Weer schitterende overwinning dames I Heren halen 2 punten uit twee wedstrijden ~w~ Overtuigend herstel van Shot tegen SKF: 8-2 4 klubrekords en 18 persoonlijke records voor Eemlandrijd(st)ers Avondje-uitvoor S.O. Soest-medewerkers Basketbal: Twee belangrijke punten voor 2e Damesteam SVV/Stam VOOR AL UW SPORTEN Volleybal: Tafeltennis: Eemvogels 2 winnen in Maarsbroek RIJOPLEIDING M. LOS Programma Sporthal Beukendal Programma Sportzaal de Bunt Korfbal: Uw succes is onze reclame!!! voor al uw rijbewijzen. Autorij- en Verkeersschool J «van Zal 14e Domeincross van Baarnse Atletiekvereniging Filmmiddag voor Hees-jeugd Cor Koster winnaar internationale marathon Schaatsen: 15 Soester Courant van woensdag 7 februari 1979 15 SPORT Het damesteam van de Soester basketbalvereniging The Red Stars is duide lijk bezig aan een veel betere tweede helft van de kompetitie. Zag het er in het begin van het seizoen naar uit dat het kansloos zou gaan worden in de eerste divisie: de laatste tijd worden er steeds meer wedstrijden gewonnen en het damesteam is veel gemotiveerder dan een paar weken geleden. Dit moest ook S.O.V.B. uit Heenvliet ondervinden. De Red Stars dames speelden een echte thuiswedstrijd. Er werd fel op de bal gejaagd en de tegenstandster had veel moeite met de ge sloten zöne-verdediging van de Soester dames. De rust ging in met 21-27, zo dat er wat de spanning betrof ook veel te genieten viel. Wat nog wel eens eer der gebeurde bleef nu achterwege. Het Soester Red Stars team viel in de tweede helft niet terug en het bleef knokken voor elke centimeter. Hier had S.O.V.B. duidelijk moeite mee en moest in de laatste fase van de wedstrijd gas terug nemen en zodoende kon Red Stars zegevierend deze wedstrijd afsluiten en weer twee punten toevoegen, waardoor stellig, als men zo blijft spelen, degradatie kan worden ontdoken. Dankzij het goede schutterswerk van Mary Roelofsma (24 punten) en Elly van den Brink (18 punten) werd het een 69-61 overwinning. Heren Het Red Stars herenteam is te verge lijken met het Hollandse klimaat. Het is net zo onberekenbaar. Afgelopen zaterdag wist men met maar liefst 110-62 te verliezen van het onderaan staande Aarnoudse. Teveel persoon lijke fouten waren er de oorzaak van dat men op het eind van de rit nog maar met twee spelers overbleef en dit is natuurlijk de oorzaak van deze grote uitslag. Als een revanche op zichzelf speelde het zondagavond in Beukendai 1 tegen Smit Slikkerveér weer een gave partij met een bijzonder goede opening, want na tien minuten speien was de voor sprong al 38-8 en was dit herenteam duidelijk over haar inzinking heen van de avond daarvoor. Smit heeft er alles aan gedaan om nog dichterbij te ko men, maar het Soester team was in deze wedstrijd duidelijk de betere. De rust ging met 48-25 in, een voorsprong die niet meer uit handen gegeven mocht worden. De tweede helft was duidelijk minder dan de eerste, doch de voorsprong is niet meer in gevaar geweest en zodoende won het Soester team verdiend deze wedstrijd met 102- 76 waabijErik duidelijk de eer mocht hebben van het honderdste punt. Meisjes Het meisjes junioren A-team heeft ook een dubbel programma gehad en wel voor de beker tegen M.S.V. uit Noord- wijk. .Zaterdagavond werd in Noord- wjk verloren met vijftien punten en zondagavond moest het Red Stars team zorgen deze achterstand om te zetten. Het heeft er even in gezetenen. Even hadden de Soester meisjes de vol gende ronde in het zicht, want het stond met achttien punten voor, doch MSV wist terug te komen en uitein delijk werd de thuiswedstrijd wel een Red Stars overwinning 71-62, doch dit verschil was te weinig om de volgen de ronde te bereiken, waardoor MSV verder bekert. Jongens De jongens junioren speelden in Amersfoort vriendschappelijk tegen Crackerjacks. Zonder Tim van de Mars voerde het Red Stars team een constante man-to-mar. verdediging uit, waardoor in feite deze oefenwed strijd werd verloren. De Amersfoortse jongens wonnen met 93-85. Distrikt Afgelopen zaterdagmiddag kwamen zes teams van Anguilla uit Spaken burg in Soest op bezoek en dat zijn altijd wedstrijden die voor Red Stars niet eenvoudig zijn. Het gaat echter goed met het Soester basketbal want vijf van de zes duels werden in winst omgezet, waarbij en kele bijzonder fraaie prestaties. Heren 2 van Red Stars behoudt de leiding in de distrikts eerste klasse, want ook nu weer was Anguilla geen tegenstander. Teveel praten bracht het spel bij de Spakenburgers volledig naar beneden en de Soester heren ble ven basketballen. Bij rust leidde het team al met 42-21. Door een slordige tweede helft werd het uiteindelijk 69- 55. De meisjes kadetten a waren superieur over Anguilla a en blijven zodoende ongeslagen aan de leiding. Na een 34-16 rust werd het een 57-29 overwin ning. Alleen de kadetten b gingen onderuit met 26-38, hoewel met een beetje ge luk ook deze wedstrijd gewonnen had kunnen worden. De mooiste wedstrijd was echter weg gelegd voor de adspiranten jongens a. Het eerste^ duel tussen beide teams werd met 30 punten verschil verloren. De tweede wedstrijd met vier punten verschil en nu wonnen de jongens schitterend met 71-46. Voeg daarbij de overwinning van de meisjes adspi ranten a (52-25) en de meisjes welpen (41-12) en het Soester succes was com pleet. Afgelopen zaterdagavond hebben de dames van het tweede team hun te genstandster Flux uit Doorn een lesje gegeven. Het team begint langzaam in vorm te komen, zodat waarschijnlijk degradatie vermeden kan worden. In een matige eerste helft kwamen bei de ploegen maar met moeite tot sco ren. De rust werd bereikt met de Stand 11-8 in het voordeel van The Red Stars. Na de rust kwamen de dames pas goed los. Vanuit een goed georganiseerde verdediging'werd ovërgègaan in ènelle aanvalscombinaties. Hierdoor werd, de SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi voorsprong uitgebouwd tot zestien pun ten. Deze voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Eindstand 17-33. Voor de jongens kadetten a was de wedstrijd zaterdagavond in Wijk bij Duurstede een formaliteit. De tegen stander SVB had weinig in te brengen. Ondanks een slechte eerste helft ston den de Soester jongens toch met 33-15 voor. In de tweede helft werd overge schakeld op een man-to-man verdedi ging en dit bracht enig vuur in het Soester spel waardoor de overwinning alleen nog maar groter werd. Het werd uiteindelijk in deze oninteressante ont moeting 95-31. Doordat medeconcur rent Crackerjacks verloren heeft staan de Soester jongens nu met twee pun ten bovenaan. Programma Aanstaande zondag is er weer vanaf vijf uur basketbal. Er staan een een tal interessante ontmoetingen op pa pier. Om negen uur speelt het eerste herenteam tegen het sterke DAS uit Delft. Of deze wedstrijd gewonnen zal worden valt nog te betwijfelen. Hiervoor spelen om half acht de meis jes en jongens junioren A en daar voor om half zeven het tweede heren team, dat het dan op moet nemen te gen Top Stars uit Baarn, dat afgelopen weekeinde koploper Irene uit De Bilt een nederlaag bezorgde, waardoor Red Stars nu gelijk met Irene is komen te staan. Ook voor Red State-'wordt'het' dus uitkijken geblazen. S IÈ Donderdag 8 februari 1979. 19.00 - 23.00 uur kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 10 februari 1979. 8.45 -12.00 uur Sportinstuif 8.45 10.00 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaa r. 10.30 12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 19.00 uur korfbalwedstrijden. 19.00 23.00 uur District hockey. Zondag 11 februari 1979. 10.00 11.00 uur handbal wedstrijden. 17.00 - 23.00 uur basketbalwedstrijden. Zaterdag 10 februari 1979. 10.00 -16.00 uur Badmintonwedstrijden. 16.30 - 21.00 uur Volleybalwedstrijden. Zondag 11 februari 1979. 11.00 17.00 uur Badminton. Slechts het resultaat van het 2e damesteam van de Volleybalvereniging SVV/ Stam-Renault werd j.1. vrijdag met groot gejuich begroet. De 2-3 winst op Ata- lante betekende nl. 2 belangrijke punten die SVV 2 wat meer uit de onderste regionen, haalde. Het niet-komplete le team [dames] ging met 3-1 tenonder tegen Rust Roest in Eindhoven, terwijl heren I met dezelfde cijfers tegen NVC in Nijkerk genoegen moesten nemen. De dames 3- en heren 2-ploeg kreeg loon naar werken in de vorm van resp. 3-0 en 3-1 tegen HK 9 2 en SSS 2. Dames Teneinde het 2e damesteam uitzicht te laten behouden op handhaving van haar plaats in de 3e divisie, zijn een drie-tal speelsters van I reglementair naar het tweede teruggegaan, hetgeen echter een inkompleet eerste team ten gevolge had. Mede in dit licht moet dan ook het duel tegen Rust/Roest bezien worden. De twee invalsters uit het tweede voldeden naar verwach ting, echter de vloeiende lijn uit de meeste aanvallen van dames I was ietwat verstoord. Ook het uitvallen van Elly Segaar in het begin van afgelopen week was een onvoorziene faktor. De gehele wedstrijd werd gekenmerkt door rommelig spel aan SVV-zijde, ter wijl Rust Roest beschikte over een afmakende aanval en een bijzonder hechte verdediging. Slechts in de 2e set doorbrak het Soester team het Eindho- vense cordon middels een 9-15 set-over winning, voornamelijk bewerkstelligd door de sublieme serve van Monique Majoor (8 punten». Een grote supportersschare begeleid de SW 2 naar Atalante in Vinkeveen j.1. vrijdag. Door de reeds bovenge noemde teamwigselingwas aanpas sing vëreist. Dëze gewenning werd echter zo goed doorgeVóèrd, dat de De afgelopen week hebben de meeste Shotteams verrassend sterke prestaties geleverd. Het eerste seniorenteam herstelde zich knap van de 8-2 nederlaag van vorige week door nu met dezelfde cijfers het Veenendaalse SKF te verslaan. Shot 2 liet een puntje liggen tegen Quick 5 maar behoudt haar kampioenskansen. Ook Shot 4 en Shot 8 doen volop mee in de kampioensrace. Het tweede jeugdteam verloor in Vlissingen met 6-4 van Westerzicht 1. Shot 1 had zaterdagmiddag iets goed te maken na het teleurstellende 8-2 ver lies van vorige week. Tegen het Vee nendaalse SKF, dat vorig seizoen nog in de promotie-hoofdklasse uitkwam, verschenen de Shotspelers dan ook zeer gemotiveerd aan de tafels. Met goed en aantrekkelijk tafeltennis werd een 4-0 voorsprong opgebouwd, al was daar wel vier keer een derde game voor nodig. Hierna kon SKF haar eerste tegenpunt scoren, waardoor de stand op 4-1 werd gebracht. Vervolgens liep Shot uit naar een 7-1 voorsprong, Het tweede achttal was het enige se niorenteam van de Soester korfbalver eniging de Eemvogels dat moest aan treden, In Maarsbrock werd gewonnen van O.V.V.O. De aspirantploegen speelden ook met wisselend succes. Al na vier minuten keken de Eemvo gels 2 tegen een 1-0 achterstand aan en ondanks goed tegenspel en goede kan sen voor de Soesters bleef het tien minuten lang zo. Leendert van den Berg wist toen van afstand toch te scoren 1-1. Na de vakwisseling een tumultueuze minuut waarin O.V.V.O. 2-1 scoorde en Gerda Huizinga ogenblikkelijk de ge lijkmaker liet aantekenen. Henk Friebel scoorde vervolgens van grote afstand nog 2-3 wat ook de rust stand werd. Na de pauze maakte O.V.V.O. weer gelijk zodat het allemaal erg span nend bleef. Weer waren de Eemvogels het die een voorsprong namen, een fraai schot van Jan v.d. Kuil betekende 3-4. In de slotfase belandde een ongelukkig schot van een O.V.V.O.-dame tot ieders verrassing in de mand 4-4. De vakwisseling werd snel en slim door de Eemvogels uitgevoerd zodat na het fluitsignaal Lida v. Zwicht vrij voor de korf stond en toen geen moei te had om de eindstand op 4-5 te be palen. Jeugd De A-aspiranten moesten spelen tegen Telstar 6. Al snel bleek dat de Telstarploeg te sterk was zodat er met 3-0 werd ver loren door de Soester ploeg. De B-aspiranten lijken recht op een kampioenschap af te gaan, afgelopen zaterdag was S.V.M.M. c een hindernis die goed werd genomen. Doelpunten van Frank. Claudia en Floor leverden de Eemvogels een 1-3 overwinning op. De derde aspirantploeg moest spelen tegen Dindoa F. Een doelpunt van Rien betekende ge lijk de winst. A.s. zaterdag moesten de meeste ploe gen spelen in Soester sporthal Beuken dal, het programma is als volgt: 12.30 pup. Eemvogels 1 - Woudenberg 1 14.30 sen. Eemvogels 3 - Zwaluwen 8 17.00 sen. Eemvogels 1 - Atlantis 1 18.30 asp. Eemvogels A - S.V .M.M. A waarna de eindstand op 8-2 werd be paald. Een verrassend hoge maar verdiende zege die tot stand kwam door drie overwinningen van René Daselaar en twee overwinningen van Harry Maas- sen en Dirk Schuiling. Ook coach Wil Scheel had met nuttige aanwijzingen een belangrijk aandeel in deze over winning. Shot 1 bezet nu de derde plaats in haar poule, een positie die nog versterkt kan worden wanneer men volgende week de thuiswedstrijd tegen ZTTV in winst weet om te zetten. Shot 2 stelde, gezien de sterke prestatie van vorige week, iets teleur door gelijk te spelen tegen het nog puntloze Quick 5. Hoewel Willem Onrust, getuige zijn drie overwinningen, weer helemaal terug is, konden zijn beide teamgeno ten hun vorm van vorige week niet evenaren. Gerrit Leeflang wist een partij uit het vuur te slepen, terwijl Bert van Velzen, met de nodige pech, zonder winst bleef. De komende twee uitwedstrijden, tegen Huizen 1 en Hui zen 2, zullen waarschijnlijk beslissend zijn voor de kampioenskansen van dit team. Shot 4 speelde 5-5 gelijk tegen mede koploper Hoogerheide 1, zodat er aan kop van de ranglijst niets verandert. In Shot 4 speelde Joop Kok een opvallende rol door opnieuw ongeslagen te blijven. Shot 8 lijkt regelrecht op het kampioen schap in de vijfde klasse af te stevenen. De uitwedstrijd tegen plaatsgenoot en voornaamste concurrent Foxboro 1 werd op uitstekende wijze met 7-3 gewonnen. Wim Rademaker had in deze zege het grootste aandeel met drie overwinningen, goed gevolgd door Jan van Asch en Ed van de Helm met ieder twee overwinningen. Het tweede jeugdteam moest zaterdag helemaal naar Vlissingen om daar aan te treden tegen Westerzicht l. Hoewel Arnold Appelhof ophieuw goed op dreef was met drie overwinningen kon alleen Gerhard Busch daar nog een punt aan toevoegen, zodat Shot 2 met een mini male 6-4 nederlaag de thuisreis kon aanvaarden. Overige uitslagen senioren Quick 10-Shot 3: 4-6, Shot 5-Bunschot 3: 9-1, VEV 3-Shot 6: 9-1, Shot 7-Elan 7: 5-5, Shot 9-Victoria 15: 4-6. Overige uitslagen jeugd: Quick 2-Shot 3: 7-3, Shot 4-Metac 2: 7-3, Shot 5-Huizen 5: 8-2, Huizen 4-Shot 6: 6-4, UBTV 1-Shot 7: 1-9, Shot 8-Huizen 7: 9-1, Huizen 6-Shot 9: 3-7, Elan 3-Shot 10: 2-8, Shot 11-Metac 7: 5-5, Shot 12-Victoria 12: 10-0, Shot 13-Sukses 2: 9-1, Sukses 1-Shot 14: 8-2, Shot 15-Metac 9: 3-7. VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 16621 Voor al uw AUTO, PLAAT-en SPUITWERK Beckerinphstraat 11 Tel. 11018 Zóndag li februari a.s. organiseert de Baarnse Atletiekvereniging voor de 14e keer de traditionele Domeincross. De wedstrijd wordt gehouden op het terrein van de Koninklijke Marechaus see aan de Soestdijkerstraatweg (rich ting Hilversum). Om 11.00 uur 's mor gens valt het eerste startschot en wel voor de categorie Meisjes D; om 12.30 uur begint de prestatieloop over 2700 meter voor de jeugd; om 13.30 uur begint de wedstrijd voor heren over 11 kilometer en om 15.30 uur tenslotte kunnen ouderen beginnen aan een prestatieloop over 5800 meter. Inschrijven voor deze cross kan men tot een half uur vóór de start bij het begin van het parkoers. De jeugd moet 4,50 startgeld betalen; de ouderen 6 gulden; dat betreft de deelnemers aan de wedstrijd. Deelnemers aan de pres tatieloop betalen respectievelijk 3,50 (jeugd) en 5 gulden (ouderen). Voor iedere deelnemer Is bij het volbrengen van de gekozen afstand een leuke herinnering beschikbaar. Kleedgelegenheid is aanwezig op het terrein van de Koninklijke Marechaus see; auto's zullen echter aan de Gen. Van Heutzlaan in Baarn geparkeerd moeten worden. stand na éèn set al in het voordeel van SVV 2 was. De tweede set ging teloor door enige pass-oneffenheden in de slotfase. Een 14-11 achterstand in de derde set werd fraai omgebogen tot 14-16. Atalante nam de 4e set weer voor haar rekening, na een aanvan kelijk ruime voorsprong voor de Soes ter ploeg. Konditioneel stond SVV 2 In de beslissende set haar mannetje en toegejuicht door de talrijke Soestena- ren werd een 4-15 positieve stand be reikt. De koordinatie verliep niet ge heel en al vlekkeloos, echter de team spirit was duidelijk aanwezig. SVV 3 trad het tweede team van HK 9 eigenlijk met wat overmoed tegemoet. Daardoor verviel men in fouten die normaal niet gemaakt worden. Van e.e.a. profiteerde HK 9, vooral in de beginfase. Want zodra het 3e team weer op volle toeren draaide, was er voor de opponent geen houden meer aan. De le set eindigde toch vrij moei zaam met 15-12 voor SVV 3, evenals de derde met 15-13. In de 2e set walsten de Soester dames over hun tegenstan der heen (15-4). Set Up I toonde zich een waardige kop loper in de le klasse dames. Vooral de le en 2e set gaf SVV 5 goed partij, doch de harde aanval van Set Up bracht hen 3 verdiende punten. Meisjes Het sterke Limvio-a bracht SVV a een verdiende 2-0 nederlaag toe. Deze meisjes waren niet bijzonder gemoti veerd, hetgeen duidelijk aan hun spel te zien was. De harde smash van Lim- vio vormde een onoverkomelijk pro bleem (6-15, 4-15). SVV b kon wel tot een overwinning komen. Ondanks een goede beginfase, liep BG SV a snel in. Door goed samenspel echter wist SVV b de eers te set in een 15-6 overwinning om te zetten. Ook de tweede set begon niet al te best. De concentratie kwam te rug en door een goede serve resul teerde ook deze set in winst 7-15 De d- en c-meisjes hebben een goede wedstrijd gespeeld. De opbouw klopte en er werd regelmatig aangevallen. Het tempo lag echter nogal laag, waar door het „tam" was om te zien. De teams zouden meer tegenstand moeten hebben in de gehele kompetitie (uit slag 0-2 voor SVV c Heren Een tomeloze inzet van het le heren team kon niet verhinderen dat NVC I met de volle winst ging strijken. Ver rassingselementen waren er genoeg in deze strijd; echter, de verdediging over en weer kon zich steeds beter in stellen, waardoor een boeiend duel ontstond. Een fanatiek blok dat zich juist mani festeerde, bracht de nodige punten, echter niet genoeg om SVV I ook maar één punt te gunnen. Slechts één set werd in het voordeel van de Soester heren beslist. SVV 2 speelde een goede wedstrijd met gevarieerd aanvalsspel. Mede door de slechte pass kon SSS 2 niet inzijn spel komen. Het verlies in de le set door SVV 2 (6-15) bracht in feite de ommekeer teweeg. SVV wist dat men moest knok ken voor de punten en dit gebeurde dan ook (setstanden 15-6 en 15-4). In de laatste set dacht het Soester team er aanvankelijk te gemakkelijk over, maar werd nog op tijd wakker om de volle winst in Soest te houden (15-13). Het duel tussen SVV 5 en SVV 6 werd in het voordeel van eerstgenoemde beslist, aangezien men over het geheel genomen iets sterker was. Echter, in de 2e set verkeek het 5e zich ietwat op de aanvalskracht van het 6e team, maar wist nog op tijd het initiatief over te nemen en met 17-15 aan de winnende zijde van de score te blijven. Wedstrijdprogramma deze week A.s. zaterdag speelt het le damesteam thuis in de Bunthal tegen VC Rooy dat j.1. week verrassend van van Hou ten VCH 2 heeft gewonnen. Ondanks het feit dat het team uit Venray zich in de lagere regionen van de le divi sie bevindt, is het toch oppassen ge blazen. Aanvang 17.00 uur. Daarna treedt het tweede team aan tegen SSS uit Bar- neveld. Gezien de opgaande lijn van de afgelopen 2 wedstrijden, zal dit duel bol staan van spanning, temeer daar beide teams onderaan de ranglijst ver toeven met slechts 1 punt verschil. Het beleid van SVV zal ook nu haar vruch ten dienen af te werpen. A.s. zaterdagmiddag, aanvang 12.00 uur, wordt voor de jeugd van de voetbalvereniging Hees in de kantine van de club aan de Kooiweg een film gedraaid. Alle jeugdleden zijn van harte welkom. Cor Koster heeft afgelopen zaterdag in Apeldoorn bewezen goed te hebben overwinterd. Als deelnemer aan de internationale marathon liet hij in het veld van ruim 700 lopers er ruim 400 achter zich. Zijn tijd van 3 uur 18 minuten was ruim voldoende voor een eerste plaats in de veteranen-klasse waarin lopers uit ge heel West-Europa uitkwamen. Het begon allemaal vrijdagavond bij de D-junioren. Bas Paul reed twee persoonlijke re cords op de 500 en 1000 mtr.63.2 en 2.12.7. Arnold Hagen had een persoonlijk re cord op de 500 mtr. 60.7 en een klub- record op de 1000 mtr. 2.05.8 voor 12- jarigen. Chris Kuyer reed 2 persoonlijke re cords: 67.4 en 2.18.6. Corine van der Meijden persoonlijk record op de 500 51.6 en een klubre- cord op de 1000 mtr. 1.46.7, voor 14- jarigen. Bert van de Weerd (B-junior) reed op de 500 mtr. 44.7 en een pers. ree. op de 1000 mtr. 1.30.3. Marcel Hornsveld had ook twee per soonlijke records: op de 500 mtr. 51.3 en op de 1000 mtr. 1.48.3. Zondagmorgen bij de Gewestelijke Kampioenschappen voor D-junioren reed Mitzy Renooy een derde plaats op de 500 mtr. in een persoonlijk re cord tijd 52.4 en op de 1000 mtr. be haalde zij een 2e plaats in een nieuw klubrecord 1.46.2 voor 14-jarigen. Zij werd 2e in het algemeen klassement. Zondagavond kwamen 4 Eemland- rijd(st)ers uit op een 3 banen toernooi: Alkmaar - Den Haag en Utrecht wat verreden werd in Haarlem. Yvonne van der Dienden reed op de 500 mtr. een klubrecord: 49 sec. Voor de 1500 mtr. had zij 2.49.8 nodig. Ron Ottenhof reed op de 500 mtr. 42.4 en een persoonlijk record op de 1500 mtr. 2.11.1. Hans Dijs noteerde voor de 500 mtr. 42.8 en een persoonlijk record op de 1500 mtr. 2.16.7. Corine van der Meijden reed op de 500 mtr een persoonlijk record 51.4 en op de 1500 mtr. een klubrecord 2.47.1 Gezien de geringe verschillen op de diverse afstanden tussen de rijders en rijdsters belooft het clubkampioen schap op 23 februari a.s. een spannen de aangelegenheid te worden. Afgelopen vrijdagavond is de grote groep medewerkers van de Sport-OrguiUsatie Soest ..uit" geweest omdat zr dat ver diend hebben en ..uit" ook goed voor hen iras. Want irat deze mensen allemaal doen voor de vereniging is mo* lijk te beschrijven. In en rofidorn een Paviljoen als dat van 'Soest" kan men ze bijna dagelijks bezig zien. Van kopjes wassen tol bardienst en van ramen lappen tot glazen spoelen. Wat voor plezierige en vooral onplezierig^ karweitjes er ook mogen zijn. ze worden elke weck Oij toerbeurt op onnavolg bare wijze uitgevoerd. Het ..huishouden" van dc vereniging draait op deze trouwe medewerkers en daarom zond het be stuur hen vorige weck vrijdag naar theater Gooiland waarde Mountic-show werd bezocht. Na afloop hield men in ..eigen huis", in het Paviljoen dus, een gourmet-avond, die tot in de kleine uurtjes duurde. En toen was het de volgende dag natuurlijk ook weeropruimen" geblazen!Foto Herman van Dam

Soester Courant | 1979 | | pagina 15