercombie en Towner, Sargasso sea. - Accordeon kids, Greatest hits 3. - The Aces. The Aces and their guests. - After midnight. - Akkerman, Profile. - Alba nië. - Songs and dancers. - Algerije, Sahara Eternel. - Anonymus, - Carmina Burana. - Anonymus, Le roman de Fauvel. - Atkins, Nashville gold. - Atlan- ta Rhythm Section, A rock and roll alternative. - Ayers, Everybody loves the sunshine. - Bach, Sonate no. 1 BWV 1001Partita no. 2 BWV 1004. - Bach, Das wohltemperierte Klavier teil 1. - Bad Company, Burnin sky. - Bakker, Eternal cycle. - Barbados, Calypso and reggae festival. - Barber, Petite fleur. - Barber, Re-Union. - Barber, Symfonie no. 1. - Bechet, Made in France. - Bee Gees, Children of the world. - Beethoven van, Missasolemnis. - Beethoven van, Sonate no. 17. Der Sturm; no. 21. Waldstein. - Bennet, Romantic Roger Bennet. - Ben- son, Bleu Benson. - Benson, In flight. - Biermann, Liebeslieder. - The Big Ben Hawaiian band, Aloha. - Body Love, Klaus Schulze. - Bomans, Bomans met een glimlach. - Boone familie, In the Holy Land. - Botticelli, The Botticelli sound. - Botticelli, Romantic Bptticelli. - Braff, The Ruby Braff and George Barnes quartet saluts Rodgers and Hart. - Braxton and Muhal, Duets 1976. - Brei, Concert k 1'Olympia. - A bridge too far. - Brooks, Sweet home Chicago. - Brubeck, 25th Anniversary reunion. - Busy Ma- lone. - Burton, Collection. - Cassandra crossing. - The Chess rhythm and blues collection. - China, Hongkong; Musique populaire et traditionelle de Chine. - Cicera, Piano solo. - Cole, Beautiful friendship. - Costa da. Agora. - Crothers, Perception. - Dave, A 1'Olympia. - Davis, Miles ahead. - Davis, Porgy and Bess. - Dawkins, I want to know. - Dennis, Romantic piano bar. - Denver, Greatest hits. vol. 2. - Desmond, Greensleaves. - Desmond, Two of a mind. - Diamond, Love at the Greek. - Duke, From me to you. - Duleu, Virtuosité et prestige du musette. - Ellis and Green, Rhythm Willie. - Engeland, English country mu- sic. - Engeland, Green grow the laurels. - Evans, Montreux III. - Evita, (Webber en Rich). - Fassbaender, Zigeunerlieder. - Ferrat, Eh 1'amour. - Ferry, In your mind. - Forestier, Maxime le. Hymne a sept temps. - Frankrijk, Musique tradi tionelle. - Frankrijk, Volksliederen uit Frans Vlaanderen. - Frescobaldi. Cap- piccio sopra. - Gabrieli, Canzones per sonar. - Garner, The fascinating Errói Garner. - Geluiden 2. BBC sound effects nr. 2. - Geluiden 7. BBC sound effects nr. 7. - Goodman, The king of swing. - Gordon, The apartement. - Grapelli, Meets the rhytm section. - Green, The fox. - Greger, Die Tanzplatte des Jahres '77. - Gregoriaans, Plainchant and po- lyphony from medieval Germany. - Haendek, Israël in Egypt. - Haden, Closeness. - Hampton, Ring dem Vibes. - Hanna, Jake Hanna's Kansas City ex press. - Harris, The best of blues shou- ters. - Kawkins, Hollywood stampede. - Haydn, Symfonie no. 44. - Hayes, A man and a woman. - Herman, Early autumn. - Hinze, Parcival. - The Hollies, Russian roulette. - Honegger, Jeanne au Bücher. - Hongarije, Hungarian folkdances. - Ierland, The O'Halloran Brothers. - Ier land, Paddy Tunney. - India, Tala. - Italië, Danses et chants de Sicile. - Jackson, Plenty soul. - Joden, Sarah Gorby. - Kermisklanten, De beste van de kermisklanten. - Kreuder, lm Leben geht alles vorüber. - Kuehn, Hip elegy. - Laine en Williams, Best friends. La ma, Je t'aime a la folie. - Leer, Intro- spection 1 and 2. - Leer, Musica per la notte di natale. - Lefevre, Les plus grands.succes '76. - Liszt, Totentanz. - Liturgie des Catechumenes. - Lofgren, I came to dance. - Long, Levenslang. - Lukowski, Romance. - Lully, Psyche div, - Magna Carta, Lord of the ages. - Mauriat, The golden record of Paul Mariat. Mauriat, Plays the hits of 1976. - Meeder, 20 Hollandse hammond-hits om op te dansen. - Michael Strogoff. - Michel, Album no. 5. - Miller, Original recording of his greatest hits. - Mooten, The best of the Dutch accordeon. - Moss, De beste van Andre Moss. - Mouskouri, Quand tu chantes. - Mouskouri, De mooiste Duitse kerstliederen. - Mozart, Die Zauberflöte. - Mulligan, Walking shoes. - Munrow, The early musiccon- sort of London. - Music of the gothic era. - Nichols, The gig. - Nijveen, Side by side. - Osborne, All night long. - Owens, Caravan. - Panpipe. Le concerto du vent. - Paramor and his Midland radio orches- tra. - Parra, La pena de los Parra. - Pascoal, Slaves mass. - Pass, Virtuoso nr. 2. - Pearson, The best of Johnny Pearson. - Pettiford, The legendary. - Pièces pour la harpe. - Popp, Hot shot. Portugal. Amalia Rodrigues. - Pourcel, Evergreens. - Powell, The Ama2ing Bud Powell. - Prokofiev. Symfonie no. 4. - Pullen, Jazz a confronto. - Rava, Quota- tion marks. Reddy, Ear candy. - Return to forever. Music magie. - Reunion jazz band. Ball.- Rheinberger. Orgelsonate. - Roemenie, Les plus grands succes de George Zamfir. - Rooyen, Van Rooyen en Scarlatti. - Rosenberg, Greatest hits. - Roussos, The golden voice of Dennis Roussos. - Sardou. Michel Sardou en direct de 1'Olympia. - Scarlatti. Stabat mater. - Schneider, So close. - Schotland, The boys of the Lough. - Schotland, Cut and dry Dolly. - Schotland. Ken an Alan Haynes sing the guid scot's songs. - Schubert. Trio. - Shank. Sunshine ex press. - Shepp, Steam. - Silver, Horace Silver and the jazzmessengers. - Simp- son, Keep it comin'. - Sjostakowitsj, Symfonie no. 7. Sowjet Unie. Songs of Armenia and the Caucasus. - Steinway. Romantic piano classica. - Strasser. Hit-party des Jahres 3. - 101 Strings, Musik ist Zartlichkeit 1 en 2. Sumlin, Groove. - Sweelinck. Toccata no. 21. - Swing. Pennsylvania six-five thousand. - Tacticos, The sound of greece. - Tate, After midnight. The tea dance. -10 CC. - Tentacles. - Terry. Clark Terry's big band live at Buddy's place. - Thielemans en Philip Catherine. - Towers. Special request. - Tsjechoslowakije. Moravian folksongs. - Tsjaikovski, Het Zwanen- meer. - Twiggy, Please get my name right. - Tv/inkle Stars, The best of the Twinkle Stars. - Vaughn. Father Tom Vaughn's joyfull jazz. - Veen, Overblij ven. - Venuti, Gems. - Verenigde Staten. American history in ballad and song 1 en 2. - Verenigde Staten. Anthology of American folkmusic. - Vivaldi. Le quat- tro stagione. - Waldron, Hard talk. Waldron. A touch of the blues. - Wales. Songs of Wales. - Washington, The jazz sides. - Weather Report. Heavy weather. - Westland mannenkoor, Een winter avond. - White. Big city. - Wilder, Soprano summit in concert. Wunder- lich, Wunderlich pops 5. - Wynette, Let's get together. - Zigeuners, Songs and dances of the Balkan gypsies. - Zweden. SjuinuMsvisur och rallurvisor. hangende oven een ideale oplossing. Hij vraagt namelijk nauwelijks ruimte. Kan een oven wel hangen? In principe kan een oven zonder bezwaar aan de muur worden bevestigd. Mouli nex introduceerde op de Najaarsbeurs in Utrecht zelfs een nieuwe, zelfreinigen de CompactOven B55 waar speciale op- hangbeugels kunnen worden bijgele verd. Die oven is tegelijk 100# grill en 100# oven, compleet met een aparte handgreep voor het draaispit. Toch kost zo'n combinatie maar een paar tientjes meer dan een losse grill. Zoals de naam al zegt. is hij compact: niet te groot en niet te klein. Dat levert al gauw een belangrijke energiebespa ring. De CompactOven B55 is duurzaam geëmailleerd en solide gebouwd rond een kooiconstructie. De bijzondere sty ling met ronde hoeken doet zeer eigen tijds aan. Tegelijk met de ophangbeugels voor de CompactOven B55 worden er ook op hangbeugels geïntroduceerd, die ge schikt zijn voor andere grills van het zelfde merk. 6 oktober: Bijeenkomst Soester Vogel vrienden in gebouw Middelwijk, Paral lelweg, aanvang 20 uur. Bijeenkomst van de vrouwengespreks groep van het Humanistisch Verbond, aanvang 14 uur. De heer J. Maas spreekt over: „Alcoholisme vroeger en nu". Inlichtingen bij mevr. Lien Becker, tel. I 28 89. 7 oktober t/m 30 oktober: Ledenten toonstelling Artishock in het Arlishock- gebouw, Steenhot'fstraat 46, iedere mid dag van 14 lot 17 uur. 7 oktober: Excursie NIVON naar brood fabriek Rademaker, Laanstraat 34. Ver- zamelen om 20.15 uur op genoemd adres. 8/9 oktober: Weekend NIVON in het A.B.K. huis te Eerbeek, Hallsweg 12 te Hall bij Eerbeek. Opening zaterdag om 15 uur. Opgave bij de heer H. F. Rutgers, Lange Brinkweg 10. tel. 14270. 9 oktober: Kamerconcert in het Arti- shockgebouw met Berna Kousemaker, sopraan en Kees Steinroth, piano. Steen- hoffstraat 46aanvang 14 uur. II oktober; Bijeenkomst Kon.Mij, voor Tuinbouw en Plantkunde met de heer van Tol over „Aanleg en onderhoud vijver en waterplanten". In het Medisch Centrum, Nieuweweg; aanvang 20 uur. Schrijfavond Amnesty International in het Amnesty Centrum, Middelwijkstraat 72 zij-ingang aanvang 20 uur. 11 oktober: Schrijfavond Amnesty Inter national in het Amnesty Centrum, Mid delwijkstraat 72 (zij-ingang); aanvang 20 uur. 12 oktober: Politiek cafe „Proest" in De Rode Haan. Birkstraat 32; aanvang 20 uur. Onderwerp: „de schoolbioloog". Spre kers schoolbiologen uit Kampen, Utrecht en Arnhem. Gespreksleider Leidje To massen. Toegang vrij. Het Nut-Soest verzorgt een avond met Henk van Ulsen met zijn programma: „Spelen met woorden"een uit het hoofd gelezen hardop gedacht repertoire met werk van o.a. Nijhoff, Vasalis. Gerhardt, Oosterhuis, Shakespeare en Tucholsky". In de Open Hof, Veenbesstraat/hoek Dalweg; aanvang 20.1& uur. 13 oktober: Najaarsvergadering Soester Gemeenschap in restaurant van de Brink. Soesterbergsestraat 122; aan vang 20.15 uur. 6 oktober: Tocht naar Treslong Ned. Ver. van Huisvrouwen t.g.v. het zestigjarig bestaan. Vertrektijden: 8.45 uur „La Grande Bouffe", Soesterbergsestraat; 8.48 uur Raadhuis; 8.50 uur Braamhage- Nieuwerhoek; 9 uur Station Baarn; 9.05 uur Brink, Baarn; 9.08 uur Heemstra laan/hoek Huycklaan Baarn. Vrouwencafé in de Molensoos, Molen straat 142; vanaf 20 uur. Als start ver toning van de film Women to women. Inlichtingen bij Joke Kruijtzer, Stad houderslaan 126, tel. 104 88. 10 oktober: Kontaktmiddag U.V.V. in het Oranje Hotel, Burg.Grothestraat 70; aanvang 14 uur. 11 oktober: Politiek café „proest" in de Een groeiend aantal jonge mensen heeft belangstelling voor het slagersvak. Dat blijkt uit het stijgend aantal eerstejaars leerlingen van de slagersvakopleidingen In Nederland: nog maar 550 in 1974,738 in 1975,951 in 1976 en niet minder dan 1048 in dit jaar. Die toenemende belangstelling is misschien wel logisch. Het werk van een slager heeft volop variatie. Het is creatief en ambachtelijk tegelijk. Het is verantwoordelijk, want de klanten aan de Slagersvakschool in Utrecht, die willen goed vlees en terecht worden er aansluit op de detailhandelsschool, de hoge eisen gesteld aan de hygiëne, consumptieve afdeling van de tech- Bovendien is het werk zeer zelfstandig, nische school en op MAVO en HAVO. Maar wat misschien wel het zwaarste Die opleiding duurt vier jaar, waarvan telt: het slagersbedrijf is een bedrijfstak één jaar praktijk, met vrijwel geen werkeloosheid. De andere manier is een part-time Gedegen opleiding opleiding. die wordt gegeven in 18 plaat- Een goede slager kan de toekomst met sen ,m ,°.ns. 1^nd, J ^le °PleidinS- die groot vertrouwen tegemoet zien. Vlees sPeciaa' ,s bedoeld voor leerlingen die blijft altijd nodig en vooral de betere partieel leerplichtig zijn, kwaliteiten vinden meer en meer aftrek. O,a"noc Dat betekent dat er in geld gerekend steeds meer wordt omgezet. Ook de goede slagersopleiding in ons land is een garantie voor een gezonde toekomst. Tot ver in het buitenland staan de Nederlandse slagers bekend om hun vakmanschap. Vooral jonge slagers uit ons land verwerven regelmatig eervolle prijzen op internationale wedstrijden. Overigens houdt zo'n slagersopleiding meer in dan wel eens wordt gedacht. Het gaat namelijk niet alleen om de theorie en praktijk van het bewerken van vlees, worst maken, zouten en het bereiden van vleesprodukten. Ook technologie, grond- stoffenleer. algemene maatschappelijke vorming, economie, recht en bedrijfs administratie spelen tijdens de opleiding een voorname rol. Studiemogelijkheden Wie vakman slager wil worden, kan op twee manieren zijn meesterdiploma ha len. De kortste weg is de dagopleiding verloopt in drie etappes van elk twee jaar. die steeds met het behalen van een diploma kunnen worden afgesloten. Wie eenmaal zijn meesterdiploma heeft, kan werkelijk alle kanten op. Hij, of zij want er zijn tegenwoordig ook steeds meer meisjes die een slagersopleiding volgen, kan gaan werken bij een slage rij, hij kan bedrijfsleider worden, of filiaalhouder, of worstmaker, of tech- nisch adviseur, of vakleraar of natuur lijk ook eigen baas. Want het meester diploma is meteen ook een midden standsdiploma. Inlichtingen Slager is een echt vak. Je moet erbij nadenken terwijl je werkt met je han den. Bovendien is het een vak met toekomst. Wanneer je erover denkt om ook slager te worden, vraag dan nu alvast inlichtingen. Je bent welkom bij: SVO Instituut Slagersvakonderwijs, Pompelaan 8. Utrecht, telefoon 030 - 71 71 21. Rode Haan, Birkstraat 32; aanvang 20 uur. Onderwerp: „de schoolbioloog". Spre kers: schoolbiologen uit Utrecht, Arn hem en Kampen. Gespreksleider: Leidje Tomassen. Toegang vrij. 12 oktober: Het Nut-Soest verzorgt een avond met Henk van Ulsen met zijn programma: „Spelen met woorden": een uit het hoofd gelezen, hardop ge dacht repertoire met werk van o.a. Nij hoff, Vasalis, Gerhardt, Oosterhuis, Shakespeare en Tucholsky. In de Open Hof, Veenbesstraat/hoek Dalweg; aan vang 20.15 uur. 12 t/m 15 oktober: Open dagen weef- kring Soest op de deel van kaasboerde rij „De Staelenhoef", Birkstraat '123. Openingstijden: 9-12 uur en 14-17 uur, zaterdag van 9-17 uur. 12 oktober: Koffieochtend Ned. Ver. van Huisvrouwen in de Prom, Amalialaan 1, te Baarn; aanvang 10.30 uur. 13 oktober: Najaarsvereniging Soester Gemeenschap in restaurant van de Brink, Soesterbergsestraat 122; aan vang 20.15 uur. Vrijdagavond op de TV: „Help, de dokter verzuipt". U zit pas echt op uw gemak met „Wim-Rademaker-gebak". Dit weekend: van 4,75 nu voor 4,35 Laanstraat 31, Soest Tel. 123H7 Te koop of te huur gevraagd Plm. 50-100 m2 bedrijfsruimte in Soest of omgeving. Br. onder nr. 243.Bur.S.Crt. SCHOEMAKER OCCASIONS Zwart-Wit en kleurentelevisie met garantie v. Weedestraat 78 Tel. 10344. Te koop prima Zeeuwse kleiaardappelen per zak 25 kg. Nieuwstraat 64. In „De Oude Eng" (Kolonieweg 4 Soest) exposeert schilderijen, gouaches en tekeningen tot 16 okt. 1977. Openingstijden: 9.00 -12.00 uur. 14.00-17.00 uur. Te koop in Soest, Mod. vrijst. villa blijv. vrij uitz. met garage v.v. c.v.-gas, ca. 425 m2 siertuin. Ind.: entree, hal, toil. opbergkast, kelder, keuken. Gr.doorzonk. 6.65 x 4.30 mtr. Boven: hal, 3 slaapk., balkon, badk. met wast. toil. en douche. V.trap naar zolder, m.gr.slk. met tuimelr. Veel opbergr. met stoff., luxafl., t.v.ant., enz. Spoedig te aanv. Vraagprijs f425.000,— k.k. Alb. Hahnw. 15, tel. 02155-13469. Technisch Bedrijf Soest Fabrikant van machines en apparaten voor Luchtvaart en Industrie, vraagt voor de produktie die belangstelling hebben voor het vervaardigen van kwaliteits-producten en ervaring hebben in: CONSTRUCTIE BANKWERK— PLAATWERK-LASWERK Wij bieden U: interessante werkkring goede salarisregeling tantième aandeel Sollicitaties te richten aan: GEBR. STORK, INDUSTRIEWEG 16 SOEST. TEL 12368 EN 19530. Voor een instituut in de sociale sektor zoeken wij voor enige maanden een ge routineerde sekretaresse met ervaring in het notuleren en uitwerken van vergade ringen. Wij denken aan een jonge, representatieve vrouw die het sociale werk een warm hart toedraagt. Goede kontaktuele eigenschappen zijn voor deze funktie onontbeerlijk. Eventuele ervaring in de maatschappelijk/sociale sfeer strekt tot aanbeveling. Hoge eisen worden gesteld aan organisatievermogen en het alert reageren op verschillende situaties. Denkt U voor deze funktie in aanmerking te komen, neem dan kontakt op met ons bureau. Wij zullen U graag alle gewenste inlichtingen verstrekken. UITZENDORGANISATIE Faas Eliaslaan 26, Baarn Telefoon 02154 1 88 00 Wegens interne veranderingen zijn wij van vrijdag 14 oktober t/m 20 oktober gesloten. Nieuweweg 68. Op verzoek van onze relaties Te koop gevraagd: Vierkamerflat omgeving „Engh", bij voorkeur op de 1e of 2e woonlaag. plm. 125.000,-. Wat ouder woonhuis om opgeknapt te worden. Plm. 150.000, Vrijstaande villa/landhuis omg. Soest/Zuid. Max. f500.000,—. Te huur gevraagd: Winkelruimte plm. 60 mz, bij voorkeur zonder woonruimte. Aanbiedingen aan onderstaand adres: Makelaar in onroerende goederen Steen hol (straat 63 Soest SOEST DRIVE-IN MIDDENWONING met vrije tuin (ZUID). Indeling: entree, studeer - c.q. hobbykamer, berging, garage. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. Voorzien van c.v.(gas). Incl. stoffering. Koopsom f 220.000, Op goede stand gelegen HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS met schuur en vrije tuin (Z.W.). Indeling: entree, kelder, L-vormige woon kamer (9x3.50/5.50) met artistieke open haard en balkenplafond, keuken. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer (ligbad), zolder met vaste trap. Voorzien van c.v.-gas. Incl. gehele stoffering. Koopsom f 275.000, HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS met garage, schuur en tuin. T otale oppervlakte 476 m*. Indeling: entree, woonkamer, keuken, bij keuken, toilet, kelderkast; Verd. 3 slaapkamers, douchecel met 2e toilet, vaste trap naar zolder. Voorzien van gaskachels. Op korte termijn te aanvaarden. Koopsom f 280.000, In landelijke omgeving gelegen HOEKVILLA met garage en tuin. Totale oppervlakte 519mz. Indeling: entree, toilet, grote L-vormige woonkamer (open haard) met aangrenzende moderne open keuken. Verdieping: 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, vaste trap naar grote zolder, c.v.(gas). Gevr. Koopsom f330.000,— Nabij bos en duinen gelegen HALF-VRIJ- STAANDE VILLA (rieten kap) met garage en grote, geheel vrije tuin. Indeling: entree, toilet, kelder, grote woon kamer (open haard) met corner (totale oppervlakte ca. 42mz), aangrenzende moderne open keuken met eethoek. Verdieping: 3 slaapkamers, ruime fraaie bad kamer (tigbad/2e toilet/aansl.wasmachine), vaste trap naar ruime zolder met 2 kamers. C.V.(gas). Woonkamer en keuken voorzien van parketvloer. In de zonnige tuin bevindt zich een luxueus verwarmd zwembad met rondom terrassen. Het geheel verkeert in perfecte staat. Koopsom f 525.000, TE HUUR: MIDDENWONING met schuur en tuin. Indeling: hal, toilet, woonkamer, keuken. Verdieping: 3 slaapkamers, douche-cel, grote zolder. Gas-c.v. Gestoffeerd. /850, per maand. Representatieve KANTOORRUIMTE (nieuw bouw) ter grootte van ongeveer 100 m1 met aangrenzende moderne woning. Voor dit modern en praktisch opgezette object bedraagt de huur f 2.500, per maand. MAKELAARSKANTOOR Gallenkamp Pelsweg 11 - Soest Tel.: 02155 -15360» bgg 10262 of 17251 Wij brengen in uw VAN WEEDESTRAAT 17 - SOEST TELEFOON 02155-13917

Soester Courant | 1977 | | pagina 25