VL. Ml W\ Is VVZ nu op de goede Weekeinde zonder winstpunten voor Red Stars teams Programma Tafeltenniscompetitie voor Shotteams in beslissende fase r~m Dames SW 2 pakt volle winst Arnold Appelhof winnaar nationaal jeugdranglijsttournooi (i Terschuurse Boys met 2-0 verslagen Eemlandschaatsers blijven records vestigen! Basketbal: Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Tafeltennis: BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM ife? i - a saï r* Rahubau m Eemvogels gereed voor microcompetitie bij de Schouwburg Mondi VOOR AL UW SPORTEN V ogeltentoonstelling van „Vogelvreugde" Klaverjassen in de SEC-kantine Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij- en Verkeersschool Vóórdat u uw keukenkeus maakt Soester Courant van woensdag 14 november 1979 25 Voor de Soester teams, die op landelijk nivo uitkomen is het dit weekeinde niet al te best afgelopen. Er werden geen winstpunten behaald, hoewel diverse wedstrijden wel tegen tegenstanders waren, waarvan het eervol was om te verliezen. Donderdag 15 november 1979. 19.00 - 23.00 uur kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 17 november 1979. 8.45 12.00 uur Sport instuif. 8.45 10.00 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaar. 10.30 12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 -19.00 uur Korfbalwedstrijden. 19.00 - 23.00 uur Hockey. Zondag 18 november 1979. 10.00 -19.00 uur Handbalwedstrijden. 19.00 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zaterdag 17 november 1979. 9.00 - 21.00 uur Volleybal. Zondag 18 november 1979. 14.00 -18.00 uur Badminton. De tafeltennisvereniging Shot heeft afgelopen zondag met twaalf spelers deelgenomen aan een nationaal jeugd ranglijsttournooi te Deventer. Van te voren werd hoogstens gehoopt dat het enkele Shotspelers zou lukken hun poule te overleven, maar op een hoge klassering werd zeker niet gerekend. Arnold Appelhof overtrof echter alle verwachtingen door bij de junioren een schitterende eerste prijs weg te halen. Goed en agressief spelend schakelde hij vele prominente jeugdspelers uit waaronder een in de landelijke senio rencompetitie uitkomende speler van Salto Lingerie. Ook in het dubbelspel waren enkele Soester spelers succesvol. De combi natie Arnold Appelhof/Edwin Luyben reikte tot de halve finale, terwijl Jan Fransen met een Bussumse dubbelpar- ner even ver kwam. Dit tournooi in Deventer vormt een nieuw bewijs dat Shot met de jeugd op de goede weg is. PRAAMGRACHT5 - SOESTDIJK - TEL. 02155-17552 Drie weken voor het einde is de herfstcompetitie tafeltennis haar beslissende fase ingegaan. Het eerste seniorenteam is nog steeds in de race voor het kampioenschap door een 9*1 zege op de Treffers uit Bovenkarspel. Het tweede seniorenteam vecht nog tegen degradatie na de 4-6 nederlaag tegen Good Luck 1, terwijl het derde seniorenteam zich juist wat van de degradatiezorgen bevrijdde door een knappe 8-2 zege op Hoogerheide 1. Het eerste jeugdteam won in Rijswijk met 7-3 van Steeds Hoger/TSB 1, terwijl het tweede jeugdteam gelijkspeelde tegen het Zaandamse ZTTC 1. De eerste kampioenen van deze competitie waren het zevende en het dertiende jeugdteam. r "s SPORT HOEF Jos Brouwer (nr.10) flink op de huid gezeten, scoort voor WZ. Foto Herman van Dam Na een reeks van gelijke spelen, dat ook de nodige ponten oplevert, blijkt VVZ nu op de goede weg te zijn, daar het bezoekende Tersch. Boys met een 2-0 nederlaag huiswaarts werd gestuurd. Een week voor het waarschijnlijk be slissende duel tegen het op de eerste plaats staande TYBB 1 Is de vorm van de spelers van het eerste seniorenteam De korfballers gaan het veld weer wisselen voor de zaal en dat betekent dat er gestart wordt met een nieuwe competitie. Na de matige successen in de veldcompetitie is nu alle hoop ge richt op de verrichtingen in de zaal. De Eemvogels hebben dit seizoen zelfs met vier seniorenteams ingeschreven, wat een nieuw record is. Vooral het eerste team gaat door de hele provincie en zelfs daarbuiten spe len, variërend van Woerden tot Nun- speet tot Kesteren, een niet geringe opdracht voor het team van trainer/co- ach Hans Moerman. Het tweede lijkt een sterk team en daar moeten dan ook goede prestaties van verwacht kunnen worden. Het derde en vierde team zijn onge twijfeld de teams van de verrassingen en dan is er nog de fikse jeugdaf deling waar binnen goede teams draaien en waar menig succes van te verwachten valt. Hoe het allemaal zal lopen ligt nog verhuld in de toekomst, maar mogelijk komt er a.s. zaterdag al de eerste duidelijkheid als er in Beukendal ge speeld wordt. Het programma is als volgt: 12.30 uur Eemvogels pup. - Kameo pup. 13.00 uur Eemvogels b - Vogels b 13.30 uur Eemvogels a - DVS a 14.00 uur KVO 4 - Eemvogels 3 14.45 uur Eemvogels 2 - TZ 3 18.00 uur Eemvogels 1 - Activitas 1 Het vierde team moet uitspelen tegen Antilopen 6. Draagbaar voor elk type in elke leeftijd. U kunt kiezen uit blazers, rokken, pantalons, jumpers en blouses. Zelf kombineren, kies maar uit. In klassieke vorm of iets sportiefs, met kleurige strepen en motiefjes. Doe mee aan de nieuwe wintermode met Mondi. goed te noemen. Afgelopen zaterdag werd het op de vierde plaats verblij vende de Treffers probleemloos met 9-1 verslagen. Een sterke opening van Shot resulteerde in een 6-0 voorsprong. De 9-1 eindstand kwam tot stand door drie overwinningen van Harry Maas- sen en René Daselaar, terwijl Dirk Schuiling twee keer tot winst kwam. Het tweede seniorenteam speelde afge lopen vrijdag in Bussum tegen Good Luck 1. De Soesters hoopten deze wedstrijd met een gelijkspel te kunnen afsluiten, maar dat zat er net niet in. Na een 5-1 achterstand kwam men nog knap terug tot 5-4, maar daarna liet het geluk de Shotspelers In de steek en men verloor met 6-4. Marcel Vrakking zorg de voor twee punten, terwijl Nicky Baba en Bert van Velzen ieder een maal wonnen. Deze week speelt men tegen UBTV 2. Het derde seniorenteam leverde een erg knappe prestatie door de uitwed strijd tegen het hoger geklasseerde Hoogerheide 1. Met liefst 8-2 te winnen. Joop Kok en Wilfred Busch bleven ongeslagen, terwijl invaller Theo Da selaar eenmaal tot winst kwam. Het zesde seniorenteam ls aan een sterke opmars bezig. Na vorige week met grote cijfers Overhees 2 verslagen te hebben werd nu met 6-4 van Elan 6 gewonnen. Ed van de Helm en Wlm Rademaker kwamen beiden tweemaal tot winst, terwijl Jan van Asch die enige weken door een blessure uitge schakeld was zijn rentree vierde met een overwinning. Het eerste jeugdteam behaalde ln Rijs wijk een regelmatige 7-3 overwinning op Steeds Hoger/TSB 1. Volgende week speelt dit team thuis tegen de nog ongeslagen koploper Victory SS uit Volendam. Het tweede jeugdteam blijft uitermate wisselvallig spelen. NA een 4-1 achter stand opgelopen te hebben tegen Z1TC 1 uit Zaandam, won men daarna vier partijen op rij, waardoor men met 5-4 voorkwam. De laatste partij ging ech ter weer verloren, zodat de eindstand een 5-5 score werd. Het zevende jeugdteam werd kam pioen in de tweede klasse door een 10-0 overwinning op Elan 1. Dit team dat het nu ln de eerste klasse mag probe ren bestaat uit de volgende spelers: Anton van Nes, Eddy Gaytand, Pieter Hoef en René Kaats. Vla louter 10-0 en 9-1 overwinningen werd het dertiende jeugdteam kam pioen in de vierde klasse. Dit kam pioensteam werd gevormd door Mirjam van Vliet, Gonnie de Rie en Barend Bessels. Deze laatste twee slaagden er zelfs ln om gedurende de hele competi tie geen partij te verliezen. Overige uitslagen senioren: Shot 4-Vitus 2: 4-6, Shot 5-Quick 13: 8-2, UBTV Ö-Shot 8: 8-2, Shot 9-de Furs 2: 6-4, Overhees 5-Shot 10: 3-7, Quick 19-Shot 11: 10-0. Overige uitslagen jeugd Shot 3- Vev l: 9-1, Metac 2-Shot 4: 3-7, Shot 5-Huizen 4: 10-0, Nederhorst 1- Shot 6: 2-8, Shot 8-Vitus 1: 9-1, Good Luck 3-Shot 9: 6-4, Elan 5-Shot 10: 5-5, Elan 6-Shot 11: 2-8, Shot 12-Bunshot 4: 5-6, Shot 13-Bunshot 6: 9-1, Shot 14-Me- tac 6: 8-2. Hulzen 11-Shot 15: 6-4. Onder leiding van scheidsrechter W. J. Mantel uit Schermerhorn, die geen lastige wedstrijd heeft geleid, omdat er sportief werd gespeeld, werd om twee uur afgetrapt WZ bleek nu de moed te hebben om het initiatief in handen te nemen. Direkte aanvallen van WZ werden in de kiem gesmoord en ook de Boys probeerden het met enkele uitval len. De zeer jeugdige keeper van WZ, Bade van de junioren, moest de plaats innemen van Henk Post die verhin derd was. Die „jeugd" speelde hem tweemaal achter elkaar parten, toen hij te vel passen met de hal in zijn handen maakte. Het muurtje van WZ- ers verhinderde de Boys om van deze vrije schoppen te profiteren. WZ kreeg hierna prachtig gelegenheid om te scoren, omdat de beide backs, de gebroeders De Meijer van de Boys, nog al eens een steekje lieten vallen. In de 25e minuut kreeg WZ ook een vrije schop op de rand van het straf schopgebied te nemen, wegens eenzelf de overtreding waaraan Bade zich ook schuldig had gemaakt. Jos Brouwer schoot de bal over het muurtje heen, SPOR THUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Zondagmorgen waren de omstandig heden redelijk, zowel het weer als het ijs. Hier kwamen de D-junioren aan de start. Monique de Bruin reed deson danks twee pers. ree.57.2 en 1.57.1. Zij werd 4e op de 500- en 2e op de 1000 meter. Arnold Hagen had voor de 500 mtr. 55.2 nodig en voor de 1000 mtr. 1.57.4. Jan Tromp noteerde een pers. ree. op de 1000 mtr.2.00.2 en had voor de 500 mtr. 58.6 nodig. Herman Brede- wold zette op de 500 mtr. 66.5 op de klokken en op de 1000 mtr. 2.22.2. Hans Goes reed voor het eerst een officiële abonnementswedstrijd. Dit deed hij voor de eerste maal lang niet slecht en noteerde respectievelijk 63.8 en 2.12.7. Zondagavond de C-junioren. De om standigheden waren: ijs redelijk; het weer vrij goed. Corine van der Meijden reed twee pers. ree.op de 500 mtr. 48.5 en op de 1500 mtr. 2.34.1, hetgeen haar een eerste en een tweede plaats ople verde. Mitzy Renooy reed eveneens twee pers. ree.de 500 mtr. In 48.9 en de 1500 mtr. in 2.31.2 hetgeen goed was voor een tweede en een eerste plaats. Eric Walgreen zette ook op belde maar deze kwam juist op de kruising van paal en lat. Martin Klevits werd nu meer in het spel betrokken en hij zette menige bal prachtig voor, zonder succes. Dit kwam na veertig minuten spelen. Mar tin speelde zich vrij van back De Meijer en plaatste voor doel, waar Jos Brouwer vrij stond en de bal ineens langs keeper Kamphorst schoot. 1-0 voor VVZ, waarmee ook gerust werd. Na de hervatting bleef WZ het beste van het spel houden, hetgeen wij van vorige wedstrijden altijd moesten mis sen. Na een kwartier werd het 2-0 voor WZ, toen Martin Kievits uit een scrimmage voor doel raak kon schie- ten. De WZ-ers bleven op hun hoede, maar een van de backs haalde weer het kunststukje uit, om op zijn keeper terug te spelen, hetgeen hem dikwijls noodlottig wordt. Ook dit keer was een Boysspeler hem kort op de hielen, maar Bade liep flink uit en voorkwam een doelpunt. Het werd bijna 3-0 toen een speler van de Boys op z'n keeper terug speelde. Henk Vos was eerder bij de bal dan Kamphorst, maar de bal vloog in het zijnet. Tersch. Boys werd geen gele genheid geboden om nog gevaarlijk te worden en toen de zeer goed leidende scheidsrechter het einde floot, had WZ twee kostbare punten veroverd. Wanneer op deze wijze verder wordt gespeeld, ls meer succes niet uitgeslo ten. VVZ 2 Spakenburg 3 0-3 Langzamerhand dringt het toch wel door, dat de reserves van WZ te hoog spelen. Vorig seizoen gepromo veerd en nu geheel onder aan de rang lijst is toch wel een teken aan de wand. Zaterdag was Spakenburg 3 op bezoek en het werd weer een nederlaag, nu maar liefst met 0-3. afstanden pers. ree. op de klokken: 500 mtr. 53.3 en 1500 mtr. 2.53.-. Halco Grift kwam helaas op de 500 mtr. ten val: 64.6, maar een pers. ree. op de 1500 mtr. 3.04.6. Als laatste de senioren. Hans Kaats reed een geweldige 500 mtr. en noteerde 41.3, hetgeen hem een eerste plaats opleverde. Op de 1000 mtr. zette hij weer een pers. op de klokken: 1.27.6. Eric Groenhart ten slotte zette eveneens een pers. ree. op de 500mtr. op de klokken: 43.7. De 1000 mtr. verliep minder succesvol. Hij kwam helaas ten val en noteerde 1.42.4. Klubrecords: 15 Jarigen: Corine v.d. Meijden 500 mtr. 48.5 18 jarigen: Bert v.d. Weerd 1000 mtr. 43.2. senioren: Hans Kaats 1000 mtr. 1.27.6 alle categorieën Mitzy Renooy 1500 mtr. 2.31.2. Alle categorieën: Hans Kaats 600 mtr. 41.3. Vrijdagavond wederom abonnements wedstrijden voor de D-junioren. Zon dagmorgen de Juniorencompetitie en zondagavond de Seniorencompetitie. Het eerste doelpunt kwam reeds na twee minuten door een fout in de verdediging. Dankzij hard spel kon den de VVZ-ers de Spakenburgers in de eerste helft van hun lijf houden en hun scoren beletten. De tweede helft weer eenzelfde spel- beeld, met een fel aanvallend Spaken burg en een stug verdedigend WZ. Uiteindelijk moesten de jongens van het tweede elftal zwichten voor de overmacht van de bezoekers en nadat het 0-2 was geworden, kon een paar minuten voor tijd de stand op 0-3 gebracht worden. De zoveelste neder laag voor de reserves. De vereniging van vogelliefhebbers „Vogelvreugde" aangesloten bij de nieuwe Bond van vogelliefhebbers, houdt op donderdag 15, vrijdag 16, zaterdag 17 en zondag 18 november de jaarlijkse tentoonstelling. Deze wordt op donderdag 15 november om 20 uur geopend door de Voorzitter de heer Van Klooster om 20.00 uur in het gebouw „De Zwaluw" aan de Schrikslaan 18 te Soest. De tentoonstelling omvat 250 vogels, waarvan de meeste door de leden zelf zijn gekweekt, en die woensdag 14 no vember door 5 gediplomeerde keur meesters zijn goedgekeurd, waarvan er 3 gespecialiseerd zijn in het keu ren van kanaries en 2 keurmeesters voor exotische vogels, grasparkieten en grote parkieten. Er worden ook zeldzame vogels getoond met velerlei kleuren en mooie pluimages. De tentoonstelling is geopend vrijdag 16 november van 19.00 tot 23.00 uur, zaterdag 17 november van 10 tot 23 uur en zondag van 10 tot 17 uur. Om alle belangstellenden in de gelegenheid te stellen deze tentoonstelling te be zichtigen ls de toegang gratis, ook voor de jeugd. Ook heeft Vogelvreugde een eigen jeugd-afdellng die met eigen gebroede vogels zal verschijnen, ook de jeugd is van harte welkom daar ze eens kennis kunnen maken welk een prach tige hobby vogels houden is. Dank zij de mede de medewerking van de Soester mid denstand, is men weer in staat een grote tombola te houden met prach tige prijzen. Maandag a.s. 19 november, wordt de derde klaverjasavond van dit seizoen ln de SEC-kantine aan de Bosstraat gehouden. Om 20.00 uur worden de kaarten voor de eerste ronde geschud. De beste tien spelers van de maand oktober waren: 1. Van Oosterom 5806 ptn.; 2. Nellestein 5628 ptn.; 3. M. v. Rouwendaal 5511 ptn.; 4. J. v. Luyte- laar 5470 ptn.8. B. v. Homsveld 5300 Het eerste herenteam onder andere speelde tegen het op de tweede plaats staande Delftse DAS en wist in deze ontmoeting bijzonder goed partij te geven. Na een 39-50 ruststand leek het erop dat de Delftenaren weg zouden lopen naar een ruime overwinning, doch het Soester team kwam nog angstig dichtbij in de tweede helft, en moest helaas toch toezien dat DAS deze sportieve ontmoeting met 88-72 won. Minder tevreden was de coach bij de dames. Na een ruststand van 28-39 tegen het Utrechtse Midland gelukte het de Soester dames ook niet meer in de tweede helft langszij te komen waardoor de volledige winst eveneens bij de tegenstander terechtkwam. Mid land won dit duel met 70-56. De jongens junioren kwamen uit tegen koploper Cangeroes uit Utrecht, een confrontatie tussen de nummers 1 en 3 op de ranglijst. Het is een bijzonder goed duel geworden, waarbij met de rust nog alles mogelijk was. Red Stars leidde toen nog met 41-39. Cangeroes wist echter in de eindfase net wat beter het hoofd koel te houden en hoewel de Red Stars jongens met een felle pres nog wel wat dichterbij kwamen ging toch de winst naar Utrecht met 85-79. Tot slot hadden de meisjes junioren het ook moeilijk tegen DAS uit Delft. Met een 23-33 ruststand gingen zij de twee de helft in, docht in deze helft moesten de Soester meisjes helemaal toezien hoe DAS steeds verder wegliep en uiteindelijk met 91-54 won. Jeugd Dat er niet overal wordt verloren hebben diverse jeugdteams op wat lager nivo wel laten zien. Hier en daar werden soms bijzonder fraaie wedstrij den gespeeld waarbij nog enkele Red Stars teams overeind blijven voor een Dames SVV 2 moest in Utrecht aantreden zonder de basisspeelster Karin Groen en zonder coach Jan Lijkedijk. Dit bleek echter geen nadelige invloed te hebben. Het team ging er gezamenlijk met Ineke Römer, die de afwezige coach verving, enthousiast tegenaan. De eerste 2 sets werden overtuigend gewonnen met 7-15 en 6-15. De 3e set begon voor SVV erg matig en de dames stonden dan ook al snel achter met 7-0. De time-out bracht de nodige rust terug in het team en via bekeken aanvalspel wisten de dames de achter stand weg te werken. Bij de stand 14-13 nam de scheidsrechter een merkwaar dige beslissing, die in 't nadeel was voor SOS/DPC. Deze raakten daardoor wat uit hun spel. SVV kwam aan de opslag en door niet paniekerig te gaan •spelen werd deze set door SVV met 17-19 gewonnen. Een goede mentale opkikker voor dit team. SOS/DPC heeft tegen de beslissing van de scheidsrechter, in de 3e set, protest aangetekend. Dames SVV 3 heeft in een, van SW zijde, matige wedstrijd met 3-0 verlo ren van W.V.C. Setstanden 12-15, 14-16, 3-15. N.V.C. liet zien hoe, goed gevarieerd volleybal een tegenpartij moedeloos kan maken. Verdedigend gezien had SW geen antwoord op de aanvals variaties van N.V.C. Dames 4 heeft met 3-1 verloren van KGU/V&S 2. Setstanden 10-15, 10-15, 15-8, 9-15. Dames 5 heeft verdiend met 3-0 van het jeugdige Olympia 5 gewonnen. De eerste 2 sets werden d.m.v. harde aanval vrij gemakkelijk gewonnen 15-5,15-2. In de 3e set gaf Olympia goed tegenspel en SVV won met veel meer moeite deze set 17-15. SVV 6 heeft met 3-0 gewonnen van Spokers. De laatste set is het vermel den waard. De dames wisten een 13-0 achterstand om te zetten in een 16-14 setwinst. SW 8 heeft weinig tegenstand gekre gen van Olympia 8. De wedstrijd was dan ook vrij snel beslist in 't voordeel van SVV 15-3, 15-3, 15-0. Heren De heren zijn op bezoek geweest ln Hilversum bij VIF. Het team had wel opgezien tegen deze wedstrijd. Het ls bekend dat VIF tegen hoger geplaatste teams en in thuiswedstrijden altijd erg sterk speelt. Hetls een goede wedstrijd geworden. Het spel peil bij beide teams was hoog SVV heeft echter aan het langste eind getrokken. De eerste 2 sets gingen desondanks toch vrij ge makkelijk naar SW 15-10, 15-10. In de 3e set liet SVV de teugels iets vieren en zette te laat de eindspunt in VIF won met 15-10. De laatste set werd gewon nen met 15-11. Zodat SW het maxima le aantal punten mee naar huls nam. Heren 2 tegen Servlo hebben de heren een zwaar bevochte zege behaald. In de eerste set waren de heren overrom peld door de sterkte van de tegen- eventueel kampioenschap aan het eind van het seizoen, hoewel duidelijk wordt dat de konkurrentie niet stil ligt, waar bij voornamelijk konkurrentie ver wacht wordt uit Hilversum. Bij de jongensteams was er een bijzonder ruime overwinning voor het kadetten a-team, dat dit jaar veel wedstrijden moet proberen om de hon derd punten grens te behalen, zodat er nog van enige strijd sprake is. Dit team won zondagavond met 104-7 van Qui dam. Nog fraaier was de krappe, maar daarom juist veel spannender wed strijd van het jongens adspiranten a team, dat met medekoploper Dunckers moest afrekenen. In een sfeervolle wedstrijd, waarbij Bobby van de Heu vel een hoofdrol vertolkte, wist dit Red Stars team te zegevieren met 31-26 na een ruststand van 12-12. De jongens kadetten b moesten met een 36-72 nederlaag genoegen nemen van Bourgondië uit Wijk bij Duurstede. Ook verlies voor de jongens adspiran ten b, doch dit verlies viel bijzonder laag uit 9-14. Winst was er voor de meisjes welpen dat met 42-18 won van Dunckers en ook het derde damesteam zegevierde dit keer en wel zeer ruim over Anguilla uit Spakenburg, waar die dag voor veel verloren met 12-18 van Cangeroes en ditzelfde verlies was er ook voor de meisjes adspiranten b van Dunckers adspiranten a. Winst was er voor de meisjes kadetten b, die wonnen van Bourgondië met 26-22. Basketbal komend weekeinde: Landelijk spelen de meeste teams in Spakenburg, waar de dag voor veel teams belangrijke duels op het pro gramma staan. stander 15-6. In de daaropvolgende sets wisten de heren zich knap te herstellen. Setstanden 7-15, 14-16, 11-15. SW 4 moest aantreden tegen SW 5. SW 4 dat met 3 reserves op de bank moest spelen tegen het jeugdige 5e team heeft de overwinning niet kado gekregen. Setstanden 15-13,15-9,15-10. SW 6 heeft met 2-1 gewonnen van Olympia 6. SW 3 heeft vrij gemakkelijk van BG&SV gewonnen. Uitslag 3-0. Jeugd Meisjes SW speelden tegen SW 2. Deze wedstrijd werd door SW met 3-0 gewonnen. Setstanden 15-7. 15-5, 15-8. Bij de jongens speelde SW tegen Limvio a en SW verloor deze wed strijd met 2-1. Setstanden 11-15, 15-7, 15-4. Prognoses: Dames: SW 1 ontvangt a.s. zaterdag Gemini/Kangoeroes. Dit team voert nog wel de ranglijst ln de le divisie aan. Zei het met de hete adem van UVC/Sapragar in de nek. Ge mini moet de wedstrijd tegen SW wel winnen om de koppositie te handhaven. SW moet winnen om niet te ver achter te raken bij de bovenste ploegen. Dames 2 ontvangt het uit Harderwijk afkomstige KGU/V&S. Dit team uit Harderwijk staat op de ranglijst niet zover boven SVV. Theoretisch gezien meot winst wel tot de mogelijkheden behoren. Dames 3 gaat zaterdag op bezoek bij SSS uit Barneveld en om niet de aansluiting met de kop te verliezen. Heren Heren SW l ontvangt a.s. zaterdag om 14.30 uur KGU/V&S. Deze wedstrijd moet winst opleveren voor de heren. Wedstrijd programma voor de SW teams Dames SW 4 speelt 15 november uit tegen Oberon 2. SVV 5 speelt thuis tegen Keizer Otto. SVV 6 speelt vrijdag 16 november uit tegen Sportcentrum SW 8 en SW 9 spelen thuis respectievelijk tegen Olympia 7 en Olympia 6. A.N.W.B. -m/j T F.N.O.P ERKEND 1'JL» iA_PÖ VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621 Kom keukens kijken, zowel in kunststof als in massief hout en profiteer van onze premie voor gratis inbouwapparatuur. 5 topmerken 50 modellen 500 nv showroom bij de-makkelijk bereikbare- keukenspecialist van voorstr 39-41 Tel 03498-2824 Maandags gesloten Zowel bij de junioren als bij de senioren werden het afgelopen weekend weer pers. ree. en clubrecords verbeterd. In totaal 19 records. De wedstrijden van vrijdagavond werden verreden onder goede omstandighedengoed weer en goed ijs. Aan de start A-B junioren. Na een hele tijd geen wedstrijden gereden te hebben kwam Gerdie van de Weerd weer aan de start. Zij noteerde op de 500 mtr. 57.5 sec. en op de 1000 mtr. 2.00.0. Haar broer Bert vestigde op de beide afstanden twee persoonlijke records: 43.2 en 1.26.7 en werd overtuigend eerste op beide afstanden. Marcel van Hornsveld had voor de 500 mtr. 51.5 nodig en reed op de 1000 mtr. een persoonlijke record: 1.43.6. De dames van S W 2 hebben middels goed spel de volle winst naar zich toe weten te halen. Afgelopen zaterdag zijn de dames op bezoek geweest bij SOS/DPC in Utrecht. Dit team stond voor de aanvang van de wedstrijd 2 ptn boven SW. Op grond van deze stand lagen er dus, theoretisch gezien, wel mogelijkheden voor SW en SVV en SW heeft met 3-0 gewonnen. Heren SW hebben eveneens de volle winst uit Hilversum meer naar huls genomen. 3-1.

Soester Courant | 1979 | | pagina 25