soes-HIar het lot eruit: PRAAI MEE in de grote jubifeum-foterii WIE oh WIE WINT de Renault 5... inde LOTERIJ SOEST 950 Hoofdprijs lOTEFilJ SDFqt öi^ iedingen ig van januari. veel vraag OL "tó Januari iedere maand 7=—-J maand nieuwe prijzen! VRAAG DE JANUARI-LOTEN! eemte trekking 31 jan.79 door CARRY TEFSEN Soester Courant van woensdag 10 januari 1979 Iedere aktie die in Soest wordt ondernomen heeft wat aan drang nodig. De organisatoren van alle evenementen in Soest kunnen ervan meepraten: je moet er, vooral in het begin, behoorlijk aan trekken. Dat is ook nu weer gebeurd Het organiserende groepje middenstanders is van winkel naar winkel gereden om de boel op gang te krijgen. Bij verschillende winkeliers stuit te men op de verheugende op merking: ,,ha, blij dat jullie er zijn, want er wordt zoveel ge vraagd naar die loten... Dat geeft een organisator moed. Het resultaat is dan ook dat de Soester burgerij op meer dan 70 plaatsen kan re kenen op de loten. Ls&i: ENTfcSO^S gjfe**£*4 Een gratis lot bij iedere 10, De loten zijn gratis. U ontvangt bij elke bestede 10,- een geel gekleurd lot. Dat is de kleur van januari. In februari zal dat blauw zijn. De middenstand zorgt voor de opbrengst. Ieder lot dat wordt uitgegeven kost hem centjes. De totale opbrengst, straks als de vijfde maand is verstreken, zal ten goede komen aan 4 goe de doelen: A.R.O.S., de Pad voor Wintersportuitrusting Fotocamera Geldprij 9,50 47,50 95,00 237.50 Carry Tefsen Renault. DE HOOFDPRIJS KOMT VAN: s 13 Draai mee in de grote loterij Soest 950 Elders in deze editie vindt u de eerste adverten tie om u attent te maken op de loterij die wordt georganiseerd in het kader van de feestelijkheden rondom ons jubilerende dorp. Soest 950 jaar is niet niks en daarom hebben een aantal Soester Onderne mers het initiatief genomen een groots opgezette lo terij op touw te zetten. Die loterij is tegelijk met de start van het nieuwe jaar te water gelaten. vinders - alle vijf verenigingen die in Soest bestaan - De Die renbescherming en het Ben- tinckfonds. Goed initiatief van Soester Middenstand Alhoewel de Soester Midden stand met deze aktie een zake lijk belang dient, zal er toch, direct gezien, nauwelijks van winst gesproken kunnen wor den. De Soester winkeliers hopen met deze loterij in eerste in stantie bij te dragen aan de sfeer van het grote feest dat in mei tot een hoogtepunt zal komen. Zij zullen dan gebruik makend van de tent die zal worden geplaatst, een dave rende slotavond aanbieden. Het programma dat wordt ge presenteerd wordt nog angst vallig geheim gehouden. Zeker is wel dat het een avond wordt met voor,elk wat wils" Met bekende artiesten en T.V.- presentatoren. Het geheel hangt af van de aantallen lo ten die zullen worden uitgege ven. Immers elk lot levert cent jes op, waarvan steeds 60% voor.de goede doelen beschik-., baar komt. De rest wordt be steed -aan prijzén en aan de slot-avond. Men hoopt uiteinde lijk op nul te kunnen uitkomen. Trekking januari door Carry Tefsen Carry Tefsen is een van de vele „bekende Nederlanders in Soest". Zij zal de trekking van de januari-loten voor haar re kening nemen. Notaris Emmen houdt toezicht. Iedere maand een nieuwe trek king. Iedere maand nieuwe aan trekkelijke prijzen. Bovendien, en dat is het unie ke van dit gebeuren, maakt ie dereen een tweede kans. De auto, een Renault 5, waarvan de trekking zal plaatsvinden op 23 mei a.s. Voor alle dui delijkheid: Ook al heeft u iets of niets gewonnen in welke maand dan ook: u dingt altijd mee naar die glanzende auto van Garage Stam. Bewaar uw loten van elke maand dus goed! Een gezellig jaar in Soest Soest gaat een gezellig jaar te gemoet. Overal in de gemeente zijn commissies bezig evene menten voor te bereiden. Het bruist van de aktiviteiten. Dat belooft wat. De Loterij is een 'Öndërdëël van" Veel zaken die straks over het voetlioht -sullen worden gebracht. Hopelijk doet iedereen zoveel mogelijk aan alles mee. Dat is niet alleen verheugend voor de betreffende organisato ren, het doet Soest goed, inclu sief Soesterberg. In Soest kan best wel wat. Dat is de laatste jaren voldoende bewezen. Vraag naar die loten, moedig de winkeliers aan eraan mee te doen. De reeds deelnemende zaken, zoals gezegd reeds meer dan 70, rekenen op de rest. En natuurlijk op de consument. Want kopen in Soest, daar is de middenstand bij gebaat en dat streven, het bevorderen van de koopkracht, zal niemand die hard werkende groep Soesters kwalijk nemen. U bent van harte welkom bij ze. Ze hebben uitste kende waar voor uw geld en zeg nou niet dat het niet gezellig win kelen is in de diverse centra. Het is er oer-gezellig! En uw auto? Ach, daar vindt u best een plaatsje voor. Vraag naar de januari-loten. Win één van de vele prijzen en wie weet straks ook nog de Renault 5. Succes, allemaal! Draai mee. BESTEDE P,0, EENGRATjS LOT

Soester Courant | 1979 | | pagina 13