De schouders onder negen Rode Kruis-taken! m Nieuw: De Dijkal Plantenhygro 150.000 inbraken per jaar. Kruiswoordpuzzel <2>e sterren voorspellen W A '1 Burgerlijke Stand Nationale Rode Kruis puzzelspelen-actie foto hecnun van öam Oplossing Kruiswoordpuzzel Begrafenisondernemer in Soesterberg, Soest en omstreken. „Open vensters" leuk geschenk aan ouderen Kleurenplattegrond Soest van de V.V.V. A. van der Weerd Bevordering tot brandwacht Méér dan Andriessen Alarmerings Apparatuur! A A Andriessen De alarmeringsmensen. R.K. kerkdiensten Siersmeedwerk maakt huis&tuin gezelliger. Kerst-koffie-ochtend Bentinck Fonds Predikbeurten Medische dienst Soester Courant van donderdag 1 december 1977 Het Nederlandse Rode Kruis is een eigen puzzelspelen-actie gestart met als doel een groot bedrag te vergaren voor d? financiering van een negental belangrijke Rode Kruis-taken. Het Nederlands bedrijfsleven heeft hiervoor een enorm prijzenpakket met een totale waarde van 500.000,- ter beschikking gesteld, ledereen die dat wenst, kan bij het Nederlandse Rode Kruis (Prinsessegracht 27 in Hen Haag, tel. 070-469595) gratis een Puzzelspelenmagazine aanvragen, dat speciaal voor deze actie is vervaardigd. In dat magazine komen niet alleen vrijetijdsbesteding bezorgt (en de kruiswoordpuzzels voor, maar ook re- mogelijkheid prijzen te winnen), het bussen en woordenspelen. De deelne- Rode Kruis in staat stelt zijn werk met mers kunnen zelf het spel kiezen, kracht voort te zetten en de hulp waarin zij het meest zijn geïnteres- mogelijk maakt die talloze gehandi- seerd. Met elke inzending wordt dan capte medemensen iedere keer weer ook meegedongen naar het ruime prij- nodig hebben, zenpakket. De taken die met behulp van de opbrengst van de actie financieel zul len worden ondersteund, zijn de hulp verlening Jangs de wegen, aangepast vervoer voor gehandicapten, de Radio Medische Dienst van het Nederlandse Rode Kruis voor de scheepvaart, de bloedtransfusiedienst, vakanties voor chronisch zieken en invaliden, het wel- farewerk,, jongerenhulpdiensten, in ternationale hulpverlening na rampen in het buitenland en de bevordering van orgaan- en weefseldonorschap ten behoeve van transplantaties. Iedereen kan na een ongeluk op de weg of op zee de hulp van het Rode Kruis nodig hebben. Iedereen kan chronisch ziek worden en een vakantie bij het Rode Kruis als enige mogelijkheid ervaren. Iedereen kan in een zieken huis terecht komen en een bloedtrans fusie moeten ondergaan. Het Rode Kruis zorgt dat er steeds voldoende donors zijn, die hun bloed vrijwillig voor hun medemens in nood afstaan. Voor tienduizenden mensen in ons land is het welfarewerk een uitkomst. Voor honderdduizenden slachtoffers van rampen in het buitenland pleegt het Nederlandse Rode Kruis elk jaar op grote schaal hulp te verlenen. Het Rode Kruis is een organisatie die voor al dit soort hulp paraat is. Tien duizenden vrijwilligers staan elk mo ment klaar om in te springen. Maar het vakantieschip Henry Dunant en de speciale tehuizen, de ambulances en het welfarewerk en de organisatie van al dat werk blijven natuurlijk geld kosten. Vandaar deze grote puzzelspelen-actie, die de deelnemers een gezellig stuk BRuiösnepoRt.\qe filmcepoctaqe kinöeRsecie stuöio-, pens- en BeÖRIjfSfOtOQRjfie GEBOREN: Stefan Bastiaan, zoon van M. B. de Jong en J. W. Plugge. - Esther Gabriël- le, dochter van R. J. van Geest en J. C. van Vliet. - Ellen, dochter van E. Heijmans en J. Rietman. - Christel Suzanne, dochter van D. Den Oude en G. Jongh. - Barbara Johanna, dochter van J. C. R. Jaarsveld en F. J. Wijnands. - Dennis Louis, zoon van P. Laseur en H. P. Verschoor. - Nienke, dochter van W. van Baaren en J. de Jong. - Dennis, zoon van J. G. Wijnands en F. Strijder. - Karianne Wilhelmina Maria, dochter van L. A. J. Verver en D. W. M. Nijman. - Elzarde Christine, dochter van A. L. Leuftink en J. A.-M. L. Reinders. - Mariska, dochter van H. Baar en A. Zevenboom. - Monika, dochter van H. C. Brouwer en J. M. Dijkstra. ONDERTROUWD: Auke van Slooten en Elisabeth Brauti- gam. - Jan Hendrik van Heiningen en Jolanda Barbara Maria Majoor. - Antonius Leendert Venus en Louis Boshuizen. - Antonius Johannes Lee- nen en Erna van Diermen. GEHUWD: Johannes George Engels en Yvonne Maria Honée. - Peter Wilhelm Koudijs en Maria Johanna van Dorrestein. OVERLEDEN: Roelfina Jantina Reijntjes, wed. van A. C. T. Polee. - Anna Wouda. - Erwin Davin Rowen Eikens. - Marretje Grift, wed. van J. van den Deijssel. - Hein- rich Jansen. - Clara Brand. - Victor Leslie Trevitt, wed. van L. J. Towers. - Catharina Jacoba Johanna Lagard. - Hendrikus Bernardus van Schalkwijk, echtgen. van M. E. Visser. - Leendert Wilhelm Herman Schlebaum, echtgen. van A. J. van Helden. •bui zl :ioo oi '89 :nds L9 :oin 99 -Tl "£9 '.doad Z9 o t 19 Iuiosb 09 'JSIO '69 :9Piaa '89 :uo "99 laSn-u '99 :ia>WOS '89 tui qï :adg -Lf -auuBB -ff ïsireiS -if tjoQ 'Of- :snddo •88 tïepBU '98 :ubb qs '.uaSaoi n o a -se ijaiio is ^pv os '.unpas ez IJ9UU0S UZ Ï3U9JI QZ :S9 ÊZ iBf 0Z '81 !U9 QI :ip3U9 zi ÏJai 'II '.JJOIS 01 :bj 6 !9pa '8 :i!9J '9 :i9dum g '.puBfA -oud 'f :aai -g :buiojb 'Z !uoijbh :pjT50tM9A jam n :aad -92, Ijmnuovez '.apo JaaSoi 'SZ, ïduiafs u !>fioj 69 luiBJips Z9 !sni Q9 '.-Jj a ^9 Ijuaad Z9 :sb '09 'o9u ze :wi 'es ;au -te :as -zg tireidBvej '19 'J3 '09 Iseuid '8f- lajapa ■gf :uaaa si' :bv 'Zf d'P 'Zf '.3uv3 oê IB)auB 68 '.poous Z8 *-uu '98 lujjapuaA *88 '10 zz oz '-h3 sz :-s b o "9Z :>lï '93 :i9Aa§ '83 J'Ui'j ZZ :bjo \z laiuido 61 :>jaoj zi luajep -91 taauiJB ■fl laan 'SI laisaaa *z :jnd f 1 :|mrjuoz|JOH J. A. Smorenburg Generaal Winkelmanstraat 62 Soesterberg. Telefoon 03463 - 1223 - 1458. OOK VOOR CREMATIE. Tevens algehele verzorging door geheel het land (Geen klassestysteem) „Open vensters" het oecomenisch maandblad voor ouderen, heeft deze week een Kerstnummer uitgegeven voor bejaarden, die thuis een kerstvie ring willen houden. In dit nummer staat een complete kerstliturgie en aanwijzingen voor het maken van kerstpakjes. "Open vensters" is een uitgave van het oecomenisch centrum te Den Haag. Een jaar abonnement kost 10,50; het kerstnummer is ook los te koop voor 74 cent per exemplaar. U kunt het bestel len bij Boekcentrum B.V. Postbus 84176 te Den Haag. Over een paar maanden brengt de WV-Soest een 4-kleurendruk „Falk"- plan-kaart van de gemeente Soest uit. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Een advertentieaquisitie wordt echter nog niet gevoerd. Zij, die belangstel ling hebben voor een advertentie, kun nen toch reeds hun wensen kenbaar maken bij de VW (tel. 12886). Het blijkt ook dat er in Soest adverten ties opgehaald worden voor een platte grond met aan de ene kant de gemeen te Baarn 'en aan de andere kant de gemeente Soest en welke bij de VW verkocht zal worden. Deze laatste wordt straks niet bij de VVV verkocht en heeft dan ook niets te maken met de door de WV uit te geven Falk-plan kaart. Origineel „haantje" prijs 1150,- HORLOGER. JUWELIER SOESTERBERGSESTRAAT 26 TEL. 12982 SOEST Langere levensduur van Uw planten, het einde van de droge-lucht-periode in woningen, tehuizen en kantoren en verbreding en verfraaiing van uw vensterbanken. Dat alles kan worden bereikt met de Dijkal Plantenhygro, een slim uitge kiende, langwerpige bak, gemaakt van aluminium (verkrijgbaar in „geano- diseerde" uitvoering en 4 kleuren) en bedoeld om potplanten in te plaatsen. De Plantenhygro kan geplaatst worden op verwarmingsradiatoren, in venster banken en kan ook worden opgehan gen. De bijbehorende Doseersticks zorgden ervoor dat de planten worden gevoed, zoals dat in de natuur gebeurt: van onder af. Een prettige bijkomstigheid is dat de Plantenhygro voldoende wa ter bevat voor dagen (u kunt rustig ,,op stap") terwijl de Doseerstick toch zorgt voor de juiste hoeveelheid water! Het grote wateroppervlak geeft vol doende verdamping voor een prettig leefklimaat, zeker een pluspunt voor centraal verwarmde ruimten! Dijkal is sinds kort gestart met deze artikelen in de provincie Utrecht maar binnen afzienbare tijd zullen zij ver krijgbaar zijn in geheel Nederland. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt: Dijkal Harmeien, tel. 03483-1654. De heer J. B. Reinsma is per 1 januari 1978 bevorderd tot brandwacht le klas bij de brandweer Soesterberg. tja, wie kan er nou overal tegelijk zijn Vraag eens dokumentatic aan. Voor de veiligheid. V W Geregistreerd bij hot TBBS C.H.J. ANDRIESSEN ZN. B.V. EMMASTRAAT 47, HILVERSUM, TEL. 035-13822. E 18H| Horizontaal: 1. bouwmateriaal 4. sprakeloos 7. rangtelwoord 13. vlaktemaat 14. strijdmacht 16. naar beneden gaan 17. vogel 19. mening 21. bid (lê.t. 22. tot en met (afk.) 23. deel v.e. huis 25. pers. vnw. 26. Franse ondergrondse (afk.) 28. kreet 30. slede 32. voegwoord 33. bloedwraak 36. de onbekende (afk.) 37. slecht, misdadig 39. persbureau 40. deel v.e. huis 42. displaced person (afk.) 43. water in Brabant 45. in aanzien houden 46. nobele 48. vaartuig 50. gewicht (afk.) 51. massa ongeordende dingen 52. selenium (afk.) 54. deel v.e. Fr. ontkenning 55. tot nader order (afk.) 57. nieuw (lat.) 60. spil 62. afbeelding 64. maanstand (afk.) 65. strik 67. beschadiging 69. vertaler 71. soort drank 73. gast 74. lyrisch gedicht 75. vrucht 76. voorzetsel 77. deel v.d. voet verpakkingsmateriaal geur 1 watering mondvoorraad breedvoerig fout pl. in Gelderland rondhout teug voorzetsel reus voegwoord gewicht (afk.) dierengeluid landbouwwerktuig meisjesnaam klinkdicht gesloten auto meisjesnaam roofdier van onderen (afk.) sarren voorzetsel na verloop van tijd baby-sitter jongensnaam luister beroep plaats in Gelderland voorzetsel voet v.e. standbeeld langzame Fr. onbep. vnw. Nederl. vliegveld pl. in Overijssel levenslucht in casu (afk.) samengeknepen bal papier bekende motorraces (afk.) soort onderwijs (afk.) pl. in België inhoudsmaat (afk.) schaap familielid Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag 8.00, 9.30 (Hoogmis) en 11.30 uur In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur Parochie Soestdijk, Burg. Grothe- straat, telefoon 12775. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.00, 11.00 en 18.00 uur Parochie Soest-Zuid, St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 uur (Hoogmis) en 11.00 uur Maandag, dinsdag en donderdag 8.30 uur Woensdag en vrijdag 19.00 uur De Open Hof, Dahveg (hoek Veenbesstraat Zaterdag 19.00 uur Zondag 12.00 uur St. Caroluskerk, Soesterberg Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 en 11.30 uur Als u houdt van fraai handwerk moet u eens komen kijken in De Meern, bij Het Sierhek. Wij hebben een boutique en een tuin vol prachtig smeedwerk: hekken voor trap en tuin, haard schermen, verlichting, kaarsen- standaards, kapstokken en nog veel meer. Alles gemaakt door ouderwetse vakmensen. Smeden met goede smaak en liefde voor hun werk. Kom eens langs of vraag onze folder aan. Zandweg 82, tel. 03406-2583 Open: ma-vr 9-17 u. Za 10-16 u. Evenals voorgaande jaren organiseert de Stichting Bentinck Fonds weer een Kerst-koffie-ochtend voor hen die in het afgelopen jaar nauw betrokken zijn geweest bij het Bentinck Fonds. Dat zijn in de eerste plaats de gehandicap ten, die hebben deelgenomen aan het zwemmen en zitvolleybal en in de tweede plaats zij die op diverse ma nieren bij het doel van het Bentinck Fonds betrokken waren. De Kerstbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 17 december, 's morgens om half twaalf in restaurant Darthui zen. Prins Hendriklaan. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. J. H. J. B. Austl, Hoender- loo Emmakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. J. Smit Vrijdag 9 december 17.00 huwelijksin zegening bruidspaar Grift-Stam door ds. J. Smit. „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.00 uur gezamelijke dienst met gere formeerden 19.00 uur adventsdienst m.m.v. „Apol- lo" en P.V.O. Ichtuskerk, Albert Cuyplaan 10.00 uur ds. P. H. van Harten, voorbe reiding H. Avondmaal. Zonnegloren 10.00 uur ds. C. R. H. ter Haar Romeny In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst Jeugdkerk 10.00 uur Eltheto, Driftje Zondagscholen 10.00 uur Groen van Prinstererschool 10.00 uur Da Costaschool, Pr. Bern- hardlaan; Interkerkelijk 10.30 uur De Open Hof, Veenbesstraat GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 10.00 uur ds. K. A. Firet (De Bilt) 17.00 uur ds. D. Land Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10.00 uur dr. J. Rinzema (Heilig Avondmaal) 17.00 uur ds. K. A. Firet (Heilig Avond maal) „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 10.00 uur ds. D. Land (gezamelijke dienst Hervormden) 17.00 uur dr. J. Rinzema. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20 8.30 uur ds. J. Kok, (Amersfoort) 14.45 uur ds. A. D. v.d. Heuvel (Spa kenburg) CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 9.30 uur en 17.00 uur ds. W. Heerma GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg(hoek Beukenlaan) 9.30 uur leesdienst 14.30 uur ds. J. v. Haaren VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIEN STIGEN Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Leerink EVANGELIE-GEMEENTE „IN DE RUIMTE" Heeskapel, Insingerstraat 53 10.00 uur Heilig Avondmaal Schaapskooi, kl. Engendaalweg 52 16.00 uur Dienst BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnessterweg 63b, Baarn 10.30 uur ds. M de Goede (Vinkega) Ger. Kerk „Vrije Kerken", Nassaulaan 12, Baarn 10.30 uur en 17.00 uur Dienst Evangelisch Lutherse Gemeente, Kapelstraat, Baarn 10.30 uur dr. G. Fafié, volledige hoofd dienst. SOEST De artsendienst ingaande zaterdag morgen om 10.00 uur tot zondagavond 24.00 uur wordt waargenomen door: Dokter J. H. H. Overbeek, Burg. Grot- hestraat 65, tel. 12333 en dokter H. B. Huitema, Regentesselaan 14, tel. 12388. Het is aan te raden om niet zo maar naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst: Dokter L. H. Brandt, Dolderseweg E Den Dolder, 030-7T SOEST Tandartsen Zaterdag en zondag 13.00 tot 13.30 uur: W. Roorda, Ereprijsstraat 57, Soest. DIERENARTS Weekenddienst van zaterdag 12.00 uur tot maandag 8.00 uur: Grote en kleine huisdieren: R. E. Komijn, Van Mecklenburglaan 15, tel. 15215. Weekend- en nachtdienst apotheken: Ingaande vrijdag 17.30 uur, alsmede de gehele zaterdag tot de daarop volgende vrijdag 17.30 uur: Wolverlei apoteek, Weegbreestraat 56, Soest. tel. 02155-19646 Extra apotheekdienst op zaterdag van 8.30 tot 12.30 uur: Apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn, tel. 02154-12137. DIENSTEN GEZAMENLIJKE KRUISVERENIGINGEN SOEST EN SOESTERBERG De avond- en nachtdienst, tevens week enddienst van de gezamenlijke kruis verenigingen in de gehele gemeente Soest, dus ook in Soesterberg, wordt verzorgd door de zuster, waarvan naam en adres wordt verstrekt via de telefonische informatie onder nummer 02155-18770. Het Medisch Centrum, Nieuweweg 14, telefoon 18770, is iedere werkdag van 9.00-12.00 uur geopend voor o.a.aan vragen van hulp, inlichtingen, uitlenen van verpleegartikelen en opgeven van cursussen o.a.zwangerschapsgym- v nastiek, moeder- en kleutercursus en nieuwe leden. Spreekuren wijkverpleegkundigen el ke werkdag van 13.00-14.00 uur en dinsdag en donderdag van 18.00-18.30 uur Diabetici Telefonische hulpdienst 033-25083 dag en nacht bereikbaar. CENTRUM VOOR PSYCHOSOCIALE ZORGBEGELEIDING Ir. Menkolaan 65, Soest, tel. 19556 b.g.g. 030-892909. Spreekuur volgens afspraak. ZONNEBLOEM-SOEST Beschikbaar voor enkele dagen tot enkele weken: Rolstoel. Te bevragen: mevr. Kandelaar, Pias- weg 24a, telefoon: 16741. Soester Courant - Reclame krant SOESTERBERG Gereformeerde Kerk 10.00 uur en 17.00 uur Dienst Hervormde Kerk 10.00 uur en 17.00 uur Dienst 10.00 uur Jeugdkapel Sterrenberg 10.30 uur Dienst RAM. 21 maart - 20 april Over het algemeen een prettige week. U heeft enkele kleine successen naar aanleiding van al veel eerder genomen maatregelen. De omgang met anderen is prettiger dan vorige v ek, want u bent wat minder gespannen en jaagt niet iedereen, uzelf incluis, op, Toch zijn er twee dingen waarbij u de grootste tact dient hanteren. U kunt nu veel bederven, door langs alles heen te leveq. STIER. 21 april - 20 mei i Drukke week met allerlei besognes van uiteenlopende aard. U krijgt nogal wat toegespeeld door merisen, die de boel niet goed aankunnen. Maak daar geen gewoonte van, want weinigen zijn dankbaar! In uw eigen kleine kring bent u goed op weg, om alles een stuk plezieriger te maken. U ziet nu ook sommige dingen duidelijker in en dan is het ook goed mogelijk, om begane stommiteiten glad te strijken. TWEELINGEN. 21 mei - 20 juni Houd deze week voet bij stuk, als het om een principiële kwestie gaat. U heeft voldoende toegegeven en gepro beerd, alles in der minne te schikken. Tegen uw geweten ingaan hoeft u echter niet! Kans op een voordeeltje of een bericht dat ertoe kan leiden. Op passen voor vocht en kou. KREEFT. 21 juni - 20 juli U kunt in deze periode last hebben van een neiging tot onoordeelkundig optre den. U neemt sommige dingen of verkeerd op, of al te tragisch en zou dan liefst willen, dat anderen de fout hadden begaan. Uw redelijke aanleg en uw gevoel voor humor zijn dus uw beste troeven en kunnen u weerhouden van onrechtvaardigheden. Kijk uw post goed na en let op, of u op al uw eigen brieven al antwoord heeft gehad. LEEUW. 21 juli - 20 augustus Gezellige week met dito drukte. U heeft kans op ontmoetingen met oude vrienden, waaruit enkele gezellige avonden kunnen voortkomen. Zie, dat u wat tijd reserveert voor dit soort ontspanning, want u hqeft het druk gerioeg met uw werk en uw gezin, en wat pretmakerij zal u goed doen. U heeft een juist oordeel inzake een netelige kwestie, en ziet kans, die op te lossen voordat anderen er brokken mee maken. MAAGD. 21 augustus 20 september Over het algemeen een prettige week, waarin de meeste dingen nogal vlot gaan. U heeft echter wel neiging kleine dingen op te blazen tot iets belangrijks en dat heeft weinig positiefs te bieden. Matig dus uw oordeel en tel tot tien, voor u uitbarst in onnodige verwijten. Juist in deze periode doet u er goed aan, te voorkomen dat een groeiende genegenheid óp de tocht komt te staan. WEEGSCHAAL. 21 september - 20 okt. U kunt er een goede week van maken, door niet telkens te vallen over betrek kelijke kleinigheden die u ergeren. Laat ze alsjeblieft wegvallen tegen de kleinigheden, waar u op uw beurt anderen kunt ergeren. Zo gemakkelijk bent u soms ook niet! U kunt op artistiek gebied iets heel goeds voor elkaar krijgen, als u aandacht besteedt aan wat er precies verlangd wordt. Zakelijk een periode, om kalm aan te doen en geen onnodige uitgaven aan te halen. SCHORPIOEN. 21 oktober - 20 nov. Het is mogelijk, dat een vriendschap, die enige maanden geleden heel rustig jes is begonnen, een positieve invloed op uw doen en denken gaat krijgen. Uw eigen ideeën worden eindelijk eens door anderen gedeeld en u kunt los komen van een beetje wrokkige hou ding, die u eigenlijk is opgedrongen door wanbegrip van andere relaties. Kom maar voor de dag met uw goede plannen, want ze maken nu een goede kans. BOOGSCHUTTER. 21 nov. - 20 dec. Deze week kunt u goed en paar van uw invallen slijten! U ondervindt begrip en medewerking en op die manier krijgt iedereen er schik in. Een bepaal de figuur die eigenlijk niet aardig is, komt misschien weer eens opdagen en die kunt u het beste maar in zijn sop laten gaar koken. Geef wel hulp en steun aan iemand, die er recht op heeft, maar nooit klaagt. STEENBOK. 21 december 20 januari Beetje gekke week, doordat u onver wacht in aanraking komt met familie leden, die u in geen jaren heeft gezien of gehoordU moet daardoor uw eigen plannen wat verschuiven, maar u heeft toch heel genoeglijke uren ermee en u kunt er een heel goede relatie mee opbouwen. Er zit een kans op samen werking in, die u echter niet hals over kop hoéft aan te grijpen. Rustig over leg is het beste WATERMAN. 21 januari 20 februari Nogal drukke week, omdat u bereid bent voor iemand in te vallen, die verstek moet laten gaan. Uw hulp vaardigheid wordt op prijs gesteld, en u doet ook goede nieuwe ideeën op voor u zelf. U verandert wellicht van sy steem ook, hierdoor. Kalm aan op vergaderingen! Probeer niet, vliegen af te vangen van mensen, die niet zo vlug zijn met hun woorden. U zou daarbij onrechtvaardig kunnen han delen, en dat wilt u zelf niet! VISSEN. 21 februari - 20 maart Laat u deze week niet op een dwaal spoor leiden door een welbespraakte figuur, die zo uit een fabel van Lafon- taine kan komen! Hoewel u nu en dan echt vindt, dat u het eens kunt zijn met deze persoonlijkheid, moet u goed be denken, dat er groot verschil is tussen praten en doen. Door uw meerdere ervaring, zig.t u kans, een jongere voort te helpen en mettertijd kan daar voor u zelf nog een heel prettig resultaat uit voortkomen. Voorzichtig met scherpe, voorwerpen. Op gevoelsgebied kans op enig misverstand, door een zekere nuchterheid uwerzijds.

Soester Courant | 1977 | | pagina 19