Prins JanI en de Raad van Elf Piet Beyer Ook al een ervaren man in de Raad van Elf. Is „verslaafd" aan de vele stripboeken, die regelmatig verschijnen. Is dan ook volledig op de hoogte van de avonturen van „Lucky Luke", „Asterix en Obelisk" enz. Harry van de Zouwen Een nieuweling in de Raad van Elf. Is bijzonder trots op zijn grote verzameling miniatuur hijskranen en bulldozers enz., een hobby die aansluit aan zijn beroep, want hij is technisch werkzaam bij zo'n bedrijf hier ter plaatse. Theo Rademaker Een sportief man, die als jonge jongen al verslaafd was aan de tafeltennissport, overigens wel een gezonde verslaving. Hij vindt het wel jammer, dat hij door te drukke werkzaamheden in zijn machine-fabriek te weinig tijd voor zijn sport overhoudt. Wim Rademaker Ook weer een man, die op tijd zich weet vrij te maken voor zijn tafeltennis-sport. Heeft onder zijn banketbakkerij een grote bedrijfs- kelder waar hij graag met vrienden een partijtje speelt. yiiilii' Hans Eyndhoven Een liefhebber van skiën, heeft al geruime tijd skilessen gevolgd en kan op de ski-pistes goed uit de voeten. Ts hofkapper van Prins Jan I en beheert de financiën van de Raad van Elf. Cees Wantenaar Van beroep veehouder. Draaft ook dit jaar de karnavalssteek van de Raad van Elf voor het eerst. Mag graag het trainingspak aantrekken en gaan trimmen in de Soester dreven. Bernard Batenburg Op de foto gewapend met hark en schop. Zijn hobby is tuinieren, kan het ook nauwe lijks afwachten dat vorst en sneeuw zijn verdwenen. Toon van der Linden Tijdens 2 jaar Prins van het Soester Kar naval. Op deze foto verkleed als geestelijk- vochtadviseur. ILSiiif*} Jan Hilhorst De huidige Prins van het Soester Karnaval. Zijn hobby is fotograferen en men kan hem dan ook veel met zijn apparatuur onderweg zien. Ook de foto's van deze krant zijn veelal door hem gemaakt. Otto Zoetelief Een man met een sport als beroep en een sport als hobby. Beroepshalve is hij directeur van de Skischool te Soesterberg. Als hobby beoefent hij ook tennis. Is in de tennissport één van de meest gevraagde scheidsrechters voor grote tournooien, zoals Schevenin- gen, 'tMelkhuisje enz. Theo van Steen is een man, die een schroevedraaier en nijptang niet kan laten lig gen. Heeft altijd wel iets te „prutsen". Prutst dan ook wat af bij de opbouw van de karnavalstent en de Prinsenwagen voor de optocht. Henk van Bekkum Een man, die al meerdere jaren meedraait in het Soester Karnaval, dit jaar voor het eerst adjudant van Prins Jan I. Heeft een fijne hob by n.1. de hengelsport, die hij dan ook regelmatig beoefent. Knollenkrant van woensdag 14 februari 1979

Soester Courant | 1979 | | pagina 5