Overvolle tribunes zien eerste teams van BDC winnen amrobank Gehandicapt SVV/Stam I (dames) overwint zichzelf Tafeltennisvereniging „Shot" kreeg trainingspakken van Nic. van Dam Eemvogels behalen gelijkspel Eemlandrijd(st)ers blijven het goed doen Gemakkelijke overwinning voor dames Olympia Heren behalen zege met veel moeite VOOR AL UW SPORTEN Heren I Duinkikkers winnen Programma Sporthal Beukendal Programma Sportzaal de Bunt Volleybal: Inzet Heren I en Dames II leidt niet tot succes Hellas 1 - Eemvogels 14-4 a GRANDIOZE DROOMPRIJS in Rode Kruis puzzelspelen aktie. GRURDIG Soester Courant - Reclame krant Soester Courant van donderdag 15 december 1977 Foto Herman van Dam Een spelmoment uit de wedstrijd BDC-HMS welke door BDC met 21-12 gewonnen werd. Als de trend van de laatste weken zich doorzet, zal binnen afzienbare tijd de toe- schouwersakkomodatie van sporthal MBeukendal" moeten worden uitgebreid. Handbal blijkt duidelijk aan te slaan en er waren deze zondag dan ook weer nauwelijks lege plaatsen te ontdekken op de tribunes tijdens de „BDC-topwed- strijden". Talloze toeschouwers, waaronder wethouder Plomp en leden van het bestuur van de Sportstichting, waren getuige van goed en soms uitstekend spel van zowel het dames- als het herenteam. De Soester dames konden uiteindelijk met 8-7 winnend afsluiten tegen het Arnhemse ESCA, terwijl de heren het boven aan de ranglijst prijkende Sims/ HMS na een aantrekkelijke wedstrijd met maar liefst 21-12 aan hun zegekar bonden. BDC-dames verdiend op winst Na de magere resultaten van de afge lopen zondagen hebben de Soester da mes tegen het Arnhemse ESCA laten zien dat de lage klassering op de rang lijst niet blijvend is. Met veel inzet werd er tegen de gas ten gespeeld en hoewel ESCA er veel goede wil tegenover zette, was BDC toch duidelijk de betere ploeg. Het Arnhemse team kon uit een straf- worp de score openen, maar dat was meteen hun eerste en laatste voor sprong. BDC liep door doelpunten van Ciet Smeeing, Ria van Dijk en Ada Pronk uit naar 3-1. Even leek het Soester team in moeilijkheden te ko men toen de goed keepende Marry Steenbakkers een bal vol in haar ge zicht kreeg, maar na behandeling kon zij de wedstrijd voortzetten, waarna Ada Pronk uit een ingestudeerde vrije worp 4-1 liet aantekenen. Uit een penal ty bracht ESCA hierna de ruststand op 4-2. Na de hervatting vergrootte Ada Pronk al in de eerste aanval de marge maar uit een strafworp en via een verdedi- gingsfout van BDC kwamen de Arn hemse dames weer bij tot 5-4. Dichter bij kwamen ze echter niet, want de mooi aan de cirkel vrijgespeelde Ria van Dijk en de goed uit de hoek schie tende Ina Spijker tilden de stand naar 7-4. Via 8-5 uit strafworpen kwam ESCA in de slotfase nog terug tot 8-7, maar een beter resultaat zat er dit maal niet in voor de gasten. Heren van BDC verslaan koploper Na de teleurstelling vorige week tegen Zeeburg, moest nu aangetreden wor den tegen koploper en debutant in de tweede divisie Sims/HMS. BDC moest het stellen zonder de ge blesseerde Frank Verwei jen, maar Sjaak Smeeing daarentegen was weer van de partij. Voor de ogen van het fel meelevende publiek werd de score geopend door Ries Smeeing vanuit de hoek. Door dezelfde speler werd het uit straf worpen ook 2-3 en 3-3. De gasten namen echter door schoten vanaf de cirkel en vanuit de hoek weer afstand en door een onnavolgbare beweging van Sjaak Smeeing werd het 4-5. In de 16e mi nuut kreeg BDC een 2-minutenstraf waaruit HMS slechts eenmaal kon sco ren. Toch keek de Soester formatie in de 23e minuut tegen een 8-5 ach terstand aan die echter door doelpun ten van Ries Smeeing en Henk Vee- nendaal werd teruggebracht tot een 7-8 ruststand. Nadat er van doel was gewisseld kon Dick Veenman al uit de eerste aanval gelijkmaken. BDC trok het initiatief naar zich toe en in 17 minuten tijd werd de stand 14-9 op het scorebord gebracht door o.a. enkele voortreffe lijke doelpunten van Cleem Diemers vanuit de hoek. Deze voorsprong bleef gehandhaafd, zodat het 6 minuten voor tijd 16-12 stond. In de slotfase haalde BDC nog eens flink uit, zodat de eindstand ten slotte 21-12 werd. Het eerste dames- en herenteam van Olympia zijn er het afgelopen weekeinde beide weer in geslaagd om de overwinning te behalen in hun wedstrijden tegen Bruinsma. Voor de dames was dit een snel bekeken zaak, de heren hebben door slordig spel het publiek lang in het onzekere gelaten of ze ook dit keer weer hun overwinningstocht zouden prolongeren. Heren Olympia 1 - Bruinsma 2 3-2 In de eerste set hebben de heren van Olympia na tot 3-3 gelijk op gegaan te zijn een achterstand opgelopen van 9-3. Dit was voornamelijk te wijten aan slordig spel. De aanval kwam er daar door geheel niet uit, zodat Bruinsma steeds weer de gelegenheid kreeg om zelf een aanval op te bouwen. Na een time-out kwamen de Soester heren meteen goed terug en de achterstand werd in zeer korte tijd terug gebracht tot 9-7. Maar ook in de tweede helft van de eerste set liep het aanvallend niet, zodat de Utrechtenaren gemakkelijk via 10-9 op 15-0 kwamen. In de tweede set was de strijd anders. Bij Bruinsma heersten nu veel misver standen en Olympia kon gemakkelijk haar eigen spel spelen. Via 8-1 en 13-2 werd het 15-4 voor Olympia. Weer van veld gewisseld was het nu de beurt aan Bruinsma om te scoren, en zij deden dit door de vele fouten van Olympia erg gemakkelijk. Via 8-1 en 11-2 werd het nu 15-5 voor Bruinsma. Olympia was in de vierde set duidelijk de betere ploeg. Snel werd een 10-0 voorsprong bereikt. Bruinsma kon zich nog iets revancheren maar moest toch met 15-6 de winst aan de thuisclub laten. Olympia kwam in de vijfde set met 6-0 voor. Bruinsma kwam nog iets terug 6-4maar is toch in deze laatste set de slechtste van de twee ploegen gebleven. Olympia won deze set met 15-8 en behaalde daarmee haar 10e overwinning van dit seizoen. Doordat San Rival vorige week 3 punten be haalde op Cito staan beide ploegen nu weer samen aan kop. Dames Olympia 1 - Bruinsma 2 3-0 Na het verlies van de vorige wedstrijd hebben de Olymia-dames nu weinig moeite gehad met het Utrechtse Bruinsma, één van de onderste ploegen uit de derde divisie. In de eerste set werd zonder enige tegenstand een 6-0 voorsprong bereikt. Daarna kwamen de gasten in hun spel. wat enkele langere rally's opleverde, die bijna allemaal door Olympia gewonnen wer den 15-1. De tweede set was wat aantrekke lijker, hoewel het spel van Bruinsma zwak bleef. Vooral verdedigend ston den deze dames stil en elke goede Olympia-aanval leverde dan ook direct een punt op. Via 6-2 en 8-3 won Olympia deze set met 15-7. Ook de derde set was met 15-7 voor Olympia, nadat ze met 4-0 achter had gestaan. Zaterdag a.s. gaan zowel de dames als de heren naar Vierhout Valbovol in Woerden. De heren spelen om 15.00 uur, terwijl de dameswedstrijd om 18.00 uur zal aanvangen. Overige teams: De eersteklas teams hadden een vrije week: rust dus voor heren 2 en 3 en dames 2. Het derde damesteam deed het ook wat rustig aan deze week, zodat men onnodig met 2-1 van Limvio 2 verloor. De eerste set werd erg ge makkelijk met 15-4 gewonnen, maar daarna verslapte de aandacht, waar door Limvio de volgende twee sets met 15-13 en 15-12 won. Dure verliespunten voor dit team, dat nog steeds goede kans had op een eerste of tweede plaats in de tweede klasse. Het vierde herenteam (2e in de tweede klasse) verloor ook een kostbaar punt, zodat de achterstand op nummer 1 nu tot twee punten is opgelopen. In de eerste set kwam Olympia met 14-11 voor tegen SVV 4. Daarna kon ze geen punt meer scoren en werd deze set alsnog met 14-16 verloren. In de tweede set was het Olympia dat achter stond (14-7). Nu kwam SVV niet tot scoren en Olympia won met 16-14. In de derde set ging de strijd aanvankelijk gelijk op. Olympia had een betere eindsprint en won met 15-11. Het 6e herenteam verloor met 3-0 van SVV 3. In de eerste set speelde de jonge Olympia-ploeg redelijk en konden er 9 punten gescoord worden. In de tweede set werd er te veel stilgestaan en het aansluiten van het blok lukte niet (15-2). De derde set ging erg slecht en werd dan ook met groot verschil verlo ren (15-2). Het vijfde damesteam heeft door het verlies van dames 3 haar positie op de eerste plaats versterkt. Zelf moesten ze ook één punt aan de tegenpartij laten, maar konden er twee aan het eigen aantal toevoegen. In een leuke wedstrijd zegevierden deze ..ervaren" dames met 2-1 over het jeugdige SVV 6. SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Na een voor de talrijke schare suppor ters weinig boeiende wedstrijd heeft het eerste herenteam van Duinkikkers kans gezien twee punten te bemach tigen in de waterpolowedstrijd tegen de Otters I uit Naarden. Het Duinkik- kersteam dat de laatste drie wedstrij den totaal van slag was, trachtte nu, door de bal steeds in de ploeg te houden en geen overhaaste akties te onderne men, de Otters uit hun spel te halen. In de eerste periode namen de Duinkik kers een 2-0 voorsprong die in de tweede periode opgevoerd werd tot 3-0. Nadat de Soesters op 4-0 waren geko men, kwamen de Otters terug en verkleinden de achterstand tot 4-1. Maar de Duinkikkers roken de over winning en brachten de stand op 5-1. In de vierde en laatste periode scoor den beide ploegen ieder nog één doel punt. zodat de eindstand op 6-2 werd bepaald. Hopelijk zet het herstel zich door en kan a.s. zaterdag in Baarn het eerste team weer tot winst komen, maar dan moet met man en macht gestreden worden. In ieder geval is het eerste team weer op de goede weg. Programma voor a.s. zaterdag: 21.30 uur: dames, Hoorn I - Duinkik kers I te Hoorn. 20.15 uur: heren. Duinkikkers II Albatros I te Baarn. 20.30 uur: heren, Duinkikkers I - Kwa- kel I te Baarn. Donderdag 15 december 1977. 19.00 - 22.30 uur kompetitiewedstrijden NeVoBo. 19.00 uur Limvio 3 - Devu 2 - D3 Olympia 5 - Limvio 1 - D2 Voleem 2 - Devu - H3 Limvio 2 - S.V.V. 4 - H2 20.00 uur S.V.V. 3 - S.V.L. 1 - D.Prom. Olympia 8 - Olympia 7 - H3 S.V.V. l-Olly/B2-H.Prom. S.V.V. 5-BG& SV4-H2 21.00 uur S.V.V. 5 -SetUp 1- Dl S.V.V. 6-S.V.V. 3-H2 Olympia 3 - Woudenberg 2 - Hl Olympia 4 - Olympia 6 - H2 Zaterdag 17 december 1977. 8.45 12.00 uur Sportinstuif. 8.45 -10.15 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaar. 10.30 12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 -18.30 uur kompetitiewedstrijden korfbal. 19.00 23.00 uur hockey. Zondag 18 december 1977. 10.00 -17.00 uur kompetitiewedstrijden handbal. 17.00 19.00 uur kompetitiewedstrijden basketbal. 17.00 uur I Red Stars MA - BEKER II Red Stars A - BEKER Zaterdag 17 december 1977. 10.00 16.00 uur kompetitiewedstrijden badminton. 16.30 - 20.30 uur kompetitiewedstrijden volleybal. 20.30 23.30 uur basketbalwedstrijden Central Base Fond. Zondag 18 december 1977. 10.00 14.00 uur kompetitiewedstrijden badminton. Succes waar wel in stilte op werd gehoopt doch dat niet werd verwacht, was natuurlijk het mooiste kado dat het inkomplete le damesteam van de Volleybalvereniging SVV/Stam-Renault haar trainer/coach Jan Both en de twee geblesseerde speelsters Lya Fakkeldij en Annelies Majoor kon aanbieden. Het Soester team, aangevuld met de uitstekend dubuterende José ter Hoek bereikte dit fraaie resultaat [1-3] tegen het sterke Martïnus/Valkenberg in Amstelveen. Ondanks goed tegenspel moesten dames 2 en heren 1 resp. het hoofd buigen voor Thornax in Woerden en Unicornus [Bunschoten]. Dames le divisie Ondanks een weinig florissant begin in de le set tegen Martinus (verlies met 15-8) rehabiliteerden de SVV-dames zich volkomen wat hen een duidelijke 10-15 setstand opleverde. De door het Soester team opgezette aanvallen kon den onvoldoende door de verdediging van de opponent worden gepareerd en zo sorteerde menige aktie van SW direkt succes in de 'vorm van de benodigde 15 punten. Na een 8-14 voor sprong in de 3e set stokten de tot op dat moment soepel draaiende SVV linies, waardoor Martinus kans zag, de ach terstand te reduceren tot 13-14. Wisseling van de serve door een effek- tief blok, en een doeltreffende tak- tische aanval zorgden dat de winst bij SVV terechtkwam met 13-15. Het tal rijke publiek kon met name in de 4e set genieten van het fanatisme van beide ploegen, waardoor soms rally's met een lengte van enkele minuten ver toond werden. Uiteindelijk bracht de Soester ploeg de finishing touch aan en maakte met 13-15 aan alle onzekerheid een einde. 3e divisie SVV 2 heeft de Woerdense Thornax- ploeg er niet van kunnen weerhouden, met de 3-0 winst te gaan strijken. Een te statisch opererend tweede team zag haar opbouw niet beloond in een nave nant rendement. Met name in de le set werd de verdediging op beslissende momenten dermate uiteengereten, dat er te veel gaten ontstonden zodat Foto Herman van Dam De Soester tafeltennisvereniging „Shot" heeft van sportzaak Nic. van Dam negen trainingspakken gekregen. Deze zijn bestemd voor spelers uit het eerste junioren-team, dat speelt in de landelijke C klasse, het tweede .junioren-team, inter-regionaal spelend, en drie seniorenteams, die in de eerste klasse spelen. Shot heeft op dit moment 120 leden. Het probleem van deze vereniging is echter, dat zij maar over één zaal beschikt. Er wordt dan ook gezocht naar een betere accomodatie. De Soester korfballers hebben afgelopen zaterdag in Nunspeet gespeeld tegen Hellas; een wedstrijd die door een lawine van strafworpen werd beslist. Het tweede achttal moest in de Expohal Excelsior 6 bestrijden en werd met 5-2 verslagen. In Nunspeet kwamen de Eemvogels met 0-2 voor door twee doelpunten van Koos Sommer. Weldra viel nu de eerste strafworp, die door Hellas rustig werd benut 1-2. Vlak voor rust werd een goe de aanval afgesloten met een fraaie doorloopbal van Jan de Haard 1-3. Na de korte pauze een fanatiek spelend Hellas dat terug wilde komen. Twee strafworpen hielpen daarbij een hand- DOE MEE MET DE RODE KRUIS PUZZELSPELEN ACTIE De nieuwste videorecorder plus deze perfecte kleurentelevisie, is dat geen schitterende hoofdprijs? Grundig VCR 4000 130 minuten opnemen met één cassette. Deze schitterende hoofdprijs wordt uitgereikt in juni '78. En dót met de WK voetbal in Argentinië voor de deur' Met de Grundig VCR 4000 kunt u probleemloos een hele wedstrijd achter elkaar opnemen, inclusief eventuele verlengingen, 130 minuten lang! Bediening o, zo simpel. De Grundig VCR 4000 is heel gemakkelijk te bedienen. Foutieve handelingen zijn uitgesloten, dankzij de elec- tronische beveiliging. Grundig Super-Color 4210. Kleuren TV, waarop de VCR 4000 direct wordt aangesloten. Stel u voor. Uw vrouw wil dolgraag die leuke tv-serie volgen, terwijl juist een wedstrijd wilt zien op 't andere net. Géén probleem. Met deze Grundig Super-Color kunt u kijken naar 't ene net en tegelijkertijd het programma van 't andere net op video zetten. Ideaal nietwaar? Beroemde Grundig perfectie Perfectie, doorgevoerd tot in elk detail. Dat geldt voor de technische uitvoering, de briljante kleuren, de uitge kiende vormgeving en niet te vergetén het overzichte lijke bedieningspaneel met de vernuftige sensor tip- toetsen. U KUNT HET RODE KRUIS PUZZELSPELEN MAGAZINE GRATIS AFHALEN BIJ DE IN UW OMGEVING je en het werd 3-3 waardoor de span ning weer helemaal terug was. Hans Moerman bracht de Eemvogels opnieuw op een voorsprong door een strafworp te benutten. In de slotfase kwam uiteindelijk Hellas nog langszij door de vijfde strafworp van de wedstrijd te benutten en zo de eindstand op 4-4 te bepalen. Het tweede had het tegen Excelsior erg moeilijk en moest een 5-2 neder laag incasseren. In de eerste helft kwam Excelsior voor met 2-0. Aanvoerster Toos 't Hart wist deze achterstand voor rust te ver kleinen tot 2-1. In de tweede helft liep Excelsior ech ter met de regelmaat van de klok uit tot 5-1. Toos 't Hart maakte de stand nog 5-2 wat tevens de eindstad was. A.s. zaterdag spelen een aantal ploe gen in Beukendal. Het programma is: 13.30 uur K.V.O. c - Eemvogels A; 14.30 uur Eemvogels c - Amersfoort f 16.30 uur Eemvogels 1 - Tiel 1 De pupillen spelen in Hoevelaken tegen Telstar 2. Derde plaats in Den Haag voor Corine van der Meijden Zondagmorgen om 7 uur moesten D-jun. Corine van der Meijden en C-jun. Yvonne Dijs aan de start verschijnen in De Uithof. Voor Corine was er zo wel op de 500 mtr. (55.79 sec.) als op de 1000 mtr. (1.56.70) een derde plaats. In het alg. klassement bezette zij ook de 3e plaats. Yvonne had weer geen geluk. Door dat haar tegenstandster niet aan de start verscheen, moest zij beide afstan den alleen rijden. Zij noteerde resp. 52.15 en 1.46.20. Hiermede bereikte zij op beide afstanden en het algemeen klassement een 5e plaats. In Utrecht reed om 8 uur Martin de Putter. Hij noteerde voor de 500 mtr. 57.2 en een nieuw persoonlijk record op de 1000 mtr. 2.04.02. Sjoerd Jan ter Welle reed voor het eerst een wedstrijd. Hij deed het lang niet slecht en noteerde voor de 500 mtr. 68.7 en voor de 1000 2.34.5. Bij de aspiranten moest Chris Kuyer starten. Ook voor hem was het zijn eerste wedstrijd. Hij had voor de 300 mtr. 55,5 sec. en voor de 500 mtr. 84 sec. nodig. Zondagavond waren er wedstrijden voor senioren. Jaap Berghuis zette voor de 500 mtr. 46 sec. op de klok ken en reed de 1500 mtr. in een nieuw persoonlijk record van 2.31.0. Een ver betering met 3,6 sec. Ook het komende weekend moeten weer diverse leden van Eemland aan de start verschijnen. Thornax in de gelegenheid werd ge steld, met taktisch geplaatste balïen de benodigde punten te scoren (15-10). In elke set kwam wel een kleine opleving, doch deze was steeds niet voldoende om aanspraak te maken op setwinst (15-8, 15-10). 3e divisie De SVV 7-dames die aan moesten treden tegen de nr. l uit deze klasse, werden vooral in het begin overdon derd door de grote routine van Limvio 1, die met name qua aanval van doorslaggevende betekenis was. Via een goede serve bouwde SVV 7 aan een grote voorsprong in de derde set, die echter door enkele misverstanden te niet werd gedaan (9-15). - Olympia 8 dat in het begin van de le set flinke tegenstand bood, brouwde er in de resterende sets weinig tot niets meer van, waardoor SVV 8 wel erg makkelijk aan de punten kwam. Toch bleef het 8e team goed draaien en met effektief aanvalsspel werd Olympia overspeeld (13-15, 0-15, 6-15). - Mede door een blessure in de 2e set aan SVV 9-zijde, raakten de Soester- dames dermate van de kook dat zij een 13-10 voorsprong verspeelden. Ondanks een grote inzet moest men tevens de resterende sets aan de oppo nent BG&SV 4 gunnen. Meisjes jeugd Het meisjes C-team heeft het jammer genoeg net niet gered tegen het eenzij dig spelende Olympia D. Eenzijdig, daar de tegenstander elke bal in één keer over het net retourneerde (waar SW lang niet altijd op verdacht was) en SW wel de beginselen van de edele volleybalkunst (d.w.z. in drieën spe len) hanteerde. De Olympia-meisjes werden door dit resultaat onverdiend verrijkt met 2 punten. SW werd echter moreel overwinnaar door het vertoon de goede spel. Heren promotieklasse Het duel tussen Unicornus (met ex- SW'er Ries Stalenhoef in de gelede ren) en SVV 1 mag, eufemistisch gesproken, wel een „aanfluiting" wor den genoemd. De op papier zo aan trekkelijke wedstrijd in Bunschoten verdiende het niet, ontsierd te worden door arbitrale incidentjes, wat vooral in het nadeel van de nog steeds in komplete SW-ploeg werkte. Set-ups werden om onbegrijpelijke redenen afgekeurd, terwijl aanvallend een aan tal akties werden bestraft. Het zou niet eens onoverkomelijk zijn geweest, in dien „geveegd" werd of „met een slap handje" werd gesmashed, doch geen van bovengenoemde redenen kon wor den aangevoerd ter afkeuring. Unicor nus was het team dat nog het meest ongeschonden uit de strijd kwam en legde daarmede beslag op de 3-1 winst, waarbij SVV door fair spel de tweede set voor zijn rekening nam. 2e klasse Zoals uit de setstanden 15-7,15-5 en 15-2 al blijkt, behaalde het meer gerouti neerde en over meer aanvalskracht beschikkende SVV 3-team een zeer gemakkelijke overwinning op een on der de maat blijvend 6e team van plaatsgenoot Olympia. - Een ware titanenstrijd leverden de met gelijke getallen genoemde teams van SVV 4 en Olympia 4. Vooral steeds beter verdedigend en met goed aan valsspel wisten de rood-witten het Olympia zeer moeilijk te maken. Elke set had een spannend slot. Door iets meer routine hadden de SVV'ers deze wedstrijd waarschijnlijk kunnen win nen. Nu ging Olympia met de nipte 2-1 winst strijken in een voor het publiek zeer aantrekkelijke wedstrijd. - Ondanks een redelijke inzet van SW 5, met name tijdens de 2e en het begin van de 3e set, slaagden zij er niet in de overwinning te behalen op het meer geroutineerde 6e team van SVV. Met een zuivere pass en gevarieerde aan val trachtte het 6e team wel op de vesting van SW 6 te beuken, doch de SW 6-ploeg bleek zijn verdediging dermate sluitend te houden dat weinig eer voor de heren van het 5e te behalen viel. Zelfs een lichte opleving van team 5 in de 3e set kon SW 6 niet al te zeer verontrusten. Door dit resultaat is SW 6 nog steeds glorieus koploper in deze klasse. 3e klasse In het duel tussen Voleem 2 en SVV 7 heeft het laatste team eindelijk door veel inzet de volle winst weten te behalen. De le set kostte nog enige moeite: tot 10-10 gingen de teams gelijk op, waarna SW 7 snel met 15-11 de set afmaakte. Ook de overige sets leverden geen al te grote problemen op. Het 7e team bleef ook nu kontinu in de aanval en vergaarde door deze strijdwijze 3 verdiende punten. Jongensjeugd adsp. Ook nu weer bleef adspiranten B onge slagen. Ditmaal was Olympia B het slachtoffer. SVV B benutte zijn sterk ste wapen (een zekere en geplaatste serve) ten volle en liet de opponent geen enkele kans in een wedstrijd die gesierd werd door zeer positief spel van beide partijen. Wedstrijdprogramma deze week Het le herenteam ontvangt vanavond in sporthal Beukendal het zeer hoog geplaatste Olly B. uit Bussum. Aan vang wedstrijd 20.00 uur. Zaterdag avond 18.30 uur krijgt SVV 2 (dames) Delta Lloyd 2 op bezoek, in spelzaal de Bunt. Dames I hoeven dit jaar niet meer In aktie te komen; waardoor aan de diverse blessures de nodige rust zal worden gegund, met uitzondering dan van Lya Fakkeldij die voor de rest van dit seizoen uitgeschakeld is.

Soester Courant | 1977 | | pagina 23