Bestuur en Dansmariekes van de NARRE KNOLLEN mam 8 toets DE NARRE KNOLLENm Knollen krant van woensdag 14 februari 1979 Willem Schut Bestuurslid van de Narre Knollen. Gaat graag op zijn vrije avond een partij biljarten. Kan niet met de grote biljart-topmensen wed ijveren, beleeft niettemin veel plezier aan zijn sport. miC DE NARRE KNOLLEN Ad Beyer Secretaris van de Narre Knollen, verder ook een veelzijdig man. Bespeelt van tijd tot tijd graag zijrt accordeon maar staat ook zijn mannetje op de kegelbaan. Een spelletje kaart doet hij ook graag. Gerard van Klooster In het bestuur de man voor de tentopbouw en karnavalsoptocht zit graag rustig thuis met een gezellig boek. Tonny Hagen-van Stein In het bestuur de notuliste en rechterhand van voorzitter en secre taris. Maakt elk jaar veel werk van grote plakboeken, waarin van alles over karnaval te vinden is. Deze 7 jongedames behoren tot het vaste gezelschap van Prins Jan I: de Dansmariekes. Zij zijn steeds op diverse evene menten met hun dansshow aan wezig. Hun namen v.l.n.r. Ada Westerveld Anita Hilhorst Helma Kamphorst Carla van Dam Madeion Tielemans Sandra Hilhorst Marijke van 't Klooster President Frans Bosman Een man met interesse in meerdere sporten. Jaagt graag maar is ook een geducht tegenstander op de kegelbaan. Een sportman, met wie men tijdens kegelwedstrijden in de regio zeker rekening houdt. Everard Smit Een man, die graag naar een zeehaven reist om met een visboot uit te varen om zijn hengelaarsgeluk op open zee te beproeven. Ook aan de oevers van het binnenwater is hij vaak te vinden. Jeroen Vis Een man die zijn hart verknocht heeft aan alles wat in de natuur te bewonderen is. Zijn hobby is dan ook tuinieren. Verleent ook sinds kort zijn medewerking als gids bij het Instituut voor Natuur bescherming Edukatie als natuurwandelingen in de omgeving van Soest worden georganiseerd.

Soester Courant | 1979 | | pagina 9