Raad stelt begroting op bijna 49 V2miljoen vast Wachten op Beleidsplan x 169.- <g&wfbo bouwmarkt A. Onderdelinden nieuwe fractievoorzitter VVD Forse kritiek op bestuur muziekschool Mogelijk plaatsing thermoskranen in gemeenteflats 'kastenwand Met Raad en Daad MAKELAARDIJ BUTZELAAR Kg opent zijn „FOTOKAMER OPEN HUIS M. LOS Bussum, Vaartweg. Telefoon 02159 43587 Baarn, Zandvoortweg 60. Telefoon 02154 12456 Openingstijden: dagelijks van 8.00-12.00 en van 13.00- 17.00 uur. Zaterdag van 8.30-12.00 uur. Onroerendgoed- belasting Woningbouw Woonwagenkamp Onderwijs en sport Uw succes is onze reclame!!! RIJOPLEIDING voor al uw rijbewijzen. Autorij- en Verkeersschool Ambtsgebed afgeschaft ringen voor gelukkige mensen met liefde gemaakt A. v. d. Weerd vV van oosten Opplakken posters, foto's etc. butzelaar makelaardij 9 Soester Courant van woensdag 3 januari 1979 9 Uiteindelijk zonder al te veel moeilijkheden heeft de raad de begroting voor het jaar 1979 voor bijna 49»/2 miljoen gulden vastgesteld. Aan geen van de pos ten is ernstig gesleuteld; de discussie betrof eigenlijk alleen de investering van zes miljoen volgens de door burgemeester en wethouders opgestelde prio riteitenlijst. Die lijst heeft het niet helemaal gehaald omdat enkele onderdelen, waaronder de ton voor de sport, de „wachtkamer" ingingen. Van het met enkele maanden verschijnend beleidsplan van het college zal het afhangen wat er dan met die prioriteiten verder gaat gebeuren en dan zou het toch wel eens kunnen dat bijvoorbeeld de sport wat meer krijgt toebedeeld. Aanvankelijk werden er vier moties ingediend; één ervan van D'66 over de unieke landschappelijke waarde van de Eng, haalde de eindstreep. Net zo min als over de andere drie werd er hoofdelijk over gestemd, maar b. en w. konden zich goed met de inhoud ver enigen en daar had de raad dan weer geen moeite mee. Het betekent dat er op korte termijn een studie ter hand genomen wordt om tot een aanvaardbare oplossing over dit „bezit" van de gemeente te komen. De motie van CDA en WD samen om zo spoedig mogelijk een plan uit te werken voor de rechtstreekse aan sluiting van de Koningsweg op de Nieu- weweg werd aangehouden. Dat had al les te maken met het plan Centrum- bouw voordelig zelf in slechts enkele uren uw dit komplete kastenprogramma kunt u geheel naar eigen idee opbouwen, de fronten alsmede de ombouw zijn 16 mm. dik voorzien van melamine kunststof, het programma bestaat o.a. uit 1- en 2-deurs-, garderobe- en opzetkasten. het front is beige van kleur in een zijde-matte uitvoering, de kasten zijn gedemonteerd in karton verpakt b v een 2-deurs hangkast, 200 x 80 x 60 cm., voor slechts CORBO BOUWMARKTEN BUSSUM/BAARN zijn bouw- en afbouwmaterialenzaken van SLAGT Bouwmaterialen B.V. VISSEN ACHTERUIT? - Kunnen vis sen achteruit zwemmen? Ik geloof het zelf niet, maar mijn broer beweert, dat hij dat toch gezien heeft. Antwoord: Wat uw broer gezien heeft, kan de plotselinge schrikbeweging zijn geweest van een vis, die onverwacht gevaar zag. Die schiet dan even snel achteruit. Maar van een regelmatige beweging met de staart enz. om over lange afstand achteruit te zwemmen is geen sprake. Dat kunnen normale vissen niet. MUZIEKDOCUMENTATIE - Waar kan ik mij vervoegen voor allerlei gegevens over amusementsmuziek, dus componisten, tekstdichters en jaartallen? Antwoord: Daarover kunt u informa tie bekomen bij het documentatiecen trum van de stichting Conamus, Ma- rius Bauerstraat 30, Amsterdam. Het telefoonnummer is 020 -15 6822. ZENUWEN - Kan het aan mijn ze nuwachtigheid liggen, dat ik tegen woordig trillerig ben, sterk zweet en moeilijk plas. Of heeft dat meer te maken met het vele drinken? Dat vanwege mijn droge keel. Antwoord: U bent onder behandeling van een specialist, met het oog op de overspannen situatie waarin u kwam te verkeren. Van deze neuroloog kreeg u medicijnen. U geeft geen namen daarvan, maar wij leiden uit de opge somde klachten af, dat u bepaalde me dicijnen kreeg voorgeschreven die op zichzelf wel goed zijn tegen de depres sie, maar die ook de genoemde bij werkingen veroorzaken, zoals die dro ge mond, sterk zweten, moeilijk plas sen en het trillen. U moet dit melden aan de behandelende specialist, zodat hij zo mogelijk de voorgeschreven do sis kan verminderen, of andere medi cijnen kan voorschrijven. AALTJE - Mijn ouders noemden mij Aaltje. Op school roepen de jongens me na met „Palinkie". „Glibberige aal" en dat soort fraais. Komt de voornaam Aaltje werkelijk van de aal, of van wat anders? Antwoord: Het verkleinwoord is hier niet tje, maar je, want de stam is Aalt met een t. Aalt, Aaltien(us), Aal- tina enz. zijn Friese namen, die ook in Drente, Overijssel en Gelderland van oudsher voorkomen en precies als het Groningse Aaielt verkortingen zijn van Adelwald. Dat is een twee stemmige germaanse naam die vol gens erkende onderzoekers „edele heerser" betekent, want adel edel en wald staat voor ons huidige heer sen. TRAMPOLINE Hoe komen ze aan dat prachtige woord trampoline voor een soort springveren matras, waar ze te genwoordig kunstjes op uitvoeren? Antwoord: Dat komt uit het Italiaans, want il trampolino is ook een spring plank in een zwembad. NACHTELIJKE BOODSCHAP - Mijn werkende zoon komt door ploegen dienst om 4 uur 's nachts thuis en dan moet ik hem bepaalde instructies ge ven voor de volgende dag, of zeggen dat hij wel of niet moet sluiten. Kan ik dat ook met een bandje doen. dat automatisch om die tijd gaat lo pen? Antwoord: Ja, er zijn tegenwoordig cassetterecorders te koop met wekker- klok. Hiermee kunt u zich niet alleen laten wekken, naar keuze door radio of ingelegde cassette, maar u kunt dit toestel ook gebruiken om op een vooraf ingestelde (wek)tijd boodschap pen uit te laten spreken. U neemt dan de tekst op een bandje op dat een uur speeltijd heeft, en zorgt voor her haling om de zoveel minuten. De 22 AR 080 van Philips blijft een uur in werking en kan dus al die tijd uw boodschap(pen) herhalen vanaf het moment dat de klok de cassette in schakelt. Dat toestel zet u bij uw zoon in de kamer. GLASSPLINTERS - Bestaat er een magneetje om glassplinters op te ne men? Ik heb me al eens flink bezeerd als ik ze met de vingers pakte. Antwoord: Magneten trekken he laas geen glas e.d. aan. maar u kunt glassplinters heel gemakkelijk opne men met een dot vochtig gemaakte watten. En nog veiliger met een stof zuiger. Gebruik dan een metalen zuig- mond inplaats van de borstel, anders blijven er glasdeeltjes tussen de ha ren zitten en krijgt u ze later in uw vingers. KURHAUS - Is het Scheveningse Kur- haus gesloopt of gerestaureerd? AntwoordDat is eerst grotendeels af gebroken en nu herbouwd. VOLKSTELLING - Ik hoorde verlui den dat er binnenkort een extra volks telling wordt tussengeschoven. Ik dacht, dat die maar eens in de tien jaar werden georganiseerd. AntwoordWat er in het voorjaar van 1979 door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt georganiseerd, is een proeftelling onder zo'n 10.000 adressen. Deze wordt noodzakelijk geacht, omdat de grote volkstelling van 1971 veel weerstand opwekte en de uit komsten slechts met grote vertraging konden worden berekend. Pas in 1977 waren alle totalen bekend. Daarom gaat het C.B.S. nu tijdig onderzoeken of de straks te stellen vragen duidelijk genoeg zijn en of bepaalde formulerin gen niet op tegenstand stuiten bij de ondervraagden. Bovendien wil men goed duidelijk maken, dat deze per soonlijke gegevens niet onder de ogen van onbevoegden kunnen komen, om nieuwe acties tegen het invullen van de formulieren te voorkomen. De echte volkstelling onder alle ingezetenen volgt dan in 1981. REFLECTOR - Wanneer moet die extra reflector op je fiets zitten? Antwoord: Per 1 november 1979 moe ten alle fietsen in ons land voorzien zijn van een goedgekeurd type extra re flector aan de bagagedrager, en boven dien van reflectoren op de trappers. Het bewijs van de goedkeuring vindt u in de letters NL, die in een cirkel in de reflector voor de bagagedrager moe ten zijn geperst. Voor de reflectors aan de trappers is die goedkeuring niet verplicht. HUID VERZORGEN - Je hoort zoveel crèmes, lotions en dure zepen aanprij zen waar je niet aan kunt beginnen vanwege de hoge prijs. Is er niet een goedkoop huismiddeltje om een zachte huid te krijgen? Antwoord: Het voordeligste middel is nog altijd die flinke scheut karnemelk in uw waswater, maar dan moet u daar beslist niet te zuinig mee zijn. Neem een verhouding van 1 op 5 a 1 op 4, anders helpt het niet goed. weg, dat weliswaar nog niet ter visie gelegen heeft, maar dat toch ook niet definitief ingetrokken werd. Ook dat moet in het voorjaar duidelijk wor den. Veelvuldig werd gesproken over de in voering van de onroerendgoed-belas- ting. Ze is per 1 januari van dit jaar (1979) in de .plaats gekomen van de personele belasting en de straat-, riool- en grondbelasting. Soest nam als een van de weinige gemeenten in Ne derland de oppervlakte van het onroe- rendgoed (o.m. de vloeroppervlakte van de woning) als basis. Het tarief is echter nog steeds niet vastgesteld, al ligt dat niet aan de gemeente. In afwachting van de vaststelling van het tarief wilde de WD via de motie be reiken dat de vervallende belastingen niet met vijf, maar met 4 verhoogd werden: dat leverde dan een bedrag op van 40.000 gulden, die gehaald moes ten worden uit de reserve. De raad ging op Visser en Nuijten van Progressief Soest na, niet mee. De vierde motie overleefde het ook niet en werd ingetrokken. Ze was van de heer Nuijten van Progressief Soest en betrof een voorstel een welzijns werker permanent toe te voegen aan de commissie ruimtelijke ordening. De burgemeester noemde dat „bevoog ding van de raad" en nadat de heren Van Poppelen en Ebbers respectieve lijk van CDA en VVD, verklaard had den geen behoefte aan het voorstel te hebben, trok de heer Nuijten haar Zoals ook alle voorgaande jaren werd weer menig woord gewijd aan de wo ningbouw. Wethouder Menne schatte voorzichtig dat hij voor dè komende drie jaren, ongeveer 200 huizen per jaar kon toe zeggen. Zijn lijstje zag er als volgt uit: in 1979 ruim 100 woningen in Overhees 2-eerste fase; 71 wooneenheden in het-nieuwe Mariënburg en nog eens 20 stuks in cidentele bouw; mogelijkheden beston den er ook nog voor een gedeeltelij ke oplevering van de rond het Slange bosje geplande bungalows en verder voor 10 van de 50 in het Soesterberg- se plan Steenberghe te bouwen huizen. In 1980 kon volgens Menne rekening gehouden worden met de oplevering v^n de vervangende 82 huizen voor de wijk Ons Belang te Soesterberg; 80 wooneenheden van Mariënburg en delen vande plannen Slangebosje, Al- bèrl:Cuyplaan en Zwarte .Wegje ,te Soesterberg. Voor 1981 de afronding van het plan Albert. Cuyplaancir ca 20 huizen aan" de Van Mecklenburg- laan op de oude hockeyvelden en nog wat incidentele woningbouw. In 1982 tenslotte zou de tweede fase van Over hees 2 (197 huizen) gereed kunnen zijn. De verdeling van deze laatste 197 ken de wethouder Menne al: veertig voor éèn- en tweepersoonshuishoudens: acht aangepaste woningen; tweeën tachtig premiekoopwoningen tweeën vijftig woningwetwoningen en vijftien in de vrije sector. Menne's betoog werd afgezwakt door de opmerking van zijn collega, wet houder mevrouw Van Stiphout, dat de wooneenheden van Mariënburg voor een groot deel bestemd waren voor mensen van buiten Soest. Mevrouw Van Stiphout zei ook nog dat Soest een wachtlijst van 2400 wo ningzoekenden had, die volgens haar gegevens een belastbaar inkomen van 22.000 gulden hadden. Overigens werd ook nadrukkelijk toe gezegd dat er voorstellen te verwach ten zijn ten aanzien van het woonruim te (toewijzings) beleid. Meerder frac tie voorzitters hadden gewezen op de onvolkomenheden van het nu gehan teerde beleid en de aandacht geves tigd op heersende onrust onder woning wetzoekenden. Wethouder mevrouw Van Stiphout kondigde de instelling van een raadskommissie aan die zich daarmee bezig gaat houden. Zij gaf toe dat er nu wel iets aan schortte. Een bestemmingsplan voor het Soester woonwagenkamp komt binnenkort ge reed en wordt dan ter visie gelegd. Of het kamp ooit bewoond wordt zal evenwel afhangen van de bereidheid van woonwagenbewoners om naar Soest te komen. Dit deelde mevrouw Van Stiphout mee. Zij zei dat in de provincie Utrecht dui zend standplaatsen te kort waren. Toch zou er in Soest geen spa voor de aanleg in de grond gaan, als niet vast stond dat bewoners van het Amers- foortse kamp bereid waren op vrijwil lige basis naar Soest te komen. Ijverig werd nog eens gediscussieerd over een kamp voor wagens of een kamp met (tijdelijke) woningen om de woonwagenbewoner voor te bereiden op integratie in andere woonbuurten. Over het al dan niet geslaagd zijn van experimenten elders was men het niet eens. Vast staat inmiddels wel dat Soest indien nodig ruimte zal bie den aan twintig woonwagens met een reserve van vijf plaatsen. Door practisch alle fracties werd ge vraagd hoever het college was met de concept-onderwijsnota en wanneer de nota in de raad behandeld zou worden. D'66, en PvdA stelden beiden dat de aanstelling van een schoolbio- loog hoog op het prioriteitenlijstje dien de te komen. Voor zijn werkzaamhe den kon de man een beroep doen op de plaatselijke afdeling van het 1VN. Wethouder Plomp merkte wat de on derwijsnota betreft op dat deze nota geen spoorboekje was en ook geen katechismus. De binnengekomen reac ties op het concept werden verwerkt. Over de sport viel menig woord.. Uit eindelijk kwam het er toch op neer dat men het beleidsplan van het col lege gaat afwachten. In dat kader viel ook de opschorting van de beste ding van de uitgetrokken ton. De raad vroeg zich af waarom, en dan zonder vooroverleg, het overdek te zwembad plots een hogere prio riteit gekregen had dan bijvoorbeeld de honkbal- en de atletiekaccommoda- tie. Het optreden van het college werd „onverstandig" genoemd. In zijn antwoord zei wethouder Plomp dat de verstandhouding tussen de sportstichting, de verenigingsbestuur ders en het gemeentebestuur toch aan zienlijk beter was dan men dacht. Een gesprek op 4 december j.1. had dat nog eens bewezen. Niemand had overigens veel verwach tingen van een vrijwillige verhoging van de eigen bijdrage van de sporters, al stelde men het gebaar op hoge prijs. De begroting van de sportstichting werd ongewijzigd vastgesteld met de aaintekening dat de goedkeuring van de deelnemersvergadering ontbrak. Welke konsekwentie dat heeft, werd niet gevraagd. Unanimiteit bestond er tenslotte over de aanstelling van twee wijkagenten en het voorstel van de VVD-fractie om maar af te zien van de verhoging van de vergoeding aan de raadsleden, werd op voorstel van de burgemeester, door de andere fracties niet overgeno men. öt1' 8 /'si VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 16621 Aan het slot van de laatste gemeenteraadsvergadering in 1978, aansluitend aan de begrotingsvergadering, heeft mevrouw E. Korthuis-Elion haar aftreden als fractievoorzitster van de VVD bekend gemaakt. Haar taak is met ingang van 1 januari overgenomen door de heer A. Onderdelinden. „Het is bekend", zei mevrouw Kort- huis, „dat van het gezin van een frac tie-voorzitter een extra offer wordt ge- .'.x A. Onderdelinden (VVD) vraagd; zeker van een gezin met op groeiende kinderen. Daarom heb ik reeds geruime tijd geleden te kennen ge geven deze taak na een periode van vier jaar te willen overdragen. Ik ben blij dat de heer Onderdelinden bereid is zijn schouders er onder te zetten en stel uiteraard groot vertrouwen in hem. Het fractievoorzitterschap was voor mij een bijzondere ervaring. Voor het vertrouwen dat ik heb ondervonden en voor de goede verstandhouding met de andere fractievoorzitters ben ik dankbaar. Graag spreek ik de hoop en de verwachting uit dat de heer Onder delinden ook dat vertrouwen zal mogen genieten en op even plezierige wijze met u allen zal mogen samenwerken", aldus mevrouw Korthuis. Zij werd door de burgemeester be dankt „voor al datgene wat u als fractievoorzitter aan de discussies van de raad hebt bijgedragen". Haar op volger werd veel sukses gewenst. De burgemeester zei, blij te zijn niet van mevrouw Korthuis afscheid te moeten nemen; zij blijft lid van de VVD-raadsfractie. De heer A. Onderdelinden kwam vorig jaar september voor het eerst in de raad: jarenlang gaf hij leiding aan het Amersfoortse politiekorps, waar hij wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd, gepensio neerd werd. Met de tien stemmen van de CDA- fractie tegen heeft de raad besloten het ambtsgebed bij het begin van de raads vergaderingen af te schaffen. Het ge bed was weggelaten in het nieuwe reglement van orde dat in de laatste vergadering van 1978 werd aangeno men. Het CDA kon zich, op de weglating van het gebed na, geheel verenigen met dit nieuwe reglement, net als alle andere fracties. Geruggesteund door brieven van de Soester afdelingen van de politieke partijen SGP, GPV, en RPF, de gereformeerde gemeente Soestdijk en hervormde gemeente Ichtuskerk, vroeg fractievoorzitster Greefhorst het gebed alsnog op te nemen. Het CDA kreeg geen steun. De PvdA zei geen verband te zien tussen het gebed en het raadswerkde VVD wees op het kleine deel van de raad dat bij het begin van de raadsperiode „de eed" afgelegde en ook progressief Soest en D'66 vonden het weglaten van het gebed een juiste beslissing. Na een korte schorsing en een onder linge beraadslaging van de CDA- raadsleden, sprak de fractie zich als nog uit vóór handhaving van het gebed, wat echter konkreet er op neer kwam dat de Soester raadsvergaderingen voortaan niet meer met gebed geopend zullen worden. CONSTANT Ga maar kijken bij: HORLOGER-OPTIEK JUWELIER Soesterbergsestraat 26 Soest - Telefoon 12982 REKIAME FOTOGRAFIE TECHNISCHE FOTOGRAFIE REPORTAGES LUCHTFOTOGRAFIE Soesterbergsestraat 57 - (t.o. Busstation) Soest - Tel. 02155-13109 P.V.C. 30 x 40 7,20 40 x 50 12,- 50 x 60 18,- 50 x 70 21,— Klaar terwijl U wacht. KARTON 30 x 40 6,- 40 x 50 10,- 50 x 60 15,- 50 x 70 17,50 In de raadsvergadering van december hebben alle fracties ernstige kritiek geuit op het financieel beleid van dé" Amersfoortse muziekschool. De sterkste bewoordingen gebruikte de CDA-er Oldenboom, die dan ook aankondigde dat zijn fractie niet met het verslag akkoord zou gaan. Zo ver kwam het uiteindelijk weer niet. Het rapport van de Regionale Muziek school betrof het jaar 1975/1976 en de accountant onthield er zijn goedkeu ring aan, wegens slordig- en onnauw keurigheden. Oldenboom vond dat het bestuur van de muziekschool ruim de tijd gehad had om maatregelen te nemen, maar daarvan was, althans in dit rapport, niets te zien. De mening van de heer Oldenboom werd gedeeld door de heer Visser (P.S.die er aan vastkoppelde dat een afvaardiging van raadsleden in het bestuur van de school dus geen enkele garantie inhield voor een goed beleid. Ook de heren Blaauw (VVD) en Goote (PvdA) deelden Oldenboom's mening, zij het dat de heer Goote wel met het verslag akkoord wilde gaan, maar dat hij toch ook wel op de hoogte gehouden wilde worden van de maatregelen die het bestuur nam. Wethouder mevrouw Van Stiphout had alle begrip voor de verontwaardiging van de Raad. Zij vroeg echter begrip voor de problemen van het muziek- schoplbestuur, waar vele vrijwilligers een enorme hoeveelheid werk verzet hadden, al was dat dan niet feilloos gegaan. Vooral de vrijwilligheid ver diende bewondering. Geen goed woord had mevrouw Van Stiphout voor de opmerking van Visser ten aanzien van de raadsleden in het bestuur van de school. Dat had er helemaal niets mee te maken. Nadat de burgemeester opgemerkt had dat aanhouden van het rapport geen enkele zin had, ging men met de jaarrekening akkoord in de verwach ting dat aan de opmerking van de accountant wordt voldaan. I LidNBM. en nodigt haar relaties en belangstellenden uit voor een dat zij zich voorstelt te houden op VRIJDAG 12 JANUARI a.s. van 16.00 tot 18.00 uur. rm middelwilkstra jt 64 telefoon 02155-13639 Belangstellenden kunnen kennis nemen van de wijze waarop men anno 1980 geheel zelfstandig een keuze kan maken voor een nieuw te kopen woning in de overzichtelijke systeemtafel, waarin zich alle objecten bevinden met foto en omschrij- ving) in SOEST, BAARN en VERRE •(.in OMGEVING. I De Stichting Samenwerkende Woningbouwcorporaties zal een onderzoek in stellen naar de mogelijkheid tot plaatsing van thermostaatkranen op de radia toren in de gemeenteflats. Indien mocht blijken dat plaatsing technisch moge lijk is, zal de Stichting de interesse hiervoor onder de bewoners nagaan. Zodra het onderzoek gereed is, zal een gesprek plaatsvinden met de heren Scholten en Toornstra, die zich over deze kwestie tot de raad wendden. Dit ondermeer schrijft de raad aan de beide heren, die een langdurige brief wisseling hadden met de SSW en ten einde raad de gemeenteraad inscha kelden. In de antwoordbrief zegt de raad dat de door de beide heren aan de orde gestelde problematiek over de verwar mingsinstallatie in de 850 etagewo ningen Van de gemeente, uitvoerig on derwerp van gesprek is geweest op 24 mei en 3 november van 1978. „Uit de ter inzage liggende verslagen van voornoemde bijeenkomsten heeft de raad geconstateerd", aldus de brief, „dat overeenstemming is bereikt over toe te passen differentiatie van de zo genaamde aansluitwaarde alsmede over de vaststelling van het rende- mentsverlies ad 35 r/r Opgemerkt wordt verder dat het pro bleem van de „goedkope woningen" (woningen waar aanvoerleidingen van de verwarming door lopen) moeilijk oplosbaar is. Toegegeven wordt dat er een finan cieel voordeel aan verbonden is, maar dat de aanvoerleidingen de bewoners óók de nodige overlast bezorgen. Aan de heren Scholten en Toonstra wordt verder medegedeeld dat de SSW ook zal nagaan of de door de eige naar van de Smitshof-flat, de Neder landen van 1870, te betalen vergoeding voor de levering van warmte „naar ra to" is. In de discussie rond dit antwoord stel de de heer Nuijten van Progressief Soest dat er nog andere zaken niet klopten, zoals de koppeling van de Smitshofflat aan de gemeentelijke in stallatie en de metingen van de radia toren. Nuijten mocht deze zaken nu niet aan de orde stellen: hij kreeg het advies er schriftelijke vragen over te stellen. De heer v.d. Brakel (PvdA) ging ge heel met de brief akkoord. Ernstig bezwaar had hij tegen een artikel in onze krant, waarin hij meende te lezen dat de gemeente van „handjeklap met de SSW" werd beschuldigd. Niets was minderwaar. De verontwaardiging van de heer Van den Brakel werd gedeeld door wethou der Hoekstra: het bericht was tenden tieus. Progressief Soest ging evenwel niet akkoord met het opgestelde antwoord.

Soester Courant | 1979 | | pagina 9