Metselcursus voor vrouwen Afstand houden in vakantieverkeer de gemeente soest vraagt uw aandacht voor: gemeente soest schoonmaker (m/v) Aanwinstenlij s t Openbare Leeszaal en Bibliotheek ANWB: Aantal miskopen van tweede hands auto's nog steeds schrikbarend Uniek voor Soest: M. LOS scliociimltcr Spreekuur wethouder Menne Commissie voor Beroepschriften Personeel gevraagd medewerk(st)er uitkeringsadministratie Ie Wijziging Algemene Verordening der gemeente Soest Beplanting Eikenlaan Uitbreiding verlichting park Klaarwater Spreekuur wethouder Menne Verkeersmaatregel Beukenlaan n/" Wij zijn met vakantie van 1 tot 23 juli. Autorij- en Verkeersschool Wij wensen U een prettige vakantie. Nieuwe aanwinsten discotheek Zendapparatuur in beslag genomen Geslaagd voor'n prikje 13.90 14.90 14.90 13.90 14.90 11.90 13.90 25.90 16.90 16.90 12.90 9.90 14.90 16.90 13.90 14.90 16.90 17.90 15.90 14.90 16.90 14.90 Muziekcassettes 15.90 scJiociiinkci 5 Soester Courant, van woensdag 11 juli 1979. 5 Wethouder J. L. Menne (o.a. ruimtelijke ordening en economische zaken) is verhinderd woensdag 18 juli spreekuur te houden. Openbare bekendmaking De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt ter uit voering van artikel 9 van de Verordening voor de commissie op de be roepschriften bekend, dat op vrijdag 20 juli te 16.00 uur in het gebouw van de dienst gemeentewerken, Lange Brinkweg 77 te Soest, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin aan de orde komt het verzoekschrift van de heer A. R. Kwant te Soest met betrekking tot een raadsbesluit d.d. 15 februari 1979 inzake parkeerproblematiek aan het Scalmeijerpad. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst wordt gevraagd een voor de die onder meer zal worden belast met het berekenen en controleren van uitkeringsbedragen. Vereist een opleiding op tenminste MAVO-niveau. Zij die in het bezit zijn van het diploma HAVO of MEAO genieten de voorkeur. Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring van bruto f 1.728,- tot f 2.451per maand (voor 21 jaar en ouder). Sollicitaties aan burgemeester en wethouders, Postbus 2000, 3760 CA Soest binnen 10 dagen na verschijning van dit blad onder vermelding van vacaturenummer 79-26. Bij de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport Soest wordt ge vraagd een die zal worden belast met het schoonhouden en de controle van de sportzaal ,,De Borg" (gedurende 20 uren per week). Salaris nader overeen te komen. De gemeentelijke rechtspositie regeling is op deze functie van toepassing. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur van bovengenoemde stich ting, Steenhoffstraat 6, alhier, binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 79-28. (Openbare bekendmaking) Burgemeester en wethouders maken bekend dat ter gemeentesecretarie, eerste afdeling, voor een ieder gedurende een termijn van drie maanden na dagtekening van deze bekendmaking, de le wijziging van de Algemene Verordening der gemeente Soest (vastgesteld 15 februari 1979) ter inzage is gelegd. Oude deel tussen Soesterbergsestraat en Verlengde Kolinieweg) De afgelopen winter heeft aan de beplanting geen goed gedaan. Vervanging is derhalve noodzakelijk. Als overgangsmaatregel zullen eerst de dode takken van de struiken verwijderd worden en in tweede instantie zullen de struiken van de ber berissoort vervangen worden door een andere heestersoort. Dit laatste kan echter niet eerder ter hand worden genomen dan oktober- november a.s. Het nieuwe gedeelte van de Eikenlaan (tussen Verleng de Kolonieweg en Ossendamweg) is voorzien van jonge eiken. Aan het dwars door het park aangelegde voetpad worden vier lichtmasten geplaatst. Wethouder J. L. Menne (o.a. ruimtelijke ordening en economische zakenis verhinderd woensdag 18 juli spreekuur te houden. In verband met werkzaamheden aan het wegdek (gedeelte gelegen tussen Wiardi Beckmanstraat en de WijnandToplaan) geldt een tijdelijk parkeerverbod voor de even genummerde zijde. Eèn en ander is de weggebruikers kenbaar gemaakt door plaatsing van borden volgens model 49 van bijlage II van het R.V.V. De verkeersmaatregel is van kracht van 4 juli t/m 9 juli 1979 of zolang als voor de uitvoering van de werkzaamheden noodzakelijk is. Een groot aantal Nederlanders koopt nog steeds een tweedehands auto zonder hem eerst aan een technische keuring te laten onderwerpen. Het aan tal miskopen is hierdoor nog steeds sc hrikbarend. I it gegevens van de afdeling juridische ledenservice van de ANWB is gebleken dat ruim 15 procent Mensen die zeggen, dat er uit Soest geen initiatieven komen, krijgen nu weer de gelegenheid, hun mening te herzien. Twee dames, G. Meijer en A. Pluim, zijn hard aan het werk om een cursus metselen van de grond te krijgen. Kennelijk bestaat er een grote behoefte aan, als we af mogen gaan op de respons die de dames krijgen op hun plannen. Het idee is geboren, toen hun huis aan het Scalmeijerpad werd verbouwd. Metselaar Jan de Vries: „De dames toonden een meer dan normale belangstelling voor mijn werk". Als zelfstandig ondernemer heeft hij enthousiast was voor het plan van bei de verbouwing uitgevoerd. de dames. Een zoveelste staaltje van zijn onbe- Alles lijkt nu in orde. Een uitsteken- De theorielessen beginnen op maandag 6 augustus. VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621 twiste vakmanschap. Jan de Vries heeft ooit de provinciale kampioen schappen metselen van Noord-Holland op zijn naam gebracht. Op het natio nale kampioenschap werd hij derde. De heer de Vries had echt plezier in het feit, dat de dames zich zo in teresseerden voor zijn beroep. Hij was dan ook bereid honderd uit te vertel len over allerlei wetenswaardighe den. Geen wonder, dat ook hij erg de leiding, meer dan voldoende belang stelling voor de metselcursus en een enthousiaste organisatie. Toch verloopt ook dit niet volkomen naar wens. Wat is namelijk het geval? Er is nog geen ruimte voor de cursus beschikbaar. Een ruimte waarin wat werkstukken in aanbouw kunnen blij ven staan. De gemeente heeft een der gelijke ruimte niet beschikbaar. Het enige wat de dames Meijer en Pluim dus nog rest, is het zoeken van een geschikte ruimte. Als alles goed gaat, zal de eerste cursus in oktober van start gaan. Heel opmerkelijk is, dat voor deze cursus zich meer dames dan heren hebben aangemeld en dat, terwijl het toch door velen als ,,een mannelijke bezigheid" gezien wordt. Jan de Vries vindt dat geen bezwaar. „Vrouwen zijn in de regel eerder be reid iets op gezag aan te nemen. Man nen vinden al snel dat ze zelf weten hoe een en ander moet. „Bovendien ziet De Vries nog een nuttig bijver schijnsel in de cursus. Volgens hem wordt er op deze manier begrip ge kweekt voor de arbeiders in de bouw. De mensen kunnen nu zelf voelen wat het betekent, om met doorgesleten handen thuis te komen. De dames en Jan de Vries zien vol spanning uit naar de dag waarop de cursus van start zal gaan. Wij wensen hen veel succes. Het vakantieverkeer komt weer goed op gang. Dat zal in binnen- en buitenland tot overvolle wegen leiden. Zeker bij die grote drukte is het belangrijk voldoende afstand te bewaren, zo dat rijden geen botsen wordt als de voorligger plotseling moet remmen. „Houdt afstand" heet dan ook de actie, die Veilig Verkeer Nederland in de ko mende maanden voert. Dat gebeurt in overleg met de Centrale Politie Verkeers- commissie en de Verkeerscommissie Openbaar Ministerie. Gebleken is dat onvoldoende' afstand zamer rijdende automobilist te krui- houden de oorzaak is van veel bot- pen, dat diens achterbumper er bij- singen. Zo waren van de in totaal .kans wordt afgereden. 296.369 ongevallen (zowel met doden De automobilist even later: „Ja, dat en gewonden als met uitsluitend ma- deed ik omdat die vent niet voor me teriële schade), die in 1977 door de opzij ging. Door er heel kort achter Dienst Verkeersongevallenregistratie te gaan rijden, wilde ik 'm dwingen in Heerlen geregistreerd werden, er naar rechts te gaan. Dat heb ik trou- 26.251 te wijten aan te dicht achter wens zo geleerd", elkaar rijden; bij 2.672 van deze onge- Riskant vallen waren doden en gewonden te volgens adjudant H. H. Koetjè van betreuren. de Algemene Verkeersdienst Rijkspo- van de ongevallen die de Algemene ,m ,n gesprek met veilig Verkeer Verkeersdienst Rijkspolitie vorig jaar Nederlandi houden automobilisten en op autosnelwegen behandelde, was motorrijders in toenemende mate on ruim de helft (54 procent) het gevolg voldoende afstand tot hun voorligger, van onvoldoende afstand houden. Het overgrote deel ervan (80 procent) ge beurde op de linkerrijstrook. Andere onderwerpen die tijdens de actie van Veilig Verkeer Nederland „Men staat de ander niet graag toe dat deze in een tempo rijdt dat lager is dan waarmee men zelf rijdt en men kan moeilijk opbrengen gas te rug te nemen en er achter te blijven. f uc te licuivu vil tl utuiti te uui.vii, aan de orde komen, zijn: rijden met De ander wordt al gauw een treuze- de caravan twee uur rijden - (min- laargevonde„". stens) een kwartier rust autogordels Ee® betrekkelijk groot aantal men en alcohol (wacht met dat pilsje on- sen meent dit die ander onmlddemjk derweg totdat de eindbestemming duldelljk te moeten maken. De ma. van de vakantierit is bereikt). J Tussen kop en staart vaak weinig ruimte Wat is 7 meter? Heel weinig. Het is de afstand die je gemakkelijk haalt als je een propje papier weg gooit. Maar het is ook de afstand waarop een automobilist op de snel weg Amsterdam - Utrecht achter zijn voorligger rijdt. En dat bij een snelheid van 140 km per uur! Als de voorste plotseling zou moeten remmen, is er voor de achterste absoluut geen houden meer aan. Reactie van de automobilist die door de bemanning van een surveillerende politiewagen naar de kant van de weg is gedirigeerd: „Reed ik echt zo hard? Nou, als u het zegt zal het wel zo zijn. En 7 meter afstand? Maar meer heb ik toch niet nodig om tot stilstand te komen! Geen uitzicht Een ander praktijkgeval. Door zware regenval en opspattend water is er bijna geen uitzicht. Toch presteert iemand het met 120 km snel heid voorbij te gaan en dan, gas te rugnemend, zo dicht achter een lang- van de juridische conflicten in Ne derland. waarmee deze afdeling wordt geconfronteerd, de transactie met gebruikte auto's betrelt. Een onbekend percentage miskopen dat niet bij de ANWB wordt aange meld komt daar nog bovenop. De mogelijkheid deze conflicten tot een voor de koper goed einde te brengen is vaak gering. Uit deze gegevens concludeert de Bond dat men zich nog te weinig rea liseert dat een transactie, waaraan geen technische keuring is voorafge gaan, kan leiden tot onoplosbare pro blemen. Wanneer men tot de aanschaf van een tweedehands auto wenst over te j*aar\ zo waarschuwt de ANWB, laat de auto dan eerst keuren, betaal vooraf geen handgeld, teken geen enkele acte, or derbevestiging of kwitantie en doe geen mondelinge toezeggingen anders is de koop gesloten De Bond adviseert verder aan de hand van het techno-rapport de auto indien nodig te laten repareren en eveneens alvorens tot aankoop over te gaan een door de ANWB uit te voeren hercontrole op de verrichte werkzaam heden te bedingen. Pas dan is men goed op de hoogte van de staat waarin de aan te schaffen auto verkeert. Vanzelfsprekend dient elke trans actie vergezeld te gaan van een ge degen garantiebewijs. De ANWB ervaring leert dat het er bepaalde sectoren in de autohandel veel aan is gelegen de potentiële ko per ervan te weerhouden vooraf een keuring te laten verrichten bij een van de ANWB-technostations. Als argu ment hanteert men de lange wachttij den die daarvoor zouden gelden, waar binnen men de betrokken auto allang verkocht kan hebben. De ANWB wijst met klem op de on juistheid van dergelijke argumenten, aangezien er in het algemeen van lan ge wachttijden geen sprake is. Met het oog op de vakantieperiode en het groot aantal mensen dat in die tijd een tweedehands auto aanschaft, heeft de Bond er alles aan gedaan het probleem van de wachttijden op te lossen en is daarin geslaagd. Ook uit oogpunt van verkeersveiligheid waarschuwt de ANWB juist in deze periode tegen de malafide autohandel en het risico van een miskoop. nier waarop dat gebeurt, te weten het zeer kort achter die ander gaan rijden, is bepaald riskant". Haast In nel jaarverslag 1978 van de Centra le Politie Verkeerscommissie wordt opgemerkt, dat het onvoldoende af stand houden nogal eens wordt voor afgegaan of gevolgd door andere ver keersovertredingen. Heel bont maakt de weggebruiker het die kort na de plek waar twee rijstroken in één zijn overgegaan, eerst met de „neus" van zijn auto tot bij na in de kofferbak van de wagen vóór hem kruipt, dan tot twee maal toe uit de file breekt door de doorge trokken streep op het wegdek te over schrijden en er vervolgens met 150 km per uur vandoor gaat. „Ik had haast" luidt zijn verweer. Botsingen Adjudant Koetjè: „Behalve dat men door onvoldoende afstand bewaren de voorligger in een dwangpositie brengt waarin hij niet vrijelijk zal kunnen handelen, brengt men zichzelf en de ander in gevaar als zo'n voorligger gedwongen wordt snel te stoppen". „Dat dit gevaar niet denkbeeldig is, bewijst het grote aantal kop-staart botsingen, waarbij we spreken van een kettingbotsing als het er meer zijn. In nagenoeg alle gevallen moet als oorzaak van dit soort ongevallen worden geconstateerd, dat er op het kritieke moment onvoldoende tussen ruimte tussen de botsende voertui gen in acht was genomen' In ere houden „Er is een neiging bepaalde afstanden te overbruggen. Zo duurt een retourvlucht naar de maan slechts enkele dagen. Een in drukwekkende prestatie. Maar in het verkeer moet beslist een bepaalde afstand in ere worden gehouden tot heil van de verkeersdeelnemers". Veilig Verkeer Nederland Beter een meter te veel dan een me ter te weinig! Regelmatig auto uit Met het in acht nemen van voldoende rustpauzes onderweg is het niet best gesteld. Dat blijkt uit een onderzoek van de ANWB naar de oorzaken van 1.140 ernstige verkeersongevallen, die Nederlandse vakantiegangers vo rig jaar in het buitenland zijn over komen. Van degenen die bij een onge val betrokken waren op hun heen- of terugreis had 28 procent onderweg nog geen enkele rustpauze gehouden. Van de bestuurders die na 500 km of meer een ongeluk kregen, had 20 pro cent slechts 1 of 2 maal zich een rustpauze gegund. Vooral bij auto's met één chauffeur werd te weinig rust genomen. Het bleek dat 44 procent van deze bestuurders vóór het ongeval niet had gerust, terwijl in auto's met twee of meer chauffeurs dit slechts 5 procent was. Goed uitgerust Begin de vakantierit steeds goed uit gerust. Iemand die niet uitgeslapen op reis gaat. loopt grote kans dat zijn waar- nemings- en recatievermogen min- der scherp wordt. Maar ook degene die fris en monter van huis is gegaan, moet op z'n tel len passen. Want gedurende een lange rit vermin dert, zonder dat men het merkt, het concentratievermogen. Om dat te voorkomen het volgende recept: Rust na elke twee uur rijden (minstens) een kwartier. Pers het schema van de reis naar huis terug niet in één dag als u voor de heenreis twee dagen nodig hebt ge had. Romans: Arbor, De Paradijsboom. - Fernand Auwera, Ik wou dat ik een marathonloper was. - Bayley, De kle deren van Cajan. - Berghmans, Ieder dorp heeft zijn wankele wijfjes. - Berk hof, Leven in oktober. - Bretscher, De gefrustreerden. - Burns, De grote afrekening. - Chase, Sexbom onder het casino. - Daum, De van der Linden's. - Dickson, De lokkende verte. - Flei- scher, De hemel kan wachten. - Gil man, Mrs. Pollifax op safari. - Hamp- son, Een schim uit het verleden. - Howatch, De rijken zijn anders. - De Jager, Het Laioscomplex. - Katz, Alligator. - Knight, Vlucht in de leeg te. - Landell, Uit naam van de aarts engel. - Lathen, Vanavond moord. - Lem, Kosmisch avontuur. - Lourens- Koop, Achter het net gevist. - Ludlum, Het Holcroft pact. - McBain, Liefde in de hooglanden. - Momaday, N. Scott, Onder een dak "van de dageraad. - O'Donnell, Moord op afroep. - Royce, Bustillo. - Shannon, Onstuimig hart. - Simenon, Het geval de Muis. - Smith, Gevleugelde dood. - Kimmel Smith, Sadie Shapiro. - Streuvels, Het einde. - Struck, Liefde. - Terlouw, De Derde Kamer. - Updike, Trouw met mij. - Wallace, Het verraad. - v.d. Wetering, De blonde baviaan. - Wibberley, Een ongewenste gast. - Winspaer, Eiland van steen. Romans in vreemde talen: Becker, Schlaflose Tage. - Braunburg, Der ver- ratene Himmel. - Danella, Unter dem Zauberdach. - Huby, Ach wie gut, dass niemand weiss. - Lentz, Ein Im- zug kommt selten allein. - Penkala, Die hölzerne Madonna. - Reinecker, Mord im Hofgarten. - Anthony, Stud game. - Cookson, The einder path. - Crispin, The moving toyshop. - Evans, A crack in the dam. - Guthrie, The genuine. - Ludlum, The Holcroft cove- nant. - Smith, Hungry as the sea. - Tennenbaum, Rachel the rabbi's wife. - Aveline, Hoffman Canada. - des Cars, Le mage et la graphologie. - Crespy, La destruction de Bellegarde. - Lé- pidis, La rose de Büyükada. - Tous- saint, La mort est dans la ville. - Vincent, les terres heureuses. Studieboeken: Boon, Beter blote jan dan dode jan. - Mill, Over vrijheid. - Kwant, Structuralisten en structuralis me. De zin van het leven en het ge loven. - de Haas, De vaderen zijn niet meer. - Roza, De afasie-patiënt. - Böll, Inmenging gewenst. - Löwen- hardt, Het Russische Politburo. - Wij- te, Het Europese parlement. - Schrei- ner, Politieke samenwerking in Eu ropa. Maatschappij-georiënteerd besturen. - Hamelink. Derde Wereld en culturele emancipatie. - Cremer, Het Zwijg zame korps. - Van Weringh, Onrust is van alle tijden. - Laqueur, Terro risme. - Keijser, Echtscheiding. - Smith, Het proces van de eeuw. - Bowart, Breinmanipulatie. - Smith, Je hoeft niet bang te zijn. - Knef, Louter nieuwsgierigheid. - Langedijk, Studie- en concentratie-oefeningen. - Titulaer, De mens en het weer. - Schu- mann. Mineralen en gesteenten. - Holm, Bloembiologie. - Durrell, Mijn dierentuin als toevluchtsoord. - Matz en Vanderhaeghe, Thieme's terra- riumgids. - Van Oort, De vos. - Hal- huber, Hartinfarct. - Zauner en Gób, Rugklachten. - Roalnd, Ik haat mijn psychiater. - Drogendijk, Verstan dig roken. - Rush, Lichaamswerk. - Braam en Leemhuis. 100 vragen over de menstruatie. - Cohen, Als ik je liefheb... - Trobisch, Liefde moet je leren. - Braam en Leemhuis, 100 vra gen over de pil. - Fogg, Fit. - Pau- li, Skiën. - Daniëls, Trainen voor wiel renners. - Larsen en Stean, Karpov - Kortsjnoi. - Parlett, Kaartspelen voor drie. - Officiële postzegelcatalogus Suriname 1979. - Reader's digest zelf maken. - Bengtsson, Kruiden en wilde planten in kruissteek. - Ramazanoglu, Turkse borduurmotieven. - Thomas, De vegetarische keukens. - Leenes en Zeguers, Koekboek. - Grzimek, Paar den. - Van Foreest, Neem nou knaag dieren. - Reinhold-Bouri, Kassen. - Am- brose, Bloemen in de tuin. Schmidt en Jörgensen, Decoreren met geperste bloemen. - Modderman, Gesprekken met de Master Daan Modderman. - Whitehead en Vare Sugg, Zelf kunst vliegen maken. - Jungk, De atoom- staat. - Kies uw motor. KNMV motor jaarboek 1979. - Prisma autogids 1979, door Olyslager organisation. - Ernst, Rheingold. - Hesselink, 150 jaar seinen voor treinen. - Aristoteles Onassis; door Fraser, Ph. Jacobs e.a. Klu- wers internationale FET-gids. Duij- ker. Wijn met een glimlach. - Read. Gids voor de wijnen van Spanje en Portugal. - Janssen. Vloeren, wanden, plafonds. - Groen. Timmeren. - Tou- chard, Mysterie van de pyramiden. - Kolks, Langs de oude Gelderse ker ken. - Killiam en Tullëners, Amster damse grachtengids. - Fürer, Alle tot nu toe bekende werken van Dürer enz. - Monet, Alle tot nu toe bekende schilderijen van Monet uit de perioden van 1870 tot 1889. - Renoir, Alle tot nu toe bekende schilderijen van Re noir. - Toulouse-de Lautrec, Alle tot nu toe bekende schilderijen en affi ches van Toulouse-Lautrec. - Raphaël, Alle tot nu toe bekende schilderijen van Raphaël. - Whitford, Japanese prints. - Album cover album. - Jaar te kijk 1978; de zilveren camera. - Tiet- jens. Over titels en trucs. - Synge, Antieke meubels in kleur. - Rust, Ne derlands porselein. - Jazz en geïmpro viseerde muziek in Nederland. - Drs. P., Het geheim van het bestaan. - Dramatisch akkoord 1977-'78. - Verney, Here comes the circus. - Dutch film '76/'77. - Raster 6; door Raaijmakers. - Raster 7; door Simon, Porson e.a. - Het volle literaire leven, Portretten uit de „Haagse Post". - Van Toorn, Moet je lezen. - Slauerhoff, Alleen in mijn gedichten kan ik wonen. - Lemura, Kosmische bloemen. - Benn, Bruggen slaan. - Van Veen, Jukeboxen 2008. - Cairo, Neti nanga joe!. - Bouma, Leve het oude ambacht. - Lemmens en Her- berghs, Maria in Limburg. - Soma- deva, De koning en het lijk. - Sajer, De vergeten soldaat. - Parker, Het Spaanse leger in de Lage Landen. - Van Deursen, Het kopergeld van de Gouden Eeuw dl. 2. - Homan, Neder land in de Napoleontische tijd 1795 1815. - Sijes, Ik vergat nog iets te vertellen. - Lucie-Smith, Jeanne d'Arc. - Renner, Tsjechoslowakije en de tankrealiteit. - Woods, Biko. - Lieb- man. Als jood geboren. - Wertheim, Indonesië van vorstenrijk tot neo- kolonie. - Verrijn Stuart, Annapurna, 8091 meter. - Severin, De brandan expeitie. - De Wind, Wad nu... wat later?. - De Boer, België. - Thailand, vert. uit het Duits door Hugo Kuipers. Klassiek: André, Stargala. - Arnold, Gitaarconcert. - Bach, Altvioolconcer ten. - Beethoven, 3 Kwartetten, Sona te no. 14. - Donizetti, Don Pasquale. - Dvorak, Serenade voor strijkers. - Fi- scher Chöre, Mijn mooiste geschenk. - Gabrieli, Sacrae symfonia. - Galway plays, Songs for Annie. - Giulliani, Gitaarconcert. - Mozart, Vioolconcert no. 3, Symfonie no. 41. - Orff, Weih- nachtsgeschichte. - Prokofjew, Sonate op. 119. - Purcell, Komplete clavecim- belwerken. - Rameau, Les fëtes d'Hébé, Schönste Klaviermusik. - Schubert, Sonate in a D 845. - Trau- merei. - Tsjaikovski, Symfonie no. 6. - Vieuxtemps, Vioolconcert. - Vivaldi, Vioolconcert op. 8. Niet klassiek: Antillen, Henri Gue- don. - Armatrading, To the limit. - Ayers, Odd ditties. - You send me. - Barbapappa, Org, verhalen en lied jes. - Barbapappa 2. - Best of Bond. - Bim, Thirstless. - Black Sabbath, Ne- ver say die. - Chicago, Hot streets. - Ciari, 14 golden best. - Cimarons, Ma- ka. - Clapton, Backless. - No reason to cry. - Clout, Substitute. - Cocker, Luxury you can afford. - Cocktail trio, De 12 allerbeste. - Commander, Flying dreams. - Cooder, Jazz. - Cor- betta. - Domino, Zijn 20 grootste hits. - Donovan, Sunny good street. - Doors, The best of the Doors. - Dort Nij- holt, Kun je nog zingen. - Drews, Heute. - Duindam, Thoughts. - Duke, The primal George Duke. - Dijke, Blue- sette. - Edmunds, Early works. - Ek- seption '78, Greatest hits. - Fleetwood Mac, Man of the world. - Forestier, No. 5. - Foxtrott. - Freeman, Home cooking. - Fröhliche Zitherklange. - Fungus, Kaap'ren varen. - Geluiden 1 en 2, Hamilton, Scott Hamilton 2. - Hammill, The future now. - Hansse, In de bocht. - Hermans, One man show 78. - Highwoods Stringband, Dan- ce all night. - Hinze, My way. - Va- riations on Bach. - Jupp, Juppanese. - Kamahl, Chanson d'amour. - Kinks, Part I, Kirkpatrick Harris, Sheeds and patchers. - Klaatu, Sir army suit. - Korner, Just easy. - Kottke, Burnt lips. - Laine, Gonna get through. - Lawaaipapagaai, Lefevre, Romance. - Lewies, On the other hand there is a first. - Lightfoot, Summertime dream. - Little Feat, Time loves a hero. - Little River Band, Diamant in an cocktail. - Livin Blues 1968-1978, Loevendie Quartet, Orlando. - Loui- siana Red, Alive live and well. - Mac- Tell, Streets of London. - Magna Car- ta, Greatest hits. - Mamas Papas, California dreamin'. - Otterloo, Vi- sions. - Rooney, One day at a time. - Ross, Ross. - Stewart, Blondes have more fun. - Sumac, Voice of the Xtabay. - Suriname, Music from Sara- maka. - Teagarden and his Big Band 1939. - Tosh, Bush doctor. - Valli. Hits. - 4 verhalen uit de Bijbel. - Vincent, Rock 'n roll history. Dompteur W. te U. Kan geen pap meer zeggen en lapt van al les aan zijn laars. Probeert kool en geit te sparen. Danst vaak de horlepiep en ver groot graag alles zelf! Koopt daarom al zijn vergrotingspapier bij van oosten Vorige week dinsdag heeft de illegale zendamateur P. R. G. (26) zijn zend apparatuur aan de politie moeten in leveren. P. R. G. werd opgespoord, nadat er verschillende klachten bij de Soester politie waren binnengeko men over storingen van elektrische ap paraten. De meeste klachten kwamen van buurtbewoners. De navolgende Soester kandidaten slaagden voor het M.E.A.O-examen 1979 aan de Christelijke Middelbare Economische School te Amersfoort: W. H. Adema, H. R. Damen, R. C. A. van Doorn, A. A. M. v.d. Dijssel, C. E. Groen, A. M. de Groot, A. C. T. Hom, J. M. Raatjes, H. M. J. de Ruygt, P. A. Schoonderbeek, R. F. S. N. Spek en E. R. M. Zoetelief. f%0&\ 1. E.L.O. Discovery 2. Earth, Wind Fire -1 am 3. CheapTrick Live at Budokan 4. Supertramp Breakfast in America 5. Gerry Rafferty Night Owl 6. Abba Voulez vous 7. The hitsingles o.a. Blondie; Boney M, 2lp's Aanrader 8. Queen Live kijlers 9. Stevie Wonder anthologie - 3 lp': 10. Buddy Holly The legend of - 2 Ip's 11. Ten CC Live and let live 2 Ip's 12. Pointer Sisters n The best of - 2 Ip's 9.911 13. Herb Alpert - 40 greatest - 2 Ip's 9.9ll 14. Jim Croce Collection 15. Dr. Hook Pleasure pain 16. Art Garfunkel Fate for breakfast 17. David Bowie Lodger 18. BZN Summer fantasy 19. Wings Back to the egg 20. Golden Earring No promises, nodebts 21. Massada PukulTifa 22. George Zamphir q Flute de pan et orgue 9.ÜJ 23. Dire Straits Communiqué 24. Thijs van Leer Introspection IV 25. lan Dury Do it yourself 1. CheapTrick Live 2. Abba IC üfl Voulez vouslü.öU 3. E.L.O. icon Discoverylü.öU 4. Gerry Rafferty iC nn Night owl I0.9U Hitsingles - 2-mc' s14.9o| Voor olie zekerheid! Tel. 02155 10344

Soester Courant | 1979 | | pagina 5