Persoonlijke uitnodig b mm* mm MIDDEIMAN mid Pub MIDDEI#AM mitfniöJi Deze advertentie is een invitatie. Gericht aan elke inwoner van Soest en omgeving: Kom het heugelijke feit meevieren, dat Soest er in één klap drie fantastische modewinkels bij heeft gekregen! Geniet van dit spektakel. Profiteer van de aanbiedingen. Drie dagen lang! MIDDELMAN in?? Non-stop-modeshows en surprise, gratis T-shirts en broeken, heel veel openings voordeel op alle afdelingen, koffie en Ferry Maat Disco show lllljfl Een paar aktuele modetips van Midlady Feest 3-daagse bij Midlady miDJiiödi Midman Mode Feest 3-daagse bij Midman Kofiie-corner DAMESKLEDING Van Weedestraat 11e, 3761 CA Soest, Telefoon 02155-12424. HERENKLEDING Van Weedestraat lid, 3761 CA Soest, Telefoon 02155-12424. vrijetijdskleding v. Weedestraat 11c tel. 12424 Soest 32 Soester Courant van woensdag 12 september 32 MIDDFIMANJ voor de Feest 3-daagse bij Middelman Mode. Een nieuweinternationale kolliktic damesmode. 'an merken als Mondi, Bruestle, Bode, Mohdi Xic. Kwaliteit en stijl steken dus duidelijk boven de middel maat uit. Midlady heeft aparte afdelingen voorklas sieke couture en voor jonge mode. Ga eens mee terug naar de 'Roaring Twen lies': de taille strak, schouders een tikje breed en de rok smal. En draag ook eens een echte kilt, want ruiten zijn weer helemaal in. De bloesjes blijven wijd, met van die kleine ronde kraagjes. De mantels zijn smaller, vrouwelijker van lijn en vaak gemaakt van tweed en shetlands. De warme modekleuren lopen van dieprood en paars tot goudachtig. Non-Stop-Modeshow. Mannequins showen voor u de nieuwe najaarskollekties. Dagelijks van 10-12 en van 2-5 uur. Vrijdagavond ook van 7-9 uur. Laat deze wervelende show aan u voorbij trekken. Leuke surprise. Midlady heeft ter gelegenheid van de feestelijkheden een aardige attentie in petto. Interessante Openings Aanbiedingen Midlady heeft een aantal zeer voordelige modieuze aanbiedingen. De modebewuste man heeft bij Midrnan in een uurtje zijn hele nieuwe garderobe bij elkaar. Mode voor cxklusief en sportief mode voor elke dag, alles hangt overzichtelijkgekombineerd. U vindt bij Midman toon aangevende namen als 1 'an Gils, Stijlgroep Groningen, Promotion Club, Windsor, Melka, Sachs, Coxmoorc at Mighty Mack. De komende herfst en winter spelen composé's een belangrijke rol. De overhemden, vaak in flanel, krijgen nog kleinere boorden en de strop dassen worden smaller. Pantalons: wijd van boven, smal van onder, terug naar het komfort! Tweed en lodenachtige stoffen overheersen bij de jacks. De kombinatierijke kleuren van de nieuwe mannenmode zijn grijs, bruin, groen en beige. In de gezellige en eigentijdse zaak wordt er koffie en een drankje gepresenteerd. Interessante Openings Aanbiedingen Die kans mag u niet voorbij laten gaan. Een aantal zeer voordelige aanbiedingen liggen voor u gereed. Take it easyPas op je gemak de kwaliteitskleren bij Midpub. Want Midpub is een oergezellige boetiek met buitengewoon betaalbare mode voor jou. Jeans van o.a. Levi's, Lois, Bobos en Mustang, spette rende shirts, gekke truien, noem maar op, zoek maar En blijf in de krant kijken. Want Midpub adverteert elke week met krankzinnige aanbiedingen. Zaterdag 15 september a.s. van 12 uur lot 2 uur 's middags is Midpub de swingendste boetiek van Nederland. De bekende disc-jockey Ferry Maal van Tros Top 50 laat dan de speakers dreunen, de lichten flikkeren en dansers swingen. Tussen de bedrijven door heeft hij ook nog tijd om stickers en J-shirts en broeken uit te delen. Gratis entree voor iedereen! Zorg dat je d'r bent! En natuurlijk ook in Midpub: Volop Openingsvoordeel. Daar is voor gezorgd. Geheel achterin de zaak tussen Midlady en Midman bij de patio is centraal een ruime koffiebar geïnstalleerd. Die voor iedere bezoeker toegankelijk is.

Soester Courant | 1979 | | pagina 32