nm/cuar Aantrekkelijk handbal in sporthal Dames Olympia winnen van plaatsgenoot SVV 2 Shot lijdt nederlaag tegen concurrent Victoria Eemvogels 2 ten onder in Amerongen t Hangt weer klaar bij Ramselaar Kinder ski- en racingjacks C<4 Kindercoats in Canadian ruit Handbalvereniging BDC K. Veenkamp en H. J. v. Riet winnaars koppel viswedstrijd 1977 Sherry medium Heren winnen in Berg Ambacht van Thor! Programma Sporthal Beukendal Programma Sportzaal de Bunt Tafeltennis De Hazewind BV. GLAZENWASSER Volleybal: Krachtinspanning beloond voor le damesteam SVV/Stam Heren I behalen draw tegen sterk Surf Sportieve rekreatie SIERZWEEP? TUINTOKO foto heRtmn van öam Soester Courant van donderdag 27 oktober 1977 ■n Een onbetwist doelpunt in het handbal duel tussen de dames van BDC en SEW. Foto Herman van Dam Zaterdag j.1. viste de HSV ,.De Snoek baars" haar laatste viswedstrijd van het seizoen '77 als koppelwedstrijd in boten bij dhr. v.d. Pol aan de Vecht. Na loting door de heer Schuur, win naar van vorig jaar, kwam het boven genoemde koppel als winnaar uit de bus, wat in verband met het gering aantal deelnemers tevoren reeds zo goed als vaststond. Dit hebben zij waargemaakt door 4.38 m. bij elkaar te vissen. Voor de heer H. J. v. Riet was het de tweede keer dat hij zijn naam aan de beker toevoegde. In totaal deden er 8 koppels mee. Hier volgt de gehele uitslag: I. K. Veenkamp - H. J. v. Riet 4.38 m; 2. H. Prinsen - W. v.d. Kraats 2.46 m; 3. Th. Bosman - Meijers 1.86 rh; 4. H. Schuur - H. Horst 1.65 m; 5. T. Post - F. Bosman 1.35 m; 6. E. v.d. Kraats - H. J. Bosman 1.01 m; 7. B. v. Keulen - D. v.d. Broek 0.99 m; 8. H. Lentelink - L. v. Klooster 0.67 m. De eerste kompetitiedag in de zaal heeft de vele toeschouwers in „Beukendal" ge bracht wat ze ervan verwachtten. Spanning was er te over bij zowel de dames als de heren en hoewel de negatieve uitslag bij de heren natuurlijk een teleurstelling betekende, maakte hun strijdlust een goede indruk. De overwinning van de BDC-dames op Entius/SEW betekende een daverend sukses dat de supporters met een stevig applaus onderstreepten. Ongelukkige kompetitiestart heren. Tegen aartsrivaal RHC is het Soester team er niet in geslaagd ook maar éèn puntje te pakken, hoewel er mogelijk heden te over zijn geweest op een Soes ter overwinning. De oorzaak van de nederlaag van BDC was vooral gelegen in het feit dat de Soester verdediging verzuimde de Rhe- nense aanval te ontregelen, zodat deze lang in balbezit kon blijven en rustig op kansen kon loeren die regelmatig door BDC geboden werden. Een andere oorzaak was het slechte schieten van de anders zo krachtige aan val. Ook het uitvallen van Sjaak Smee- ing vanwege een enkelblessure had on getwijfeld een negatieve invloed op het scoreverloop. Tekenend was dat van de 4 doelpunten die bij de rust aan de Soester zijde geno teerd stonden, er 2 uit strafworpen wer den gemaakt. Na de hervatting leek BDC even op te leven toen Cleem Diemers uit een break- out 5-8 aantekende, maar ieder BDC- doelpunt werd door RHC met een tegen- goal beantwoord, zodat het Soester team, zonder zijn normale nivo te hebben ge haald, bij de 14-18 eindstand nog tegen de zelfde achterstand aankeek. Dames BDC stellen trainer niet teleur. In een uitermate spannende en goed ge speelde wedstrijd is het de dames van BDC gelukt Entius/SEW naar een neder laag te spelen. Tweemaal keken de Soester dames te gen een achterstand aan maar na 2-2, was het BDC dat steeds het initiatief nam. De voorsprong, door doelpunten van Ria v. Dijk, Diny v.d. Heiden en Ciet Smee- ing, werd echter steeds weer teniet ge daan, zodat de rust met een 5-5 stand aanbrak. Meteen na de pauze haalde BDC echter fors uit en nam door doelpunten van eerder genoemd trio een 8-5 voorsprong die halverwege de speelhelft door Ria Pronk zelfs nog werd vergroot tot 9-5. Via 9-6 en 10-6 door Tineke Simons kwam de 15e minuut die de Soester formatie bijna fataal was geworden. Diny v.d. Heiden moest met een blessure het veld verlaten en daarmee boette het team duidelijk aan kracht in. BDC kreeg een inzinking waardoor SEW wist terug te komen tot 10-8. 11-8 werd het nog uit een strafworp door Ria v. Dijk, maar BDC was leegge- speeld en vlak voor tijd waren de Noord- Hollandse dames ingelopen tot 11-10. Te gehaast spel aan hun kant en uitste kend keeperswerk van Mary Steenbak kers in het Soester doel hielden echter de 2 punten in Soest. De verwachting van trainer-Jan -Nagte», gaal, uitgesproken na de -laatster -ver loren, ontmoeting tussën dé beide.teams, was uitgekomen. Zeker opmerkelijk als men weet dat er nogal wat blessures in het Soester kamp zijn. uit het vat, eerst proeven dan tappen per liter4.75 Steenhoffstraat 64 Tel. 12551 Soest. Ook deze week zijn beide topteams van Olympia er in geslaagd om de winst in handen te houden. De dames hadden weinig moeite met de reserves van SW. De heren daarentegen hebben flink strijd moeten leveren om voor de vierde achtereenvolgende maal te winnen. Heren Thor - Olympia 2-3 Tegen het uit de tweede divisie gedegra deerde Thor heeft Olympia het zich weer moeilijk gemaakt en een punt laten liggen. In de kleine zaal zonder tribune, maar met een talrijk en enthousiast, publiek langs de lijnen, ging de eerste set gelijk op en won Thor, het gelukkigste team. Ook in de tweede set gaven beide teams elkaar geen duimbreed toe, maar dit maal trok Olympia aan het langste eind. De derde set leverde vrij snel een grote voorsprong voor Olympia op, maar wat al eerder een kwaal is gebleken, open baarde zich ook nu weer: de laatste punten leverden de grootste problemen op, zodat de tegenpartij erg dichtbij kon komen. Ook in de vierde set had Olympia al snel een grote voorsprong (9-2) en een 3-1 overwinning leek erg dichtbij. Maar vanaf dat moment ging alles fout en Thor kon inlopen en zelfs een voorsprong opbouwen. Olympia kwam zelfs voor met 14-11, maar moest toch deze set uit handen geven. De 5e set was een copie van de vierde, met dit verschil, dat Olympia nu wel doorging en Thor kans loos de laatste set afnam. Zaterdag a.s. spelen de heren om 16.30 uur in De Bunt tegen Wim van Zwol JC, wat waarschijnlijk één van de grootste kanshebbers op een erg hoge klassering in deze poule is. Olympia kan nu laten zien wat ze waard is en of een plaats bij de hoogst genoteerden mogelijk is dit seizoen. BRUIOSRepORtAQe filmnepootAqe kinöeosenie stuöio-, pens- en BeöRIjfsfOtOQRApe Dames SVV 2 - Olympia 1-3 Het publiek dat altijd met een tikkeltje meer interesse dan gewoonlijk een wed strijd tussen plaatsgenoten volgt, is in de eerste set volstrekt niet aan zijn trekken gekomen. In een erg korte set (aan beide zijden zijn vier speelsters aan serve geweest) werd SVV vernietigend met 15-0 ver slagen. Vooral het opvangen van de serve was voor de dames van SW een groot probleem. Zo kon Joke van der Wal in één beurt van 1 naar 11 serveren, waarbij veel serves direkte punten wa ren. In de tweede set kwam SW goed terug. In het begin was de strijd gelijkopgaand, waarbij SVV veel meer aanviel dan in de eerste set. De stand 9-9 bleef geruime tijd op het scorebord staan, voordat SW iels uit kon lopen 111-9Deze 'voorsprong van twee punten kon ze tot het eind bewaren. In de derde set nam Olympia een 6-0 voorsprong, maar SVV kwam goed terug (6-7). Harde aanvallen van Olympia werden goed opgevangen. Olympia begon toen meer plaatsballen te geven en daar had de tegenpartij meer moeite mee. terwijl Olympia de in het centrum geplaatste ballen van SW goed wist te verwerken. In de vierde set is op de stand i i lange tijd niet ge scoord. Tenslotte nam Olympia een voorsprong en gaf die niet meer uit handen. Olympia werd in deze wedstrijd terzijde gestaan door oud Olympia- speler en oud dames-trainer Werner Paans. daar de eigen coach door ziekte verhinderd was. De dames treden zaterdag om 18.30 uur in De Bunt aan tegen debutant SSS. Overige herenteams Het tweede herenteam was tegen WA zaterdag voor de zoveelste keer niet kompleet en kon dan ook niet aan de positieve kant van de score blijven. De eerste set werd nog gewonnen, maar de andere twee sets brachl WA op zijn naam. Het derde herenteam moest aantn 'en tegen het erg sterke BG&SV 1 en had tegen deze heren weinig in te brengen. Er waren af en toe leuke rally's te zien. maar BG&SV had geen enkele moeite om met 3-0 te winnen. Het jonge vierde team won met 3-0 van ..oudjes 5". De eerste twee sets met een ruim verschil, alleen in de derde set kostte het enige moeite. Het zesde team speelde in Baarn een slechte wedstrijd en verloor verdiend met 3-0 van Limvio 2. Over de gehele linie werden er veel fouten gemaakt, alleen het serveren leverde weinig moeilijkheden op. Het 9e team tenslotte won reglementair (3-0) van BG&SV 6. Overige damesteams Het tweede damesteam nam een voor beeld aan het gelijknamige herenteam. Ook zij verloor de 2e en 3e set. na de eerste set gewonnen te hebben. Door de geringe aanvalskracht van WA kon er goed verdedigd worden, maar de eigen aanval was te zwak. terwijl variatie ontbrak. Hel derde team had geen enkele moeite met Limvio 1. Alle drie de sets werden met 15-3 gewonnen. Door de geringe tegenstand kon Olympia geheel het eigen spel bepalen. Het vierde team deed het heel wat minder goed. Met 2-1 werd verloren van BG&SV 3, terwijl er een gemakkelijke 3 0 winst behaald had kunnen worden. Vooral in de tweede set hebben de dames het er bij laten zitten door een 12-3 voorsprong uit handen te geven. Alleen in de derde set draaide het lekker en deze set werd dan ook gemakkelijk gewonnen. Hel 5e team won met 3-0 van Limvio 2. Na een zeer zenuwachtig begin, waarbij vooral in aanval veel fouten werden gemaakt, kwam Olympia 5 pas laat in haar eigen spel. Dat er toch nog royaal werd gewonnen, kwam door de uitste kende verdediging en in de laatste set zeer tactische aanval van Jelly Goeber- tus. Het 7e team won met 2-1 van SVV 8. In de eerste set werd wat ongelukkig met 17-15 verloren, maar de twee overige sets werden gemakkelijk gewonnen. Het negende team kwam deze week tweemaal in het veld. Werd woensdag met 3-n verloren van Limvio 3, donder dag werd een set en dus één punt afgenomen van SVV 7. Zaterdag a.s komen in Amersfoort de mini's weer in aktie. Dit maal spelen er 3 meisjes en 2 jongensteams Donderdag 27 oktober 1977. 19.00 - 22.30 uur Kompetitiewedstrijden NeVoBo. 19.00 uur Olympia 8 - S. V. V. 9 - D3 Devu 2 - S.V.V. 7 - D3 Olympia 7 - Voleem 2 - D3 S.V.V. 6-Devu 1-D2 20.00 uur Olympia 6 - Voleem 1 - D2 Olympia 5 - Olympia 4 - D2 Olympia 8 - BG SV 6 - H3 Devu-S.V.V. 7-H3 21.00 uur Olympia 4 - Limvio 2 - H2 S.V.V. 3-Olympia5- H2 S.V.V. 6 - Limvio 1 - H2 S.V.V. 5 - BG SV 3- H2 Zaterdag 29 oktober 1977. 8.45 -12.00 uur Sportinstuif. 8.45 -10.15 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaar. 10.30 12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 16.30 18.30 uur Kompetitiewedstrijden Volleybal. 19.00 23.00 uur Kompetitiewedstrijden Basketbal. 19.00 uur I Red Stars a - Dunckers a II Red Stars ma - Red Stars mb 20.10 uur I Red Stars Ka - Dunckers ka II Red Stars Kb - B.V.H. Ka 21.20 uur I Red Stars MD - Quidam MA II Red Stars 4 - Woudenberg Zondag 30 oktober 1977. 10.00 17.00 uur Kompetitiewedstrijden handbal. 20.00 23.00 uur Kompetitiewedstrijden basketbal. 20.00 uur I Red Stars Kma - Top Stars Kma II Red Stars Kmb - Red Stars Kmc 21.15 uur I Red Stars 3 Top Stars 3 II Red Stars 2 - Taveno Zaterdag 29 oktober 1977. 10.00 -16.00 uur Kompetitiewedstrijden badminton. 16.30 - 20.30 uur Kompetitiewedstrijden volleybal. Zondag 30 oktober 1977. 10.00 -13.00 uur Kompetitiewedstrijden badminton. 13.00 -16.00 uur Basketbalwedstrijden (Central Base Fond) Het le herem. .im van Shot staat weer met beide benen op de grond. Het le verlies sinds ruim een jaar is geleden. In Hilversum bleek mede-koploper Victoria 1 zelfs in staat de Soestenaren met een duidelijke - overigens geflatteerde 8-2 nederlaag naar huis terug te sturen. Het was voor heel Shot vrijdagavond j.1. trouwens niet zo'n beste avond. Ook het 9e en 3e team gingen tegen Victoria in dezelfde zaal tenonder. Het 3e team zelfs met 10-11. De reeds gememoreerde 8-2 nederlaag van Shot 1 doet haar kampioenskansen flink dalen. De thuiswedstrijd over 6 weken zal met dezelfde cijfers gewonnen moeten worden om nog een beslissings wedstrijd uit het vuur te slepen. Shot gtartte tegen Victoria met 3 persoon lijke nederlagen. Zowel Dirk Schui ling, Gerrit Leeflang als René Daselaar konden geen punten scoren, zodat Victo ria geheel onverwacht met 3-0 voor kwam. Hoewel het dubbelspel daarna een Shot-overwinning werd en René Daselaar ook een overwinning boekte op Victoriaspeler ten Kortenaar, wisten de Shotspelers niet meer tot winst te komen. Reden voor het verlies is moei lijk aan te wijzen. Wel moet worden gezegd, dat de condities in de Feesthal te Hilversum al lang verre van ideaal zijn en Shot aan enige onderschatting van de tegenstander geleden heeft. Het 2e team won zoals van haar ver wacht werd met 7-3 van Bunshot 1. Shot 4 gaf Chefana 1 geen schijn van kans via een 10-0 overwinning en staat nog steeds zonder puntenverlies bovenaan de rang lijst. Ook Shot 5 boekte weer een over winning; ditmaal werd Buna uit Bus- sum met maar liefst 2-8 ingemaakt. Shot 7 en 8 wonnen met respectievelijk 1-9 en 8-2 van hun tegenstanders en hebben de promotiekansen volledig in eigen hand. Shot 9 verloor van Victoria 11 en ziet haar kansen tot vrijwel nul gedaald. Victoria is in deze poule duidelijk de sterkste. Shot 10 en 11 hebben het ook deze week niet kunnen bolwerken en verloren. Bij de junioren staan de zaken er anders voor. Hier lijdt het le team nogal eens een nederlaag. Zaterdag j.1. ging het tijdens een 2-2 gelijke stand om onbe grijpelijke redenen weer helemaal mis. Er kon geen enkel punt meer genoteerd worden, uitslag 2-8 voor de tegenstander. Het 2e jeugdteam doet het heel wat beter. Quick '32 werd met 8-2 ingepakt. Shot 3 won op 't nippertje van het 3e jeugdteam van Quick *32. Opmerkelijk was weer dat Wilfred Busch, als inval ler. alles won. Uitslagen: heren, Shot 6-Victoria 6 1-9, Nikè 9-Shot 7 1-9, Shot 8-Blaricum 3 8-2, Metac 7-Shot 10 8-2, Vev 9-Shot 11 9-1. Junioren: Shot 4 Elan2 6-4, Shot 6-Quick '32 4 5-5, Shot 8-Shot 7 0-10, Quick '32 8-Shot 9 2-8. Informatie over tafeltennis sen bij Shot kunt U krijgen van Inge Maaskant, telefoon 18971. Schoonmaakbedrijf St. Ludgerusstraat 15 - Utrecht Telefoon 030 - 440393 (zaak) 030-440981 (privé) Zoekt U een echte Wij komen wekelijks in Soest. Met één telefoontje van U kunt U met ons afspreken wanneer Uw ramen ge zeemd moeten worden. De topteams van de volleybalvereniging SVV/Stam-Renault hebben het afgelopen weekeinde met wisselend succes geopereerd. Het le damesteam behaalde de volle winst tegen een verdedigend optimaal draaiend Sarto; het team van SVV I (heren) sleepte verdienstelijk 1 punt uit hun duel met Surf, terwijl het 2e damesteam in de streekderby tegen Olympia met 1-3 het onderspit moest delven. Dames le divisie. In de goedgevulde sportzaal de Bunt heeft SVV I de toeschouwers de eerste twee sets goed in spanning laten zitten. De Soester ploeg had wel konstant suc ces met de uitgekiende aanvallen, maar opponent Sarto bleek ook niet voor een kleintje vervaard, zodat de stand 17-15 in het voordeel van de thuisspelende ploeg maar ternauwernood werd be reikt. In het begin van de 2e set scoorde Sarto, mede door enkele fouten aan SVV-zijde, punt voor punt en bouwde een 9-0 en 13-3 voorsprong op. In een fenomenale eindspurt brachten de Soester dames het publiek tot extase dooi- met 14-13 voor te komen en uit eindelijk zelfs de set met 16-14 te winnen. De 3e set was een formaliteit. Met een uitblinkende El Segaar werd eenvoudig de 15-7 stand bereikt. 3e Divisie. SVV 2 speelde tegen stadsgenoot Olym pia een ietwat angstige partij volleybal. Dit was duidelijk te merken in de le set, waarin de SVV-dames totaal over donderd werden en geen punt konden scoren. De durf kwam wel aan bod in de 2e set, waardoor de aanval veel beter tot zijn recht kwam (15-13). In de 3e en 4e set liet SVV Olympia te ver weg lopen, maar toonde wel bereidheid voor de puntjes te knokken. Echter, de achter stand was reeds dermate groot, dat geen eer te behalen viel (8-15,8-15). Promotieklasse. De dames van het 3e team bleken in de eerste twee sets van het duel tegen GVC o.a. de harde serve van de opponent niet voldoende onder kontróle te kunnen krijgen, waardoor mede het verlies en een 0-2 achterstand werd bewerkstelligd. De pass aan SVV-zijde lag in de volgen de sets duidelijk beter, en werkte daar mede een efficiëntere opbouw in de hand. Uitslag 2-2. Afgelopen zaterdag moest het tweede twaalftal in Amerongen spelen tegen Hemur Enge. Het tweede leverde in de eerste helft een zeer knappe prestatie door koploper Hemur Enge goed bij te houden, uiteindelijk werd met 11-4 verloren, een zeer geflatteerde uitslag waar met name de scheidsrechter debet aan was. Al in de eerste minuut gaf de scheids rechter een zeer dubieuze strafworp weg waardoor Hemur Enge een 1-0 voor sprong nam. Op dezelfde wijze werd het 2-0. een gang van zaken waaruit de rood-zwarten alleen maar de moed put ten om terug te komen. Allereerst scoor- |iiiiiii.iiiiiiiiiiiiiaMiiiaiiiiiiiiaiaiiiiiHiiiiiiiiiiM Lekker warm en leuk om te zien. Gezellige kleuren. Ze zullen er helemaal weg van zijn. Maten 116 t/m 164. Extra voordeelprijs alle maten. ?u r<> Met gewatteerde voering, warme borgkraag en speelse pas in de rug. In de sportieve kleuren rood, groen en blauw. Maten 116 t/m 176. Alle maten één prijs: laatste koopavond van 19.00 tot 21.00 uur' donderdag a.£ §A [O mode-textiel woninginrichting langestraat 50 amersfoort de Toos 'l Hart van afstand en verklein de Eddy Verrips de achterstand door 4-2 te scoren. Nadat Hemur Enge 5-2 had gescoord kwamen de Eemvogels terug tot 5-4 door doelpunten van Dolf Voorn en Toos 't Hart. Al in deze fase bleek dat de scheidsrech ter een zeer bepaalde manier van fluiten had. Van grote afstand werd alles al dan niet geconstateerd. In de tweede helft brak dit definitief het verzet van de Eemvogels en liepen de korfballers uit Amerongen uit tot een verdiende maar wel zeer gefiatteerde overwinning. Het was de laatste veldwedstrijd van het tweede dat zich nu gaan voorbereiden op de mikro. A.s. zaterdag speelt het eerste nog thuis tegen M1A uit Amersfoort; een altijd spannend gebeuren! Voor de pupillen is er 's middags een spelmiddag. Dit zal zich allemaal afspelen aan de Staringlaan in Soest-Zuid. Komende week zal er volgens onder staand schema sportief gerekreëerd kunnen worden; Op maandag 31 okt. in zaal ..Hartweg". Op dinsdag 1 nov. in zaal „RK-MAVO". Op woensdag 2 nov. in zaal „LTS Eem- land". Voor de dames elke avond van 20.00 uur tot 21.00 uur. Voor de heren elke avond van 21.00 uur tot 22.00 uur. Ook nog wel naald van Cleopatra genoemd. Slechts één van "de honderden (echt waar!) najaars-bolgewassen uit ons zeer omvangrijke sorti ment. trefpunt voor plantenvrienden Amsterdamseweg 139 Amersfoort. Tel. 033-17031. le Klasse. In een wedstrijd waarin DOS en SW 4 trachtten het volleybalspel te etaleren en de scheidsrechter dit poogde te ver hinderen, werd uiteindelijk door dames 4 een eclatante overwinning behaald Een sterk op de aanval spelend SVV 5 overrompelde Impala 2 vooral in de le set. Dat er tevens verdedigend goed werd gewerkt, blijkt uit de stand van de 2e set (19-17 voor SVV). Hiermede had den de Soester dames hun kruit verscho ten. (6-15). Mede door het falen van de aanval van SVH had SW 5 in de le set weinig tegenstand. Beide andere sets hadden een spannend verloop. Via een achterstand wist SVV steeds tij dig de punten naar zich toe te trekken. 3e Klasse. SVV 7 nam tegen Olympia 9 al snel een voorsprong, deze ging echter ver loren door een ietwat verslapte concen tratie. De SVV'sters toonden zich in de 2e en 3e set oppermachtig (0-15,4-15 S W 8 haalde in het duel tegen Olympia 8 in de le set een stunt uit door via een 14-7 achterstand, toch nog de set met 15-17 te grijpen. Hierna geloofde SVV het wel en de tegenstander profiteerde. Door rommelig spel en wat foutjes aan SVV 9-zijde werd met 1-2 van Devu 2 verloren. De soms te scherpe passes hadden tot gevolg, dat men niet aan opbouw toekwam. In de 3e set kon SVV geen vat krijgen op de serve van de opponent. Meisjes jeugd. Bij de stand van 14-14 tussen SVV C en BG&SV B toonde SVV zich koelbloediger en greep de setwinst. De 2e set was een formaliteit (15-5). Ook de D-meisjes brachten het tot winst. Mede door een goede serve en een uitstekende inzet werd Olympia D op de knieën ge dwongen. Heren Promotieklasse. SVV I liep in de le set tegen Surf mid dels snel spel uit tot 10-1. Surf spartelde nog wat tegen, SW haalde echter de set met 15-9 naar zich toe. De opbouw bij SVV verliep daarna trager, waardoor de tegenstander beter in zijn spel kwam. Na diverse wisselingen van de serve werd het 12-15. Ook in de 3e set was Surf van de twee partijen de meest ge lukkige (13-15). Tot in de eindfase van de 4e set ging de strijd gelijk op, waarna vooral Henk Dekker van SVV veel pun ten binnenhaalde door effektieve aanval len. Met 18-16 trok SVV aan het langste eind. 2e Klasse. SVV 6 speelde een uitstekende wedstrijd tegen BG&SV 3, waar meer tegen op werd gezien dan de praktijk bewees. Bij een 13-11 achterstand moest SW 6 alle zeilen bijzetten om deze toch nog in het voordeel van de Soesters te be slissen. Setstanden als 6-15 en 4-15 zeg gen in dit verband voldoende om SVV als de sterkste partij aan te wijzen. 3e Klasse. SVV 8 wist slechts 1 punt te behalen uit hun duel tegen Limvio 3, ondanks dat er een grote inzet aan SVV-zijde was te bespeuren. Wedstrijdprogramma deze week: A.s. zaterdag speelt het le damesteam van SVV/Stam de zeer belangrijke be kerwedstrijd tegen VC Rooy. Ditmaal in sporthal Beukendal over het gehele veld. Het publiek is dus verzekerd van een zitplaats mits men op tijd aanwezig is. Aangezien de NeVoBo een zeer selekt bekerprogramma heeft opgesteld voor dit seizoen (alle eredivisie-clubs en slechts 4 eerste divisieclubs doen hier aan mee, waarvan SVV er 1 is, mede door de goede resultaten tegen Vierhout/ Valbovol vorig seizoen) zal het bijzonder plezierig zijn indien SVV deze ronde doorkomt. Na deze tegenstandster kan nl. tegen een eredivisionist worden ge loot. Rekreatie-volieybal Olympia. De prestaties van de teams, die regel matig wedstrijden spelen in de Nevobo- competitie, zijn wel bekend, maar dat er bij Olympia ook aandacht wordt ge schonken aan rekreatief volleybal, mag ook wel eens naar voren worden ge bracht. Op de maandagavond spelen zowel een dames- als een herengroep onder des kundige leiding, waarbij gemoedelijk, maar (vrijblijvend) intensief wordt ge traind met zo mogelijk af en toe wed strijden tegen gelijkgestemde ploegen. In dit verband speelden de Olympia- dames afgelopen week tegen een ploeg uit Bussum. Als men niet beter wist zou men gedacht hebben dat hier twee teams voor een kampioenschap streden, zo fel en enthousiast werd er gespeeld. Gelukkig waren beide partijen met ne gen speelsters vertegenwoordigd, zodat het tempo kon worden gehandhaafd. Dankzij een betere opslag en meer spel inzicht gingen de dames uit Bussum met de winst naar huis. Alle dames waren het er over eens, dat zoiets voor herhalingen vatbaar is en de revanche voor deze nederlaag van de Oiympia-rekreunten is in principe al toe gezegd. ac. van lénneplaan 13 saaqn telefoon 02154-17?52

Soester Courant | 1977 | | pagina 17