Afscheid van aktief voethal ^\W m. En toch..de Mooiste Meubelen vindt u Ml de Scepter II lm Shotteams volledig van slag af Succesvol week-end KVO Slechte week voor eerste teams Olympia Paul Maaskant neemt deel aan Amac-Tulpenrally Zwarte dag voor V.V.Z. eerste- en tweede verloren BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Volleybal: VOOR AL UW SPORTEN JLjj IJU J*van Zal Recreatief zwemmen in De Turf gedurende de herfstvakantie Tafeltennis: Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorlj- en Verkeersschool M. LOS VAMOR Korfbal: DE VRIES Alleen winst voor Eemvogels 2 25 Soester Courant van woensdag 10 oktober 1979 25 PRAAMGRACHT 5 - SOESTDIJK TEL. 02155-17552 een 3 0 nederlaag genoegen nemen. Weliswaar hadden beide teams tonlrn het nÓrr^leeSÜSta"der d°en'de 6igen Presto,les °»k ver m a ,a Dames Tegen het uit de eerste divisie gedegra deerde Flash heeft Olympia het in Nijverdal vooral in de eerste set erg moeilijk gehad. Na tot 5-5 nog enigszins gelijk op te zijn gegaan, moest het toestaan dat Flash via 10-5 de setwinst met 15-7 naar zich toe trok. In de tweede set zette deze superiori teit van Flash zich voort. Via 4-0 kwam ze met 9-3 voor. Dankzij een paar goede aanvallen vanuit het midden, een nu weer goed draaiend blok en enkele prima serves kwam Olympia terug tot 7-9 en liep zelfs uit naar 13-10. Deze voorsprong werd weer verspeeld, doordat de Soester ploeg te traag speelde en Flash weer alle kansen gaf. Deze werden door de dames uit Nij verdal gretig benut en ze wonnen deze set dan ook met 15-13. In de derde set liep Olympia een 9-1 achterstand op, voornamelijk door een slechte pass en een te ver naar voren getrokken ver dediging. Olympia kwam terug naar 5-11, welke stand 8 servebeurten lang op het scorebord bleef. Via 11-7 werd het tenslotte 15-9 voor Flash. Al met al een verdiende overwinning voor het gevarieerd aanvallende Flash. Olym pia scoorde weinig directe punten en kwam ook in verdedigend opzicht te kort. Vooral het blok viel na de prima prestatie van de vorige week erg tegen. Het blok van Flash daarentegen func tioneerde uitstekend. Heren Ook de tweede wedstrijd van dit sei zoen hebben de Olympia heren niet kunnen winnen. Tegen het sterke Zelky werd het een 3-0 nederlaag in een wedstrijd, die als kijkspel goed begon, maar slecht eindigde. Zelky startte overrompelend en Olympia keek wel dra tegen een 8-1 achterstand aan. Door het goede en hoge blok van de Harderwijkers kwam de Olympia aan val er eerst niet aan te pas. Via 10-2 werd het 12-3. Pas toen kon Olympia aanvallend een vuist maken. Ze haal den op tot 14-8, maar konden niet verhinderen, dat Zelky deze set won (15-8). De tweede set liet goed volley balspel zien en doordat het Olympia- blok ook meer vat kreeg op de aanval van Zelky, ging het deze set gelijk op. Olympia heeft zelfs winst kansen ge had Zelky kwam voor met 6-3, maar toen begon de opmars van Olympia. Via hoge aanvallen en een goed blok, kwamen ze voor met 9-6. Zelky kwam terug tot 12-9, maar Olympia kwam weer goed terug (12-12), maar verslap te in de eindfase weer, zodat Zelky met 15-12 deze set.kon winnen. De derde set was toen nog maar een formaliteit. Met 15-2 werd Olympia van het veld geslagen. Zaterdag spelen de dames en de heren beiden weer een thuiswedstrijd in de Bunt. De heren treden om 17.00 uur aan tegen het uit de eerste divisie gedegra deerde Radius uit Gouda. De dames ontmoeten de dames van dezelfde ver eniging om 19.00 uur. Overige teams Het tweede damesteam behaalde de derde overwinning, maar tot nu toe is er nog geen sprake geweest van goed volleybalspel. Tegen Huizen 2 werd in de eerste set erg gemakkelijk een 10-2 voorsprong opgebouwd, maar doordat de Soester dames aan het eind van deze set vreselijk gingen „knoeien" kon 13-11 bij komen, voordat Olympia met 15-13 deze set won. Dit slechte spel zette zich voort in de tweede set, zodat het technisch veel zwakkere Huizen deze set met 15-11 op, haar naam kon brengen. De derde set was een gelijkopgaande strijd, die door Olympia met 15-12 gewonnen werd. In de vierde set zakte de Huizenze ploeg volledig weg, zodat Olympia erg ge makkelijk met 15-4 won. Woensdag spelen de dames tegen het sterke AGAVS: (Amersfoort, De Koppel, 20.00 uur). Het tweede heren team won met 3-1 van het uit de tweede klasse gepromo veerde Salvo l. Nadat de eerste twee sets vrij gemakkelijk waren gewon nen, liep het in de derde set niet meer zo soepel, zodat deze set met miniem verschil naar Salvo ging. De vierde set werd weer een vrij gemakkelijke Olympia overwinning. Het zeer jeugdige vijfde damesteam, vorig seizoen bijna nog geheel spelend in de juniorenkompetitie, won met 3-0 van Spokers 4. In de eerste set waren er nog al wat problemen met de opstelling, zodat er vrijwel geen spra ke was van een midden aanval. Deze set werd op het nippertje met 16-14 gewonnen. In de tweede set liep het allemaal wat soepeler, alleen in lange rally's waren er nog wel misverstan den. Deze set werd met 15-10 gewon nen. In de derde set liep de aanval vanuit het midden erg goed. Alleen werd er nu te vaak uitgeserveerd (15-12). Het zevende herenteam was niet goed op dreef tegen Limvio 2. De eerste set werd met 10-15 verloren. In de tweede set werd erg knap een 3-13 achterstand weggewerkt (11-14), maar Limvio scoorde op tijd de laatste punt! De derde set werd door Olympia met moeite gewonnen. Het zevende dames team behaalde de volle buit tegen BG&SV 5. Jongens junioren A versloeg Surf A met 2-1. In de eerste set had Surf het betere spel en ze wonnen dan ook verdiend met 15-6. Olympia had in deze set weinig eigen aanval. In de tweede set ging het beter. Dankzij een betere pass, kwam er weer aanval en na een gelijkopgaande strijd trok Olympia met 15-13 aan het langste eind. De derde set begon slecht voor Olympia. Er werd erg onzeker gespeeld, waar door Surf kon uitlopen naar 13-7. Olym pia vocht prima terug en pakte deze set met 15-13. SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Zondag 14 oktober a.s. nemen Lammert Ruttenberg, Leo van Breukelen en Henk Huijink afscheid bij SEC als aktief voetballer. Na alle drie 25 jaar de SEC-kleuren te hebben gedragen zijn twee van hen min of meer gedwongen te stoppen i.v.m. hun gezondheid, terwijl de andere speler het te riskant vindt langer te blijven spelen uit zakelijke overwegingen. Dit "festijn" zal bij SEC plaatsvinden, na afloop van de wedstrijd in de kan zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. In een gezamenlijke wedstrijd onderling van de oud-SEC-spelers, zal gedurende 2 x 35 minuten nogeens om de punten gestreden worden. De westrijd begint 12.30 uur en geldt als voorwedstrijd van SEC 1 dat om de beker speelt tegen SVF uit Cothen. SEC heeft alle spelers uitgenodigd die met dit drietal hebben gespeeld, zodat tine nog eens de oude verhalen opge haald kunnen worden. Hierbij zal zeker het jaar 1957, toen SEC kampioen werd en promoveerde naar de derde klasse van de KNVB, ter sprake komen. Alle drie genoemde spelers maakten toen deel uit van het SEC-elftal. Deze wed strijd is voor vele Soester de laatste gelegenheid de "oude heren" nog eens gade te slaan. SPORTS Paul Maaskant met zijn Golf-GTI Paul Maaskant (27), de bekende auto-racer uit Soest, neemt eind deze week deel aan de AMAC-Tulpenrally. Als "navigator" rijdt in zijn Golf-GTI mee Jan Ploeger uit Amsterdam. Ploeger is voorzitter van Auto-Sportief en een ervaren rally-rijder. De equipe start om een "eerste plaats" te behalen. De wagen is in optimale conditie gebracht door de Amersfoortse monteur Paul Vlas. Maas kant kan aan deze race deelnemen dankzij steun van AMOCAR uit Soest en SEVLAZO uit Amersfoort, en ook dankzij zijn sponsor "Winterwijk Uitzendbu reau" te Rotterdam. A.s. vrijdag 12 en zaterdag 13 oktober wordt deze door de Amersfoortse Automobiel Club georganiseerde rit gereden. De naam "Tulpenrally" is er aan toegevoegd omdat er een re delijke kans bestaat dat de AMAC volgend voorjaar ook de "echte" Tul penrally gaat organiseren. Dit autosport-evenement is jaren niet meer gereden, maar afhankelijk van het resultaat van de deze week te rijden rally, zal beslist worden of de Tulpenrally weer op de internationale kalender zal worden ingeschreven. Vermoedelijk met het oog daarop heeft deze AMAC-rally al internationale deelname. "Rally's, aldus Maaskant, "zijn geen snelheidswedstrijden over openbare wegen. De deelnemer rijdt van de ene proef naar de andere en maakt daar voor gebruik van deze wegen. Hij moet zich dan strikt houden aan de geldende maximumsnelheden; een bon van controlerende instanties (politie) betekent diskwalificatie". Wel moet er kaartgelezen worden om de plaatsen voor de klassementsproe ven te bereiken, maar dat betekent zeker niet dat er "gescheurd" moet worden. De klassementsproeven worden ge houden op zandpaden en die zijn in Nederland alleen nog maar in de vrije natuur te vinden. Maaskant: "Door rally's wordt de natuur niet verwoest. Gebruik wordt gemaakt van bestaande zandpaden en die worden na afloop van de proef weer in oude staat te ruggebracht. De organisatoren hebben er bulldozers voor ingehuurd en daar door zal het inschrijfgeld wel op 350 gulden per equipe gekomen zijn". Maaskant is het eens met allen die beweren dat het dierlijk leven in de natuur een paar onrustige uren mee maakt, maar zouden druk tierende bussen met dagjesmensen of school kinderen dat ook niet "even" doen? Moet het alleen daarom aan de auto sportliefhebber onmogelijk gemaakt worden enkele keren per jaar wat zandpaden te berijden? En het aantal auto- en motorsport-liefhebbers loopt in de honderdduizenden. Denk maar eens aan Zandvoort en Assen! auto-racer Maaskant is net als de Soesters Geer lof Stam en Ben Honnef eigenlijk auto racer. Wat Stam in de Renault-5 doet, doet Maaskant in de Golf-GTI. Vorig jaar reed hij meerdere keren in de "prijzen"; het afgelopen seizoen had hij veel pech. Het rally-rijden grijpt hij aan om nog wat langer aan zijn hobby te kunnen doen en ook om nog wat reklame te maken voor zijn sponsor "Winterswijk Uitzendbureau" te Rotterdam. Foto Herman van Dam Maaskant denkt er wat dat betreft over om eens een heel seizoen uit sluitend rally's te rijden. "Je kunt dan per wedstrijd langer met je hobby bezig zijn. Op Zandvoort duurt een race hooguit een half uur ,en dan is het weer voorbij", aldus Maaskant. Twee jaar gelegen kwam hij ook uit in een AMAC-rally. Hij stond tot kort voor het einde op de eerste plaats. Toen sneuvelde de uitlaat en werd hij tweede. verkwisting Deze AMAC-Tulpenrally gaat over totaal 550-600 kilometer. Start en finish zijn in Amersfoort, waar in "de Flint" de wedstrijdleiding zetelt. De Golf-GTI zal ongeveer 70 liter ben zine verbruiken en als alle 100 deel nemers dat zouden doen, dan wordt er zevenduizend liter benzine "ver stookt". In een tijd van energiebesparing kan daar een vraagteken bij gezet worden, "maar", zegt Maaskant, "tijdens de vlucht van één jumbo-jet van Amster dam naar New York wordt meer 'ben zine' gebruikt dan in een heel race seizoen op Zandvoort. En hoeveel jum- bo-jet's vliegen maar gedeeltelijk vol de oceaan over. Om dan nog maar niet te spreken van al die energiebespaar- ders die met dergelijke vliegtuigen op vakantie gaan. Als er zo nodig be spaard moet worden, kunnen die lieden misschien ook in Nederland hun va kantie doorbrengen!" Maaskant start met een gerust gewe ten a.s. vrijdag in de AMAC-Tulpen rally. Hij rijdt in de groep I-standaard- auto's tot 1600 cc. Mogelijk maakt hij zijn "verloren"-seizoen nu toch nog goed. Achter een wat eenvoudige entree vindt u, wat je misschien de mooiste meubelkollektie van 't Goöi zou kunnen noemen. Slaapkamers, eethoeken, bankstellen; eiken, noten, grenen, berken. Een enorme keus in pracht kwaliteit en met échte service èn garantie. Want daar gaat het óók om! Welkom dus. I LAKEND (-A Tel 035-859741 EIGEN PARKEERRUIMTE TGeuzenweg 45a 'Hilversum Zaterdagmiddag moest het eerste elftal van WZ naar Rhenen voor de wed strijd tegen Candia en het tweede maakte de reis naar Renswoude, om daar te spelen tegen Renswoude H. Beide wedstrijden eindigden in een neder laag voor de VVZ-teams. Onder leiding van scheidsrechter L.A. Vermeulen uit Culemburg, bracht Candia de bal aan het rollen. WZ nam terstond het spel in handen en reeds na twee minuten dachten we dat WZ de leiding zou nemen. Een WZ-er alleen voor keeper Van Dalen, schoot de bal in handen van Van Dalen. Direkt daarop kreeg de midvoor van Candia een fraaie schietkans, maar hij schoot naast. WZ was steeds in het bezit van de bal. maar zoals reeds vaker is gezegd, het ontbreekt hen aan een schutter in de voorhoede. Na een half uur werd bij een Candia-aanval keeper Mout hardhandig neergelegd. Hij bleef liggen en moest door de ver zorger worden opgeknapt. Voor WZ deden zich legio scorings kansen voor, die alle onbenut bleven. Ook de hoekschoppen leverden niets op. Het werd een harde strijd, maar gelukkig was de leiding in goede han den. Hij deelde aan enkelen een niet- offlciële waarschuwing uit en dat hielp geweldig. Met steeds WZ aan de bal kwam de rust met de stand o-0. Direkt na de hervatting twee opge legde scoringskansen voor WZ. Beide kansen totaal verprutst door onkunde. Naar gelang de tijd verstreek werd Can dia steeds sterker, doordat ze gebruikt maakten van hun lichaamskracht. Bij een botsing tussen hun linksbuiten en een WZ-er, moest eerstgenoemde het veld verlaten. Maar het bleef 0-0. Jos Brouwer die nog steeds Rob Duit op de backplaats verving en feitelijk de enige WZ-er is die kansen kan scheppen, maar ze zelf ook kan benutten, ging in de voorhoede spelen. De verdedi ging verzwakte hierdoor en het zou WZ tenslotte noodlottig worden. Zoals gezegd, het spel werd harder en ook de aanmoedigingen van de tal rijke supporters hielpen de spelers aan meer doorzettingsvermogen. Na een half uur had Candia al drie hoek schoppen mogen nemen. Uit de derde wist midvoor Nellesteijn Mout te passeren en bezorgde Candia een 1-0 voorsprong. De Candia-druk bleef aan houden, terwijl de voorhoede van WZ er niet meer aan te pas kwam. Toen de bal, met nog vijf minuten te spelen in de nabijheid van het WZ-doel kwam, stond invaller Toonen met zijn rug naar het doel. Met een fraaie om haal liet hij de bal over keeper Mout heen in het WZ-doel verdwijnen, 2-0. WZ veranderde de opstelling nog Iets, maar er kwam geen verandering meer in de stand. Candia, dat nog steeds op de onderste plaats van de ranglijst stond, was natuurlijk bijzonder te vreden met de twee punten. WZ moet wel uit een ander vaatje gaan tappen, anders ziet her er somber voor hen uit. Renswoude U - WZ n. 3-1 Dat de wedstrijd tegen Renswoude II zwaar zou worden was van tevoren te bezien, omdat ook het eerste elf tal van Renswoude goed voor de dag komt. Het begon echter hoopgevend, toen Ton Schaap reeds in de vijfde minuut op een naar voren geplaatste bal doorliep en een fraai doelpunt scoorde. WZ had zowaar de leiding genomen. De vreugde was maar van korte duur, want tien minuten later lag de bal in het WZ-doel, 1-1. Tot de rust kon WZ stand houden en ook nog een kwartier in de tweede helft, maar toen was het gebeurd. Renswoude maakte er kort na elkaar 3-1 van en daarmede kwam het einde. Vooral uw AUTO, PLAAT-en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 Te). 1 10 18 Gedurende de herfstvakantie is voor het recreatief zwemmen in De Turf een ander rooster vastgesteld. Maandag 15 oktober kan men zwem men van 8 tot 10 uur, 11 tot 12 uur, 13 tot 15 uur, 19 tot 20 uur en van 21 tot 22 uur. Dinsdag 16 en donderdag 18 oktober kan men zwemmen van 8 tot 12 uur en van 13 tot 15 uur. Woensdag 17 oktober zijn de uren van 14 tot 18 en van 19 tot 22 uur. Vrijdag 19 oktober zijn de recreatieve uren van 8 tot 12, 13 tot 15, 19 tot 20 en van 21 tot 22 uur. Vanaf zaterdag 20 oktober geldt weer het gebruikelijke rooster van openstel ling. Na drie zeer succesvolle competitie weken hebben de meeste Shotteams het er de afgelopen week lelijk bij laten zitten. Het eerste seniorenteam verloor in Haarlem onverwacht met 8-2 van TYBB 1. Het tweede seniorenteam wist deze week uit twee wedstrijden geen punten te behalen. Positieve verrichtingen vallen er te melden van het zevende seniorenteam dat recht op het kampioen schap afstevent. Het eerste jeugdteam moest het met 8-2 afleggen tegen het Volendamse Victory '55 1, terwijl het tweede jeugdteam met 6-4 verloor van Alblasserdam 1. Het eerste seniorenteam staat weer met beide benen op de grond. Na drie zeer ruime overwinningen werd nu een onnodig grote nederlaag geleden tegen het Haarlemse TYBB 1. In dit team spelen twee uiterst vaste en ervaren verdedigers, waartegen de Shotspelers op de trage en kleverige tafels onvol doende verweer hadden. Bovendien liet men zich te gauw op de kast jagen door de zich uiterst irritant gedragen de Haarlemmers. De beide sleutelpar tijen in dit duel, de openingspartij van Dirk Schuiling en het dubbelspel, gingen beiden met 19-21 in de derde game verloren. Na deze tegenslagen konden de Shotspelers zich niet meer voor 100% inzetten, hetgeen de hoge 8-2 nederlaag verklaart. De winstpar tijen kwamen op naam van Dirk Schuiling en René Daselaar, terwijl Harry Maassen zijn percentage fiks zag duikelen door drie nederlagen. Volgende week zal Shot de wedstrijd tegen het zeer sterke NMB/VDO moeten winnen, anders kan men zich vrijwel uitgeschakeld beschouwen voor het kampioenschap. Shot speelt thuis, zodat er zaterdag om 16.00 uur vele toeschouwers in de Shotzaal ver wacht worden. Het tweede seniorenteam is na twee opeenvolgende nederlagen deze week vast op de laatste plaats gedrukt. Toch zit er duidelijk vooruitgang in het spel van de jonge Shotspelers, zodat men zich nog niet al te veel zorgen hoeft te maken. Dinsdag verloor men ietwat onnodig met 6-4 van het vorig jaar nog in de landelijke competitie uitkomende Good Luck 1. Bert van Velzen won twee partijen, terwijl Nicky Baba en Marcel Vrakking ieder een partij won nen. Deze laatste speler zorgde bijna voor een sensatie door slechts met twee punten verschil in de derde game van de sterke Bert Booy te verliezen. Twee dagen later speelde men een uit wedstrijd in de zeer lastig bespeelbare zaal van UBTV. Mede hierdoor werd het een 7-3 verlies, doordat alle drie de Shotspelers een partij wonnen. Vol gende week speelt dit team de wed strijd tegen het zwakke Good Luck 2, waartegen Shot 2 haar eerste twee punten moet kunnen binnenhalen. Het zevende seniorenteam stevent recht op het kampioenschap in de vijfde klasse af. In Hilversum werd met 8-2 gewonnen van concurrent EMM 1., zodat we Barend van Lunte- ren, Jan Opmeer en Wim Threels de volgende competitie waarschijnlijk in de vierde klasse zullen terugvinden. Het eerste jeugdteam leed in Volen- dam een verwachte nederlaag tegen het sterke Victory '55 l. Jammer was het alleen dat de uitslag nogal aan de hoge kant was (2-8), zodat dit team het kampioenschap waarschijnlijk wel kan vergeten. Gerhard Busch en Ar- nold Appelhof redden in deze wedstrijd de eer voor Shot. Het tweede jeugdteam leed een eervol le 6-4 nederlaag tegen koploper Alblas serdam. Adrie Derksen was met twee winstpartijen goed op dreef, terwijl Chris Sonddaar een wedstrijd won. Het dubbelspel leverde voor Shot het vierde punt op. Overige uitslagen senioren: Quick 8 - Shot 3: 6-4, Shot 4 - UBTV 3: 4-6, Shot 5 - Victoria 11: 8-2, Huizen 13 - Shot 6: 8-2, Shot 8 - Huizen 17: 8-2, Elan 5 - Shot 9: 9-1, Shot 10 - Elan 9: 5-5, Shot 11 - Vitus 8: 1-9. Overige uitslagen jeugd: Shot 3 - Vic toria 1: 2-8, Quick 3 - Shot 4: 5-5, Shot 5 - Quick 4: 8-2, Shot 6 - Nike 1: 8-2, Huizen 4 - Shot 7: 2-8, Shot 8 - Bunshot 2: 0-10, VEV 3 - Shot 9: 6-4, Overhees 2 - Shot 10: 1-9, Shot li - Elan 6: 8-2, Elan 4 - Shot 12: 4-6, Huizen 13 - Shot 13: 1-9, Shot 15 - Quick 8: 8-2. A.N.W.B ERKEND VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 16621 We9tbroek was zaterdag het reisdoel van KVO 1 om aldaar tegen het uit die plaats afkomstige DOS 1 de uit wedstrijd te spelen. In een met grote inzet gespeelde wedstrijd zouden de Soesterbergse korfballers het duel in hun voordeel weten te beslissen. Acht minuten nadat de goed leidende Hr. A.v.d.Dolder het aanvangssignaal had gegeven bracht Peter van Vliet, met het op de juiste wijze afwerken van een goed aangegeven doorloopbal KVO aan de leiding, 0-1. De voor haar taak berekende verdedigingsvakken van beide teams stonden tot in de 38e minuut opnieuw scoren niet toe. Op dat moment scoorde Peter van Vliet van grote afstand en bepaalde de stand op 0-2. Zoals zo vaak ook nu. De vak wisseling, volgend op de 0-2 stand bracht voor de DOS-aanval haar eerste reèle kans en werd ook feilloos om gezet in een treffer, 1-2. Met deze stand bereikte men de rust. In de 12e minuut van de 2e helft was het Rick Mast, die met het scoren van een fraaie afstandstreffer de stand op 1-3 bepaalde. Nauwelijks 5 minuten later bepaalde DOS de stand op 2-3. Jaap van de Hoek bepaalde in de 25e minuut met scoren van een zeer fraaie af standstreffer, de stand op 2-4 en on danks verwoede pogingen van beide teams bleek dit tevens de eindstand te zijn. Een goede wedstrijd, met een juiste uitslag. KVO's 4e team speelde uit, tegen het Hilversumse Zwaluwen 5. In een goed gespeelde wedstrijd wisten ook zij be slag te leggen op de overwinning. Ruststand 4-4. Eindstand 5-8. KVO's junioren, tot nu toe puntloos, wisten thuis spelend tegen het Veenen- daalse SKF de volle winst te behalen. Ruststand 3-2, eindstand 5-3. KVO-A asp. speelden uit te Soest tegen Eemvogels A en behaalden een puntendellng. Ruststand 0-1, eindstand 2-2. KVO-B asp. moesten In SKF-D (Veen- endaal) haar meerdere erkennen en verloren met 1-3. Ook KVO-D asp. moesten, uitspelend tegen het Hoeve lakense Telstar D, verlies incasseren. Met een 7-1 nederlaag keerden zij naar Soesterberg terug. KVO pup. 2, uit spelend tegen Woudenberg 2, verloren met 2-0. KVO 8 pup. wisten thuis te winnen met 1-0. KVO's allerjongsten tenslotte, pup. 4, wisten thuis Soesterkwartier pupillen 3 (Amersfoort) met 0-0 te bedwingen. Voor zaterdag, 13 oktober a.s. staat voor KVO 1 de wedstrijd tegen de kop loper in de le klas Afd. M.N. van het KNKV op het programma. Zij spelen dan thuis tegen Unitas 1 uit Harderwijk. De aanvang van deze wedstrijd is gepland op 16.00 uur. VERBOUWEN...? 02155-10652 SOEST Van de seniorenteams wist alleen het tweede team tot winst te komen. Het eerste team werd tijdens zijn uit wedstrijd tegen Doorn in de eerste helft al op een uitzichtloze achterstand gezet, 0-4, mede door twee strafwor- pen. Na rust wisten de Eemvogels dichterbij te komen. Sldney de Jager miste eerst nog een strafworp, maar Relnoud Toonen scoorde 4-1, en nog in dezelfde minuut schoot Sldney de Ja ger wel raak, 4-2. Doorn kwam hierop terug en voerde de score op tot 6-2. Vijf minuten voor tijd benutte Henk- Jan Kraaikamp nog een strafworp en bepaalde de eindstand op 6-3. Het tweede team kwam in zijn thuis wedstrijd tegen Meeuwen 2 tot een 7-2 winst. De score had echter nog veel hoger kunnen zijn, als men de kansen maar wat beter had benut. Meeuwen 2 was in feite al vanaf de eerste mi nuut kansloos. Voor de Eemvogels werden de doelpunten gescoord door: Kees Zeeman (2x), Leendert v.d. Berg, Tini Martens, Jan v.d. Kuil, Toos 't Hart en Henk Friebel, ieder lx. In de wedstrijd tussen Eemvogels 3 en Kameo 5 werd in de eerste helft slechts één doelpunt gescoord door Kameo, 1-0. Tot ver In de tweede helft werd deze score gehandhaafd, daarna liep Kameo snel weg tot 6-0, wat tevens de eindstand was. Overige uitslagen: R.D.Z.pup. 1 - Eem vogels pup. l: 0-10, Eemvogels asp B - Soester Kwartier A: 5-2, Eemvogels asp.A- K.V.O.A: 2-2. Wedstrijdprogramma 13 oktober 1979: O.D.I.K.pup.2 - Eemvogels pup, 2: 12.00 uur, Hulzen A - Eemvogels A: 13.30 uur, Telstar 2 - Eemvogels 2: 13.30 uur, Eemvogels 3 - Altlus 4: 16.00 uur.

Soester Courant | 1979 | | pagina 25