Paas-kruiswoordpuzzel esÜJp vnoi^K pasen Longen - uw lucht en uw leven iDe óterren voorópellen t *4 4^ VAARöeRhoocjt's tuintips öoe-het-zeL vors I 9 üi s VOOR 44 gediplomeerden bij Soester EHBO Besteed 'ns twee uurtjes aan uw medemens! Voorlichtingsavond over Vrijmetselarij te Soest Voorlichting saktie van het Astma Fonds: Kruiden in huis en op hét balkon Courantenreklame is niet te vervangen! Sociaal-kultureel werk J.van Zal Tuin-Adviescentrum 't Vaarderhoogt 31 Soester Courant van woensdag 11 april 1979 31 Verse kruiden zijn eigenlijk onmisbaar in de keu ken, en ook zonder tuin is het goed mogelijk ver schillende kruiden zelf te kweken. Veel soorten groeien prima in potten op het balkon of eventueel op de vensterbank, mits ze op de juiste manier verzorgd worden. Enkele soorten die op de vensterbank het best ge dijen zijn bieslook, kervel, peterselie, majoraan, basilicum en tijm. Ook salie, venkel en borago doen het redelijk goed, maar het worden wel flinke planten. Dragon, citroenmelisse en munt groeien op het balkon ook goed, maar moeten wel steeds apart in potten worden gezet, daar ze anders door hun woekerende groeiwijze de andere planten zouden verstikken. Binnen moeten de kruiden in een niet te warme kamer staan, anders is ze slechts een kort leven beschoren. Wat de standplaats betreft, stellen ze niet allemaal dezelfde eisen; tijm en rozemarijn bijvoorbeeld, groeien het liefst in de volle zon, terwijl muntsoor ten halfschaduw prefereren. De potgrond kan voor de meeste soorten het beste vermengd worden met een beetje scherp zand. De meeste vaste kruidenplanten zijn bij een tuin centrum te koop, terwijl sommige soorten en ook de eenjarige kruidenplanten gemakkelijk zelf ge zaaid kunnen worden. Bieslook kan gewoon in de pot gezaaid worden, waarna binnen enkele weken de groene sprietjes al verschijnen. Peterselie zaait men ook direct in de pot, maar het zaad moet eerst een nacht worden voorgeweekt in water. Dille, tijm, basilicum en majoraan worden in een kistje met vochtige grond gezaaid en daarna af gedekt met een glasplaat. Als de plantjes onge veer 5 cm. groot zijn, worden ze overgezet in een pot. Zoals alle binnenplanten hebben ook kruiden graag een gelijkmatige temperatuur en regelmaat in de bewatering. Vooral als ze lang binnen staan is het van belang geregeld te „luchten" en zo mogelijk kunnen ze bij zonnig weer voor het open raam staan. Ook regelmatig besproeien is wel wenselijk. Tocht en plotselinge temperatuurswisseling zijn voor de krui den net zo fataal als voor uw kamerplanten. Op balkons wil het nog wel eens waaien en voor de meeste soorten balkonplanten, dus ook voor de kruiden, is het goed hiertegen een bescherming aan te brengen. Vooral 's winters en in het vroege voorjaar kan de felle, uitdrogende wind veel schade aanrichten. De meeste kruidensoorten hebben regelmatig water nodig, maar ze stellen niet dezelfde eisen. Tijm neemt bijvoorbeeld met minder genoegen dan bies look. Wanneer de planten meerdere jaren over gehouden worden, moeten ze elk jaar verpot en zonodig gescheurd worden. Veel eisen aan de voed zaamheid van de grond stellen ze niet, maar en kele malen per zomer wat gedroogde koemest op de potgrond wordt wel gewaardeerd. Tijdens de vorige week gehouden EHBO-examens, welke werden afgeno men door de arts H. J. C. M. Pias mans, geassisteerd door het kaderlid de heer G. A. v. Heiningen, zijn de navolgende cursisten geslaagd: de dames M. v.d. Avort, Y. v. Been, J. F. Bolwijn-Maas, F. E. J. Breul- Kolbrink, E. H. A. v.d. Broek, E. C. de Bruin-Kieft, N. Castricum-Hars- kamp, D. Duits-v. Ekeren, F. C. M. v. Dorresteijn. H. J. Y. de Haas, S. M. H. de Haas, C. A. v. Hal-v.d. Ven, H. M. v. Hoeven-Schuppener, J. ter Hofstede, J. F. Hooft-Hop, G. Huiser- Brouwer, C. M. H. Hurenkamp, L. M. Khoesial, S. Klaus-Nijland, G. Las- seur, A. L. Leendertsen, C. v. Leusden, J. J. Mourer-Voncken, S. C. Pasman- Sakkers, T. M. J. Rasin, M. J. v. Slooten-v. Hengstum, N. J. S. Slot- boom-Meijboom, M. Spaink-Ledden, J. J. M. Spoor-Verhoef, J. M. A. Vermeu- ren Windsant-Brandts, Y. de Vries- Ceyral, J. Westhof, Y. Willems en de heren J. v.d. Breul, B. W.Doorduyn, R. H. Groenestein, A. v. Hoegee, W. v. Kooy, B. Renes, W. Rijkers, D. v. Schagen, W. Tolboom, A. Voorthuis en G. H. L. v.d. Werken. Zij werden opgeleid door de kaderin- structrices de dames C. Beens-Maas en J. C. Verkade-Bodt van de afd. Soest van de Kon. Ned. Ver. Eerste Hulp Bij Ongelukken. Boerderij „De Vrije Teugel", Vede- Laarpad 53, tel. 18136. AKTIVITEITEN VOOR DE JEUGD VAN 4 T/M 12 JAAR: Dinsdag van 15.30-17.30 uur. Kreatief' spel, lezen en huiselijkheid. Woensdag van 14.00-17.00 uur: Instuif. Donderdag van 15.30-17.30: Sport en spel. Vrijdag van 15.30-17.30 uur: Speciale handenarbeidtechnieken. Saterdag van 10.30-13.00 en van 14.OO IT .00 uur: Instuif. DEELNAME AAN DIVERSE WERK GROEPEN MOGELIJK! LEEFTIJD 13 T/M 15 JAAR: Dinsdag- en donderdagavond van 19.30-21.00 uur. Iedere woensdagavond van 20.00- 22.30 uur: Volwassenenavond. Op de vrijdagochtend van 9.30-11.30 uur zijn peuters en hun moeder en/of vader welkom. WELF .ARE/RODE KRUIS .Afdeling Soest-Soesterberg Maandag 14.00-16.00 uur. Honsbergen. Maandag 14.30-16.30 uur „De Drie Eiken": Soesterberg. Dinsdag 10.00-12.00 uur: Hoog Soest- dijk. Dinsdag 14.30-16.30 uur: Groot Engen- daal. Woensdag 14.30-16.30 uur: Braamhage. N.B. In de centra „Honsbergen", „Groot Engendaal" en „De Drie Eiken" zijn omwonenden ook hartelijk welkom. Thuis verblijvende bejaarden of pa tiënten worden regelmatig door de Welfare Vrijwilligsters bezocht. Weet u een adres, dat nog niet bekend;' is bij de dames van de Welfare van het Rode Kruis, wilt u dit dan doorgeven aan mevr. E. Kisjes-Lenten, Heuvel- weg 40, tel. 16452. WELFARE/DE ZONNEBLOEM afd. Soest Donderdag van 9.30-11.30 uur: Hons bergen. Donderdag van 14.00-16.00 uur: Molen schot. Donderdag van 14.30-16.30 uur: Groot Engendaal. in samenwerking met het Rode Kruis afd. Soest/Soesterberg. Vrijdag van 14.15-16.15 uur: Mariën- burg. Omwonenden zijn In deze centra even eens van harte welkom. Voor inlichtin gen kan men zich wenden tot mevrouw van Hoorn, telfoon 19875. ZONNEBLOEM SOEST Rolstoel voor enkele dagen tot enkele weken beschikbaar. Te bevragen bij: Mevr. Kandelaar. Plas weg 24a, telefoon 16741. (da's niet veel tijd in een heel jaar) ln de laatste week van april is de jubi- leum-kollekte van het Astma-fonds. Uw hulp is broodnodig! Helaas hebben wij nog altijd méér kol- lektebussen dan kollektanten ter be schikking. Toch zijn we ervan over tuigd, dat er nog voldoende bereidwil lige en aardige mensen zijn om wat van hun vrije tijd voor een goed doel op te offeren. Draag uw steentje bij aan de astma- bestrijding. De opbrengst van onze jubileumkollekte is van levensbelang voor 'n doelmatige bestrijding van ast ma en aanverwante ziekten. Geef u daarom op als kollektant(e) bij onderstaand adres. Mw. G. Lochmans-v. Heeren, Pr. Bernhardlaan 32, Soest, tel. 17080. Op dinsdagavond 17 april a.s. zal in het gebouw „De Open Hof" te Soest, Veenbesstraat 2, voor belangstellenden gelegenheid zijn kennis te maken met werkwijze, doel en streven van de Orde van Vrijmetselaren in Nederland. Er zullen korte inleidingen worden gehouden, waarna gelegenheid wordt gegeven vragen te stellen. De Vrijmetselarij is een heel oud cultuurverschijnsel en de Orde van Vrijmetselaren is een van de oudste verenigingen in ons land. Zij werd al in 1756 landelijk georganiseerd. Ondanks haar hoge ouderdom heeft de Orde zich tot op deze dag in een voortdurende belangstelling mogen verheugen, wel een bewijs dat haar werkwijze de tijden door veel mensen heeft aangesproken. Vrijmetselaren zijn er danook van overtuigd, dat de Orde ook nu voor velen tot steun zal kunnen zijn bij het zoeken naar een levenshouding. Zij biedt op niet-dog- matische wijze een leidraad aan voor het geestelijk en dagelijks leven, zon der een bepaalde „boodschap" te bren gen. Zij houdt zich verre van politiek - als partijpolitiek- en van godsdienst - als kerkgenootschap-, waardoor men sen van verschillende overtuigingen zich bij haar „thuis" kunnen voelen. Voor al uw AUTO, PLAAT-en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 Tel. 110 18 Horizontaal 1. gezin; 6. ik; 8. groente; 14. bedrog; 17. lor; 19. Spaanse titel; 21. vast; 23. noest; 26. dwaas; 28, deel v.e. soort wedstrijd; 30. geheel van omstandig heden; 33. nadelig saldo; 35. bolge was; 36. zwaardwalvis; 37. eind strijd; 39. godheid; 40. breed; 42. vogel; 44. houder van schepen; 46. N.V. (fr.47. smalle weg; 48. boom; 50. oxide; 52. Spaanse uitroep; 53. vragend voornaamwoord; 55. familie lid; 57. mannelijk dier; 58. titel (afk.); 59. geneesmiddel; 60. pl. in Afrika; 62. lengtemaat (afk.); 63. bijwoord; 64. deel v.e. effect; 65. als volgt (afk.); 67. lidwoord; 68. meteen; 73. vogel; 75. vracht; 76. eenh. v. Elektr. stroom- sterkte; 77. verdelgingsmiddel (afk.); 78. voormalig Nederl. eiland; 79. smal le lichtbundel; 81. vrouwelijk dier; 83. soort voedsel; 84. land in Afrika; 86. en anderen (afk.); 89. vaartuig (afk.); 90. kleurstof; 93. gif; 95. ambtshalve (lat. afk.); 97. bridgeterm; 98. plantenge slacht: 99. familielid; 100. voorzetsel; 102. leeftijd (fr.); 103. windrichting (afk.); 104. rivier in Oostenrijk; 105. deel v.e. jas; 107. vogeleigenschap; 110. rivier (spaans); 112. kledingstuk; 114. voormalig bestuursambtenaar; 116. bloem; 118. groet; 119. donker bruine pikante vloeistof; 120. soort zuurstof; 121. plek; 122. drank; 124. titel van de hoogte a,del in Spanje; 126. pl. in Spanje; 127. pl. in Utrecht; 131. wat iemand aanstaat: 133. een zekere; 134. lawaai; 136. wijze van spreken; 138. opening; 140. metaal; 141. meis jesnaam; 143. overeenkomst; 144. ge wicht; 145. bres. Verticaal: 2. deel v.d. dag (afk.); 3. hevig; 4. watering; 5. in plaats van (afk.)-, 7. voorspoed; 9. plek; 10. stoot; 11. uitga ve; 12. Gedeputeerde Staten (afk.); 13. rekening; 15. handelsterm; 16. teek; 18. ploegsnede; 19. lidwoord; 20. water- nimf; 21. erg wit; 22. bestaat; 24. brede blik; 25. legeraanvoerder; 26. deel v.e. huis; 27. bekende motorraces (afk.); 29. zuivere; 31. schop; 32, karakter; 34. vaartuig; 38. beproefd; 41. zangnoot; 43. stakker; 45. bljb. naam; 46. grote plaats; 49. vingerbeentje; 51. droog (van wijnen); 54. plant; 56. etensrest; 59. vloerbedekking; 61. begrip; 66. groente; 67. medelijden; 69. doffe; 70. sleepnet; 71. gelijkmatigde; 72. klein ood; 73. leer van het heldenlicht; 74. kleur; 80. soort vakantie; 82. niet fraai; 83. opgetogen; 85. myth. figuur; 87. kinderbedje; 88. deel van Spanje; 91. letterdieverij; 92. water in Bra bant; 93. sneeuwdeeltje; 94. onvermij delijkheid; 96. nakomelingschap; 99. vogel; 101. middel; 104. meerderjarig; 106. Arabier (afk.); 108. uitgesloten aansprakelijkheid (afk.); 109. afgod; 110. smalle opening; lil. Europese hoofdplaats; 112. brede draagband; 113. onder anderen (afk.); 115. gebo gen; 117. ondeugende; 120. partijblad; 121. vinger; 123. glad; 125. reus; 126. dierengeluid; 127. betaalmiddel; 128. netto (afk.); 129. pl. in Brabant; 130. tochtje; 132. gouden tientje (afk.); 135. laag; 137. pl. in Overijssel; 139. de onbekende (afk.); 142. voorzetsel. Haar werkwijze is ,,eigen"-aardig en berust op rituaal en symbool, waar door de mens niet alleen op zijn verstand maar ook op zijn gemoed wordt aangesproken en het gebodene op eigen wijze, met eigen achtergrond, kan beleven en verwerken. Hoewel alleen mannen tot de Orde kunnen worden toegelaten, zijn be langstellende dames op deze avond van harte welkom. De avond begint om 8 uur. Lucht brengt uw lichaam tot leven. Elke dag opnieuw gaat via uw neus en mond zo'n 10.000 liter lucht naar uw longen en weer terug. Dit gaat meestal onopge merkt, u staat er nauwelijks bij stil. Zo nu en dan gaat dat ademen niet zo van zelf. Een verkoudheid bijvoorbeeld kan het u al moeilijk maken. Andere ver schijnselen waar iedereen wel eens last van heeft zijn een waterige neus en hoesten. Deze gaan in de meeste gevallen na korte tijd wel weer over. Soms niet. Wanneer zulke klachten vaker en langdurig optreden of wanneer piepen en kortademigheid bestaan, hebben we te maken met CARA. Dit is een verzamel naam. Hiermee bedoelen we aandoeningen als astma, chronische of astmatische bron chitis en longemfys9eem. Hoe erg CARA? Erg. Zeker 10% van de Nederlandse bevolking heeft een vorm van CARA. CARA is een nationaal probleem. De schade voor de patiënt, (lichamelijk, psychisch, sociaal) is vaak groot, de schade voor de gemeenschap ook. 20% van het ziekteverzuim en 13% van het invaliditeitscijfer komt voor re kening van de CARA. CARA is de derde doodsoorzaak. Sterf te tengevolge van CARA komt meer voor dan sterfte door verkeers- en be drijfsongevallen samen. In veel geval len waarin longkanker of hartziekten formeel de doodsoorzaak zijn, is CARA mede een belangrijke factor geweest voor het ontstaan van deze ziektepro cessen. Johan Cruyff zegt „rook verstandig", 't Vaarderhoogt houdt het op „koop verstandig"!! Hij heeft voor U staan: VIOLEN volop bloeiend (alleen per kist, geen han delaren) slechts 15 cent per stuk HAAGCONIFEREN 1.20 m. hoogte, zolang de voorraad strekt (van do. t/m wo.)f8,50 per stuk U kunt ze nergens voor minder kopen!! Vaarderhoogts HOUT gaat 4 x langer mee» Grootste keus in schuttingen, hekwerken, pergola's, kassen, tuinschuurtjes, bielsen in elk formaat (nieuw), profiel- wand, palen etc., etc., deze week van do. t/m wo. 10% korting (wordt max. 1 x toegepast). Om nu uw tuin wat op te fleuren, volop BLOEIENDE PLANTEN, kijken is kopen! Willem Duys draait niet alleen zijn plaatjes, maar ook met zijn principes! Bij 't Vaarderhoogt staat onomwonden vast: uitsluitend 1e kwaliteit, de aller grootste keuze, de beste verkoper-adviseurs, het meest sfeervolle tuincentrum ennergens voordeliger. In de plantenkas van do. t/m wo.: PAASAANBIEDINGÜ! Groot gemengd boeket tegen kostprijs, nl. van f5,75 voorf2,95 Met het assortiment kamerplanten, snijbloemen, plantenbakjes etc., gaan wij deze dagen tot het uiterste! I Speciale attractie: zaterdag a.s. mandvlechten. DORRESTE1NWEG72A - SOEST - TELEFOON 12883 Geoperid: ma t/m za 8-6 uur. Vrijdagavond 7-9 uur. De gevolgen van de ziekten zijn zeer ernstig. Het Astma Fonds heeft als taak CARA te bestrijden. Herkennen belangrijk Het is voor de patiënten van groot be lang dat hun ziekte herkend en erkend wordt. Door de patiënt zelf, door zijn omgeving en door de artsen. Zelfs voor artsen is het vaak moeilijk CARA te herkennen. Het herkennen en erkennen van CARA is dan ook het thema van het Astma Fonds voor de komende jaren. Voorlichtingsaktie Deze maand start het Astma Fonds een voorlichtingsaktie: Longen uw Lucht en uw Leven, is het motto. Let op de voorlichtingsplaat en de folders in de wachtkamers van artsen, poliklinieken van ziekenhuizen, wijk- gebouwen en bij apothekers De aktie is gericht op publiek en CA- RA-patiënten. Het doel van de aktie is - meer bekendheid geven aan CARA als veel voorkomende aandoening, die niet onderschat mag worden. - tegemoetkomen aan de behoefte aan informatie bij patiënten over hun ziekte. - bekendheid geven aan het Astma Fonds. Want wat doet het Astma Fonds voor u? Het geeft informatie over astma, ast matische en chronische bronchitis en longemfysseem. Het wijst u de weg, bemiddelt zonodig, adviseert u. Het kan daarbij ondermeer gaan over uw behandeling, werksituatie, aanpas sing van uw woning, school- en be roepskeuze, uitkeringen, kosten en re gelingen die hiervoor bestaan. Het geeft zonodig financiële hulp. Het organiseert verder vakanties in binnen- en buitenland voor ernstige, niet-bedlegerige patiënten en zomer kampen voor astmatische kinderen, en bevordert ook op andere manieren dat patiënten onbezorgd op vakantie kun nen gaan. Wilt u meer weten neem dan kontakt op met de afdeling Voorlichting van het Nederlands Astma Fonds, postbus 5, 3830 AA Leusden, telefoon: 033-41814, mm* RAM 21 maart-20 april Deze week kunt u tot een verrassend inzicht komen, als u uw vooroordelen opzij weet te zetten. Daardoor zou een oude vriendschap tot herstel kunnen komen tot ieders genoegen. Geen week voor onbesuisde financiële besluiten. Ook huren moet met zorg gedaan wordenlet op uw contract en denk aan de extra onkosten, die het gevolg kunnen zijn. Doe kalmaan op trappen en stoepensla maar een verkeerslich- tje over! STIER 21 april-20 mei Op gevoelsgebied een ogenschijnlijke teleurstelling. Iemand, die zo safe leek als een rots, schijnt gevoelig te zijn voor andere invloeden dan de uwe. Wacht nog even met uw oordeel, want er zit een onplezierige figuur in het spel, die zo glad is als een aal. Een positieve oplossing is mogelijk en waarschijnlijk. Zakelijk veel drukte met de meest uiteenlopende kwesties, die allemaal in deze periode geregeld dienen te worden! U komt er wel uit ook. Op tijd naar bed! TWEELINGEN 21 mei-20 juni Kans op een beetje geprikkeldheid, omdat u vindt, dat uw vrienden, zacht gesproken, nonsens uitslaan. Kan dat niet komen, doordat u niet openlijk uitspreekt, waar u mee tobt? Weinig mensen snappen zorhaar, waar een schoen wringt bij anderen. Doe wat humor en filosofie in uw recept, blijf gemoedelijk in de omgang en u zult zien: er komt meer voor elkaar dan u dacht. Uw gezonde verstand en scher pe intuitie wijzen u uitstekend de weg. Kans op een voordeeltje. KREEFT 21 juni-20 juli Kalmaan met de duiten! U heeft nogal vergaande plannen en een paar vrij dure wensen. Dat kan de bodem van de schatkist in zicht brengen. Er kan evenwel veel, mits u een zeker pro gramma opstelt en geleidelijk aan te werk gaat. U heeft het tij mee en kunt er met verstand gebruik van maken. Laat u niet betrekken in een vervelen de kwestie, die u niet aangaat, maar dan wel in een ongewenste positie zou brengen. Niet te zwaar eten, op tijd aan de wandel! LEEUW 21 juli-20 augustus Kans op een beetje wrijving met figu ren, die meer handelen uit jaloezie, dan uit idealisme. Hun achterdocht kan u hinderen, want het maakt de omgang zo ongezellig. Laat maar sud deren, en houd u rustig bij uw eigen opvatting en programma. Uit de prak tijk zal blijken, wie het aan het juiste eind had! U kunt uw tijd beter besteden aan de gezellige dingen, die uw kant uit komen. MAAGD 21 augustus-20 september Laat u deze week niet betrekken in zakelijke aangelegenheden, zonder u haarfijn te laten uitleggen, wat het allemaal moet kosten. Een gezond plan kan daar tegen en is er sprake van zoiets, dan kan er een positief resultaat uitkomen. Vooral, wanneer uw eigen ideeën parallel lopen. Op reis niet teveel in de hitte bakken. WEEGSCHAAL 21 3eptember-20 okt. Er komt deze week nogal aardig schot in de lopende affaires, en sommige ervan komen tot een positief eind. Laat u niet voor de voeten lopen door een figuur, die uit is op eigen voordeel en alles van die hoek uit bekijkt. Laat die zijn eigen boontjes maar doppen en pas op, dat hij van uw boontjes afblijft. Toon begrip ten opzichte van een Stiertype, dat u nogal kan irriteren, maar dat al heel wat van uw kuren heeft verdragen ook! SCHORPIOEN 21 oktober-20 november Als u kans ziet, uw overgevoeligheid op een bepaald punt eens goed op te bergen, kan dit een plezierige week worden. Geniet van wat de dagen brengen en vergeet, wat andere dagen aan negatiefs hadden. Het leven is nu eenmaal een kwestie van licht en donker. Houd het licht! Zakelijk ge sproken ook vrij aardige kansen. U kunt in deze periode een verlies weg werken. BOOGSCHUTTER 21 nov.-20 dec. Houd u deze week op de vlakte, als het gaat om nieuwe objecten. Stap er niet overhaast in, maar praat met ver trouwde insiders. Dingen, die u erger den, komen in deze periode tot een eind. Nieuwe mogelijkheden doen zich voor en u ziet weer perspectief in een ogenschijnlijk vastgelopen kwestie. Goede samenwerking met een Stier type. Uw ideeën worden door deze figuur vlot uitgevoerd. Maak eens schoon schip wat betreft opgezouten klusjes. Dat wil nu lukken STEENBOK 21 december-20 januari Over het algemeen een prettige week. U komt een beetje bij van de schrik, die een ander u in onbesuisdheid heeft aangedaan. Opzet was er echt niet bij, maar het kwam nu eenmaal vrij hard aan. Zoiets moet verwerkt worden en dat is vrijwel gebeurd. Hoewel, u heeft uw gevoel voor humor onder alle bedrijven weten te handhaven en er is nog veel gelachen ook. Dat zit er nu ook in! WATERMAN 21 januari-20 februari Ga deze week kalmpjes te werk en beloof niets in een al te spontane bui! U heeft genoeg aan uw hoofd en u weet, het eindje draagt de lasten en dan ergert u zich aan uzelf. Wel kunt u veel goeds doen voor een alleenstaande figuur, die zich heel flink houdt. Maar dat is dan ook gewoon naastenplicht. VISSEN 21 februari-20 maart Kans op een onverwachte en prettige ervaring uit een nieuwe hoek. Dat maakt u de werkzaamheden een stuk lichter en u kunt er goed de vaart in zetten. Op gevoelsgebied ook nieuwe inzichten. U moet uw oordeel herzien en een minder prettige herinnering vervaagt als sneeuw voor de zon. Enige opwinding mogelijk in verband met uw kennissen. Houd de feiten echter goed uit elkaar en schort uw oordeel op, tot u alles weet. f

Soester Courant | 1979 | | pagina 31