JG Programma Ondanks regen 700 deelnemers Pijnenburgcross Heren I SVV/Stam alleen aan de leiding ialer iarn Shot 2 verliest van koploper Quick Heren Olympia 1 behaalt volle winst in Woerden „Dam Vereniging Soest" opgericht JSIT B.V. Enveloppen Briefpapier keningen enz. Irukkerij Smit Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Tafeltennis: op de Slot laan Mode is onze kracht CAMEL MANTELS Volleybal: Regen spelbreker voor hockeyers T 11 ";v*. Vóórdat u uw keukenkeus maakt Vuilnisemmers Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij- en Verkeersschool Volleybal: AFG-KREDIET te SOEST Handbal: BDC sterker dan Aalsmeer Bromfietsdiefj e aangehouden Geringe belangstelling voor wandeldag in Woerden Bingo-avond bij S.E.C. Cor Koster: 60 km in vijf uur Slachtbingo bij B.D.C. 24 25 Soester Courant van woensdag 7 november 1979 25 de >neie s voof excl. - B.T.W. OCCASIONS erkoop eparatie chade- fdeling KODA- CCASIONS lat 53-57-84 2334-15979 Soest iige service. TER. >2154 -15555* EESTRAAT 8 EFOON 13486 n Weedestraat29 Donderdag 8 november 1979. 19.00 - 23.00 uur kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 10 november 1979. 8.45 -12.00 uur Sporünstuif 8.45 10.00 uur voor de leeftijdscategorie 6t/m 9 jaar. 10.30 -12.00 uur voor de leftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zondag 11 november 1979. 10.00 -19.00 uur Handbalwedstrijden. 19.00 - 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zaterdag 10 november 1979. 9.00 -12.00 uur Volleybal 12.00 16.00 uur Taekwondo'wedstrijden 16.30 21.00 uur VoUeybal Zondag 11 november 1979. 14.00 -18.00 uur Badminton. De afgelopen week kwamen alleen de afdelings seniorenteams van Shot in actie. Hierbij waren de resultaten niet al te best, maar dit was vooral te wijten aan het feit dat vele Shotteams tegen de koploper in hun poule moesten aantreden. Het tweede seniorenteam verloor met 7-3 van koploper Quick 4, terwijl het derde seniorenteam met dezelfde cijfers tegen koploper Victoria 4 ten onder ging. Het zevende seniorenteam kwam via een 10-0 overwinning weer een stapje dichter bij bij het kampioenschap. Het tweede seniorenteam speelde afge lopen maandag tegen het in de eerste klasse bovenaanstaande Quick 4. De uit wedstrijd was destijds door de Shot spelers met 9-1 verloren. Hoewel het krachtsverschil dit keer wat minder groot was hebben de Shotspe lers toch geen moment de kans gehad de wedstrijd te winnen. De 3-7 eind stand mag dan ook een juiste genoemd worden. De Shotspelers behaalden al ledrie een overwinning, waarbij de winst van Nicky Bala op de sterke Meeuwissen een verrassing was. Mar cel Vrakking en Bert van Velzen won nen beiden van Louis Duller. Volgende week is er meer kans op puntenwinst voor dit team, wanneer men in Bus- sum aantreedt tegen Good Luck 1. Ook het derde seniorenteam kan het niet bolwerken tegen de koploper, Vic toria 4. Hoewel men het grootste deel van de wedstrijd uitzicht heeft gehad op een gelijkspel, verloor men onver wacht de laatste drie enkelspelen, waardoor Victoria uiteindelijk nog een ruime 7-3 overwinning behaalde. Joop Kok en Wilfred Busch zorgden voor de Shotpunten door ieder een persoonlijke overwinning te behalen en samen het dubbelspel te winnen. Het zevende seniorenteam behaalde deze week opnieuw een 10-0 overwin ning, daarmee andermaal bewijzend te sterk voor de vijfde klasse te zijn. Ditmaal was Victoria 15 het slacht offer. Wanneer dit team volgende week de uitwedstrijd tegen enige concur rent VEV 6 weet te winnen, kan men over twee weken de kampioensvlag hij sen. Overige uitslagen: Tovo 1 - Shot 5: 8-2, Shot 8 - SSO H2: 0-10, Hoogerheide 6 - Shot 9: 3-7, Shot 11 - O verhees 3: 3-7. Jeugd: Shot 11 - Bunshot 5: 7-3. Nieuwe kollektie voor dit seizoen. Camel is in en kunt u tot ver in het voorjaar dragen. Slotlaan 130 - Zeist -Te). 03404-25734 Beide Olympia 1-teams moesten het afgelopen weekend naar Woerden om te proberen de punten binnen te halen. Dit gelukte beide teams. De heren behaal den een 3-1 winst terwijl de dames tevreden moesten zijn met een 3-2 overwin ning. De dames moesten de strijd aangaan tegen de altijd moeilijke Woerdense tegenstandsters Valbovol 2. Hoewel Olympia matig spel vertoonde kon men toch met een 3-2 winst huiswaarts ke ren. De eerste set werd door dames 1 goed volleybal getoond zoals we dat de laatste weken gewend waren van hen. Deze set werd dan ook door hen met 15-6 gewonnen. De tweede set gaf ech ter een ander beeld: De aanval bij Olympia werd slechter en er was vaak een slechte serve. Deze set werd dan ook terecht door Valbovol met 15-9 gewonnen. De derde set gaf eenzelfde spelbeeld te zien en ook deze set ging voor de Olympia dames verloren en wel met 15-12. De daaropvolgende set kon Olympia weer terugkomen en wist de ze met 16-14 te winnen. De laatste set werd uiteindelijk ook gewonnen waardoor de 3-2 eindstand een feit was. Zaterdag mag Olympia hun wedstrijd als een voorproefje beschouwen voor de beker-wedstrijd tegen het in de ere-divisie spelende Texoclean Dyna mo 1. Er zal dan namelijk om zeven uur aangetreden moeten worden tegen Texoxlean Dynamo 2. Bij de heren, die ook tegen Valbovol 2 3peelden, ging de eerste set verloren met 15-6. Dit kwam voornamelijk door de matige Olympia-aanval en het blok dat bij onze heren niet goed lag. De In de eerste set goed scorende midden- aanval van Valbovol kon in de twee de set goed door de heren ogevangen worden waardoor het team beter ging draaien. Deze set werd dan ook gewon nen met 15-8. In de derde set werd er door Olympia minder gevarieerd aangevallen als in de tweede set maar mede dank zij de 2eer goede dreiging en het goede blok van o.a. Irving Wong werd ook deze set door Olympia gewonnen. (15-11). In de vierde set werd Olympia onder druk gezet en kwam achter met 7-12. Dankzij de goede vechtlust van Olym pia kon men echter erg goed terug- <omen. Na een 13-13 stand was het uiteindelijk Olympia dat aan het lang- Bte eind trok15-13. De heren spelen zaterdag om 17.00 jut in de sportzaal De Bunt tegen Labyellow. Overige teams Heren 2 moest in deze wedstrijd aantre den tegen het onderaan geklasseerd btaande Nederhorst. Zij kwamen in de eerste set gemakkelijk op een 5-1 voor sprong. Hoewel Nederhorst tot 6-6 te rug wist te komen, won Olympia de ze eerste set toch vrij eenvoudig. Hoewel er, vooral in de eerste twee sets te weinig variatie in de aanval was en het blok niet goed lag, werd ook de tweede set terecht door Olym pia in de wacht gesleept. Door een goede aanval kon de uiteindelijke 3-0 eindstand snel behaald worden. Anders ging het met het 4e Olympia team dat tegen Spokers 1 moest spelen. Hoewel het de eerste set lang gelijk op ging, ging de 15-12 eindstand toch naar de Spokers. Dit kan voornamelijk verklaard worden door de slechte stop van Olympia aan het eind van deze set. De in de eerste set aanwezige aanval van Olympia was in de twee de set totaal verdwenen en dit bete kende een 5-15 nederlaag. Ook de laats te set ging verloren en wel met 12-16. Heren 7 speelden een goede wedstrijd. BG SV 4 was hier het slachtoffer van en verloor deze wedstrijd met 3-0. De eerste set kon BG SV mee komen tot 6-6. Daarna maakten de heren de set af met een 15-9 stand. De tweede set, waarin de opslag bij Olympia zeer goed was werd met 15-10 gewonnen. Door de slechte verdediging van BG SV en het goedlopende penetratie systeem van Olympia ein digde de 3de set met 15-6. Dames Een wedstrijd tegen een tot op heden in Soest onbekende tegenstandster, die bovendien koploper in de tweede kals- se ls: voor deze opgave stond Olym- pia's derde damesteam. Het werd een moeilijke start met twee lange sets en een negatieve score 0-2 (14-16, 14-16). In de derde set kwam de gewenste vaart in het spel en bleek het kar wei niet zo moeilijk meer. Met tweemaal 15-5 werd Keizer Otto 1 op de feiten gedrukt waardoor dames 3 toch nog op een gelijk spel kwam. Met een gevoel van onbehagen keerde dames 4 uit Maartensdijk terug. Er moest daar een 3-1 nederlaag tegen Salvo 1 geïncasseerd worden. Salvo, dat technisch niet erg sterk was, ver loor de eerste set met 14-16. De dames van Salvo wonnen de twee daarop volgende sets met 15-7 en 15-8. De scheidsrechter, die overigens zeer veel toeliet, was er moeilijk van te over tuigen dat bij deze 2-1 setstand nog een set gespeeld moest worden. Uit eindelijk verloren de Olympia dames deze laatste set met 15-9. Dames 6 en 7 moesten tegen elkaar In het strijdperk treden. Het zesde team wist met 2-1 van Olympia 7 te winnen. De eerste set was al in het voordeel van het zesde. (15-5). Uit de set-ups die gegeven werden, werd er door Dames 6 vrij goed aangevallen. In de tweede set kwam dames 7 goed terug en wist deze met 15-5 terecht te winnen. De beslissende set was uitein delijk duidelijk in het voordeel van het zesde: 16-1. SPORT w\ Foto Herman van Dam m Deelnemers aan de Pijnenburgcross in de stromende regen Zondag 4 november organiseerde de recreatieafdeling van S.O.Soest sektie Atletiek de 5e Pijnenburgcross. Ondanks de erbarmelijke omstandigheden gingen er 706 lopers voor de diverse afstanden van start. Over de nu zeer moeilijk begaanbare paden van het landgoed Pijnenburg werden echter nog uitstekende tijden gemaakt. De winnaar van de halve Marathon, Wim Zegers uit Apeldoorn finishte in 1 uur 17 minuten en 16 seconden. Een zeer goede prestatie. Tweede werd A'Ligtvoet uit Amersfoort in 1.20.19. Derde Dhr. Gijsbers uit Steenwijk 1.28.38. Op de vierde plaats kwam de beste Soester Atleet Dick den Oude, zesde Menno Lievers en zevende Anton Hofslot. Allen trainen bij de pas opgerichte lange-afstand groep van de sektie Atletiek. Aan deze halve mara thon werd door 218 lopers deelge nomen. Anders dan bij het voetbal is de regen grote spelbreker geweest voor de wed strijden in de hockey-competitie. De geplande ontmoetingen voor het eerste dameselftal en het eerste heren-, het tweede heren- en het veteranenelftal gingen daardoor niet door. De uitsla gen van de wel gespeelde wedstrijden waren: dames 3 - Be Fair 3. 4-3; dames 3 - Leusden 4, 7-0; Schaerweyde 11 - heren 3. 1-1; heren 4 - Maarn 2, 1-5; heren 5 - Shinty, 3-5. Voor a.s. zondag staan de volgende competitiewedstrijden op het pro gramma: Muiderberg 1 - dames 1 (11.00 uur); Hulzen 2 - dames 2 (12.30 uur); Nieuwegein 2 - dames 3 (12.30 uur) en Gooise - heren veteranen (12.30 uur). Op eigen terrein worden gespeeld de wedstrijden heren 5 - Schaerweijde (12.00 uur) en heren 1 - heren 2 (14.00 uur). Kom keukens kijken, zowel in kunststof als in massief hout en profiteer van onze premie voor gratis inbouwapparatuur- 5 topmerken 50 modellen 500 m? showroom bi) de-makkelijk bereikbare- keukenspecialist van m idjie njvJederla nd fukenbeurs 'oudenberg Voorslr 39-41 Tt'l 03498-2824* Maandags geslolen Aan de kortste afstand, de 2% km, werd door 150 recreanten en atleten deelge nomen. Eerste werd hier Micael Tjeerd Luiking uit Amersfoort, tweede Rob Kemmeren ook uit Amersfoort en derde Arjen Buijs uit Soest. 162 deelnemers vertrokken voor de 5 km. Hier finishte oud Soest trainer Wim Beauverser voor de tweede maal als eerste. Tweede werd Wouter v Klooster uit Soest en derde K.J.v.d. Bosch uit Velthoven. De 10 km. telde het een na grootste aantal deelnemers, namelijk 176. Hier was de eerste plaats voor Wim Roelofs uit Zaandam, tweede Ed Hardeman uit Hoevelaken en derde Jaap Stijlaart uit Westbroek. Ook nu weer kwamen de deelnemers uit alle delen van ons land. Na afloop ontvingen alle deelnemers, naar aanleiding van het le Jubileum van de Pijnenburgcross een verpakt plakje Pijnenburgkoek. Deze geste van de organisatoren werd mede door de weersomstandigheden door de deel nemers zeer op prijs gesteld. Voetbaljeugd Onder de deelnemers aan de Pijnen burgcross bevonden zich deze keer vele leden van S.O.Soest voetbal. Spe ciaal voor deze leden van de Sportor ganisatie Soest werden door de sektie Atletiek vijf wisselbekers beschikbaar gesteld. Door de E.pupillen werd ge streden over een afstand van 2^é km. Winnaar werd hier Patrick Dorre- steijn. Bij de D.pupillen, die ook 2% km moesten afleggen, ging de beker naar Robert Roest. De B. en C.junioren liepen de 5 km. Bij de C.junioren werd Paul Hilhorst eerste. Marko Stalenhof stelde zijn vader J.Stalenhoef, die de prijzen uitreikte niet teleur en won bij de B.junioren. De A.junioren moesten de 10 km afleggen. Onder de heersende omstandigheden geen gemakkelijke opgaaf. Erik van Asch finishte echter bij de grote groep voorin en werd eerste bij de A.junioren. Ondanks de grote concurrentie op de 2% km. 150, op de 5 km. 162, en op de 10 km. 176 deelnemers, wisten deze S.O. Soest voetbal junioren vaak voorin te eindi gen. 22 Jaar nadat Soester dammers voor het laatst in georganiseerd verband, als leden van de damclub „de Variant" de schijven over het bord scho ven, is een nieuwe damclub opgericht: de Dam Vereniging Soest. Dat gebeurde maandagavond in het duivenzaaltje aan de Schriksiaan en daarbij waren zestien heren en vijf dames aanwezig. Onder hen de oud-voorzitter van "de Variant" de heer D.Waal. Voor hem, maar ook voor alle andere dammers was het een groots moment dat Soest nu weer een echte damclub heeft. De zogenoemde "thuis-schuivers" kunnen voortaan, te beginnen maandag 19 november, iedere maandagavond vanaf acht uur terecht in het zaaltje aan de Schriksiaan. Voorlopig worden er uitsluitend onderlinge wedstrijden gespeeld, maar als het maar enigszins mogelijk is, zal volgend najaar met een tiental deelgenomen worden aan de competitie van de U.P.D.B., de Utrechtse Provinciale Dambond. De oprichtingsvergadering stond on der leiding van de heer E.Davelaar, voorzitter van het Amersfoorts Dam Genootschap. Davelaar woont in Soest en zo'n twee maanden geleden riep hij de in Soest wonende dammers bijeen in gebouw De Rank. De opkomst was voldoende om te streven naar een damvereniging en met de hulp van een commissie, bestaande uit de dames Jongster en Lip en de heren Van Egdom, Overvest en Ghurahoo werden de voorbereidingen getroffen. Tijdens deze oprichtingsvergadering werd met algemene stemmen besloten de naam D.V.S. (Dam Vereniging Soest) te gaan voeren; de contributie voor senioren te bepalen op twee gul den per speelavond; voor junioren op één gulden en het inschrijfgeld op vijf gulden. Voorlopig kan men gebruik maken van het materiaal (tien borden, tien klok ken en tien dozen met schijven) dat in bruikleen wordt afgestaan door de U.P.D.B. Gespeeld wordt in het zaaltje aan de Schriksiaan; het zaaltje in het dorps huis De Borg werd vanwege de geringe mogelijkheden afgewezen. De nieuwe vereniging wordt voorlopig nog geleid door de eerder genoemde commissie. Zij kunnen rekenen op de steun van de heer Davelaar. Steun werd ook toege zegd door wethouden Plomp, die als voorzitter van de sportstichting een deel van de oprichtingsvergadering bijwoonde. Plomp zei blij te zijn met "deze nieuwe tak van de denksport". Hij adviseerde de leden zich aan te sluiten bij de sportstichting; men kon dan gebruik maken van de kennis van de stichting. Op steun van de U.P.D.B. kan de vereniging ook rekenen. Voor zitter J.Thunnissen, die met zijn pen ningmeester de heer Van Dokkum de vergadering bijwoonde, was bijzonder ingenomen met de nieuwe club. De damsport zit duidelijk in de lift, want naast Soest kregen ook De Bilt, Almere en Abcoude een damvereniging, ter wijl Eemnes met de oprichting bezig is. Thunnissen zei vooral blij te zijn met dames-leden; de praktijk leert dat de verenigingen daardoor aanzienlijk meer kans op overleving hebben. De U.P.D.B. zal volgend jaar dan ook een speciaal damkampioenschap voor dames organiseren. Aan het slot van de vlot verlopen oprlchtings-avond bood de heer T.v.d.Meer, penningmeester van het Amersfoorts Dam Genoot schap, een voorzittershamer aan. Voor inlichtingen en opgave als lid kan men voorlopig terecht bij de heer E.Dave laar, Braamweg 100, Soesttel. 15403. Op de Plasweg werden vorige week op een nacht enkele vuilnisemmers plat- gereden. De politie konstateerde ver der dat ook een klein transformator kastje van de PUEM, op de hoek van de Oude Utrechtseweg en de Plasweg, kapot gereden werd. Men is op zoek naar de vernielende coureur. A.N.W.B. -|%/J T fVCj F.N.O.P ERKEND IVXe JLA_Pk5 VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621 Door een 3-0 overwinning op sportcentrum 2 is het le herenteam van SW al leen aan de leiding gekomen in de le klasse terwijl het le damesteam 3 punten verdiende met de overwinning van 3-1 op Ruud Roest. Heren Zonder teveel te experimenteren werd deze wedstrijd met groot machtsver toon gewonnen. Vooral door hoog, aan te vallen werden er aan de lopende band punten gescoord en hierin hadden alle spelers een evenredig aandeel. Vooral de le en 2e set waren van hoog niveau. In ieder geval kan geconstateerd wor den dat het le team nu meer een een heid begint te worden (15-3)/15-5/15-ll/. SVV 3 heeft de aansluiting met de kop groep weten te behouden door een 3-0 zege op het hoger geklasseerde Keizer Otto 2. Hierdoor komen de heren op een gedeelde 2e plaats in hun klasse. Alle sets waren spannend en werden met miniem verschil gewonnen 15-13/ 15-10/16-14. SW 5 zag met het inspelen reeds een speler geblesseerd naar de kant gaan zodat zonder reserve werd gespeeld. In de eerste set wist de jeugd het van de routine te winnen maar in de 2e set was dit andersom. De 3e set was het spannendst en werd op het nippertje nog door SW gewon nen 15-9/12-15/18-16/. Dames Dames 1 heeft haar eerste wedstrijd gewonnen met de volle winst. De le set liep vrij goed waardoor Ruud Roest niet in haar spel kon komen (15-7). In de 2e set werd er door SW te lakoniek gespeeld wat direkt werd af gestraft. (12-15). In de 3e set lukte alles bij Ruud Roest. De bezoeksters liepen snel uit naar 3-14. Hierna schrok SW wakker en via een spannende strijd wist men deze set toch nog te winnen 16-14 De 4e set was een formaliteit - Ruud Roest was volledig aangeslagen en gaf zich al gauw gewonnen 15-6 Ondanks een enorme inzet konden de dames van SW 2 hun jarige coach geen overwinning schenken. De le set ging geheel gelijk op. Vleu ten wist te winnen door een iets ster kere aanval (13-15). De 2e set was van SVV zijde iets minder terwijl Vleuten sterk bleef spe len (4-15). De 3e set gaf een vechtend S W te zien die van alles probeerde. Het gerouti neerde Vleuten wist echter bekwaam te verdedigen en scoorden zelf iets beter (11-15). Door goed serveren kwam GVC niet aan opbouwend spel toe. De dames hadden weinig moeite met de tegen standers. De laatste set werd zelfs met 15-0 gewonnen. 9-15/9-15/0-15/. Een zware tegenstander die gemakke lijk werd overwonnen. SVV kon zelfs met de opstelling wat experimenteren 0-15/3-15/7-15/. Een spannende wedstrijd die door SVV 6 op het nippertje werd verloren. 16-14/ 15-10/17-15/. Na een achterstand van 4-11 begon SW 7 eindelijk te volleyballen. SW 9 speelde een leuke partij zodat SW 7 met veel moeite met 3-0 kon winnen 16-14/17-15/15-11/. Wij bemiddelen vakkundig en discreet bij het verstrekken van alle kredietvormen. Persoonlijke leningen, woningkredieten, tweede hypotheken en continue-kredieten. VOORBEELDEN: 5.000 36 x 179,20 15.000,r 60 x 348,48 15.000,- 120 x 227,68 10.000,- 48 x 278,51 15.000,- 96 x 254,13 tussenliggende en hogere bedragen mogelijk. Bel: 02155-18540 of Schrijf naar antwoordnummer 10, 3760 WB Soest. Hr. A. van Ginkel uw persoonlijke adviseur. De strijd om de tweede plaats in de handbalcompetitie tussen Aalsmeer en BDC is in het voordeel van de Soesters beslist. Met 19-10 trok Soest aan het langste eind. Ook de Soester dames waren te sterk voor Aalsmeer; zij wonnen met 10-6. De BDC-heren speelden bijzonder ge concentreerd. Dat nam niet weg dat het na tien minuten spelen 2-2 was en dat de rust bereikt werd met een kleine voorsprong: 8-6. De tweede nelft begon anders dan men verwachtte en Aalsmeer bracht de achterstand vrij vlot tot één punt terug. Maar daana was het gebeurd en met vrij grote regelmaat werd aan de eindstand gewerkt. Het werd uiteinde lijk 19-10 en daarmee kwam de over winning bij de beste ploeg terecht. De dames hadden het aanvankelijk moei lijk en geheel gelijk opgaand van 1-1 tot 4-4, werd de ruststand van 5-4. In de tweede helft stond men Aalsmeer slechts twee doelpunten toe, waar tegenover BDC er vijd zette. Eindstand 10-6. 11 november spelen de BDC-heren in Amsterdam tegen Niloc. De Amster dammers verloren twee maal achter elkaar en zullen er op gebrand zijn de nummer twee te vers. Na enig posten werd in de nacht van vrijdag op zaterdag bij een café aan de Bosstraat de 16-jarige R. B. aange houden. De knaap had even te voren een bromfiets weggenomen bij gebouw De Rank. Omdat hij ook teveel gedron ken had, werd hij de rest van de nacht ingesloten. Slechts 215 wandelaars toonden zater dag hun belangstelling voor de rekre- atie-Sluitingstocht van de Sticht Gooise Wandelsport Bond (SGWB), welke was georganiseerd door de wandelsport vereniging Op Stap in Woerden. Het weer werkte niet mee, de deelnemers dienden de van weinig fantasie ge tuigende straatparkoersen in Woerden en Kamerik en langs de Oude Rijn, in de gestaag neervallende regen te lo pen. Aan deze wandeling, waaraan ook de aspiranten, junioren en senioren van de Chr. wandelsportvereniging Olympia meededen, waren geen prijzen verbonden. Deze Sluitingstocht betekent voor O- lympia echter nog niet het einde van het wandelseizoen. Zaterdag 17 no vember vertrekt men 's morgens om negen uur vanaf de Torenstraat naar Schoorl voor de Sint-Nicolaas-wandel- tocht. Na de wandeling wordt de deel nemers een feestprogramma aange boden waarin de komst van Sint NicO' laas en zijn Zwarte Pieten het hoogte punt zal zijn. Vrijdag 16 november a.s. wordt in de kantine van de voetbalvereniging SEC aan de Bosstraat, een bingo-avond ge- orgeniseerd. Er zijn weer prachtige prijzen te winnen. Vanaf 20.00 uur zul len de balletjes rollen. Zaterdag 10 november a.s. begint de kaartverkoop. Daarvoor kan men terecht aan de bar in de kantine. Veteraan-atleet Cor Koster heeft afge lopen zondag deelgenomen aan de 60 kilometer rond de Haarlemmermeer. Het weer was abominabel slecht. De eerste 35 kilometer moeten tegen de wind in worden afgelegd. Toch slaagde Koster er in zijn persoonlijke record met twee minuten te verbeteren. Voor de zestig kilometer had hij nu 5 uur en 3 minuten nodig. Hij werd er winnaar mee in zijn leeftijdsklasse. A.s. zondag loopt Koster in Amsterdam zijn 75ste marathon. Zaterdagavond a.s. 10 november orga niseert BDC voor de derde maal haar jaarlijkse slachtbingo in de kantine aan de Henrlëtte Blaeckweg. Het be looft ook dit jaar weer een grandioze avond te worden. Op grond van eerdere ervaringen wordt een kantine vol "hongerige" bingoërs verwacht, die bij het betreden van het geheel omgebouwde zaaltje gelijk in de "slagerssfeer" zullen wor den gebracht. Het "koelhuis" is na tuurlijk wel verwarmd, terwijl een grote pan erwtensoep verder halver wege de avond een "lekkere warme hap" betekent. In een hoek heeft sla gerij Van Asch zijn slachtkraam opge steld, waar het beschikbaar gestelde varken hangt. Al bingoënd zullen Ries Voskuilen en Ries Smeeing e.e.a. op hun hakblok tot prijzen verwerken, waarbij de slotronde om de z.g. achter ham altijd de meeste spanning op roept. De avond wordt "gelardeerd" met een stemmig muziekje. Aanvang 20.15 uur.

Soester Courant | 1979 | | pagina 25