RD Wintermode, elegant en vrouwelijk Fietsconcerten 1979 Aktie „Present voor de Derde Wereld Nederlanders. Kom op 15 en 16 sept. naar de Internationale Meubelbeurs in Utrecht U VVV Nieuws Modehuis De Ster brengt: fm Gespreksgroepen gescheiden mensen M. LOS Studio karla harwoeziK Uw succes is onze reclame!!! RIJOPLEIDING voor al uw rijbewijzen. Autorij- en Verkeersschool „Heerlijke" muziek uit Middeleeuwen, Renaissance en Barok Stichting Mensen in Nood, doet oproep: Nederlanders. Hou meer van je Thuis. DE VRIES 24 25 Soester Courant van woensdag 12 september 25 fhow iel. b.t.w n auto's. 0.00. gstijden: 9.00-18.00 uur 'dags koopavond 00 uur. PARKEERRUIMTE Tot en met 30 september wordt op de Nieuwmarkt te Amsterdam iedere zondag antiekmarkt gehouden. Tussen 9.00 en 17.00 uur staan hier ongeveer veertig marktkramen opgesteld, met een uitstalling van antiek en curiosa uit vele landen. Op zondag 16 september is in de Stads schouwburg in Utrecht een Gala-mati nee Jaar van het Kind. Thérère Stein- metz, Alexandra Radius, Han Ebbe- laar, Fons Jansen en vele anderen treden op ten bate van het Jaan van het schouwburg in Utrecht een Gala matinee Jaar van het Kind. Thérèse Steinmetz, Alexandra Radius, Han Ebbelaar, Fons Jansen en vele ande ren treden op ten bate van het Jaar van het Kind. Aanvang 14.30 uur. Prijzen 13,50; 17,-; 21,50 en 25,-. Alhier te reserveren vanaf 3 dagen tevoren. André van Duin komt met zijn geheel nieuwe show en zijn vaste begeleiders Corrie van Gorp en Frans van Dus- schoten op 17 -18 en 19 september in de Stadsschouwburg te Utrecht. Aanvang j 20.00 uur. Kaarten van 13.50 t/m i 25,- vanaf 3 dagen tevoren aan de kassa van 10-14 uur, tel. van 11-14 uur nr. 030-310241 of bij de VW. Het Instituut voor Natuurbescherming educatie, afd. Amersfoort, houdt op zondag 16 sept. haar maandelijkse wandeling door het Schothorsterbos. Start bij hoofdingang Schothorsterlaan om 14.00 uur. Henk Elsink opent dit seizoen in de Flint te .Amersfoort met vier try-out voorstellingen op 23 sept. t/m 26 sept. met zijn nieuwe One-Man-Show. Aan vang 20.15 uur. Prijs ƒ15 .-; pas 65/cjp 12,50. Op donderdag 13 sept. is er in de Stads- schouwburg te Utrecht een voorstel- I ling van Jasperina de Jong met haar show ..Thuis best". Aanvang 20 uur. Prijs 10,-. file rangen vanaf 3 dagen tevoren. De pijlerbouw van de Oosterschelde toegankelijk voor publiek. Dagelijks kan men nu naar de grootste werk- plaats van Nederland, n.1. het werk- eiland in de Oosterscheldemonding, waar de pijlers voor de stormvloedke ring worden gemaakt. De bouwput is 1200 meter lang en 800 meter breed en omringd door de zee. In de komende jaren zullen 66 betonnen pijlers van ongeveer 40 meter hoogte worden ge bouwd. Dagelijks tussen 10 en 17 uur vertrekt ieder half uur een bus van de damaanzet op Schouwen bij Burgsluis over de 3 km. lange hulpbrug naar het werkeiland. De excursie duurt uur en kost 4,- p.p. kinderen van 4 t/m 9 jaar en 65+ 2,50. De Scholengemeenschap „Eemland" te Soest viert haar jubileum als 25 jaar „Koningin Emma" huishoudschool en 12H jaar technische school „Eem land". In verband hiermee is op don derdag 20 september aan de Soester- engweg 15 een Jubileummarkt met allerlei attracties. Iedereen is hartelijk welkom. Geopend 's middags van 2.30 tot 4.30 uur en 's avonds van 7 tot 9 uur. Opbrengst t.b.v. een school voor tech nisch en huishoudonderwijs in Kenia. Opvrijdag 21 september is er 's avonds van 7 tot 9 uur een Reünie van oud-leer lingen aan de Talmalaan en aan de Soesterengweg. In het „Turfschip" te Breda wordt op 6 oktober een Jazzfestival Holland Jazz '79 gehouden van 13.00 uur tot 01.00 uur. Entreeprijs 25,-. Kaarten alhier te reserveren. In sportpaleis Ahoy te Rotterdam zijn op 15-16 en 17 oktober Popconcerten van de groep Supertramp. Aanvang 20.00 uur. Einde 23.00 uur. Prijzen van 15,- t/m 30,-, alhier te reserveren. Op zaterdag 15 sept. wordt de 3e Orgelvoettocht langs bekende en min der bekende orgels in de Utrechtse binnenstad gehouden. Het wandeltra- jekt voert langs een interessant ge deelte van de stad: Stadswallen, OUde Gracht, Nieuwe Gracht en de daartus sen gelegen Lange Nieuwstraat. Op deze voettocht zullen de pas gerestau reerde Nicolaikerk, de Kathedrale Kerk, de Aula van de Rijksuniversiteit en de Domkerk bezocht worden. De orgels zullen gedemonstreerd worden door Peter van Dijk, Gert Oost en Jan Jansen. Onderweg zal een eenvoudige I lunch worden aangeboden. Verdere inl. aan ons kantoor, j In de Singer te Laren is van 18-23 sept. de 18e educatieve film week van het j VNFI te Hilversum, het Festikon '79. j Zes dagen lang meer dan honderd speelfilm, animatiefilms en documen taires. (Vele premières voor Neder land) enz. Kaarten en inlichtingen aan het bureau Festikon, tel. 035-17645. De musical „Bubbling Brown Sugar", de hit van Broadway, komt in de Stads schouwburg te Utrecht van 22 sept. t/m 26 sept. Aanvang 20.00 uur. Prijzen 25,- t/m 40,-. Dezelfde musical „Bubbling Brown Sugar" komt weer terug in theater Carré te A'dam. Aanvang 20.15 uur. Prijzen van 15,- t/m 35,-, alhier te L reserveren. Op 14 sept. is er in het Singermuseum te Laren een optreden van het cabaret Ivo de Wijs met zijn „Formule 2". f Aanvang 20.15 uur. Tot en met 30 september wordt in het Lips Autotron te Drunen de expositie „Wondermobielen" gehouden, waarop ruim 200 antieke automobielen te zien zijn. Gratis folder verkrijgbaar aan ons kantoor. I Tot eind september kan men op Vrij af tijden de kaasmarkt rondvaarten maken door de singels en grachten van Alkmaar, Afvaart vanaf De Mient bij de kaasmarkt. In sportpaleis Ahoy te Rotterdam is op ag 9 oktober een popconcert van de groep „Boston". Aanvang 20.00 uur. Prijzen 15,- t/m 30,-. alhier te reserveren. Artishock draait op donderdag 13 sept. de film Cria Guervos in het gebouw Middel wijkstraat 72 om 20.30 uur. De regie is van Carlos Saura. De film duurt 97 min. en is in kleur. Liefhebbers van rozen kunnen terecht bij rozenkwekerij De Wilde aan de Pr. Irenelaan te Bussum. Daar vindt U de grootste rozenexpositie in Nederland. Het bloeiseizoen is tot eind oktober en er is voorts een heidetuin. Vrij toegan kelijk. De Soester kadobon is voor velen van U een bekend begrip. De ontvanger heeft het voordeel rustig zelf naar een kado te kunnen zoeken dat hem/haar bevalt, de bon is immers 6 maanden geldig. Zoals bij het begin van ieder nieuw modeseizoen is ook nu weer de spanning bij vele da mes aanwezig omtrent hetgeen er in de mode zal gebeuren. Zo hier en daar zijn er al „tipjes van de mode-sluier" opgelicht in de damesbladen en zijn er links en rechts al weer etalages vol nieuwe mode te zien. Een compleet overzicht van de nieuwe najaars- en wintermode '79-'80 (alsmede vakkundige be geleiding en advies) krijgt de modebewuste vrouw uiteraard in de gespecialiseerde mode zaak. MODEHUIS DE STER in de Winkel- kring Van Weedestraat en op de Smitshof, de Modress-zaak in uw naaste omgeving, heeft een uitgebalanceerde collectie samengesteld, die niet alleen voor vele smaken eri leeftijdsgroepen geschikt is, maar ook voor iedere beurs. Modieus gekleed gaan wil graag iedere vrouw; dat hoeft helemaal niet in te houden dat ieder seizoen opnieuw veel geld geïnvesteerd moet worden in grote garderobe: Neen, enkele goed ge kozen kledingstukken voorzien van de juiste accessoires (ook dit seizoen uiterst belangrijk!loodsen U voor wat betreft de mode, weer heelhuids door de komende maanden heen. Want er verandert wel wat. De vrouw mag weer elegant en vrouwelijk wor den. Geen overvloedige hoeveelheden stof meer, geen onnodige ruimtes, maar goed gesneden mode, waarbij de coupe opnieuw belangrijk wordt. Wan neer we algemene tendezen willen aan geven, dan kunnen we zeggen, dat de heren ontwerpers een heel klein knip oogje achterom hebben geworpen naar de jaren vijftig. Opnieuw veel aandacht voor de japon, voor coupenaden, voor brede schouderlijn en taille-aksenten, voor goede stoffen, voor splitjes, rech te rokken en niet te vergeten mantel pakken. Over het algemeen kan gesteld worden dat het silhouet rechter is geworden. Evenals in de jaren vijftig aandacht voor de taille door middel van cein tuurs (zowel om mantels, coats, jasjes als om japonnen en rok-bloese-combi- natiesInplaats van een veelheid van dessins, doen nu mooie effen stoffen opnieuw hun opwachting. Deze stoffen zijn vaak voorzien van een struktuur waardoor ze niet helemaal effen lijken. Erg belangrijk in dit hoofdstuk is de bouclé en de bouclette. Trouwens alle harige materialen zijn troef deze win ter. Voor japonnen, deux-pièces, voor rokken maar ook voor mantels en- zeker voor de driekwart en zevenacht ste jasjes. Erg populair zullen ook de mantels en coats met borg (en bont) voering zijn. Wanneer we andere veel verwerkte stoffen noemen, dan zijn dat veel-kleurige tweeds (multi-colour), flannels, jerseys, korduroys in com binatie met andere stoffen, velours, ratiné's, zachte Shetlands, wollen ga bardines en crêpes. Paars in alle schakeringen Een heel grote verrassing is het niet wanneer we zeggen dat paars in alle mogelijke tinten tot nu toe erg gewild is bij de nederlandse vrouw. En terecht, het is een warme kleur die iedereen flatteert. Alle schakeringen paars van lila tot cyclaam en van cerise tot violet) vormen het pallet waar de vrouw in eerste instantie haar keuze uit maakt. Als goede tweede kleur komt het diepe wijnrood, dat weer net even anders is dan het bordeaux van afgelopen winter. Goede derden zijn grijzen en zwarten, op de voet gevolgd door de gele tinten blauw (petrol maar ook marine) of heldere kleuren als zee groen, kobalt, rood of helder groen. In tegenstelling tot voorgaande jaren dragen we deze kleuren in kombina- tie met elkaar en niet toon-in-toon. Al naar gelang type en smaak kan iedere vrouw de paarstinten opwerken met zelfgekozen kleuren. Schouderaksenten zijn „in" Het rechte silhouet vraagt om een ver brede schouderlijn. Deze verbreding en dus de automatische aksentuering van de schouder) wordt niet alleen ver kregen door schoudervullingen of kap- mouwen, maar ook door smockwerk op de schouders, door rimpeltjes of andere garneringen. Het tweede aan dacht vragende onderdeel is de taille. Zoals gezegd' wordt de ceintuur een tweede niet te verwaarlozen onderdeel van de mode. Wat tot voor kort de sjaal betekende voor een japon, wordt nu gedaan door de ceintuur: lekker bont gekleurd en goed breed. De veel al effen kleding kan verder gesierd worden door spelden of goed gekozen kettingen. De kleding wordt afgemaakt met bij passende (zeker dit jaar belangrijk) gekleurde kousen of panties. Winter '79-'80 wordt tevens de winter van de hoedjes (vilthoedjes in mooi uniitinten) en rolmutsjes (die kleine wollen dopjes Andere belangrijke accessoires zijn - en dat opnieuw met een knipoog naar de vijftiger jaren - glacé's, kousen met naad, korte laarsjes in plaats van lange laarzen, eenvoudige suède pumps of „herenschoenen" met veter. De ele gante enveloptas is goed draagbaar bij de deze winter zo populaire japon; terwijl een lekkere stevige buideltas niet misstaat bij sportievere kleding. De japon zal gaan winnen van de bekende rok-blouse-combinatie. Het rechte silhouet heeft dit kledingstuk een nieuwe impuls gegeven. Enerzijds de strenge belijning (deze onderscheiding telt trouwens ook voor de andere kledingstukken) met kleine kraagjes, kleine kols, blinde sluitingen, sterk uitgewerkte coupe met kapnaden, éénknoopsluitingen en flinke schouder aksenten en anderzijds de soepele belijning met de verbrede lijn, maar met sj^alkragen en revers, met over slagsluitingen, maar steeds soepel vallend. Eventueel kunnen japonnen en tweedelige sets gedragen worden met voetloze maillots of met een strak ke paritalon. Veel aandacht schenkt de modewereld eveneens aan het man- telpak. Terug van weggeweest is het korte jasje met de strakke, rechte rok al dan niet met splitten en voldoende bewegingsruimte. Zo'n pakje kan ge dragen worden met pull en loshangend jasje maar ook zonder pull. De echte rok-blouse-pull-combinatie blijft voorkomen in de sportieve sector. Deze richting die wat engels aandoet, brengt veel stoere geruite rokken met b.v. lambswool pullovers. In dit kader past dan ook de kilt, de echte schotse rok met speld die de immer populaire platte plooirok flink wat concurrentie aan gaat doen. Daarop draagt men dan niet alleen een klassieke blazer, maar ook een spencer of lang mouwloos vest en flannel ruitblouse. Net als bij de japponnen, mantelpak jes, mantels en jasjes krijgen de blouses schouderaksenten. Door middel van rimpeltjes of smock, wordt de schou derlijn geaksentueerd. Kleine man chetten en kraagjes blijven „in". Stretchpantalons blijvervpopulair De elegante belijning van de mode heeft tot gevolg dat veel rokken rechter geworden zijn. De benodigde loopruim te blijft wel aanwezig door de splitten, de plissé's of overslagen, maar toch vraagt deze rok mode van de vrouw een elegante, hogere schoen. Niet iedere vrouw kan en wil daar de hele dag op lopen. Voor hen is er dan een keuze aan pantalons. Vorige winter deede de eerste stretch pantalon zijn voorzichtige intrede. Nu blijkt, dat dit kledingstuk al wijd en zijd bekend is. Stretch-corduroy blijkt al zó populair te zijn, dat de ontwerpers nu ook stretch-flannel pantalons brengen. De bandplooipantalon is niet meer zoveel gevraagd. De jonge vrouw zoekt nu de ruim op de heup vallende panta lon met strak toelopende pijpen. Deze wat ballonachtige pantalons zijn soms voorzien van lengtebiezen. De corduroypantalons tenslotte blijven onmisbaar in iedere garderobe, maar dan wel in de modekleuren. U merkt, dat de wintermode eindelijk weer echt nieuw en draagbaar is. Extra reden om U eens te oriënteren bij DE STER MODE in de Winkel kring Van Weedestraat en de Smitshof. Vanuit het Centrum Psychosociale Hulpverlening Soest gaan deze maand weer nieuwe gespreksgroepen voor gescheiden mensen starten. De gespreksgroepen blijken in een behoefte te voorzien. Men krijgt een betere biik op de eigen - niet unieke - situatie, terwijl er door het praten met elkaar een stuk herkenning ontstaat. Ook komt men uit het eigen isolement, vaak komt men er achter waarom het fout ging en ontstaan er nieuwe inzichten, waardoor men moed krijgt om nieuwe kontakten te leggen. Ook komt men als lotgenoten vaak tot onderlinge hulpverleningen kontakten, die soms voor langere duur kunnen zijn. Dit percentage zal in de komende Het huwelijk is steeds minder in trek, maar de scheiding wordt steeds méér populair. Afgelopen jaar zijn er in ons land slechts 93.000 huwelijken geslo ten. Dat betekent een daling van' 4000 ten opzichte van 1976, terwijl in 1970 nog 124.000 huwelijken tot stand kwa men. In 1965 werden er slechts 6000 scheidingen uitgesproken, maar al gelopen jaar is het na-oorlogse record van 22.000 geboekt. Het aantal gescheiden vrouwen dat niet hertrouwt, zal aanzienlijk stij gen. Op een totaal van 3.364.716 ge huwde vrouwen in Nederland leven er 139.381 vrouwen gescheiden. On geveer 4r'r van het aantal huwelijken in Nederland wordt na korte of lan gere tijd door scheiding ontbonden. jaren waarschijnlijk fors stijgen, En zo kunnen we doorgaan met cij fers van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Maar wat steekt er alle maal achter deze cijfers en getallen? Verdriet, gekwetstheid, eenzaam heid, rancune, opvoedingsproblemen, financiële problemen. Èchtscheiden blijkt in de meeste gevallen een zéér pijnlijke zaak te zijn. We zijn ook niet opgevoed om op volwassen manier afscheid van el kaar te nemen als de noodzaak zich voordoet doordat het huwelijk ont wricht blijkt. De problematiek welke dan voor beide partijen om de hoek komt kijken is van velerlei aard, zowel materieel als immaterieel. Om VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 16621 maar enkele zaken te noemen: touw trekken om de boedel, om alimentatie, een slechte of helemaal niet lopende bezoekregeling m.b.t. de kinderen, (jaarlijks worden circa 25.000 kinde ren bij echtscheiding betrokken! Het leed, veroorzaakt door de na weeën van een echtscheiding is bij vrouwen zowel als bij mannen erg groot. Tijdens de gespreksgroep bijeenkomsten blijkt ook het aspekt „eenzaamheid" na de scheiding altijd aan de orde te zijn, velen worste len daar mee en proberen daar een oplossing voor te vinden. Het CPS wil door middel van het organiseren van gespreksgroepen gescheiden mensen die kansen geven met elkaar over de problematiek van gedachten te wisselen, een stukje menselijke herkenbaarheid bij el kaar te bevorderen, waardoor andere inzichten kunnen ontstaan. Daar door kan heel vaak de houding ten opzichte van de ex-partner verande- ren en kan in sommige gevallen weer een zekere kommunikatie tot stand komen, hetgeen voor de kinderen van groot belang kan zijn. Ook het gevoel, dat jij niet de énige bent die met bepaalde gedachten en gevoelens worstelt, maar dat anderen hetzelfde ervaren, kan bevrijdend werken. Onderwerpen welke in vorige groepen aan de orde kwamen waren o.a.: leggen en onderhouden van kontakten, loslaten van het verleden, eenzaam heid/seksualiteit, alleen op vakantie, reaktie van de kinderen, schuldge voel ten opzichte van de kinderen, bewustworden en bespreekbaarmaken van gevoelens, bezoekregeling, ali mentatie e.d. De bijeenkomsten zullen gaan plaats vinden in Gebouw „De Rank", Soester- bergsestraat no. 18 te Soest in een serie van acht zittingen, elke dinsdag avond van 20.00 tot 22.00 uur, voor het eerst op 25 september a.s. De eerste avond is vrijblijvend informa tief. Voor nadere informatie c.q. toe zending van een inschrijfformulier kan men kontakt opnemen met het bureau van het CPS. postbus 453, 3760 AL Soest, telefonisch op iedere werkdag van 9.00-10.00 uur of na 18.00 uur 02155-21598. APART GEZELLIG SOESTERBERGSESTRAAT 107 TELEFOON 02156 - 2 02 02 Geopend maandags Hm zondags vanaf 17 00 uw maandags t/m vt n 12.00 tot 14 Ot Dinsdags gestold Na lang wachten is het dan toch zo ver dat ook wij een van de beroemde Japanse Schoonheidsspecialistes aan u kunnen voorstellen. Deze kennismaking zal plaats vinden op woensdag 19 en donderdag 20 septem ber a.s. Ter gelegenheid hiervan geven wij op deze dagen gratis cursussen ter ver zorging van huid en make-up. Aan deze zelfverzorgings- cursussen gaat een demonstratie door Miss Yoko Kukumoto vooraf. De demonstraties omvatten zowel huidverzorging als make-up met voor ieder persoonlijk advies omtrent huidverzorging en maquillage. Als een vrouw verzorgd is moet ze er ook naar uitzien, met een beetje hulp lukt dat ook. Heeft u belangstelling of wilt u vrijblijvend informatie? Ukunt bellen 30488 gediplomeerd schoonheidsspecialiste BURG. GROTHESTRAAT 25 TELEFOON 20488 De zgn. Fietsconcerten beleven dit jaar het eerste lustrum, voldoende aanleiding om ze het motto „Heerlijke" Muziek uit Middeleeuwern, Renaissance en Barok mee te geven. Dit motto heeft echter in feite betrekking op de plaatsen waar de Fietsconcerten zich dit jaar afspelen. Kastelen, Ridderhofsteden e.d. kortom verblijfplaatsen van „heren" die er door de eeuwen heen heel wat muziek zullen hebben doen uitvoeren. De Fietsconcerten, die plaatsvinden onder auspiciën van de Stichting Jr. Jacob van Eyck, zijn opgezet als start of einddoel van een fietstochtje [of wandeling of desnoods autorit] met de bedoeling het publiek niet alleen kennis te laten maken met. de bouwkunst e.d. uit het verleden maar eveneens te confronteren met de schone muziek uit de vervlogen tijden. Het schema van de Fietsconcerten 1979 is als volgt: 16 september, 15.30 uur, Amerongen - Kasteel Amerongen, Camerata Tra- jectina. 23 september, 15.30 uur, Utrecht - Michaëlskapel van de Domtoren, Quink Vocaal Ensemble. 30 September, 15.30 uur, Breukelen - Kasteel Nijenrode, Quink Vocaal En semble. 7 oktober, 15.30 uur, Nieuwegein - Hofstede Oudegein, Duo Sanssouci. Het Kasteel Nijenrode te Breukelen en de Hofstede Oudegein te Nieuwegein zijn gewoonlijk niet voor het publiek toegankelijk en zo bieden de Fietscon certen een uitgelezen kans om deze gebouwen eens van binnen te bewonde ren. De ensembles die aan de Fietsconcer ten meewerken zijn met name gespe cialiseerd in de oude muziek en willen dit graag aan zoveel mogelijk luis teraars laten horen. De Fietsconcerten beginnen steeds om 15.30 uur, duren plm. 30 minuten en worden besloten met samenzang/-spel voor de liefhebbers. De toegang bedraagt 2,- en kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang. Een brochure met de programma's en informatie over de ensembles en loca ties is verkrijgbaar bij de Stichting COMU, Lepelenburg 3 te Utrecht, tel. 030-312029, waar ook nadere inlichtin gen verkregen kunnen worden. Onder de naam „Present" voert de Stichting Mensen in Nood [Hekellaan 6, Den Bosch] een nationale aktie ten bate van de duizenden mensen die elk jaar bij de stichting aankloppen voor financiële hulp in de ontwikkelings landen. Zat. 15 sept. van 9-17 uur-Zo 16sept. van 10-17 uur Toegangsprijs f 6,-p.persoon. Jaa-beurs, Utrecht. Kindercrèche aanwezig in Irenehal In het afgelopen jaar 1978 mocht Men sen in Nood hen helpen met ruim 12,5 miljoen gulden. De stichting doet met zijn septemberaktie „Present" een op roep aan alle Nederlanders de nood lijdenden in de armste streken van de wereld niet in de steek te laten. Drin gend en in vol vertrouwen vraagt de stichting giften te storten op gironum mer 1111.222. De aktie wordt gevoerd met o.m. het blad van dc stichting „Clamavi" (gra tis aan te vragen). In een boeiende vergelijking wordt daarin aangetoond, dat samenwerking tussen mensen op den duur sukses voor een hele samen leving kan opleveren. Hierin komt het present-zijn voor elkaar tot uiting. De succesvolle strijd door de tijden heen van alle Nederlanders tegen het water laat zien, hoe nodig het is, dat mensen zich samen inzetten. In de Derde Wereld wordt opbouwen de, duurzame menselijke samenwer king pas goed mogelijk, als mensen een bepaald peil hebben bereikt. Dui delijk zichtbaar komt in de Derde Wereld de samenwerking tussen men sen op gang. Zo groeien zij toe naar het present-zijn voor elkaar. Bij dat groei proces hebben zij nog wel hulp van buitenaf nodig. De Stichting Mensen in Nood wil die hulp geven. Vorig jaar was de Stichting, of beter de begun stigers, bij de mensen in de Derde Wereld present met 12,5 miljoen 'gul den. Dit jaar wil Mensen in Nood opnieuw present zijn. Daarom wordt een beroep gedaan op alle Nederlan ders hulp te geven In de vorm van een gift, te storten op giro 1111.222. OPEN HAARD...? 02155-10652 SOEST

Soester Courant | 1979 | | pagina 25