lek l 45.- midi IPuo En toch...de Mooiste Bankstellen vindt u hij de Scepter i8#l de gemeente soest vraagt uw aandacht voor: gemeente soest v 1 J. Tijdelijke sluiting Luchtmachtmuseum Verkiezing ledenraad Ziekenfonds „Amersfoort en Omstreken" scliocmnkcr scliocmsiker r'n prikje L-4. IEN N V Spreekuur wethouder Menne Verleende bouwvergunningen Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Spreekuur Burgemeester Openbare raadsvergadering Voorbereidingsbesluiten Openbare commissievergaderingen Winkelen in Soest vol problemen van £jal MERW BROEKEN IjeansI vrijetijdskleding 2 los27.90 Muziekcassettes 4 5 Soester Courant van woensdag 28 november 1879 5 15,90 19,50 INST Hasn daardwerk 49#5Ü Slechts 19,50 IM 24,90 VJAAR DE OOST '0-1940 24,50 is 32,50 APPEN !n24,90 36,50 500125,- 185,- i 59,50 Soest Wethouder J. L. Menne (ruimtelijke ordening) is verhinderd woensdag 5 december spreekuur te houden. Dit spreekuur wordt verplaatst naar vrijdag 7 december 09.00 uur. (Niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 20 november 1979 Aanbrengen van een dakkapel op een woonhuis, gelegen aan de Buys Bal lotlaan 9 te Soesterberg (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nummer 2985). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids Beschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. (Openbare bekendmaking) Gelet op het bepaalde in artikel 133 van het R.V. V. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten, door plaat sing van de borden 61 van het R.V.V., het pad dat aan de linkerkant van de Bosstraat is aangelegd komende van de Nieuweweg en gaande in de rich ting van de Den Blieklaan, aan te wijzen als verplicht voetpad. Van dit beroepschrift staat voor iedere belanghebbende beroep open binnen 30 dagen na heden. Het beroepschrift dient te worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch te worden ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provin cie Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, Kon. Nederl. Motorrijdersver. Arnhem, E.N.F.B. Woerden, politie Soest en gemeentewerken Soest. Het spreekuur van de burgemeester op 4 december in Soest, wordt van 3 tot 4 uur gehouden. Donderdag 6 december a.s. om 19.30 uur wordt in de instructiezaal van de brandweerkazerne een openbare raadsvergadering gehouden. Op de agenda staat: Overleg tussen Commissaris der Koningin in de pro vincie Utrecht en de raad inzake de nieuw te benoemen burgemeester. (Openbare bekendmaking) De burgemeester van Soest maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat door de raad van de gemeente Soest bij zijn besluit van 15 november 1979, afdeling I, nummer 14057, be stemmingsplannen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden, die op de bij dit besluit behorende kaarten met een grijze kleur zijn aangegeven en als volgt kunnen worden omschreven: a. gronden langs of in de omgeving van de Bosstraat b. gronden langs of in de omgeving van de Koningsweg c. enkele percelen grond gelegen ten noorden van de Koninginnelaan. Tevens heeft de raad bepaald, dat: I. het verboden is binnen de hiervoor bedoelde gebieden en gronden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de volgende werken, geen bouwwerken zijnde of werkzaamheden, uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen, bodem verlagen of afgraven, ophogen, egaliseren, scheuren van grasland: b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte verhardingen. c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of producten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voor zover een en ander noodzakelijk is voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zo ver deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwer kingtreding van dit besluit en een en ander bovendien betreft niet- afgedankte landbouwvruchten en producten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, als mede het opslaan van gerede of onklare machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- en speelstranden, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en bad- en speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, construc ties, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, installaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voor zieningen met uitzondering van eenvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructies, installaties en apparatuur worden niet be grepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming ont trokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en living-vans voor zo ver deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten g. werken of werkzaamheden, welke wijziging van de waterhuishouding of de waterstand beogen, of tengevolge hebben; h. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande, dat geen aanlegvergunning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtopstanden, welke deel uitmaken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het Bos- schap geregistreerd staan en met dien verstande, dat geen aanleg vergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout of an der hakhout, voor zover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaand bodemgebruik; i. het winnen van bosstrooisel of mos j. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de inwerkingtreding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt n. de hiervoor genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indi rect te verwachten gevolgen, enig terrein minder geschikt wordt voor de verwerkelijking van de daaraan bij het plan te geven bestemming. Het genoemde besluit met de daarbij behorende kaarten ligt met ingang van 30 november 1979 ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend op werkdagen van 09.00-12.00 uur) voor een ie der ter inzage. maandag 3 december -16.30 uur: commissie openbare werken Op de agenda staan o.m. de volgende punten: voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. het uitbrei den van een aantal parkeerplaatsen op het Van de Veldeplantsoen en Saenredamplantsoen voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de repara tie van de brandweertoren. voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het verbouwen van de voormalige Margrietschool tot bibliotheekfiliaal voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. het treffen van voorzieningen in het politiebureau. voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. het treffen van geluidswerende maatregelen aan de woningen aan de Ossendam- weg en de Vondellaan. voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aankoop van een kolkenzuiger. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf fing van een huisvuilwagen. voorstel inzake verkoop van een stukje grond en aanleg van parkeer-, plaatsen aan het Tromslagerpad. maandag 3 december -19.30 uur: commissie onderwijs en jeugdzaken Op de agenda staan o .mde volgende onderwerpen krediet noodvoorzieningen Prof. Redelschool nota welzijnsplanning dinsdag 4 december -19.30 uur: stichting L.O. en Sport O.m. komt aan de orde: sluiting sportterreinen in 1980 verzoek v.v. SEC om vergoeding te krijgen voor bouw berging verzoek KVO of sportstichting Dorpshuis wil huren dinsdag 4 december - 19.30: commissie maatschappelijke dienstver lening Aan de orde komt: nota welzijnsplanning dinsdag 4 december -19.30 uur: commissie financiën Aan de orde komen o.m. verpachting gronden verhoging Onroerendgoed belasting verhoging gasprijzen de onderwerpen van andere commissies waarvoor krediet nodig is dinsdag 4 december -19.30 uur: commissie algemeen bestuur In deze vergadering wordt behandeld: nota welzijnsplanning voorstel tot het nemen van geluidwerende maatregelen aan de wo ningen Vondellaan en Ossendamweg voorstel tot het afwijzen van het verzoek van de heer en mevrouw Eshuis om schadevergoeding in de zin van art. 49 van de wet ruimte lijke ordening voorstel tot wijziging van de verordening, regelende de samenstelling en uitoefening van de bevoegdheden van het college voor verlening van bijstand aanvullend voorstel met betrekking tot de reparatie van de brand weertoren voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. het treffen van voorzieningen in het politiebureau voorstel tot het benoemen van leden in de gewestraad en het dage lijks bestuur van het Gewest Eemland voorstel tot vaststelling van de verordening tot uitvoering van art. 9, eerste lid van de Winkelsluitingswet 1976 (10 dagen regeling) dinsdag 4 december -19.30 uur: commissie ruimtelijke ordening Op de agenda staan de volgende punten: Ontwerp-bestemmingsplan eerste herziening Overhees zoals dit naar de P.P.C, zal worden gezonden Voorstel tot het vaststellen van het bestemmingsplan Egghermonde II. Voorstel tot het instellen van beroep bij de Kroon tegen de onthouding van goedkeuring door het College van Gedeputeerde Staten aan het be stemmingsplan Zwarte Wegje Albert Cuyplaan, bebouwingsplan Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet t.b.v. het treffen van geluidwerende maatregelen aan de woningen gelegen aan de Ossendamweg/Vondellaan Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel I van de Zóne verordening Hinderwet ten behoeve van: a. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting tot opslag en de verkoop van vuurwerk op/in het perceel Steenhoffstraat 62 te Soest; b. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting tot het bakken van voedings- en genotsmiddelen in oliën en vetten op/in het perceel Dorrësteinweg 69 te Soest c. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting tot het chemisch wassen en reinigen van kleding op/in het perceel Smitsweg 16 te Soest; d. het uitbreiden van een autoherstelinrichting op/in het perceel Van Weedestraat 84 te Soest; e. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een LPG-afleveringsstation aan de Sterrenbergweg 27 te Soesterberg; fhet oprichten, in werking brengen en in werking houden van een in richting voor het vervaardigen van handreinigings-, vloerreini- gings-, ontvettings- en auto-onderhoudsmiddelen aan de Industrie weg te Soest; g. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting tot opslag en verkoop van maximaal 300 kg. vuurwerk op/ in het perceel Van Weedestraat 9 te Soest; h. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een groothandel in groente en fruit op/in het perceel Ferd. Huycklaan 22 te Soest; Voorstel tot afwijzing van het verzoek van de heer en mevrouw H. J. L. Eshuis, Ossendamweg 12 te Soest, van schadevergoeding in de zin van artikel 49 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Brief d.d. 12 oktober 1979 van de heer Ir, A. P. G. J. van Boeckel, A. van Cuyckstraat 66 te Asten, betreffende het verzoek tot het bouwen van een woonhuis op een perceel gelegen aan de Den Blieklaan met het voorstel te antwoorden conform de ter inzage liggende ontwerp- brief. Brief d.d. 29 oktober 1979 van het Buro voor Architektuur Dick Renooy B.V., Valeriaanstraat 2a te Soest betreffende de behandelingswijze van bouwaanvragen Brief d.d. 8 november 1979 van het Buro voor Architectuur Dick Re nooy BV., Valeriaanstraat 2a te Soest betreffende een verzoek tot het mogen uitbreiden van een woonhuis met bedrijfsruimte op een perceel gelegen aan de Van Lenneplaan 47 te Soest; Brief d.d. 12 november 1979 van het Buro voor Architektuur Dick Re nooy B.V., Valeriaanstraat 2a te Soest betreffende een verzoek tot het mogen uitbreiden van een bedrijfsruimte op een perceel gelegen aan de Torenstraat 2d. Verzoek van Rijkswaterstaat, Directie wegen, tot het mogen inrichten van een tankbivakterrein op de Leusderheide Verordening tot uitvoering van artikel 9 eerste lid van de Winkel sluitingswet. De vergaderingen van bovengenoemde commissie worden gehouden in de commissiekamers van het gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg. De volledige agenda's en de concept-voorstellen, alsmede de tekeningen: Albert Cuyplaan parkeerplaatsen Tromslagerpad, parkeerplaatsen Van de Velde- en Saenredamplantsoen en verbouwing voormalige Margrietschool tot bibliotheek, liggen ter inzage in het gemeentelijk Informatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (tegenover het gemeentehuis, naast de V.V.V.). Ge opend van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de commis sie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduldelijken of aan te vullen. Er wordt veel reclame gemaakt voor de modernisering van de winkels door Soest heen, maar nu vraag ik me af of de winkeliers, architecten en de ge meente wel hebben gedacht aan de invaliden zowel als aan de ouders met kinderwagens, waar ik zelf dan onder behoor. Zelf heb ik er nooit zo'n erg in gehad daar ik mijn kinderen altijd wel ergens kon stallen. Verleden week zei ik, Laten we maar eens door de winkelstraten van Soest gaan. Die dag heb ik nog nooit zo wei nig voor het winkelen uitgegeven, daar ik bijna in geen één winkel terecht kon. Je kon wel terecht, maar dan moest de baby bij de kassa blijven staan, daar je trappen op of af moest om bij de benodigde artikelen te kunnen komen. De centrale kassa staat dan wel gelijk vloers, maar de rest: ho maar! Er zijn in de Van Weedestraat bijvoor beeld ongeveer zes zaken waar je naar binnen kunt zónder problemen. De rest heeft of de stellages zo dicht bij elkaar staan, zodat je er met geen goed fatsoen doorhéén komt (vooral niet met een invalidewagen) of ze hebben op- en afstapjes en gevaarlijke open trappen. Zelf snap ik dit niet, omdat er nieuwe panden zijn gekomen, die dit jaar net in gebruik zijn genomen. En in deze tijd wordt er overal gezegd: „Drem- pelvrij Nederland". Er is slechts één nieuw pand gekomen, waar men er aan heeft gedacht. Er zijn geen drempels en naast de op- en afstapjes zijn heilinkjes voor wagens gekomen. Misschien kunt U aan dit probleem eens aandacht schenken, want met deze feestdagen kunnen vooral de inva liden hun inkopen niet zelf doen in Soest. Tot mijn spijt en als je er goed bij nadenkt tast de winkelier op deze manier ook in zijn eigen beurs. Deze week is er op de televisie in Tele-Bingo bekend gemaakt, dat er een op de twee Nederlanders gehandicapt is. Dan mo gen de handen nogwel eens in een geslagen worden en er gauw een oplos sing gezocht worden, voor ook hier in Soest een ..Drempelvrij Nederland". MAJOOR Naschrift redactie U heeft helemaal gelijk. Postkantoor, kantoor gemeentewerken, de Rabo bank aan het Kerkplein, het gemeen tehuis (aan de achterzijde), het dorps huis De Borg zijn gunstige uitzonde ringen. Mogelijk dat een architect een verklaring heeft waarom er bijna nooit met kinder- en invalidenwagens rekening gehouden wordt. Zou ver koopruimte soms belangrijker zijn dan klanten? Voor al uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 - Tel. 11018 CORDUROY v.Wfeedestraattl0 tel.12424 Soest Ook dit jaar sluit tiet Luchtmachtmuseum op de vliegbasis Soesterberg haar poorten weer gedurende de winterperiode. Deze sluiting met ingang van 1 december aanstaande betreft alleen de publieke openstelling op de zaterdagen. Groepsbezoeken kunnen op werkdagen evenwel gewoon doorgang vinden. Een schriftelijke of telefonische afspraak tevoren met het museum [tel. 03404-34222, toestel 2270 of 2373] is wel noodzakelijk. Zoals bekend zal het Luchtmachtmu seum van de vliegbasis verhuizen naar het Kamp van Zeist, een komplex ten zuiden van het dorp Soesterberg. In twee voormalige fabriekshallen van het DATIM (Depot Algemeen Tech nisch en Intendance-Materieel van de Koninklijke luchtmacht) zal het mu seum dan haar gehele kollektie - die nu verspreid ligt opgeslagen - kunnen tentoonstellen. De ingebruikname van de hallen zal gefaseerd verlopen, de eerste in 1980 en de andere midden '81. Behalve de expositieruimte zullen ook een aantal werkplaatsen worden inge richt. Medio 1981 zal ook de Sectie Luchtmachthistorie van de Lucht machtstaf worden overgeplaatst van de vliegbasis Ypenburg naar het Kamp van Zeist. Door de samenvoeging van het luchtmachtarchief (bibliotheek en ander dokumentatiemateriaal) bij het museum ontstaat in Soesterberg een uniek centrum van de Nederlandse luchtvaartgeschiedenis. Zo spoedig mogelijk na 1 januari a.s. zal gestart worden met enkele verbou wingswerkzaamheden aan de eerste hal. De verhuizing van de museumkol- lektie (waaronder 11 vliegtuigen) zal' dan wellicht in de eerste maanden van het nieuwe jaar kunnen plaatsvinden. Mede daarom zullen medio februari ook de bezoeken op de werkdagen gestopt moeten worden. VOORSPOEDIG NIEUWJAAR Een wens die menig postbesteller straks weer in de brievenbus laat glijden. Het kan simpeler en goedkoper. Plaats een KLEINTJE in de SOESTER COURANT die op donderdag 27 december verschijnt. Zorg dat uw tekst VÓÓR 15 DECEMBER in ons bezit is. Geen betere manier om bij Soesters binnen te komen. MEER WETEN? BEL 14152 Binnenkort vindt weer de verkiezing plaats van de ledenraad van het ziekenfonds „Amersfoort en Omstreken". Daartoe is een candidatenlijst opgesteld van verzekerden die bereid zijn gevonden in deze raad zitting te nemen. De ledenraad vertegenwoordigt de 180.000 verzekerden van het ziekenfonds. Per 4.000 verzekerden wordt één vertegenwoordiger en één plaatsvervanger gekozen. De raad bestaat derhalve uit ongeveer 45 afgevaar digden en hun vervangers. Elk jaar treedt een derde van de verzekerden-vertegenwoordigers af. De ledenraad stelt dan een candidaten lijst op om de opengevallen plaatsen op te vullen. Deze lijst wordt per adver tentie bekend gemaakt. Als geen ande re candldaten worden opgegeven zijn de vertegenwoordigers, die op de lijst worden genoemd, gekozen. Anders moet er in de betrokken gemeente een verkiezing gehouden worden. De ledenraad van het ziekenfonds komst meestal een keer of drie, vier LaVJ Niet te geloven! Dat achter die eenvoudige entree zo'n grote en werkelijk schitterende kollektie bankstellen u toestraalt. Uiterst voordelig geprijsd, maar ook zeer luxueus. In stof of leer. Zeer veel in het "nieuwe eiken". Kortom, bezoek de Scepter. Dat maakt uw meubeltoer pas echt kompleet! Welkom. Geuzenweg 45a Hilversum Tel 035-859741 EIGEN PARKEERRUIMTE per jaar bijeen. Men bespreekt dan zaken als de begroting, de premie voor de vrijwillige verzekering, het jaar verslag en dergelijke. Verder geef men zijn mening over actuele onderwerpen. Die kunnen uiteenlopen van de even tuele invoering van een eigen bijdrage tot een vestigingsbeleid voor artsen. Ook kan men zijn zegje doen over de samenstelling van het verstrekkingen pakket van de aanvullende verzeke ring. Bij de opstelling van de candidatenlijst moest ook deze keer weer worden vastgesteld dat het moeilijk is mensen te vinden, die bereid zijn als vertegen woordiger van de verzekerden op te treden. Blijkbaar is onvoldoende be kend dat iedereen die ouder is dan 18 jaar en die minsten een jaar bij het ziekenfonds verzekerd is, candidaat kan worden gesteld. Wie meent op deze wijze een bijdrage aan het werk van het ziekenfonds te kunnen leveren, kan zich daarvoor schriftelijk bij de directie van het ziekenfonds opgeven. In de candidaten lijst die in de advertentierubriek van dit blad is opgenomen, is vermeld in welke gemeenten vacatures zijn. 1Stevie Wonder Secret life of plant^— nf% 2. Michael Jacksoru nn Off the wall14.90 3. Earth&Fire «icnn Reality fills faritasy 13.90 4. Status Quo Whatever you want1D.9U 5. Ellen Foley Nightout 14.90 6. Shirts lOOn Street lightshine 1(J.9U 7. Soundtrack The Wiz - 2 Ip's ZZ.S6 8. Boney M Oceans of fantasy I4.9U 9. Normaal D'n Achterhoek n Tsjoek17.90 10. „Propaganda" meto.a.Joe O Qfl Jackson, the police 0.9U Dynasty 13.90 Love gun9.90 13. Kiss Doublé platinium - 2 ips14.90 Discovery 13.90 15. SuperTramD Breakfastin America 14.3(1 16. Donna Summer nn Bad Girls - 2 Ip's Z1 >9U 17. London Symphony Orch. ClassicsI Gold 4 Ip's 19.90 18. Mario Lanza 20 Golden favourites,14.9U 19. Police Outlandos m ft d'amour 14.90 20. Boomtown rats The fina art of surfacing 17.90 21. Police n_ Regatta de blanc 14.90 22. Ten CC Q Bloody Tourists ..9.90 23. Abba 1 g nn Greatest hits, vol. II 14.9U 24. Kermisklanten ftn 20 Hitmelodieën 1t).9U 25. Eagles The long runlü.3U 1. 16 Hollandse g nr hits, o.a. Big City 4.95) 2. 28 Best - Q- of Hammond ...4.95) 3. Easy Listening Div. achtergrond 4.951 4. Eagles 10 DO The long runI0.3U 5. Theshadows String of hits 19.90

Soester Courant | 1979 | | pagina 5