PUB ca Vooroorlogs treinstel 9e Rommelmarkt voor Jeugdzorg belooft succes te worden Van 't een.komt 't ander Zwerven door ons Bomenland" van Gait L. Berk passeerde Soest Bacli*s Johannes Passion in de Oude Kerk Restaurant van deii Brink Traditionele boerenbruiloft op 29 mei Tijdens „950 jaar Soest" sport- en speldag voor scholieren Deelnemers sportstichting nu akkoord met begroting Grote Winkler Prins Zoekt U een WONING? butzelaar makelaardij zoek uw woning zelf uit! Eet smakelijk... Bij viering 950-jaar Soest: Glaasje op - toch gereden Verkoop „Soester Daalders" Burgerlijke Stand Postzegelmarkt in Soest Vergaderingen Rinke Tolman- school later Vleesverkoop Dia-klankbeeld in „De Loofhut" Inleiding over „werkgelegenheid" Boekennieuws boekhandel op T.V. Deel 1 is nu verschenen! 80 I aat 89 net knusse tuin op n inpandige 7x5.72) met een avoerde wand. t toegang tot de sapkamets, overloop >e toilet en aansl. lieping met ruime sg 26 smetc.v.-gas, aan een fwisselende huizen ■'eer. ikamer, aparte lal en toilet. Iers, badkamer- alder. •aat 13 oos wonen, al. Prettig van jden, en net dat i nodig heeft, er met open haard, erdieping: 3slaap- badkamer, douche ar de zolder de slaapkamer, gas, waarin het goed iplaan 16 met dubbele garage, rain en ruim 1200 m2 afgelegen en geeft )t alle schitterende euren van een uit- st schuifpui naar 3n keuken, grote :ende fraaie bad- hal en spiltrap naar ar en ruime zolder, s, douchekamer, provisiekelder en >terbergsestraat 95 gelse villa van geheel ifwisselende drukte veldadige tuin met erzijde. jnkamer met open aen keuken met iken en kantoor of ete moderne •s en een speelzolder t u een zee van ad 25 een speelse eigen- gaat op een sublieme aardige indeling op er, open keuken /an de woonkamer npandige berging, ers met losse kasten, toilet en vwt. Vaste overloop de c.v.- erkamer met losse zonnewering. lat 60 :.v.-gas, onder zeer knappe jare woonruimte, ikamer, open keuken lar het balkon, voorheen 3) slaap- ibad en 2e toilet en or- en achterzijde lat 92 3 garage en c.v. aluminium en terktde moderne im bemeten indeling: jt balkon aan de lime Amerikaanse t. Op de 2e etage 3en badkamer met en tuin op het 3 liddenwoning met r het kleine gezin aansluitend it inbouwapparatuur lieping met twee 3.00), badkamer werkkast waarin malaan 8 dorpskern gelegen is en aantrekkelijke ken met bijkeuken, sergvliering. 251 3-30488 •65 Op zondagmiddag 1 april a.s. zal in de Oude Kerk de Johannes Passion van J. S. Bach worden uitgevoerd door solisten en koor van de Nederlandse Cantorij en het orkest van de Domcantorij o.l.v. Maarten Kooy. In de laatste jaren gaan steeds meer ensembles de platgetreden paden van de massale uitvoeringen van Bach's passiemuzieken - welke massaliteit zijn oorsprong vindt in het concertwe zen van de vorige eeuw - verlaten, en zijn zich gaan bezinnen op een manier van uitvoeren die meer aansluit bij de werkwijze van Bach zelf, waarover tenslotte echt wel één en ander bekend is. In dit verband is het aardig op te merken,.dat dirigent Maarten Kooy de authentieke uitvoeringspraktijk reeds vele jaren geleden begon na te streven, toen de meeste dirigenten hiervoor nog hoog de neus ophaalden. Reeds vele malen klonken in de Oude Kerk Bach's grote" werken: de Hohe Messe, het Magnificat, de Mattheus Passion, de Johannes Passion. Ook dit jaar dus weer de Johannes Passion in barokke uitvoering, met betrekkelijk kleine, doorzichtige en sembles, solisten uit het koor. Wat dat laatste betreft, de Nederlandse Canto- rij heeft onder haar leden voortreffe lijke jonge vocalisten: de sopraan Christine Jansen, leerlinge van Mevr. Dora Lindeman, de alt Ans van Dam en de bas Peter Kooy, respectievelijk studerend bij Jos. Burcksen en Max van Egmond, die beiden dit jaar hun solistendiploma hopen te behalen; ver der de tenor Theo Hali, eveneens studerend bij Max van Egmond. Peter Kooy zingt zowel de Christuspartij als de basaria's; de tenoraria's zingt Theo Hali; Pier Veldman zingt de Evange listenpartij zoals hij dat reeds jaren bij de Nederlandse Cantorij doet: on opgesmukt, zonder ijdel gedoe of sen- timentaliteit, niets meer willende zijn dan de man die het lijdensverhaal voorleest. Instrumentale solisten zijn o.a. Hans Zoutendijk, hobo; Ingrid Deij, fluit; Dingema Coumou, luit; Simon Plat, viola da gamba, en tenslotte Jan Jan sen, organist van de Oude Kerk, wiens continuo-spel het hechte fundament vormt waarop het hele muzikale bouw werk rust. De uitvoering begint om 3 uur. Toe gang 8,50, Pas 65 en CJP 4,25, kinderen beneden 12 jaar onder geleide 2,50. Kaarten kunnen telefonisch worden gesteld bij het secretariaat van de Nederlandse Cantorij, onder nr. 13181, kunnen daar ook vooraf worden gekocht(Braamweg 57) en zijn uiteraard ook aan de kerk verkrijg baar. kom naar middelwl|kstra»t 64 telefoon 02155-13839 LidNBMj In onze FOTOKAMER staat uw stoel gereed en U zoekt UW EIGEN WONING UIT in onze overzichtelijke systeem tafel, in uw eigen tempo, rus tig op uw gemak, met een kopje koffie enmet onze assistentie. Grote keuze in SOEST-BAARN en wijde omgeving. Soesterbergsestraat 122, Soest. Voor reserveringen 02155-12706. Met het oog op de viering van het 950-jarig bestaan van Soest heeft het bruids paar Rudo Bakker en Mary-Ann Hessels besloten hun huwelijksdag geheel vol gens oude boerentraditie te vieren. Bruidspaar en familie zijn dankzij hulp en advies van het museum Flehite te Amersfoort en de gemeente Soest in Soester klederdracht gestoken. Het bruidspaar maakt gebruik van een echte versierde sjees en de „brülfgas- ten" rijden in een tentwagen en jan plezier. Na het ..antekenen na melkerstied" trouwen zij om 13.30 uur voor het „gerecht" (ten gemeentehuize) en om 14.45 uur in de Petrus en Pauluskerk. Geluksschoten en bruidsuikers zuilen dan buiten het vlotte verloop van de ze huwelijksbevestiging aankondigen. De stoet rijdt daarna enkele kilometers door Soest naar restaurant De Soes- terduinen aan de Soesterbergsestraat, waar de echte bruiloft gevierd wordt. Het wordt een boerenmaaltijd, met boerendansen, bruidspijp en andere oude gebruiken. De Soester Boeren- dansers verlenen medewerking. Het wordt een typisch Soester gebeu ren en zeker een mooi schouwspel dat aan uw aandacht niet mag ont snappen. De schoolsportcommissie organiseert in het kader van ,,950 jaar Soest" voor alle klassen van de Soester en Soesterbergse basisscholen een sport- en speldag. Jarenlang wordt door de schoolsportcommissie voor de zesde klassen een Al gemene Vaardigheidsdag gehouden, waarop de sport enigszins de boventoon voert. Ook nu staat bij de hoogste klassen de sport centraal, maar bij de laagste klas sen is het vooral het spel. Zo zijn de spelletjes bij de eerste tot en met de vierde klas onder meer: zaklopen, waterdragen, hindernisbaan en miniatuur golf. In totaal staan zo'n twintig spelletjes op het de hele dag durende programma. De vijfde en zesde klassers duelleren met elkaar op de 60 meter sprint, met verspringen, met hoog springen, met balwerpen, op de hindernisbaan en als ploeg bij het touwtrekken en estafette. Totaal zullen gedurende zes dagen ruim 400 kinderen actief bezig zijn. Naast de schoolsportcommissie staat voor het welslagen van deze dagen garant een groep leerkrachten van ver schillende scholen die de spelletjes be dacht hebben. De sport- en speldagen worden op het sportterrein Bosstraat- Oost gehouden waarbij medewerking is verkregen van S.O. Soest. De aan vang is negen uur. De meerkamp voor de eerste klassen is op dinsdag 15 mei, de twee klassen komen op donderdag 17 mei aan bod, de derde klassen op vrijdag 18 mei, de vierde klassen op dinsdag 29 mei, de vijfde klassen op donderdag 31 mei en de zesde klassen op vrijdag 1 juni. Op dinsdag 22 mei wordt, wederom op het sportpark Bosstraat-Oost, de hand baldag voor de Soester- en Soester bergse lagere school gehouden. Zowel jongens- als meisjesteams strijden in verschillende poulen. De poulewin naars komen vervolgens op woensdag 30 mei op het handbalveld van B.D.C. aan de Henr. Blaekweg in het strijd perk om het schoolhandbalkampioen- schap van Soest. Op 22 mei vangen de wedstrijden om 9 uur aan en op 30 mei om half 2. Een rijverbod kreeg opgelegd de 50-jarige autobestuurder R. R. uit Soest. Hij reed in de nacht van zondag op maandag op de Soesterbergsestraat en viel op door zijn rijgedrag. De beide blaasproeven vielen in zijn nadeel uit, maar R. weigerde de bloedproef. Nadat vorige week de gouden munten, die onder auspiciën van de V.V.V. door Rijksmunt worden geslagen, waren uitverkocht, beginnen nu ook de zilveren munten gretig aftrek te vinden. Eind deze week was reeds voor 1300 zilveren Soester Daalders ingetekend. Totaal worden er 2500 zilveren Daalders gesla gen. Bronzen munten zijn nog in voldoende mate verkrijgbaar. Van de tienduizend te slagen bronzen munten zijn er thans enkele duizenden besteld. De verwacht ing is dan ook dat deze bronzen mun ten tijdens de markt „Oude Ambach ten" op Hemelvaartsdag nog te ver krijgen zijn. Inteken-formulieren zijn verkrijgbaar bij de V.V.V.Steenhoffstraat 9a en bij de Nederl. Credietbank, Toren- straat 47. Bij de Credietbank kan men bij het bestellen meteen betalen. Na melijk uitsluitend na binnenkomst van het betaalde bedrag vindt reservering plaats. De zilveren Daalders kosten 45 gulden per stuk en de bronzen 5, gulden. Vanaf vandaag is in de etalage van de V.V.V., Steenhoffstraat, een gipsaf druk, grootte 12,5 centimeter, van de Soester Daalder te zien. De munt zelf krijgt een diameter van 3 centimeter. Twee weken geleden plaatsten wij een foto van het bureautje waaraan Koningin Emma werkte. Het is in het bezit van een trouwe Soester Courant-lezer evenals een wandbord, dat vervaardigd werd door de Arnhemse plateelbakkerij „Ram" bij gelegenheid van het zilveren regeringsjubileum van H.M. Koningin Wilhelmina. Het is een uniek bord, waarvan er slechts tien vervaardigd wer den. Het artikeltje werd gelezen door mevrouw v. Beekum, van de Schacpmanstraat die ooit in Arnhem woonde en daar eveneens een bord kreeg dat herinnerde aan het zilveren regeringsjubileum van Koningin Wilhelmina. Het is een metalen bord, vervaardigd bij de Metaaldraaierij N.V. v/h A. Meij- ers jr. te Dordrecht. Het is heel kleurrijk met de Nederlandse Leeuw en de jaartallen 1898-1923 en de wapens van elf provincies. Een leuke herinnering waar mevrouw Van Beekum beslist geen afstand van wil doen. Wij mochten er wel een foto van nemen. Soester Courant van woensdag 21 maart 1979 GEBOREN: Natasja Barbara en Sabine Jeanne, dochters van N. C. Krijgsman en S. Vogelzang. - Christina Hendrikka Ma ria, dochter van C. C. Clarisse en G. P. M. Dijkman. - Alrieke, dochter van P. H. M. Gaemers en J. W. T. Gortzak. - Michiel Pepijn, zoon van P. M. Brinkers en M. W. Dedecker. - Albertus Jacob Johannes, zoon van J. A. M. van Hal en S. C. Luijten. - Hameda, dochter van A. B. El Aaoua- ji en K. El Aouaji. - Mathieu, zoon van F. P. M. van Leek en M. J. M. Ramselaar. - Patricia Catharina Ger- dina Herberta, dochter van W. A. M. van Beek en J. H. Pelle. - Natascha, dochter van J. A. G. Banziger en O. M. da Silva Carneiro Banzige. - Priscilla Tiffanie, dochter van F. Buur- mans en I. C. Smith. - Deborah Olga Virginia, dochter van Y. M. Huisman en L. J. A. Kamphorst. - Berry, zoon van B. J. Meijer en L. M. Verhoef. ONDERTROUWDr Johannes Alidus Maarten van der Boon en Irene Caroline Anne Beau- chez. - Andreas Leonardus Josephus van Houdt en Irma Theodora Maria Stam. - Christophorus Andreas Maria Fagel en Fenna Cornelia Maria van Dorresteijn. GEHUWD: Tjitte Wassenaar en Lucia Martha Vorderhake. - Jozef Holtel en Janke Bos. OVERLEDEN: Gerhard Heinrich Theodoor Kemme, wed. van M. M. Meijners. - Jacobus Meerding, echtgen. van H. Verweij. - Maria Henriëtte Abelina Slik, wed. van W. Ketting. - Hedwig Kroner, echt- gen. van B. Kantorowicz. - Maria Geer- truida Beek, wed. van H. H. Over- duin. - Dirk Gerardus Ruijer, echtgen. van H. Verhoef. - Krijn Deventer, echtgen. van M. Struik. - Antonius Petrus Schoonderbeek. - Gerardus Jo hannes van Klaren. Uitgaande van Postzegelvereniging „Philigrane" wordt op dinsdag 27 maart 1979 te Soest in het Clubhuis Postduivenvereniging", Nachtegaal- weg (naast nr. 8) weer de maandelijk se postzegelmarkt gehouden. Op deze postzegelmarkt zijn naast de enorme kollektie postzegels van Nederland en de rest van de wereld ook regelmatig andere materialen op postzegelgebied aanwezig, zoals bijvoorbeeld: Eerste Dag Enveloppen, blokken van vier zegels, misdrukken, luchtpostenvelop pen, postzegelboekjes enz. van Neder land en de rest van de wereld. Alle materialen op postzegelgebied die op deze postzegelmarkt aanwezig zijn, zijn uitsluitend door de aangesloten leden van deze landelijke postzegel vereniging bijeengebracht. Om het verzamelen voor iedere ver zamelaar van postzegels mogelijk te houden zijn er door de vereniging maximum prijzen vastgesteld, die vol gens de organisatoren van deze post zegelmarkt zeer aantrekkelijk zijn. Ook is deze postzegelmarkt voor iedere verzamelaar vrij toegankelijk. De zaal is open van 19.30 tot 22.00 uur. Wie met de doelstellingen (behartiging der philatelie in de ruimste zin) van de postzegelvereniging kan instemmen, kan zich tijdens de postzegelmarkt als lid aanmelden. Men kan dan kennis maken met de aanwezige bestuursleden, en zich over de voordelen van het lidmaatschap van de postzegelvereniging laten inlichten, zoals behalve het bezoeken van de postzegelmarkten bijvoorbeeldver zorging van een abonnement op een goed geïnformeerd postzegelblad, nieuwtjesdienst (abonnement op uit gifte van nieuwe zegels, voor praktisch ieder land ter wereld), het inzenden van materialen op postzegelgebied die u van plan bent te verkopen, enz. enz. Verder worden er in een aantal afde lingen naast de postzegelmarkt nog andere evenementen georganiseerd, zoals bijvoorbeeld ruil en kontaktavon- den met interessante activiteiten. Wie nadere inlichtingen wenst kan telefonisch kontakt opnemen met de heer H. P. C. Magielse (public rela tions) Dordrecht, tel. 078-142963 (Dhr. v.d. Berg). Soesterbergsestraat 53 Soest Telefoon 12419 Tijdens een excursie van de Nederlandse Vereniging van Belangstellenden in het Spoor- en Tramwegwezen en de N.S. deed een vooroorlogs treinstel j.1. zaterdag Soest aan. Met leden van de vereniging werd een tocht gemaakt vanuit Utrecht via Gouda, Den Haag, Lisse, Haarlem, Amsterdam, Baarn en Soest weer terug naar Utrecht. Om 10.06 uur werd Gouda aangedaan en om 14.16 uur was men weer terug in Utrecht. Het was een treinstel van het „type 1924"; het allereerste electrische materieel dat in Nederland reed. Op enkele motor rijtuigen na is dit „blokkendoos-materieel" geheel buiten bedrijf gesteld. De paar motorrijtuigen worden nog gebruikt om adspirant-machinisten vertrouwd te maken met het Nederlandse spoorwegennet. De tocht j.1. zaterdag werd gemaakt met twee gekoppelde motorrijtuigen. Schoolpsychologische dienst en geneeskundig schooltoezicht te Baarn In het gemeentehuis te Baarn worden a.s. vrijdag, aanvang 13.30 uur de ver gaderingen gehouden van de commis sie voor geneeskundig schooltoezicht en de schoolpsychologische dienst. Bij de schoolpsychologische dienst ne men afscheid de heren G. Hakkers en P. Klandermans, beiden ambtenaren der gemeente Baarn. In verband met een doorgevoerde reorganisatie heeft het gemeentebestuur van Baarn ver zocht de heren van hun werkzaamhe den te ontheffen. Sinds vorig jaar sep tember is hun werk overgenomen daar de heer F. Baans te Hilversum, die in de vergadering van vrijdag a^s. offici eel benoemd zal worden als admini strateur. Donderdagmiddag om 14.00 uur zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaatsvinden aan de houders van kaar ten genummerd van 1 tot en met 300.). Vijftien minuten had de deelnemersvergadering van de Stichting Lichamelij ke Opvoeding en Sport Soest kunnen duren, als voorzitter Plomp zich strikt aan de agenda gehouden had. Door de leden meer dan een half uur gelegenheid te geven iets in de rondvraag te berde te brengen, werd het dan drie kwartier, maar toen was er eigenlijk nog niets gezegd. gestudeerd wordt op een eventuele andere opzet van de sportstichting; dat het zaalvoetbal alle aandacht krijgt en dat serieus naar mogelijkheden ge zocht wordt om ook in Soest aan zaal voetbal te kunnen doen en dat er zo mogelijk voor de volgende deelnemers- vergadering een notitie opgesteld zal worden over de toekomst van de sport, voorzover dat dan de zaalsporten be treft. Met op drie na, twee met kennisgeving en één zonder kennisgeving afwezig, alle deelnemers werd de vijf punten tellende agenda afgewerkt. Met een uiterst korte officiële opening en zon der enig ingekomen stuk of medede ling, was al gauw het derde agenda punt „bespreking notitie behoefte sportakkommodaties in de gemeente Soest 1979" bereikt. Toen niemand daarover iets te vragen of op te merken had kon voorzitter Plomp voorstellen de begroting voor 1979 vast te stellen. Daar was men vorig jaar niet toe overgegaan. De vaststelling werd toen afhankelijk gesteld van het inwilligen van bepaalde verzoeken van de deelnemers. Daaraan werd in de cember vorig jaar door de gemeente raad niet voldaan, die vervolgens de begroting van de sportstichting wel goedkeurde. Omdat naar de mening van de deel nemers tóch voldoende aandacht aan de sport besteed ,is, was de vaststel ling nu 'eigenlijk niet meer dan een formele zaak. En zo gebeurde het dan ook: zonder meer werd nu de begroting vastgesteld, zodat, zoals voorzitter Plomp, opmerkte, het bestuur van de sportstichting „weer uit de voeten kon" en het bestuur niet „buiten wer king werd gesteld". Dat was het dan en dankzij veel extra uitnodigingen toch gebruik te maken van de rondvraag, duurde de verga dering drie kwartier. Die rondvraag leverde dan vragen op over de struk- tuur van de sportstichting, het zaal voetbal in Soest en mogelijkheden om in 1983 georganiseerde sport te beoefe nen. De vragenstellers hoorden dat binnen het college van burgemeester en wet houders en in de gemeenteraad nog Zaterdag 24 maart is er een speciaal gebeuren in Soest. Deze keer geen film maar een dia-klankbeeld „Is dit jouw leven". Er zou veel over te zeggen zijn maar je moet het gewoon zien. Hoe inhoudsvol is je leven als je niet goed weet waarom je leeft of waarvoor, dan is dit helefnaal voor jou. Aanvang 19.30 uur in koffie-bar „De Loofhut", Steenhoffstraat 28, Soest, Entree 2,50. Tijdens de ledenvergadering van de PvdA-Soest/Soesterberg, welke van avond, woensdag 21 maart in de boven zaal van restaurant Van Den Brink gehouden wordt, zal Michiel van Has selt een inleiding houden over het onderwerp „Werkgelegenheid". Van Hasselt is de auteur van het artikel in het blad Socialisme en Demokratie; „Acht uur, te lange arbeidsduur". Tijdens deze vergadering is er ook gelegenheid vragen te stellen over de gemeentepolitiek. Van Gait Berk verscheen al eerder het boek „Ons Bomenland", waarin hij zijn eerbied en oprechte belangstelling voor de boom vast legde. In zijn tweede boek „Zwerven door ons Bomenland", geeft hij opnieuw uiting aan zijn liefde voor dit hoogopgaand groen. „Er zijn mensen die denken dat mijn kennis onuitputtelijk is", zegt Berk in een soort verantwoording achteraf. „Maar dat is niet zo", voegt hij er aan toe. „Schier onuitputtelijk is het geduld waarmee ik de deskundigen onder vraag. Zonder hun hulp, inlichtingen, verbeteringen en tips zou ik in het Bomenland gedwaald hebben", aldus Berk. Zonder te „verdwalen" heeft hij dan toch een boek over bomen samenge steld, dat een aardig beeld geeft van de rijke schakering in ons land. Daar bij heeft hij gezorgd voor stapels fo to's, waardoor het boek ook een „kijk boek geworden is. Hij vertelt (en laat zien dus) over bomen die geïmporteerd werden; bo men in stadstuinen; over Oranjebo men, de bomen die geplant werden en dan van een hek voorzien, om ons ten eeuwigen dagen moeten herinneren aan de een of andere belangrijke ge beurtenis in onze vaderlandse geschie denis in relatie tot ons Koningshuis; over de acacia, de larix, de tamme kas tanje, de plataan, de moerbei, taxus, de echte conifeer enz. Zo te zien ontsnapte er geen aan zijn aandacht én foto toestel. Ook bloeien en zaaien; enten en afleggen; stekken en grienden; de houthakker, de hout zaagmolen bespreekt hij. Berk heeft een boek uitgebracnt aai heel veel vertelt over onze bomen; over de bomen die ons landschap bepa len en wat wij mensen er allemaal mee uithalen. Tot 1 mei verkrijgbaar in de boekhan del voor 19,50; daarna 27,50. Het telt 176 pagina's waarvan 32 in kleur. Het verzamelen van spullen voor de negende Rommelmarkt voor de stichting Jeugdzorg, die op 28 april zal zijn bij De Vangrail aan de Nachtegaalweg, is in volle gang. Veel van hetgeen nu reeds geschonken is, verdient zeker niet het predikaat „rommel". De bijeengebrachte goederen zijn meestal nog goed bruikbaar en er zijn zelfs bijzonder mooie dingen bij. Hoewel er al aardig wat spullen voor het goede doel zijn afgestaan, hoopt de stichting Jeugdzorg, dat er komen de weken nog veel bij komt. De inle- veradressen zijn herkenbaar aan oran je raambiljetten. Als men grote spullen heeft of men weet niet waar een in- leveradres is. kan men bellen naar mevrouw Kuiper (tel. 14206), me vrouw Kuus (tel. 13257) of mevrouw Van der Leer (tel. 10672). Er zijn onder meer al prachtige kast jes en bankstellen en een mooie eiken houten eethoek. Ook is er al antiek geschonken en huishoudelijke artike len, waaronder vele afkomstig uit grootmoeders tijd. Kleding zal er weer zijn, evenals een afdeling boeken, waarvoor altijd al veel belangstelling heeft bestaan op de rommelmarkt. Een pronkstuk zal ongetwijfeld zijn een zo goed als nieuwe „snorfiets". Vorige week vermeldden wij dat de Rinke Tolmanschool afgelopen maan dag, 19 maart, in de Vara-t.v. uitzen ding ,,'t Spant erom" zou optreden. De uitzending is echter naar een later tijdstip verschoven. Wegens slechte weersomstandigheden in februari werd het uitzendschema gewijzigd. Force-majeur voor de Vara derhalve en óók voor de Soester Courant. De Nieuwe Generatie Encyclopedie Maak THUIS kennis met deze unieke encyclopedie. 1. Haal een model exemplaar van de W.P. 80. 2. Haal uitvoerige docu mentatie en informatie over de betalings mogelijkheden. 3. Haal onze cassette recorder met cassette band met informatie tekst die alles uitlegt over deze nieuwe encyclopedie. UW ENCYCLOPEDIE SPECIALIST

Soester Courant | 1979 | | pagina 3