zie je zo. Stam Soestdijk sclutemnkcr ïen Doorlopend .krediet bij deBondsspaarbank geeft ufinancieel meer ruimte en vrijheid. BONDSSPAARBANK fit Miele: degelijk, doelmatig betrouwbaar en...veilig! LEERLING KOK Miele Kies Renault.'nGoede dealer bij de prijs inbegrepen. Renault 20TS 'n Miele van Schoemaker het kan niet beter Courantenreklame is niet te vervangen! Rest. Darthuizen B.V. De Bondsspaarbank in uw omgeving: Onverwachte rekeningen? Een plotseling noodzakelijke aankoop? De Bondsspaarbank geeft u financieel de ruimte met een Doorlopend Krediet. En u hebt de vrijheid om er al of niet gebruik van te maken. Wilt u precies weten hoe het werkt? Kom eens langs. Met de Bondsspaarbank valt op een prettige manier te praten, over alle geldzaken groot - of Idein. Er is altijd wel een kantoor bij u in de buurt. Een kantoor van de bank voor alle mensen. Met de S van Service Alle zaken voor alle mensen. Renault 20 TS v.a. f 25.995, Rêve V. Korte niet voorgevormde naadloze gladde b.h. met voorsluiting ook als halter te dragen. Kleuren: wit en poudre. B-cup ook in zwart en crème lever baar. Maten: A- en B-cup 65-80. Prijs: f 19,95 Soesterbergsestraat 51 Soest Tel.02155-12400 Stam Soestdijkb.v., Nieuwerhoekplein 1,3761 HD Soestdijk, Tel. 02155-18850-Stam Baarn b.v., Torenlaan 110, 3743 HJ Baarn, Tel. 02155-13792. Renault 20 v.a. f 21.285,-. Af leveringskosten f313,-. Wijzigingen voorbehouden. Alle prijzen zijn Inkl. B.T.W. RENAULT: AUTO'S MET I.Q. Pr. Hendriklaan 1 - Telefoon 13807 vraagt per 1 oktober gevorderde (18-20 jaar) Sollicitaties na tel. afspraak. Soest: Steenhoffstraat 56, tel. !2bPI. Smitsweg 18 hoek Nieuweweg, tel. IQ525. Soesterbergsestraat 32, tel. IS0le>. Koninginnelaan 18, tel. lt»t>00 Kom naar: Voor alle zekerheid! SOEST: WINKELKRING VAN WEEDESTRAAT - TEL.02155-10344 Wij vertellen u graag, waarom Miele niet goedkoper, maar wel beter is Miele voorlader van 1724.- inclusief 3jaar 1CQQ garantie nu I uuö.- Soes ter Courant van woensdag 19 september 1979 Rijden in een Renault 20TS h. met vijf-versnellingsbak is een hele aparte ervaring. Aan de allure van de stille, sterke tweeliter motor wordt met de vijf de versnelling een totaal nieuwe dimensie toegevoegd. Dat bete kent: merkbaar zuiniger rijden. Nieuw van Renault is de Renault 20 LS. Eveneens met een tweeliter motor en, indien ge wenst, ook leverbaar als vijfbak. Door de stuurbekrachtiging, die u ook vindt bij de Renault 20 TS en de Renault 20 GTL, is de Renault 20 LS vingerlicht be stuurbaar. Draaien en parkeren gaan daardoor sneller en dat is niet alleen extra komfortabel, maar ook extra veilig. Maar er is méér. Neem de Renault 20 TL. Een reiswagen van formaat. Qua uitvoering en interieur, uitermate geschikt voor de lange afstan den. Met zijn betrouwbare motor en perfekte wegligging. De Renault 20 GTL is een wat luxere uitvoering van de Renault 20TL. Wat zich o.a. ook uit in de aan wezigheid van een progressieve stuurbekrachtiging, elektrische bediening van de zijruiten vóór en een centrale elektromagneti sche portiervergrendeling. Een alert reagerend rem- systeem zorgt voor dat extra stukje zekerheid en voorwielaan drijving voor die belangrijke vaste wegligging. Wilt u zuinig rijden in een ruime, veilige auto? Kom een vrijblijvende proefrit maken in één van de Renault 20 modellen. Dan kunt u zelf ervaren hoe wij inhoud geven aan onze tweeliter. Miele-produkten vormen een klasse apart. Ze zijn zorgvuldig gekonstrueerd en gemaakt om heel lang mee te gaan Met een Miele koopt u een door-en-door betrouwbaar produkt Of dat nu een wasautomaat, een droger, schoonzuiger of afwas- automaat is Niet voor niets dragen al deze Mieles het KEMA- keurmerk. alle wasautomaten het Wolmerk en een aantal produkten ook het goedkeunngs- merk van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen

Soester Courant | 1979 | | pagina 26