20" 4bk\in I 60r MMfa/ 'i 1 flannel shitt in mooi ruit-dessin. Polyester/katoenen flannel shirt in button-down j^j^wëstern-style flannel shirt |e vrije tijd is heilig, je hobby, je autootje, je gezinnetje of je vriendin, je leeft maar één keer. je bent op zoek naar'gemak'. Daar heb je rechtop. Kom dan toch uit die klof van jaren geleden. Maak't je óók gemakkelijk met zón voortreffelijke keus in'n flannel irten 'n cordurov broek Western-style corduroy jeans in diverse kleuren Originele Schuttersveld katoenen corduroy pantalon lingler's corduroy jeans met veel zakken. Boutique Classique binnenhuisarchitectuur winkel-woonhuis Autorijschool „Den Loodgietersbedrijf Soest b.v. gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van uw: Soester Courant van donderdag 3 november 1977 d5uur: <yjp M124a Bij Boutique Classique is de nieuwe herfstcollectie meubelen gearriveerd uit diverse landen. Komt U rustig eens een kijkje nemen naar de meer dan mooie schrijftafels in mahonie en eiken, kasten, hoekkasten met vitrine en gesloten deuren, tafels achtkantig en rond en zeer fraaie dekenkisten in noten met twee deurtjes. Exclusieve banken in stof en leer, stoelen in diverse soorten, leuke kleine bijzetstoeltjes, bureauxstoeltjes voor kleine secretaires, en zeer mooie leren draaibare bureauxstoelen voor de herenkamer. Boutique Classique is gespecialiseerd in tafel en vloerlampen, o.a. oude kerkkandelaars, keramiek lampen, hout en lacqué. Spiegels, wandlichten, consoles. Bijzonder mooie noten secretaire. Voor bij de open haard: leren olifanten, neushoorn en andere beesten om op te zitten. Speciale afdeling herengeschenken: schaaktafels en schaakspel. Theebladen uit Engeland met bijpassende onderzetters, place- mats in jacht, eenden, bloemen en effen. SOEST KERKSTRAAT 7A, 9 en 9A TELEFOON 02155-15758 Zaterdags de gehele dag geopend tot half zes. Maandags gesloten. Makelaarskantoor in onroerende goederen Vredehofstraat 7, Soest. Tel. 02155 - 1 77 74* na 19.00 uur 1 21 09 eo UNIEK AANBOD vanwege zakenauto, 11 mnd. oude Golf S met radio 60-NU-73. Prijs n.o.t.k. Te bevragen Pijperpad 18, Soest. Tel. 11110. Te koop gevraagd of woonhuis, waar gedeeltelijk kantoor van gemaakt kan worden; van Weedestraat of Burg. Grothestraat of directe omgevinq. Tel. 16467. fflt ss' IU krijgt les in een Lada (Fiat 124) van ervaren en speciaal opgeleide instruc teurs en aparte theorie met behulp van dia's. VAMOR en M.l. gediplomeerd -G. J. van den Burg, Insingestraat 21 - Soest - Tel. 10642 Laanstraat 23 - Soest - Tel. 17332 sanitaire toestellen water- gas- en verwarmingsinstallaties dakbedekking - lood- zink- en mastiek- werk shingle dakbedekking

Soester Courant | 1977 | | pagina 26