Onkruid bestaat niet... Peters bv is een ander makelaars kantoor CONTANT-BON' vAARöeRhooqt's tuintips VOOR öoe-het-zelveRS Soest moet nieuw politiebureau vóórfinancieren VVV Nieuws Peters bv v> 4) c Open-Huis" handwerken Zaterdagmiddag- muziek Domkerk Utrecht Straks oefenen voor rampen Tot in de herfst kunt u „au' roepen... Voor de koper die koopt bij Peters b.v. Makelaardij o.g. voor wonen in de groene zone Via raampje toilet E. G. Kerkhof Augustus E. G. Kerkhof E. G. Kerkhof Minimum 4 regels /6,00 Soester Courant van woensdag 8 augustus 1979 Tot en met 16 augustus vertrekt elke ma.-di.-do. en zondag vanuit Lelystad- Haven een vlaggeschip van de rederij Flevo naar Volendam. Een prachtige tocht over het IJsselmeer naar een uniek dorp Afvaart Lelystad-Haven om 11 uur. U heeft ongeveer 2 uur de gelegenheid om rond te kijken in Volendam. Terug komst ca. 16.45 uur. Tot en met 17 augustus vertrekt elke woensdag en vrijdag het m.s. Orca vanuit Lelystad-Haven naar de oude Zuiderzeestad Hoorn. Vertrek uit Lely stad-Haven 11.00 uur. Na een fijne tocht over het IJsselmeer kunt U ongeveer 2 uur passagieren in Hoorn. Terugkomst Lelystad-Haven ca. 16.45 uur. Aan boord is een uitstekend buffet en deskundige gidsen geven uitleg. Prijzen voor beide tochten zijn gelijk ƒ17,-; kind. t/m 12 jaar 10,-; beneden 2 jaar gratis. De Heidefeesten in de gemeente Ede worden gehouden van 18 augustus t/m 1 september. In het prachtige Edese Openluchttheater worden de feesten geopend door Willem Duys, met als hoogtepunt de kroning van de Heide- koningin. Er is ook een boeiende expo sitie in de Schaapskooi; huifkartoch ten, grasbaanraces voor motoren en behendigheidsritten voor auto's, wed strijden en demonstraties van Oud- Hollandse Sporten. Verdere inlichtin gen bij de VVV. In de Groenoordhallen te Leiden is op zaterdag 25 aug. een concert van Joe Tex and his Orchestra. Aanvang 20.00 uur; Einde 24 uur. Prijs 25,- in de voorverkoop. Voorprogramma: Mara- blinta funky-soulcommunications- reggae. Kaarten alhier te reserveren. Het Sportpaleis Ahoy te Rotterdam start het nieuwe seizoen met een nieuw evenement dat verbonden is aan een grote beurs in de aangrenzenden ten toonstellingshallen. Van 24 aug. t/m 2 sept. is deze beurs dag. geopend van 10.00-22.30 uur en op de zond. tot 18.00 uur. Gelijktijdig zullen er in het sportpaleis per avond een aantal zeer spectaculaire concerten en shows gehouden worden, zoals het R'dams Philharm. Orkest met Randy Newman, een komplete Amerikaanse Disco show uit New York, een van de beste nachtclubs uit Parijs: Het Alca- zar de Paris, welke voor een eenmalig optreden worden overgevlogen en ten slotte een viertal popconcerten met Cheap Trick, Van Morrison, Golden Earring en de Commodores. Verdere inlichtingen en programma bij de VW, alsmede de voorverkoop van kaarten voor beurs en evenementen. In sportpaleis Ahoy te Rotterdam komt van 14 t/m 23 september het Russisch Staatscircus met de wereldberoemde clown „Popov". Aanvangstijden van de avondvoorstellingen zijn 20.00 uur. Matinees op zaterdag- zondag- en woensdagmiddagen. Prijzen van 10,- tot 24,-. Verdere inl. aan ons kantoor Steenhoffstr. 9a. In het kader van de orgelcyclus zal op woensdag 15 aug. een orgelconcert worden gegeven in de Sint Joriskerk te Amersfoort. Het concert zal worden gegeven door Feika Asma, organist te Maassluis. Aanvang 20.00 uur. Prijs 4,-; pas 65/cjp 3,-. In Rotterdam is september de orgel- maand. Er zullen 14 orgelconcerten worden gegeven in de Grote- of St. Laurenskerk en in concertgebouw De Doelen. Openingsconcert ma. 3 sept. in De Doelen en Slotconcert op za. 29 sept. in de Laurenskerk. Toegangs kaarten 4,- per concert; passé partout voor alle evenementen 25,-; pas 65/cjp geldig. Inl. en kaartverkoop ma. t/m vr. De Doelen 010-142911 of Lau renskerk 010-130900. Jazz Rilzen organiseert op 17-18 en 19 augustus weer het Bilzenfestival (Bel gië) meto.a. The Specials, Pretenders, Stiff Little Fingers, Girls Walk By, AC/DC. Aanvang 15.00 uur. Entree prijs 23,- p. dag en 59,- (3 dagen) voor passe-partout. Het festival zal in de openlucht worden gehouden. In Bilzen zult U voldoende aanwijzings borden treffen naar het terrein. Kaar ten te reserveren bij de WV. Op zondag 12 aug. zijn in Loosdrecht bij W.V. Het witte Huis aan de Nieuw Loosdrechtsedijk 242 gecombineerde Zeilwedstrijden X. Aanvang 9.30 uur. Op zondag 12 aug. zal het I.V.N. afd. Eemland opnieuw van start gaan met de maandelijkse natuurwandelingen. Dit keer is de Zoom aan de beurt. Het behoort tot Pijnenburg, een van de grootste landgoederen in het Eemland. Natuur gidsen zullen liefhebbers op wachten bij de onbewaakte spoorweg overgang aan het Berkenlaantje. Deze 2 uur durende wandeling is gratis en ook de hond mag mee, mits deze aangelijnd is. Van 28 aug. t/m 2 sept. zullen in het Olympisch Stadion te Amsterdam de baanwedstrijden Wielrennen om het wereldkampioenschap verreden wor den. De belangstelling belooft zeer groot te worden, want alle grote wiel-' vedetten zullen aan de start verschij nen. De toegangsprijzen variëren van 7,50 tot 15,-. Op de laatste dag, 2 sept. kosten deze tussen 10,- en 25,-. DeC.W.S.V. „Olympia te Soest organi seert op 25 augustus de 22e Paleis Soestdijktocht. De afstanden zijn 5, 10, 15, 20 en 25 km. en de deelname staat open voor iedereen. Startplaats is het Veren.gebouw van de Emmakerk aan de Regentesselaan tussen 10.30 en 14.00 uur. Inschrijfgeld bedraagt t/m 14 jaar 3,25; boven 14 jaar 4,-. Inlich tingen bij Hr. Brood, Torenstr. 8 te Soest; tel. 19979 en bij Hr. van Steende- laar, L. Brinkweg 50, te Soest, tel. na 18.00 uur, 16414. Vanuit Bergen op Zoom kunt U toeris tische rondvaarten maken naar Zee land en België. Voor 10,- kunt U vissen in de Oosterscheldevoor 17,50 een tocht naar Antwerpen met rondvaart door de havens. Voor 15,- naar Zierikzee. Ook kunt U in aug. vanuit Schoonhoven een tocht maken met de rondvaartboot naar Dordrecht, Willemstad. Alblasserwaard of naar de Biesbosch. Inlichtingen aan ons kan toor. De nieuwe ,,Uit krant met pas 65" en toeristische tips in eigen land is ook weer uitgekomen. Er staan o.s. in; een Vijfdaagse bustocht door Friesland, voordelige aanbieding van eerste klas hotels in Gelderland en Overijssel en met natuurlijk weer de uitkalender. Gratis af te halen bij de WV. Kadobonnen voor Soest en Soesterberg in waarden van 5.-: 10,-; 15, 20,- en 25,- zijn het hele jaar door verkrijgbaar bij de Rabobanken en het WV kantoor Soest, Soesterberg. Amersfoortse Culturele Raad Postbus 699 3800 AR Amersfoort In de jaaragenda „Uit in Amersfoort '79/'80" kunt U alle aktiviteiten vinden, die in Amersfoort op kultureel en sociaal-kultureel terrein het komend seizoen o.a. in De Flint, De Zonnehof, de St. Aegtenkapel plaatsvinden. Alle gegevens over concerten, toneel-, cabaret-, balletvoorstellingen, tentoonstellingen etc. staan hierin vermeld. Ook de gegevens over een abonnement op de evenementen van Uw keuze, de losse verkoop van toegangsbewijzen etc., alsmede de bestelbon voor een abonnement zijn in de jaaragenda opgenomen. „Uit in Amersfoort 79/80" kunt U gratis afhalen bij het bureau van de A.C.R. in De Flint, Coninckstraat 62 of in De Zonnehof, Zonnehof 8, Amersfoort. U kunt ook bellen: 033-51084 of 033-33034, waarna het boekje U wordt toegezonden. Abonnementhouders, A.C.Fh-donateurs èn cjp-ers sturen wij het boekje in de week van 6 t/m 10 augustus a.s. toe. Liefhebbers van handwerken zijn a.s. vrijdag 10 augustus tussen 09.30 uur i0 uur van harte welkom bij Tiny Joosten op het adres Ossendamweg Mevrouw Joosten geeft les in handwerken en exposeert een groot aantal werkstukken ter voorbereiding van het nieuwe seizoen. In september starten cursussen haken en macramé; belangstellenden daar voor kunnen zich a.s. vrijdag komen oriënteren. BESTELAUTO HUREN? VANAF f 40,PER DAG OS155-1 32 27 KONINGSWEG 14 SOEST Tijdens het kerkconcert op zaterdag middag 11 augustus, aanvang 3.30 uur, concerteert Stoffel van Viegen, orga nist van de Domkerk. Het programma luidt: 1. Psalm 150, van Adriaan C. Schuur man. 2. Psalm 91, vanCorKee. 3. Ik wil mij gaan vertroosten, van Hendrik Meima. 4. Capriccio ritornello, van Herman Strategier. 5. Sonata da chie- sa, van Hendrik Andriessen. Via de collectebus bij de uitgang kunt u helpen de voortzetting van deze con certenreeks mogelijk te maken. Als de draaiboeken bij het Soester Rampenplan gereed zijn, zullen er oefeningen gehouden worden om het plan op zijn doeltreffendheid uit te proberen. Dit deelde de burgemeester mee tijdens de vergadering van de commissie algemeen bestuur. De leden van de commissie waren met het plan zeer ingenomen. Het was een goede zaak dat het nu zover gereed was. Het wachten is nu op de bijbeho rende draaiboeken, waarin de taken van de diverse diensten nader worden omschreven. 21 September a.s. wordt daarover met de diverse diensten ver gaderd. Optreden tegen terroristische aktivi teiten valt niet onder een gemeentelijk rampenplan; daarvoor zijn andere re gelingen opgesteld door de ministeries van binnenlandse zaken en jus#ie. Het rampenplan treedt evenmin in werking als er een ramp plaats vindt op het terrein van de vliegbasis. In eerste instantie behoort bestrijding daarvan tot de taak van de militairen. Het kan best zijn dat u op een gegeven moment roept „Au, verdikkeme wat prikt dat gemeen...". Een flitsende prik, niet eens veroorzaakt door een insekt. Een plant stooft u deze kool! Het kan de grote soort zijn, wel groeiend tot anderhalve meter of de kleine die zo'n zeventig centimeter haalt. Dank zij die prik hebt u dan kennis gemaakt met de brandnetel. Overal vind baar en vooral goed gedijend op de vuilstortplaatsen. Het is een pionier van de ware soort; een ongenaakbare doordouwer. Wedden dat u hem tegenkomt tijdens de maandelijkse I.V.N.-wandeling? Tussen twee uur en half drie kunt u vertrekken o.I.v. een natuurgids. Verzamelplaats: De Zoom, kruising Berkenlaantje. De belangstelling voor de wonderen der natuur is groot, zo hebben wij be merkt. Op de inschrijvingsdag voor de Groene Kursus moesten er reeds velen teleurgesteld worden. Helemaal volgeboekt, is deze cursus over allerlei wetenswaardigheden in de natuur en gegeven door de gedi- lomeerde I.V.N.-gidsen. Het geeft de burger moed, dat toch niet iedereen maar denkt „Wat kan mij het allemaal schelen, na mij zor gen anderen er maar voor dat alles weer goed komt. Na deze prik voor de ongeïnteresseer- den naar de prik van hierboven voor de wél-belangstellenden. De brand netel is toch onkruid? Nou dat had men u zeker een tiental jaren terug krach tig tegengesproken. Immers toen wer den de brandnetelvezels gebruikt bij 't vervaardigen van neteldoekse stoffen. Nog meerdere tientallen jaren terug, in de laatste jaren van de twee de wereldoorlog was de vinder van de brandnetelbladeren er maar wat blij mee om er soep van te koken... Voed zaam en daardoor erg welkom. Onkruid? Ach, in de natuur besta.c.1 onrkuid helemaal niet, immers, elke plant heeft een functie. Thans worden brandnetels - net als vroeger trouwens - ook nog toegepast bij de genees kunst. Twee soorten Er bestaan dus twee soorten. De grote met zijn lange bloemtrossen, in sier- De koper die met onze kantoren kontakt opneemtontvangen wij geheel vrijblijvend. Het vrijblijvende karakter is niet zómaar een kreet. Onze doelstelling is, dat de koper voor welke dienst hij ons ook inschakeltgeen cent hoeft te betalen. Onze opdrachtgevers (de verkopers) stellen ons namelijk financieel in slaat snel en doeltreffend kopers te kunnen vinden. Dat de koper óók belangrijk voor ons is, is vanzelfsprekend. Uiteraard willen zvij graag verkopen. Maar dan zó dat de koper tevreden is en tevreden blijft. Eens zal de koper ook willen verhuizen. En dan zien zvij hem graag terug. Als verkoper. Dit kan alleen gebeuren als het destijds gegeven advies goed is geweest. Zó goed dal hij ook na tien jaar nog maar een makelaar kent die met de eekhoorn. 9 Amersfoort, Stadsring 117, 033-30488 Soest, Birkstvaat .87,02155-16251 Zeist, A.C. Kerkhofllaan 2, 03404-51365 lijke bogen neerhangend en de kleine met zijn bescheiden trosjes (klein maar fijn). De laatste staan rechtop of schuin aan de stengel en hangen dus niet. Eigenlijk, om heel eerlijk te zijn, die bloempjes stellen niet veel voor. Het zijn die groene dingetjes die u ziet, die voor bloemen doorgaan. Je kijkt er zo aan voorbij. Maar ja, pretenties heeft die brandnetel, net als een echte pionier - helemaal niet. Dat Iaat hij over aan de andere planten, die via een bloemruiker hun afhankelijkheid van insekten tonen. Dit voor de bestuiving en dus voortplanting. Nee, de brandnetel redt zichzelf wel, geen gelok door kleurtjes of geurtjes of honing. Wars van dit alles stelt deze plant veel meer vertrouwen in de wind en zichzelf. Zo gauw de meeldraden rijp zijn, springt de knop, die op de meeldraad staat (helmknop) open met zo'n snel heid dat het erin zittend stuifmeel als een wolkje eruit vliegt. Jan de wind geeft dan een lift en wel aan zo'n massa, dat er beslist wel een deel van neerkomt op de andere brandne tels die er voorkomen. Hecht het stuif meel zich eenmaal op de stamper, dan komen er later vruchtjes door. Dat de grote brandnetel tweehuizig is betekent, dat de ene plant alleen meel draadjes heeft en de andere de stam- perbloemen. Ontdekt u dus de vrucht jes, dan is dat het 't stamperbloemige geslacht. Waarom „au..." Natuurlijk vraagt u zich af, hoe kan ik me nou zo bezeren aan die plant. Be kijkt u daarvoor nu eens met een loep de brandnetel. Vooral de bladeren en ook de stengel waaraan ze vastzitten. Beide zijn bedekt met haartjes. Zeer fijne zelfs. En hierin zit 't 'm nu. Het venijn zit niet in de staart maar in het haartje. Door die loep kijkend - met het blote oog valt er niks waar te nemen - ontdekt u dat elk haartje aan de bovenkant is voorzien van een rond knopje. Raakt u nou ook maar eventjes zo'n haartje'aan, dan breekt 't knopje eraf. Op de breukplaats komt dan een haarscherp randje tevoor schijn, dat meteen de belager een be hoorlijke prik geeft en een wondje ver oorzaakt. Het gif uit de haarholte spuit dan in het wondje en ga dan maar krabben. Jeuken als ik weet niet wat en branden als de. Dat houdt een leuk tijdje aan, dus glij nooit uit in een brandnetelbosje. Jarig bent u dan zeker niet! In het open veld zijn de brandnetels ietsje anders om te zien. Let er maar eens op. U bemerkt dan wel dat ze dan smallere bladeren hebben, die bo vendien dichter tegen de stengel ge drukt zitten. Daar, waar veel grote brandnetels staan, komen soms de rupsen van ver schillende vlinders op af. Die van de kleine vos, de dagpauwoog en de num mervlinder vertoeven er gaarne. Al is de brandnetel dan een pionier, bezoek krijgen doet de plant. Maar... hij kan plotseling zeer eenkennig wor den als u hem te dicht benadert. Rita. I.V.N.-EEMLAND. Via het raampje vam de toilet kwam een onbekende inbreker in de woning van de familie K. aan de Soesterberg- sestraat. Hij verdween met medene ming van een zakrekenmachientje en een doosje met honderd gulden. Voor al Uw LOODGIETERS WERKZAAMHEDEN 'en SANITAIRE ARTIKELEN OOk voor doe-het-zelvers Wij heipen U direct! Loodgieters-en C.V.-bedrijf Hartweg 58 - Soest Tel. 14332-b.g.g. 10816 In de maand augustus kan de tuin nog behoorlijk veel werk geven. Dit hangt natuurlijk voor een belangrijk gedeelte af van het weer, dat de maand ons biedt en van de aard van de tuin. Hieronder volgen verschillende tips die niet voor iedere tuin te gebruiken zullen zijn, maar wie de schoen past... Het gazon kan nu nog overbemest worden en wel met pl.m. 3 kg. mengmeststof per 100 m2. Regelma tig blijven maaien is noodzakelijk en liever nooit korter dan 2 cm.; om wortelhalsverbranding te voorkomen. Het resultaat van kort maaien is veelal mos en/of onkruidvorming. Met prikrol of greep kan het gras nog eens flink belucht worden, dat een gezonde groei stimuleert. Ook is de tijd aangebro ken voor het inzaaien van kale plekken om zo voor de winter weer een stevige mat te verkrijgen. Het leggen van zoden is een aangelegenheid die beter nog een maandje uitgesteld kan worden, omdat bij warm weer de zoden slechts heel kort goed te houden zijn. Voor rozen bezitters is het aan te raden de uitgebloeide bloemen zo kort mogelijk terug te knippen om zo binnen korte tijd een rijk bloeiende roos er voor terug te zien. Een overbemesting met speciale rozen mest draagt hiertoe bij. Deze bemes ting moet wel zo spoedig mogelijk plaatsvinden, omdat anders de roos niet voor de winter afrijpt. Luis eventueel verwijderen met zeepspiritus, bij hardnekkigheid luisbestrijdingsmiddelen. De vaste planten die nu uitgebloeid raken, hoeven we lang niet altijd af te schrijven. De soorten die in of voor juli gebloeid hebben zijn meestal met enigszins redelijk weer in augustus of september nogmaals in bloei te krijgen. Zodra de rijkste bloei is geweest worden de bloeistengels zo kort mogelijk teruggeknipt, waardoor de plant wordt geactiveerd een tweede bloei te geven. Ontbreken er in de tuin bepaalde kleuren of bepaalde kleuren in een bepaalde tijd, dan is het verstandig deze te noteren en er van het najaar rekening mee te houden als we gaan ver- of bijplanten. Snelgroeiende hagen als liguster en beuk kunnen we nog eens flink bijsnoeien. In de hele tuin houden we de grond flink los door te schoffelen. Onkruid wordt regelmatig gewied. De hogere soorten vaste planten geven we een steuntje in de vorm van een tonkin- stokje met wat tuinbinddraad om te voorkomen dat ze met harde wind of een flinke regenbui om of uit elkaar vallen. Alle heesters die uitgebloeid zijn of raken worden gesnoeid om een gezonde heester te behouden. De uitgebloeide scheuten worden ingekort en oud zwak hout wordt weggeknipt (lavendel, escallonia, kam- perfoeli etc.). De verschillende kruiden kunnen nu geoogst worden. Het jonge blad is het best te gebruiken, omdat dit het meest aroma bezit. De kruiden kunnen worden gedroogd op een koele, droge beschaduwde plaats. Daarna wrijven we ze fijn en bewaren ze in goed afsluitende potten. Over water geven bestaan nog wel eens verschillen de (zelfverzonnen) theoriën. Hier enkele raad gevingen: Bloembakken moeten bij normale tem peratuur dagelijks worden gegoten, uitgedroogde grond is haast niet meer vochtig te krijgen. In de tuin wordt er bij droogte gesproeid, zodra het werkelijk nodig is. Eens per week langdurig sproe ien heeft meer nut, dan iedere dag een kleine watergiftje. De wortels van de planten moeten als het ware de wortels achterna groeien. Een vaak gesproeide tuin wordt „lui" en daardoor meer gevoelig! Soest komt niet op het lijstje van Binnenlandse Zaken voor dat opgesteld is in verband met rijksuitkeringen voor nieuwbouw politiebureau's. Dit lijstje geld tot 1983, maar ook op de voorlopige lijst tot 1988 preikt de naam van Soest niet. Het betekent dat Soest de bouw van een nieuw bureau zal moeten vóór- financieren. Een en ander is het gevolg van het ontbreken van een bestemmingsplan waarin de nieuwbouw van een politie- Voor al Uw DAK-ISOLATIE DAK-BEDEKKINGEN en SHINGLES DAKEN Wij helpen U direct! Loodgieters- en C.V.-bedrijf Hartweg 58 - Soest Tel. 14332-b.g.g. 10816 bureau is opgenomen. In 1976 vroeg de gemeente voor de eerste keer aan bin nenlandse zaken opgenomen te worden op de lijst voor rijksuitkeringen. Men dacht toen in 1978 met de nieuwbouw in het Centrumplan te kunnen aanvan gen. In de brief van 12 augustus 1977 schreef de minister dat Soest al te optimistisch was, aL- men dacht een bureau te mogen bouwen voor een korps van honderd man. Het bouwplan diende teruggedraaid te worden tot 80 man. Het nieuwe schetsplan werd eind okto ber 1977 bij het ministerie ingediend, gebaseerd op de nieuwbouw in het Centrumplan. De gemeenteraad stfelde dat plan vorig jaar evenwel (wegens maatschappelijke onuitvoerbaarheid) niet vast. In de maand maart van dit jaar informeerde het ministerie hoe de zaken met de nieuwbouwplannen erbij stonden en toen is Soest kennelijk van Voor een BEDRIJFSZEKERE CENTR. VERWARMINGS INSTALLATIE Ook voor doe-het-zelvers Service-abonnementen schoonmaken enz. Wij heipen U direct! Loodgieters- en C.V.-bedrijf Hartweg 58 - Soest Tel. 14332 - b.g.g. 10816 de lijst afgevoerd omdat er geen be stemmingsplan meer was. In de vergadering van de commissie algemeen bestuur zei de burgemeester dat de nu te verwachten vóórfinancie ring een vrij algemene zaak was in Nederland. Nieuwe politiebureaus voor bijvoorbeeld Krimpen a/d IJssel en Nieuwegein staan op de lijst van binnenlandse zaken voor respectieve lijk 1981 en 1983 en zijn inmiddels bijna gereed. Vóórfinanciering betekent rentever lies. Soest kan vermoedelijk wel reke nen op uitkering in de jaren 88/89, al zijn wijzigingen van het eerder ge noemde lijstje altijd mogelijk. voor het opgeven van een KLEINE RUBRIEKADVERTENTIE in de SOESTER COURANT Naam: Straat: Woonplaats: Tel verzoektmaal plaatsing Op woensdag ATTENTIE: één letter of leesteken per hokje, tussen twee woorden een hokje blanco laten Ondertekening 1 2 3 4 5 5 regels f 8,00 6 6 regels f 10,00 7 regels f 12,00 8 regels f 14,00 9 regels f 16,00 10 regels f 18,00 11 regels f 20,00 12 regels f 22,00 7 8 9 10 11 12 De bon moet uiterlijk maandag 16.30 uur in ons bezit zijn voor plaatsing in de Soester Courant van woensdag daarop volgend. Bewijsnummer 75 ct. extra. Brieven onder nummer: f 2,50 extra (De binnengekomen brieven worden u dan toegestuurd). Deze bon ONGEFRANKEERD zenden aan; advertentieafdeling SOESTER COURANT Antwoordnr. 136, 3760 VB SOEST. Het verschuldigde bedrag insluiten ctoor middel van groene bank-betaalcheque, Eurocheque of blauwe girobetaalkaart (geen giro-overschrijvingskaart)

Soester Courant | 1979 | | pagina 13