50 jaar geleden in Soest Inwonertal daalde vorig jaar opnieuw Violist Maurits Bosman speelt voor leden van 't Nut The Messengers zoeken tenoren en bassen VVV nieuws vaaRöeRhooqt's tuintips VOOR öoe-het-zelveRS E. G. Kerkhof E. G. Kerkhof E. G. Kerkhof Geslaagd 25 Januari 1929 De wintersnoei I Ledenwinst Koninklijke Mij. Tè agressieve verkoper Diefstalletjes van auto's Probleempjes kabeltelevisie 11 Soester Courant van woensdag 24 januari 1979 11 Op 1 februari a.s. geeft de internationaal bekende violist Maurits Bosman een wijl niet-leden een entree van 7,50 Bach-concert onder auspiciën van het NUT-Soest. betalen. Houders van Pas-65 en CJP Hij treedt op in de Oude Kerk Torenstraat la met het volgende programma: betalen f 5,-. Partita E-dur. Delen: preludium - Louré Gavotte Menuet 1 en 2 - Boureé - Giga. Sonate C-dur. Delen: Adagio Fuga - Largo - Allegro assai. Maurits Bosman werd in 1944 in De Bilt geboren. Hij studeerde bij Nap de Klijn aan het Koninklijk Conserva torium te Den Haag en bij George Octors aan het Conservatorium van Gent, waar hij in 1966 met onderschei ding zijn solodiploma behaalde. Na zijn terugkeer in Nederland werd hij lid van het Radio Philharmonisch Orkest en later tweede concertmeester van het Radio Kamerorkest. In het seizoen '74:75 was Maurits Bos man als plaatsvervangend eerste concertmeester verbonden aan het Rotterdams Philharmonisch Orkest, een verbintenis die losser werd toen hij besloot zich meer als solist te ont plooien. Zijn uitvoering, in de Beethovencyclus met het Rotterdams Philharmonisch Orkest onder leiding van Edo de Waart, van het Vioolconcert van Beethoven was voor pers en publiek een open baring en betekende tevens de door braak van Maurits Bosman als solist. Maurits Bosman trad inmiddels met alle belangrijke orkesten, waaronder het Concertgebouworkest op, en heeft aanbiedingen uit Engeland en Duits land ontvangen. Hij trad reeds ver schillende malen in de Doelen op, zo wel in recital als solistisch met o.a. het Amsterdams Philharmonisch Or kest. Het concert begint om 20.15 uur. De toegang is gratis voor Nuts-leden, ter- Vooral Uw DAK-ISOLATIE DAK-BEDEKKINGEN en SHINGLES DAKEN Wij helpen U direct! Loodgieters- en C.V.-bedrijf Hartweg 58 - Soest Tel. 14332-b.g.g. 10816 Vooral Uw LOODGIETERS WERKZAAMHEDEN EN SANITAIRE ARTIKELEN OOk voor doe-het-zelvers Wij helpen U direct! Loodgieters- en C.V.-bedrijf Hartweg 58 - Soest Tel. 14332-b.g.g. 10816 Voor een BEDRIJFSZEKERE CENTR. VERWARMINGS INSTALLATIE Ook voor doe-het-zelvers Service-abonnementen schoonmaken enz. Wij helpen U direct! Loodgieters- en C.V.-bedrijf Hartweg 58 - Soest Tel. 14332-b.g.g. 10816 De bekende Soester gospelgroep „The Messengers" heeft dringend behoefte aan enige tenoren en bassen. Eenieder die graag zingt nodigen wij uit om eens een repetitie-avond met ons mee te maken. Wij repeteren iedere dinsdagavond van 20.00 uur t/m 22.00 uur in gebouw „Credo" aan de Julianalaan. The Messengers bestaat uit ongeveer 35 zangers en zangeressen en wordt ondersteund door een combo van 6 man. Hoofdzake lijk staan op het repertoire gospelsongs maar ook overbekende folk-songs worden tijdens de diverse concerten en uitvoeringen ten gehore gebracht. Een gouden stem hoeft u niet direkt te hebben, want tijdens de re petities wordt u deskundig terzijde gestaan door onze dirigent Peter J. Houtzagers, die nagenoeg alle nummers van een passend arrangement voorziet. Wilt u enige inlichtingen vooraf, dan kunt u even kontakt opnemen met Gerard Ristjouw, tel. 02155-17173 of Marijke Welleman, tel. 02155-11786. Hopenlijk tot ziens op onze repetitieavond! Van 1 tot 10 februari vindt in Rotter dam het achtste festival van Film International plaats. Mocht U hiervoor belangstelling tonen, dan kunt U op ons kantoor een complete gids met krant verkrijgen. Op 26 februari komt in Schouwburg Gooiland te Hilversum het Ballet Na tional de la Republique de Guinee met „Black Africa" Djoliba met 45 mede werkenden. Kaarten 11,- t/m 20,-, alhier te reserveren. Aanvang 20 uur. Op dinsdag 30 januari komt in het zelfde theater Gooiland de komedie „tot donderdag dan met Josephine v. Gasteren, Heieen Pimentel en Ma- non Alving, enz. regieEric Schneider. Kaarten 10,- t/m 18,-. Aanvang 20 uur. Het is zover! Het Muziekcentrum Vre- denburg te Utrecht wordt officieel geopend. Tien dagen lang kunt U voor een verlaagde entreeprijs Uw keuze maken uit een indrukwekkend geva rieerd muziek-pakket. Op zaterdag 27 januari is er een Folkfestival met groepen uit West-Europa. Toegang 12,50, aanvang 19.00 uur tot na middernacht. Op zondag 28 januari komt een Manifestatie van Utrechtse Muziekscholen, een reuzeconcert door een kleine 300 leerlingen van 11 mu ziekscholen uit stad en regio. Toegang 5,-, aanvang 13.30 uur. Om 20.15 uur speelt het USO en een combinatie van Utrechtse koren de Tweede Symfonie van Gustav Mahler. Dirigent: Edo de Waart. Toegang 10,-. Voor het eerste seizoen staan niet minder dan 150 concerten op stapel: Jazz, pop, klas siek, folklore, enz. enz. het is teveel om op te noemen. Voor verdere inlichtin gen hebben wij een informatiekrant op ons kantoor. Uniek in 'Europa! In de Gallerie du Bois, gesitueerd in de basement van Hilvertshof, wordt t/m 15 februari een zeer unieke expositie van naïeve Bali nese schilderkunst gehouden. Deze primeur op Europees niveau betreft schilderijen van de kunststroming „young style" van het eiland Bali met als hoogtepunt het werk van Injoman Tjakra. De schilderijen zijn te bezich tigen en te koop. Dit laatste voor een onvoorstelbaar lage prijs in vergelij king met schilderijen van Europese kunstenaars. Op vrijdag 26 en zat. 27 januari spelen in de Flint te Amersfoort Ellen Vogel en Paul Steenbergen in het realistische spel Lieve Leugenaar van Jerome Kilty. Aanvang 20.15 uur. Prijs 18,- en 14,-. Pas 65/cjp. Op dinsdag 30 en woensdag 31 januari komt Jasperina de Jong naar de Flint te Amersfoort met de show Thuis best". Jasperina met twee zangers, vier balletdansers en een vijfmans orkest! Aanvang 20.15 uur. Prijs 22,- en 18,-. Pas 65/cjp. Artishock draait op 25 januari haar laatste film van deze maand: „tout va bien" met Jane Fonda en Yves Mon- tand. Deze film wordt gedraaid in de Openbare school te Overhees om 20.30 uur precies. Het Theosofisch Genootschap afd. Utrecht, organiseert' een serie voor drachten over Oude en Hedendaagse Religies. Op dinsdag 6 februari wordt gesproken over,,Het Boeddhisme": op di. 6 maart over „De Egyptische Mys teriën"; op di. 3 april „De Bhagavad Gita". Het Boek van Yoga en op di. 1 Mei over „De nieuwe weg". De voor drachten worden gehouden in het Jaar beurscongrescentrum te Utrecht, aan vang 20.00 uur. De toegang is vrij en na de pauze is er gelegenheid tot vragen stellen. Inlichtingen: Het Theosofisch Genootschap, p/a W. Beckmanstraat 312, 3762 HJ Soest. Tel. 16029 (na 19.00 uur). De kalender met prachtige afbeeldin gen van Soest zijn nog tot eind januari aan ons kantoor te verkrijgen. Kosten 12,50. Misschien een idee voor een origineel kado! Op vrijdag 26 jan. en zondag 28 januari vindt in het Sportfondsenbad aan de Bisschopsweg 195 te Amersfoort het Internationale Waterpolotoernooi plaats. Entree 6,-, kinderen tot 16 jaar 3,-. Op dinsdag 30 januari kunt U bij Amnesty International aan de Groene Stee Wiekslag 92 te Amersfoort om 20 uur brieven schrijven aan politieke gevangenen. Papier e.d. zijn aanwezig, geen kosten. In de Speeldoos te Baarn is van 29 jan. tot 24 febr. de tentoonstelling Punt- Lijn-Vlak. Over de basiselementen van de tekenkunst. Kaartverkoop maandag t/m zaterdag van 10 tot 12 uur. Tel. 02154-18050. Op 3 februari komt in de Speeldoos te Baarn het poppentheater Francine Ab- bing met „Het wonderlijke verhaal van een steenhouwer". Aanvang 14 uur. Prijs 2,-, jarigen gratis. In het Kröller-Muller museum te Otter- lo zijn nog tot 11 februari een 120 werken te bezichtigen van de beroem de Nederlandse schilder Jan Toorop. Seth Gaaikema is op 27 januari in 't Spant te Bussum te vinden. Met een nieuwe show, waarin poëzie en politiek de boventoon voeren. Aanvang 20 uur. Prijs 20.-; 18,- en 12,50. Van de provincie Groningen hebben wij nu ook gidsen ontvangen waarin alle toeristische informatie en beziens waardigheden vermeld staan o.a. mu sea, terpen, kerken, molens boerde rijen, botanische tuinen, rondvaarten, restaurants, recreatieparken, zee- sportvisseri j, campings, enz. enz. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde vorige week onze plaatsgenoot de heer M. Vetkamp voor het doctoraal examen Nederlands Recht. Nieuwerhoek in de jaren twintig gezien in de richting Burg. Grothestraat. Links de tuin van Mariënburg NIEUW-MARIENBURG: Onder verwijzing naar de in ons blad opgenomen advertentie betreffende de opening van het nieuwe en zoo zeer uitgebreide rustoord „Nieuw-Mariënburg" kan worden medege deeld, dat de officieele opening zal plaats hebben Donderdag 31 Jan. a.s. voorm. te elf uur, uitslui tend voor genoodigden. Daarna zal des middags van 2.30 - 4.30 uur en des avonds van 7-8 uur aan belangstellenden gelegen heid worden gegeven het gebouw te bezichtigen. NIEUWE ZAAK: De plaatsgenooten, die Zaterdag avond de Steenhofstraat hebben gepasseerd, zullen hun wandeling ongetwijfeld even hebben onderbro ken om een blik te werpen in de nieuwe zaak in electrische en radio-artikelen van den heer Joh. van Schalkwijk, welke zaak van de Talmalaan 3 ver plaatst werd naar dit pand. Een keur van elec trische en radio-artikelen was keurig gerangschikt tusschen de vele aangeboden bloemen, terwijl de vele brandende hangende en staande electrische lampen een aardig effect gaf, wat het gezellig interieur niet weinig verhoogde. Ook de beschil dering is zeer goed uitgevoerd en past zeer goed bij vele kleurige lampen, welke men gewoonlijk in dergelijke zaken aantreft. Den heer Van Schalkwijk onze beste wenschen. WIJZIGING GRENZEN NED. HERV. GEMEEN TEN: Met goedkeuring van 't Classicaal Kerkbe stuur van Amersfoort en Provinciaal Kerkbestuur van Utrecht zijn de grenzen tusschen de gemeen ten Soest en Soesterberg aldus gewijzigd, dat Soest- duinen voortaan onder de kerkelijke gemeente Soest behoort tot aan de spoorlijn. MONDHARMONICACLUB: Te dezer plaatse is een mondharmonicaclub opgericht. De oefeningen wor den gehouden in de zaal van den heer Verschoor, Laanstraat. BETERE TREINVERBINDINGEN: Het bestuur der Vereeniging Baarn's Bloei heeft tot het Bestuur der Vereeniglng „Soest Vooruit" alhier het verzoek- gericht adhesie te willen betuigen aan zijn adres inzake het verkrijgen van betere spoorverbindin gen. MOEDERCURSUS GROENE KRUIS: Onder ver wijzing naar een in dit blad voorkomende adver tentie kan worden medegedeeld, dat de Moeder cursus, welke vanwege het Groene Kruis wordt gegeven, niet meer zal worden gehouden in de zaal van den heer Verschoor, doch in Maison Ock- huijsen. De dames, die dezen cursus nog wenschen te volgen, kunnen voor deelname zich nog opgeven. JAARVERGADERING HUISVROUWEN: De af- deeling Baarn der Ned. Vereeniging van Huis vrouwen zal haar jaarvergadering houden op Vrij dag 22 Februari a.s., des namiddags om half drie in Hotel Zeiler. In die vergadering zal o.m. aan de orde komen de verkiezing van drie Bestuurs leden, wegens periodieke aftreding van de dames Beckeringh, Commerell en Kosters (niet herkies baar). Het Bestuur draagt de volgende candidaten voor: Mevr. E. van Linden Tob te Baarn, Mej. A. Schippers te Soest en Mevr. J. Kruijs-de Bruijne te Soestdijk. CHR. MIDDENSTANDS VEREEN.: Het gaat den goeden kant uit. Er zijn heel wat nieuwe leden toegetreden. Toch zijn we nog niet waar wij wezen moeten. Er zijn nog chr. middenstanders neutraal georganiseerd en ook nog ongeorganiseerd. Dit mag toch niet. God vraagt ons den geheelen persoon en wij mogen toch niet eigenwillig bepalen, op welk terrein van het maatschappelijk leven wij Christus als Koning zullen eeren en op welk terrein niet. Maandag 28 Januari 1929 zal er een ledenverga dering gehouden worden, waar zullen spreken de heeren Attema en Sietsema, resp. voorzitter en propagandist van den Bond van Chr. Middenstands Vereeniging. Tevens zal dien avond een nieuw bestuur gekozen worden. GEM. ARBEIDSBEURS: Tot en met heden werden 280 werkloozen ingeschreven wegens de vorstpe riode. WINTERLEZINGEN: De laatste winterlezing, ge organiseerd door de Ned. Herv. Evangelisatie-ver- eeniging zal gehouden worden op Maandag 11 Fe bruari a.s., 's avonds 8 uur. Ds. C. W. Coolsma van Groningen spreekt over het onderwerp: Vondel en de Bijbel". Leden hebben vrije toegang. Niet- leden voor een kwartje. De laatste lezing van het Chr. Comité alhier wordt gehouden op 8 Maart eveneens in de Rembrandt- zaal. Spreker is dan Prof. Dr. Waterink van Am sterdam. UIT DE ADVERTENTIEN DENNENSLIETEN: Wegens opruiming palen, boonenstokken en een groote partij takkenbossen aangeboden. J. Wolff - Kweeker; Bosstraat No. 23d. HOENDERPARK „LABOR" vraagt voor direct een jongen niet onder de 15 jaar. Aanmelden 's avonds na 6 uur Enghweg 20. NIEUW MARIENBURGH: Donderdag 31 Jan. a.s. Opening van het Rustoord Nieuw-Mariënburg voor herstelende zieken. Te bezichtigen 's middags van 2.30 4.30 uur en des avonds van 7-8 uur. De winter en dan speciaal de maanden januari en februari is voor bepaalde heesters en bomen de beste tijd om ze te snoeien. Snoeien kan gebeuren om verschillende redenen, zoals - het gezond houden van de plant; dode of door ziekte aangetaste takken worden weggesnoeid. vormsnoei: om de plant in een door ons gewenste groeivorm te krijgen, snoei om de bloei en/of vruchtzetting te bevorderen: sommige heesters en bomen (vooral fruit) bloeien beter wanneer ze geregeld (met overleg!) gesnoeid worden, of we snoeien gewoon om de omvang van de plant wat te beperken. Planten, die in het voorjaar bloeien, zoals Forsythia e.d. worden niet in de winter gesnoeid, daar anders de knoppen voor het komende voorjaar weggesnoeid zouden worden. Deze heesters snoeien we direct na de bloei, zodat ze gedurende de zomer nieuwe scheuten vormen, die het volgende voorjaar weer zullen bloeien. Ook vorstgevoelige planten kunnen beter niet in de winter gesnoeid worden, daar ze anders schade op kunnen lopen door de vorst. Goed snoeien is iets wat eigenlijk alleen een doorgewinterde vakman echt verantwoord kan doen, maar met wat richtlijnen en vooral overleg kuntU zelf aardig wat bereiken. Bij elke tak moetU nadenken wat voor functie hij heeft in de plant en hoe hij eventueel zou gaan uitgroeien. Wees echter ook weer niet te voorzichtig; de meeste planten kunnen wel tegen een stootje en de plant groeit wel weer verder. Stambomen - dit zijn bomen met een kale stam van 150 - 200 cm met daarboven de kroon - moeten de eerste jaren één doorgaande harttak houden. Even tueel hiermee evenwijdig groeiende takken worden weggeknipt. Takken die elkaar kruisen en hierbij langs elkaar schuren wordt er één weggeknipt, omdat anders beschadiging optreedt en daarmee kans op ziektes. Dode takken (breken meteen af bij doorbuigen, bovendien is het hart direct onder de bast bruin) worden allemaal verwijderd en liefst verbrand met het oog op evt. ziektes. Ook takken die de neiging hebben naar het centrum van de boom te groeien worden verwijderd. Na deze werkzaamheden is de kroon waarschijnlijk al wat uitgedund. Nu rest nog overtollige takken weg te snoeien, zodat de kroon wat opener wordt en hierdoor meer licht krijgt. Eventueel te lange takken kunnen iets ingekort worden. Goed gereed schap is bij het snoeien zeer belangrijk. Gebruik een scherpe snoeischaar en bij dikkere takken een goede zaag. Dikke takken kunnen het beste 20 cm. van de stam af eerst aan de onderkant iets ingezaagd worden om bij het afbreken te voorkomen dat een stuk bast van de stam meegetrokken wordt. Hierna wordt de tak doorgezaagd (20 cm. van de stam af). Wanneer de tak verwijderd is wordt het resterende stompje zo glad mogelijk bij de stam afgezaagd. Gebruik bij grotere wonden altijd een wondafdek- rqiddel. Volgend week iets over de snoei van enkele heesters en fruit. De afdeling Soest van de Koninklijke Maatschappij voor Tuinbouw en Plant kunde heeft ook het afgelopen jaar een aardige ledenwinst geboekt. Men heeft nu 168 leden tegen drie jaar geleden 117. Voor deze leden werden vorig jaar negen voordracht-avonden georgani seerd; twee cursussen (naar de West Friese Flora en naar de Uithof); een cursus winterkenmerken van bomen en heesters; twee ruilbeurzen, terwijl men ook gebruik kon maken van de collectieve aankoop van begonia's en geraniums. Het bestuur kwam acht keer bij elkaar en de leden werden vorig jaar twee keer voor een ledenvergadering bijeen geroepen. Gisteravond werd de ledenvergadering gehouden waar ondermeer de contri butie voor 1979 werd vastgesteld. Die is 46 gulden voor senioren; 30 gulden voor jeugdleden tot 20 jaar en 55 gulden voor instellingen. Aansluitend hield het hoofd van de gemeentelijke plantsoenendienst, de heer A. van den Broek, een dia-lezing over „bomen in Soest". In 1978 is het inwonertal, net als in 1977, gedaaldin 1977 met 165 tot 40.563 en vorig jaar met 210 tot 40.353. De prognoses uit het raamstruktuurplan voorzagen voor eind 1980 een inwoneraantal van 42.166 en voor 1990 zelfs van 45.672. Het ziet er naar uit dat het allemaal niet gehaald zal worden. Meer in overeenstemming loopt de woningbouw; nu telt Soest 13.847 woningen, welk aantal volgens de prognoses in 1980 14.194. moet bedragen. In het ontwikkelingsplan schatte men het aantal inwoners op 1 januari 1981 op 41.683 en het aantal huizen op 14.035. Toen werd verondersteld dat het aantal woningen per 1 januari 1979 - 13.819 zou bedragen en per 1 januari 1980 -13.889, een aantal dat inmiddels al bijna bereikt Vorig ^aar werdén in Soest 526 tóttde-" ren geboren (26 minder dan in 1977); overleden 300 inwoners (één meer dan in 1977); vestigden zich 2070 mensen (71 minder dan in 1977) en vertrokken en 2506 (53 minder dan in 1977). Alles bij elkaar leverde dat een inwoneraan tal op van 40.353. Er werden vorig jaar 206 huwelijken voltrokken48 echtscheidingsakten in geschreven; 4757 paspoorten aange vraagd en 3917 rijbewijzen uitgegeven. Woningen Er werden 351 woningen gebouwd; 44 woningwetwoningen, 159 gesubsidieer de woningen en 142 ongesubsidieerde woningen. Ook kwamen er nog 3 huizen bij door splitsing en drie door verbou wing. Het aantal huizen verminderde met 37; 28 door afbraak; 3 door ver bouwing; 5 door onttrekking en één door buitengebruikstelling. In Soester berg staan nu 2124 huizen, 78 méér dan in 1977. Vorig werden 714 woonvergunningen uitgereikt, waarvan 506 aan mensen die in Soest woonden en 208 aan men sen die van „buiten" kwamen. Van die 208 kregen er 67 een woningwetwonin gen en 65 een pre mie woning. Er staat nu 2414 mensen als woningzoekend ingeschreven, waarvan 344 van buiten de regio en 134 uit plaatsen in de omgeving. Verder betreft het 657 men sen die in een eengezinswoning willen bewonen; 403 a.s. huwelijken; 363 alleenstaanden en 109 bejaarden. Politie De politie maakte vorig jaar 3563 processen-verbaal op in verband met verkeersovertredingen (in 1977 - 4896) en kwam aan 2401 betaalde waarschu wingen. Er kwamen 1085 misdrijven ter kennis van de politie en daarvan werden er 302 opgelost. Dat was een percentage van 27,8 (in 1977 - 25,5%). Het aantal verkeersongevallen be droeg 834 en bij deze ongevallen waren 7 doden te betreuren en 180 gewonden. In 1977 vielen er 9 doden door het verkeer en 143 gewonden. In Soest wonen 793 Amerikanen, 576 Turken, 107 Britten, 90 Duitsers, 65 Marokkanen, 41 Belgen, 40 Italianen, 38 Chinezen, 6 Surinamers, 2 Russen, 1 Noor, 1 Irakees, 1 Iranees, 1 Israëli, 1 Guatemalaan, 11 Indonesiërs, 2 Gam- bianen. In totaal 1982 vreemdelingen, 50 nationaliteiten en 10 statenlozen. Wat agressieve verkoop is, ondervond vorige week mevrouw W. aan de Wal deck Pyrmontlaan. Zij werd door een jongeman aangesproken, die met een buitenlands accent stoffen te koop aan bood. Hij had volgens zijn verhaal zaken gedaan op een beurs te Utrecht maar wilde zijn voorraad kwijt voor hij weer terug ging naar Zwitserland. Voor 700 gulden kon mevrouw W. zijn voorraad krijgen. Dat was ver beneden de waarde, hield hij haar voor. Al pratend liep hij mee de woning in, ondanks dat mevrouw W. te kennen gaf geen zaken te willen doen. Toen zij opmerkte het bedrag niet in huis te hebben, gaf de jongeman te kennen dat hij ook wel genoegen wilde nemen met enkele schilderijen, die hij intussen van de muur gehaald had. Zijn vrijpostigheid hielp hem niet en mevrouw W. slaagde er in hem de deur uit te werken, zonder schilderijen uiteraard. De politie werd ingescha keld maar men slaagde er niet meer in de knaap op te sporen; hij was verdwe nen in een rode personenauto. In het weekend werd de personenauto van mevrouw K. weggenomen, die ge parkeerd stond voor haar woning aan de Koninginnelaan. Het voertuig was afgesloten. Niet afgesloten was de auto van de heer V. Zijn wagen stond voor zijn woning aan de Simon Stevinlaan te Soesterberg en deze auto werd ge stolen. Buiten het grote probleem dat door de vorst niet verder gewerkt kan worden aan de aansluitingen van vele delen van Soest, zorgt de winter en dan met name de ijzel voor een ontvangst- storing in Soesterberg. Daar is de antenne met ijzel bedekt, wat tot gevolg heeft dat Duitsland slecht of nauwelijks ontvangen kan worden. De antenne is echter, ook door de ijzel, niet bereikbaar en men zal moeten wachten op „betere tijden". In Soest-Zuid was zondagavond een storing, die veroorzaakt werd door een klein mankementje in het wijkcentrum. Dat euvel was 's avonds verholpen.

Soester Courant | 1979 | | pagina 11