Heren I van Duinkikkers leed onverdiende nederlaag „Soest" verloor van „Breukelen" sk Miranda Sips naar voorronde van Nationale Turnkampioenschappen - A m Wanvertoning Heren Red Stars in Spakenburg - verlies Dames Eerste team „Badso" kampioen Dames SVV/Stam 2 ruime 3-0 winst op Waterlanders Gymnastiek: Waterpolonieuws Schaken: Basketbal: RIJ-OPLEIDBNG M. LOS vvz Volleybal: BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM SEC vierde karnaval Uw succes is onze reclame!!! voor al uw rijbewijzen. Autorij- en Verkeersschool Film voor Hees-jeugd Deelnemers vergadering Sportstichting later Bingo-avond wijkvereniging „Overhees" Pierre Cnoops conferencier bij carnaval van Karnavalsprins te gast bij S.O.Soest Recreatief zwemmen in De Turf op 26 en 27 februari 17 Soester Courant van woensdag 21 februari 1979 17 Slechts 0,05 punt was Miranda Sips zaterdag 17 februari j.I. verwijderd van een bronzen medaille op de provinciale kampioenschappen van Utrecht, die gehou den werden in de IJsselhal te lJsseVstein. Miranda is lid van onze plaatselijke Algemene Gymnastiekvereniging „De Springbokken" en samen met clubgenote Trudie Bosma is zij er ongetwijfeld in geslaagd om aan andere vooraanstaande Utrechtse turnverenigingen te laten zien, dat er in Soest aardige bokkesprongen worden gemaakt. Beide meisjes bereikten deze finale van de provincie Utrecht via hun deelname aan de Verenigingswedstrijden-A op 28 oktober 1978 te Utrecht. Trudie behaalde daar een 14e plaats en Miranda een 28e. Het was toen de eerste keer dat zij aan A-wedstrijden deelnamen. Dit is de hoogste klasse op provinciaal ni veau en de zenuwen speelden hen hierbij nog behoorlijk parten. Drie weken later op de Algemene Ver enigingskampioenschappen van de Stichtse Turnkring te Doorn op 18 november bleek duidelijk hoe belang rijk enige wedstrijdervaring is. Zij draaiden hun oefeningen op de balk en aan de brug-ongelijk veel zekerder en vloeiender en eindigden in een veld van maar liefst 120 deelneemsters op een 27e en 28e plaats. Naast oefeningen op balk en brug turnen de meisjes nog een vrije oefe ning (grondoefening) op muziek en een paardsprong. In deze A-klasse zijn daarbij alle on derdelen vrij en ook de muziek mag men zelf uitkiezen. Dit in tegenstel ling tot B- en C-wedstrijden: dan zijn ofwel bepaalde onderdelen en de mu ziek (B) ofwel de totale oefeningen (C) voorgeschreven. Afgelopen zaterdag troffen zij in Ijs- selstein 23 tegenstandsters en was het dus zaak zich temidden van dit turngeweld staande te houden. Vooral op de balk geldt dit zeer let terlijk, want elke val van dit toestel betekent immers 0,5 punt aftrek. Miranda slaagde erin haar oefening zonder vallen en opstaan te voltooien; Trudie moest er onderweg jammer ge noeg weer twee keer opklimmen. Des ondanks behaalde zij uiteindelijk een 9e plaats, die toch duidelijk haar klas se toonde, als men bedenkt dat zij de afgelopen 2 maanden in verband met haar studie nauwelijks heeft kunnen trainen. Haar deelname aan deze wed strijd was dam ook vóór zaterdag nog lang niet zeker, maar na slechts een week hard geoefend te hebben wilde zij het toch wel proberen: met boven genoemd resultaat. De turnsters, die zich als eerste 7 wisten te plaatsen, gaan over naar de voorwedstrijden van de Persoonlijke Nationale KampioenschappenA. Deze worden gehouden op 24 maart te Waddinxveen. Dit betreft de volgende turnsters: 1. R. Godschalk (35.90 punten) - D.O.O. - Utrecht; 2. M. Dijkman (32.75) - D.O.O. - Utrecht; 3. A. v. Zoelen (31.40) - Longa - Utrecht; 4. M. Sips (31.35) - Springbokken - Soest; 5. B. Linnebank (31.20) - D.O.O. - Utrecht; 6. L. de Korte (30.55) - D.O.O. - Utrecht; 7. A. Wijman (29.85) - Levitas - Wijk bij Duurstede; 9. T. Bosma (29.10) - Springbokken - Soest. Zowel de meisjes als de leiding waren erg blij met deze resultaten, die dui delijk bewijzen dat de Springbokken in het goede spoor zitten en vooral een enorme stimulans zijn om door te gaan met trainen, want turnwedstrij- den liggen soms wel erg ver in het verschiet. Een erg zenuwachtig spelend eerste herenteam van de Duinkikkers heeft afge lopen zondag in Amsterdam met 4-3 verloren van D.O.K.I. In deze wedstrijd verspeelden de Soestenaren hun kans om bij de top mee te blijven draaien. Een veel sterker Duinkikker-team strandde keer op keer op een uitmuntende keeper van D.O.K., die de onmogelijkste ballen wist te keren. Alle Soester spelers werden er moedeloos van en daarvan profiteerden de Am sterdammers, die over geluk niet te klagen hadden. Al met aleen onverdiende nederlaag, maar de punten tellen. Dames II van de Duinkikkers wist j.1. zater'dag in een zwaar bevochten strijd met 1-0 van Albatros 1 te winnen. Door deze overwinning blijven de da mes II meedraaien in de strijd om de eerste plaats op de ranglijst van de com petitie. Zondag 25 februari komen zowel da mes I als heren I in de strijd. Dames 1 speelt dan tegen koploopster Njord '59, die tot nu toe slechts één wedstrijd heeft verloren en dat dan in de thuiswedstrijd van hun tegen de Soester dames. Nu de dames I van In de eerste klasse A van de Stichts Gooise schaakcompetitie kan het eerste tiental van de Soester schaakclub niet langer meer bogen op een ongeslagen record. Vorige week vrijdag liet degradatiekandidaat Breukelen 1, Soest 1 ken nis maken met de keerzijde van de medaille door de Soesters op eigen grond gebied een 4-6 nederlaag voor de ogen te toveren. Door deze nederlaag is Soest z'n twee punten voorsprong op het Utrechtse Oog in Al I kwijt geraakt en gaan beide clubs nu met tien punten uit zes wedstrijden gezamenlijk aan de leiding. Hoewel met nog drie wedstrijden te gaan nog alle kansen aanwezig zijn op een snelle terugkeer naar de Promotieklas, zijn de perspectieven op een kampioen schap er voor de Soester toptien toch niet beter op geworden. Immers, Oog in Al I heeft op maandag 9 april aan een 5-5 gelijkspel tegen Soest 1 vermoe delijk al voldoende om aan het eid van de rit de kampioensvlag te kunnen hij sen want bij gelijk eindigen gaat de regel van de gescoorde bordpunten in wer king treden en die score valt duidelijk uit in het voordeel van de Utrechters. De nederlaag tegen het bezoekende Breukelen is voornamelijk te wijten aan het minder goede spel van de „staart". Aan de laatste vijf borden werd slechts anderhalve punt gescoord terwijl Soest aan de bovenste vijf bor- Het werd uiteindelijk een 7^-2% ne derlaag. Soest begon al met een ach terstand doordat Bennie van Vlierden zonder opgaaf van redenen niet kwam opdagen. Behalve deze reglementaire den wel de balans in evenwicht wist nuj konden er ook nederlagen geno- te houden. Was de nederlaag van tiende bord speler J. K. van Zijtveld min of meer verwacht (de oud-kampioen van Soest is dit jaar hopeloos uit vorm getuige z'n score van 0 uit 4), van de „young- sters" Muis en Schilder was daaren tegen een beter resultaat verwacht. Eerstgenoemde gebruikte zijn be denktijd echter niet optimaal en ver gooide in een kansrijke stelling z'n kan sen. Schilder ging voor de eerste keer dit seizoen in het eerste tiental onder uit door zich in eveneens kansrijke positie te verrekenen. Ook Kopman Vegter werd voor de eerste maal op de hatelijke nul getrakteerd. Het ont brak hem dit keer aan een plan en aangezien zijn tegenstander dat wel had werd Vegter er in de slotfase „afgeschoven". Tegenover deze nega tieve scores stonden slechts twee winstpartijen. De ene was afkomstig van vijfde bordspeler C. van Dijk, die het in de bondscompetitie overigens heel wat beter doet (4 uit 6) dan in de huiscompetitie, pen het. tweede punt werd binnen gebracht door Vennik die zijn teamgenoten aanvankelijk met een stuk meer nog de nodige hartklop pingen bezorgde door in het eindspel hopeloos te blunderen. De vier punten werden vol gemaakt via vier remises van achtereenvolgens Henze, Braf. Samsom en Goes. Voor Samsom was het overigens de vijfde puntendeling in successie waarmee hij weliswaar niet de meest scorende Soester is maar wel degeen die dit seizoen als enige kan wijzen op een ongeslagen record. De volgende competitiewedstrijd voor Soest 1 staat voor 23 maart op het programma. Een ontmoeting die inen niet mag verliezen wil men niet voor tijdig uit de kampioensrace gegooid worden. De persoonlijke resultaten van Soest 1 - Breukelen 1: Vegter - Galekop 0-1; Henze - Jansen Vraf - Van Gooien Sam som - Otten Vè-Vè; Van Dijk - Sjar- din 1-0; Goes - Wankelaar Vs-te', Schil der - van Kuik 0-1; Vennik - Davids 1-0; Muis - Rompel 0-1; Zijtveld - Van de Snee 0-1. Soest 2 moet zich in de tweede klas A langzamerhand maar gaan opmaken voor degradatie naar de derde klas. Ook in de uitwedstrijd tegen Huizen 1, de koploper, ging het voor de vijfde achtereenvolgende keer mis. teerd worden voor Van Vliet, Voort, Bervoets. Sulenta, Fugers en Verrips. De enigen die niet in de malaise deel den waren Van de Berg, Molenaar en Veldkamp. Laatstgenoemde hield aan het derde bord de sterke Kerkmeester in bedwang. Duinkikkers thuis, (maar dan wel in Baarn) spelen, is er van alles mogelijk. Heren I komt in het water tegen de Ham I, de tweede geplaatste op de ranglijst van de competitie, dus een zware opgave. De eerste wedstrijd in Wormerveer wisten de Duinkikkers te winnen. Willen de Duinkikkers mee blijven draaien in de competitie, dan zullen ze deze wedstrijd ook moeten winnen en als dat in Wormerveer kan, moet dat thuis ook kunnen. Zowel het damesteam als het heren team kunnen veel steun gebruiken. Daarom worden talrijke supporters zondagavond 25 februari in het Trist- bad te Baarn verwacht om hun favo rieten aan te moedigen, want zij heb ben het nodig. Het programma luidt: Om 19.40 uur: Dames I - Njord '59. Om 20.15 uur: Heren I - De Ham I. De leden van de voetbalvereniging SEC hebben (in clubverband) het kar naval al achter de rug. J.1. zaterdag werd het gevierd en ondanks de slechte weersomstandigheden was de opkomst uitstekend; de sfeer prima. De „eigen" Prins Karnaval (Harry Kei) en zijn Raad van Elf zorgden voor een geweldig feest, daarin bijge staan door de muziek van „de Meij- cosanders". Aardig was ook dat sportwethouder Plomp een groot deel van de avond bijwoonde. 1SP0RT m Afgelopen zaterdagavond heeft het eerste herenteam van Red Stars wel voor een dieptepunt gezorgd in de twaalf jaren basketbal dat er ontmoetingen waren tussen Spakenburg en Soest. Waren dit voor kort nog wedstrijden die bol stonden van allerlei spanningen, die deze ontmoetingen altijd tot ware spektakels maakten, in deze laatste ontmoeting heeft dit Red Stars herenteam een afgang beleefd die hen nog lang zal heugen. Al begonnen met een kleine groep spelers kon het team in de eerste vijf minuten redelijk stand houden, doch toen begonnen de persoonlijke fouten zich al op te stapelen. Bij de rust had Anguilla al een ruime voorsprong 55-35 en alle spanning was er uit. Wat in de tweede helft het Soester team toen nog heeft laten zien was alleen maar schandalig. Technische fouten waren zelfs de oorzaak dat spelers met een totaal van vijf fouten het veld moesten verlaten, waardoor op het einde van de rit Red Stars nog maar met drie man verder speelde. Anquilla had terecht weinig waarde ring voor het Soester team en slachtte het werkelijk af. Een smadelijke 123-57 nederlaag, de grootste ooit tussen bei de teams, was het trieste gevolg en een simpele conclusie is nu toch wel dat dit herenteam eens flink door elkaar moet worden geschud en dat alle negatieve elementen er uit worden gehaald. Dames Het eerste damesteam heeft het thuis tegen het op de vierde plaats staande Amsterdamse Germaan niet kunnen redden. Niet zo verwonderlijk dat deze wedstrijd verloren werd, doch de op gaande lijn van de laatste wedstrijden was er in één keer weer uit. Een futloos team moest toezien hoe De Germaan van lieverlee afstand nam, rust 15-27, en de Red Stars dames konden maar niet dichterbij komen. De Germaan won deze niet bijster interessante ont moeting met 58-34. Meisjes Daarentegen speelden de meisjes ju nioren A zaterdag in Spakenburg tegen Anquilla een bijzonder verfrissende partij basketbal. De meisjes waren duidelijk geïnspireerd en Anquilla moest toezien hoe van het begin af aan dit Soester team de touwtjes in handen had onder leiding van de goed spelende Claire Embricqs en Roos de Bree VAN LENNEPLAAN47 - TELEFOON 16621 Maandagavond is het eerste team van de badmintonvereniging „Badso" kampioen geworden. Al enkele weken zag liet er naar uit dat de eerste plaats behaald zou worden, maar door een 5-3 overwinning op het derde team van B.C'. „Shot" werden alle nog bestaande twijfels weggevaagd. Daarmee is de promotie naar de le klasse een feit gewordenvoor een vereniging met ongeveer 85 leden een opmerkelijk resultaat. „Badso" hoopt nu op uitbreiding van de haar toegewezen zaalruimte. Eén avond per week in de sportzaal „de Bunt" is voor een zó „hoog" spelende klub, met vijf competitieteams, niet direkt optimaal. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de heer M. I'ellikaan, ScaJmeijerpad 7. tel. 10670 of bij de heer R. Kapitein, Vliegtuiglaan 17, Soesterbcrg, tel. 03463- 2893. Op de foto de huldiging door het bestuur: v.l.n.r. invalsters Emmy Govers, Tilly Stomp, Janny Haanstra, Roy van Gestel, invaller Tom v.d. Haar trainerCharlie van Gestel en Iola van Gestel. Anquilla maakte veel te veel persoon lijke fouten en dat moesten ze dan ook in de loop van de wedstrijd bekopen. De Soester meisjes namen duidelijk revanche van de in Soest geleden nederlaag en wonnen deze partij bij zonder ruim 70-31. Jongens De jongens junioren vertrokken zonder wisselspelers naar Leiden om tegen het sterke Luba uit te komen. Drie spelers besloten op het laatste moment andere bezigheden (carnaval) te laten prevaleren en lieten hun teamgenoten in de steek. Desalniettemin werd één van de beste wedstrijden van het seizoen gespeeld. Vooral op het geva- riëerde aanvalsspel had Luba geen enkel vat en keer op keer kwam er een aanvaller vrij onder het bord. De laatste vijf minuten moest met vier spelers de wedstrijd worden uitge speeld en na een 57-38 ruststand werd het tenslotte een 101-82 Leidse zege. Topscorers waren Peter Wildeman (33 punten) en Hans Romer (25 punten). Misstap Het tweede herenteam heeft zondag avond een grote fout gemaakt door tegen het laag genoteerd staande Qui dam 2 te verliezen. Het werd een 68-64 nederlaag, waardoor-de wedstrijd te gen Irene gewonnen moet worden om nog kans op het kampioenschap te be houden. Het is een nederlaag geweest die gewoon aan het eigen team te wijten is geweest doch beslist nooit had hoeven te gebeuren. De reaktie van de heren was dan ook dat deze wedstrijd gewoon uit handen is gegeven, waar voor een heel jaar werk misschien door deze nederlaag teniet werd gedaan, hoewel het tweede nog niet kansloos is als op 3 maart maar tegen Irene wórdt gewonnen. Het derde herenteam heeft het niet gered tegen Irene 2. De jongens uit De Bilt wonnen dit duel met 32-54. Jeugd Het gaat goed met de jongsten van Red Stars. Aanstaande zaterdag worden ongetwijfeld de meisjes kadetten a kampioen. De jongens welpen a hebben afgelopen zaterdag hun laatste concur rent van zich afgeschud. In Spaken burg wonnen de Red Stars giganten met maar liefst 45-20 en de boys, onder leiding van coach Harry van de Heuvel kan dit kampioenschap ook haast niet meer ontgaan. Ouderg en meisjes sup porters hebben zelfs zaterdag in Spa kenburg de jongens alvast een bloeme tje gegeven, een voorproefje voor het toekomstige kampioenschap. Winst was er ook dit weekeinde voor de jongens junioren B, die in een leuke wedstrijd met 61-39 van Woudenberg A wisten te winnen. In de rust was het nog 20-16. Ruud Dof-st werd met 18 punten topscorer. De meisjes kadetten b wonnen van BZ'72 a met 35-3. Winst ook voor de meisjes adspiranten a, die wonnen van Top Stars a met 30-28 en ook winst voor de b-meisjes, die ook van Top Stars wonnen 32-21. Ook de meisjes junioren A van Top Stars verloren en wel van onze B-meisjes junioren met 53-39. J.1. zaterdag werd er in de Hees-kan tine aan de Kooiweg gebingo'ed met de jeugd van de voetbalvereniging Hees. De opkomst was goed en de sfeer uitermate gezellig. A.s. zaterdag 24 februari wordt voor deze jeugdige voetballers een film vertoond. De voor stelling begint om 12.00 uur. De voor dinsdag 6 maart a.s. geplande deelnemers vergadering van de Sport stichting is verschoven naar maandag 19 maart. De plaats en aanvangsuur blijven hetzelfde: restaurant Natuur bad, aanvang 20.00 uur. Alleen dit weekeinde bij de jeugd verlies voor de kadetten b, die zowel in Blaricum verloren 30-28 als in Soest tegen Cracker jacks met 63-28. Tot slot speelden de jongens kadetten a tegen de jongens junioren A een nuttige oefenwedstrijd. Einduitslag 102-62 voor de junioren. Programma Het eerste herenteam krijgt zaterdag avond Midland op bezoek. Het moet voor de Soestenaren mogelijk zijn deze wedstrijd te winnen en zich zodoende te revancheren van het toch wel bijzon der echèc van het afgelopen week einde. De wedstrijd begint om negen uur. Hiervoor spelen om half acht de jongens en meisjes junioren landelijk en om kwart over zes beginnen het tweede damesteam tegen Dunckers 1 en de meisjes adspiranten a tegen b. Verdere spelen alle andere Red Stars teams dit carnavalsweekeinde uit. Voor de leden en donateurs van de wijkvereniging „Overhees" wordt za terdag 24 februari a.s. een bingo-avond georganiseerd. Er zijn vele mooie prij zen te winnen. Om 20.00 uur wordt in de aula van de openbare lagere school aan de Willaertstraat begonnen. De toegangsprijs is drieëneenhalve gul den. Naast het orkest van Ton Steenbeek, en Prins Jan de Eerste en zijn Raad van Elf, zal bij het carnavalsfeest van WZ dat op zaterdag 3 maart a.s. zal worden gehouden in het clubhuis aan de Eem- weg, de bekende conferencier Pierre Cnoops als gastheer fungeren. Het karnavalsgeweld barst a.s. vrij dagavond los; oók bij de Sport organi satie Soest. In het overvolle Soest-Pa- viljoen, alle kaarten zijn verkocht, kan iedere deelnemer zijn frustraties kwijt. Onder leiding van „de Kamele ons" gaan de voetjes van de vloer en worden de alledaagse beslommeringen in de hoek gezet. Er is een hoek voor vrij gehouden. Het festijn begint om 20.30 uur en tegen 22.00 uur wordt de komst van Prins Jan 1 en zijn Raad van Elf verwacht. In verband met de schoolvakantie op maandag 26- en dinsdag 27 februari zijn er die dagen extra mogelijkheden op recreatief te zwemmen in De Turf. Zo kan men er maandag van 8 tot 10 uur, van 11 tot 12 en van 13 tot 15 uur terecht. Dinsdag zijn recreatieve uren: 8 tot 12 en 13 tot 15 uur. Doordat ook deze week het tweede damesteam van de Soester Volleybal Ver eniging hun wedstrijd in winst wisten om te zetten, hebben de dames zich ver der kunnen versterken in de onderste regionen van de derde divisie. De extra steun, die dit team heeft gekregen, door reglementaire aanvulling van een drie tal dames van het eerste team, t.w. Lidy van Herwaarden, Wil van de Brink en José ter Hoek, heeft al vele punten gescheeld. De laatste wedstrijd tegen Waterlanders leverde dit maar liefst drie winstpunten' op. In een niet zo fraaie volleybalwedstrijd wisten de SW-sters het heft in deze wedstrijd volledig in handen te nemen, zodat de Waterlanders elke set met 11-15 verloren zagen gaan. Het eerste team Stam/SVV had een vrije week doordat de wedstrijd tegen Ge- mini/K een week is uitgesteld tot a.s. zaterdag. Heren Heren SVV/Stam 1 behaalde een ge lijkspel op het Amersfoortse WA 2. WA is altijd een moeilijke tegenstan der, die nogal wisselvallig speelt. WA 2 kwamen ook deze wedstrijd in het begin sterk op. Aanvallend liep het bij de tegenstander van SVV dan ook beter dan bij SVV zelf. Al wisten de heren in het begin van de eerste set nog een voorsprong op te bouwen van 9-5, binnen de kortste tijd was het tij gekeerd en was de set met 9-15 verloren. In de tweede set waren de SVVers ook nog niet in de juiste vorm om WA op de knieën te krijgen, ook deze tweede set werd verloren en wel met 11-15. In de derde en vierde set liep de aanval bij de Soester heren beter, waardoor meer grip op het spel kon worden gekregen. Beide sets wer den verdiend gewonnen met 15-8. Het heren SVV/Stam 2 team had een zware tegenstander in Avanti. Al werd de eerste set gewonnen, in de volgende sets ging het minder goed voor de Soester heren. De pass kwam onzuiverder waardoor de opbouw verloren ging om goed te blijven aanvallen, wat in de eerste klasse zeker noodzakelijk is om de wedstrijd te winnen. Het werd een 3-1 verlies voor de SVVers. Het vierde herenteam van SVV verloor verdiend van Olympia 5 met 3-0. De SVVers kwamen niet in hun spel en lieten de tegenpartij helemaal in hun spel, waardoor SVV zelf moest gaan verdedigen, hetgeen de SVVers moei lijk af ging. /Setstanden waren 15-3, 15-4 en 15-10. De wedstrijd van het derde herenteam viel vanwege de slechte weersomstan digheden uit. Dames Bij de damesteams werden goede re sultaten behaald. Het derde dames team kwam uit tegen het Hilversumse GVC. Vooral technisch bleek dit team zwakker dan SVV. De eerste twee sets werden door SVV gewonnen door vooral een goede server Door wat spelverzwakking in de derde set moesten de Soester dames deze aan de tegenstander laten. In de vier de set kwam het ÖVV 3 team terug en won zonder pardon deze set en daar mee ook de wedstrijd. Setstanden wa ren 15-9,15-11,17-19 en 15-9. PRAAMGRACHT 5 - SOESTDIJK - TEL. 02155-17552 Dames SVV 4 won in een afwisselen de wedstrijd met 3-1 van WA 1. Door steeds het aktienemende team te zijn wonnen de SVVsters deze wedstrijd waarbij ze alleen de derde set aan WA 1 moesten laten. Dames SVV 6 trof in Devu een zeer zwakke tegenstandster. In een mini mum van tijd werd deze wedstrijd door het veel geroutineerder en uit gekiender spelend SVV 6 met 3-0 ge wonnen. Dames SVV 8 speelde een bijzonder goede wedstrijd tegen het zeer zwakke team van Olympia. De sets werden met resp. 3-15,6-15 en 12-15 gewonnen. Duidelijk moeilijker had dames SVV 5 het zaterdagmiddag in Hoogland tegen het zeer sterk spelende SVH. De aan val van de Hooglandse dames bracht SVV volledig uit goed spel. Alleen in de tweede set wisten de Soester dames tot winst te komen en wel zeer krap met 13-15. Jeugd Het aspiranten jongensteam van SVV levert goede prestaties in hun wed strijden die ze bijna allemaal in Amersfoort moeten spelen. Door een 2-1 overwinning op BG SV uit Baarn zijn de SVVers al 7 punten uitgelopen op nummer 2 in deze klasse. Het team bestaande uit Mark Korsloot, Wim Hamoen, Jan Willem en Eric Hovestad, Alex van Essen, Andrè Verwey en Jan Willem Jongma speel de een aantrekkelijke wedstrijd voor het toch wel vele publiek in de Amers foortse sporthal Schuilenburg. BG SV stond 2e op de ranglijst en werd door de Soester jongens ge vreesd. In de eerste set hadden de SVVers duidelijk het heft in handen en speelden zeer gevarieerd volleybal en wonnen met 11-15. In de tweede set ging het ze moeilijker af. BG SV en SVV gaven elkaar geen haarbreed toe. De wedstrijd werd op het nipper tje gewonnen met 14-16. Ook in de der de set leek het erop dat SVV zou door zetten, maar na de 8 behaalde punten zakten ze weg en verloren de set met 15-9. Het jongensteam dat in de kompetitie Soest uitkomt speelde gelijk tegen BG 6 SV a, terwijl meisjes SVV c met 15-015-3 won van Olympia g. Het programma voor deze week: Vanaf de eerste klasse wordt er deze week niet gespeeld. Dit houdt in dat 7 teams van SVV een weekje vrij heb ben. Alleen dames SVV/Stam 1 moet de wedstrijd tegen Gemini/K inhalen a.s. zaterdagmiddag. In Soest spelen a.s. donderdag- dames Olympia 5 - SVV 6 (20.00 uur) dames SVV 7 - Olympia 6 19.00 uur heren SVV 4 - BG SV 3 (21.15 uur) heren SVV 5 - Olympia 5 20.00 uur heren Olympia 4 - SVV 6 (21.15 uur) Het jongens aspiranlenteam speelt vrijdagavond in de Koppel in Amers foort tegen Leos.

Soester Courant | 1979 | | pagina 17