TL r't lijk. W Ook Selby 3 kampioen Heren SVV/ Stam 3 behalen Ze winstpunt in kompetitie Toto-tips A.s. zondag derby Baarn-SEC Heren Red Stars kwamen te kort - twee punten verschil Einde mikro-seizoen Eemvogels Voetbal: M. LOS Badminton: 2 klubrekords bij Gew. Sprintkampioenschap Volleybal: Wekelijkse Soester Courant fervangen! Uw succes is onze reclame!!! RIJOPLEIDING voor al uw rijbewijzen. Autorij- en Verkeersschool Schaatsen: Traingsstage voor Marcel Klarenbeek Hondje weg Hondje terug VOOR AL UW SPORTEN Sportprogramma zaterdag 10 maart Zondag 11 maart 16 voorbehouden. 52155-13792. llt verkers 3en wij >urtge v lazijn/ 17 Soester Courant van woensdag 7 maart 1979 17 De eerste competitie-wedstrijd in 1979 wordt voor SEC direct al een spektakel stuk. Men gaat op bezoek bij Baarn, dat met Donar de ranglijst aanvoert. Baarn komt vermoedelijk wel erg verzwakt aan de start en dat heeft alles te maken met onregelmatigheden tijdens de voor de winterstop gespeelde wedstrijd tegen Saestum. De KNVB strafte het elftal met schor sing voor vier competitiewedstrijden. Elke wedstrijd zal Baarn dan moeten spelen met drie invallers tot dat elke speler van het eerste elftal één wed strijd gemist zal hebben. Daarbij komt nog dat de KNVB zelf aanwijst welke spelers dat zullen zijn. Het betekent evenwel niet dat Baarn nu onderschat moet worden en daar zal SEC rekening mee moeten houden. A.s. vrijdagavond, tijdens de contact avond in de kantine aan de Bosstraat, zal daar terdege over gepraat worden. Het is de eerste avond sinds lang dat er weer over aktief-voetbal gesproken kan worden en om dat heugelijke feit te vieren wordt het een met muziek „aan geklede" avond. Frans van Summeren zorgt voor die muziek. De stand in de kompetitie is: 4e klasse G.-KNVB - Donar 10-15; Baarn 10-15; SEC 10-14; HVC11-14; Soest 10-13; LVV 11-13; Hoogland 11-12; VVOG 11-9; AP WC 10-6; 's Graveland 10-5; Saestum 11-5; Scherpenzeel 11-5. Naast Baarn-Sec worden ook gespeeld de wedstrijden Donar-SaestumSoest- Scherpenzeel; VVOG - APWC; Hoog land - LVV en HVC - 's Graveland. VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621 SPORTS B-juniore Yvonne van der Liendeq heeft bij Gewestelijke Sprintwedstrij den twee klubrekords verbeterd. De 500 mtr. legde zij eerst af in 48.3 en daarna in 48.5, terwijl zij voor de 1000 mtr. 1.40.5 en 1.42.- nodig had. Bij de voor dit seizoen laatste wed strijd voor c-d-junioren werden de volgende resultaten bereikt: Gerdie v.d. Weerd 500 mtr. 56.6 en 1000 mtr. 1.59.5. Annemarie Overduin had res pectievelijk 57.- en 2.14.1 nodig. Op de 1000 mtr. viel zij helaas. Erik Walgreen noteerde op de 500 mtr. 58.8 en op de 1000 mtr. 1.57.9. Marcel v. Homsveld zette respectievelijk 52.6 en 1.51.2 op de klokken. B-junior Bert v.d. Weerd reed eveneens een 500 en 1000 mtr. Hij noteerde respectievelijk 45.9 en 1.31.2. Nu moeten de baankampioenschappen in de diverse categorieën nog verreden worden. Bij de D-jun. start Mitzy Renooybij de C-jun. Corine v.d. Meijden; B-jun. Yvonne v.d. Lienden en Bert v.d. Weerd en bij de A-jun. Ron Ottenhof. Vrijdagavond de A-B jun.; zondagmorgen de c-jun. en zondag avond de D-jun. De zo suksesvolle Soester atleet Mar cel Klarenbeek heeft gisterenmiddag een bijzondere waardering gekregen voor zijn opvallende prestaties. Tij dens een bijeenkomst in het Amster damse Apollo-hotel kreeg de sympa thieke atleet een trainngsstage aange boden van het Leo v.d. Karfonds. Jaarlijks worden veelbelovende atle ten via dit fonds in de gelegenheid gesteld elders in de wereld gedurende een bepaalde periode een top-training te volgen. Waar Klarenbeek heen kan was bij het afsluiten van deze krant ons nog niet bekend. Stichting AMIVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (2155- 10667. VERMIST: 24-2. Reu bastaard foxterrier, wit, bruine platen, krulstaart, 7 jr., ruwha rig: „Goofie"; Van der Schaar, Galicie 33, Leusden, tel. 033-42596. Kater, zwart, witte neus, bef, teentjes, w. vlekken op buik, 1 jr.; Pluister, Radiostraat 103, Hilversum, tel. 035-856386. Kater, rood, witte vlekken, rood halsbandje; 's-Gravelandseweg 180, Hilversum, tel. 035-48785. Poes, grijs/wit, w. buik en poten; Cruys, Zevenenderdrift 59, Laren-NH, tel. 02153-83810. 13-2. Kater, rood gevlekt, witte borst en sokjes, oud; Haasjes, Kerkpad Zz 65, tel. via 13771. GEVONDEN 1-3. Kater, rood, ongecastreerd, dood, ter hoogte van Kerkstraat 24. Foto Herman van Dam Vrijdag 28 februari l.l. behaalde het derde team van de badmintonclub SELBY het kampioenschap van de derde klasse. In een nerveus gespeelde wedstrijd werd met 7-1 gewonnenvan U.S.S. 4, met als beloning de promotie naar de 2e klasse. Ook de overige teams van de badmintonclub eindigden hoog. Het tweede en het vijfde team, uitkomend respectieve lijk in dc 2e-,en de >te klasse, bezetten de tweede plaats met ook nog eens kans om te promoveren en het vierde-, zesde- en zevende team citidigden op een derde plaats. Dit suksesrijkc seizoen geeft extra gianp aan het binnenkort te' vieren 10-jarig bestaan. Op de foto het tweede team met v.l.n.r. Wiëne Overgoor, Jack Wechuizcn, Yvonne Doornekamp, Henk dc Boeren Hanftckc dc Boer. Het eerste herenteam heeft zondagavond in Utrecht tegen O.S.G. gespeeld. De nieuwe Red Stars formatie, die een week eerder zo verraste, wist dat het tegen OSG of met name tegen de lange Jos van den Haar, 2.10 meter lengte, niet makkelijk zou worden. Er werd echter goed gestart met een geconcen treerde man-to-man verdediging en OSG had het er moeilijk mee. De Red Stars heren bleven uitstekend spelen en leidden zelfs na een speelheift met 44-35. Toen echter zaten de Red Stars langere spelers al met wat teveel persoon lijke fouten te kijken en dat leverde in de tweede helft het probleem op, want de OSG speler van de Haar bleef goed doorgaan waardoor OSG In de tiende minuut van de tweede helft voorbij wist te komen, 55-54. Toen Red Stars in de zestiende minuut met 67-59 achterstand, dacht iedereen dat OSG gewonnen had. De vechtlust echter van het Soester team was er oorzaak van dat de Red Stars heren weer dichterbij kwamen en de tijd was in feite voor OSG het verlossende eindsignaal, waardoor zij alsnog de winst konden behouden met 69-67. De afgelopen week was voor de meeste SVV teams een week van rust, vanaf de lste kiasse was er behoudens enkele inhaalwedstrijden, geen geplande kompeti tie. Dat hield in dat nieer dan de helft van de SW teams een weekje kon uitpuf fen en zich konden voorbereiden op de laatste wedstrijden, nog 5 in totaal. In de eerste klasse kwam alleen het derde herenteam in het veld tegen NVC. Deze wedstrijd was vervallen doordat het enkele weken geleden te slecht weer was, waardoor de tegen stander van de wedstrijd had afgezien. Het bleek voor de Soester heren een succesvolle wedstrijd, want de SW- ers wisten een gelijkspel uit deze wedstrijd te halen. Al liep het in de eerste set nog niet optimaal en kon de vaak verrassende aanval van NVC nog niet geheel onder kontrole worden gekregen, het ging langzaamaan beter, vooral als de Soester heren zelf het spel in handen namen met een wat hardere aanval. De eerste set werd verloren, nadat Jan Lijkedijk door een wat ongelukkige val het veld moest verlaten, maar in de volgende sets toch weer af en toe kon meespelen. Het werd in deze eerste set een 12-15 verlies. De tweede set hadden de Soesters het spel wat beter in handen en wisten NVC op het eind goed onder druk te houden, hetgeen een 15-11 winst ople verde. Na verlies in de derde set met 7-15, kwamen de SW-ers toch weer bij en wisten ook winst in de vierde set met 15-12 de wedstrijd in een gelijkspel orn te zetten. Dames Bij de dames kwam alleen het achtste damesteam in het veld. Zij speelde woensdagavond in Baarn tegen Vo- leem 2. De veteranen van SVV spelen nog steeds goede wedstrijden en weten vooral door doorzetten wedstrijden in winst om te zetten. Het team onder leiding van Alie van Noort versloeg nu Voleem 2 met 1-2. De eerste set werd al direkt gewonnen met 11-15. Door deze winst dachten de dames echter dat het wel erg gemakkelijk ging en lieten daardoor de 2e set lopen met 15-5. Met hun neus op het spel gedrukt, werd het een zeer spannende 3e set die uiteinde lijk met 16-18 in het voordeel van SVV 8 werd gewonnen. Heren De SVV herenteams in de 2e klasse hebben het zeer moeilijk. Afgelopen week werd weer geen enkele wedstrijd in winst omgezet door de SW-ers. Alle teams moesten echter tegen koplopers in deze 2e klasse spelen, dus winst was niet verwacht. Toch zorgde het SVV 5 team nog voor een verrassing. Ze wonnen 1 set van het Baarnse BG&SV 3. die zich liet verrassen in de 2e set, nadat ze de eerste set vrij gemakkelijk met 15-9 hadden gewonnen. De derde set werd weer verloren. Heren SW 4 verloren met 3-0 van het zeer goed spelende Olympia 4. SVV 4 speelde voor zijn doen geen slechte wedstrijd maar kwam net kracht te kort om ülympia 4 te kunnen verras sen. De sets werden respectievelijk met 10-15, 13-15 en 3-15 verloren. Het zesde herenteam won een derde set tegen Olympia 5. Hierdoor werd het doorzetten van dit team toch beloond. Alle inspanning die deze heren zich getroostten leverde enkel deze setwinst op van 14-16. De eerste 2 sets gingen verloren met 15-7 en 15-13. Meisjesjeugd Bij de meisjesjeugd kwamen SW b, SVV c en SW d in het veld. Alle meisjesteams wonnen hun wedstrijd en wel met zeer veel gemak van respectievelijk Limvio c, Olympia f en Olympia g. Wedstrijd programma Deze week komen de meeste SW teams weer in het veld. De dames uit de landelijke divisies spelen deze week weer thuis, d.w.z. zaterdagmiddag in de Bunthal. Het eerste damesteam speelt om 17.00 uur tegen Chicopee. Dit kan voor het publiek weer eens een aantrekkelijke wedstrijd worden daar de Soester dames vooralsnog kompleet kunnen uitkomen. Het tweede damesteam van SVV speelt zaterdag om 19.00 uur een zeer belang rijke wedstrijd tegen Delta Lloyd AMVJ 2. Een winst van 3-2 moet voor de S W 2 dames mogelijk zijn, maar er zal de nodige inzet voor nodig zijn. De dames putten echter vertrouwen uit de laatste wedstrijden, die allen in winst zijn omgezet. Het derde damesteam speelt donder dagavond in Amersfoort tegen Spirit 2. Bij de heren hebben SVV 1 en SW 3 een uitwedstrijd voor de boeg. Heren SVV 1 spelen donderdagavond in Wou denberg tegen Woudenberg, terwijl SVV 3 naar Barneveld moet om tegen SSS 2 te spelen. In Soest worden donderdagavond de volgende SVV wedstrijden gespeeld: 20.00 uur dames SVV 5 - SVV 4 19.00 uur dames Olympia 7 - SVV 7 20.00 uur dames SVV 9 - Voleem 2 20.00 uur heren SW 2 - Vios 2 18.15 uur meisjes SVV a - Olympia b en Olympia d - SW b 19.00 uur jongens SW a - Olympia d Het eerste damesteam ging zaterdag middag naar Groningen om daar de belangrijke wedstrijd te spelen tegen Groene Uilen. Het werd een Soester nederlaag, hetgeen in feite meer te danken was aan een te kort meegeno men speelsters dan aan het spel, want de zes dames die naar Groningen gin gen hebben er alles aan gedaan, wat mogelijk was. doch door een aantal persoonlijke fouten moesten zij te voor zichtig gaan spelen, waardoor Groene Uilen met 51-40 de overwinning wist te behouden. De Soester dames moeten nu in ieder geval nog één wedstrijd winnen wil het zich in deze eerste divisie handha- Junioren Slechts de eerste zestien minuten was er sprake van een gelijkopgaande strijd (17-18). Daarna zakte het junio renteam wat terug waardoor Leider dorp aan een voorsprong kon gaan bouwen die bij de rust al acht punten was 37-29. In de tweede helft zou het Soester team er in feite furieus tegen aan moeten gaan, maar met name de laatste tien minuten van de tweede helft liet het Soester team de kop vol ledig hangen en kon Leiderdorp als nog naar een grote zege uitlopen en kwam zodoende tot een 101-54 overwin ning. Heren Door zaterdagmiddag in een slijtage slag in Bilthoven te winnen van kop loper Irene heeft het tweede heren team van Red Stars er voor gezorgd naast Irene te komen en zodoende haar kampioenskansen weer ln eigen hand weten te houden. Het is een keiharde wedstrijd gewor den, waarbij beide teams bijzonder veel wisten te incasseren, met een in de eerste helft sterker Red Stars team. dat toen reeds de basis legde voor de eindzege, want bij rust leidden de heren met 37-28. In de tweede helft schakelde Irene over op een man-to- man verdediging, hetgeen bij Red Stars wel wat problemen gaf, doch de Bilthovenaren maakten te veel per soonlijke fouten, waardoor de eindzege naar Soest ging met 66-56 en onge twijfeld, als beide teams de laatste wedstrijden blijven winnen een beslis singswedstrijd noodzakelijk is. Jeugd De jongens kadetten a hebben weêr een tegenstander van zich afgeschud en wel Crackerjacks uit Amersfoort. Nu alleen nog Blaricum dat gelijk staat met de Soester jongens en welke teams elkaar over twee weken in Blaricum ontmoeten. De wedstrijd tegen Crackerjacks is uit stekend geweest en bij de rust leidde het Soester team al met 45-30. Gecon centreerd werd er door gespeeld en met name Ardie Bouwmeester speelde een uitstekende wedstrijd, waardoor met de fraaie cijfers van 92-64 gewon nen werd. De welpen deden het niet minder en worden beslist kampioen. Nu werd het Hilversumse Dunckers teruggewezen. Bij de rust hadden de Red Stars wel pen al een 30-20 voorsprong, die uit eindelijk zelfs bijzonder fraai was na de tweede helft met een score van 76- 44. Ook winst voor de meisjes welpen, die wonnen van Anguilla met 20-16. De b-adspiranten konden het net niet- bolwerken tegen BZ'72 a en verloren met 27-30, hoewel er in de tweede helft beslist goed werd gespeeld. De meisjes a-adspiranten wonnen bij zonder overtuigd van het Amersfoortse Crackerjacks 61-18. Verlies was er voor de Bjongens ju nioren die dit echter meer aan zich zelf te wijten hadden, want ze gaven vlak voor tijd een voorsprong van drie punten onnodig uit handen en verloren uiteindelijk met 59-54. Het vierde herenteam wist het huza renstukje van een week eerder niet te herhalen. Toen werd gewonnen van Flux. Flux beschikte echter over de meeste adem dit keer en won deze spannende ontmoeting met 36-31. Programma Zaterdag is er vanaf één uur basket bal in Beukendal. Tot half vijf zijn er diverse jeugdwedstrijden, waarna de vier landelijke teams in aktie komen. Om half vijf het eerste damesteam dat dan moet spelen tegen Olympia uit Groningen, waarbij de winstkansen aanwezig zijn. Om zes uur de jongens junioren, die het wat moeilijker krijgen tegen Par ker uit Leiden. Om half acht de meis jes junioren ook tegen Parker en om negen uur het eerste herenteam, dat het tegen Argus uit Den Haag moet opnemen. Ongetwijfeld een zware doch niet kansloze opgave. Samengesteld door Jan Leijendekker. Met het spelen van enkele wedstrijden in de eerste en ere divisie komen wij zeer moeizaam naar het eind van de vader landse competitie. Werkt het weer mee dan krijgen we a.s. zon dag eindelijk eens een compleet competitieprogramma, en dus geen vervangende uitslagen. Overigens wie aandacht schenkt aan en gelooft in de prognose van deze krant loopt, mits het toto-formulier dan ook nog is ingeleverd, een aardige kans na zondag j.1. een paar centen rijker te worden. Van de dertien kruis jes waren er dit keer elf raak. Het gelijke spel van de FC Twente en de vervangende uitslag van de wedstrijdVitesse - Den Haag stonden een groter sukses in de weg. Desondanks blij ven wij ijveren om de magische uitslag „DERTIEN GOED" eens te behalen. Mogelijk dat het er bij toto 10 al in zit. Tips voor het weekend van 10 en 11 maart a.s. Toto: 10. Ajax NAC. Geen enkel probleem aan wezig. Iets anders dan een l is uitge sloten. PEC Twente. Een wedstrijd die goed is voor drie mogelijkheden. Onder zeer veel voorbehoud kiezen wij een 2. Utrecht - Volendam. Afgaande op de Utrechtse verrichting na de winterstop lijkt het invullen van een 1 een niet al te grote gok. MW - Roda JC. De verschillen op de ranglijst zijn in menig opzicht zeer groot. We tippen een 2 maar adviseren u ook de mogelijkheid van een 3 niet buiten beschouwing te laten. NEC Feijenoord. Eenvoudig krijgt Rotterdam het niet, maar winst zien we voor NEC toch niet zitten. Een magere 2 dus. Sparta - Vitesse. Hoewel tegen Feije noord duidelijk de mindere, moet Spar ta zich tegen een club als Vitesse kun nen herstellen. Ons inziens een 1. Den Haag FC VVV. Twee clubs die deze competitie zeker niet tot de smaakmakers van de ere-divisie beho ren. Dat de punten in het Zuiderpark blijven lijkt evenwel zeker. (1). AZ *67 - PSV. Absolute topper in de ere-divisie. Aanvallend is de thuisclub sterker, in defensief opzicht wint PSV. Een 3 is dan ook onze prognose. Haarlem GA Eagles. Een wedstrijd die naar ons oordeel goed is voor een lichtelijk verrassende uitslag. Zonder verder redeneren eens een 1 proberen. Cambuur Eindhoven. Beide clubs kwamen elkaar afgelopen zondag in Eindhoven tegen. De thuisclub behaal de een allerminst overtuigende over winning. Komende zondag zijn de rollen omgedraaid en wordt het een 1. De Graafschap - Heerenveen. Niet al te veel problemen van maken. Een 1 is de meest voor de hand liggende oplossing. Willem II - Wageningen. Een puzzel met veel haken en ogen. Van de drie mogelijkheden die zich aandienen hou den wij het op een overwinning van de thuisclub. (1). Veendam - Groningen. In het ijsvrije Noorden is deze provincie-Derby de wedstrijd van de dag. Hoewel een ver deling der punten aannemelijk is gaat onze voorkeur toch naar een 2 uit. In de afgelopen week trad het eerste team van de korfbalvereniging ,,De Eem vogels" twee maal in het strijdperk. Donderdag werd gewonnen van het onder- aanstaande Tiel met 12-2 terwijl zaterdagavond de Soester-ploeg niet verder kwam dan een gelijkspel 6-6 tegen ESDO. Dan deden de reserves het beter door het nog ongeslagen BIKO met 4-2 te overtroeven. De jeugdafdeling deed het ook prima in hun wedstrijden. Vooral de adspiranten B-ploeg deed uitstekend werk door van Antilopen met 5-0 te winnen. Aanstaande zaterdag kunnen de aspiranten in Amersfoort kampioen worden. Vanwege de gladheid was de vastge stelde wedstrijd tegen Tiel afgelast. Afgelopen donderdag werd deze wed strijd alsnog verspeeld. Veel moeilijkheden kon hij niet ople veren: Tiel is in het hele kompetitie- gebeuren niet gevaarlijk geweest. Al vlot kwam Tiel echter met 1-0 voor. De Soester-ploeg schrok daar niet van ook al omdat Corry van Herwaarden vrijwel direkt daarop met een af standsschot de stand op 1-1 bracht. Door dit voorbeeld kreeg Eemvogels de smaak te pakken. Binnen 10 minu ten wisten achtereenvolgens Tineke Zeeman, Dolf Voorn. Hans Moerman (van vlak onder de korf). Gerda Huizinga, Koos Sommer en weer Tine ke Zeeman de stand naar 7-1 te tillen. Een grote uitslag leek er dus in te zit ten. Na de rust was het „vuur" er bij de Eemvogels echter wat uit. De doel punten na de rust werden gemaakt door Gerda Huizinga 8-1. Hans Moer man 9-2, Koos Sommer 10-2 en het derde doelpunt voor Koos Sommer 11-2. Tenslotte wist de voor Corry van Her waarden in het veld gekomen Saskia Smelt op de haar eigen manier 12-2 te scoren. Al met al geen wedstrijd met spanning. De spanning zat er zaterdag in Maars- sen beter in toen de Eemvogels tegen ESDO moesten uitkomen. Binnen 5 minuten spelen keken de spelers van coach Ruud Veldwijk tegen een 2-0 achterstand aan. De ploeg die steeds meer van haar eigen kwaliteiten over tuigd raakt was hiervan niet zeer ondér de indruk. Tineke Zeeman had binnen twee minuten het antwoord klaar door vanuit een fraaie doorloop- bal de achterstand tot 2-1 te verkleinen. Eerst een kwartier later kon Hans Moerman uit een vrije bal de ploegen in evenwicht brengen. Na de vakwisse ling was het al snel Wim van Rheenen die van afstand 3*2 liet aantekenen. Een tegendoelpunt voorkwam dat de Eemvogels met een voorsprong kon den gaan rusten. Ook nu gebeurde er hetzelfde als er donderdag tegen Tiel gebeurde. Het „vuur" was er uit. Nonchalant spel, te weinig overtuiging waren er de oor zaak van dat de Eemvogels niet door drukten om voldoende afstand van ESDO te nemen. Wel wist 6 minuten na de hervatting Hans Moerman weer een voorsprong te bewerkstelligen voor de Eemvogels maar nu had ESDO het juiste antwoord in huis 4-4. Met de le aanval voor de korf zag het er rooskleurig voor de ploeg uit Soest uit, vooral na het benutten van een strafworp door Wim van Rheenen en een goede doorloopbal van Kees Zee man. Met nog twee minuten te spelen en met een voorsprong van twee doel punten lachte het eindresultaat de Eemvogels toe. ESDO bleef echter doorgaan. Niet goed uitgevoerd spel in de aanval zorgde dat men tot tweemaal toe in het bezit van de bal kwam. dat evenveel doelpunten opleverden. De winst ging de Eem vogels net voorbij. Met deze wedstrijd besloot de Eem- vogelploeg het mikroseizoen. Alhoewel promotie lange tijd tot de mogelijkheid heeft behoord maar net niet werd ge haald mag de Soester korfbalvereni ging met tevredenheid terug kijken op het nu afgesloten seizoen. Aanstaande zaterdag wordt de veld- kompetitie hervat met een thuis wedstrijd om 14.00 uur tegen R.D.Z. uit Zeist. Wordt het veld bespeelbaar ge vonden. dan moet op winst gerekend kunnen worden. Zeker tot winst komen zal de aspiran ten B-ploeg. Een kampioenschap aan staande zaterdag is hun voorland. SPORTHU/S D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi VOETBAL WZ 14.30 uur Montfoort - WZ 11.00 uur Huizen 3 - WZ 2 12.00 uur SOVA 2 - WZ 3 14.15 uur Huizen 5 - WZ 4 16.15 uur Zwart/Wit 5 - WZ 5 12.00 uur de Posthoorn 5 - WZ 6 14.15 uur WZ 7 - DVS 9 10.00 uur CJW 7 - WZ 8 HEES 14.30 uur Hees - Unicum 12.00 uur Unicum 2 - Hees 2 12.00 uur Hees 3 - Altius 6 16.15 uur Oranje Leeuwen 4 - Hees 4 16.15 uur Hees 5 - DOSC 6 SEC 16.15 uur Bussum - SEC 16.15 uur SEC 2 - S'berg 2 14.15 uur SEC 4 - Veensche Boys 4 SOESTERBERG 14.30 uur F.C. Apollo - S'berg 16.15 uur SEC 2 - S'berg 2 12.00 uur VOP 3 - S'berg 3 VOETBAL SEC 14.30 uur Baarn - SEC 11.00 uur SEC 2 - WIJ 2 11.30 uur S'berg 2 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - HVC 4 14.30 uur WZA 3 - SEC 5 14.30 uur SEC 6 - KWA 9 S.O.SOEST 14.30 uur Soest - Scherpenzee' 11.30 uur Soest 2 - LVV 2 11.30 uur Soest 3 - Hoogl.vee 2 11.30 uur S'berg 4 - Soest 4 11.30 uur LVV 5 - Soest 5 11.30 uur Roda 5 - Soest 6 14.00 uur KWA 7 - Soes^ 14.30 uur Soest 8 - APW' 6 11.30 uur Soest 9 - Dor^ad SOESTERBERG' 14.30 uur de Meeuw/1S'berg 11.30 uur S'berg 2 .-*EC 3 11.30 uur WZA 3 S'berg 3 11.30 uur S'berg Soest 4 12.00 uur Barne-eld 3 S'berg 5 12.00 uur Limv° S'berg 8

Soester Courant | 1979 | | pagina 17