De video-recorder is in opmars Huiskamer krijgt er nieuw electronisch speelgoed bij mwm b Geslaagd V TT Hondje weg Hondje terug „Soest-Zuid" wint beker S -a NflM? OÖÖÉ G; Beeldband grote concurrent van smalfilm EN DE GROTE F0T0-V00RDEEL-AKTIE TIJDELIJK VERGROTINGEN VAN AL UW FOTO'S OP BRIEFKAARTFQRMAAT VOOR SLECHTS (1,10) P.ST. Insluiper aktief Burgerlijke Stand Type-wondertje Gestolen brommer terecht VOOR AL UW SPORTEN P.V. „de Zwaluw" P.V. „de Vriendschap" 11 Soester Courant van woensdag 27 juni 1979 11 BS8RSP aa3IBagglTO»mireai«8M8 ^77 i U zult vandaag uw ogen nog wel niet uitkijken, maar straks. Reken er op dat over enkele ja ren een draagbare, kleine video camera niet meer dan rond de duizend gulden gaat kosten. Een bedrag dat nu niet zelden voor een goede super-8 film-camera wordt neergeteld. Tegen die tijd kost een 2 uur durende video cassette 50 gulden, en komt, wanneer de prijzen niet veran deren, twee uur smalfilmen nog altijd op zo 'n 1/00 gulden. Verdwijnen filmcamera film projector - scherm en montage tafel naar de zolderf Dat het verschijnsel film helemaal uit ons leven zal verdwijnen door de opmars van video lijkt hoogst onwaarschijnlijk, maar dat er moeilijke tijden in aankomst zijn lijkt onafwendbaar. Nemen wij Amerika als voorbeeld. Bij na 25% van de kopers van een video-recorder verklaarden het apparaat te hebben aangeschaft om direct of later zelf video- opnamen te kunnen maken. Het feit dat men met video-recor ders uitgezonden televisie-pro- gra m ma 's kon opnemen vond men bij de aankoop van onder geschikt belang. Bijna ifOOO be drijven in The States houden zich bezig met het .overschrij ven" van super-8 films op beeld band. Deze nogal opzienbarende ont wikkeling is uiteraard de film concurrent ie niet ontgaan. Agfa-Gevaert overweegt ernstig hel super-8 filmprogramma de komende jaren nog slechts zeer spaarzaam uit te breiden, con current Kodak staakte de pro- duktie van de eigen direct-sound super-8 ca mera 's. Beide maat schappijen mikken met nieuwe produkties op de toekomst die VIDEO heet. Bij Kodak zijn zeer kleine video- kleurenca mera 's in ont wikke ling, en zelfs wordt er gefluisterd dat de mogelijkheid bestaat dat binnen enkele jaren een product op de markt komt waarbij de beeldbandcassette compleet in de camera is aangebracht. Bij Agfa-Gevaert verwacht men dat binnen afzienbare tijd een video- cassetterecorder in de handel wordt gebracht die dezelfde af metingen heeft als de huidige geluidscassette-recorders. Al les bij elkaar staan ons in de video-wereld sensationele ont wikkelingen te wachten. Video recorders waarin cassettes pas sen met een speelduur van 3 uur zijn het begin van een ontwik keling waarvan film de dupe lijkt te worden. Voor wie met film is getrouwd èên troost: zoals de televisie het nooit helemaal zal kunnen win nen van de radio, zo zal de zwart-wit en kleurenfilmer on danks video zijn filmcamera nog vele jaren trouw blijveh. Lr. J.V.C. recorder camera lips. die werkten volgens het VCR- systeem, blijven leverbaar zolang er vraag naar is. Philips denkt dat hel nieuwe Video 2000-systeem een stan daard kan zijn voor de eerstkomen de 10 jaar". Voor de ene beeldbandopnemers sen sationeel nieuws, de ander zal er wat wantrouwend tegen aankijken. Video heeft in de afgelopen jaren als nieuw artikel wel eens meer beloofd dan het technisch heeft waar gemaakt. Daar over straks meer. Bepalen wij ons eerst tot een momentopname van van daag. In de Verenigde Staten zijn momenteel zo'n 6 miljoen videorecorders in ge bruik. Men verwacht dat dit aantal over twee jaar zal zijn verdubbeld. Een videorecorder stelt de gebruiker in gelegenheid zelf televisie-program ma's van de beeldbuis op te nemen. Een kleine 20 miljoen eenheden van de mensheid hebben zich dit stukje elec tronisch speelgoed aangeschaft. In Nederland, waar doorgaans dit soort zaken 50 jaar later tot leven komen, is bij wijze van uitzondering het nieuwe ook doorgedrongen. Rond de 100.000 videorecorders zijn in ons land in ge bruik en in 1980 rekent men er op dat dit aantal tenminste zal zijn ver dubbeld. De prijzen dalen nog steeds. Wanneer straks de prijzenslag in alle hevigheid is ontbrand dan zal zonder enige twijfel de videorecorder voor iedereen toegankelijk worden. Problemen voor kopers Wie een financieel achterdeurtje heeft, of zijn vakantiegeld in dit soort spec taculair electronisch speelgoed wil om zetten staat toch voor problemen. De aspirantkoper komt namelijk in aan raking met een woud van systemen. De videorecorders kennen vier ver schillende systemen. Cassettes met band zijn niet altijd uitwisbaar. Dit in tegenstelling tot muziekcassettes voor geluidsopnamen. Er zijn aspirant-ko pers die zich door deze problemen laten afschrikken en tenslotte beslui ten de kat maar uit de boom te kij ken en met de aankoop nog enkele jaartjes te wachten. Een aankooppo litiek die wij al eerder tegenkwamen in het tijdperk dat er uitsluitend zwart-wit televisie op de markt was. Toen redeneerde men dat het verstan diger zou zijn eerst maar eens de kleurentelevisie af te wachten. aar hoeveel werkelijk kijkplezier heeft men zich daarbij wel niet ontzegd? Datzelfde geldt nu voor de video-re corder. Wachten tot normalisatie heeft plaats gevonden van de verschillen de systemen betekent wachten tot een datum die door niemand is in te vul- len.Voor u daartoe besluit is het mis schien toch wel verstandig dit verhaal verder te lezen en er misschien iets wijzer van te worden. Systemen Voor typisch huiskamergebruik be staan er vier systemen: VCR - SVR - VHS en Betamax. De fans van VCR (Philips) vestigen vooral de aandacht op de schitteren de beeldkwaliteit van hun systeem, iets dat overigens ook voor het SVR- systeem (Grundig) geldt. Dat wordt door de verkopers van het VHS-sys- Gr undig- recorder teem overigens niet ontkend, maar zi. hebben weer als zeer sterk verkoop argument dat hun band inlu.-;-> ^icerr minder kans op storingen tijdens dt opnamen geeft. Betamax-verkopert hai 'Mi heizelfde argument, maai wij >n dat hun systeem hel meest nele is en dat er veeJ kwaliteits\ u>... uelen zitten aan hun spe ciale manier van bandbegeleiding. On alle misverstand te voorkomen: Hel Grundig SVR-systeem is uitwisselbaai in VCR. andersom echter weer niet. Cassettes kunnen passen in recorders van weliswaar andere merken, maai die dan wel volgens een zelfde systeem werken. Speciaal bij de VHS en BETA MEX-systemen geeft dit de minste problemen. Volgens het Betamex systeem werken o.a. de merken Sony Sankyo - Toshiba - Betavision - Ze- nith. Met 'HS werken de recorders van: RC. - Victor - Mitsubishi - Akai Matsushita - Hitachi - Sharp - Saba Nordmende AEG-Telefunken. Belangrijk voor de toekomst is te we ten dat straks videotheken (cassette uitleen hoofdzakelijk op basis var het VHS-systeem zijn gebaseerd. Wit met zijn systeem gaat winnen is moei lijk te zeggen. Het baanbrekende werk van Philips/Grundig heeft dt Nederlands-Duitse combinatie alleer aan de leiding gebracht toen de concur rentie vrijwel ontbrak. Deskundiger geven vandaag de voorkeur aan dt mogelijkheden van het VHS en Beta max-systeem. Let wel, vandaag Straks is morgen over vijf jaar en dar kan de Philips/Grundig-combinatie hel weer voor 't zeggen hebben. De Am sterdamse effectenbeurs houdt mei dit laatste nu al rekening, de merker die aan het VHS en Betamex-systeerr zijn gekoppeld gooien echter vandaag met hun apparaten de hoogste ogen. derde. In het nieuwe systeem zijn de ze problemen vermeden. De omkeer baarheid van de cassettes zal even eens voor veel aspirant-kopers een aantrekkelijk punt betekenen. Tegen over deze positieve ontwikkeling staat voor de belegger natuurlijk wel het negatieve aspect dat Philips twee keer grote bedragen heeft moeten steken in de ontwikkeling van een videorecor dersysteem, mede als gevolg van de pioniersrol die Philips in het begin van de jaren '70 op dit gebied heeft ver vuld". Op dezelfde dag wordt in het Alge meen Dagblad een nog duidelijker ver- kalring voor de recente koerswinst van Philips gegeven. Wij citeren: Philips heeft samen met Grundig een nieuw videorecorder-cassette-sys teem ontwikkeld dat tijdens de Funk- ausstellung die eind deze maand in Berlijn begint zal worden geïntrodu ceerd. Het heet: VIDEO 2000. De gro te nieuwigheid van het systeem is dat de cassettes aan beide zijden bruik baar zijn. De maximale speelduur per cassette, die het formaat van een pocketboek heeft, kan oplopen tot 8 uur (4 uur aan elke kant). De bandprijs per uur komt daardoor op ongeveer 10 gulden, de laagste prijs tot nu toe. Het ap paraat komt eind '79 op de markt en gaat circa 2500,- kosten. De ou de videocassetterecorders van Phi- Beeld van de toekomst Gelezen op de financiële pagina van het dagblad De Telegraaf op zaterdag 23 juni j.1.„Philips trok gisteren een dubbeltje aan tot 24,10, waarmee de koerswinst van de laatste paar dagen werd uitgebreid tot bijna een gulden. De vriendelijke stemming die dit fonds te zien geeft is volgens sommige waarnemers te danken aan het nieuws dat Philips binnenkort met een geheel nieuw systeem videorecorder op de markt komt. Inderdaad is het nieuwe systeem dat door Philips-ingenieurs is ontwikkeld dusdanig geavanceerd dat het een reële kans lijkt te maken om door andere grote fabrikanten overgenomen te worden, mogelijk zelfs om als wereldstandaard te zullen gelden, zoals het Nederlandse bedrijf dat ook met zijn compact-cassettes op audiogebied heeft bereikt. Het was overigens de hoogste tijd voor Philips om met iets nieuws op video-gebied te komen, want de bestaande videore corders van Philips konden het niet meer bolwerken tegen de concurrentie van recorders gebaseerd op de Japan se VHS en Betamax-systemen. Dat kwam vooral doordat bij Philips de beide spoelen in de videocassettes niet naast elkaar lagen, maar onder elkaar, welke constructie de bedrijfs zekerheid van de recorders niet bevor- Panasonic introduceert z'n VHS In aanwezigheid van bestuur, oudercommissie, directie en personeel vond j.1. vrijdagavond in de kantine van het hoofdgebouw van de Scholengemeenschap Eemland aan de Soesterengweg de feestelijke uitreiking van de einddiploma's plaats. Als u dan toch 'n pocket- of kleinbeeldfilmpje naar de fotograaf wilt brengen, kom dan nu naar Foto Swager. U krijgt er al uw foto's op briefkaartformaat voor slechts 110 per stuk (dat geldt ook voor extra afdrukken), 'n Vriendenprijs zogezegd, want voor zo'n bedrag koopt u ze nergens in Soest. En als u weet dat elders zo'n vergroting ca. 3.50 kost.nou dan, aarzel niet en kom vandaag dus nog naar Foto Swager en profiteer van deze geweldige aanbieding. WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT 17 SOEST-TELEFOON 02155-13917 Zeker tien insluipingen alleen al in Soest heeft een onbekende man op zijn geweten, die voor vele duizenden guldens heeft buitgemaakt. Hij treedt zeer brutaal op en gaat ondermeer tijdens lunchpauzes grote- en kleine winkels en kantoren van bedrijven binnen, waar hij kassa's licht en geld uit damestassen haalt. De politie waarschuwt tegen de prak tijken van deze man GEBOREN: Angela Simone, dochter van H. I. M. Valkenet en G. Jacobs. - Sebastiaan Martijn, zoon van J. C. A. van Zutphen en C. A. G. van Asperdt. - Jesse, zoon van B. Veldhuis en A. Hogenbirk. - Alexander Bastiaan, zoon van H. A. La Chapelle en I. D. Kaufeld. - Roy Everardus, zoon van M. H. Bosboom en E. M. J. Kok. - Alemdar, zoon van Kurt en M. Kurt. - Manon, dochter van F. M. M. J. Lensink en A. A. M. Kosuch. - Michel Hendrik Dirk, zoon van F. M. Schothuls en W. A. van der Tier. - Danielle Frederika Maria, doch ter van F. A. J. Roest en T. J. M. Lieverse. - Ferdinand, zoon van A. Bosma en A. van Zanten. - Siebe Martijn, zoon van G. J. Groenendijk en O. de Jong. - Jacobine Wilhelmina, dochter van R. Vernhout, en M. Snij der. - Fahri. zoon van Sönmez en N. Sönmez. - Esmaralda, dochter van C. A. van 't Net en J. M. Overgoor. - Maria, dochter van G. E. Nellestein en S. Verheus. - Cjesco Florentius Theo- dorus Johannes, zoon van F. T. J. Puik en J. van de Hoef. - Yuritzy Nanda Maria, dochter van P. W. M. de Beer en A. Quintero Lopez. - Iwan Johannes Timotheus, zoon van C. J. Wiggerts en M. C. Bouwman. - Wijnand Wouter, zoon van J. C. van Blijenburgh en J. M. Althuis. ONDERTROUWD: Hendrik Boevé en Vera van Doorn. - Johannes Hendrikus Baars en Marijke Mooij. - Ronald Froddy Verwoerd en Eva Dettmer. - Arie Hendrik de Kruijff en Hendrika Antonia Huurdeman. - Johan George Sleijster en Metje Pe- tronella van Brummelen. - Kimon Ni- kolaos Stamatiou en Hubertina Jean- nette Vogelezang. - Karl Frederick Hoff en Sara Margaret Lazzell. - David John Tearce en Denice Elizabeth Rals ton. GEHUWD: Johannes Wilhelmus Kok en Johanna Louise Maria de Wolf. - Dirk Andries Teitsma en Marianne Theresa Antoi- nette Gomes. - Adrianus Gerardus Vet en Conny Brink. OVERLEDEN: Jan Hendrik Pool, echtgen. van W. M. Sennef. - Anna Dijkshoorn. - Jacoba Dieuwke Veldheer, echtgen. van R. Visser. - Johannes Jacobus Marchand, echtgen. van H. van Hazebroek. APART GEZELLIG SOESTERBERGSESTRAAT107 SOESt! TELEFOON 02155 - 2 02 02 Geopend' maandags t/m zondags vanat 17 00 uur Lunchuur' maandags Hm vri/i in 17.00 rot H 001 Dinsdags gesloler Vrijdag j.1. heeft Edwin van Schalk voor een opmerkelijke prestatie ge zorgd. Hij deed examen voor een type diploma le klas, welk bet hoogst te be halen type-diploma is voor Nederland. Edwin legde het examen met goed gevolg af, hetgeen betekent, dat hij zowel voor het praktijktypen als voor snelheid typen [200 aanslagen per mi nuut 1 ruim voldoende behaalde. Edwin van Schalk is 12 jaar en daar mee de jongste leerling van onderwijs instituut Hulscher, met een dergelijk diploma. Hij werd opgeleid volgens het nieuwe KF-2000 systeem. Wij feliciteren Ed win, zijn ouders en het instituut met het behaalde resultaat. De vorige week gestolen brommer van de heer Van 't K. is terecht. Ze werd aangetroffen bij een handelaar, waar het voertuig te koop was aangeboden. Ook de dader van de diefstal kon worden opgespoord; het was de 14-ja- rige G. B. uit Soest. Voor de afdeling Huishoud- en Nijver heidsonderwijs slaagden de volgende kandidaten. A. H. T. v.d. Berg, C. F. N. Küppers, J. S. M. Leydekkers, J. G. Scheerder, J. v.d. Vlag, M. E. van Andel, A. Burg wal, J. v.d. Laak, B. Maassen, J. A. M. Nuyens, P. L. Onwezen, J. Pos, T. Scheel, M. v.d. Vlag allen te Baarn. S. Bakker, H. G. J. V. Beek, J. Boon, N. v. Brienen, J. W. J. Lindeboom, L. M. Meijer, E. de Ruiter. C. A. P. Tol, H. M. Verweg, J. L. H. Westhof, D. Blaauw, C. Dilrosum, M. C. Foekens, C. M. Foppen, S. Guliker, F. D. Maas sen, G, J. Mulder allen te Soest. Voor de afdeling Bouwtechniek [dif ferentiatie Timmeren] E. J. Distel, R. T. Huizinga, R. Pijpers, W. Remery, J. Ruttenberg, C. Scheel, J. W. v.d. Vaart, P. H. Vastenburg allen te Baarn. C. v. Breukelen, J. C. v.d. Grift, G. v.d. Breul, H. v.d. Heuvel, C. G. Steusel, R. Witteveen, allen te Soest. Voor de afdeling Mechanische Tech niek [Differentiatie Metaalfechniek M. de Kok, E. Ruyter, I. R. Fokké, P. J. Vos, E. F, Vastenburg allen te Baarn. De finale tegen L.T.V. Breukelen - was een bijzonder spannende, waarbij de kansen voor beide teams voortdurend wisselden. Nadat Peter Tourné zijn eerste single gewonnen had (6-3, 7-6), moest Mark van Kessel zijn tegenstan der een punt afstaan 6-42-6zodat de stand na de belde enkelspelen 3-1 ln het voordeel van Soest-Zuid was. De beide dubbelspelen waren zo moge lijk nog spannender. Peter Tourné en Remco Komijn wonnen de eerste dub bel met 6-3; 7-5, waarbij zij vooral in de tweede set op heftige tegenstand stuit ten. Mark van Kessel en Remco Ko mijn verloren hun dubbel op het nip pertje met 6-4 en 7-6. De totaalstand kwam daarmee op 5-3 voor T.V. Soest-Zuid. De bekerfinale, die in Breukelen werd gespeeld, werd door veel belangstel lenden van o.a. de tennisbond bijge woond. De heer Verstappen - competitieleider van het district Utrecht reikte na afloop de prijzen uit. Het Jrotse team van T.V. Soest-Zuid nam de beker B. Jansen te Soest. Voor de afdeling Motorvoertuigen techniek D. C. v. Garderen, M. W. Mierop, R. Timmer, R. B. C. Timmerman allen te Baarn. A. A. v. Amerongen, J. v. Etten, B. W. Schweers, R. Spyker, R. Verdonk, M. B. Visser, J. W. Visser, A. F. Water man, C. Werkhoven allen te Soest. J. v. Prooijen te Maartensdijk. De prijs voor bijzondere onderschei ding, aangeboden door de Maatschap pij tot Nut van het Algemeen Departe ment Baarn, werd toegekend aan Francoise Maassen en Connie Dilro- sun, beiden uit Soest. Veel kandidaten studeren verder bij het Middelbaar beroepsonderwijs, voorzover ze werk zoeken, ondervin den ze geen moeilijkheden bij het vinden van een baan. MEAO-examen Voor het eindexamen MEAO (admini stratieve richting) van de scholenge meenschap „Godelinde" te Naarden slaagden 50 kandidaten waaronder H. M. M. Bibo uit Soest. glunderend in ontvangst. Deze beker finale is ook een nieuw sukses voor trainer Paul Hak, die voortdurend schaaft aan het peil van de talentvolle jeugd van T.V. Soest-Zuid. Open jeugdtoemooi De.jeugd kan van 2 t/m 8 juli a.s. bewijzen, dat er nog steeds vooruit gang geboekt wordt. In deze periode vindt namelijk het open jeugdtoernooi- geheel gesponsord door Sportshop Nic. van Dam - plaats voor de jeugd van 10 t/m 18 jaar. Het aantal inschrijvingen ligt met 150 op dit moment al ruim 20% boven het rekordaantal inschrijvingen van vorig jaar en brengt talentvolle jeugd uit diverse plaatsen in Nederland naar Soest. Wedstrijdleider P. Koppenol en H. Vink en de wedstrijdcommissie, be staande uit L. Vink, L. Kuiper, G. Brandsma, B Smit, S. Hooijer en N. de Jong zullen ook dit jaar borg staan voor een glad verloop van dit inmid dels landelijk bekende toernooi. Stichting AMrVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02155- 10667. VERMIST: 24-6. Reu bouvier, zwart, gecoupeerd, 5 mnd., groene halsband, „Chico"; Van Beek, Amersfoortsestraat 108a, Soes- terberg, tel. 033-15942. 8-6. Teef, bastaard, zwart, witte kin en teentjes, gladharig, lange staart, flap oren, litteken op borst, 3 mnd.; Wel- ters, Eksterstraat 16, Amersfoort, tel. 033-29423. 21-6. Poes, cypers, wit snuitje en buik, gesteriliseerd, 4 jr„ „Marietje"; Wal- hout, Valeriaanstraat 2d, tel. 15293 (overdag), 21892 ('s avonds). 20-6. Poes, zwart, wit snuitje en poot jes, 9 mnd. „Tschoris"; Boeles, Nas- saulaan 54, Baarn, tel. 02154-14990. 20-6. Poes, cypers, witte hals, twee witte streepjes over kop naar ogen, achterkant witte voorpoot cypers, knie rechter achterpoot cypers, pas gesteri liseerd j Inl. P. B. E. v. Schieveen, dierenarts, Lorentzlaan 70, Soester- berg, tel. 03463-2467, GEVONDEN 14-6. Katje, wit/zwart, vlooienbandje; Dierentehuis, tel. 13583. 19-6. Kat, zwart, (Kerkstraat), dood; 21-6. Poes, zwart/wit, (Nieuweweg 37/39), dood. SPORTHU/S I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT39 BAARN TELEFOON 02154 12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Leden van de postduivenhoudersver- eniging „de Zwaluw" hebben dit week end deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Compiegne. H. de Bree had dit keer de twee eer9taankomende dui ven. De duiven werden gelost om 7.30 uur bij zuid-westen wind en de eerst aankomende duif werd geklokt om 12.19.35 uur. De afstand van 352 km. werd afgelegd met een gemiddelde snelheid van 1218.27 meter per minuut. De laatste prijsduif arriveerde om 12.39.12 uur. De volledige uitslag is als volgt: H. de Bree 12 912131518 49. GRijksen 3 5 8 10 14 16 17 24 2b 26 28 34 37 38 41 42 43. E. v.d. Brakel 4 6 27 36 54. A. de Bes 7 11 20 21. C. v.d. Hoek 19 32. R. Voskuilen 22 45 55. J. v.d. Belt 23 29 47. H. Woudstra 31 53. B. Roest 38 35 44. Th. Wigtman 39 48. J. v.d. Brakel 40. A. v. Dorrestein 46. C. Bokma 50 51. J v. Dijk 52. Ook de vereniging „de Vriendschap" nam met 244 duiven deel aan deze wedvlucht. De snelste duif was var Altenaar/Reijerse. Met dezelfde los- singstijd arriveerde deze duif om 12-20.48 uur; de gemiddelde snelheic per minuut was 1211.43 meter. De laatste prijsduif arriveerde om 12.39.5i uur en hier was de gemiddelde snelheic 1138.28 meter per minuut. De volledige uitslag ziet er als volgi uit: Altenaar/Reyerse 1 4 10 12 24 33. B Schimmel 2 6 21 34 36 40 42. P. Rauch J 23. J. Kamerbeek 5 7 18 19 26 38. A Snijders 8 35. J. Wijnands 9. J. Kostei 1120 25. D. de Zoete 13 47. J. Krusemar 14. Mevr. Ottens 15 27. C. Vaessen 16 21 39. Sukel-v. Klooster 17 46. Comb Westerveld 28. J. Ruttenberg 29. J Stalenhoef 30 48. J. den Blanken 31 49 N. v. Burgstede 32. H. v. Dyken 37 45 E. Daatselaar 41 44. A. Stolker 43. Zaterdag 23 juni j.1. werd voor T.V.Soest-Zuid een nieuwe suksesdag ln dit ten- nisseizoen. Het jeugdteam bestaande uit Mark van Kessel, Remco Komijn, en Peter Tourné slaagde erin de beker van het district Utrecht te veroveren. Het team bewees met deze prestatie tot één van de sterkste in de regio te behoren, hetgeen een geweldige stimulans- is voor jeugd- en technische commissie op de ingeslagen weg voort te gaan.

Soester Courant | 1979 | | pagina 11