'n Geknipte Kerst-aktie van Winkelkring Van Weedestraat I 1 rass P WIE, WAT, WAAR IN DE WINKELKRING B pil 'twinkelen waard Winkelkring Van Weedestraat, meer dan ooit het winkelen waard! Win een 8-daagse reis naar Mallorca of één van de vele andere luxe prijzen Kerstaktie Winkelkring Van Weedestraat goedgekeurd door de Kamer van Koop handel d.d. 27-10-'77onder nummer 49/1977 Vergeet niet uw naam en adres te vermelden op de wedstrijd-formu lieren. Alleen dan dingt U mee! Volgeplakte for mulieren met uw naam en adres vóór inlevering eenmaal vouwen Volgeplakte en éénmaal gevou wen wedstrijd-for mulieren in de bus bij de 3 banken in de Van Weede straat De Lantaarntjes wijzen de weg Alleen volgeplakte en eenmaal gevou wen wedstrijd formulieren dingen mee naar een prijs 1 De Kerst-aktie Trekking dinsdag 27 december a.s. door Notaris M. H. A. van Vee- ren. Wedstrijd-for mulieren depone ren in de bus bij de Algemene Bank Ned., of de Neder landse Midden- standsbank of de Amro Bank Soester Courant van donderdag 8 december 1977 De Winkelkring Van Weedestraat, die in ruim een jaar uitgroeide tot een verbond van uiterst aktieve klasse-zaken in Soest, pre senteert een Kerst-aktie die met recht uniek in Nederland ge noemd mag worden. Dat doen die winkeliers met gepaste trots, hoewel ze beseffen dat van een dergelijk winkeliers-gilde een ak- tie verwacht mag worden die duidelijk boven het gemiddelde uitsteekt. Welnu, dat is ook in 1977 weer gelukt, maar daarover straks meer. Waarom een Winkelkring Van Weedestraat? Omdat de 35 aan gesloten winkeliers IV2 jaar geleden beseften dat het tijd werd op originele wijze aandacht te schenken aan een winkelcentrum dat wat betreft de samenstelling en kwaliteit eigenlijk uniek is in Soest en wijde omgeving. uiteraard gericht op de decemberver- koop, zijn hoogtepunt vindt in de trek king op 27 december door Notaris M. van Veeren. De uitgebreide „prijzen lijst" vindt u elders op deze pagina. Van Weedestraat, Een deel van de prijzen uitgestald in de „etalage" van het kantoor van de Soester Courant (aan de Men begreep dat dit alleen sukses zou opleveren als elke winkelier zijn aan deel zou leveren in de diverse vormen van publiciteit. Waarvan akte in de verstreken anderhalf jaar. Bijzonder trots is men op de gezamen lijke advertentie-campagne waaraan nagenoeg alle leden van de Winkel kring deelnemen. Vrijwel elke week vestigt de Winkel kring op, indringende wijze met een eigen gezicht de aandacht op hun za ken. Die dat dan ook ten volle waard zijn. Ook dit nummer van de Soester Cou rant getuigt weer van de eensgezind heid en progressiviteit van de Van Weedestraat, want men introduceert een unieke, boeiende Kerst-aktie die, OÖÖO Ongetwijfeld heeft iedere bewoner ge durende de laatste weken reeds op gemerkt, dat de Van Weedestraat, door middel van een exclusieve lan- taarntjes-verlichting, zich voor de maand december heeft opgemaakt voor een levendige en tevens attrak- tieve winkelmogelijkheid, o.a. voor de nu achter ons liggende St. Nicolaas- tijd. Het tweede decemberhoogtepunt gaat men nu extra accentueren met een kerstaktie door middel van een foto- aktie, waarvoor het winkelend publiek in de Van Weedestraat een waarlijk excellente prijzenpot te wachten staat. Naast de 8-daagse geheel verzorgde reis voor 2 personen naar Mallorca ter waarde van 1.050,-, en het da mes- en herenrijwiel (gezamenlijke waarde 950,-), die aangeboden wor den door de Winkelkring, hebben de aangesloten winkeliers, elk uit hun eigen branche, een groot aantal kost bare prijzen beschikbaar gesteld. Zie daarvoor wederom de respektabele en indrukwekkende lijst elders op deze pagina. Ons redaktie-kantoor fungeert wederom als verzamelpunt voor de vele winkeliersgiften. Vanaf heden kunt u in de etalage van óns redaktiekantoor zien met wel ke veelal kostbare prijzen de Winkel- kringleden hun winkelcentrum in het middelpunt van de belangstelling brengen. Aan deze Kerst-aktie nemen zo'n 35 winkeliers deel. Dat is nogal wat. Want deze 35 winkeliers vertegenwoordigen met elkaar vrijwel elke branche, zodat wie in de Van Weedestraat de feeste lijke lantaarnverlichting ziet branden, ontdekt dat juist in de Van Weede straat het winkelen anno 1977 duidelijk een vorm van rekreatie is geworden. Waarbij nog komt dat elke winkelier zich verantwoordelijk weet voor een perfekte presentatie en een voorlich ting die helaas op nog maar weinig plaatsen in ons welvarende Nederland voorkomt. Kortom, ons enthousiasme voor de Winkelkring móge u deelachtig worden door dit welgemeende schrijven. Wees maar blij met zo'n uniek winkelge- beuren! Naast de feestverlichting in de vorm Van de reeds overbekende lantaarn, is elke Winkelkring-winkelier herken baar aan het eveneens bekende Win kelkring-vignet, bij wijze van uitzonde ring, zijn foto is opgenomen. Elke winkelier verstrekt u, tijdens de aktie-periode, zo'n foto bij elke aan koop van minimaal 5,-. Een foto per aankoop dus, om mis verstanden te voorkomen. In dit nummer van de Soester Courant is een deelname-formulier opgenomen waarop u alle foto's van de deelnemen de winkeliers moet plakken om mee te dingen naar de vele waardevolle prijzen. Dat is alles. Eenvoudig en origineel. Natuurlijk zal er een levendige ruil handel ontstaan in foto's van de „zeld- zamen". Daar is niets op tegen. Integendeel: het gaat er de Winkelkring winkeliers immers mede om zoveel mogelijk be kendheid te geven aan hun zaken. En dus aan hun „eigen gezicht". Neem het ze maar eens kwalijk! Het doel heiligt immers de middelen. Volgeplakte en van naam en adres voorziene formulieren moeten vóór 25 december wox'den gedeponeerd in de bus bij de AMRO-bank, de Neder- landsche Middenstands Bank of de Al- •gemene Bank Nederland in de Van Weedestraat. Trekking vindt, zoals reeds gezegd, op 27 december plaats door Notaris M. van Veeren te Soest. Voor deze aktie werd vergunning ver leend door de Kamer van Koophandel te Amersfoort op 27-10-1977 onder num mer 49/1977. De bekendmaking van de winnaars zal geschieden door publicatie in de Soes ter Courant van donderdag 29 decem ber a.s. Dit zijn de deelnemers Dit is hun adres Dit zijn hun geschenken (in willekeurige volgorde) Hulleman Optiek Burg. Grothestraat8 Barometer Slijterij-Wijnhandel Van der Linden Burg. Grothestraat6 Wijnpakket, waarde f 100,- Bloemsierkunst Geytenbeek Burg. Grothestraat4 Plantenbak Joh. Mets, delicatessen-wijnen Van Weedestraat 90 12 flessen Rosé d'Anjou Bonneterie, mevr. Th. Quick Van Weedestraat 88 Rya wandkleed Sigarenmagazijn Jansen Van Weedestraat 86 Electr. tafelaansteker Schoemaker, radio, TV Van Weedestraat 78 Draagb. zwart/wit televisie Banketbakkerij Verkleij Van Weedestraat 76 5 dozen bonbons en 5 slagroomtaarten Van Dasselaar, groente en fruit Van Weedestraat 74 5 fruitmanden Van Homoet, rijwielen, bromfietsen Van Weedestraat 70 paar bromfietshandschoenen Slagerij Van Asch Van Weedestraat 66 Diepvriesvulling, waarde f 300,- Reehorst, groente en fruit Van Weedestraat 54 Kist mandarijnen, kist sinaasappelen Wasserette De Bree Van Weedestraat 52 Nic. van Dam, schoenen, sport Van Weedestraat 46 Dames- en kinderski-jack Tafeltennisset, 5 sporttassen Van Dorresteijn, schoenen Van Weedestraat 44 Paar Kickers (schoenen) Stomatiek Actief Van Weedestraat 40 Drogisterij Kraal Van Weedestraat 20 Doos luxe zeep Ned. Middenstands Bank Van Weedestraat 10 Aansteker Boutique Des Fleurs Steenhoffstraat 1a Cactusbak Lissone-Lindeman, reisbureau Steenhoffstraat 9a 3-daagse reis Parijs (2 pers.) Kantoorboekhandel Van de Ven Steenhoffstraat 13 Portable schrijfmachine Stereo Adv. Centr. Gouden Snaar Steenhoffstraat 15 112 PL Pioneer Pick-up De Ster Mode Van Weedestraat 5a Waardebon van f250,- Kantoorboekhandel Immerzeel Van Weedestraat 7 2 doz^n luxe postpapier Aalsmeers Bloemenhuis Van Weedestraat 7a Plantenbak Fa. Gielen Zn., ijzerwaren Van Weedestraat 9a Black Decker workmate 400 Juwelier Colitico Van Weedestraat 9b Certina autom. herenhorioge Sigarenmagazijn Pieneman Van Weedestraat 9d 2 Ronson aanstekers Foto-Film Swager Van Weedestraat 17 Konica autoreflex TC camera Brilcentrum Van Weedestraat 19 2 barometers, 2 zonnebrillen Drukkerij Smit Van Weedestraat 29 Mand levensmiddelen (waarde f200,-) Van Hall, luxe, huish. art.. speelgoed Van Weedestraat 31 6-persoons Wedgwood thee- en gebakservies, waarde f423,25 3 Suisses, wol, handw. enz. Van Weedestraat 51 Mozaiek hobbypakket Artihome, interieur Burg. Grothestraat3 Sfeerlamp Herenmode René Borgts Bgrg. Grothestraat 7a Mac Gregor pullover Meilof's Behang Burg. Grothestraat 19 Plaktafel met toebehoren foto Herman van Dam Zo maar een paar lantaarntjes; het uiterlijk kenmerkt van de Winkelkring Van Weedestraat,

Soester Courant | 1977 | | pagina 5