Iffilbvl Shot 1 haalt uit tegen AMVJ10-0 SS" me'169 eerete Eerste herenteam SVV/Stam Soest en VVOG delen de punten vertoonde goed spel Erik van Asch weer le bij Budo-Ryu prestatieloop Zwaar bevochten zege SEC-zaterdag Tafeltennis: Zo vlogen de duiven fWet blijdschap geven wij kennis. „Hooijer" wint wisseltrofee vissen: w.v.d.Kraats wint W.Spruit-trofee Hockey-dames verliezen van Haaskamp 5 Oktober eerste SEC-bingo >fP.V. „de Vriendschap" Soester bromfietsers winnen in Zeist Drukkerij Smit Van Weedestraat 29 Telefoon 14152 26 27 Soester Courant van woensdag 26 september 1879 27 jnroerende goederen. /redehofstraat 7, Soest, rel. 02155 - 1 77 74* ia 19.00 uur 1 21 09 voriig wTek" £.con£nure?dd^ hun successen van vvon. Het tvffsTdefeüSSsJtwe ntT" ™dd<dbur« Md DOV 1. Minder sicelsvoT^sT met 5 5 geUjk tegen dat met 9-1 klop kreeg van Quick 5®mpeütlestart vaJ1 het tweede seniorenteam Bii de senioren werd voor het eerst een complete competitieronde afgewerkt, waarbij winst- en verliespartiien el kaar keurig in evenwicht hielden. De klapper van de week kwam op naam van het eerste seniorenteam, dat AMVJ 2 met 10-0 inmaakte. Dit team werd voor de aanvang van de competitie gezien als een mogelijke kampioenskandidaat, maar bleek sinds vorig jaar zozeer aan kracht te hebben ingeboet, dat het nu waar schijnlijk zal degraderen. Slechts in de openingspartij had AMVJ enige kans op setwinst, maar daarna was het snel gebeurd met de Amsterdammers die letterlijk en figuurlijk in alle opzichten tekort schoten. Harry Maassen, Rene Daselaar en Dirk Schuiling bleven alledrie ongeslagen. Volgende week speelt Shot in Bovenkarspel tegen de Treffers, wat voor de Shotspelers wei nig problemen mag opleveren. Het zeer jeugdige en onervaren tweede seniorenteam had zich van haar eerste competitiewedstrijd ongetwijfeld meer voorgesteld dan de forse 9-1 nederlaag die geïncasseerd werd tegen Quick 4. Gebrek aan routine aan de Shotzijde en de zeer goede vorm waarin de tegen standers staken waren de voornaamste oorzaken van deze nederlaag. Het Shotpunt kwam op naam van Marcel Vrakking, terwijl Bert van Velzen en Nicky Baba niet tot winst konden komen. De jeugd deed het ook deze week weer uitstekend met tien winst partijen, drie gelijke spelen en slechts twee nederlagen. Het eerste jeugdteam speelde in Mid delburg tegen Middelburg Zuid 2. Aan vankelijk leek Shot een royale over winning te gaan behalen, toen men met respectievelijk 3-0 en 4-1 voorkwam. Het werd echter nog spannend toen de Middelburgers terugkwamen tot 4-3. Shot wist echter de volgende twee partijen te winnen en won uiteindelijk de wedstrijd met 6-4. Arnold Appelhof bleef in dit duel ongeslagen, terwijl Edwin Luyben en Gerhard Busch resp- pectievelijk een en twee partijen won nen. Het tweede jeugdteam speelde een wisselvallige wedstrijd tegen het ster ke DOV 1. Via achterstanden van 0-4 en 1-5 leek men totaal weggespeeld te worden. Bij een 1-5 achterstand won nen de Shotspelers echter plotseling vier partijen achtereen, zodat er toch nog een gelijkspel uit het vuur gesleept werd. Chris Sondaar en Guus Thielen kwamen beiden tweemaal tot winst, terwijl Adrie Derksen eenmaal won. Overige uitslagen senioren Victoria 4-Shot 3: 7-3, Shot 4-Victoria 5: 7-3, Shot 5-TOVO 1: 1-9, Shot 6-Over- hees 2: 6-4, Victoria 15-Shot 7: 0-10, SSOH 2-Shot 8: 6-4, Shot 9-Hoogerheide 6: 8-2, Huizen 21-Shot 10: 5-5, Overhees 3-Shot 11: 8-2. Overige uitslagen jeugd: Shot 3-Quick 2: 5-5, Victoria 4-Shot 4: 4-6, Shot 5-Elan 1: 8-2, Good Luck 2-Shot 6: 4-6, Victoria 3-Shot 7: 3-7, Shot 8-Elan 2: 4-6, Victoria 6-Shot 9: 5-5, Victoria 9-Shot 10: 1-9, Bunshot 5-Shot 11: 3-7, Shot 12-Nike 2: 6-4, Shot 13-Nike 3: 9-1, Shot 14-Quick 6: 0-10, Huizen 12-Shot 15: 1-9. £onnebloemwedstrijd nadert einde A.s. donderdag 27 september wordt de tiende zonnebloemwedstrijd, jaarlijks georganiseerd door de Soester imkers en "groei en bloei" in Soest (de Kon. Mij. voor tuinbouw en plantkunde) afgesloten. Tot 's avonds acht uur kan men aan de coördinator van de wed strijd, Chris Uiterwijk, nog melden "hoger-breder of méér" te hebben dan hieronder vermeld wordt. Bij de "jeugd" groeit de hoogste plant nog steeds bij Ada Verkade aan de Mid delwijkstraat 75. Zij is met 4.62 meter nu echter wel verslagen door de Vrijdag 5 okt. a.s. Is er, voor de eerste keer in het nieuwe seizoen, weer een bingo-avond voor de leden donateurs en begunstigers van de V.V. SEC. Om 20.00 uur precies zullen de balletjes gaan rollen in het clubhuis aan de Bosstraat. Ook voor deze avond zijn er weer de prachtigste prijzen te verde len. Om niet verrast te worden door een te groot aantal bezoekers, zijn er vanaf heden weer toegangsbewijzen te verkrijgen, aan de bar in het clubhuls. Dit toegangsbewijs geeft recht op een bingokaart. "senior" mevrouw T. van Dop, Van Lenneplaan 19, waar een plant groeit van 4.65 metor. De tweede plaats bij de Jeugd wordt sinds vorige week ingenomen door Shantal Wildenburg, Weegbreestraat 569 met een lengte van 4.52,5 meter. De heer P. van Beest aan de Kampweg 54 te Soesterberg blijft met 4.30 meter tweede bij de senioren. Rob Flinterman, Driehoeksweg 14 leidt het klassement van de breedste bloem en. Bij hem is een bloem gemeten van 40,4 centimeter. De tweede plaats voor wat de jeugd betreft wordt ingenomen door Oscar Prinsen, Kerkpad NZ f met 37,2 cm. Bij de senioren leidt in dit onderdeel van de wedstrijd de heer J.v.d.Grift met 34,7 cm. Tweede is mevr. C.M.Hey, Steenhoffstraat 27 met 33,3 cm. In de categorie "meeste bloemen" lijkt Annette Kuijer, Schoutenkampweg 10 te gaan winnen met 40 stuks. De jeugd leidt hier ook wat de tweede plaats betreft: bij Eeco Migo, Morane 8 te Soesterberg bloeien 32 bloemen aan één plant. Bij de senioren is er een wijziging gekomen. 31 bloemen zijn geteld bij de heer F.Duyst, v.d.Veldeplantsoen 59 en 30 stuks bij P.van Asselt, Kerkstraat 45. Chris Uiterwijk woont aan het Kerk pad NZ 49 en hij is telefonisch bereik baar onder nummer 11381. laaWt^'wedvkicht vim'dU ^'izoen^^nult'st Zwaluw deelgenomen aan kilometer. De duiven werden gelost om 09.00 duiven plaatsen op deze vlucht het dulvenselzoengrandioos af. De volledige uitslag is alsyglgT R. Rijksen 12 3456 915162Ï)23 2Ö 3134 M 44 56 74 78 79. R. Voskuilen 7 10 13 37 39 47 61 62 66 82. H. de Bree 8 111718 19 22 274548 60 65 75 84. J. v.d. Belt 12 24 40 42 46 73 83. J. .v.d. Brakel 14. L. v. t Klooster 21. H. Woudstra 26 41 53 59 67 69. E. v.d. Brakel 28 30 43 52. A. v. Wet 29 51. A. de Bes 32 50 54 68 71 85. H. den Dekker 33 55 72. Th. Wigtman 35 81. <->■ v.d. Hoek 36 76. W. Grift 49. Jv. Dijk 57 77. A. v. Dorrestein 58. G, Visser 04. l .v.d. Veen 68. B. Roest 70. J. de Ruig 80. Ook de postduivenhoudervereniging „de Vriendschap" nam deel aan de wedvlucht vanuit St Ghislaln Hornn. Men had 322 duiven in concours, die eveneens om 09.00 uur gelost werden. De eerste prijsduif arriveerde om 12.17.48 uur en vloog met een snelheid van 1105.27 meter per minuut. De laatste prijsduif kwam binnen om 12.44.20 uur en haalde de snelheid van 975.45 meter per minuut. Ook nu weer werd de heer J. Kamerbeek winnaar. De volledige uitslag is als volgt: RuleSO. 83B. Schimmel 6 46. J. Kruseman 8 1113 2124 26 34. ^Ïtenaar-Reijerse 9 15 28 38 39 48. W. v. Breukelen 10 42. H. Rauch 14. J. Ruttenberg 19. J. Stalen hoef 20 54. Comb. Westerveld 22 51. Mevr. Ottens 23 64. D. de Zoete 27 29 48 49 62. H.v. Dijken 31 32 52 66. N. v. Burgsteden 35 47. J. den Blanken 36. Sukel v. 't Klooster 4144 57 60. C. Jak 53. F. Groenesteln 55. P. Rauch 69. Het is Soest afgelopen zondag niet gelukt' om revanche te nemen voor de nederlaag die men vorige week in Laren leed. Weliswaar stond de achterhbède dit keer geen goals toe, maar de voorhoede bleek ook nu weer niet bij machte te scoren. Daarvoor was de WOG-verdediging te hecht en zo bleef het 0-0. Een uiteraard nerveus startend Soest deed pogingen om snel een openings treffer te forceren. Dat was men min of meer verplicht, zo Was de goede opvat ting, tegenover de vele trouwe suppor ters. Men deed er van alles voor: offensief en agressief vocht men voor elke meter en zo kwam men tot aardig kijk-voet bal. Vooral aanvoerder Vugts was in de beginperiode zeer aktief en de stuwen de kracht. Zijn voorzetten waren ge vaarlijk voor de VVOG-defensie. Het was eerst Huub Koppel die op zo'n pass voor doelman Dirksen (VVOG) verscheen, maar hij schoot naast. La ter kwam Henk van Asch in een uitstekende schietpositie, maar hij vergat daarvan gebruik te maken. Een snelle uitval van Koppel leverde een voorzet op maat op voor Wlm Gouw, maar zijn schot werd fraai gekeerd. Zoetjes aan luwde de aanvalsdrift van de Soesters en kreeg WOG ook wat kansen. Maar direct al bleek dat ook daar de schutters ontbraken. Kamp horst in het Soest-doel had een makke lijke dag en wat er gevaarlijk was, behandelde hij bekwaam. Schoten van de WOG-ers Hendriks en Mariens misten de goede richting. Een verre voorzet van Johny de Jong (Soest) was bijna fataal voor de WOG-defensie. Keeper Dirksen en laatste-man Kunst reageerden ver keerd en George Henschel (Soest) was er snel bij. Zijn schot ging echter rakelings over. Aan de andere kant verscheen spits Mariens alleen voor doelman Kamp horst maar ook deze bedreiging liep op niets uit. Rust 0-0. De tweede helft begon VVOG met een enorm offensief, waar de Soesters de grootste moeite mee hadden. Het was echter aan de niet geheel fitte Robert Westbroek en de attente André Schok ker te danken dat de VVOG-voorwaart- sen, ondanks het overwicht, niet tot schieten kwamen. De mooiste kansen werden bovendien verprutst. Soest kreeg weer wat vat op de wed strijd. Een fraaie solo van de verder niet imponerende Henk Van Asch werd na diens inzet door Dirksen tot corner verwerkt. Zonder verdere wapenfeiten liep de wedstrijd daarna naar het eind; het middenveld van Soest draaide minder goed. Al met al een verdienstelijk gelijkspel in een sportief duel, dat bekwaam geleid werd door scheids rechter Winkelman. Eindstand 0-0. In Ermelo werd afgelopen zaterdag de wedstrijd E.F.C.'58-SEC gespeeld. Inzet was de koppositie op de ranglijst. Het werd een erg harde wedstrijd en het was maar goed dat scheidsrechter J.W.v.d.Laar uitstekend floot. In de openingsfase was het een gelijk- opgaande wedstrijd, maar het was E.F.C., dat de leiding nam. Een niet gevaarlijk uitziende voorzet werd door Henk van Essen volledig verkeerd be oordeeld, en hierna had de rechterspits van E.F.C. geen enkele moeite om doelman Willem v.d.Veen voor de eerste maal dit seizoen te passeren. 1-0. Hierna kwam S.E.C. en met enorm veel werklust werd E.F.C. onder druk gezet. Binnen 5 min. was het l-l. Met een uitstekende één-twee combinatie sneden Roböïé Embricqs en Paul Mizee door de E.F.C.-achterhoede en Paul Mizee rondde deze aanval af met een droge knal in de rechter-benedenhoek. Tot aan de rust bleef het een gelijk- opgaande strijd. De tweede helft gaf hetzelfde beeld. De aan de voet geblesseerde Jan van Luytelaar werd vervangen door Victor Witte. S.E.C. creëerde enkele kansen. Na 20 minuten in de tweede helft nam S.E.C. de leiding. Uit een snelle aan val .van S-E-C. belandde de bal voor da voeten van Robble Embricqs, die zeer beheerst scoorde. 1-2. E.F.C. was volledig aangeslagen en begon ruw te spelen. Men ongecontroleerd aanvalsspel trachtte men de gelijkmaker te for ceren. Er kwamen enkele gevaarlijke momenten, vooral uit de corners, maar de S.E.C.-achterhoede had er goed het oog in. Het E.F.C.-publiek begon zich ook flink te roeren en dat leidde ertoe, dat de strijd steeds grimmiger werd. Het resulteerde uiteindelijk in twee offi ciële waarschuwingen. Eén was er voor Paul Mizee en de tweede voor de E.F.C.-aanvoerder. Het werd een zeer spannende slot fase toen ook de E.F.C.-doelman naar voren kwam om zijn ploeg te onder steunen, maar zoals zo vaak kwamen toen de kansen voor S.E.C. Victor Witte zag te laat dat de E.F.C.-doel- man zijn doel verlaten had en even later was het Henk van Essen, die vanaf de middenlijn op het lege doel schoot, maar de bal rolde tergend lang zaam naast. S.E.C. kwam nog éénmaal in gevaar bij een vrije schop vanaf de rand strafschopgebied. De bal belandde op de kruising en werd toen door de snel reagerende Oscar Lammertse tot corner verwerkt. Het waren de laatste schermutselingen van deze wedstrijd en S.E.C. keerde dan ook dolgelukkig met twee punten naar Soest terug. 1-2 eindstand. A.s. zaterdag speelt S.E.C. om 14.30 uur aan de Bosstraat tegen Zwart-Wit uit Harderwijk. SEC zaterdag 2-F.C.Horst 2 3-1 Opnieuw heeft het 2e elftal van SEC o.l.v. coach Ch. v. Luijtelaar de beide punten in Soest weten te houden. F.C. Horst was ditmaal het slachtoffer, dat met een 3-1 nederlaag naar huis ging. Welliswaar scoorde FC Horst het eerste doelpunt maar SEC kwam sterk terug. G.. Egberts en B. Kelderman kregen kansen voor open doel maar gescoord werd er niet. Vlak voor rust was het W. xanJJloolen die SEC naast FC. Horst bracht, (l-l Na de rust was SEC conditioneel veel sterker. W. v. Slooten en B. Kelderman zorgden er voor dat SEC op 3-1 kwam. Mede door goed keeperswerk van M. v. Rouwendaal, Het eerste herenteam van SVV maakte een veelbelovende start in de nieuwe kompetitie. Er werd van het 2e herenteam van Olympia met een niets te wensen overlatende score van 3-0 gewonnen. Een van de nieuwe spelers bij SVV, Wlm Bijl is een goede aanwinst gebleken voor dit team. Heren: Het nog jonge 2e team van Olympia begon de eerste set met vrij goed spel, daardoor werden de heren van SW wat overrompeld en ging de aanval wat krampachtig draaien. Dit duurde echter niet lang, SVV kwam vrij snel weer in zijn spel en pakte de eerste set met 5-15. In het verloop van de wed strijd bleek dat SW op alle fronten iets meer in zijn mars had dan de tegen stander. Het uiteindelijke resultaat was een 3-0 zege. setstanden 5-15, 8-15. 8-15. Dit was een logisch gevolg van het vertoonde spel. Ook het 2e herenteam kwam binnen de lijnen en wel tegen Olympia 5. Deze wedstrijd werd door SVV met 2-1 gewonnen. De eerste twee sets gingen vrij gemakkelijk naar SW evenals de 4e set. De derde set wist Olympia na een lange strijd en via goed spel naar zich toe te trekken. S W 5 speelde z'n eerste wedstrijd tegen Limvio 3, deze wedstrijd werd met 2-1 door SVV gewonnen. Doordat de heren in de eerste set wat traag op gang kwamen ging deze set met 13-15 naar de tegenstander. De andere 2 sets werden vrij gemakkelijk met 15-6 en 15-4 gewonnen. Dames Bij de dames is de nationale kompetitie nog niet van start gegaan. A.s. zater dag wordt zowel door het eerste als door het 2e team een start gemaakt. Het 3e team speelt haar eerste wed strijd tegen Spirit 2, op 27 sept. a.s. om 20.15 uur in Beukendal. Gezien de aspiraties van dit team biedt dit per spectieven voor een leuke wedstrijd. Het 7e team speelde haar 3e wedstrijd en evenals voorgaande wedstrijden werd ook deze gewonnen met 3-0 van BG en SV 4. Dames 9 verloor in haar strijd tegen BG en SV 3 met de setstanden (13-15, 7-15, 9-15). Het eerste dames team van SVV komt a.s. zaterdag in 't veld tegen UVC/Sa- pragar. Het team gaat goed voor bereid de competitie in een men kan dan ook wel verwachten dat de dames zullen proberen de spits af te bijten met een overwinning. Het team o.l.v. trainer/coach J. Both heeft kam pioensaspiraties en deze aspiraties bieden perspectieven voor in ieder geval een goede inzet van de dames en spannende thuiswedstrijden. Het 2e damesteam is in samenstelling niet veel veranderd alleen is er wat routine aan de ploeg toegevoegd in de persoon van Annelies Berger. Dit team gaat een zwaar jaar tegemoet en zal dan ook de steun van het publiek goed kunnen gebruiken. Inzet en enthousias me ontbreken hier niet dus we zien de eerste wedstrijd niet zo somber tege moet. De meisjes aspiranten B hebben 1 thuiswedstrijd en 1 uitwedstrijd ge speeld op 22 sept. Beide wedstrijden zijn door dit team met 2-0 gewonnen. De meisjes moesten wel wennen aan het grote veld, maar dit gaf al snel geen problemen meer. van de 'geboorte' van onze unieke en smaakvolle Kennemer Kaarten Kollektie. Receptie: op alle werkdagen bij ons aan de zaak. Alle aanstaande ouders (óókzij die ons nog niet kennen via hun door ons geleverde verlovings-, huwelijks- en/of dankbetuigingskaarten nodigen wij bij deze hartelijk uit om uit die prachtige kollektie van 133 verschillende geboortekaartjes hun keuze te komen doen! SPORT Eén van de Soest-aanvallen die tijdig door VVOG bedwongen werd A.s. zondag moet Soest naar Hoogland. Of daar een overwinning behaald zal worden hangt af van de vorm van de dag. Gebleken is inmiddels wel dat inzet en instelling van de Soester ploeg goed zijn. Een reden temeer voor de supporters om het elftal te vergezellen, naar Hbögland. Op uitnodiging van de voetbalvereni ging Centurion te Amersfoort werd afgelopen zaterdag gespeeld om de Centurion-wisseltrofee. HGS (Hooijer Gereedschappen Soest) kwam dit jaar in het bezit van de beker. De eerste wedstrijd tegen ,,Ons Belang", waar HGS de betere ploeg was, eindigde onbeslist. Vervolgens moesten de Hooijer-mannen aantreden tegen het sterke Centurion. Reeds na tien minu ten keken de militairen" tegen een 1-0 achterstand aan. Met snelle uitvallen poogden zij de stand een beter aanzien te geven, maar de hechte HGS-achter- hoede liet zich niet verschalken. Het werd zelf 2-0 voor de Soesters. Na een goed verzorgde broodmaaltijd traden de HGS-mannen binnen de lij nen tegen het loodgietersbedrijf Van Loon uit Amersfoort. Omdat beide elftallen evenveel wedstrijdpunten be zaten, moest de overwinning uitkomst brengen. Ook deze sportief gespeelde partij werd door HGS gewonnen. Hen drik Jan Schimmel zorgde voor het enige doelpunt. In de officierskantine reikte Centurion- voorzitter Oosterwijk daarna de prij zen uit. 1. HGS, Soest, 2. Van Loon, Amersfoort: 3. Centurion, Amersfoort: 4. Ons Belang, Amersfoort. De wissel trofee is te bezichtigen in de etalage van Ijzerhandel A. B. Hooijer, Soester- bergsestraat 30. De voetbaldag werd afgesloten met een bingo-feestavond. J.l. zaterdag werd in de Eem de door de hengelsportvereniging "De Snoek baars" georganiseerde regionale viswedstrijd gehouden om de zeer fraaie wissel-trofee, besehikbaar gesteld door de hengelsportzaak W.Spruit uit Soest. Winnaar van de trofee werd de heer W.v.d.Kraats van "De Snoekbaars", die 188 cm. vis boven water bracht. De jeugdige en goed vissende T.Post kwam 2 centimeter tekort om het "brons" in ontvangst te nemen. Het goud ging naar T. Ouwekerk uit Hil versum met 212 cm.: het zilver naar J.Brouwer ui,t Naarden-Bussum niet 190 cm. en hét brons kwam terecht bij de heer W.v.d.Kraats uit Soest. De vangstresultaten van de 52 deel nemers waren niet slecht te noemen, als men deze vergelijkt met voor gaande federatiewedstrijden. In totaal werden dit keer 159 vissen gevangen, met een totale lengte van 3222 cen timeter. De uitslag was als volgt: 1. T.Ouwekerk, 212 cm., Hilversum; 2. J.Brouwer, 190 cm., Naarden-Bus sum; 3. W.v.d.Kraats, 188 cm., Baarn- Soest; 4. T.Post, 186 cm., Baarn-Soest; 5. W.Groen, 141 cm., Baarn-Soest; 6. H.J.v.Riet, 95 cm., Baarn-Soest; 7. E.v.Soelen, 92 cm., Amersfoort; 8. A. v.Nijkerk, 86 cm., Amersfoort; 9. J. Rebel, 86 cm., Weesp; 10. G.v.Nim- wegen, 86 cm., Baarn-Soest; 11. H. Haring, 80 cm., Weesp; 12. A.v.d.Burg, 76 cm., Baarn-Soest; 13. A.J.v.d.Hoef, 76 cm., Baarn-Soest; 14. C.v.Sas, 74 cm., Naarden-Bussum; 15. J.Post, 73 cm., Baarn-Soest. Afgelopen zaterdag werd er een motor cross 'georganiseerd door M.C.Zeist t.b.v. de E.H.B.O. Aan deze cross werd ook deelgenomen door zeven crossers van de J.M.C.C.Soest. Brom fiets-klasse werd gewonnen door Henri Bos uit Soest. Bij de 80cc mini-crossers werd Benni Goezinnen een goede derde. Bij de 50cc-klasse werd Chris Homoet eerste. Bij de 125cc-klasse senioren werd Dirk Homoet tweede. In de 250cc-klasse had Johan Wolfsen wat pech door een valpartij, waardoor hij niet in de prijzen viel. Ook in de 500cc-klasse speelden de Soester crossers een hoofdrol. In de eerste manche van de 500cc werd een spannende strijd geleverd tussen van Essen uit Zeist en van Schaik, wat uit eindelijk een overwinning werd voor R.v.Schaik, die daardoor de dagover winning behaalde. Eerste: R. van Schaik, Soest; tweede: E. van Essen, Soest; derde: Ch. Bos, Soest. Na drie met veel overtuiging gewonnen wedstrijden hebben de dames van het eerste elftal van de MHC Soest j.l. zondag met liefst 4-1 verloren van Haaskamp; een uitslag waar men niet direct rekening mee gehouden had. Ook het tweede dames elftal verloor en wel met 2-1 van Laren, terwijl het derde dames-elftal met 3-3 gelijk speelde tegen Schaerweijde. Het eerste herenelftal won met 3-0 van het zwakke Lelystad. Alle andere herenelftallen verloren op de veteranen na die tot 2-2 kwamen tegen Maarn, A.s. zondag speelt het eerste dames elftal thuis tegen Leusden 1. De wed strijd begint om 12.30 uur. De heren spelen uit tegen Baarn, een wedstrijd die om 14.30 begint. Thuis spelen verder heren 5 tegen Nieuwegein 2 11.00 uur)de veteranen tegen Laren (11.00 uur) en heren 3 tegen Kampong 10 (13.00 uur). Uit spelen dames 2 tegen Leusden 2 (11.00 uur); dames 3 tegen Schaer- weyde 12 (14.00 uur); heren 2 tegen Kameleon 4 (14.30 uur) en heren 4 tegen Huizen 4 (14.00 uur). De traditionele prestatieloop van Budo-Kyu-Soest was ook dit keer een groot sukses. Zelfs het weer werkte voor de 6e maal mee. Ongeveer 225 deelnemers plus de vele ouders die bij de jeugd assisteerden deden zondagmiddag mee. De opzet van deze loop is om kinderen met hun ouders op een leuke manier te stimuleren wat aan beweging te doen. Dit is ook uitstekend gelukt. Complete gezinnen deden aan de pres tatieloop mee, hetgeen ook mogelijk was omdat ieder zijn/haar eigen tempo mocht bepalen. Voor ieder die de prestatieloop had uitgelopen was er een medaille en een appel. De prestatieloop bestond uit het vol gen van de „blauwe"paaltjesroute in de Soesterduinen, start vanaf de sport school gelegen aan de Braamweg. De afstand bedroeg ongeveer 4,5 km. 's Morgens was er een wedstrijdloop en ook dit was het lopen van de blauwe- paaltjes route. Voor de wedstrijd judo ka's was dit een conditionele voor bereiding voor de komende wedstrij den. Erik van Asch 16 jaar, kwam als eerste binnen met een tijd van 21.00 min. Vorig jaar werd Erik ook le met een tijd van 21,55 min. Hij kreeg de eerste prijs, die bestond uit een mooie stan daard met hardloper. Tweede werd Jan Dorresteijn met een tijd van 22.01 min. en 3e werd Wouter van 't Klooster met 22.15 min.

Soester Courant | 1979 | | pagina 27