t verwende wonen Agenda Soester gemeenschap Datim-personeel en Chemco-medewerkers maken eigen straat schoon Opel Ascona „400" Meningen van Lezers Gladheid VVV nieuws Hondjeweg Hondjeterug Sfudio karla KarwocziK Drive-in show „Hitkotheek" in Molensoos J! E3cnc« ENJOOhêW Wateroverlast door dooi Openbaar fractieberaad P.S. Folder „Stand van Zaken" weer verkrijgbaar SOESTER COURANT: SOESTER NIEUWS Scheve schaats Dierenkwelling is „slechts" een overtreding Twee illegale werknemers aangehouden Afsluiting doorgang flats Geen binding 11 Soes ter Courant van woensdag 7 februari 1979 11 Foto Herman van Dam I H "t De Stichting Hoofdstad Operette komt op 13 februari naar de Stadsschouw burg te Utrecht met de operette „Eine Nacht in Venedig" van Johann Strauss. Aanvang 20 uur. Kaarten 12,50 t/m 22,50 vanaf 3 dagen tevoren aan de kassa van 10-14 uur, tel. 11-14 uur op nr. 030-310241. /HiyEIDO maria galland gakhta-enachaan mrcjaig De toneelgroep Globe speelt op zo. 11 febr. en maandag 12 febr. het stuk „De Mensenhater" van Molière in de Stads schouwburg te Utrecht. Aanvang 20.00 uur. kaarten 5,-, 8,-. 12,- en 15,-, cjp/pas 65. klassieke zitmeubelen 'bielefelder werkstatten Je herkent het direkt als je er binnenstapt. Dat tikkeltje verwende gevoel voor het stijlvolle meubel en de stofjes met naam. Je proeft het aan de sfeer van speelse vormen en strakke lijnen in klassiek en modern. Je ziet het aan de zorg waarmee uw interieur wordt ontworpen. En je voelt het aan de kwaliteit, het advies en de service. Stap die showroom eens binnen en ontmoet het verwende wonen. Laanstraat 22 of Mollerusstraat 7 in Baarn. Tel. 02154 12797. k.de boer zoon bv adviseurs voor interieur en binnenhuisarchitektuur svm Op zat. 10 febr. komt in de Blauwe Zaal van de Stadsschouwburg te Utrecht de Nieuwe Komedie met „De Vroed vrouw". Aanvang 20.30 uur; kaarten 9,-; cjp/pas 65/5,-. Op 16 en 17 febr. geven de Internationa le Nieuwe Scene, Mannen van den Dam, een beeld van de krisissituatie in het Duitsland van 1932, zoals die be schreven is in „Geloof-Hoop en Lief de". Het is te zien in de Blauwe Zaal Te Utrecht. Aanvang 20.30 uur; kaarten 9,-, cjp/pas 65 5,-. In de Waldheim Mavo aan de Vondel laan 2 te Baarn is van di. 13 t/m vr. 16 februari een tentoonstelling van Oude Schoolplaten, samengesteld door de werkgroep Oudheidkamer van de His torische Kring „Baerne". Openingstij den van 15.00-17.30 uur en 19.00-21.00 uur. Zat. 17 febr. van 11.00-17.00 uur. Toegang vrij. Seth Gaaikema komt weer naar Schouwburg Gooiland te Hilversum met zijn nieuwe One-Man-Show, gre pen uit het leven van de fam. Wille keur. Op vr. 9 febr. en za. 10 febr. Aanvang 20.00 uur. Kaarten 12,- t/m 22,-. alhier te reserveren. In hetzelfde theater Gooiland komt op 12 febr. en 13 februari de toneelgroep de Noorder Compagnie met het toneel spel Helden van George Bernhard Shaw. Kaarten 9,- t/m 16,-. Dan komt er op do. 15 febr. in theater Gooiland de opera Don Pasquale van Donizetti door het opera Forum. Kaar ten 14,- t/m 25,-. Maandelijkse wandeling van I.V.N. „Eemland". Als de weersomstandig heden het enigszins toelaten, wordt door het Instituut voor Natuurbescher mingseducatie, afd. Eemland op zon dag 11 febr. een wandeling gehouden in de Soester „Lange Duinen". Onder leiding van natuurgidsen wordt tussen 14.00 en 14.30 uur gestart vanaf het station Soestduinen. Mocht de wande ling niet door kunnen gaan, dan hoopt het I.V.N. dit te kunnen laten vermel den in de Avro-radio-uitzending „Juist op Zondag" op zondagmorgen. Liefhebbers van de paardesport kun nen hun hart ophalen in de Rijnhal te Arnhem, waar van 9 t/m 18 februari de Indoor Gelre wordt gehouden. In theater Carré te Amsterdam is op woensdag 14 februari te 14.00 uur een kindermatinee. Ren je rot in het thea ter, een programma met Martin Bro- zius. Prijs 6,-. Jasperina de Jong komt ook naar Carré van 15 febr. t/m 1 april met haar nieuwé show Thuis Best". Avond voorstelling om 20.15 uur, behalve zo. en ma., wel matinee's op de zondagen om 14.15 uur. Prijzen 5,- tot 25,-. Op zondag 11 februari is er weer een koffieconcert in de Speeldoos te Baarn met werken van o.a. Strawinski, Nar- dini en Wieniawski. Aan de piano Raymonda de Mul en de viool wordt gespeeld door Yvo de Mul. Op za. 17 februari kunt U het cabaret Don Quishocking zien in de Speeldoos te Baarn. Ze komen nu met hun programma: Trappen op" dat als try-out voorstelling vorig seizoen bin nen het kwartier uitverkocht was. Op tijd er bij zijn dus! toegang 8,-, pas 65/cjp 6.-. Aanvang 20.30 uur. Artishock brengt op 8 februari de film „Falsche Bewegung", onder regie van Wim Wenders. De film wordt gedraait in de Openbare Lagere School te Over- hees, om 20.30 uur precies. De „Bach Cantorij" te Baarn geeft op zondag 11 februari in de Kruiskerk, Oude Utrechtseweg te Baarn een con cert: Cantate 92-,,Ich hab in Gottes Herz und Sinn". Aanvang 16.30 uur. Wilt U Uw vakantie in Brabant door brengen, dan hebben wij nu mooie gidsen voor Vakantie en Vrije Tijd in Kempenland 1979 voor U klaar liggen, waarin staan alle evenementen, ver- blijfsakkommodaties, wandel- en fiets routes, sportakkommodaties, musea, campings, bungalows, pensions, enz. Uit met Pas 65. De nieuwe „Pas 65" krant met toeristische tips uit eigen land ligt weer bij ons op U te wachten. Hierin staan gegevens over goedkope treinvakanties met een „Interrail Se nior" kaart, waarmee U in een tijdsbe stek van één maand 16 Europese lan den kunt doorkruisen. Verder gege vens over recreatieweken voor oude ren, weg in eigen land, enz. Vlieland, Vakantie-eiland van rust en ruimte. Wij hebben voor U een logies- en informatiefolder 1979 liggen met adressengids, plattegrond eiland, re- kreatie-aktiviteiten, enz. Verder hebben wij ontvangen de Vrije- tijd gids voor Amsterdam Ontdekkers. Het is een gids waar werkelijk alles van Amsterdam in staat. Musea, markten, kerken, ziekenhuizen, open baar vervoer, plattegronden, theater, grachten, diamantairs, rondvaarten, kortom, onmisbaar bij een dagje Am sterdam. Door de ingetreden dooi stroomt water in stromen de Eng af. Het sijpelt door de spoordijk en er ontstaan grote plassen op de rijweg, waar het niet weg kan omdat de putten van de riolering nog onder een dikke laag ijs zitten. De overstromingen zijn enigszins be perkt door brandweer en gemeente die pompen inzetten op de meest bedreig de punten. Grote plassen ontstonden er onder andere op de Steenhoffstraat bij de Dalweg. op de Middelwijkstraat, op de Soesterbergsestraat in de bocht bij Zonnegloren, op de Van Weerden Poel- manweg bij het Natuurbad en in Over- hees. De spoordijk wordt extra in de gaten gehouden in verband met moge lijke verzakkingen. A.s. vrijdagavond, 9 februari aanvang 20.00 uur, komt in het jongeren cen trum „Molensoos" aan de Molenstraat de grootste drive-in show van Neder land: „Hitkotheek". Een hoofdrol daarin speelt de bekende discjockey Willem de Zwijger, bekend ondermeer van de beton-show en de Vara-drive-in show. Vrijdagavond kan daar in de Molensoos live mee kennis gemaakt worden. Meegebracht worden in ieder geval het rookgordijn en de zeepbellen toestand. De openingsuren van de Molensoos zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 12.00 tot 15.00 uur; woensdag van 19.30 tot 23.00 uur; vrijdag en zaterdag van 20.00 tot 24.00 uur en zondag van 14.30 tot 17.00 uur. Discjockey „Willem de Zwijger" vrij dagavond in de Molensoos Op dinsdagavond 13 februari a.s. houdt „Progressief Soest" twee dagen voor de gemeenteraadsvergadering open baar fractieberaad in het gebouw Wel zijn aan de Lange Brinkweg 79 Kamer 3. Aanvang: kwart voor acht. Tijdens deze bijeenkomst o.l.v. Elbert van der Meyde, voorzitter van P.S., bespreekt de gemeenteraadsfractie (en haar achterban) de deze keer zeer korte agenda van de maande lijkse raadsvergadering. Ook voor andere discussiepunten en adviezen inzake gemeentelijke aange legenheden kan iedereen in Soest tij dens dit politieke spreekuur van P.S. terecht. Wie niet de hele vergadering wil bij wonen of later op de avond pas kan. kan van tevoren bij het secretariaat van P.S. (Valeriaanstraat 77) een af spraak maken voor een bepaald tijd stip tussen kwart voor acht en tien uur: telefoon 17692. De bekende folder „Stand van Zaken bij de sociale verzekeringen en voor zieningen" is weer verschenen, uiter aard bijgewerkt per 1 januari 1979. De folder is een samenwerkingspro- dukt van het Ministerie van Sociale Zaken, het Ministerie van Volksge zondheid en Milieuhygiëne en het Voor lichtingscentrum Sociale Verzekering (V.S.V.). Zij geeft duidelijke informatie op het terrein van alle sociale verzekerings wetten, zowel wat de inhoud van de wetten betreft als wat premies en uitkeringen aangaat. Wie haar wenst te ontvangen, kan zich wenden tot het V.S.V., Rhijnspoorplein' 1, 1091 GC Amsterdam, telefoon: 020- 947474. Bij het V.S.V. zijn overigens ook folders beschikbaar over de sociale verzekeringswetten afzonderlijk. Bij wat grotere aantallen worden er kosten in rekening gebracht. Als primeur toont Opel op stand 211 van de RAI een sportieve versie van de Ascona uitgerust met een 16 kleppen motor. Deze nieuw ontwikkelde 2400 cc motor levert 103 Kw (140 pk) bij 5500 tpm, ter wijl het maximale koppel 200 Nm bij 3500 tpm bedraagt. De acceleratie van 0 tot 100 km/uur neemt 7.6 seconden en de topsnelheid bedraagt 200 km/uur. De zestien kleppen bevinden zich in de aluminium cylinderkop, gestuurd door twee tegenover elkaar liggende nokkenassen, welke door een ketting aangedreven worden. De brandstoftoe voer geschiedt door een Bosch-L-Jetro- nic injectie systeem. In de basisuitrusting is de Opel As cona „400" uitgerust met een vijf ver snellingsbak. Er is keuze uit eindre- ducties variërend van 3:12:1 tot 6:1:1. Schijfremmen voor en achter behoren eveneens tot de basisuitrusting. De opvallende spoilers op deze As cona zijn niet bedoeld als een blik vanger, maar hebben een belangrijke functie. Hierdoor werd de luchtweer- stand met I07r verminderd, terwijl de opwaartse krachten op de voor- en achteras met 50% werden geredu ceerd. Er zullen minimaal 400 exemplarer van deze speciaal voor de sportrijdei bedoelde Ascona worden gebouwd Tevens is er een opvoer set beschik baar waarmee het vermogen verhoogc kan worden tot 177 Kw (240 pk). Deze versie is uitgerust met een dubbelt carburateur, die in de rallye-sport, waar het vaak om seconden gaat. eenvoudiger en sneller bij te stellen is, De remmen van deze Opel Ascona zijn van hetzelfde type als op Formule I racewagens worden gebruikt. Tevens kan de remkracht vanaf de bestuur dersstoel worden geregeld. Met deze Ascona „400" hoopt Opel, net als met de Kadett GT/E in groep I en II, ook in groep IV successen te gaan behalen. 7 februariOptreden accordeonvereni ging „Animato" in Molenschot. Alb. Cuyplaan 101aanvang 20 uur. 8 februari: Filmhuis Artishock met „Falsche Bewegung" van Wim Wenders. In de o.l.s. Overhees, Willaertstraat 43aanvang 20.30 uur. 9 februari: Bingo-avond in diensten centrum Honsbergen, Wiardi «Beck- manstraat 475aanvang 20 uur. ^Bijeenkomst Vereniging tot bevorder ring der Bijenteelt in Nederland. De heer J. J. Speelziek spreekt over „De hobby-imkerij in zijn vele facetten". In de Rank, Soesterbergsestraat 18; aanvang 20 uur. 10 februari: Literair café met „Dich ters uit de regio". In de nieuwe soos van Artishock. Middelwijkstraat 72; aanvang 21 uur. Verkoping Welfare-artikelen Zon nebloem in Mariènburg; aanvang 14 uur. 11 februari: Verkoping Welfare-artike len Zonnebloem in Mariènburg; aan vang 10 uur. Kamermuziek Artishock met het blok fluitensemble Saratoga o.l.v. Jan Frans Spaans, als gast Eric Fennis. In De Open Hof, Veenbesstraat; aan vang 14.30 uur. 12 februari: Kontaktmiddag U.V.V. in het Oranje Hotel. Burg. Grothestraat 70; aanvang 14 uur. Film over Australië in dienstencen trum De Drie Eiken. Dorpsplein te Soesterberg; aanvang 20 uur. Ook zij, Zoals velen in de afgelopen weken veel tijd besteed hebben aan het in positieve zin schoonmaken van hun eigen straatje, zo heeft het personeel van de Dutim in het Jessurunkamp aan de De Beaufortlaan te Soestduinen dat ook gedaan. Met man en macht werd de rijweg berijdbaar gemaakt. Daar was enig belang bij. want de laan verkeerde in een dusdanige abomi nabele toestand dat bet kamp nauwelijks te bereiken was en dat er dikwijls schade ontstond aan het eigen vervoermiddel. Personeel van het bedrijf Chemeo, ook aan de De Beaufortlaan gelegen, werd aangestoken door deze bedrijvigheid en nam de schop eveneens ter hand. Bij de Datim werd een shovel ingezet en evenals bij de Chemeo werkte iedereen van hoog tot laag mee. De gemeente, dankbaar voor dit initiatief, bood hulp in de vorm vpn een grote bulldozer, waarmee zoveel mogelijk ijs en sneeuw aan de kant werd geschoven. De Datim zorgde verder voor de inwendige mens en zo lag na een uur of zes werken de laan er weer haast als vanouds bij. die familie of bekenden in Australië hebben, zijn van harte welkom. 13 februari: Openbaar Fraktieberaad Progressief Soest in kamer drie van gebouw Welzijn, Lange Brinkweg 79; aanvang 19.45 uur. 14 februari: „Rondgang door oud Soest" door de heer van Os, in diens tencentrum Honsbergen, Wiardi Beck- manstraat 475; aanvang 20 uur. .jUitvoering accordeonvereniging „Ani mato" in Santvoorde, Troelstralaan te Baarn; aanvang20uur. Koffieochtend Ned. Ver. van Huis vrouwen in De Prom, Amalialaan te Baarnaanvang 10 uur. Kleine uiteen zetting over Herstellingsoord-vereni ging „Dennenheuvel". 15 februari: Filmhuis Artishock met „Etc., ETC., ETC." van een Engels regisseurkollektief. In de o.l.s. Overhees, Willaertstraat 43; aanvang 20.30 uur. 16 februari: Kaartavond „Onze kring" in dienstencentrum Honsbergen, Wiar di Beckmanstraat475; aanvang 20 uur. Wandeling Ned. Ver. van Huisvrouwen o.l.v. mevr. Sanders. Start bij restau rant De Korte Duinen, Birkstraat om 9.30 uur. Inlichtingen: tel. 17418. 19 februari: Algemene ledenvergade ring Ned. Ver. van Huisvrouwen afd. Soest/'Baarn in het Brandpunt te Baarn; aanvang 14.15 uur. Bijeenkomst Kon. Mij voor Tuinbouw en Plantkunde met „Zaaien en ver spenen" door de heer M. van Elteren. In het Medisch Centrum, Nieuweweg 14; aanvang 20 uur. Concert Soester Muziekgezelschap in dienstencentrum Honsbergen, Wiardi Beckmanstraat 475aanvang 20 uur. 20 februari: Proest Special i.v.m. het 950-jarig bestaan van Soest. In De Rode Haan, Birkstraat 32; aanvang 20 uur. Schrijfmiddag Amnesty International in het Amnesty Centrum, Middelwijk straat 72 (zij-ingang), van 13.30 tot 15.30 uur. 21 februari: Excursie Ned. Ver. van Huisvrouwen naar Zutphen en Hattem. Inlichtingen: bij de excursieleiding: tel. 17121. 22 februari: Maandelijkse bijeenkomst van de gespreksgroep van het Huma nistisch Verbond; aanvang 20 uur. In lichtingen bij de heer J. de Leede, tel. 128 43. Filmhuis Artishock met „Gotto, 1'ile d'amour" van Walerian Borowczyk. In de o.l.s. Overhees, Willaertstraat 43; aanvang 20.30 uur. 23 februari: Volksdansen in diensten centrum De Drie Eiken. Ouderen sa men met jeugd. Dorpsplein te Soesterberg; aanvang 19.30 uur. 24 februari: Wandeltocht wandelsport vereniging Olympia uit de winterserie. Afstanden 6 en 12 km. Start vanai De Rank, Soesterbergsestraat 18; tus sen 10.30 en 14.00 uur. Inlichtingen bij de heren D. W. Brood, Torenstraat 8, tel. 1 99 79 en W. A. Suman, van Goyenlaan 242, tel. 1 32 69. februari: Karnaval i.s.m. diensten centrum Honsbergen in restaurant Soester Natuurbad; aanvang 14 uur. Bingo-avond in dienstencentrum De Drie Eiken. Dorpsplein te Soesterberg; aanvang 20 uur. Alle ouderen uit Soes terberg zijn van harte welkom. 28 februari: Schrijfavond in het Am nesty Centrum, Middelwijkstraat 72; aanvang 20 uur. Naar aanleiding van het „pedago gisch" commentaar van Uw redaktie inzake het scholierenprotest het vol gende. Gedurende vele jaren ben ik ouder commissielid geweest bij de Rinke Tolmanschool. De heer Knol heb ik daar heel goed leren kennen en ik kan U verzekeren niet als een bekrompen 18-de eeuwse onderwijzer, zoals U'hem afschildert, maar wél als iemand met veel begrip voor het doen en laten van de jeugd én met een grote verantwoor delijkheidszin. Dat de kinderen na afloop van hun protestaktie op school een fikse uit brander kregen, lijkt mij een logische zaak. Wat had de heer Knol dan moeten doen? Zeggen: „Jongens, wat aardig dat jullie toch nog een uurtje naar school komen?" Kom nou, zo kun je toch geen kinderen opvoeden. Bovendien is het zo dat binnen de schooluren het schoolhoofd verant woordelijk is voor het wel en wee van de leerlingen. Wat zou in dit verband Uw commentaar geweest zijn als een van de kinderen tijdens de protesttocht was aangereden? Als laatste wil ik nog kwijt dat het vallen over het woord „flikken" toch wel erg kleingeestig is, temeer daar uit Uw artikel niet blijkt, dat dit tegen de leerlingen is gezegd. Afgezien daarvan geeft Kramer's woordenboek aan: flik ken lappen, leveren. Als dè leerlingen het taalgebruik van de heer Knol in zijn totaal zouden overnemen, zou dat aan hun vocabu laire zeker geen afbreuk doen. G. H. ZWAAN-LAHEIJ, Ereprijsstraat 83, Soest. Bij een verkeerscontrole in de Achter hoek is gelukkig weer eens één van de vele hondenhandelaren gepakt. Hij had in zijn aanhanger, waarin hoogstens plaats was voor zes honden, liefst zesendertig dieren geperst. Deze honden zijn voor korte tijd opgenomen geweest in een asyl in Friesland en toen weer teruggeven aan de hande laar. Want onze wet zegt dat dieren kwelling, waar hier zeker sprake van was, „slechts" een overtreding is en géén „misdaad". Wat er met deze honden gaat gebeuren laat zich makkelijk raden. Zij worden verkocht voor vivisektie; onnodige proe ven op levende dieren. Wanneer we de 10a 15% van de nog nodige medische vivisektie buiten beschouwing laten,1 is dit onnodig lijden alleen om er de pharmaceutische- en cosmetische in dustrie beter van te laten worden. De wet geeft het dier geen enkele bescher ming; de zesendertig honden waren bestemd voor bovenbedoelde proeven. Aangeraden wordt daarom zich in verbinding te stellen met één van de Amivedi-posten in zijn omgeving, wan neer men zijn hond mist. Er bestaat een belangengroep „Rechten voor al wat leeft", die zich inspant dieren een tocht naar een laboratorium te bespa ren. De Amivedi-posten hebben daar contact mee. De Amivedi-post in Soest is bereikbaar onder telefoonnummer 10667. Wilt u adhesie betuigen aan'het werk van de belangengroep, die voor de vierde keer in acht jaar een rekest gaat indienen bij de ministeries van CRM, Justitie en Volksgezondheid, dan kan men zich wenden tot: Rechten voor al wat leeft - Raalte - tel. 05720-1598. Bij een controle van bedrijven op het Soester industrieterrein werden twee mannen van Turkse nationaliteit aan gehouden. De een. de 23-jarige N. K. verbleef in Soest en de ander, de 24-jarige S. A. woonde in Utrecht. Beiden zullen naar hun land van her komst worden teruggezonden. Binnenkort zal een gesprek pi- atsvin- den met de bewonerscommissie Het Soesterveen en de Bewonerscommissie Weegbveestraat i.o. over de afsluiting van de doorgang tussen de flats Dal- weg en Kamperfoeliestraat en over het aanbrengen van hekwerken. Enige maanden geleden zijn deze maatrege len op verzoek aangebracht. Opname van brieven onder de rubriek Meningen van Lezers houdt niet in. dat de redactie het altijd met de in houd eens is. De commissie „950 jaar Soest" deelt hierbij mee, dat de zojuist beëindigde loterij van de Soester Middenstand niet is uitgegaan van de commissie „950 jaar Soest". De loterij was een pure aangelegenheid van de Middenstand. Het gerucht gaat dat de commissie „950 jaar Soest" iets met deze loterij te maken had; door middel van dit be richt willen wij dit graag ontzenuwen. Commissie „950 jaar Soest" In deze barre winterse dagen, en ik wil voor mezelf heus niet klagen maar wel voor onze Soester ouderen en oudjes die zitten nu gewoon aan touwtjes door sneeuw en vastgezet ijs kunnen ze niet op reis de wegen zijn niet te belopen ze kunnen zelfs niets kopen maar ook de anderen kunnen er niet door die komen zelfs niet aan het spoor zelfs het politie-bureau is niet te bereiken je moet het zelf maar bekijkéiT 't is erg't is boos en bar zelfs in de Spoorstraat val je op je knar ook bij div. bejaardentehuizen is het om te huilen de oudjes vallen zich gaten en builen ik dacht, dat is natuurlijk voor gemeentewerken om sneeuw te ruimen bij bejaarden huizen, openbare gebouwen en kerken, en ook dan nog het openbaar vervoer ook daar ligt de dood op de loer want moet je een bushalte of station bezoeken dan kijkt de gladheid om allen hoeken aan de auto's wordt wel goed gedacht maar die hebben dan ook meer macht, echt het is heel erg lieve mensen, en het ware dan ook te wensen dat er bij een volgend koufront de gemeente op die punten eens klaarstond een paar man kunnen dit wel klaren en het zou veel leed besparen. Stichting AMTVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (2155- 10667. Men wordt verzocht om in voorkomen de gevallen van vermissing of vondst van huisdieren kontakt op te nemen met bovenstaand telefoonnummer. Tevens is het raadzaam het Dierente huis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op de hoogte stellen van vermissing of vondst van een huisdier. VERMIST: 10-1. Reu Duitse staande, bruin, borst en poten wit-schimmel, gele halsband; Van Huystee, caravan op Veemarkt, Amsterdam, tel. 020-941388. 22-1. Poes, cypers, witte bef, buik. 3 witte voetjes: Calis, Zuiderweg 179, Hilversum, tel. 035-854190. GEVONDEN: 3-2. Bastaard hondje, bruin/grijs, bruin boven oog, bruine bef en pootjes, hangoren; jnl. Amivedi, tel. 10667. 27-1. Bastaard jachthond, wit/bruin, gladharig; inl. Amivedi. tel. 10667. 15-1. Duitse herder, veel zwart; Die- renpension Gooilandia, Eemnes, tel. 02153-82622. 1-2. Bastaardhond. zwart, rood hals bandje. waarin naam hond en straat naam. vrij jong; Dierentehuis, tel. 13583. 25-1. Kat, rood-cypers, (Beetzlaan); Dierentehuis, tel. 13583. 13-1. Kat, grijze kop, rug, staart, ver der wit, vlooienbandje; (Eemnes); Dierenpension Gooilandia, Eemnes. tel. 02153-82622.

Soester Courant | 1979 | | pagina 11