Alleen BDC-heren in aktie tegen AMC/Niloc Succesvolle competitiestart voor hoogste Shotteams Heren 2 blijven koppositie behoudenlandelijk alles lamgelegd door gladheid Geen winst weggelegd voor hoogste teams SVV/Stam Ook korfballers last van het slechte weer KVO 1 gelijk tegen Desto 7-7 f De eerste clubkampioenen „Eemland" zijn bekend Tafeltennis: M. LOS Handbal: Volleybal: Basketbal: Schaatsen: Programma Sporthal Beukendal Programma Sportzaal de Bunt BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Uw succes is onze reclame!!! RIJOPLEIDING voor al uw rijbewijzen. Autorij- en Verkeersschool Concert in de Oude Kerk Film voor de S.O.Soest-jeugd so Soést^éi^d! J .van Zal VOOR AL UW SPORTEN 15 Soester Courant van woensdag 24 januari 1979 15 Zaterdag zijn de clubkampioenschappen voor de pupillen verreden. Ondanks het barre weer was het erg spannend op de Peters Baan en waren veel ouders aanwezig. De gladde wegen hebben ook BDC parten gespeeld; de tegenstander van de Soester dames, het Alkmaarse Kolping moest verstek laten gaan, zodat alleen de belangrijke heren wedstrijd tussen de hooggeplaatste teams van BDC en Niloc doorging. De video-opnamen die de gasten vorige week van het Soester team hebben gemaakt hebben er wellicht toe bijgedragen dat de Amsterdammers uiteindelijk aan het langste eind trokken. A P SI pi )F IT 0 Èf De afgelopen week is voor bijna alle 25 Shotteams het nieuwe competitieseizoen weer van start gegaan. De belde hoogste seniorenteams, net gepromoveerd bard Busc,b an.«»'aller G"u? ™f'®n naar een hogere klasse, kwamen beiden tot winst. Shot 1 debuteerde in de over- Jrwa-trien alledrie twee maal tot winst, gangsklasse met een 7-3 overwinning op het Losserse Smash 3009, terwijl Shot 3 te.rw;]1 00,k ?.e' ??belspel een Soestel in Hilversum VEV 2 met 6-4 bedwong. Ook van de beide landelijke jeugd- winstpunt opieverae. teams wonnen hun eerste competitiewedstrijd van respectievelijk Amsterdam Overige uitslagen senioren: '78 en Huizen. Shot 3 - Metac 1: 1-9, Tovo 1 - Shot 4: Donderdag 25 januari 1979. 19.00 23.00 uur Kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 27 januari 1979. 8.45 12.00 uur Sportinstuif. 8.45 10.00 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaar. 10.30 12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 -19.00 uur korfbalwedstrijden. 19.00 23.00 uur hockeywedstrijden. Zondag 28 januari 1979. 10.00 19.00 uur handbalwedstrijden. 19.00 20.00 uur zaalvoetbal. Zaterdag 27 januari 1979. 10.00 16.00 uur badmintonwedstrijden. 16.30 - 21.00 uur volleybalwedstrijden. Zondag 28 januari 1979. 11.00 -17.00 uur badminton. 19.00 - 22.00 uur basketbal Central Base Fond. PRAAMGRACHT 5 - SOESTD1JK TEL. 02155-17552 VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 16621 Met de enorme gladheid van het afgelopen weekeinde was het wel begrijpelijk dat op landelijk niveau geen enkele wedstrijd kon doorgaan. De dames moesten naar Schiedam en de overige drie landelijke teams zouden bezoek krijgen uit Rotterdam, hetgeen met deze weersomstandigheden niet verantwoord was. Daardoor geen landelijk basketbal. Er werd door alle groepen de 100 mtr. gereden met als beste uitslagen: Meisjes 7-8 jaar: 1. Linda Benschop 19.2 sec. 2. Cora v.d. Berg 19.5 sec. 3. Carola Rademaker 20.1 sec. Jongens 7-8 jaar: 1. Edwin Groeneveld 14.8 sec. 2. Remco v.d. Heide 15.8 sec. 3. Mark Balthus 18.9 sec. Meisjes 9-10 jaar: 1. Sandra Los 15.0 sec. 2. Linda v.d. Berg 15.4 sec. 3. Jeanique de Ridder 15.5 sec. Jongens 9-10 jaar: 1. Menno Kuus 14.8 sec. 2. John Benschop 15.1 sec. 3. Addy v.d. Hoek 16.0 sec. De jongens en meisjes van li en 12 jaar reden twee afstanden de 100 mtr. en de 300 mtr. met als beste uitslagen: Meisjes: 100 mtr.-300 mtr. 1. Jolanda Los 13.8 sec., 50.- sec. 30.47 pnt. 2. Iris v. Hornsveld 13.9 sec., 50.3 sec., 30.67 pnt. 3. Marloek Strietman 16.- sec., 55.8 sec., 34.60 pnt. In de beginfase werd de wedstrijd eigenlijk al beslist doordat BDC naar een achterstand werd gespeeld die halverwege de eerste helft al was opgelopen tot 7-1. Het Soester team zag geen kans de offensief en zeer agressief optredende Niloc-defensie in grote problemen te brengen, terwijl de snelle Amsterdam se aanval de BDC-verdediging in de grootste moeilijkheden bracht. Toch kon de thuisclub door afstandsschoten en enkele strafworpen de achterstand bij de rust terugbrengen tot 4 doelpun ten, 10-6. In de tweede helft was BDC duidelijk beter opgewassen tegen de Amster damse aanvallen, terwijl met man en macht gewerkt werd om de achter stand in te lopen. De marge bleef echter zweven tussen 3 en 4 doelpunten, pas 1 minuut voor tijd werd Niloc tot 2 punten genaderd. Duidelijk te laat dus om tot een rede lijk resultaat te komen. Uiteindelijk maakten de gasten het laatste doel punt, zodat de eindstand 13-16 werd. Verlies dus voor BDC dat deze zondag duidelijk de mindere was van het snelle en gevarieerd Spelende AMC/Ni loc. BDC-dames bekeren verder De dames van BDC hebben in Utrecht hun eerste bekerwedstrijd gespeeld Zaterdag 27 januari zal in de Oude Kerk te Soest een concert worden gegeven, waarin werken uitgevoerd worden uit de duitse en italiaanse Barok. Solisten zijn Heiko ter Schegget en Lex Vos, die blokfluitsonates spelen van o.a. Andrea Lima, Arcangelo Corelli en Georg Friedrich Handel. Zij worden begeleid op orgelpositief en Italiaans clavecimbel door Jan Jansen. Verder staan op het programma clavecimbel- sonates van Domenico Scarlatti en (op het grote orgel) de Passacaglia en Fuga in c kl. terts van J. S. Bach. Aanvang van het concert 8.15 uur. Toegangsprijs 4,--. A.s. zaterdag 27 januari, aanvang 12.00 uur, wordt in de kantine van de Sport Organisatie Soest aan de Bosstraat de film ,,de Eend en de Cadillac" ge draaid met in de hoofdrol de franse komiek Louis de Funet. J.l. zaterdag bezochten zo'n tweehon derd pupillen, pups en c-junioren de filmvoorstelling en zij zorgden voor een „volle bak". A.s. zaterdag wordt op minstens een even grote opkomst gerekend. Louis de Funet staat borg voor een uitstekend programma. Zondag 28 januari, om half twee wordt de film gedraaid voor belangstellende senioren van de elftallen 3 tot en met 11. Zij mogen „aanhang" meebrengen. Jongens: 100 mtr..300 mtr. 1. Arie v.d. Berg 14.3 sec., 47.2 sec., 30.03 pnt. 2. Hans Goes 14.3 sec., 49.4 sec., 30.67 pnt. 3. Willem Jaquet 14.2 sec., 51.1 sec., 31.37 pnt. De junioren en senioren verrijden het clubkampioenschap op vrijdagavond 23 februari a.s. op de Kunstijsbaan Utrecht. B-junior Bert van de Weerd reed vrij dagavond in Utrecht een 500 en 1500 mtr. en noteerde 45.9 sec. en 2.36.1. C-juniore Corine van der Meijden reed een 500 mtr. en een 100 mtr. Zij noteerde respectievelijk 55.7 sec. en 1.56.4. C-junior Marcel van Hornsvel reed een 500 en 1500 mtr. Hij zette respectievelijk 56.4 en 3.03.2 op de klokken. Er stond vrijdagavond een stormachtige wind. De wedstrijden van afgelopen zondag werden i.v.m. de gladheid afgelast. Zondag a.s. worden in Amsterdam de Gewestelijke Kampioenschappen voor C-junioren verreden. Corine van der Meijden komt hier voor Eemland aan de start. tegen UD. Na een zeer spannende, gelijkopgaande wedstrijd beslisten de Soester dames in de allerlaatste mi nuut door een afstandsschot van Ria Pronk, de wedstrijd en wonnen met 5-4. De Soester dames komen door dit resultaat in de volgende ronde uit tegen ere-divisie-team HMS uit Utrecht. Dames In de le divisie heeft SW 1 het in de strijd om de bovenste plaatsen net niet gered tegen het sterke Brevoc. Een 14-11 voorsprong in de le set leek eenvoudig uit te monden in een over winning, echter Brevoc stak hier met 14-16 een stokje voor. Totaal gedesil- lussioneerd gaf de Soester ploeg daar na de tweede set weg met 2-15. Mentaal gesterkt door het enthousiaste publiek nam SVV in de 3e set het initiatief over, met Brevoc op haar hielen. Tot 13-13 ging de strijd gelijk op, echter enige goede aanvallen zorgen voor een posi tieve 15-13 stand. Alles of niets was daarna het motto. Zelfs een 10-14 achterstand deerde SW niet. Middels enkele plaatsballen en een zelfverzekerd blok kwam de stand op 2-2 (16-14). Een nek-aan-nek-race leverde tenslot te Brevoc de toch wel verdiende 2-3 winst op, waarbij SVV 1 punt overhield aan deze wedstrijd. Het gemis van routinier/spelverdeel- ster José Egberts van dames 2 liet zich toch wel duidelijk voelen in de strijd tegen het fysiek sterkere Spirit. De SVV-dames startten enthousiast, met in het achterhoofd dat verlies een nog grotere achterstand betekende. Spirit dreef op haar routine en wist zodoende ook te bewerkstelligen dat een 13-8 voorsprong voor SVV 2 in de tweede set ingehaald werd en zelfs werd omgebogen tot een 13-15 overwin ning. Het wapen om de ervaren tegen stander te bestrijden, n.1. plaatsballen, werd onvoldoende gehanteerd; e.e.a. resulteerde in een jammerlijke 0-3 nederlaag, waarbij echter over inzet aan SVV-zijde niet te klagen was. In een slecht gespeelde wedstrijd wist SVV 5 gemakkelijk een 3-1 overwinning te behalen op Olympia 3, welke alleen in de 3e set goed partij kon geven en de set met 15-8 naar zich toetrok. Daar voor bracht SVV 5 reeds de eerste twee sets met 10-15 en 3-15 op haar naam. In de 4e set bleek het 5e team door meer routine toch de sterkere partij te zijn (12-15). SVV 6 speelde een bijzonder goede wedstrijd, waarbij optimaal gebruik werd gemaakt van de aanval en de '.uivere pass. BG&SV 3 was ditmaal het dachtoffer. Setstanden als 5-15, 6-15 en )-15 zeggen in dit opzicht genoeg. Ook het 7e damesteam was in de winning mood. Plaatsgenoot Olympia bleek niet te kunnen tippen aan de aanvalskracht van SVV 7 waardoor de dames van het 7e een bijzonder goede eerste set (4-15) konden afronden tot een eenvoudige 3-0 overwinning. Op- Shot 1 kwam zaterdagmiddag voor ei gen publiek in actie tegen Smash 2000, een van de zwakkere teams in de ijzer- sterke overgangsklasse poule waarin Shot is ingedeeld. Doordat dit team ook nog met een invaller moest uit komen werd niet verwacht dat het Shot veel moeilijkheden zou opleveren. Dit gebeurde ook niet, al leek het even gevaarlijk te worden toen Smash van een 3-0 achterstand terugkwam tot 3-2. Daarna liep Shot echter uit naar een beslissende 6-2 voorsprong, waar na de eindstand op 7-3 werd gebracht. René Daselaar was ook in deze klasse weer goed voor een hattrick, terwijl Harry Maassen en Dirk Schuiling ieder twee partijen op hun naam schreven. Hoewel deze overwinning niet via hoogstaand tafeltennis tot stand kwam betekent het toch een belangrijke rug gesteun voor de Shotspelers, temeer daar volgende week de zeer zware uitwedstrijd tegen het Hilversumse VEV op het programma staat, een re gelrechte topper tussen twee van de sterkste teams van de afdeling 't Gooi. Shot 2, voor het eerst uitkomend in de hoogste afdelingsklasse, behaalde een zwaarbevochten maar verdiende overwinning op VEV 2, Deze over winning heeft overigens lange tijd aan merkelijk was hierbij het goed functio neren in het team van een jeugdspeel- ster. De lagere teams blijken het in de praktijk veel beter te doen dan de hogere, althans afgelopen weekeinde. Zo ook met dames SVV 8 die een 2-0 voorsprong in sets opbouwde tegen BG&SV 5. De Soester ploeg was kon- stant in de aanval en hanteerde de serve als een levensgevaarlijk wapen. (4-15,10-5). De terugval kwam in de 3e set, waarin SVV 8 totaal niet draaide (15-1). Heren Ondanks een uitstekend gespeelde wedstrijd heeft het le herenteam toch de volle winst in Scherpenzeel moeten laten liggen. In feite was opponnent Set Up minstens gedurende twee sets de gelijke van SVV, echter men had het geluk, evenzeer twee keer, om de set op het nippertje winnend af te kunnen sluiten (16-14, 15-13]. Deze sets werden dan ook gekenmerkt door bijzonder hoogstaand volleybal, waarbij de par tijen elkaar geen strobreed toegaven. Talrijke rally's waren hiervan het gevolg, hetgeen een aantrekkelijk kijk spel voor het publiek opleverde. Dat de 3e set met redelijk groot verschil voor SVV verloren ging, was niet zozeer te wijten aan verslapping van het Soester team. doch wel aan de kracht die Set Up ineens uitdrukkelijk wist te demon streren. Door een tijdens de hele wedstrijd iets krachtigere en gevarieerde aanval van de kant van Woudenberg, wist deze ploeg een 1-3 overwinning op SVV 2 te bewerkstelligen, ondanks een stand van 15-11 in het voordeel van het tweede team in de le set. Setstanden: 15-11, 11-15, 9-15, 5-15. Pas na twee verloren sets (15-12, 15-12) tegen BG&SV 5 werd het 5e team ontnuchterd. Tot die tijd kon de inzet niet noemenswaardig genoemd worden waarbij het niet-kompleet zijn van het team een bepalende faktor was. De twee reserves uit het 6e team konden het ook niet bolwerken. De ommekeer kwam plotseling in de 3e set. Alles funktioneerde beter (5-15). Meisjes jeugd SVV b - Limvio c was een interessante wedstrijd. De meisjes kregen totaal geen tegenstand. De enkele ballen die terugkwamen werden goed opgevan gen en opgezet voor een aanval. Verder hebben de b-meisjes allemaal de bo- venhandse serve uitgeprobeerd. Uit slag 2-0. een zijden draadje gehangen, aange zien Shot 2 gedurende het grootste gedeelte van de wedstrijd tegen een achterstand heeft aangekeken. Zelfs heeft men nog met 4-2 achter gestaan, maar daarna werd geen par tij meer uit handen gegeven, zodat een 6-4 overwinning het resultaat was. Bert van Velzen, Gerrit Leeflang en Willem Onrust wisten ieder twee par tijen te winnen. Aanstaande vrijdag avond speelt dit team de thuiswed strijd tegen kampioenskandidaat Quick 4. Het eerste jeugdteam, uitkomend in de landelijk B-klasse, startte de com petitie zeer veelbelovend. Het bepaald niet zwakke Amsterdam '78 werd met een 8-2 nederlaag naar huis terugge stuurd. De meeste indruk aan Shot zijde maakte Arnold Appelhof, die als invaller maar liefst drie partijen wist te winnen. Ook Nicky Baba bleef knap ongeslagen, terwijl Marcel Vrakking een partij uit handen moest geven. Het tweede jeugdteam, spelend in de landelijke C-klasse, zette ook haar eer ste competitiewedstrijd in winst om. Het talentvolle maar onervaren Huizen had niet voldoende verweer tegen de Shotspelers, die met 7^3'de winst"ih de wacht sleepten. Adri Derksen, Ger- In een aanvankelijk rommelige wed strijd heeft het c-team toch een gelijk spel behaald op Olympia e. Enige paniek ontstond doordat het team en kele speelsters moest missen daar een SVV-ploeg niet kompleet was. De pass was ietwat onzuiver waardoor geen opbouw kon plaatsvinden. De serve van de tegenpartij kon niet onder kontröle worden gekregen (12-15). De 2e set gaf veel beter spel. Er werd hard gewerkt. Meisjes c liep snel uit tot 14-1; al liet het 15e punt lang op zich wachten, toch werd de set nog gewon nen met 15-9. Jongens Het jongensteam (adspiranten) dat in de kompetitie in Amersfoort speelt heeft zich stevig aan de kop van hun poule genesteld. Vrijdagavond hebben zij in een zeer spannende wedstrijd hun voorlopig grootste concurrent voor het kampioenschap van zich afgeschud door hen met 3-0 te verslaan. Het slachtoffer was WA. Setstanden: 13-15 13-15. 7-15. Het kampioenschap komt nu binnen hun bereik. Wedstrijdprogramma deze week Deze week spelen de topteams van SVV/Stam wederom een thuiswed strijd. A.s. zaterdag in de Bunt, 17.00 uur treedt het le damesteam aan tegen Vierhout 2. Vooral uw AUTO, PLAAT-en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 Tel. 11018 De openingstreffer kwam uit handen van Ton Pilkes, doch via een Destotref- fer, l-l, keken de Oranjes met nog 4 minuten te spelen in de le helft, tegen een 1-2 achterstand aan. Vrijwel op slag van rust was het KVO's aanvoer der die de stand weer in evenwicht bracht, 2-2. Na rust een van beiden zijden sterk aanvallend korfbal, met als eindresultaat een 7-7 gelijkspel. De KVO doelpunten kwamen uit handen hard Busch en invaller Guus Thielen kwamen alledrie twee maal tot winst, terwijl ook het dubbelspel een Soester winstpunt opleverde. Overige uitslagen senioren: Shot 3 - Metac l: 1-9, Tovo 1 - Shot 4: 4-6, Shot 5 - Nederhorst 5: 4-6, Oso 1 - Shot 6: 8-2, Shot 7 - UBTV 3-7, Huizen 17 - Shot 8: 2-8, Shot 9 - Nike 6: 1-9, Overhees 4 - Shot 10: 8-2. Overige uitslagen jeugd Shot 5 - Elan 1: 6-4, Good Luck 2 - Shot 6: 8-2, Bunschot 1 - Shot 7: 8-2, Shot 8 - Buna 2: 7-3, Nederhorst 2 - Shot 9: 3-7, Bunshot 2 - Shot 10: 1-9, Shot 11 - Quick 6: 0-10, Shot 12 - Hui zen 14: 8-2, Shot 13 - Nikel 1: 3-7, Nederhorst 4 - Shot 14: 10-0, Shot 15 - Huizen 10: 2-8. Op distriktsniveau ging ook maar een beperkt aantal wedstrijden door. Met name bij de jeugd vonden vele ouders het niet verantwoord om kinderen er op uit te sturen en terecht. Eemvogels 2 HKC5 3-4 Al na drie minuten spelen keken de Eemvogels tegen een 0-1 achterstand aan en daar de verdediging in deze eerste fase nogal een aantal steekjes liet vallen mochten de Soester korfbal lers blij zijn dat de schade tot één treffer beperkt bleef. Aanvoerder Wim Cornelissen wees zijn team in de 12e minuut weer de goede weg door van grote afstand 1-1 te scoren. Een HKC- dame schoot een paar minuten later van Ton Pilkes 3 mkal, waarvan 2 strafworpen, Hans Lenten 2 maal en Linda Preusser en Martin van der Berg, beiden 1 maal. KVO's reserves speelden de thuiswed strijd tegen het Utrechtse DVS 2 en behaalden in een goed gespeelde wed strijd een 4*2 overwinning. Ruststand 3-1, eindstand 4-2. De KVO doelpunten werden gescoord door Peter van VLiet Bij de senioren speelde alleen het tweede herenteam afgelopen week einde in sporthal Beukendal en wel tegen het, Amersfoortse Crack er jacks 2, dat in de afgelopen maanden een enorme verandering heeft ondergaan. Was het in het begin van het seizoen een tegenstander waar het tweede herenteam overheen liep, nu gaven de Amersfoorters veel meer tegenstand. Het Red Stars team bleef zoeken naar de juiste opening in hun aanval tegen een fel man-to-man verdedigend Crac kerjacks. Bij rust was dan ook de stand slechts 24-20 in het Soester voordeel. In de tweede helft echter toonden de Soester reserves haar ware klasse en Crackerjacks werd volledig wegge speeld en moest uiteindelijk toch nog een forse nederlaag lijden. De break aan Red Stars zijde liep opeens en hierop had Crackerjacks geen ant woord en met name Rudi Blok speelde vanaf de middenlijn en verraste een ieder met een voltreffer zodat er opnieuw tegen een achterstand werd aangekeken. Deze achterstand werd kort na rust nog groter 1-3 en weer was het Wim Cornelissen die de weg terug wees door uit een doorloopbal van grote afstand te scoren: 3-3. In de slotfase was het vervolgens HKC die deze spannende partij in haar voordeel beslechtte 3-4. (aanvoerder) 2 maal en Ans Ostby v.d. Winkel en Jan Schaafsma, beiden 1 maal. KVO 4 speelde tegen het Leusdense Antilopen 5 en verloren (tegen de krachtsverhouding in) uiteindelijk met 3-5. Voor KVO's jeugd was het een slechte competitiedag. Jun. II verloor van Kameo III met 15-1. De A-adsp. verlo ren met 5-1 van Spirit A. KVO 1 pupillen verloren van Amersfoort 1 met 5-0 en pupillen 3 moest genoegen nemene met een 3-0 nederlaag van Kameo 3. een goede tweede helft met veel drives, hetgeen dan toch nog resulteerde in een 67-41 overwinning. Bij de jeugd wist het jongens adspiran ten a team in een leuke wedstrijd te winnen van Quidam a met 42-35. Bij de rust hadden de jongens van coach Hans Römer al een kleine voorsprong (22-18). Ook de meisjes adspiranten a wonnen en wel bijzonder overtuigend van het Baarnse Top Stars a. Bij de rust had het Baarnse team zelfs nog niet ge scoord (24-0) en de Soester meisjes wonnen dit duel vrij makkelijk met 56-6. Programma: Aanstaand weekeinde zal er geen enke le thuiswedstrijd worden gespeeld. Toch zijn er wel een aantal belangrijke uitwedstrijden op het programma. Het eerste herenteam gaat naar de lijst aanvoerder Nijssen Trotters en zal het daar bijzonder moeilijk krijgen. Het tweede herenteam probeert haar top positie in Zeist te behouden, waar het zondagavond tegen Quidam 1 uit moet komen. Eemvogels 3 - DVS 6 3-3 Een spannende partij korfbal leverde deze wedstrijd op. Al na een paar minuten scoorde DVS 0-1. Het aanvals- spel werd steeds meer overgenomen door de Eemvogels die met blind enthousiasme voor de fraaiste situaties zorgden. In de 18e minuut resulteerde dat in een strafworp die helaas werd gemist. De ruststand werd zo toch 0-1 maar een goed knokkend Eemvogelteam kreeg in de tweede helft de verdiende tref fers. Allereerst scoorde Tiny Mariens 1-1, een tegentreffer van DVS was vervol gens het startschot voor nog meer aanvallende impulsen. Zo scoorde Ton Kraaikamp 2-2 en was het Tiny Mar- tens die de Eemvogels op een voor sprong bracht 3-2. Twee minuten mhakte DVS de toch wel verdiende gelijkmaker en ook al telde een schot van Ton Kraaikamp nog wel door en in de mand het bleef 3-3. Pupillen Het eerste pupillenteam moest in Anti lopen de meerdere erkennen en verloor met 0-2. Het tweede pupillenteam won met 4-0 van TZ door o.a. drie doelpun ten van Sasja. Het programma voor komend weekend biedt een zware uitwedstrijd voor het eerste team. Het ontmoet namelijk mede koploper Hemur Enge. In Sporthal Beukendal is het program ma verder: 12.30 uur Eemvogels b - MIA c 13.30 uur Eemvogels c - Antilopen 9 15.00 uur Eemvogels 3 KVO 4 16.30 uur Eemvogels 2 - T.Z. 3 De topteams van de Soester Volleybalvereniging SW/Stam-Renault wisten geen van allen j.l. weekeinde tot winst te komen. Het le herenteam verloor in een uitermate spannende partij van Set Up in Scherpenzeel, terwijl dames I na een 0-2 achterstand toch op het nippertje de winst met 2-3 aan Brevoc uit Breda moest laten. De situatie voor dames II wordt, na het verlies tegen Spirit 1 met 0-3 toch wel zorgelijk. De inzet van het team is uitstekend, echter routine wordt node gemist. Ook de heren 2-ploeg moest toezien hoe Woudenberg met een 1-3 winst ging strijken. SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT39- BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Het eerste achttal van korfbalvereniging de Eemvogels moest afgelopen weekend spelen tegen Tiel maar de weersomstandigheden maakten het voor Tiel onmogelijk om naar Soest te komen zodat deze wedstrijd werd afgelast. Het tweede en derde achttal maakten er tegen respectievelijk H.K.C. 5 en DVS 6 ware spektakelstukken van zodat de korfballiefhebbers nog volop aan de trekken kwamen. Zaterdag speelde KVO's le team de thuiswedstrijd tegen het Utrechtse Desto 1. In een zwak geleide wedstrijd wisten de Oranjes de match te besluiten met een gelijkspel, 7-7. Tot aan de rust was het overwegend KVO, dat het beste van het spel in handen had, doch tot scoren kwam men nauwelijks.

Soester Courant | 1979 | | pagina 15